Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 20-12-2004, 15:55   #1
Angel II
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 12 2004

Posty: 3
Domyślny Nie moge pisac postów :|

To właściwie do modków , otóż nie moge pisac postów ani tematów na koncie Angel of Death dlaczego :|:|:|???? Pod nickiem nie ma napisu zbanowany ani nic podobnego . A tak wogóle to ja nic nie zrobiłem i nie było by powodu wlepiac mi bana . więc ? dlaczego nie moge pisać postów ani tematów na tamtym koncie !!!!???? <przypominam Angel of Death>
Angel II jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-12-2004, 22:43   #2
Vanessa
eX Moderator
 
Vanessa's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2004

Posty: 309
Domyślny

Wystąpił jakiś dziwny bug związany z Twoim kontem. Teraz powinno być już dobrze - w razie czego pisz.


@down

To już niestety sprawa między Tobą, a modem, który Cię zbanował. Te posty są już skasowane, więc inni nie mogą ocenić, czy masz rację, czy nie.
__________________
Ph3ar

Chwilowo mnie nie ma, przepraszam

bobo!

Ostatnio edytowany przez Vanessa - 20-12-2004 o 23:31.
Vanessa jest offline  
stary 20-12-2004, 22:57   #3
traczuu
Użytkownik Forum
 
traczuu's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 163
traczuu ma numer GG 2766821
Domyślny

Szczerze to ja na koncie " Pienkna Knight " także nie moge;/ $corcerer <<chyba tak się jego nick pisze>> wlepił mi bana niesprawieldiwie:/ Niby napisałem 2 posty w dziale zdjęcia o ostatnim test servie... i za jeden dostałem -9 pktów a za drugi kolejne, a że max jest -10 to mam -10 i po tym jak mu powiedziałem, żeby mi udowodnił(zacytował) moje oba posty bez zdjęć zakończył pisanie wiadomości ze mną...udowodniłem mu a on nic:/
A tak naprawdę napisałem 1 bez zdjęcia i 1 z dwoma zdjęciami:/ Więc tak wygląda nasz "kochany" modek $corcerer....:/
__________________
-------------------------------------------------
traczuu jest offline  
stary 21-12-2004, 12:06   #4
Angel of Death
Użytkownik Forum
 
Angel of Death's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 1,013
Stan: Na Emeryturze
Imię: ---
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 62
Skille: 84/70
Poziom mag.: 15
Domyślny

OK już moge pisać thx za naprawienie
__________________
Angel of Death jest offline  
stary 21-12-2004, 14:44   #5
roland
Użytkownik Forum
 
roland's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Z nienacka:P

Posty: 486
roland ma numer GG 2839234
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez traczuu
Szczerze to ja na koncie " Pienkna Knight " także nie moge;/ $corcerer <<chyba tak się jego nick pisze>> wlepił mi bana niesprawieldiwie:/ Niby napisałem 2 posty w dziale zdjęcia o ostatnim test servie... i za jeden dostałem -9 pktów a za drugi kolejne, a że max jest -10 to mam -10 i po tym jak mu powiedziałem, żeby mi udowodnił(zacytował) moje oba posty bez zdjęć zakończył pisanie wiadomości ze mną...udowodniłem mu a on nic:/
A tak naprawdę napisałem 1 bez zdjęcia i 1 z dwoma zdjęciami:/ Więc tak wygląda nasz "kochany" modek $corcerer....:/
Heh, mi kochany Sorcuś wlepił 9 punktów, było to na początku mojego bytu na tym forum, i nie dostałem bana Lepiej nie kłuć się z Sorkiem, nie wiesz jakie rzeczy wyrabiał na IRCu, więc daje ci dobrą przyjacielską radę: Zamknij się, bo niedługo dostaniesz bana IP, a nie bana na konto...
__________________
"Los dzielący ludzkie byty,
na zabójców i zabitych,
zmieści Cię w rubryce szerszej,
tak w tej pierwszej..."
roland jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:31.


Powered by vBulletin 3