Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

Notki

tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony, wskazać błąd i zasugerować czego brakuje.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 25-10-2010, 22:03   #1
PaniBarbara01
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 10 2010

Posty: 12
Domyślny Doigraliście się. :>

Prosiłem od 3 lat, żebyście usunęli moje zbanowane konto o nicku Szymucha.
Wszyscy każą się zgłosić do admina - ok. Jeden nie odpowiedział, drugi nie odpowiedział, trzeci też nie. A moderatorzy? Oni też nie, kogo to obchodzi.
W każdym razie - pozbawiając mnie wglądu do moich danych osobowych złamaliście prawo, i szykujcie się bo tak łatwo nie odpuszczę.

A tak nawiasem mówiąc - dużo zarabiacie na tym forum dla niezrównoważonych psychicznie nastolatków grających w Tibię? Bo mam co do tego wątpliwości. Byście się wzięli za coś pożytecznego niż opier&%*$ć się demoralizując młodzież.

No i czekam na kontakt, najlepiej odbanujcie mi konto, przynajmniej na 5 min.
Do zobaczenia :*
PaniBarbara01 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-10-2010, 22:29   #2
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PaniBarbara01 Pokaż post
W każdym razie - pozbawiając mnie wglądu do moich danych osobowych złamaliście prawo, i szykujcie się bo tak łatwo nie odpuszczę.
Z ciekawości - na jaki dokładnie przepis się powołujesz i o jakie 'dane osobowe' Ci chodzi?

Swoją drogą podziwiam, że zamierzasz - jak rozumiem sądowo - dochodzić tego, że gdzieś w internecie widać Twój prawdopodobnie nieaktualny nr gg, prawdopodobnie nieaktualny adres e-mail i prawdopodobnie nieaktualne zainteresowania.

Poza tym, jak coś raz wrzucisz do internetu, to już tego nie usuniesz - masz nauczkę.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline  
stary 25-10-2010, 22:36   #3
PaniBarbara01
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 10 2010

Posty: 12
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Z ciekawości - na jaki dokładnie przepis się powołujesz i o jakie 'dane osobowe' Ci chodzi?
Ustawa o ochronie danych osobowych i/lub regulamin forum.
Numer gg, @mail, częściowy adres zamieszkania (nieaktualny, ale nie o to tutaj chodzi) oraz nazwisko.
No i na moje nieszczęście - aktualne gg.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Poza tym, jak coś raz wrzucisz do internetu, to już tego nie usuniesz - masz nauczkę.
Oj tak, 5 lat temu myślałem o tym co będzie dzisiaj.
Poza tym jeżeli nie zauważacie wy, drodzy 12-latkowie :lol:, jakie podejście ma do was administracja to jest mi bardzo z tego powodu przykro. Jesteście zwykłym materiałem do robienia kasy.
A skoro administracja mnie olewa, to zabawa się rozkręca.
PaniBarbara01 jest offline  
stary 25-10-2010, 22:57   #4
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Z ciekawości sprawdziłam.

Nazwiska tam brak, miejsce zamieszkania - 'po co to komu gdzie mieszkam ?'. Pozostaje mail (niezawierający nazwiska) oraz gadu, lecz to nie są dane osobowe (wg tego).

@down
Sprawdziłeś, no tak. Tutaj widać podejście userków do kadry.

Jak tak bardzo ci na tym zależy to wyślij mi linki do postów, które chcesz usunąć (postów, nie strony w temacie), a znikną.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec

Ostatnio edytowany przez Slythia - 25-10-2010 o 23:04.
Slythia jest offline  
stary 25-10-2010, 23:00   #5
PaniBarbara01
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 10 2010

Posty: 12
Domyślny

Kto powiedział, że to w profilu jest napisane? Sprawdziłeś posty napisane przeze mnie? Sprawdziłeś temat "Jak wyglądamy w rl"? Więc nie rób ze mnie idioty.
Gdybym miał dostęp do edycji danych to bym problemu nie robił.
Poza tym ta sprawa tylko pokazuje podejście was (administracji, moderatorów) do użytkowników.

