Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

Notki

tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony, wskazać błąd i zasugerować czego brakuje.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 12-10-2004, 20:54   #21
HUNTER
Guest
 

Posty: n/a
Pergamin Mysle,ze.

Zróbiłbym wyrazny dział targowisko zrobiony tłustym drukiem.


Powinien dotyczyć wszystkich świtów.

Proszę zróbcie to:
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-10-2004, 21:30   #22
Immortal Wasek
Użytkownik Forum
 
Immortal Wasek's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2004

Posty: 43
Domyślny

Dodajcie do butow te kapcie w krioliczki ktore sa na filmiku "tibianic" (ja chcem takie)
__________________
Duży lvl to jeszcze nic nieznaczy!!
Immortal Wasek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-10-2004, 17:02   #23
Jilehod
Użytkownik forum
 
Jilehod's Avatar
 
Data dołączenia: 15 10 2004

Posty: 3
Domyślny

jak dla mnie moglibyście dodac taką małą tabelkę- w jakim miescie jaki kolor backpacka można kupic
Jilehod jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-10-2004, 17:29   #24
Sadamq
Użytkownik Forum
 
Sadamq's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2004

Posty: 141
Stan: Aktywny gracz
Imię: ---
Profesja: Knight
Świat: Saphira
Poziom: 27
Poziom mag.: 4
Domyślny

1. Możliwośc aktualizacji działu targowiska przez zwykłych użytkowników za puntkiy ( Np. Aktualizacja ceny spike sworda od graczy - 1 ptk. ) . W ten sposób było by wam łatwiej a ludzie mieli by radoche

2. Ranking użytkowników według punktów ( Żeby ludzie mogli się chwalic - O Zobacz mam 114 punktów! )

3. Dużo nowych działów.

4. Nowy Lajołt
__________________
World : Saphira
Vocation : Sorcerer
Level : 1x
Magic : x
Sadamq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-10-2004, 17:59   #25
Dan the Automator
Dobo Srobo
 
Data dołączenia: 23 07 2003

Posty: 2,368
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sadamq
4. Nowy Lajołt

!!!!!?!?!??!
Dan the Automator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-10-2004, 19:31   #26
Sadamq
Użytkownik Forum
 
Sadamq's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2004

Posty: 141
Stan: Aktywny gracz
Imię: ---
Profesja: Knight
Świat: Saphira
Poziom: 27
Poziom mag.: 4
Domyślny

Up@
No Co ? Ten mi się nie podoba, jest taki zwyczajny... Jak każda amatorska strona... A www.tibia.pl takową nie jest. Powinniście dodać jakieś bajerki, coś we flashu itp. Żeby móc pokazać poziom!
__________________
World : Saphira
Vocation : Sorcerer
Level : 1x
Magic : x
Sadamq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-10-2004, 19:41   #27
Dan the Automator
Dobo Srobo
 
Data dołączenia: 23 07 2003

Posty: 2,368
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sadamq
Up@
No Co ? Ten mi się nie podoba, jest taki zwyczajny... Jak każda amatorska strona... A www.tibia.pl takową nie jest. Powinniście dodać jakieś bajerki, coś we flashu itp. Żeby móc pokazać poziom!
Mamy najlepszy layout ze wszystkich dostępnych stron o tibii. Amatorska strona by czegoś takiego nie miała - nie przesadzaj. A flash nie przejdzie - to wcale nie jest pokazanie poziomu, tylko IMHO zbedne czekanie na super-wypasione(nikomu nie potrzebne) efekty. Layout MOŻE będzie miał drobne zmiany, ale nic pewnego. Narazie pracujemy nad innym updatem. Aha - jak będą zmiany, to raczej z "lokalizacją"...
Dan the Automator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-10-2004, 19:42   #28
Chopkers
Użytkownik Forum
 
Chopkers's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2004
Lokacja: Zgorzelec
Wiek: 33

