Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 02-05-2006, 10:29   #21
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MkolesM
Pokemony to nie Anime tylko podAnime tak samo DB.
Tak, a ty nie jestes czlowikiem tylko pod-czlowiekiem. Jezeli masz zamiar wypowiadac sie na jakis temat to dowiedz sie czegos o nim, a nie powtarzasz po kolegach, ktorzy nie maja zielonego pojecia o czym plota.
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-05-2006, 11:24   #22
Xawieri
Użytkownik Forum
 
Xawieri's Avatar
 
Data dołączenia: 30 05 2004
Lokacja: Śląsk
Wiek: 34

Posty: 246
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Almost
Świat: Nerana
Poziom: 64
Skille: 14/23
Poziom mag.: 57
Xawieri ma numer GG 3009795
Domyślny

3 Anime obowiązkowe.

Dragon Ball (od zwykłego do GT) <okolo 400 odcinkow razem>
Hellsing
Great Teacher Onizuka (42 lub 43 odcinki ale Anime zaje^isty!)

Gto to ANime o nauczycielu który był wcześniej szefem gangu.
Chciał zostać nauczycielem żeby podrywać uczennice w liceum w którym miał uczyć.
Niefortunnie został przydzielony do klasy gimnazjalnej.


Dużo przygód. DUŻO humoru i akcji.
bardzo fajny Anime ;]

I jeszcze Sailor Moon.
Jak byłem mały to bez przerwy oglądałem ;p


Btw.

@MkolesM
Powiedz mi kto Ci takich głupot nagadał że DB i Pokemon to nie Anime? -.-
Proponuje zmienić towarzystwo.
__________________
Tu możesz mnie pochwalić/wyśmiać/wykrzyczeć się na mnie itd. Kliknij! A Ci sie lepiej zrobi :S

Moje stare chary
Ukryty tekst:

Xawieri - 20 ed - Isara - Retired
Selvid - 55 ek - Elysia - Deleted
Ascremer - 59 rp - Arcania - Sold
Blackwik - 101 ek - Hiberna - Deleted
Mertorinan Arekira - 35 Ek - Arcania - Retired
And More~

Ostatnio edytowany przez Xawieri - 02-05-2006 o 11:31.
Xawieri jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2006, 11:45   #23
Alhena
Użytkownik forum
 
Alhena's Avatar
 
Data dołączenia: 17 09 2005
Lokacja: Stalowa Wola

Posty: 4
Stan: Niegrający
Wyślij wiadomość przez ICQ do Alhena
Domyślny

A moje ulubione anime - Angel Sanctuary? Aż się dziwie, że nikt jeszcze nie wspomniał Świetna kreska, ścieżka dźwiękowa niczego sobie, no i oczywiście przesłanie. Przy czym lepiej najpierw przeczytać mangę, jak w wielu przypadkach. Poza tym to chyba nic nowego do dodania nie mam, co najwyżej poprzeć poprzedników - Full Metal Alchemist i Hellsing!
Alhena jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2006, 11:57   #24
Tana
The Witch
 
Tana's Avatar
 
Data dołączenia: 14 05 2004

Posty: 599
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Alhena
A moje ulubione anime - Angel Sanctuary? Aż się dziwie, że nikt jeszcze nie wspomniał Świetna kreska, ścieżka dźwiękowa niczego sobie, no i oczywiście przesłanie. Przy czym lepiej najpierw przeczytać mangę, jak w wielu przypadkach.
Hmm... Czy wypuscili soc nowego z AS? O ile pamietam to sa 3 OAVki ktore sa kondensacja mongi i nie maja nawet 1/3 watkow. Do tego wszystko sie urywa.
Szczerze powiedziawszy anime Angel Sanctuary jest tylko dla wytrawnych koneserow i wiele osob odrzuca (zwlaszcza przez watek kazirodczy i zbyt zagmatwana fabule - tabletki, aniołki, kwiatki i kajdanki). Ogladać AS bez czytania mangi to jak ogladac End of Evangelion bez obejrzenia Neon Genesis - trzeba miec albo mocne nerwy, albo sporo suchej wiedzy.
__________________
.

