Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 26-06-2006, 12:34   #21
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fillipex
napewno Saunt Alx (58ek) nie dostawal batow od 23 knajcika -.- co najwyzej nie mogl poradzic sobie z zabiciem Ciebie gdy uhales sie co hit... -.-' , gdy dolaczyl Master Slatan (96 ek) to oni jak nie mogli Cie zabic to musieli juz znoobic bo walneli by po hicie... MAster walnalby exori i nara... a w to ze po wejsciu tego 64 msa to juz wogole... on by Cie wzial na e-wave i sd... a do tego jeszcze knajci... ja nie wiem.. w comments tez wpisales to ze oni Cie zabili... szczycisz sie tym? To takie zauwielbiam jeść bananyiste dla Ciebie?!?! OMFG.... -.-''
To niekoniecznie tak łatwo. Mnie na 43 lvl sorcem ubiło dwóch knightów ~70 levela, ale gdyby nie odcieli mi wszelkich dróg ucieczki to bym spokojnie uciekł. 23 lvl knight ma 410 hp, 43 lvl sorc ma 460. Leczyłem się exurą gran więc słabiej niż uhem. TYLKO RAZ (combo 2x exori) byłem na red hp zanim mi się skończyły manasy (potem padłem, po końcu tychże).

Chociaż to taki trochę offtop ^^'
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-06-2006, 17:15   #22
Jarassimus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 138
Domyślny

Witam.

A mi "wdepnęła do łeba taka pomysła". ;-D

Nie mam pojęcia bowiem cóż nielegalnego jest w tym, że kolesie się teleportują w depo na mainie. Nie ma o tym słowa w Tibia Rules, więc nie wydaje mi się to nielegalne. A już na pewno, w takiej sytuacji pisanie o tym na forach, nie jest nielegalne. :-P

Zaś mój pomysł opiera się na wykorzystaniu podobnej techniki w celu dostania się na teren PACC, jak przy teleporcie w depo. Oprócz osoby chcącej dostać się na teren PACC, potrzebnych by do tego było ośmiu ludzi, w tym dwóch z PACC-em, żeby mogli stanąć na tych teleportujących kratkach. I teraz tak: most nad rzeczką w Rookgaardzie jest poziomy i szeroki na dwie kratki, zatem na teleportujących kratkach stają osoby z PACC-em, potem, z prawej strony osoba, która chce się dostać na teren PACC, obok niej ktoś inny, no i jeszcze z prawej strony pozostałe osoby, ale tak, że w tym rzędzie, w którym stoi osoba chcąca dostać się na PACC, stoi tych osób o jedną więcej, niż w tym drugim rzędzie. Teraz osoba chcąca dostać się na PACC wylogowuje się, a osoby stojące w tym samym rzedzie co ona, przesuwają się z prawej strony o jedno pole, żeby zająć puste pole po wylogowaniu się tej jednej osoby. Teraz dopiero ta osoba może się zalogować z powrotem. Ponieważ jednak w miejscu jej wylogowania stoją inne osoby, a z prawej strony, w odległości dwóch kratek most jest zajęty, osoba ta powinna pojawić się po lewej stronie tych osób z PACC-em, a więc i po lewej stronie kratek teleportujących, bo tam, w odległości dwóch kratek jest wolne miejsce na pojawienie się osoby.

Hehe, ciekawe, czy to by zadziałało. ;-)

Podobnie zresztą możnaby zrobić na mostku prowadzącym poza miasteczko na Rookgaardzie, w celu wydostania się osoby na 1 levelu z miasta. Ale nie chce mi się już drugi raz tego klepać w tamtym wątku, więc pozostawiam to tutaj. :-)

Pozdrowienia.
__________________
Co mógłbym rzec o tym forum? Choć strona, na której ono jest "mieni się" tytułem supported fansite, dzięki pracy moderatorów jest to najgorsze forum, jakie w życiu widziałem. Mają oni bowiem w nosie użytkowników, ich prawa, a nawet sam regulamin. Uważają się za bogów, za nieomylnych. :-P

Nie będę się już udzielał tutaj i napisałem do Administratora priva z prośbą o usunięcie mojego profilu z bazy danych forum. Nie bedę tu siedział ani dłużej.

