Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 23-11-2005, 13:35   #41
=[Vitu]=
Użytkownik forum
 
=[Vitu]='s Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005

Posty: 6
Domyślny

Powiem tylko tyle muwie im NIE!
Ja jakos nie lubie gejów moze lezbijki mi nie przeszkadzaja.
Powinni moim zdaniem tego zabronic bo jak moze ktos jest gejem to innych moze nie tylko kochac a gwalcic Takich krzeslo elektryczne !!
=[Vitu]= jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-11-2005, 13:37   #42
Herhor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 08 2005
Lokacja: Poza światem
Wiek: 34

Posty: 82
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Moje skromne zdanie:
- tolarancja dla gejów i lesbijek - jak najbardziej.
- parady homoseksualistów - jak chcą tolerancji jak normalni ludzie to niech zachowują się normalnie a nie wyskakują mi z hasłami "Chodźcie do nas, heterosekzualizm jest wyleczalny" jak to było kiedyś na paradzie bodajże w Wa-wie. Paradom nie.
- śluby i adopcja - NIE NIE NIE. Pod żadnym pozorem.

@dobo: ja mam dopiero 15 lat i już zrozumiałem, że nie można homoseksualistów traktować gorzej, bo to też ludzie. Tylko niech oni nie traktują gorzej mnie.

@up: Tutaj jesteś troszkę, że tak powiem stronniczy. Bo czym różni się gej od lesbijki, poza płcią? Wiem, że heteroseksualni faceci wolą panie, ale to nie powód aby odbierać tolerancji gejom. Mówię tolerancji, bo raczej sobie nie wyobrażam, żeby dostali jakieś większe prawa.

Ostatnio edytowany przez Herhor - 23-11-2005 o 13:41.
Herhor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-11-2005, 14:52   #43
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez =[Vitu]=
Powinni moim zdaniem tego zabronic bo jak moze ktos jest gejem to innych moze nie tylko kochac a gwalcic :confused: Takich krzeslo elektryczne !! :evul:
ROTFL.
Żałosny jesteś, dziecko. A ten, co jest hetero, to gwałcić nie może? Widać, że masz bardzo ograniczone pojęcie na ten temat po to, by zaszpanować tekstami "Nie lubię gejów!".

Cytuj:
Nie popieram tych debili bo inaczej się ich nie da nazwać.
Kiedyś na świecie nie było problemu takiego jak geje czy lezbijki.
Widać że ludzie są choży robiąc coś takiego. A pozatym dobże że policja ich spałowała. Ale takich ludzi (gejów, lezbijki) czeba izolować lub leczyć w specjalnych zakładach.
Lol? Nie było gejów i lesbijek kiedyś? Toż to te związki były już w STAROŻYTNOŚCI za Rzymian i Mezopotamian...
Policja postanowiła popałować też squat z Białegostoku, który propagował rozwój kulturalny w mieście i gotował obiady dla bezdomnych. Też byś ich popałował?

@slay
Poprawione. Zresztą - i tu wiocha i tu wiocha, co za różnica? :p
__________________
*+10 punktów do lansu

Ostatnio edytowany przez Ghost Nieudany - 23-11-2005 o 20:31.
Ghost Nieudany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-11-2005, 15:02   #44
Shanhaevel
Użytkownik Forum
 
Shanhaevel's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Uwiędły Las

Posty: 2,391
Shanhaevel ma numer GG dam na pw.
Domyślny

Cytuj:
Powinni moim zdaniem tego zabronic bo jak moze ktos jest gejem to innych moze nie tylko kochac a gwalcic Takich krzeslo elektryczne !!
Ale za to niektórzy hetero mają wyłączność na pieprzenie głupot. Szacun. Dla takich to <<wstaw dowolną bolesną torturę>>.
Shanhaevel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-11-2005, 15:38   #45
Sozemego
Użytkownik Forum
 
