Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

Notki

tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony, wskazać błąd i zasugerować czego brakuje.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 27-10-2010, 13:21   #21
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Haha troche forum olałem, a jak przychodze to taka miła niespodzianka! : D Przylkeić to! Haha.

Btw.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PaniBarbara01 Pokaż post
Niejednokrotnie miałem okazję dowiedzieć się, że większość waszych użytkowników nie ma powodzenia w życiu realnym, dlatego szuka go w Tibii. :-)
Zdziwiłbym się jeśli chociaż dwie osoby z tego tematu grają jeszcze w Tibię, o tym, że to całe ich życie nie wspominając : )
Argen jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-10-2010, 20:02   #22
PaniBarbara01
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 10 2010

Posty: 12
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Argen Pokaż post
Zdziwiłbym się jeśli chociaż dwie osoby z tego tematu grają jeszcze w Tibię, o tym, że to całe ich życie nie wspominając : )
Nie napisałem ANI SŁOWA o użytkownikach z tego tematu. :-)
PaniBarbara01 jest offline  
stary 27-10-2010, 20:07   #23
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Przekonaliście Mnie. Robię Knighta Na Mytherze.

E: co to za jakieś filtry na CapsLocka. Nie chcecie już tutaj dzieci z wyjątkowymi problemami w życiu realnym co??

Ostatnio edytowany przez Thero - 27-10-2010 o 20:09.
Thero jest offline  
stary 27-10-2010, 20:15   #24
PaniBarbara01
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 10 2010

Posty: 12
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thero Pokaż post
Przekonaliście Mnie. Robię Knighta Na Mytherze.

E: co to za jakieś filtry na CapsLocka. Nie chcecie już tutaj dzieci z wyjątkowymi problemami w życiu realnym co??
Czy dzieci (przepraszam, inni, szarzy użytkownicy) mogą się nie wpie^*%($ć do tego tematu? Ta sprawa miała być załatwiona po cichu, bez zamieszania. Nie wiem po co zwykli użytkownicy się tutaj wciskają, podczas gdy to sprawa między mną a administracją.
PaniBarbara01 jest offline  
stary 27-10-2010, 23:09   #25
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Czy dzieci (przepraszam, inni, szarzy użytkownicy) mogą się nie wpie^*%($ć do tego tematu? Ta sprawa miała być załatwiona po cichu, bez zamieszania. Nie wiem po co zwykli użytkownicy się tutaj wciskają, podczas gdy to sprawa między mną a administracją.
Po cichu i bez zamieszania załatwia się przez Prywatne Wiadomości.
Temat został wrzucony na publiczne forum z masą odwiedzin. Temat nie jest jednoznaczny, nakłania do otworzenia go. Do tego zachowanie i wypowiedzi autora są dość kontrowersyjne. Twierdzenie, że w ten sposób autor chciał to załatwić "po cichu" jest kpiną, bądź pokazem jego głupoty.
Do tego:
Cytuj:
Poza tym jeżeli nie zauważacie wy, drodzy 12-latkowie :lol:, jakie podejście ma do was administracja to jest mi bardzo z tego powodu przykro.
Cytuj:
Poza tym nie widzę potrzeby "grzecznego" wypowiadania się na tym forum dla, no cóż, jakby ich nazwać, dzieci z wyjątkowymi problemami w życiu realnym. Ale tutaj nie chcę się zgłębiać - chyba sam admin wie, że to forum to tylko zarobek.
Sprawa między tobą, a administracją? Wspaniale to pokazujesz naskakując na tych, którzy powinni się nie mieszać prowokując ich do działania.
Od dzisiaj jesteś moim "miszczem" załatwiania spraw po cichu. Do takich działań jak twoje potrzeba już talentu.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline  
stary 27-10-2010, 23:34   #26
kołbaś
Użytkownik Forum
 
kołbaś's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2004

Posty: 2,238
kołbaś ma numer GG 7494864
Domyślny

"Panowie wojny wygrywa sie po cichu" powiedzial saper z detonatorem c4 w dloni.
__________________