NA TYM FORUM PANUJE BEZPRAWIE!
Jarassimus jest offline  
stary 27-06-2006, 17:29   #23
Don Torpedos
Użytkownik Forum
 
Don Torpedos's Avatar
 
Data dołączenia: 08 12 2005
Lokacja: Pustków City. Dębica Liczba postów: 3124
Wiek: 36

Posty: 125
Imię: Jonec
Profesja: Elite Knight
Poziom: 90
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jarassimus
Witam.

A mi "wdepnęła do łeba taka pomysła". ;-D

Nie mam pojęcia bowiem cóż nielegalnego jest w tym, że kolesie się teleportują w depo na mainie. Nie ma o tym słowa w Tibia Rules, więc nie wydaje mi się to nielegalne. A już na pewno, w takiej sytuacji pisanie o tym na forach, nie jest nielegalne. :-P

Zaś mój pomysł opiera się na wykorzystaniu podobnej techniki w celu dostania się na teren PACC, jak przy teleporcie w depo. Oprócz osoby chcącej dostać się na teren PACC, potrzebnych by do tego było ośmiu ludzi, w tym dwóch z PACC-em, żeby mogli stanąć na tych teleportujących kratkach. I teraz tak: most nad rzeczką w Rookgaardzie jest poziomy i szeroki na dwie kratki, zatem na teleportujących kratkach stają osoby z PACC-em, potem, z prawej strony osoba, która chce się dostać na teren PACC, obok niej ktoś inny, no i jeszcze z prawej strony pozostałe osoby, ale tak, że w tym rzędzie, w którym stoi osoba chcąca dostać się na PACC, stoi tych osób o jedną więcej, niż w tym drugim rzędzie. Teraz osoba chcąca dostać się na PACC wylogowuje się, a osoby stojące w tym samym rzedzie co ona, przesuwają się z prawej strony o jedno pole, żeby zająć puste pole po wylogowaniu się tej jednej osoby. Teraz dopiero ta osoba może się zalogować z powrotem. Ponieważ jednak w miejscu jej wylogowania stoją inne osoby, a z prawej strony, w odległości dwóch kratek most jest zajęty, osoba ta powinna pojawić się po lewej stronie tych osób z PACC-em, a więc i po lewej stronie kratek teleportujących, bo tam, w odległości dwóch kratek jest wolne miejsce na pojawienie się osoby.

Hehe, ciekawe, czy to by zadziałało. ;-)

Podobnie zresztą możnaby zrobić na mostku prowadzącym poza miasteczko na Rookgaardzie, w celu wydostania się osoby na 1 levelu z miasta. Ale nie chce mi się już drugi raz tego klepać w tamtym wątku, więc pozostawiam to tutaj. :-)

Pozdrowienia.
Napewnio to już sprawdzali albo i nie ;p
ale mi się wydaje że "teleprtnie" cię do świątyni
__________________

7,67 KB (bajtów: 7 676)
Don Torpedos jest offline  
stary 27-06-2006, 18:23   #24
Jarassimus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 138
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Don Torpedos
Napewnio to już sprawdzali :) albo i nie ;p
ale mi się wydaje że "teleprtnie" cię do świątyni
Właśnie przed chwilą chciałem to sprawdzić u siebie w Harmonii (ale nie to z PACC-em, tylko to z 1 levelem - chodzi wszak o to samo). Ale z noobkami, którym trzeba po pięć razy to samo tłumaczyć - tego się nie da zrobić :-/. Znalazłem już nawet osobę na 1 levelu chętną do zrobienia eksperymentu, ale było za mało pozostałych osób. Poza tym, za długo blokowaliśmy mostek i się już inni zaczynali wkurzać. A przecież taką akcję trzeba wykonać szybko i sprawnie. Kto wie o co chodzi, temu już nie trzeba tłumaczyć - po prostu wszyscy stają jak należy na mostku, potem ta 1-levelowa osoba robi logout, pozostali się przesuwają, login, i już. Ale już dobra: nie było akcji, nie było pomysłu i nie było nawet tego posta. :-P

Chyba, że znalazłbym chętnych tutaj na forum... ;-)

Można by się jakoś umówić na konkretny dzień i godzinę, żeby szybko zrobić ten eksperyment. Mi się bowiem wcale nie wydaje, żeby przeteleportowało do świątyni. Wszak, jak wynika z powyższego tematu, zarówno osoba bez PACC-a może znajdować się na terenie PACC, jak i też osoba na 1 levelu może znajdować się na terenie poza miastem. Dlaczego więc miałoby teleportować do świątyni?