Sozemego's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2004
Wiek: 35

Posty: 1,099
Stan: Na Emeryturze
Sozemego ma numer GG 3321585
Domyślny

Geje i lesbijki ? Oczywiscie, jezeli nikogo nie krzywdza i jest im razem dobrze, to niech są, "nic mi do tego".
Parady gejow i lesbijek? Oczywiscie, jezeli jest zezwolona i zachowuja sie normalnie i nie robia burd ani zadym, to prosze bardzo....
Adopcja dzieci przez gejow i lesbijki ? Absolutnie wykluczone, i to nie dlatego zeby im dopiec czy cus, ale ze wzgledu na te dzieci. Bedzie to stwarzac absolutnie niepotrzebne problemy malemu czlowieczkowi, ze wzgledu na nietypowy sklad rodziny. Nie wytlumaczysz kolegom z klasy czy z podworka, ze 2 facetow jako rodzice to rzecz normalna. Nie ma mowy nawet, na 99% bedzie taki ktos przesladowany i wyzywany, moze nawet bity za bycie "dzieckiem dwoch pedalow". Mozna oczywiscie zmieniac czesto szkoly czy miasta... Kolejny nie potrzebny stres. Pozatym jak wytlumaczyc dziecku, ze nie ma mamusi/tatusia, a na biologi ucza inaczej ? Hm..reszta mi jakos z glowy wyleciala, w kazdym razie mam nadzieje, ze wszyscy rozumieja moj przekaz
__________________


Wystaw notkę
Przed wystawieniem notki zapoznaj się z papieżem lub farmaceutą.
Sozemego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-11-2005, 17:33   #46
Kajulec
Użytkownik Forum
 
Kajulec's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2004

Posty: 1,632
Imię: Raititute
Profesja: Elite Knight
Gildia: Satanica
Świat: Astera
Kajulec ma numer GG 2445317
Domyślny

'Mi to lotto'.
Osobiscie mi nie przeszkadzaja. Kazdy moze kochac kogo chce, ja sie tym nie interesuje.
Ale publiczne manifestowanie swojej orintacji jest troche.. nie na miejscu.. ok, chca rownosci.. ale po co parada? o.O
Zeby zwrocic na siebie uwage? Kazdy wie, ze homoseksualisci sa i beda. Kazdy jest rowny.. bez wzgledu na orientacje.

A co do ludzi, ktorzy twierdza, ze "geje sa pedalami, nienawidze ich! ale za to lezbijki sa ok!!".. sa zalosni. Jasne, geje wam przeszkadzaja, a calujace sie laski sa ok? Troche dziwne, nie sadzicie?
__________________

retired/retarded

Ostatnio edytowany przez Kajulec - 23-11-2005 o 17:37.
Kajulec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-11-2005, 17:39   #47
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

Kod:
 A ty chlopcze chwyc za slownik i wytlumacz sobie pojecie NORMY. Jak juz poczytasz cos o tym synku to mozesz siegnac po cos bardziej ambitnego i przetlumaczyc sobie pojecie NORMY SPOLECZNEJ. I wtedy dopier bedziesz mial ta wiedze i mozliwosc nazwania mnie chlopczykiem, ok synku?
Proszę bardzo. Trochę o Normach Społecznych na świecie:

Indie: Do zwyczaju należy tam palenie żony razem z mężem w czasie pogrzebu tegoż, oczywiście to czy żona żyje czy nie znaczenia dużego nie ma.
Krowy w Indiach stoją o wiele wyżej w hierarchii niż ludzie.
Japonia: Niedopuszczalne w Japonii jest wydmuchanie nosa w miejscach publicznych, co więcej kłótnia osoby np. 20 letniej z osobą 40 letnią jest po prostu nie do pomyślenia. Z założenia wychodzi się że starszy ma rację.
Autralia: Jadąc przez pustynię można zobaczyć budki z napojami i owocami. Bierzesz napój zostawiasz pieniądze i co ciekawe wszyscy uważają to za normalne.
Stany Zjednoczone: bardzo skomplikowany kraj pod względem norm społecznych i zwyczajów, z jednej strony bardzo zacofany z drugiej bardzo rozwinięty. W telewizji słowo "okres" zostało użyte w reklamie dopiero cztery lata temu i wywołało niesamowite poruszenie. Należy tu wspomnieć o "przypadkowym" cycku Jacksonówny w przerwie Superbowl.
Wielka Brytania: jednym z największych przewinien cudzoziemca jest przeszkadzanie Anglikowi w czytaniu gazety, jest to tak ganione jak u nas nie przymieżając sranie w miejscu publicznym.