Tana jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2006, 12:15   #25
Ancient
Użytkownik forum
 
Ancient's Avatar
 
Data dołączenia: 16 01 2005
Lokacja: Opole
Wiek: 33

Posty: 13
Stan: Na emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Xantera
Poziom: 38
Skille: 20/25;]
Poziom mag.: 45
Domyślny

Co do Dragon Balla, to wyszlo jeszcze z tej serii kilkanaście kinówek, więc jeśli ktoś wogóle nie oglądał tego anime, to polecam obejrzeć jeden z pierwszych filmów. W ten sposób bedziecie mieli ogólny zarys tego, co dzieje się w owej sadze.
Jeżeli chodzi o Naruto, to również powstał film pełnometrażowy, ale narazie tylko jeden (Naruto the Movie - Snow Country). Z tego co wiem, przyniósł on całkeim spore zyski, więc niedługo do kin (zapewne nie polskich) ma trafić kolejny.
I jeszcze jedno, może się mylę , ale DB ma chyba grubo ponad 400 odc, a nie 300-400 tak jak pisali poprzednicy.
Ancient jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2006, 12:35   #26
Liado
Użytkownik Forum
 
Liado's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2004

Posty: 277
Liado ma numer GG 5663472
Domyślny

http://www.maxior.pl/?p=index&id=16592&0 <-- Polecam wszystkie anime ktore pojawily sie w tym filmiku. :s
__________________



Liado jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2006, 12:43   #27
Alhena
Użytkownik forum
 
Alhena's Avatar
 
Data dołączenia: 17 09 2005
Lokacja: Stalowa Wola

Posty: 4
Stan: Niegrający
Wyślij wiadomość przez ICQ do Alhena
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tana:
Hmm... Czy wypuscili soc nowego z AS? O ile pamietam to sa 3 OAVki ktore sa kondensacja mongi i nie maja nawet 1/3 watkow. Do tego wszystko sie urywa.
No i tu się wszystko wydało - najwyraźniej nie potrafię na AS patrzeć obiektywnie. Masz rację, 3 półgodzinne urywki, które omijają bardzo wiele, a właściwie pokazują tylko główny zarys, no ale czego można wymagać od anime trwającego półtorej godziny, a będącego na podstawie mangi mającej 20 tomów, o ile dobrze pamiętam. Byłam jedną z tych szczęśliwców, którym jednak pierwsza w ręce wpadła manga i dziury w fabule anime nie były dla mnie większym problemem Jednak dalej utrzymuję, że warto obejrzeć, choćby dla muzyki.
Alhena jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2006, 13:50   #28
Fire Necromacer
Użytkownik Forum
 
Fire Necromacer's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2005
Lokacja: Chełm - -mini city- - Ilość postów: 413
Wpisy bloga: 1

Posty: 417
Imię: Nekrofil
Gildia: #tibia.pl
Świat: QuakeNet
Poziom: +v
Skille: elita
Fire Necromacer ma numer GG 4572680
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Taube
muszę niektóre dzieci uciszyć
tak - Dragon Ball i Pokemon to ANIME
NIE istnieje coś takiego jak 'podanime'
Pokemon jest pozycją komercyjną, przeznaczoną dla młodego widza, mającą na celu rozpowszechnienie gry
DragonBall był komedią, która poprzez swą sporą popularność rozrosła się i to ją zniszczyło czyniąc z niej pozycję komercyjną
jasne?[/color][/font]
No drogi dziadku, jak ciebie nie bylo na IRCu to nie wiesz o co nam chodzilo, wiec ucisz sie, bo ci sztuczna szczeka wypadnie.. (mowie dziadku, bo nazwales mnie i kilka osob dziecmi -.- )
__________________

Welcome to IRC, where the men are men, the women are men and the little girls are FBI agents.