@up
Już lecę przegrzebywać wszystkie napisane przeze mnie posty.
Czy tak trudno jest wam odblokować to żałosne konto na 15 min lub po prostu ruszyć tyłek i wywalić to konto? Czy potrzeba na to 3 lata czasu, żeby wreszcie dotarł do mnie n-ty mail aktywacyjny do nowego konta, aby wreszcie ktoś się tym zainteresował?

Ostatnio edytowany przez PaniBarbara01 - 25-10-2010 o 23:12.
PaniBarbara01 jest offline  
stary 25-10-2010, 23:49   #6
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Nie chcesz, to nie. Ja nic więcej zrobić nie mogę.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline  
stary 25-10-2010, 23:59   #7
PaniBarbara01
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 10 2010

Posty: 12
Domyślny

Proszę o pozostawienie tematu przynajmniej do czasu, gdy Admin raczy odpisać na moją PW.
PaniBarbara01 jest offline  
stary 26-10-2010, 09:57   #8
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Akceptowałeś regulamin forum przy rejestracji, teraz nie ma żadnego pretekstu, aby dla ciebie zrobić wyjątek. Widzisz, ośmieszasz się trochę - pierw wjechałeś z czymś a'la "doigraliście się, mam na was dowody, sprawa idzie do sądu". And now you are like "odbanujcie mi konto chociaż na 5 minut, proszę" : )
Erverse jest offline  
stary 26-10-2010, 12:52   #9
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PaniBarbara01 Pokaż post
Ustawa o ochronie danych osobowych i/lub regulamin forum.
1. Nie zrozumiales pytania. Lasooch pytal sie ciebie o przepis prawa (czyli np. konkretny artykul), a ty mu podajesz nazwe aktu prawnego.
2. Szkoda, ze powolujesz sie na akty, ktorych nawet nie przeczytales.


Cytuj:
Numer gg, @mail, częściowy adres zamieszkania (nieaktualny, ale nie o to tutaj chodzi) oraz nazwisko.
No i na moje nieszczęście - aktualne gg.
1) Z ustawy o ochronie danych osobowych:

Art. 6. 1. W rozumieniu ustawy za dane osobowe uważa się wszelkie informacje dotyczące zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osoby fizycznej.
2. Osobą możliwą do zidentyfikowania jest osoba, której tożsamość można określić bezpośrednio lub pośrednio, w szczególności przez powołanie się na numer identyfikacyjny albo jeden lub kilka specyficznych czynników określających jej cechy fizyczne, fizjologiczne, umysłowe, ekonomiczne, kulturowe lub społeczne.
3. Informacji nie uważa się za umożliwiającą określenie tożsamości osoby, jeżeli wymagałoby to nadmiernych kosztów, czasu lub działań.

Numer gg i adres zamieszkania przez ciebie podany nie kwalifikuja sie pod powyzsze przepisy.

I tak, jak Slythia napisala - podany przez ciebie adres e-mail niezawierajacy nazwiska nie zalicza sie do danych osobowych w swietle wyzej wymienionej ustawy chociazby z tego powodu, ze nie pozwala na identyfikacje osoby, a gdyby sie nawet uprzec, ze pozwala - wymagaloby to ogromnych dzialan i kosztow, wiec art. 6 pkt 3 "eliminuje" taka mozliwosc.


2) Z regulaminu forum :

Nie mam pojecia, dlaczego podales jako podstawe regulamin tutejszego forum, poniewaz nigdzie w jego tresci nie znajduje sie jakakolwiek wzmianka o podawaniu danych osobowych.


3) Co zabawne, nawet podczas rejestracji zgodziles sie na :

Cytuj:
Rejestrując się na forum wyrażasz zgodę na przechowywanie oraz przetwarzanie Twoich danych, w tym adresu e-mail przez administracje forum, oraz na wykorzystywanie tych danych w celach marketingowych i rozwoju forum.
Przy czym nawet to nie ma zastosowania, poniewaz (tak, jak sprawdzila Slythia) twoj adres e-mail nie umozliwia identyfikacji twojej tozsamosci w swietle art. 6 pkt 1-3 ustawy o ochronie danych osobowych.