Tak więc nadal czekam na zdefiniowanie co to są normy społeczne i normalność.

Cytuj:
Czy tylko o to ci chodzi? Czego jeszcze nie moga homoseksualisci? Co by nie patrzec jestesmy spoleczenstwem KATOLICKIM a w biblii pewne sprawy sa zakazane. Osobiscie jestem za zwiazkami homosow - nic mi do tego. Tak wiec - jeden przyklad dyskryminacji. I gdzie jeszcze widzisz ta dyskryminacje?
W tym że uważa się ich za wybryk natury, tak samo jak niepełnosprawnych (nawet w sejmie są za takowych brani). A zresztą nie szafuj biblią, bo jest to książka cały czas interpretowana. Biblia pełna jest sprzeczności i bzdur różnie odbieranych w różnych okresach kościoła. W sumie to całą to śmiszną książkę można streścić w jednym zdaniu, ale dzisiejsi katolicy poza wyjątkami zdają się zapominać, że to zdanie to też przykazanie Boskie.

My tu gadu gadu, a wydaje mi się że 3/4 dyskutujących nie wie o co toczy się walka tak naprawdę. Tak naprawdę to co mnie wkurzyło w tej decyzji to fakt że łamie ona konstytucję i prawa człowieka. Zresztą to co się dzieje w kraju to przechodzi ludzkie pojęcie. Cenzura wraca.
ponczus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-11-2005, 17:45   #48
Slay
Użytkownik Forum
 
Slay's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2005

Posty: 1,427
Slay ma numer GG 1676568
Domyślny

Czy popieram? Nie jestem przeciwko. Czlowiek jak kazdy inny.
Jak oceniam akcje z Poznania? Nazisci chronia nazistow.. ot i co.
Czy postepowanie wbrew zakazowi jest sluszne? Wbrew nazistowskiemu i homofobicznemu zakazowi jak najbardziej. Ponoc zakazy tez sa po to, by je (w niektorych przypadkach) lamac.. a tutaj sam zakaz byl zagraniem 'pod publiczke' i lizaniem dupy naszemu prawicowemu ObySczezlJakNajszybciej rzadowi.
Co ogolnie mysle o homo-? Czlowiek jak kazdy inny. Jak juz mowilem.
A, za zalegalizowaniem zwiazkow homoseksualnych jestem jak najbardziej (chocby ze wzgledu na dziedziczenie), za adopcja raczej tez.
Swoja droga ciekawe, kto pierwszy zrobi to, o czym mysle =p
Cytuj:
Policja postanowiła popałować też squat z Bielsko-Białej, który propagował rozwój kulturalny w mieście i gotował obiady dla bezdomnych.
Tak, wszystko pieknie, ladnie.. ale z Bialegostoku, a nie z Bielsko-Bialej. =p

Ostatnio edytowany przez Slay - 23-11-2005 o 17:50.
Slay jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-11-2005, 18:00   #49
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ponczus
Indie: Do zwyczaju należy tam palenie żony razem z mężem w czasie pogrzebu tegoż, oczywiście to czy żona żyje czy nie znaczenia dużego nie ma.
Krowy w Indiach stoją o wiele wyżej w hierarchii niż ludzie.
Japonia: Niedopuszczalne w Japonii jest wydmuchanie nosa w miejscach publicznych, co więcej kłótnia osoby np. 20 letniej z osobą 40 letnią jest po prostu nie do pomyślenia. Z założenia wychodzi się że starszy ma rację.
Autralia: Jadąc przez pustynię można zobaczyć budki z napojami i owocami. Bierzesz napój zostawiasz pieniądze i co ciekawe wszyscy uważają to za normalne.
Stany Zjednoczone: bardzo skomplikowany kraj pod względem norm społecznych i zwyczajów, z jednej strony bardzo zacofany z drugiej bardzo rozwinięty. W telewizji słowo "okres" zostało użyte w reklamie dopiero cztery lata temu i wywołało niesamowite poruszenie. Należy tu wspomnieć o "przypadkowym" cycku Jacksonówny w przerwie Superbowl.
Wielka Brytania: jednym z największych przewinien cudzoziemca jest przeszkadzanie Anglikowi w czytaniu gazety, jest to tak ganione jak u nas nie przymieżając sranie w miejscu publicznym.
Pytanie za piwo: czy dla Ciebie jest to NORMALNE? Czy pozwolilbys spalic kobiete, bo jej maz umarl? Bo ja niezabardzo. Czy z palacego sie gospodarsta ratowalbys napierw krowe czy kobiete? Ja kobiete