Posty: 453
Stan: Na emeryturze
Chopkers ma numer GG 3987061
Domyślny

mozna by zrobic tabele gdzie by bylo napisane ile trzeba zbic many na nastepny mlvl
co do outfita to nie zmieniac!!!
ten jest zarąbisty i niech zostanie na dlugo
__________________
|||||||||.................... (Trwa ładowanie podpisu)
\m/,
Chopkers jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-10-2004, 19:50   #29
limenu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 03 2004

Posty: 773
Domyślny

co do wyglądu strony, ten mi się podoba, szczególnie ikony na forum. Ale przydało by się klimaciku, jak ja to nazywam "modern gothic",,, jeżeli nie kumacie o co łazi, to proponuję zainteresować się dummerowskimi kopalniami w grze morrowind. No i w końcu pix.artyści z tibia.pl przydadzą się na coś. Wystarczy powiedzieć co narysować, a oni narysują ;]
limenu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-10-2004, 20:00   #30
Sadamq
Użytkownik Forum
 
Sadamq's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2004

Posty: 141
Stan: Aktywny gracz
Imię: ---
Profesja: Knight
Świat: Saphira
Poziom: 27
Poziom mag.: 4
Domyślny

Dobo - Może i najlepszy ze stron o Tibii . Ale moglibyście się bardziej postarać. A co do flasha - Jak się umie go robić to się długo nie czeka. Tym bardziej że flash może być równie dynamiczny jak html , tyle że trzeba umieć go wykorzystać.

Limenu - Forum jest ok! Ale strona mi sie nie podoba ( Od Strony Graficznej )...

PS - Jak ktoś powie że jak mi się nie podoba to żebym nie wchodził to go poprostu zbluzgam za takie nooberskie texty... ( Tak dla pewności )
__________________
World : Saphira
Vocation : Sorcerer
Level : 1x
Magic : x
Sadamq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-10-2004, 23:40   #31
MatKus
http://tibiaspy.com
 
MatKus's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Opole / Głuchołazy
Wiek: 43

Posty: 2,289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Matkus
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Adres Jabbera do MatKus
Domyślny

Jedną z żeczy, jakie się nauczyłem o flashu, to żeby go nie używać.
Po pierwsze, jak by nie robić, animacja we flashu jest zawsze większa niż zwykła strona, ewentualnie z DHTMLem
Po drugie, nie wszystkie przeglądarki obsługują flash. Np. na linuxa ogólnie o ile wiem, najnowszy flash to 5.cośtam, a pod windows 7.cośtam.
Po trzecie, co druga osoba i przeglądarka blokuje flash (np. ja) bo jedyne, co się robi w nim, to reklamy A potem strona by bardzo źle wyglądała.
Dlatego uważam, że flasha używają tylko amatorzy lub ludzie robiący strony za pieniądze, gdy tą stronę amator odbiera i za nią płaci.

Zaś jeśli chodzi o ile many spalić na jaki mlvl - jeśli ktoś mi dostarczy wzór na to (ino 100% pewny wzór) to na pewno zamieścimy. Puki co jednak jedynie CIPowie znają ów wzór, a wszystkie strony podają jedynie bardziej lub mniej (przeważnie mnej) przybliżone informacje.
__________________
Najlepsza strona o Tibii - http://tibiaspy.com - jeśli nie znasz, to nie wiesz, co tracisz!
Zarejestruj się na http://forum.tibiaspy.com - prowadź i oglądaj galerie, szukaj i udzielaj pomocy, rozmawiaj o Tibii i na każdy inny temat!
MatKus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2004, 00:42   #32
Sadamq
Użytkownik Forum
 
Sadamq's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2004

Posty: 141
Stan: Aktywny gracz
Imię: ---
Profesja: Knight
Świat: Saphira
Poziom: 27
Poziom mag.: 4
Domyślny

Oj tu mógłbym polenizować. Jeżeli sądzisz że strony we flashu są robione przez amatorów bax dla amatorów, to zobacz oficjalną stronę BioHazard na Ps2. Dla mnie jest to istne arcydzieło, a wgrywa się równie szybko jak tibia.pl

Co do Tabelki to przypadkiem na tibia.pl niema kalkulatora ?
__________________
World : Saphira
Vocation : Sorcerer
Level : 1x
Magic : x
Sadamq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2004, 10:38   #33
Matheous
Użytkownik Forum
 
