Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 30-01-2009, 12:56   #41
Avidek
Użytkownik Forum
 
Avidek's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2008
Lokacja: Katowice
Wiek: 32

Posty: 205
Stan: Na Emeryturze
Avidek ma numer GG 3855365
Domyślny

Cytuj:
@up Nie wiem czemu twórcy gry jeszcze nie zauważyli, że najlepszym sposobem na bottera jest GM a nie jakiś durny potworek co się go nie da zabić (albo da tylko, że trudno; poprawcie mnie)
Wydaje mi sie, ze to nie takie proste jak sie moze wydawac. Przeciez gdyby chcieli i mogli, to na pewno byloby wiecej GMow.

Cytuj:
Ja bym osobiście wprowadził profesję rookstayera, szło by się do oracle na 8 lvl i mówiło że chce się zostać tu ... i zrobiłbym nowe questy z bramką lvl, trochę nowych expisk za trudnych dla graczy którzy po prostu wychodzą sobie z rooka, dodał parę nowych potworków ze słabym lootem, ale z których wypadają rookowe rary (tak jak kiedyś był poison dagger, a teraz bronze amulet na przykład, rzadkości). Ale Cipowie raczej tak nie zrobią.
Wtedy z rooka zrobilby sie drugi main. Jestem przekonany (oczywiscie moge sie mylic) ze duzo "prawdziwych" rookstayerow zostalo na tej malej wysepce wlasnie dlatego, ze takich rzeczy na niej nie ma.

Cytuj:
Ja popieram usunięcie wszystkich powyżej 8 lvla, bez wyjątku.
Argumenty:
1. Duża ilość botterów, co utrudnia wydostanie się z Rookgardu normalnym graczom.
2. Zamiast pomagać nowym to jeszcze utrudniają im życie, mam na myśli idiotyczne trapowanie na expie przezco wiele osób ginie.
1. A jak nie bedzie boterow na rooku to co? "Wydostaniesz" sie z rooka w 2 godziny, a na mainie bedzie ich jeszcze wiecej. Cipy powinny zwalczac WSZYSTKICH boterow, a usuniecie roostayerow nie dosc ze niewiele by w tej kwesti zmienilo, to jeszcze wywolaloby fale niezadowolenia wsrod ludzi ktorzy na rooku "cos" osiagneli.
2.Jak wyzej, na rooku nikt cie nie trapnie, luzik. Wychodzi na main i co? Przeciez na mainie tez sa trapy, a na serwach pvp dochodzi jeszcze pk i wiele innych utrapien.
Avidek jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-01-2009, 12:58   #42
Miuek
Użytkownik Forum
 
Miuek's Avatar
 
Data dołączenia: 12 10 2008
Lokacja: Białystok

Posty: 185
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Hiberna
Poziom: 151
Skille: 89/81
Poziom mag.: 8
Domyślny

Czemu traktujecie każdego rookstayera, jak bota? Znam 100+ rookstayera i mam pewność, że nie używa bota, bo cały czas z Nim gadam ;p
__________________
Nie graj zbyt długo, bo...

... BO PLECY CI PĘKNĄ!!!

Mój temat na TibiaML -> http://pl.tibiaml.com/forum/showthread.php?t=18039
Miuek jest offline  
stary 30-01-2009, 13:14   #43
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Miuek Pokaż post
Czemu traktujecie każdego rookstayera, jak bota? Znam 100+ rookstayera i mam pewność, że nie używa bota, bo cały czas z Nim gadam ;p
Aha, czyli siedzisz non stop w tych samych godzinach co on? (Jeśli znasz go w miarę dobrze w rl to co innego) Co z tego, że nie używa teraz, skoro mógł kiedyś używać, kiedy ty nie miałeś o tym zielonego pojęcia?
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?
Rocket Slayer jest offline  
stary 30-01-2009, 13:26   #44
Brecht
Użytkownik Forum
 
Brecht's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2009
Lokacja: Gdańsk