Cytuj:
Tak więc nadal czekam na zdefiniowanie co to są normy społeczne i normalność.
Alez prosze Cie bardzo. Prosto z wikipedii:

Cytuj:
Norma społeczna jest to względnie trwały, przyjęty w danej grupie społecznej sposób zachowania jednostki społecznej w danej sytuacji zależny od zajmowanej przez nią pozycji społecznej i odgrywanej przez nią roli społecznej.
I dla mnie pedal i lesbijka nie jest normalnym (zauwaz też, ze nie uzylem slowa 'gorszy' badz 'podczlowiek' - gwoli scisloci ) czlowiekiem. Tak samo jak normalnym, w moich oczach, nie jest czlowiek palacy kobiete na bogrzebie jej meza czy czlowiek czcacy krowe (porownujac mocno na sile). I to, ze jest to tylko i wylacznie MOJA opinia oparta na tym co widzialem w TV i gazetach (bo zadnego pedala in real nie widzialem) nie zmusza cie chyba do atakowania mnie?

I teraz jeszcze jeden przyklad skoro poruszylismy kwestie norm. Jak mnie instynkt nie myli to wyznawcy islamu biora sobie po kilka zon. Z tego co wiem w Polsce bigamia jest zakazana. I co ma robic taki islamista mieszkajacy w Polsce - parady? Przeciez on jest bezczelnie ignorowany a nawet pietnowany (za bigamie grozi chyba jakas kara, nie?)

Pozatym - skoro pedaly sa normalne, dlaczego w TV, radiu i ruchac na rzecz P&L jest tyle slowa TOLERANCJA?

Cytuj:
A zresztą nie szafuj biblią, bo jest to książka cały czas interpretowana. Biblia pełna jest sprzeczności i bzdur różnie odbieranych w różnych okresach kościoła. W sumie to całą to śmiszną książkę można streścić w jednym zdaniu, ale dzisiejsi katolicy poza wyjątkami zdają się zapominać, że to zdanie to też przykazanie Boskie.
Nie szafuje. Poprostu chcialem zwrocic ci uwage na to, ze zyjesz w spoleczenstwie (ultra)katolickim - dla mnie ich pojmowanie homosow i ogolnie seksualnosci (seks przed slubem rox!) tez jest smieszne... A tu obowiazuja pewne prawa. Pomysl sobie co by sie stalo gdybys pojechal do indii i ubil chodzaca sobie po ulicy krowe. Ludzie pewnie by sie cieszyli, c?

Cytuj:
ak naprawdę to co mnie wkurzyło w tej decyzji to fakt że łamie ona konstytucję i prawa człowieka. Zresztą to co się dzieje w kraju to przechodzi ludzkie pojęcie. Cenzura wraca.
No przeciez tutaj ci przyznalem chyba racje? Znaczy sie mam to w pierwszym poscie
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger

Ostatnio edytowany przez Matek - 23-11-2005 o 18:02.
Matek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-11-2005, 18:56   #50
Żółwik
Użytkownik Forum
 
Żółwik's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2005
Lokacja: Kraków
Wiek: 33