I staniemy się pasterzami,
Dla Ciebie mój panie dla Ciebie,
Z Potęgą otrzymaną prosto z Twej dłoni,
Nasze nogi nieść mogą spokojnie Twe rozkazy,
Tak więc rozlejemy rzekę ku Tobie,
I poskramiać duszę będziemy na wieki,
In nomine Patris et Filii,
et Spiritus Sancti. Amen.
kołbaś jest offline  
stary 27-10-2010, 23:39   #27
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PaniBarbara01 Pokaż post
Nie wiem co ma bycie "niezrównoważonym psychicznie nastolatkiem" to zaistniałej sytuacji, :lol:.

Niejednokrotnie miałem okazję dowiedzieć się, że większość waszych użytkowników nie ma powodzenia w życiu realnym, dlatego szuka go w Tibii. :-)
Większość użytkowników (poza działem konkretnie o Tibii) w Tibię już nawet nie gra, więc nie wiesz, o czym mówisz.

Co do ustawy o ochronie danych osobowych - nie chce mi się jej czytać, ale skoro takiś w niej obeznany, to chyba nie będzie dla Ciebie problemem podrzucić mi który paragraf niby gwarantuje Ci prawo do bycia odbanowanym, byś mógł usunąć swoje własne wypowiedzi.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline  
stary 30-10-2010, 14:04   #28
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

No i mialem racje - wyslalem link Bosalowi na gg, przy czym byl on juz kilkakrotnie online, natomiast na forum jak go nie bylo, tak nie ma
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline  
stary 30-10-2010, 23:33   #29
PaniBarbara01
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 10 2010

Posty: 12
Domyślny

Jak tam chcecie - czekam do przyszłej środy i sprawa idzie dalej.
A dlatego, że w/w dane można interpretować jako dane osobowe, i bardzo łatwo jest mnie dzięki nim zidentyfikować, mam duże szanse. Przypomnę tylko, że nie tylko regulamin ma w tej sytuacji zastosowanie - dane osobowe to dane osobowe, mam prawo do ich wglądu i modyfikacji. Administrator o problemie i chęci ich modyfikacji został poinformowany.
A zachowanie Bosala idealnie przedstawia jego podejście do użytkowników. : )
PaniBarbara01 jest offline  
stary 31-10-2010, 01:37   #30
Vasth
Użytkownik Forum
 
Vasth's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2005
Lokacja: Kraków
Wiek: 32

Posty: 847
Stan: Na Emeryturze
Imię: Ruzam
Profesja: Royal Paladin
Świat: Morgana
Poziom: 142
Vasth ma numer GG 1862917
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PaniBarbara01 Pokaż post
Jak tam chcecie - czekam do przyszłej środy i sprawa idzie dalej.
A dlatego, że w/w dane można interpretować jako dane osobowe, i bardzo łatwo jest mnie dzięki nim zidentyfikować, mam duże szanse. Przypomnę tylko, że nie tylko regulamin ma w tej sytuacji zastosowanie - dane osobowe to dane osobowe, mam prawo do ich wglądu i modyfikacji. Administrator o problemie i chęci ich modyfikacji został poinformowany.
A zachowanie Bosala idealnie przedstawia jego podejście do użytkowników. : )
oj szymek szymek. Nawet nie wiesz jakie glupoty wypisujesz. Zreszta jaka wiedze prawna posiada 16latek...
Vasth jest offline  
stary 31-10-2010, 02:11   #31
PaniBarbara01
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 10 2010

