Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 31-01-2009, 08:50   #81
Prezydent_czuwa
Użytkownik Forum
 
Prezydent_czuwa's Avatar
 
Data dołączenia: 07 04 2008
Lokacja: W kancelarii
Wiek: 74

Posty: 166
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Saphera
Poziom: 13
Skille: 9/9
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cipsoft po prostu ma wybór: być biednym, ale lubianym ze względu na czystą grę (z wszystkich profesji to największy procent botterów to rookstayerzy), lub bogatym i nielubianym hhahahahh xd
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez skarabeusz323 Pokaż post
twoja mama is assshujoczita ale tylko dla tego bo cie splodzila
Prezydent_czuwa jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-01-2009, 09:25   #82
juran_se_spychowa
Użytkownik Forum
 
juran_se_spychowa's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2007
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 308
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Gildia: Sin
Świat: Selena
Poziom: 43
Skille: 71/50
Poziom mag.: 11
Domyślny

O tak... Nareszcie jakiś sensowny pomysł. Najlepiej, jakby wszystkie 8 lvl'e + przenosiło odrazu na IoD. Rookstayerom mówimy NIE!
__________________
Cytuj:
Prosze o zamieszczenie linkuw lub obrazuw przedstawiające gdzie mozna odkopac tego tomba.
Jeśli zly dzial lub jest juz taki temat przepraszam.
Nie lubię "matoluw"

09:38 Ciekiera [20]: chcesz miec dobre itemki na Selenie?? jak tak to napisz do gm na gg 1148937


15:49 Elite Bloodseeker [8]: Sprzedam zestaw mlodego lucznika lók+ 100 arrows~~~~~
juran_se_spychowa jest offline  
stary 31-01-2009, 09:29   #83
Akkorin
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 11 2008
Lokacja: .nieokolice Szczecina Ilość postów: -8 . . . . . . . Posty: 7354,3854757346e+54 Wiadomości: 0
Wpisy bloga: 10

Posty: 350
Stan: Niegrający
Imię: Eragog
Świat: Silvera/Antica
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez juran_se_spychowa Pokaż post
O tak... Nareszcie jakiś sensowny pomysł. Najlepiej, jakby wszystkie 8 lvl'e + przenosiło odrazu na IoD. Rookstayerom mówimy NIE!
s*******aj

@edit
łoo..! Auto-cenzura! Tego kiedyś chyba nie było.

Ostatnio edytowany przez Akkorin - 31-01-2009 o 09:30.
Akkorin jest offline  
stary 31-01-2009, 11:45   #84
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan Klocek Pokaż post
Eeeeee ale typ nie chce skasowania Rookstayerów....
Teoretycznie chce.
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.
Hakuoh jest offline  
stary 31-01-2009, 11:47   #85
Ciufcia
Użytkownik Forum
 
Ciufcia's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2006
Lokacja: KrainaNibyNiby

Posty: 252
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Skille: 26 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Prezydent_czuwa Pokaż post
(z wszystkich profesji to największy procent botterów to rookstayerzy)
Człowieku nie rozśmieszaj mnie, jak na Rooku gania 15 botterów na raz to to jest max, a na mainie gdzie nie pójdziesz to botter...

Znaleźli się obrońcy uciśnionych początkujących graczy, którzy chcą ich chronić pozbywając się Rookstayerów. A popatrzcie się lepiej na Maina, który jest jednym wielkim polem dla botterów. Może usuńmy knighta, sorca, druida i paladyna, większość z nich używa bota, zabiją (i trapują na non-pvp) no i nie pozwalają się rozwijać nowym graczom. W ogóle wszyscy co grają wypad bo nowi gracze też chcą pograć <-- to jest wasz tok myślenia, przełożony z Rooka na Maina.
__________________






Ciufcia jest offline  
stary 31-01-2009, 11:55   #86
fito46
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 12 2008

Posty: 40
Imię: Xanadu
Profesja: Druid
Świat: secura
Skille: 12/2
Poziom mag.: 99
Domyślny

skoro chcecie walczyc z rookstayerami zwlaszcza z tymi co botuja to teraz macie wysmienita okazje by co nieco zdzialac. cipsoft wzial sie chyba do roboty i zaczyna dotrzymywac obetnicy walki z botami. do wczoraj zbanowano prawie 5k kont. wniosek - aktywnosc gmow wzrosla. wniosek2 - zacznijcie raportowac na stronie i w grze bo teraz jest na to bardzo dobry moment
__________________
Legia rox
fito46 jest offline  
stary 31-01-2009, 12:00   #87
Fomes
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 12 2008

Posty: 21
Domyślny

Jestem za ; ) Wyjebac ich w pizdu.
Teraz kazdy newbie to bot. 90% z nich boci i utrudniaja exp tym co chca wyjsc na maina. Zasmiecaja ta wyspe. Rookgaard jest po to, zeby go przejsc.