Posty: 34
Stan: Niegrający
Domyślny

Ja nie lubię gejuchów. Mimo to mógłbym ich tolerować, gdyby nie te ich zasrane parady równości. Na co im to? Chcą się chwalić swoją nienormalnością? Dla mnie to chore.
__________________
"Pewnego dnia kupię sobie psa, przynajmniej będę miał co kopać z rana".
Żółwik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-11-2005, 19:05   #51
Vekegi
Użytkownik Forum
 
Vekegi's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2004
Lokacja: Bełchatów/"...W państwie pełnym nienawiści..."
Wiek: 32

Posty: 716
Stan: Niegrający
Świat: Kyra
Domyślny

nie lubie homo xD

nie no serio to mi geje, lezby zwisaja ale jak maja adoptowac dzieci to precz!!
po co im to ?? Nie rozumiem tych wszystkich parad. Może niech pomyśla że gdyby ich rodzice nie byli hetero to ich by tez nie było...
__________________
Łza na ślipiach, nie przerwie niczego i tak 247
Nad czaszkami groźby, być złym czy dobrym?
Zero pytań, wątpisz ? Strach tonie w liczbach
One odbite w źrenicach, a świat upadły w mitach
Zamiast powstać w krytykach czynów,
kreuje co dnia lepszych skurwysynów
Od siebie minimum by z dumą się nie rozstać 2005
Realia Made in Polska
Vekegi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-11-2005, 19:25   #52
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

kurde jak można porównać paradę homo z górnikami?dobrze się czuje ktoś?zrobili roz******* bo gdyby tego nie zrobili to prawdopodobnie do 65roku życia pracowali by niektórzy na kopalni a to jest nic innego jak śmierć.
@topic:najpierw musimy mieć inne społeczeństwo żeby pozwalać im na parady,ost w wydarzeniach pokazywali jak wyglądają parady gdzie indziej.ludzie słuchają fajnej muzyki(ludzie-geje lezbijki)i NIKT IM NIC NIE ROBI.a w polsce jak to w polsce policja by znowu cierpiała bo wpadłoby tam stado nietolerancyjnych zwierzy.
PiXik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-11-2005, 19:53   #53
Slay
Użytkownik Forum
 
Slay's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2005

Posty: 1,427
Slay ma numer GG 1676568
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Żółwik
Ja nie lubię gejuchów. Mimo to mógłbym ich tolerować, gdyby nie te ich zasrane parady równości. Na co im to? Chcą się chwalić swoją nienormalnością? Dla mnie to chore.
Hm. Moze bolec..
Wiec, dzieciaczku-nazistowskie scierewko.. raz - wiesz, skad jest tWOJ podpis? Z pewnego nazistowskiego zespolu.. widac, ladne masz wzorce.. Na co Parady Rownosci? Zeby takie scierewka jak tY nie mogly spac po nocach, bo aryjska rasa nie moze zapanowac.. Na co cI tWOJ podpis? Chcesz sie chwalic swoja nazistowsko-pokvrwiencza nienormalnoscia? Dla mnie (i dla wiekszosci) to bardziej chore niz owi homoseksualisci. Szczerze? Wspolczuje tWOIM rodzicom i otoczeniu.. 15 lat, a juz takie scierewko.. az strach pomyslec, co bedzie pozniej.
PS. Zycze cI, zeby tWOJA dziewczyna okazala sie 'gejuchem'. =D
Cytuj:
Może niech pomyśla że gdyby ich rodzice nie byli hetero to ich by tez nie było...
Homoseksualizm ma to do siebie, ze ludzie przewaznie NIEZALEZNIE OD SIEBIE przejawiaja odmienne sklonnosci seksualne (czyt. przewaznie nie maja wplywu na to, ze maja odmienna orientacje). I tego sie nie da wyleczyc.. wiec to, ze pomysla, ze ich rodzice byli hetero-, w niczym nie zmieni ich orientacji.
Cytuj:
a w polsce jak to w polsce policja by znowu cierpiała bo wpadłoby tam stado nietolerancyjnych zwierzy.
Poki co, to cierpia homoseksualisci. Bo wpadlo tam stado nietolerancyjnych zwierzy i nazistowskiej policji. I ludzi pokroju owego Zolwika.