Ale może się mylę. Jednak, tylko poprawne wykonanie takiego eksperymentu przyniosłoby na to odpowiedź. :-P

Pozdrowienia.
__________________
Co mógłbym rzec o tym forum? Choć strona, na której ono jest "mieni się" tytułem supported fansite, dzięki pracy moderatorów jest to najgorsze forum, jakie w życiu widziałem. Mają oni bowiem w nosie użytkowników, ich prawa, a nawet sam regulamin. Uważają się za bogów, za nieomylnych. :-P

Nie będę się już udzielał tutaj i napisałem do Administratora priva z prośbą o usunięcie mojego profilu z bazy danych forum. Nie bedę tu siedział ani dłużej.

NA TYM FORUM PANUJE BEZPRAWIE!
Jarassimus jest offline  
stary 27-06-2006, 18:37   #25
Vantage
Użytkownik Forum
 
Vantage's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2006
Lokacja: Rybnik
Wiek: 35

Posty: 166
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

MMM teoria wydaje się być naprawdę wykonalna. Nie wiem czemu, ale jakoś wydaje mi się to możliwe. Jakbys potrzebował jakiegoś paca, to powiedz mi kiedy i się wbije na 1 lvl na Harmonii.
__________________
Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.
William Shakespeare
Vantage jest offline  
stary 27-06-2006, 18:39   #26
nosane
Użytkownik Forum
 
nosane's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2006

Posty: 96
Domyślny

Takiej zmasowanej "teleportacji", jaką opisujesz nie testowałem, ale gdy w trade roomie (pod biblioteką) podejdziesz do stołu, a za tobą ustawią się dwie osoby, to gdy się wylogujesz, a te dwie osoby z tyłu zajmą twoje miejsce, to gdy się zalogujesz, nie znajdziesz się na końcu "kolejki" (która się utworzyła z tych 2 osób), ale w świątyni.

Myślę więc, że jest blokada w przesuwaniu się o więcej niż 1 osobę... A idąc dalej tą drogą, nie ma szans na pacca bez pacca .

Ps. Aaale długie zdanie .
nosane jest offline  
stary 27-06-2006, 18:42   #27
Jarassimus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 138
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vantage
MMM teoria wydaje się być naprawdę wykonalna. Nie wiem czemu, ale jakoś wydaje mi się to możliwe. Jakbys potrzebował jakiegoś paca, to powiedz mi kiedy i się wbije na 1 lvl na Harmonii.
Hehe, będę o Tobie pamiętał. :-)

W takim razie potrzebna jest jeszcze jedna osoba z PACC-em i dodatkowo, razem ze mną, siedem innych osób (czyli jeszcze SZEŚĆ ;-). Trzeba by było jakoś spośród nas wybrać kogoś, kto przejdzie na drugą stronę, a potem umówić się w Tibii i po prostu to zrobić. ;-)

Co Wy na to? ;-)

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez nosane
Takiej zmasowanej "teleportacji", jaką opisujesz nie testowałem, ale gdy w trade roomie (pod biblioteką) podejdziesz do stołu, a za tobą ustawią się dwie osoby, to gdy się wylogujesz, a te dwie osoby z tyłu zajmą twoje miejsce, to gdy się zalogujesz, nie znajdziesz się na końcu "kolejki" (która się utworzyła z tych 2 osób), ale w świątyni.

Myślę więc, że jest blokada w przesuwaniu się o więcej niż 1 osobę... A idąc dalej tą drogą, nie ma szans na pacca bez pacca ;).