Posty: 60
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Brecht
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
Poziom: 75
Brecht ma numer GG 3700633
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Miuek Pokaż post
Czemu traktujecie każdego rookstayera, jak bota? Znam 100+ rookstayera i mam pewność, że nie używa bota, bo cały czas z Nim gadam ;p
Sam sobie zadaję identyczne pytanie i nie mogę nadziwić się czasem ignorancji pozostałych graczy. Widocznie jest dla nich nie do pomyślenia, że ktoś może własnoręcznie sterować postacią aż godzinę, a czasem nawet dwie i trudzić się nad zdobyciem kolejnego poziomu dwa tygodnie. Pytanie tylko ile tibia bottów sprzedawanych aktualnie na allegro jest nabywanych do wykorzystania na Rookgaardzie? Obserwując ilość klientów widać, że rozchodzą się jak świeże bułeczki, aż żal patrzeć na zaangażowanie rodaków...
Nie sądzę, aby CIPSoft zrobił cokolwiek w celu ograniczenia rozwoju postaci na Rookgaardzie, w końcu gra tu bardzo wielu ludzi i płacą za taką możliwość. O "downgradzie" jakiejkolwiek postaci nie ma mowy, z prostej przyczyny - nieuzasadnione naruszenie czyjegoś dobra, nawet niematerialnego, osiągniętego przy nakładzie czasu i finansów, groziłoby koniecznością zwrotu poniesionych kosztów. Myślę, że jeden na "milion" graczy porwałby się na pozwanie za coś takiego CIPsoftu do sądu i miałby spore szanse na wygraną. Poza tym byłaby to zła reklama dla produktu takiego, jakim jest Tibia, a producent zrobi wszystko, aby wydusić te parę groszy od graczy.
Brecht jest offline  
stary 30-01-2009, 13:53   #45
Shantirell
Użytkownik Forum
 
Shantirell's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2007
Wpisy bloga: 2

Posty: 43
Świat: Harmonia
Domyślny

Wręcz wspaniały pomysł. Czemu ja na takie coś nie wpadłem? ;)
To jest jedna z najlepszych propozycji jaka się ostatnio pojawiła. Rookgaard upadł. Teraz dla "normalnego" Rookstayera liczy się tylko poziom, liczba zabitych osób i wielkość kolekcji. Skasowanie Rookstayerów i uniemożliwienie bicia dalszego dośw. po osiągnieciu 8 lvla jest świetnym rozwiązaniem. To by była odnowa dla Rookgaardu, jego nowe narodziny, nowa epoka. Powrót tzw. Rookgaardianów, tych dla których nie liczy się lvl, tych dla których liczy się także sama wyspa. Wyobraźcie sobie Rook bez botterów (no może boty dla wbicia największego skilla) i "dzisiejszych" Rookstayerów. Rook, dla którego na każdym serverze przypada dwóch, czterech Rookgaardianów z 8lvlem, nic by nie było tak łatwe jak jest teraz. Botterzy, traperzy i bezmózdzy "no-liferzy" itp. straciliby sens dalszej "gry". Coś pięknego. Niestety, coś całkowicie niemożliwego do osiągnięcia.
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
S. Lem
Shantirell jest offline  
stary 30-01-2009, 14:06   #46
Kawalerzysta
Użytkownik Forum
 
Kawalerzysta's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2009

Posty: 52
Imię: Cavalryman
Świat: Harmonia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shantirell Pokaż post
Wręcz wspaniały pomysł. Czemu ja na takie coś nie wpadłem?
To jest jedna z najlepszych propozycji jaka się ostatnio pojawiła. Rookgaard upadł. Teraz dla "normalnego" Rookstayera liczy się tylko poziom, liczba zabitych osób i wielkość kolekcji.

___________
Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
S. Lem
To zaskakujące jak bardzo Twój podpis pasuje do mojego odczucia na temat treści Twojego postu.

Tak jak napisałem, sprawę załatwiłoby więcej GMów. Ale CipSoft musiałby ich albo zatrudnić (na to im szkoda kasy) albo wziąć z tutków (no i wtedy byśmy mieli więcej takich Dokeinów). Dla CipSoft liczy się kasa dlatego z Rookstayerów nie zrezygnują bo także są źródłem dochodów i dlatego i im umilają czasem życie (bank, bossy, addony. Myślicie że takie addony np citizen są dla normalnego newbie, który chce tylko Rook przejść szybko na main?). Bardziej mnie martwi ludzka głupota i mentalność w tej kwestii.
__________________


"Give, and it shall be given to you. For whatever measure you deal out to others, it will be dealt to you in return."