Ostatnio edytowany przez Slay - 23-11-2005 o 19:58.
Slay jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-11-2005, 20:54   #54
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ponczus
1.A teraz szybko biegniemy do kodeksu karnego i patrzymy czym różnią się wyżej wymienione, od homoseksualizmu. Wybacz ale jeżeli nie wiesz czym różni się nekrofil od homoseksualisty, to równie dobrze możemy skończyć tą rozmowę, bo zwyczajnie nie ma sensu. Jeżeli napisałeś to tylko po to by kogoś sprowokować, to tylko współczuć rodzicom, że wyrzucili pieniądze w błoto, łożąc na twoją edukację.
2.50 lat temu to samo mówiono o tych "dziwactwach" głoszonych przez pastora Kinga. 100 lat temu to samo mówiono o dziwactwach głoszonych przez sufrażystki.
3.Gdybyś trochę orientował się w sytuacji polityczno ekonomicznej w naszym kraju, nie szafowałbyś stwierdzeniami na temat górników. Bo to co zrobili jest zboczeniem i krótko mówiąc s****ysyństwem. A odczujesz to ty za jakieś 20 lat.

4.A niby czemu miałbym podawać?? Żeby mi zabrano kompa i dostęp do sieci?? I tak wszyscy wiedzą o co chodzi i wszyscy pamiętają paradę "normalności".

Zabrania się tylko parad - ROTFL !! Powodzenia życzę. A co byś zrobił gdyby zabroniono ci mówić po Polsku??
1. Wybacz, ale w moim mniemaniu obie rzeczy sa rownie chore, wiec wg mnie nie powinno sie ani na to, ani na tamto pozwalac. Po drugie edukacja jest darmowa, platne sa tylko ksiazki (czyli pomoce szkolne).

2.A za 100 lat bedziemy usprawiedliwiac Hitlera, bo "chcial dobrze"? Sorry, ale jesli w Polsce homoseksualista ma miec takie same prawa, co hetero, to ja sie stad wyprowadze, i chyba nie tylko ja

3. Zycze ci rownie ciezkiej i niszczacej czlowieka pracy, taka jak jest gornictwo. I za rownie psie pieniadze. Moze poczujesz, jak to jest codziennie pracowac w brudzie i smrodzie, wydobywajac jakis surowiec, dozyc emerytury i umrzec po 2-3 latach, z powodu zniszczenia organizmu?

4. Argument w stylu "mam dowody w szafie, ale nie chce mi sie ich pokazywac".

@down : a chcesz im dac takie same prawa jak rodzinom, m.in prawo do adoptowania dzieci?
__________________
Nieaktywny.

Ostatnio edytowany przez Ashlon - 23-11-2005 o 21:54.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-11-2005, 21:01   #55
Gangrel
Fallen Angel
 
Gangrel's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2004
Lokacja: At the end of Rainbow.
Wiek: 34

Posty: 3,001
Stan: Na Emeryturze
Imię: Va'esse
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 48
Gangrel ma numer GG 1366254 Gangrel ma login Tlenu gangrel_6@tlen.pl
Domyślny

@Matek

Ale w Indiach taka jest norma. Występujesz przeciwko normie! Młodzieży wszechindyjska, zabić go!

Z bigamią też kiepski przykład. Widzisz, o ile bigamia jest zakazana, homoseksualizm nie. Jeśli nie jest zakazany, dlaczego nie mają pełni praw?
__________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Gangrel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-11-2005, 22:27   #56
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

@Nekromanta
Cytuj:
2.A za 100 lat bedziemy usprawiedliwiac Hitlera, bo "chcial dobrze"? Sorry, ale jesli w Polsce homoseksualista ma miec takie same prawa, co hetero, to ja sie stad wyprowadze, i chyba nie tylko ja
Demagogia, populizm?? Jak to się nazywało?? A lepperyzm. Jeśli homoseksualiści zaczną zachowywać się jak Hitler wtedy pierwszy zacznę do nich strzelać. A wyprowadzaj się. To jest właśnie dyskryminacja.