Sam bylem rookerem, sam bocilem ale to dlatego ze expic recznie sie tam nie dalo.
Naprawde to same boty. Top 100 rookstatu, to 96 botterów.
Porazka jedna wielka.

Wyjebac ich!

Ostatnio edytowany przez Fomes - 31-01-2009 o 12:03.
Fomes jest offline  
stary 31-01-2009, 12:05   #88
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ciufcia Pokaż post
Człowieku nie rozśmieszaj mnie, jak na Rooku gania 15 botterów na raz to to jest max, a na mainie gdzie nie pójdziesz to botter...
czyli max zajęte PC (2 graczy) Wolfy na paccu (2 graczy), trolle na paccu (2 graczy), mino hell i 2 poziomy wyżej (też mogą być 2), beary (1 gracz), WT (1 gracz). To tylko 10 botterów, a mogą zabrać ponad połowę Rooka. Masz rację - nowi wypierdzielać do kanałów...

Cytuj:
Znaleźli się obrońcy uciśnionych początkujących graczy, którzy chcą ich chronić pozbywając się Rookstayerów. A popatrzcie się lepiej na Maina, który jest jednym wielkim polem dla botterów. Może usuńmy knighta, sorca, druida i paladyna, większość z nich używa bota, zabiją (i trapują na non-pvp) no i nie pozwalają się rozwijać nowym graczom. W ogóle wszyscy co grają wypad bo nowi gracze też chcą pograć <-- to jest wasz tok myślenia, przełożony z Rooka na Maina.
To temat o Rookgaardzie, gdzie piszemy o ROOKGAARDZIE. Mainland to inna bajka.
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?

Ostatnio edytowany przez Rocket Slayer - 31-01-2009 o 12:06.
Rocket Slayer jest offline  
stary 31-01-2009, 12:26   #89
Ciufcia
Użytkownik Forum
 
Ciufcia's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2006
Lokacja: KrainaNibyNiby

Posty: 252
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Skille: 26 fist
Domyślny

@up

A niby czemu inna bajka? Czy botter na Rooku różni się czymś od bottera na Mainie? Macie śmieszne argumenty, żeby usunąć Rookstayerów i przedstawiacie to w ten sposób, że Rookgaard jest wyspą małą, nie wartą większej uwagi, zajętą przez botterów, którzy ciągle utrudniają grę nowym graczom, a gdy im się już uda przejść przez to piekło idą w to wymarzone miejsce, do ziemi obiecanej (wolnej od botterów, pk'rów - odpowiednik tych co trapują; i noobów), jaką jest Mainland.

@dałn

Noobie, zrozumiesz wreszcie, że kluczem do poprawy sytuacji na Rooku nie jest usunięcie/ograniczenie Rookstayerów tylko walka z botterami?
To samo się tyczy Maina.
__________________







Ostatnio edytowany przez Ciufcia - 31-01-2009 o 13:02.
Ciufcia jest offline  
stary 31-01-2009, 12:44   #90
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ciufcia Pokaż post
@up

A niby czemu inna bajka? Czy botter na Rooku różni się czymś od bottera na Mainie? Macie śmieszne argumenty, żeby usunąć Rookstayerów i przedstawiacie to w ten sposób, że Rookgaard jest wyspą małą, nie wartą większej uwagi, zajętą przez botterów, którzy ciągle utrudniają grę nowym graczom, a gdy im się już uda przejść przez to piekło idą w to wymarzone miejsce, do ziemi obiecanej (wolnej od botterów, pk'rów - odpowiednik tych co trapują; i noobów), jaką jest Mainland.
Widać wsadzasz wszystkie opinie do jednego kotła.
Hmm zastanów się jakie są proporcje

na Rooku:
wielkość wsypy (czy ilość respów mobów) / botterów

Porównaj to z mainandem. Widać różnicę?