(+Nekrofil) uptime: 4w 3d 2h 31m 17s :: record: 9w 6d 13h 16m 11s <- KNEEEES NUBS!
Fire Necromacer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2006, 13:58   #29
Taube
Użytkownik Forum
 
Taube's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2005

Posty: 604
Domyślny

@up
jakby to wielu powiedziało:
"wielkie LOL"
zapytaj sięlepiej ich tam na chacie, kim jest Taube - i powiedz co o niej napisałeś, a zapewniam cię, że wielu z nich będzie chichotać z tego na boku

wybacz mi Fire, że widząc dziecinne wypowiedzi traktuję cię jako dziecko
tak samo jak to interesujące oburzenie na słowa prawdy
tu nie chodzi o to, co wy sobie wymyślacie na chacie
tu chodzi o to, że to jest wyłącznie wasza własna imaginacja, która nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości, o czym poinfomowało cię liczne grono w tym topiku
więc Fire, cytując kogoś:
jak nie siedzisz w tym od dziesięciu lat to nie wiesz o co mi chodzilo, wiec ucisz sie, bo ci gryzak wypadnie..
fajne nie? wzorowałam się na mistrzu
więc nie uciszaj innych, gdyż wtedy inni cię uciszą - jeśli zaprzeczasz wolności słowa, to waż na własne i czy nie są gorsze

@wszyscy
sorki, ale jestem w zbyt fajnym nastroju by delikatniej 'dzieciątko' potraktować ;P
a gdy Taube jest w fajnym nastroju, to gorzej chyba być nie może

d.Taube
__________________
Time after time, while their bodies lie sleeping,
incarnate they in the bodies of men.
Teaching and guiding onward and upward,
out of the darkness into the light.

she lost somewhere her time..
get me known if You find it for me XD
mam obiekcję przez opowiadaniami, gdyż zaglądając w jedno, zostanę zawalona dziesięcioma kolejnymi.. czasem jednak człowiek ulegnie, a to źle wpłynie na stan gg oraz PW, lecz cóż począć..

Ostatnio edytowany przez Taube - 02-05-2006 o 14:01.
Taube jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2006, 14:12   #30
Dark_Magician
Użytkownik Forum
 
Dark_Magician's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2004

Posty: 23
Domyślny

@Tana
Oglądałem ten film (Noc świetlików) kiedyś dawno leciał na hyperze .Ale jak pamiętam to jego siostra umarła z głodu ,ale jak on by nie uciekł od ciotki to by się nic takiego nie stało ...
Dark_Magician jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2006, 14:14   #31
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Ej no, nie zapominajcie o Kapitanie Chubassa (czy jakoś tak)
A tak serio, to mógłbym ci polecic Princess Mononoke, też jest fajne.
@Down:
Tygrysia maska, miałem to na pegasusa ! A Yata-mana mama mi zabroniła oglądac by było widac cycki
__________________
Ooh to be a Gooner.

Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 02-05-2006 o 18:41.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2006, 14:15   #32
]v[ichal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 03 2004
Lokacja: Bydgoszcz, 4don
Wiek: 34

Posty: 619
Imię: Odin Raven
]v[ichal ma numer GG Nie podaje...
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dr.Unknown
Hellsing, GTO.
WIesz co dobre .

@up
Tschubassa + Tygrysia maska + Yata man + Gigi Salivan + Zorro = moje dziecinstwo ;D
__________________
.hail Metal Militia.

Ostatnio edytowany przez ]v[ichal - 02-05-2006 o 14:17.
]v[ichal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2006, 14:16   #33
Taube
Użytkownik Forum
 
Taube's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2005

Posty: 604
Domyślny

@Dark
grobowiec świetlików jest oparty na rzeczywistych wydarzeniach
i nie mówię tu o samej wojnie - bo to jest oczywiste
ale główni bohaterowie - to rodzeństwo to jest sam twóca tego i jego siostra, tylko że przestawił on swego rodzaju 'drugą rzeczywistość', gdyż w tej prawdziwej tak się siostrą nie opiekował i przez to tylko ona umarła a on przeżył..


edit:
swoją drogą - można polecić każdy film, który wyszedł pod płaszczykiem Ghibli - i to dla każdego
nawet dla przeciwników i wybrednych rodziców, co to mogą uważać to za ogłupiające bajki
bo to naprawdę dobre pozycje są

d.Taube
__________________
Time after time, while their bodies lie sleeping,
incarnate they in the bodies of men.
Teaching and guiding onward and upward,
out of the darkness into the light.

she lost somewhere her time..
get me known if You find it for me XD
mam obiekcję przez opowiadaniami, gdyż zaglądając w jedno, zostanę zawalona dziesięcioma kolejnymi.. czasem jednak człowiek ulegnie, a to źle wpłynie na stan gg oraz PW, lecz cóż począć..