Cytuj:
3. Zycze ci rownie ciezkiej i niszczacej czlowieka pracy, taka jak jest gornictwo. I za rownie psie pieniadze. Moze poczujesz, jak to jest codziennie pracowac w brudzie i smrodzie, wydobywajac jakis surowiec, dozyc emerytury i umrzec po 2-3 latach, z powodu zniszczenia organizmu?
Czyli wynika z tego że w Polsce same mięczaki idą na górników. Prorównaj wiek emerytalny górnika w Szwajcarii i w Polsce, a następnie porównaj gospodarkę Szwajcarii i Polski. Nas zwyczajnie nie stać na to i żadna podwyżka cen benzyny nie pomoże.

Cytuj:
4. Argument w stylu "mam dowody w szafie, ale nie chce mi sie ich pokazywac".
CO ty nie czytasz gazet?? Netu nie czytasz?? Impreza gdzie robiono sobie filmy i zdjęcia wykrzykując nazistowskie hasła i robiąc nazistwoskie gesty. Partia zrobiona na wzór NSDAP (skoro nawet Wrzodak się z niej wyniósł i Macierewicz to tam musi być bardzo źle). Argumenty w dyskusji postaci kamieni, jajek i gróźb karalnych.

Cytuj:
Po drugie edukacja jest darmowa, platne sa tylko ksiazki (czyli pomoce szkolne).
BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA. Spytaj się rodziców ile płacą podatku w roku, następnie zlicz od tego 5% będziesz wiedział mniej więcej ile rocznie kosztuje ich twoja edukacja. W Polsce nie ma nic za darmo. Jest tylko idiotyczny rozdział pieniędzy.

@Matek
Dla mnie to nie jest normalne, dla mnie to jest karygodne, bo krzywdzeni są ludzie. Ale w tej kulturze jest to normalne. Tak samo jak w Japonii kompanie się razem jest zupełnie naturalnym zjawiskiem. Normy Społeczne nie są i nigdy nie były określone w sposób sztywny. Dlatego nie można w związku z nimi czegoś definitywnie zakazywać albo twierdzić że coś jest z gruntu rzeczy dobre.

Ostatnio edytowany przez ponczus - 23-11-2005 o 22:28.
ponczus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-11-2005, 22:38   #57
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ponczus
@Nekromanta
1.Demagogia, populizm?? Jak to się nazywało?? A lepperyzm. Jeśli homoseksualiści zaczną zachowywać się jak Hitler wtedy pierwszy zacznę do nich strzelać. A wyprowadzaj się. To jest właśnie dyskryminacja.

2.Czyli wynika z tego że w Polsce same mięczaki idą na górników. Prorównaj wiek emerytalny górnika w Szwajcarii i w Polsce, a następnie porównaj gospodarkę Szwajcarii i Polski. Nas zwyczajnie nie stać na to i żadna podwyżka cen benzyny nie pomoże.

3.CO ty nie czytasz gazet?? Netu nie czytasz?? Impreza gdzie robiono sobie filmy i zdjęcia wykrzykując nazistowskie hasła i robiąc nazistwoskie gesty. Partia zrobiona na wzór NSDAP (skoro nawet Wrzodak się z niej wyniósł i Macierewicz to tam musi być bardzo źle). Argumenty w dyskusji postaci kamieni, jajek i gróźb karalnych.

4.BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA. Spytaj się rodziców ile płacą podatku w roku, następnie zlicz od tego 5% będziesz wiedział mniej więcej ile rocznie kosztuje ich twoja edukacja. W Polsce nie ma nic za darmo. Jest tylko idiotyczny rozdział pieniędzy.
1. Do homo~ nie mam pretensji. Ich orientacja, ich sprawa. Uwazam natomiast, ze dawanie im rownych praw (dot. rodziny na przyklad) jest conajmniej dziwne.

2. "Dyskryminacja" gornikow? Nie chodzi o sama kase na to wszystko, ale o porownywanie strajku gorniczego do durnej parady. Jakby nie patrzec, gornicy walcza o zmiany, natomiast parada rownosci zmian raczej nie przyniesie i dziala "w druga strone".