Ostatnio edytowany przez Kawalerzysta - 30-01-2009 o 14:09. Powód: literówki
Kawalerzysta jest offline  
stary 30-01-2009, 14:15   #47
piramjida
Użytkownik Forum
 
piramjida's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2008

Posty: 408
Stan: Niegrający
Imię: Breakah
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Poziom: 20
Skille: 18/22
Domyślny

Zostawic tych co sa, reszte wywalic na maina i eliminowac tych co zostali zeby bocic - przykladowo ban rownoznaczny z teleportowaniem na IoD. Oprocz tego level downgroad(e?) tez by sie przydal.
__________________
The rest is empty with no brain but the clever nerd
The best emcee with no chain ya ever heard

--------------------

Ostatnio edytowany przez piramjida - 30-01-2009 o 14:18.
piramjida jest offline  
stary 30-01-2009, 14:19   #48
Shantirell
Użytkownik Forum
 
Shantirell's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2007
Wpisy bloga: 2

Posty: 43
Świat: Harmonia
Domyślny

@Kawalerzysta

Mi nie chodzi o botterów, bo ich byśmy się pozbyli przy okazji, tylko głównie o "dzisiejszych Rookstayerów", których opisałem wyżej. Rzeczywiście dokładnie się nie wyraziłem i bardzo za to przepraszam.
I ostatnia sprawa, co takiego głupiego napisałem? Głupotą jest poprawne określenie współczesnego Rookstayera i opisanie jak, dla mnie, Rookgaard po takiej zmianie by wyglądał?
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
S. Lem
Shantirell jest offline  
stary 30-01-2009, 14:20   #49
<hmm>
Użytkownik Forum
 
<hmm>'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 212
Świat: Harmonia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rocket Slayer Pokaż post
Jak już wygłaszasz jakąś opinię to się zastanów nad argumentami ZA i PRZECIW zanim takie coś napiszesz. Popatrz na post ze zdjęciem Ciufci to zrozumiesz dlaczego nie ma szans by to weszło w życie.
http://forum.tibia.pl/showpost.php?p...77&postcount=2
No właśnie zastanów się... 1000 kont PACC nie oznacza 1000 rookstayerów którzy kupili PACC dlatego że mogą grać na rooku. Połowa z nich ma <30lvl, czyli pograli zapewne tydzień na roooku, a reszta i tak gra głównie dla korzyści na mainie.

@topic
Niech wam dadzą spoile do SS, SoF, MM, BA, Chain Legs, Iron Helmet.. i po tygodniu skasują Rookgaard, będzie przynajmniej fun na koniec
Całe szczęście dla Normalnych Graczy, wasze durne propozycje bardzo rzadko trafiają do realizacji, ba jestem nawet przekonany że nie są nawet przedyskutowywane...

Niech robią co chcą, to ich gra :>
Normalni gracze będą potrafili się przystosować do dowolnych warunków.
__________________
SETI@home - troche mądrzejsze wykorzystanie komputera
(Lekko zdezaktualizowane)
Linux a Projekt GNU
(przeczytać i zapamiętać do końca życia!)

"And then, something happened. I let go. Lost in oblivion. Dark and silent and complete. I found freedom. Losing all hope was freedom."

Ostatnio edytowany przez <hmm> - 30-01-2009 o 14:22.
<hmm> jest offline  
stary 30-01-2009, 14:25   #50
Snick
Guest
 

Posty: n/a
Żarówka

No i zauważcie cały czas mówicie o tych levelach a nie o to chodzi prawdziwym rookstayerom.
Wszystkie rankingi opierają się na lvlach (O, ten jest najlepszy bo ma X lvl!).
To chyba nie o to w tym chodzi.
Moim własnym zdaniem zablokowanie expienia nie było by straszną karą.
Może wręcz przeciwnie.
 
stary 30-01-2009, 14:55   #51
Kawalerzysta
Użytkownik Forum
 
Kawalerzysta's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2009

Posty: 52
Imię: Cavalryman
Świat: Harmonia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shantirell Pokaż post
Mi nie chodzi o botterów, bo ich byśmy się pozbyli przy okazji, tylko głównie o "dzisiejszych Rookstayerów", których opisałem wyżej. Rzeczywiście dokładnie się nie wyraziłem i bardzo za to przepraszam.
Skoro się nie dokładnie wyraziłeś to i ja przepraszam za interpretację, która wynikła ze zrozumienia niedokładnego wyrażenia zdania. Czy jakoś tak

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shantirell Pokaż post
I ostatnia sprawa, co takiego głupiego napisałem? Głupotą jest poprawne określenie współczesnego Rookstayera i opisanie jak, dla mnie, Rookgaard po takiej zmianie by wyglądał?
Raczej segregowanie. Większość ludzi w tym i Ty niestety segreguje Rookstayerów do jednej grupy. Że najważniejszy lvl, itd. A przecież nie każdy Rookstayer taki jest. Fakt że może 20%, może mniej, może więcej ludzi jest innych. Ale wydaje mi się że jak wśród 1000 grzeszników znajdziesz 1 dobrą osobę, to nie warto jej ciągnąć do odpowiedzialności za pozostałych 999.