Ps. Aaale długie zdanie ;).
W tym długim zdaniu jest błąd myślowy... ;-)

Tam nie będzie dwóch osób w kolejce, tylko jedna - ta, która stoi na kratce teleportującej na mostku do PACC area. Zresztą, na obu kratkach musiałyby stać takie osoby, ale nadal, w promieniu dwóch kratek znalazłoby się wolne miejsce na zalogowanie się. :-)
__________________
Co mógłbym rzec o tym forum? Choć strona, na której ono jest "mieni się" tytułem supported fansite, dzięki pracy moderatorów jest to najgorsze forum, jakie w życiu widziałem. Mają oni bowiem w nosie użytkowników, ich prawa, a nawet sam regulamin. Uważają się za bogów, za nieomylnych. :-P

Nie będę się już udzielał tutaj i napisałem do Administratora priva z prośbą o usunięcie mojego profilu z bazy danych forum. Nie bedę tu siedział ani dłużej.

NA TYM FORUM PANUJE BEZPRAWIE!

Ostatnio edytowany przez Jarassimus - 27-06-2006 o 18:44.
Jarassimus jest offline  
stary 27-06-2006, 18:44   #28
Grigor
Użytkownik Forum
 
Grigor's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2006
Lokacja: .......\HELL/.......

Posty: 73
Stan: Na emeryturze
Żarówka ...

Jak by można było tak sie teleportować na inne wyspy FACC'iem to bez sensu byłoby kupno pacc...ehhh
__________________
Pierwszy raz grałem trzeźwy, kiedy po prostu zapomniałem się napić. "Cholera" - pomyślałem. "Gram lepiej!"
Grigor jest offline  
stary 27-06-2006, 18:51   #29
kuba1324
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 05 2005
Lokacja: wygodna
Wiek: 34

Posty: 207
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Aldora
Poziom: 50
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jarassimus
Witam.

A mi "wdepnęła do łeba taka pomysła". ;-D

Nie mam pojęcia bowiem cóż nielegalnego jest w tym, że kolesie się teleportują w depo na mainie. Nie ma o tym słowa w Tibia Rules, więc nie wydaje mi się to nielegalne. A już na pewno, w takiej sytuacji pisanie o tym na forach, nie jest nielegalne. :-P

Zaś mój pomysł opiera się na wykorzystaniu podobnej techniki w celu dostania się na teren PACC, jak przy teleporcie w depo. Oprócz osoby chcącej dostać się na teren PACC, potrzebnych by do tego było ośmiu ludzi, w tym dwóch z PACC-em, żeby mogli stanąć na tych teleportujących kratkach. I teraz tak: most nad rzeczką w Rookgaardzie jest poziomy i szeroki na dwie kratki, zatem na teleportujących kratkach stają osoby z PACC-em, potem, z prawej strony osoba, która chce się dostać na teren PACC, obok niej ktoś inny, no i jeszcze z prawej strony pozostałe osoby, ale tak, że w tym rzędzie, w którym stoi osoba chcąca dostać się na PACC, stoi tych osób o jedną więcej, niż w tym drugim rzędzie. Teraz osoba chcąca dostać się na PACC wylogowuje się, a osoby stojące w tym samym rzedzie co ona, przesuwają się z prawej strony o jedno pole, żeby zająć puste pole po wylogowaniu się tej jednej osoby. Teraz dopiero ta osoba może się zalogować z powrotem. Ponieważ jednak w miejscu jej wylogowania stoją inne osoby, a z prawej strony, w odległości dwóch kratek most jest zajęty, osoba ta powinna pojawić się po lewej stronie tych osób z PACC-em, a więc i po lewej stronie kratek teleportujących, bo tam, w odległości dwóch kratek jest wolne miejsce na pojawienie się osoby.