3. Czytam gazety (nie wiem, jak mozna "czytac net") Nie trafilem na wzmianke o takiej grupie. Jedna rzecza sa nazistowskie gesty, a druga latanie po ulicach, wykrzykujac radosnie bzdurne hasla.

4. Lepiej, zeby szlo na edukacje, niz na wieksze pensje parlamentarzystow. Nie znam sie na podatkach, wiec bzdure palnalem
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-11-2005, 06:45   #58
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez gangrel666
@Matek
Ale w Indiach taka jest norma. Występujesz przeciwko normie! Młodzieży wszechindyjska, zabić go!
No to teraz zastanowmy sie jaka w Polsce jest normalnosc? W kraju kato-betonow? Jak na moje oko w tej normalnosci jeszcze nie ma miejsca na homoseksualnosc - czasy ojca prowadzaego musza minac.

Cytuj:
Dla mnie to nie jest normalne, dla mnie to jest karygodne, bo krzywdzeni są ludzie. Ale w tej kulturze jest to normalne. Tak samo jak w Japonii kompanie się razem jest zupełnie naturalnym zjawiskiem. Normy Społeczne nie są i nigdy nie były określone w sposób sztywny. Dlatego nie można w związku z nimi czegoś definitywnie zakazywać albo twierdzić że coś jest z gruntu rzeczy dobre
Tak, dokładnie. I dlatego na pewne spracy - chociazby na pelnoprawne zaakceptowanie homoseksualnosci - potrzeba czasu. I wpychanie mi pewnych rzeczy na sile jak to sie robi na paradach mija sie z celem. Bo z ludzi, ktorzy do pewnej chwili sa mi spolecznie obojetni robia sie ludzie potwory, ktore na sile chca sobie zrobic reklame. Na wszystko przyjdzie czas.
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-11-2005, 09:08   #59
Gangrel
Fallen Angel
 
Gangrel's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2004
Lokacja: At the end of Rainbow.
Wiek: 34

Posty: 3,001
Stan: Na Emeryturze
Imię: Va'esse
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 48
Gangrel ma numer GG 1366254 Gangrel ma login Tlenu gangrel_6@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Matek
Na wszystko przyjdzie czas.
Gdybyś nie miał pełni praw które Ci się należą czekałbyś z założonymi rękami? Troche jak Żydzi. Jednego mesjasza ukrzyżowali i czekają dalej aż im Bóg kolejnego ześle.

Jeśli homoseksualiści nie będa demonstrować nikomu nie przyjdzie do głowy, że jest potrzeba społeczna poprawienia obecnych przepisów.
__________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Gangrel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-11-2005, 09:32   #60
$corcerer
Nieobecny.
 
$corcerer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Gdzieś w Necie. Liczba postów: koło 1337. http://rtfm.killfile.pl
Wiek: 37

Posty: 1,628
Stan: Na Emeryturze
Imię: Scorcerer
Profesja: Sorcerer
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: 23/22
Poziom mag.: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do $corcerer $corcerer ma numer GG Użyj Jabbera. $corcerer ma login Tlenu scorcerer@tlen.pl Adres Jabbera do $corcerer
Domyślny

Homoseksualiści też ludzie - tylko trochę inni.

Zastanawiam się jakbyście mówili, gdybyście to WY moi drodzy heteroseksualiści byli w mniejszości - też by było, że macie prawo, że nikt wam nie zabroni itd... Ale ktoś by was wyzwał od je***ych hetersów zmieszał z błotem i wy..ehem, no dobra, zapędziłem się.

"Nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe" - to taka zasada, za którą staram się jakość podążać, tylko niestety nie zawsze mi się udaje.

IMO pedały to tak jak ludzie (nie rozumiem co za różnica, Homoseksualista to komoseksualista, a to że płci przeciwnej niż ja to już go usprawiedliwia? phi)
__________________

Dżizas!
$corcerer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:41.


Powered by vBulletin 3