Ostatnio edytowany przez Taube - 02-05-2006 o 14:17.
Taube jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2006, 15:12   #34
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Widze ze tylko 3 osoby się przyłożyły w miarę porządnie.
Pozwolicie że rozpiszę się trochę, część anime powtarzana, część nie.
Opisy będą zawierały wstęp do anime
Zaczynamy:
Tasiemce:
- Naruto - 12 lat temu wioskę shinobi - konoha (wioska ukrytego liścia) została zaatakowana przez potęznego lisiego demona o 9 ogonach - Kyubiego. Ninja nie dawali sobie rady - do momentu gdy przybył przywódca i najpotężniejszy shinobi wioski - osoba znana jako czwarty Hokage. Ten poświęcając swoje życie zaklął lisiego demona w nowo narodzonym dziecku. tym dzieckiem ejst Naruto. Historia właściwa jest 12 lat później gdy Naruto ma 13 lat, jest w akademii ninja i zaczyna zdawać na najniższego rangą shinobi - Genina.
Anime polecam osobiście bardzo, ale z jendym zastrzeżeniem - o ile odcinki do 100+ da się wciągnąć luzem to potem są tzw. fillery - mizerna jakość, jeszcze gorsza fabuła. Jednow ielkie dno. Ale czekamy aż anime wróci na tory mangi i wtedy będzie cud miód i orzeszki

- Bleach - znany często niby jako anstępca Naruto. Opowiada o pewnym nastolatku. Jedyną rzeczą która różni go od innych jest... to ze chłopak widzi duchy. Może z nimi normalnie rozmawiać czy pomagać im. Aż w pewnym momencie miasto nawiedzjaą 2 potwory które pożerają dusze zmarłych ludzi a wraz z nimi pewna kobieta której celem jest zwalczanie ich...
Osobiście ubóstwiam to anime NAwet filler który obecnie trwa (odcinki 66-xx bodajże) jest wieele klas lepszy od fillerów Narutowych.

- One Piece - Sam nie oglądałem, ale z moich informacji wynika że anime jest stosunkowo wkrętowe i obecnie ma najwięcej odcinków z tasiemców (grubo ponad 200). Historia opowiada o tym że pewien sławny pirat który zgromadził niezliczone skarby został złapany. Przed śmiercią powiedział że skarby będą należały do tej osoby która je odnajdzie. No i ruszają wszyscy zapaleńcy w tym nasz bohater - w końcu stawka jest olbrzymia. Anime samo w sobie nie ma specjalnie interesującej kreski ani realności, ale zapewne ma w sobie pewnego magicznego cusia (Largo! Kiedy ty się nauczysz go obsługiwać?!) któy przykuwa ludzi do ekranów.
Serie dłuższe (~26 odcinków)

- Love Hina - Komedia romantyczna o mocnej dawce komedii, surrealistyczności, ale co anjważniejsze - w miare spójna. Opowiada o pewnym chlopaku który próbuje - pod wpływem swych dzieciecych rpzeżyć dostać się na jedną z najbardziej prestiżowych uczelni w japonii jaką jest Tokio Daigaku (w skrócie Todaj). Niestety rodzice maja dość utryzmywania nieroba, który w życiu nie miał dziewczyny, itd.
Jednak okazuje się że jego Babcia wyjeżdża i jej hotel potrzebuje kierownika inaczej zostanie zamknięty. Jak się okazuje w międzyczasie budynek stał się... Hotelem dla dziewczyn w którym mieszkają same młode kobitki. No i od tego momentu świat staje na głowie