Hehe, ciekawe, czy to by zadziałało. ;-)

Podobnie zresztą możnaby zrobić na mostku prowadzącym poza miasteczko na Rookgaardzie, w celu wydostania się osoby na 1 levelu z miasta. Ale nie chce mi się już drugi raz tego klepać w tamtym wątku, więc pozostawiam to tutaj. :-)

Pozdrowienia.
Moim zdaniem napewno przeniesie sie do świątyni. Dlaczego? Przy "teleportacjach" może się przenieść maksymalnie o 1 pole.
Przykład:
Osoby uzywające "tp" w dp.
Osoba stojąca na polu "0" wylogowuje się, jedna osoba staje na to pole 0, a druga na pole 1, a więc postać powinna się wlogować na pole "2"-według twojej teorii. Jednak tak się nie dzieje...
Jeżeli zrobiłbyś to na moście, to te 2 kratki, które sprawdzają czy masz pacc'a były by już polem "1", a wolna kratka polem "2".

Na razie.
kuba1324 jest offline  
stary 27-06-2006, 18:55   #30
nosane
Użytkownik Forum
 
nosane's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2006

Posty: 96
Domyślny

@up

Właśnie o tym pisałem... Wydaje mi się, że to na to samo wyjdzie...

Ostatnio edytowany przez nosane - 27-06-2006 o 18:57.
nosane jest offline  
stary 27-06-2006, 20:02   #31
Don Torpedos
Użytkownik Forum
 
Don Torpedos's Avatar
 
Data dołączenia: 08 12 2005
Lokacja: Pustków City. Dębica Liczba postów: 3124
Wiek: 36

Posty: 125
Imię: Jonec
Profesja: Elite Knight
Poziom: 90
Domyślny

Pobawilem się:

RYS 1 i 2 . Plan Jarassimus-a
RYS 3: Gdy ktoś wejdzie w twoje miejsce a ty się zalogujesz spowrotem przesunie cie tylko o 1 kratke, czyli nie postawi cię o 2 kratki dalej.
Więc to będzie zwykly teleport do świątyni np. jak niektórzy rookstayerzy rabią czasem w mino hell.

TO TYLKO TEORIA !!
__________________

7,67 KB (bajtów: 7 676)
Don Torpedos jest offline  
stary 27-06-2006, 20:18   #32
Impalable
Użytkownik Forum
 
Impalable's Avatar
 
Data dołączenia: 08 07 2005

Posty: 219
Impalable ma numer GG PW to nie laska?
Domyślny

Ja sie zglaszam, nic nie strace a mozna zrobic cos "dla ludzkosci". Mam PACC.
@up Ale mozna sprawdzic.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez luba126
jest w niej duzo ruznych aut dla rórznych gustów sa ałta egzotyczne gdze jest naprzekład Lambordzini gajardo
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maciekwo
Czyrzby facke??
Notka
Prywatna wiadomość do Impalable.
Impalable jest offline  
stary 27-06-2006, 20:28   #33
Jarassimus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 138
Domyślny

O żesz w mordę! ;-)

Kurczę, nie było mnie przez jakiś czas na forum, bo musiałem wyjść, ale @ Don Torpedos dokładnie ujął to o czym pisałem. :-)

To, cholewcia, po co ja też rysowałem obrazek? :-D



Okazuje się bowiem, że wcześniej trochę się pomyliłem z tą ilością ludzi. Kiedy robiłem obrazek, już dla mnie stało się wszystko jasne. Popatrzcie: "P" to ludzie z PACC, "1" to gość, który chce przejść na PACC (nie musi mieć PACC ;-D), no a te ludziki ze strzałkami, to osoby, które muszą się przesunąć po wylogowaniu się osoby "1". Wystarczy więc do tego tylko siedem osób, w tym dwie z PACC-em (miałem wcześniej mózg zlasowany od pracy, dlatego źle policzyłem ;-).