Cytuj:
Kto powiedział, że to w profilu jest napisane? Sprawdziłeś posty napisane przeze mnie? Sprawdziłeś temat "Jak wyglądamy w rl"? Więc nie rób ze mnie idioty.
4) Ochrona danych osobowych dotyczy wylacznie tych informacji, ktore sa od ciebie wymagane podczas zawierania umowy (a za umowe mozemy uznac rejestracje na forum, gdzie stronami umowy beda odpowiednio - wlasciciel forum oraz rejestrujacy sie uzytkownik). Jako, ze podczas rejestracji wymagany jest wylacznie adres e-mail (co w twoim wypadku sie nie kwalifikuje), to tylko on jest chroniony. Zamieszczajac dobrowolnie wlasne dane osobowe na forum (przy czym nikt od ciebie tego nie wymagal) nie masz podstaw do powolywania sie na ustawe o ochronie danych osobowych. Ergo - trzeba bylo najpierw pomyslec, a dopiero potem wrzucac swoje dane do internetu.

Analogicznie - mozesz wydrukowac na kartce a4 wszystkie swoje dane i porozlepiac je we wlasnej miejscowosci, ale nie bedzie oznaczalo to, ze wladze gminy maja obowiazek usuwac twoje dane z ulic z uwagi na ustawe o ochronie danych osobowych.


5) Kodeks karny oraz kodeks wykroczen nie wprowadzaja uregulowan odnosnie przetwarzania danych osobowych. Penalizacja wprowadzona jest w rozdziale 8 "przepisy karne" ustawy o ochronie danych osobowych. Warto sie z tym rozdzialem zapoznac, zeby "latwo nie odpuscic".


Cytuj:
@up
Już lecę przegrzebywać wszystkie napisane przeze mnie posty.
Czy tak trudno jest wam odblokować to żałosne konto na 15 min lub po prostu ruszyć tyłek i wywalić to konto? Czy potrzeba na to 3 lata czasu, żeby wreszcie dotarł do mnie n-ty mail aktywacyjny do nowego konta, aby wreszcie ktoś się tym zainteresował?
6) Do obowiazkow moderatorow nie zalicza sie przeszukiwanie wszystkich postow na zyczenie uzytkownika. Dwa, ze nie wyswietla mi sie, kto ciebie zbanowal, wiec nie moge odblokowac ci konta, poniewaz istnieje wysokie prawdopodobienstwo (w przypadku Slythii graniczace wrecz z pewnoscia), ze zlamalbym pkt 6 ppkt 3 regulaminu forum, z ktorym zobowiazales sie zapoznac podczas rejestracji. Trzy, ze moderatorzy nawet nie maja technicznie mozliwosci usuniecia konta, do tej opcji maja dostep wylacznie administratorzy strony (jesli nie wylacznie administrator techniczny).


7) Administratorem technicznym jest Bosal, dodatkowo on jest wlascicielem calego serwisu, wiec to jest jedyna osoba, do ktorej mozesz miec jakiekolwiek pretensje. Wiec zamiast sie burzyc na caly swiat, nie latwiej bylo napisac "Sluchajcie, na PW Bosal mi nie odpisuje, czy ktorys z moderatorow moglby napisac do niego na gg, zeby poszedl mi na reke i usunal informacje, ktore sam nieodpowiedzialnie zamiescilem na forum?". Jestem w 100% pewny, ze ktorys z modkow by do niego napisal i sprawa by sie wyjasnila latwo, milo i szybko.
__________________
Nieaktywny.

Ostatnio edytowany przez Ashlon - 26-10-2010 o 12:56.
Ashlon jest offline  
stary 26-10-2010, 15:42   #10
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Btw zastanawia mnie jedno - bo już od jakiegoś czasu przez ostatnie 2-3 lata o ile mnie pamięć nie myli kojarzę tego typa no i tutaj nasuwa mi się pytanie: dlaczego zakładasz te tematy mniej więcej co parę miesięcy, po czym zaniechasz swoich starań, no i za parę miesięcy znowu. Czyżby efekt nudy, czy akurat przypomina ci się "ej, ja tam konto miałem i podałem swój gg!" ?
Rybzor jest offline  
stary 26-10-2010, 16:51   #11
PaniBarbara01
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 10 2010