Żeby to było jasne, sam na Rookgardzie nie gram i siedzę tam tylko jak muszę wyjść na maina. Nieraz spotkałem Rookstayerów i nie mogłem skorzystać ze spawna.. ale tacy sami ludzie są na mainie i takie same sytuacje. I po prostu wewnętrzne wyczucie przyzwoitości nie podsunęłoby mi takich bzdur żeby karać Rookstayerów bo czerpią swoją przyjemność z gry. To samo na mainie. Po prostu idę na inny spawn..
__________________


"Give, and it shall be given to you. For whatever measure you deal out to others, it will be dealt to you in return."

Ostatnio edytowany przez Kawalerzysta - 30-01-2009 o 19:42.
Kawalerzysta jest offline  
stary 30-01-2009, 15:00   #52
Prezydent_czuwa
Użytkownik Forum
 
Prezydent_czuwa's Avatar
 
Data dołączenia: 07 04 2008
Lokacja: W kancelarii
Wiek: 74

Posty: 166
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Saphera
Poziom: 13
Skille: 9/9
Poziom mag.: 8
Domyślny

popieram, rookstayerzy smierdzą czadem i bocą
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez skarabeusz323 Pokaż post
twoja mama is assshujoczita ale tylko dla tego bo cie splodzila
Prezydent_czuwa jest offline  
stary 30-01-2009, 15:14   #53
Robin
Tibia.pl support
 
Robin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2006
Wiek: 31

Posty: 503
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Guardia
Poziom: 182
Skille: n/d
Poziom mag.: 76
Domyślny

Zamiast usuwania może założyć blokadę na rooka, że nie można wbić większego lvl niż 10. Kiedyś jak się robiło carlin sworda/katana questa były emocje jak na anhi (bynajmniej ja takie miałem) a teraz tylko idziesz i bierzesz nagrody bo ciągle rookstayerzy expią/botują.
Robin jest offline  
stary 30-01-2009, 15:39   #54
Snick
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kawalerzysta Pokaż post
Raczej segregowanie. Większość ludzi w tym i Ty niestety segreguje Rookstayerów do jednej grupy. Że najważniejszy lvl, itd. A przecież nie każdy Rookstayer taki jest. Fakt że może 20%, może mniej, może więcej ludzi jest innych. Ale wydaje mi się że jak wśród 1000 grzeszników znajdziesz 1 dobrą osobę, to nie warto jej ciągnąć do odpowiedzialności za pozostałych 999.
To tak jak w klasie. Jak nauczyciel opierdziela za zachowania to całą klasę.
Cała klasa ponosi odpowiedzialności. Nawet osoba która była grzeczna.
Wszyscy ponoszą konsekwencje.
 
stary 30-01-2009, 15:42   #55
MasterTusk
Użytkownik Forum
 
MasterTusk's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Bytom

Posty: 326
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Poziom: 2+
Skille: xx/xx
Domyślny

News z tibia.com

Cytuj:
Today, we have punished 4959 Tibia accounts for using unofficial software to play in the last couple of weeks. These accounts have been identified by an automatic tool with complete accuracy, therefore any complaints about these punishments are in vain. They are final and complaints will be ignored. We will neither reveal our criteria for these punishments, nor will we hand out any proofs.

For those of you who consider the number of punished accounts to be too low, please note that we will only punish an account if we have solid proof for a rule violation. We know about more cheaters, however, the proof we have gathered so far was not quite enough for a punishment this time. They remain on our list, though.

Rest assured this was not a one time action. The best way to avoid a punishment in the future, is to stop cheating!

As was already stated in January's featured article, we do not want cheating in Tibia and we will continue to develop and improve our automatic detection tool to punish cheaters. We will also work hard on preventing cheating in general.

Play fairly, then the game is more fun for everyone!
Your Community Managers
http://www.tibia.com/community/?subt...e=Jefix%27rook
http://www.tibia.com/community/?subt...e=Darq+de+Rook
http://www.tibia.com/community/?subt...ailing+Warrior
http://www.tibia.com/community/?subt...me=Rook%27Lulo

Drugie tyle z ukrytym profilem, kilkanaście(minimum) mniejszych lvli, już pare expowisk macie wolnych.