Czy teraz wszystko jasne? ;-)

No, to kiedy robimy eksperymenta na Harmonii? I kto chciałby być tym królikiem doświadczalnym, który, w razie nieudania się eksperymentu, wyląduje w świątyni? ;-)

PS. I to właśnie dlatego nie udał mi się dziś ten eksperyment z 1 levelem, bo niektórzy ludzie myślą, że już wszystko wiedzą, a nie rozumieją nawet dobrze tego, co przeczytają. Mam na myśli tych, co pisali wcześniejsze posty. :-P
__________________
Co mógłbym rzec o tym forum? Choć strona, na której ono jest "mieni się" tytułem supported fansite, dzięki pracy moderatorów jest to najgorsze forum, jakie w życiu widziałem. Mają oni bowiem w nosie użytkowników, ich prawa, a nawet sam regulamin. Uważają się za bogów, za nieomylnych. :-P

Nie będę się już udzielał tutaj i napisałem do Administratora priva z prośbą o usunięcie mojego profilu z bazy danych forum. Nie bedę tu siedział ani dłużej.

NA TYM FORUM PANUJE BEZPRAWIE!
Jarassimus jest offline  
stary 27-06-2006, 20:31   #34
Fillipex
Użytkownik Forum
 
Fillipex's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2004
Lokacja: Sto(L)ica \\// Szmu(L)ki

Posty: 334
Stan: Na emeryturze
Imię: Fillipex
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Sandgorm
Świat: Eternia
Poziom: 50
Skille: 83/67
Poziom mag.: 16
Domyślny

tak jak ktos tu juz pisal... w dp potrzebne sa 2 osoby do tp.. ta ktora staje na miejscu wylogowania osoby teleportujacej i nastepna ktora stanie kratke obok... w temtej teorii ta osoba obok bylyby osoby z pacc'iem wiec to nie wyjdzie ale pomysl ciekawy jak chcecie to sprawdzic to moge pomoc... ale jako facc ;]

ps: to ja bede tym krolikiem doswiadczalnym bo i tak bede musial zrobic nowa postac
__________________
Zycie jest jak Miriam... wszystko ladnie, pieknie a tu chu*!


Ostatnio edytowany przez Fillipex - 27-06-2006 o 20:33.
Fillipex jest offline  
stary 27-06-2006, 20:40   #35
Jarassimus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 138
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jarassimus
Okazuje się bowiem, że wcześniej trochę się pomyliłem z tą ilością ludzi.
No nieee... :-/

Chyba jednak macie rację z tym przeniesieniem do świątyni :-/. Faktycznie, nie uwzględniłem tego, że przecież po przesunięciu się tych ludzi, nie będzie miejsca na zalogowanie się tej osoby "1". :-/

Echh... no cóż - trudno. To jednak nie wyjdzie. :-/

A miało być tak pięknie... Wywiady, autografy... ;-D
__________________
Co mógłbym rzec o tym forum? Choć strona, na której ono jest "mieni się" tytułem supported fansite, dzięki pracy moderatorów jest to najgorsze forum, jakie w życiu widziałem. Mają oni bowiem w nosie użytkowników, ich prawa, a nawet sam regulamin. Uważają się za bogów, za nieomylnych. :-P

Nie będę się już udzielał tutaj i napisałem do Administratora priva z prośbą o usunięcie mojego profilu z bazy danych forum. Nie bedę tu siedział ani dłużej.

NA TYM FORUM PANUJE BEZPRAWIE!
Jarassimus jest offline  
stary 27-06-2006, 22:09   #36
Mega_RobalXXL
Użytkownik Forum
 
Mega_RobalXXL's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2006
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 33

Posty: 238
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Xerena
Poziom: 100
Żarówka

Siemka.
Mam troche inną teorie do której bedzie potrzebne 14 graczy.
Oto Fotka:



Gracze ustawiają sie tak ja na Fotce "1"
-Pacc Player na kratce
-Facc Player (Go Pacc) ustawiają sie kratke obok
-Player Pomocnik wszyscy ustawiają sie tak jak na zdjęciu (Playerów pomocników powinno być 10 !