Matheous's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2004
Lokacja: Tam, gdzie... Cholera. Tam, gdzie... -Dobranoc.-Powiedzial diabel.
Wiek: 33

Posty: 1,402
Matheous ma numer GG 2872460 Matheous ma login Tlenu emcid@tlen.pl
Domyślny

Sadamq, na serio, layout wg mnie jest dobry... FLashe MIMO WSZYSTKO spowalniaja ladowanie sie stronki... A poza tym co bys chcial? Zeby przy wchodzeniu na stronke witalo cie jakies nie-wiadomo-co trwajace 15 minut, akzdy link to jakas feeria barw, i ogolnie ladunek cukierkowatych g....? Nooo, to ja tam wole aktualny layout...
A wogole mysle ze moznaby do tego tematu zalaczyc sonde, wybrac stad najlepsze(wg was) pomysly, dac je do sondy i pomysl ktory dostanie najwiecej glosow zostanie najszybciej wprowadzony...
To taki moj drobny pomysl
__________________
I was the perfect warrior, cold and ruthless! I lived by my strength alone, uninhibited by foolish emotions!
Matheous jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-11-2004, 19:52   #34
DjJozeppe
Użytkownik forum
 
DjJozeppe's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2004

Posty: 3
Domyślny

A więc moja propozycja dotytyczy cen w TIBI Ile mniej więcej wydać na line (na rynku bo w sklepach sie nie opłaca) buty broń i takie tam sami wiecie, chodzi mi o to żeby nie przepłacić, bo widziałem gościa co sprzedaje MACE za 100 GP a ja kupiłem za #% a więc 100 to lekka przesada. Ja sie za bardzo w cenach nie orientuje ale jak każdy da propozycje to zrobimy ludziska własny dział
Pierwsza propozycja to
MACE - 50 GP zdaży się taniej ale żadko
DjJozeppe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-11-2004, 21:15   #35
Matheous
Użytkownik Forum
 
Matheous's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2004
Lokacja: Tam, gdzie... Cholera. Tam, gdzie... -Dobranoc.-Powiedzial diabel.
Wiek: 33

Posty: 1,402
Matheous ma numer GG 2872460 Matheous ma login Tlenu emcid@tlen.pl
Domyślny

E tam srednio mace sprzedaja za <30, chyba ze to jakis ultra-nowy serv... Dzial z cenami to chybiony pomysl, bo po 1sze to by bylo duzo roboty zrobic dla kazdego swiata taki 'bajer' a po drugie trzebaby go aktualizowac chyba co tydzien 0_o Staaary, bardzo szybko by sie okazalo ze ceny sie mijaja z prawda... Pamietam jak przeczytalem na jednej stronce ze scimitar jest wart 150 gp jak powiedzialem sell scimitar 150 gp to mnie goscie wysmiali bezlitosnie... Szkoda gadac.
Modkowie, co z ta sonda?
__________________
I was the perfect warrior, cold and ruthless! I lived by my strength alone, uninhibited by foolish emotions!
Matheous jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-11-2004, 22:17   #36
Sadamq
Użytkownik Forum
 
Sadamq's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2004

Posty: 141
Stan: Aktywny gracz
Imię: ---
Profesja: Knight
Świat: Saphira
Poziom: 27
Poziom mag.: 4
Domyślny

Matheous@

Byłeś kiedyś na Mystic Shinobi ? O takie coś mi chodziło. Wygodne wysuwane menu. I nic więcej. ładnie wygląda jak nie chfcesz to maż html'owe menu z prawej. Zawsze to jakiś banerek. A flash mógł bym być jakby , krótką animacją z tibii, polowanie na Dragi, czy cuś... Klimat by był ;D
__________________
World : Saphira
Vocation : Sorcerer
Level : 1x
Magic : x
Sadamq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2004, 19:17   #37
Mirek druid
Użytkownik forum
 
Mirek druid's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2004

Posty: 29
Żarówka Mam pomysła !!!

Dodajcie dział z filmami i zdjęciami by każdy mugł dożucać swoje
Wierzcie czy nie ale będzie wiele chętnych.