#Rapek
Możliwe, nie wnikam - nie znam ich, przeglądałem tylko 1,5 strony rookstatu

Ostatnio edytowany przez MasterTusk - 30-01-2009 o 16:39.
MasterTusk jest offline  
stary 30-01-2009, 15:46   #56
Old_Game
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 05 2008
Lokacja: Polska
Wiek: 35
Wpisy bloga: 1

Posty: 213
Stan: Na Emeryturze
Imię: Loneka
Profesja: Knight
Świat: Celesta
Poziom: 23
Skille: 60/60
Poziom mag.: 3
Domyślny

Up.

i Tak zaraz znajdą sie nowi
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
No już mnie zaczynacie wku*wiać z tym Sunrisem. Pierwszy zdobył 100lvl na rooku. KONIEC!
Nie posiada on Spike Sworda, Brass Armor, Iron Helmeta;
nie walczył on z tarantulą, gulem ani minotaurem magiem;
nie jest GM'em, postacią Cipsoftu; nie znał Durina, Knightmare, Ducha Świętego czy Jezusa Chrystusa;
Old_Game jest offline  
stary 30-01-2009, 16:24   #57
Rapek
Użytkownik Forum
 
Rapek's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2008

Posty: 23
Domyślny

@Master Tusk

Ja znam jeszcze jednego +70lvl ale nie powiem kto
btw. Wypisałeś 4 nicki ale 3 graczy :-)

Pozdrawiam, Rapek.
Rapek jest offline  
stary 30-01-2009, 16:59   #58
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Ja tam popieram to co ten typ tam pisze na tibia.com. Zablokować możliwość expienia teraz, albo obniżyć staminę do 10 minut MAX. Brak możliwości sprzedawania itemów NPCom i będzie git majonez

Pewnie tak nie zrobią, ale pomarzyć można.
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline  
stary 30-01-2009, 17:11   #59
XozzQ
Użytkownik Forum
 
XozzQ's Avatar
 
Data dołączenia: 12 11 2008
Lokacja: $o$nOowieCc

Posty: 44
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xozzer
Profesja: Rookstayer
Gildia: Vampires
Świat: Isara
Poziom: 36
Skille: 21/26
Poziom mag.: ^^
Domyślny lol

Zacznę od tego, że dziwię się wypowiedzi Pana klocka

Cytuj:
Ja tam popieram to co ten typ tam pisze na tibia.com. Zablokować możliwość expienia teraz, albo obniżyć staminę do 10 minut MAX. Brak możliwości sprzedawania itemów NPCom i będzie git majonez

Pewnie tak nie zrobią, ale pomarzyć można.
Sam jest/był RookStayerem ... dziwne, bardzo dziwne

Ok, usuniecie rookstayerów, usuniecie także pewną kulture tibii.
Lecz wedlug mnie dobry rookstayer ustapi expa, pomoze innym.
Wasz problem polega na BotStayerom, nie rookstayerom ! ;/
Pomyślcie nad tym dopiero kierujcie swoje sugestie ...

@Edit

Po 1. nie jestem prymitywny.
Po 2. nazywasz mnie pseudo stayerem ?
Po3. wiem co pisze, pewnie usuncie rookstayerów, wogóle zniszczcie cały klimat.
Rookstayerzy byli prawie od początku, ale pewnie wy jedziecie po prostej lini oporu....

@2edit

Panie Klocek, przepraszam jeżeli Cię uraziłem ale zdziwiła mnie twoja wypowiedz.
__________________
Wstaw mi NOTKE.



To pisałem JA, i wyraziłem to co czuje. Xozz~

99% dzieci NEO, uważa że grafika jest najważniejszą częścią gry. Jeśli należysz do tego 1%, wklej to do podpisu.

Ostatnio edytowany przez XozzQ - 30-01-2009 o 20:37.
XozzQ jest offline  
stary 30-01-2009, 17:27   #60
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez XozzQ Pokaż post
Zacznę od tego, że dziwię się wypowiedzi Pana klocka

Sam jest/był RookStayerem ... dziwne, bardzo dziwne
Czemu się dziwisz? Ma dosyć pseudo rookstayerów, jemu zależy na klimacie a nie na lvlu, prymitywna istotko ;xne

Cytuj:
Wasz problem polega na BotStayerom, nie rookstayerom ! ;/
Że co????

Cytuj:
Pomyślcie nad tym dopiero kierujcie swoje sugestie ...
Pomyśl nad tym co napisałeś, zanim naciśniesz "wyślij odpowiedź"
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?
Rocket Slayer jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:30.


Powered by vBulletin 3