Fotka "2"
-Pacc Player przesówają sie jedną kratke w lewo (juz na strefe pacc)
-Facc Player (Go Pacc) Wylogowują sie (Pamientamy aby "KRATKA" była WOLNA !!!!) (na fotce kratka zaznaczona jasno niebieskim prostokątem)
-Player Pomocnicy przesówają sie o jedną kratke w lewą strone

Fotka "3"
-Pacc Player stoi tam gdzie stał
-Facc Player sie Loguje !!
-Playerzy Pomocnicy stoją tam gdzie stali Pamientając aby te miejsce na kture przenosi Playera Facc było zajęte (Na Fotce zaznaczone "Zakropkowane miejsce")

Wniosek:
Facc Player powinien sie zalogowac ale PAMIENTAMY aby KRATKA na kturą narmalnie przezuca graczy Facc powinna być zajęta przez Playerów Pomocników więc Player Facc (Go Pacc) powinien sie zalogowac na "KRATCE" (Na Fotce zaznaczona "X")
i normalnie juz przejsc na PACC STREFE ^^


PS.Nie sprawdzałem go jeszcze !!

PS2.Sorry za błędy ^^
__________________

Ostatnio edytowany przez Mega_RobalXXL - 27-06-2006 o 22:14.
Mega_RobalXXL jest offline  
stary 27-06-2006, 22:14   #37
Tawer Redeye
Użytkownik Forum
 
Tawer Redeye's Avatar
 
Data dołączenia: 20 03 2006
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 1

Posty: 261
Stan: Na Emeryturze
Tawer Redeye ma numer GG 631049 Tawer Redeye ma login Tlenu kamix21@o2.pl
Domyślny

Nie zadziała kiedyś tak próbowałem (ale to było dawno). Telneło "króliki" do świątynii ale może teraz się coś zmieniło?
__________________
Jarassimus- na zawsze w naszej pamięci
:F
Może wróciłem, może nie
272 posty
Tawer Redeye jest offline  
stary 27-06-2006, 22:18   #38
Pavel Ches
Użytkownik Forum
 
Pavel Ches's Avatar
 
Data dołączenia: 30 05 2006

Posty: 125
Domyślny

Jakoś mało prawdopodobne mi się to wydaję, ale jakby co to jest chętny do eksperymentu, mam pacc. Tylko podać termin i miejsce eksperymentu.
Pavel Ches jest offline  
stary 27-06-2006, 22:28   #39
Mega_RobalXXL
Użytkownik Forum
 
Mega_RobalXXL's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2006
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 33

Posty: 238
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Xerena
Poziom: 100
Domyślny Experyment Facc Go Pacc !! (chimera

UWAGA UWAGA !!
JUTRO O GODZINIE 13:00+ ODBĘDZIE SIE EXPERYMENT

MOJE NAMIARY:
Rookguardien de'Master <---MOJ NICK (CHIMERA !)
GG:7583647

POTRZEBNI LUDZIE Z PACC (2)
JA i MÓJ KUMPEL PRZEJDZIEMY NA PACC STREFE (2)
MILE WIDZIANI POMOCNICY (FACC) (10)

RAZEM 14 OSÓB

PROSZE O KONTAKT !!
__________________

Ostatnio edytowany przez Mega_RobalXXL - 27-06-2006 o 22:30.
Mega_RobalXXL jest offline  
stary 27-06-2006, 22:51   #40
kuba1324
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 05 2005
Lokacja: wygodna
Wiek: 34

Posty: 207
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Aldora
Poziom: 50
Domyślny

Nadal uważam, iż to nie wyjdzie. Blokowanie miejsca, gdzie są przenoszone "postacie/rzeczy bez pacc'a" nic nie da. Dlaczego?
W tibii jest możliwość aby kilka postaci/potworów było na jednym polu.
Przykład? wychodzenie/schodzenie po schodach. A więc gdy wlogujecie się "facc charem", to on od razu pojawi się w miejscu "przenoszenia nie pacc'owych postaci/przedmiotów"(z gwiazdkami towarzyszącymi używaniem czarów spontanicznych) i po prostu na tym polu będą 2 osoby.
Ps. Czy wy naprawdę myślicie, że cipsoft jest taki głupi? Że nie przewidział takies sytuacji?
Fakt, przyznam, że ich myślenie dotyczące "krótkotrwałego zostawania na rooku" było błędem, jednak dzięki temu zaoszczędzili kupe czasu.
Na razie.

Ostatnio edytowany przez kuba1324 - 28-06-2006 o 00:11.
kuba1324 jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:14.


Powered by vBulletin 3