Na rooku bardziej to ludzi "w*******a", że przy dobrych wiatrach (większość botterów zacznie jechać na bocie) to mają nikłe szanse aby wykorzystać Rookgaard i expowiska takie jakimi są. O ponad 60% może się zwolnić tempo wychodzenia przeciętnego gracza na IoD. Zapewne wiesz, jakie jest główne założenie Rooka, więc nie powinieneś mieć nic przeciwko jakimkolwiek ograniczeniom lvlowym.
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?
Rocket Slayer jest offline  
stary 31-01-2009, 12:45   #91
Ghernie
Użytkownik Forum
 
Ghernie's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2008
Wpisy bloga: 12

Posty: 521
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rocket Slayer Pokaż post
czyli max zajęte PC (2 graczy) Wolfy na paccu (2 graczy), trolle na paccu (2 graczy), mino hell i 2 poziomy wyżej (też mogą być 2), beary (1 gracz), WT (1 gracz). To tylko 10 botterów, a mogą zabrać ponad połowę Rooka. Masz rację - nowi wypierdzielać do kanałów...
Dodaj do tego jeszcze to iż w kanałach jest dodatkowe 5 pietnastolevelowych boterów.

@Topic
Jestem Ms'em i dobrze mi się z tym gra ale mam też rookstayera i widzę co się na rooku dzieje, tutaj nie tylko boterzy przeszkadzają ludziom ale i sami rookstayerzy. Jest też kilka ludzi którzy pomagają...

Swoje powiedziałem i nie będę już się wypowiadał, bo to nie ma sensu.

Ostatnio edytowany przez Ghernie - 31-01-2009 o 12:46.
Ghernie jest offline  
stary 31-01-2009, 13:06   #92
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Noobie, zrozumiesz wreszcie, że kluczem do poprawy sytuacji na Rooku nie jest usunięcie/ograniczenie Rookstayerów tylko walka z botterami?
Noobie? O jejku....

Masz te X lat więc łatwo Ci się nad tym zastanowić - czy jak wprowadzą ograniczenia, blokadę, to czy liczba botterów na Rooku się zmieni? ;> Chwila myślenia i można to samemu wywnioskować...

Jeśli nadal nie pojmujesz, wytłumaczę:
Rookstayer - osoba, która postanawia zostać na Rooku

Botter-Rookstayer - cel: osiągnięcie jak największej liczby EXP na tejże wyspie. Myślisz, że będą bocić jak głupi kiedy to nie będzie miało najmniejszego sensu?

Walka z botterami = walka z Rookstayerami bo botterzy (przynajmniej ich część) chce być fajniejsza od rookstayerów. Jak już ktoś wspomniał - dla prawdziwego Rookstayera nie liczy się lvl. Ale można oczywiście się kłócić kogo można nazywać "prawdziwym rookstayerem"...

Cytuj:
Fajno to wytlumaczyles, tylko przy jednym pojeciu podales definicje, a przy drugim cel ktory dana osoba chce osiagnac.
Specjalnie. Zrobiłem już odstęp...

Cytuj:
Jezeli zostalyby wprowadzone ograniczenia levelowe dla rooka to nie grali by tam ani boty ani normalni rookstayerzy.
Na jakiej podstawie twierdzisz, że nie graliby rookstayerzy? Napisz, że część, bo na pewno nie wszyscy. Nie dla wszystkich liczy się lvl.
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?

Ostatnio edytowany przez Rocket Slayer - 31-01-2009 o 13:14.
Rocket Slayer jest offline  
stary 31-01-2009, 13:10   #93
Avallach
Użytkownik Forum
 
Avallach's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2007

Posty: 946
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Celesta
Poziom: 95+
Skille: 80/75
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rocket Slayer Pokaż post
Rookstayer - osoba, która postanawia zostać na Rooku
Botter-Rookstayer - cel: osiągnięcie jak największej liczby EXP na tejże wyspie. Myślisz, że będą bocić jak głupi kiedy to nie będzie miało najmniejszego sensu?
Fajno to wytlumaczyles, tylko przy jednym pojeciu podales definicje, a przy drugim cel ktory dana osoba chce osiagnac. Mam wrażenie ze zarowno booter jak i nie botter mają ten sam cel, tylko dochodza do niego innymi drogami. Jezeli zostalyby wprowadzone ograniczenia levelowe dla rooka to nie grali by tam ani boty ani normalni rookstayerzy.
__________________
...Przeważnie, widać to po mnie wyraźnie...
...Otoczenie nie działa na mnie zakaźnie...