- Helsing - Pewnego dnia do prowincjonalnej wioski przybywa nowy ksiądz. Zachowuje się on co najmniej dziwnie. Tydzień po jego przybyciu zniknął pewien człowiek. Po tym wydarzeniu zaczęli znikać kolejni. Jednej ofierze udało sie uciec i powiedziała że to ksiądz ich zabijał. Została wezwana policja, lecz wtedy w obozie policji pojawia się pewna młoda dama - Sir Integra Helsing - przywódczyni organizacji Helsing. Oddział ten zajmuje się chronienim Królestwa Anglii przed... Wampirami... A do wioski został wysłany najlepszy człowiek tej organizacji. Ubrany na czerwono koleś o imieniu Alucard...
Anime co najmniej dobre, wręcz doskonałe, chyba że czytałeś mangę wtedy się można troche zawieść (Manga jest genialna), choć i tak anime naprawde warte obejrzenia.

- Chobits - Chii! Każdy cżłowiek porządnie interesujący się M&A zna to imie/słowo. Historia opowiada o młodym chłopaku który chce sie dsotać na studia w wielkim mieście (Tokio ^^). Niestety ma za niskie wyniki. W związku z tym wyjeżdża do Tokio na kurs przygotowawczy. W Mieście jak widać nieziemską popularnością cieszą się PArsokony (dobrze napisałem) - komputery będące wewnątrz mechanicznej kobiety (oczywiście o wielkiej urodzie ^^). Niestety są one Pierońsko drogie -ale nasz młody bohater - Hideki (Hideki! Chii! <mówione głosem Chii> [wszysyc odpływają] )
zaczyna marzyć o jednym z nich. Wracając wieczorem z zakupami znajduje jednego - pięknego (piękną?) Parsokona owiniętego bandażami. Niewiele myśląc bierze go do domu. Niestety nie zauważa że z bandaży wypada płytka CD (DVD? )... Oto wstęp do jednej z najbardizej cukeirkowych i niesamowitych opowieści o miłości, poświęceinu, i w ogóle o wszystkim.
A Niektóre odcinki (Bodajże jak "Chii Go shopping" czy jakoś tak się nazywał ten odcinek) można śmiało zaklasyfikować to cudeniek anime ^^

- Kimi Ga Nozomu Eien - Niesamowite, arcygenialne, trudne i troche ciężkie anime. Jest to Dramat Romantyczny - opowiada o grupce przyjaciół - Oczywiscie jest tam bohater główny w którym kocha się pewna dziewczyna... Qrde.. Strasznie trudno mi pisać o tym anime. Powiem tylko że jest Niesamowite i Kazdy kto lubi Anime musi je obejrzeć.

- Neon Genesis Evangelion - Dla osoby która po raz pierwszy się spoytka z tym anime może wydawać się że to kolejna troche starawa opowieść o prańskach mechów. Nic bardziej mylnego! Jest to głębokie anime które ryje banie równo (zwłaszcza koniec + 2 ostanite odcinki + EoE). Przeplata się tam olbrzymia ilość wątków, lecz przodują 2 - O chłopcu - synu organizacji NERD zajmującej się chornienim ziemii przed Aniołami. Syn ten jest przez ojca odtrącany, dorasatał na osobności. Wskutek tego ejst osobą zamknietą w sobie, Robiącą to co inni chcą - Obojętny na wsyzstko, nie znający miłości czy prawdziwej przyjaźni. Drugim Wątkiem są Anioły - tajemnicze stworzenia atakujące ziemię i próbujące dostać się do podziemi Tokyo-3 gdzie mieści się siedziba organizacji NERD?
Anime jest niesamowite pod każdym względem. Dodatkowo pod każdym wzgledem i neisamowicie ryje banie - nie jest to tylko moja opinia. Polecam gorąco, ale trzeba być przygotowany na takiego cusia, bo tego nie obejrzysz o tak o i na pewno po obejrzeniu tego anime nie będziesz myślał tak samo jak wcześniej

- Ghost in The shell - Dziwi mnie że nikt o tym anime nie opowiadał. Klasyk. Opowiada o Dziewiątej Sekcji ds. Bezpieczeństwa Publicznego - jest to oddział specjalny mają chronić ważne osoby i pilnować żeby niektóre sprawy nie wyszły na świało dzienne. No i oczywiście rozwiązywać deliaktne sprawy. Anime jest genialne. Warte do obejrzenia pod kazdym wzgledem. Są 2 serie GITS i 2 filmy, proponuje oglądać po kolei wydania.