[Jak ktoś chce pogadać to może na TIBI szukać Mirek druid]

( Sory za błędy (jak są) ale z ortografi jestem noga )
Mirek druid jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2004, 19:27   #38
Dwimenor
Born to Ban
 
Dwimenor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: inny wymiar
Wiek: 37
Wpisy bloga: 7

Posty: 2,783
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 88
Skille: 87/62
Poziom mag.: 18
Dwimenor ma numer GG 7472583
Domyślny

RE:Mirek Druid
Taki dział już jest


Ontopic
Coż chciałbym zobaczyć?? Może jakieś sortowanie userów na liście użytkowników(np po pozycji, wieku, czasu spędzonego na forum, ilości postów-choć to ostatnie niekoniecznie)

Albo.......... hmmmmmm.... jak to napisać....
Był kiedyś pomysł na odrębne fora lda światów. Może by ząłożyć takie fora jako fora prywatne??
__________________
Poniższe zdanie jest fałszywe
Powyższe zdanie jest prawdziwe.

Ostatnio edytowany przez Dwimenor - 03-11-2004 o 19:28.
Dwimenor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2004, 20:40   #39
Matheous
Użytkownik Forum
 
Matheous's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2004
Lokacja: Tam, gdzie... Cholera. Tam, gdzie... -Dobranoc.-Powiedzial diabel.
Wiek: 33

Posty: 1,402
Matheous ma numer GG 2872460 Matheous ma login Tlenu emcid@tlen.pl
Domyślny

@Sadamq-wysuwane menu? Na cholere? Najezdzasz na dany przycisk i czekasz 10 min(slabsze lacza, godziny szczytu) zanim sie wysunie... Moze przesadzam, ale gdy sie chce swobodnie poskakac na stronce to takie wysuwane menu doprowadzaja do pasji bo sie wgrywaja-zdaje sie-wiecznosc 0_o Normalne menusy sa lepsze, bo mozna swobodnie skakac po dzialach, i sie nie trzeba domyslac czy np. dzial Linki bedzie w Rozne, Multimedia czy w czyms jeszcze innym 0_o
A pomyslz jakims filmikiem jest wg mnie KOMPLEEETNIEEEE chybiony... Nawet mi sie go komentowac nie chce 0_o. WOgole wg mnie srac na flashe, jest dobrze...
Co do forum kazdego swiata-pomyslcie o tych, co juz nie graja w Tibie, zanim by obnizyli ekran az do tematow offtopowych to by minelo 100000 lat, bo teraz juz tych swiatow jest w c.... i troche. Poza tym wiekszosc tematow tutej(oprocz tych zakladanych przez malych tibijskich noobkow, ktorzy sie tylko wypytuja 'kto pojdzie na hunta Wladca Korniszonow na Danubii lvl 6 pisac pisac') to sa tematy 'ogolne' dotyczace calej Tibii(np gdzie znajde danego potwora etc.) a nie poszczegolnych swiatow... Nie liczac dzialow Gildie i Handel, ale tam jest dobrze
@Mirek druid-kliknij w link w podpisie aktusa(nie Matkusa!!!) i se czytnij punkt 5.
__________________
I was the perfect warrior, cold and ruthless! I lived by my strength alone, uninhibited by foolish emotions!
Matheous jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2004, 21:15   #40
Sadamq
Użytkownik Forum
 
Sadamq's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2004

Posty: 141
Stan: Aktywny gracz
Imię: ---
Profesja: Knight
Świat: Saphira
Poziom: 27
Poziom mag.: 4
Domyślny

Matheous :

A akurat nie. Nie wczytywało by się w cholere. U mnie na modemie ( Dawno themu ) nie była aż tak tragicznie Ale na logu, fajnie by to wyglądało . Jakiś 2 gości z lootem z dl'ów lub dragów. Albo zrobić małą mapke tibii, i gdzie najedziesz pojawia się napis co to xD ( Stupid i know )
__________________
World : Saphira
Vocation : Sorcerer
Level : 1x
Magic : x
Sadamq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:39.


Powered by vBulletin 3