Posty: 12
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vasth Pokaż post
Zreszta jaka wiedze prawna posiada 16latek...
Taką jaką posiada ojciec prawnik. :*
I nie nazywam się Szymek. :>
PaniBarbara01 jest offline  
stary 31-10-2010, 02:53   #32
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

oj

. Adam
. Adrian
. Adolf
. Albert
. Albin
. Aleksander
. Aleksy
. Alfons
. Alfred
. Alojzy
. Ambroży
. Anatol
. Andrzej
. Antoni
. Anzelm
. Apolinary
. Aureliusz
. Arkadiusz
. Artur
. Augustyn
. Bartosz
. Bogdan
. Bogusław
. Bolesław
. Cezary
. Cyprian
. Czesław
. Damian
. Daniel
. Dariusz
. Dawid
. Dionizy
. Dominik
. Edward
. Emil
. Ernest
. Eryk
. Feliks
. Filip
. Fryderyk
. Grzegorz
. Gwidon
. Henryk
. Herbert
. Ireneusz
. Jacek
. Jakub
. Jan
. Jarek
. Jerzy
. Juliusz
. Kajetan
. Kamil
. Kacper
. Karol
. Kazimierz
. Konrad
. Krystian
. Krzysztof
. Lech
. Leopold
. Leszek
. Lucjan
. Łukasz
. Maciej
. Maksymilian
. Marcin
. Marek
. Mariusz
. Mateusz
. Michał
. Mikołaj
. Mirosław
. Norbert
. Olgierd
. Oskar
. Paweł
. Patryk
. Piotr
. Przemysław
. Radosław
. Rafał
. Remigiusz
. Robert
. Roman
. Sebastian
. Sławomir
. Stanisław
. Stefan
. Sylwek
. Szymon
. Tadeusz
. Tomasz
. Wacław
. Waldemar
. Wawrzyniec
. Wiktor
. Wincenty
. Wit
. Witold
. Władysław
. Włodzimierz
. Wojciech
. Zbigniew
. Zbyszek
. Zdzisław
. Zenobiusz
. Zenon
. Zygmunt
co ty wiesz o życiu.
Zaś co do twojego ojca prawnika to przypomina mi się historia.
Jako, że jestem dzieckiem z problemami, a dzieci czasu mają dużo, to ci ją przytoczę.
A leciało to mniej więcej tak.
Cytuj:
Tomasz wrócił do kraju, po kilkuletnim pobycie w USA. Odwiedzał miejsca, gdzie jako student pił, gdzie jadał. Patrzył jak wszystko się pozmieniało.
Jednego dnia idąc ulicą zobaczył bezdomnego. Rozpoznał w nim starego znajomego ze studiów. Zaprosił go na obiad i zaczęli wspominać dawne czasy. W pewnym momencie jednak, zapytał:
- Jednej tylko rzeczy nie rozumiem. Gdy wylatywałem, byłeś dość zamożnym człowiekiem. Miałeś samochód, dom z ogrodem i dobrze prosperującą firmę. Jak to się stało, że teraz nie masz nic?
- Bo widzisz - odparł bezdomny. - Gdy pewnego dnia wracałem cadillaciem do domu, zauważyłem jakby płot sąsiada był przesunięty pół metra w głąb mojej posesji. Uznałem to za ewidentne zajęcie mienia. I widzisz. Mój prawnik też tak sądził...
Wprawdzie historyjka była odrobinę dłuższa, ale dokładnego wstępu nie pamiętam. Tak czy siak puente myślę, przekazałem poprawnie. Tak więc misiu kolorowy - nie rozpędzałbym się tak w twoich oskarżeniach. Łatwa kasa, na którą chcesz się rzucić jest najbardziej niebezpieczna
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline  
stary 31-10-2010, 09:05   #33
Pan i Wladca
BadBoy
 
Pan i Wladca's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Lokacja: unknown
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,343
Stan: Na Emeryturze
Świat: PL
Pan i Wladca ma numer GG 5984090
Domyślny

To cie stary wyśmieje :>
__________________
http://www.ligabbva.pl/
Rzetelnie o La Liga
[center]
Pan i Wladca jest offline  
stary 31-10-2010, 11:22   #34
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Prosilem cie o podanie podstawy prawnej, na ktora sie powolujesz. Niestety, odpowiedzi nie otrzymalem. Wnioskuje z tego, ze albo tata-prawnik nie mial odrobiny czasu dla ciebie i nie wskazal ci odpowiedniego artykulu, albo jest to wielka sciema, ktora ma przestraszyc (?) Bosala. A szczerze mowiac liczylem na twoja (lub taty-prawnika) interpretacje wskazanych przez ciebie aktow prawnych, bo wg tego, co napisalem wczesniej - uwazam, ze nie znajdziesz tam czegokolwiek, co mogloby byc postawa do wszczecia postepowania.

