Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-12-2010, 11:42   #1
Hard123
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 09 2007

Posty: 39
Domyślny Killing in the name of...

Witam. Po długiej przerwie wróciłem do Tibii i mam do Was pytanie odnośnie tego questa.
Czy da się pominąć np. robienie taska na trolle i zamiast niego robić na gobliny (daniel steel~), lub pominąć taska na krokodyle i od razu robić tego na tarantule (grizzly adams)?
Hard123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-12-2010, 12:43   #2
kropik
Użytkownik Forum
 
kropik's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2008
Lokacja: ...

Posty: 433
Stan: Na Emeryturze
Imię: re
Gildia: ta
Świat: rd
Poziom: ed
Domyślny

Z tego co wiem można sobie wybrać czy chcesz krokodyle czy tarantule. Według mnie na krokodyle jest prostszy i najlepiej go zrobić pierwszego ale jak chcesz.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xevez Pokaż post
ale fjuta mi nie pozwalają używać :|
ej mi tez ;<
kropik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2011, 12:59   #3
Kisex
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 04 2010

Posty: 24
Domyślny

Zależy który masz level i profesje. Jeżeli jesteś sorcerem to proponuje bić tarantule od 20 levela, lub nosić ze sobą energy ringa bo czasami jak Cie otoczą 4-5 jak wyjdziesz z dziury to może się dla Ciebie skończyć wizytą w temple Ja tak miałem jak tam pierwszy raz poszedłem. Nawet nie zdążyłem się uleczyć Wg. mnie task na tarantule jest najbardziej opłacalny(robiłem od 0 do 50 pkt). Wyniosłem z niego około 20 silków, pełno knight legów i terra hoodow. Łącznie zarobiłem z niego koło 300 k.
Kisex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2011, 16:02   #4
Clubertex
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 10 2008

Posty: 102
Stan: Na Emeryturze
Imię: Cronixal
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Isara
Domyślny

siema. więc jestem 77-80 msem i jakoś tak mam 0 pktów na tych taskach nic wcześniej nie robiłem (zacząłem kilka) a pkty by sie przydały. Jakie taski polecacie na mój lvl ?
__________________
Clubertex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2011, 18:51   #5
demoninator
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 01 2006

Posty: 402
Stan: Niegrający
Profesja: Brak (Rookgaard)
Domyślny

@up
Do 90 lvla rób te taski co są do 90 lvla. Najlepiej to water elementale ( zakładasz helmet of the deep i prawie w ogóle nie dostajesz hitów do zabicia 70 ale tylko 1 pkt, brak bossa), opłacalne są mutated raty ( 200 do zabicia i boss Esmeralda, nawet ładny loot, 2pkt za to) no a z nudów możesz gsy (500 do zabicie i boss, 2 pkt) po 90 lvl to już tylko jest pod górke, a dla sorka chyba najlepiej behe na ten lvl.
demoninator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:27.


Powered by vBulletin 3