Następne anime będą potem - teraz mnie siostra goni, a chyba i tak nie można za dużo na raz napisać - musicie mieć czas na przeczytanie.
Będe opisywał jeszcze m.in. takie anime jak:
- Cowboy bebop
- Excel Saga
- Samurai Champloo
- Samurai Deeper Kyo
- Gungrave
- Peace Maker Kurogane
- Full Metal Alchemist
- Rurouni Kenhsin
- Appleseed
- Spirited Away
- Howl's Moving Castle
I inne
Tylko dajcie znać że to czytaliście, bo psiac tyle po próżnicy mało kto lubi

Teraz sobie facet wybieraj anime jaką kategorię chcesz- w końcu nie wsyzscy lubią to co ty i coś co oni polecają moze ci się osobiście nie spodobać
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.

Ostatnio edytowany przez eerion - 02-05-2006 o 15:13.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2006, 15:31   #35
Shanhaevel
Użytkownik Forum
 
Shanhaevel's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Uwiędły Las

Posty: 2,391
Shanhaevel ma numer GG dam na pw.
Domyślny

Cytuj:
- Chobits - Chii! Każdy cżłowiek porządnie interesujący się M&A zna to imie/słowo. Historia opowiada o młodym chłopaku który chce sie dsotać na studia w wielkim mieście (Tokio ^^). Niestety ma za niskie wyniki. W związku z tym wyjeżdża do Tokio na kurs przygotowawczy. W Mieście jak widać nieziemską popularnością cieszą się PArsokony (dobrze napisałem) - komputery będące wewnątrz mechanicznej kobiety (oczywiście o wielkiej urodzie ^^). Niestety są one Pierońsko drogie -ale nasz młody bohater - Hideki (Hideki! Chii! <mówione głosem Chii> [wszysyc odpływają] )
zaczyna marzyć o jednym z nich. Wracając wieczorem z zakupami znajduje jednego - pięknego (piękną?) Parsokona owiniętego bandażami. Niewiele myśląc bierze go do domu. Niestety nie zauważa że z bandaży wypada płytka CD (DVD? )... Oto wstęp do jednej z najbardizej cukeirkowych i niesamowitych opowieści o miłości, poświęceinu, i w ogóle o wszystkim.
A Niektóre odcinki (Bodajże jak "Chii Go shopping" czy jakoś tak się nazywał ten odcinek) można śmiało zaklasyfikować to cudeniek anime ^^
Oglądałem dwa odcinki. Mistrzostwo. Najbardziej podoba mi się Sumosu (wicie, ten persocon sąsiada Hidekiego- Shinbo, bodajże) i of kors Chii. ^^
Shanhaevel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2006, 15:56   #36
MkolesM
Użytkownik Forum
 
MkolesM's Avatar
 
Data dołączenia: 28 04 2005
Lokacja: Far Far Awway
Wiek: 35

Posty: 86
MkolesM ma numer GG 2844800
Domyślny

PodAnime to nazwa wlasna, ktora zostala wymyslona i nazywam tak gowniane "Anime" takie jak DB, czy pokemony! Jak dlamnie to nie jest Anime!!!

Evangeliony-Prawdziwe Anime
GTO-Prawdziwe Aniem
Naruto-Prawdziwe Anime
Berserk(zje..scie brutalny)-jw

I to co wymieniali pozostali, ale Pokemony, moze ma ze 20% prawdziwego Anime, no DB troche lepiej zrobione, ale i tak kreska jest beznadziejna(pewnie dlatego, ze to starsze "Anime")
__________________
"Życie jest jak pudełko czekoladek...
nigdy nie wiesz, na co trafisz."