To wroga sugestia, pożera cię jak bestia,
Mów do serca bitu, bo tam jest amnestia.
Paktofonika [Pfk Company]
Avallach jest offline  
stary 31-01-2009, 13:21   #94
Ciufcia
Użytkownik Forum
 
Ciufcia's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2006
Lokacja: KrainaNibyNiby

Posty: 252
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Skille: 26 fist
Domyślny

@ap

Pewnie, że się zmieni tylko, że ja i parę innych osób na tym ucierpi. A czemu ja mam odpowiadać za coś czego nie zrobiłem.

@topic

CipSoft i tak tego nie wprowadzi w życie więc możecie sobie tu spekulować dalej na ten temat. Ja już nie mam zamiaru brać udziału w tej dyskusji, zwłaszcza z jednym użytkownikiem. Ktoś kiedyś miał w podpisie zdanie, które pozwolę sobie przytoczyć: "Nie kłoć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem" i myślę, że to zdanie pasuje tu idealnie.

Tyle z mojej strony
Pozdrawiam
Ciufcia

@edit

Jeszcze się muszę wtrącić raz. Rocket Slayer czy Ty jesteś, aż tak bardzo naiwny? Każdy gra dla lvl, tylko nie u każdych stoi on na górze hierarchi 'wartości'.
__________________







Ostatnio edytowany przez Ciufcia - 31-01-2009 o 13:25.
Ciufcia jest offline  
stary 31-01-2009, 13:28   #95
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Pewnie, że się zmieni tylko, że ja i parę innych osób na tym ucierpi. A czemu ja mam odpowiadać za coś czego nie zrobiłem.
Straszne to cierpienie... blokada expa =( How sad...

Cytuj:
Ja już nie mam zamiaru brać udziału w tej dyskusji, zwłaszcza z jednym użytkownikiem.
Bo jak się ktoś wycofuje z dyskusji, nie wie co powiedzieć, to trzeba wyjść z twarzą i ynteligentnie komuś, kogo się nie lubi - bo ma rację - dowalić, nie? =) Desperackie!

Cytuj:
Każdy gra dla lvl, tylko nie u każdych stoi on na górze hierarchi 'wartości'.
To już sobie polevelowali i mógłby być "stop". Ofc to nie wejdzie w życie, a taki to dobry pomysł by wytępić robactwo...
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?

Ostatnio edytowany przez Rocket Slayer - 31-01-2009 o 13:30.
Rocket Slayer jest offline  
stary 31-01-2009, 13:33   #96
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
Straszne to cierpienie... blokada expa
Jeśli będzie blokada expa to wszystkich powyżej tej blokady zrównają z ograniczeniem. Więc dużo ludzi ucierpi.
Cytuj:
Hmm zastanów się jakie są proporcje
Botter to botter. Jak walczyć, to ze wszystkimi na równych warunkach.
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline  
stary 31-01-2009, 15:13   #97
Lord_Piterek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 06 2007

Posty: 485
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez juran_se_spychowa Pokaż post
O tak... Nareszcie jakiś sensowny pomysł. Najlepiej, jakby wszystkie 8 lvl'e + przenosiło odrazu na IoD. Rookstayerom mówimy NIE!
przeszkadza ci to ze korzystam z tego samego produktu w dodatku za niego place (pacc) na inny sposob niz ty?

tibia nie jest zbyt wartosciowa gra RPG zeby wychodzic na maina
na rooku to co innego.. jczuc te "ErPeDżi" chociaz troche
Lord_Piterek jest offline  
stary 31-01-2009, 15:21   #98
Barbar
Użytkownik Forum
 
Barbar's Avatar
 
Data dołączenia: 20 12 2008

Posty: 208
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Azura
Poziom: 69
Skille: 23/29
Domyślny

Hmm, ograniczenie lvlowe. Nie wydaje mi się żeby wzorowy Rookstayer ciągle tylko rozwiązywał zagadki i pomagał newbie, a jak zechce poexpic co wtedy?
__________________


Ukryty tekst:

\o/
Barbar jest offline  
stary 31-01-2009, 16:59   #99
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Barbar Pokaż post
Hmm, ograniczenie lvlowe. Nie wydaje mi się żeby wzorowy Rookstayer ciągle tylko rozwiązywał zagadki i pomagał newbie, a jak zechce poexpic co wtedy?
Nie musi pomagać, może robić wiele innych pierdół typu sklepiki, konkursy...
Jak zechce poexpić, to zobaczy, że takie rzeczy tylko w Erze i się zastanowi po co on w ogóle jest Rookstayerem.
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?
Rocket Slayer jest offline  
stary 31-01-2009, 17:06   #100
Kawalerzysta
Użytkownik Forum
 
Kawalerzysta's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2009

Posty: 52
Imię: Cavalryman
Świat: Harmonia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez 19MaLy08 Pokaż post
MA może tak zostawić te chary które są teraz, i np. od nastepnego update każdy kto osiągnie 8lvl będzię automatycznie teleportowany na wyspe.
I sam taki pomysł też dałem w temacie na tibia.com. Byłoby to fair w stosunku do starych graczy, którzy dużo czasu tam spędzili. I może nie od następnego upka a po prostu dla nowych serwerów?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan Klocek Pokaż post
Eeeeee ale typ nie chce skasowania Rookstayerów....
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hakuoh Pokaż post
Teoretycznie chce.
Mój pierwszy post:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kawalerzysta Pokaż post
(czy może raczej uniemożliwić im dalszą karierę na tej przepięknej wyspie)
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ciufcia Pokaż post
Ktoś kiedyś miał w podpisie zdanie, które pozwolę sobie przytoczyć: "Nie kłoć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem"
Cichy mac o ile pamiętam

I jeszcze jedno. Zauważcie że większość postów obraca się wokół botterów. Dlatego mnie cieszy taka akcja jak ban 5k botterów. Bo poszła i część botterów z Rooka. I to jest doraźny środek aby poprawić życie na Rookgaardzie. Walka z botterami. Zauważcie jak niewielu jest *prawdziwych* Rookstayerów. Sami mówicie że nie zależy im na lvlu. Więc po co im go ograniczać? Mogą ekspić jak cave jest pusty a jak nie jest, pomagać innym. Jedyny problem na Rooku to botterzy i sorry ale taka jest prawda. Jakby nagle z Rooka zniknęli wszyscy botterzy to zostałoby może z 5-10% ludzi z lvlem 8+. I w tym momencie znika problem z zajętymi spawnami na Rooku. Sorry, może żal co poniektórym dupę ściska ale prawda jest taka że jedynym problemem są tu botterzy a nie Rookstayerzy (resepct).

I czy Wy w ogóle myślicie nad postem zanim go opublikujecie? Zrobiłem ten temat bo miałem nadzieję że rodacy są mądrzejsi. Pomyliłem się! Nieważne czy chcecie usunięcia Rookstayerów lub zablokowania im drogi dalszej kariery - jest to totalnie nie fair w stosunku do nich (mówię o prawdziwych Rookstayerach a nie o botterach), w stosunku do tego co zdobyli, w stosunku do tego jaką przyjemność czerpią z Tibii, itd. Postawcie się w ich sytuacji. Jakby Wam zablokowali możliwość expienia albo zredukowali poziom. Cholera ludzie, przecież tu wystarczy odrobina empatii, czy Polacy to aż tak zawistny naród? :/

Bo co, większość z Was gra na mainie, zrobiło se chara i musiało przechodzić Rooka aż 3h bo wredni Rookstayerzy zajmują spawny nie? Wielkie halo? Na mainie gdzie nie pójdę masa playerów, z czego większość botterów ale jakoś nie walę bezsensownie o wprowadzenie limitu lvli na mainie bo wtedy botowanie przestałoby mieć sens. Takie pomysły są idiotyczne. Sam wychodziłem z Rooka to chciałem wbić na wasp tower ale nie mogłem bo jakiś 40 lvl tam siedział i co? Miałem go zwyzywać? Wyjeżdżać z idiotycznymi pomysłami na proposals board? Zabić matkę krzesłem? No ludzie.. sorry za nerwy ale mam uczulenie na bezdenną głupotę.
__________________


"Give, and it shall be given to you. For whatever measure you deal out to others, it will be dealt to you in return."

Ostatnio edytowany przez Kawalerzysta - 31-01-2009 o 17:19. Powód: dodatkowe myśli i kilka literówek
Kawalerzysta jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:08.


Powered by vBulletin 3