Co wiecej, zabawne jest, ze:
a) w jakikolwiek sposob nie udowodniles, ze ty i (byly) uzytkownik Szymucha to jedna i ta sama osoba. Jak admin moze ingerowac w konto innego uzytkownika, skoro nawet nie udowodniles, ze to ty? Adresy IP oba konta maja rozne.
b) nie przedstawiles ani razu posta, w ktorym wg ciebie zawarte sa twoje dane osobowe. A, jak zapewne wie tata-prawnik, podstawa do wszczecia postepowania jest zlamanie prawa, przy czym na to zlamanie prawa musza istniec dowody, ktorych ty niestety nie przedstawiles.

Idac dalej :
a) uzytkownik Szymucha nie jest aktywny od tak dawna, ze nawet zwykla wyszukiwarka uzytkownikow go nie wyszkuje
b) korzystajac z panelu kontrolnego pokazuje sie informacja, ze w/w uzytkownik mial napisane cale 8 (!) postow
c) w zadnym z tych 8 postow nie znalazlem niczego, co mogloby zawierac jakiekolwiek dane osobowe.
Link do profilu - http://www.forum.tibia.pl/member.php?u=27001
Wszystkie 8 postow - http://www.forum.tibia.pl/search.php?searchid=7233933


Mi ta cala sprawa jest obojetna, poniewaz ani nie dotyczy mojej osoby (w koncu nie jestem administratorem-wlascicielem tego serwisu, ani nie zajmuje sie baza danych), ani nie mam wplywu na jakikolwiek jej wynik - wiec pozostaje mi zyczyc ci szybkiego dojscia do tego, kto jest wlascicielem serwisu, zebys mogl wskazac go jako administratora odpowiedzialnego za cala baze danych - mi przez 5 lat sie to nie udalo, bo Bosal stwierdzil, ze to nie on, a wlascicielem jest ktos inny, ktorego nikt z calego teamu na oczy nie widzial.


No, a ostatecznie - mimo, ze byles proszony o podanie podstawy prawnej i nie uczyniles tego, nie podales zadnych informacji, ktore moglyby cie identyfikowac jako uzytkownika Szymucha oraz nie wskazales, gdzie zachodzi wg ciebie do nieprawidlowosci (bo zwrot "mi sie nie chce przekopywac forum!" jest dosc smieszny, musisz przyznac) - kaze mi sadzic, ze albo jestes niepowazny i robisz sobie zarty, albo nie potrafisz odpowiednio przedstawic swojego zdania. W pierwszym wypadku prosze cie o zaprzestanie zasmiecania forum, w drugim - zachecam sie do skontaktowania sie z osoba, z ktora powinienes byl sie skontaktowac, bo ani grono moderatorow, ani grono uzytkownikow nie ma ani celu, ani mozliwosci, aby w jakikolwiek sposob wplynac na ta sprawe. Tak wiec - kontaktuj sie z Bosalem

Temat zamykam.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline  
stary 01-11-2010, 00:29   #35
bosal
TecHadmin
 
bosal's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2003
Lokacja: Web 3.0

Posty: 1,870
Stan: Na Emeryturze
Imię: Bosalek
Profesja: Elite Knight
Świat: Obsidia
Domyślny

Konto nie zostanie odbanowane - bo nie zostalo zbanowane bez powodu. Adres email to nie dane osobowe w scislym rozumieniu definicji.

Poniewaz przy zkaladaniu konta zaakceptowales regulamin, ktory mowi o tym, iz nie kasujemy kont, nie ma o czym nawet dyskutowac.

Na tym zakoncze temat.
__________________
To mówiłem ja bosal

bosal jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:01.


Powered by vBulletin 3