__________________________________________________ _____________


Ostatnio edytowany przez MkolesM - 02-05-2006 o 16:01.
MkolesM jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2006, 16:50   #37
Xawieri
Użytkownik Forum
 
Xawieri's Avatar
 
Data dołączenia: 30 05 2004
Lokacja: Śląsk
Wiek: 34

Posty: 246
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Almost
Świat: Nerana
Poziom: 64
Skille: 14/23
Poziom mag.: 57
Xawieri ma numer GG 3009795
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ]v[ichal
WIesz co dobre .

@up
Tschubassa + Tygrysia maska + Yata man + Gigi Salivan + Zorro = moje dziecinstwo ;D
Hmm jakoś wszystko pamiętam ale nie kojarze(ż)e Gigi Salivan'a.
O czym to było/jest?
__________________
Tu możesz mnie pochwalić/wyśmiać/wykrzyczeć się na mnie itd. Kliknij! A Ci sie lepiej zrobi :S

Moje stare chary
Ukryty tekst:

Xawieri - 20 ed - Isara - Retired
Selvid - 55 ek - Elysia - Deleted
Ascremer - 59 rp - Arcania - Sold
Blackwik - 101 ek - Hiberna - Deleted
Mertorinan Arekira - 35 Ek - Arcania - Retired
And More~
Xawieri jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2006, 17:24   #38
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Oglądałem dwa odcinki. Mistrzostwo. Najbardziej podoba mi się Sumosu (wicie, ten persocon sąsiada Hidekiego- Shinbo, bodajże) i of kors Chii. ^^
Sumomo ona bodajże miała na imie
Cytuj:
PodAnime to nazwa wlasna, ktora zostala wymyslona i nazywam tak gowniane "Anime" takie jak DB, czy pokemony! Jak dlamnie to nie jest Anime!!!

Evangeliony-Prawdziwe Anime
GTO-Prawdziwe Aniem
Naruto-Prawdziwe Anime
Berserk(zje..scie brutalny)-jw

I to co wymieniali pozostali, ale Pokemony, moze ma ze 20% prawdziwego Anime, no DB troche lepiej zrobione, ale i tak kreska jest beznadziejna(pewnie dlatego, ze to starsze "Anime")
Gówniane anime to to jest z twojego pktu widzenia.
Dla dzieci - do których także odnoszą się anime - jest to wspaniała bajka.
Poza tym nie ma poddziału na prawdziwe anime czy podanime.
Jest to sztuczny podział wymyślony przez ludzi yntelygentnych i f ogule
którzy nie rozumieją chyba do kogo odnosi się anime i że dzieli się ono na kategorie.
"Prawdziwe anime, podanime"
Żeś docynił chłopie
POza tmy dziwi mnie że tak napadacie na DB.
Sam nie oglądałem DB, ale było to naprawde wielkie Anime które po Sailorkach zdobyło ogromną popularność na zachodzie - a wtedy to musiało być coś.
Troche szacunku dla tego anime - może i sie roztasiemcowało z deczka, może potem się ukomercyjniło, ale jest, było i będzie wielkie ^^
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2006, 18:14   #39
MkolesM
Użytkownik Forum
 
MkolesM's Avatar
 
Data dołączenia: 28 04 2005
Lokacja: Far Far Awway
Wiek: 35

Posty: 86
MkolesM ma numer GG 2844800
Domyślny

Hymm. No cóż, byś się zdziwił eerion kto jest yntelygentny i f ogule i kto wymyśla „dziwne podziały”, no ale nie będę tutaj wymieniał po nazwiskach bo nie oto chodzi, (raczej te podziały są potrzebne). Tak wiec stwierdziłeś, ze to Anime jest dla dzieci. Ja myślałem ze ludzie z tego forum oglądają bardziej ambitne "Anime" no ale cóż. Dobra nie będę się kłócił o jakieś durne pokemony, bo i tak każdy przystaje przy swojej racji i raczej nikt nie zmieni zdania.
__________________
"Życie jest jak pudełko czekoladek...
nigdy nie wiesz, na co trafisz."

__________________________________________________ _____________

MkolesM jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2006, 18:37   #40
Taube
Użytkownik Forum
 
Taube's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2005

Posty: 604
Domyślny

czy ktoś tu już wymieniał Witch Hunter Robin, bądź Wolf's Rain?
są to dwie serie, które cieszą się sporą popularnością i dobrymi ocenami
pierwsza jest w surrealistycznym czasie rzeczywistym - są tam osoby obdarzone swego rodzaju mocą, przez którą to właśnie były dawno temu wiedźmami obwołane - a walka z nimi się jeszcze nie skończyła.. tylko, że to jest o wiele bardziej skomplikowane niż by się wydawało
druga opowiada o losach wilków, w świecie po jakimś katakliźmie.. tylko, że to nie są zwyczajne wilki.. te wilki szukają drogi powrotnej do raju
nie rozpiszę się za bardzo na temat pozycji, jakie proponuję - gdyż to byłby spoiler, a nie chcę nikomu psuć zabawy

@MkolesM
tylko zwróć uwagę, że każdy lubi coś innego - i z tego chociaż powodu nie należy udowadniać komuś, że coś czym się interesuje bądź lubi jest naprawdę złe, w ogóle jakieś niewarte uwagi, szmatławe itp itd..
gdyż podobne zdanie mógłby ktoś wyrazić na temat twoich upodobań - a chyba tego byś sobie nie życzył?
zreszta to tak jakby porównywać tort z bigosem - a nie powiesz, że któreś z tych z założenia nie jest jadalne?
podanime to nie jest nazwa własna - gdyż coś takiego nie istnieje, to jest określenie - tylko i wyłącznie określenie wymyślone przez pare osób i nic więcej

prawdziwe anime to takie anime, które wyszło spod ręki Japończyka
jeśliby np. Chińczyk spróbował swych sił w tworzeniu czegoś na miarę anime - to cokolwiek by to nie było, byłoby tylko imitacją anime, lecz nie anime

anime dzieli się na wiele gatunków, przedziałów wiekowych, grup potencjalnych odbiorców itp itd.

nie wiem, czy jesteś zorientowany co do całej historii związanej z DB - że tak się o tej serii wypowiadasz.. wiesz coś na temat tego powstania? etapów zmian, jakie w tym zachodziły? czy tylko objerzałeś zmierzającą do komercji serie i już twierdzisz, że coś jest be?
dla mnie Evangelion jest nudny
Naruto zmierza do szmiry po 100'tnym odcinku i seria anime nie jest warta potem większej uwagi, nawet jeśli manga prezentuje wyższy poziom o wiele.. lecz nie nazwę tego bezwartościowym 'podanime' tak jak ty czynisz z innymi seriami (spotkałam się z tą serią 4 lata temu, a ty?)

wymieniasz tutaj tylko szeroko znane tytułu na polskim rynku - tylko to, co w tv leciało, bądź twe oczy widziały w księgarniach
czy znasz jakieś bardziej wartościowe serie poza tymi?
bo jak dla mnie jest to wypowiedź laika
więc nie mów na temat 'ambitnych anime' skoro jest to dla ciebie grząski grunt
jak dla mnie to, co wymieniłeś ociera się ledwie o 'ambitne pozycje', ale jeszcze sporo czasu przed tobą.. może za jakiś rok będziesz bardziej obeznany z tematyką a nie ograniczysz się do czegoś co jest wielce popularne między ludźmi twierdząc, iż jest to ambitne

d.Taube
__________________
Time after time, while their bodies lie sleeping,
incarnate they in the bodies of men.
Teaching and guiding onward and upward,
out of the darkness into the light.

she lost somewhere her time..
get me known if You find it for me XD
mam obiekcję przez opowiadaniami, gdyż zaglądając w jedno, zostanę zawalona dziesięcioma kolejnymi.. czasem jednak człowiek ulegnie, a to źle wpłynie na stan gg oraz PW, lecz cóż począć..
Taube jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:06.


Powered by vBulletin 3