Posty: 12
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Btw zastanawia mnie jedno - bo już od jakiegoś czasu przez ostatnie 2-3 lata o ile mnie pamięć nie myli kojarzę tego typa no i tutaj nasuwa mi się pytanie: dlaczego zakładasz te tematy mniej więcej co parę miesięcy, po czym zaniechasz swoich starań, no i za parę miesięcy znowu. Czyżby efekt nudy, czy akurat przypomina ci się "ej, ja tam konto miałem i podałem swój gg!" ?
Mam codziennie pisać do bosala PW na które i tak nie odpowie? Myślisz, że nie mam nic ciekawszego do roboty? Akurat ostatnio miałem nieprzyjemność ze względu na to konto, a to dlatego, że można mnie bardzo łatwo zidentyfikować po gg (zajmie to około 15 min).
Administrator mnie olewa, nie odpowiedział na żadną wiadomość, więc co mam wam napisać? Poza tym nie widzę potrzeby "grzecznego" wypowiadania się na tym forum dla, no cóż, jakby ich nazwać, dzieci z wyjątkowymi problemami w życiu realnym. Ale tutaj nie chcę się zgłębiać - chyba sam admin wie, że to forum to tylko zarobek.

A skoro ma się ta sprawa jeszcze długo ciągnąć, to poprosiłem przynajmniej o odblokowanie konta, abym mógł wyczyścić to konto.

Ostatnio edytowany przez PaniBarbara01 - 26-10-2010 o 20:57.
PaniBarbara01 jest offline  
stary 26-10-2010, 16:59   #12
Pan i Wladca
BadBoy
 
Pan i Wladca's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Lokacja: unknown
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,343
Stan: Na Emeryturze
Świat: PL
Pan i Wladca ma numer GG 5984090
Domyślny

Zaakceptowałeś regulamin forum po czym go złamałeś za co dostałeś bana i sadzisz, że teraz kogoś to obchodzi?
__________________
http://www.ligabbva.pl/
Rzetelnie o La Liga
[center]
Pan i Wladca jest offline  
stary 26-10-2010, 17:37   #13
PaniBarbara01
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 10 2010

Posty: 12
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan i Wladca Pokaż post
Zaakceptowałeś regulamin forum po czym go złamałeś za co dostałeś bana i sadzisz, że teraz kogoś to obchodzi?
Parę lat temu nie było wzmianki o tym, że nie można podesłać komuś linka do konkurencyjnej strony jaką jest (LOL) BLOG.
Nie złamałem żadnego regulaminu. Powód nadania bana to "Za reklamę się płaci", więc co jeszcze masz do powiedzenia?
Ale nie o to tutaj chodzi. Ja po prostu chcę, aby to konto dłużej nie wskazywało na mnie (po samym nicku łatwo poznać...), a nie każdy w wieku 11 lat wypisuje przemyślane rzeczy na forach.
PaniBarbara01 jest offline  
stary 26-10-2010, 18:44   #14
Pan i Wladca
BadBoy
 
Pan i Wladca's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Lokacja: unknown
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,343
Stan: Na Emeryturze
Świat: PL
Pan i Wladca ma numer GG 5984090
Domyślny

Cytuj:
Nie złamałem żadnego regulaminu. Powód nadania bana to "Za reklamę się płaci", więc co jeszcze masz do powiedzenia?
Tylko to, że ta wypowiedz utwierdziła mnie w przekonaniu iż jesteś jednym z tych jak to określiłeś "niezrównoważonych psychicznie nastolatków".
__________________
http://www.ligabbva.pl/
Rzetelnie o La Liga
[center]

Ostatnio edytowany przez Pan i Wladca - 26-10-2010 o 18:47.
Pan i Wladca jest offline  
stary 26-10-2010, 18:58   #15
PaniBarbara01
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 10 2010

Posty: 12
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan i Wladca Pokaż post
Tylko to, że ta wypowiedz utwierdziła mnie w przekonaniu iż jesteś jednym z tych jak to określiłeś "niezrównoważonych psychicznie nastolatków".
Nie wiem co ma bycie "niezrównoważonym psychicznie nastolatkiem" to zaistniałej sytuacji, :lol:.

Niejednokrotnie miałem okazję dowiedzieć się, że większość waszych użytkowników nie ma powodzenia w życiu realnym, dlatego szuka go w Tibii. :-)
PaniBarbara01 jest offline  
stary 26-10-2010, 19:22   #16
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PaniBarbara01 Pokaż post
Nie wiem co ma bycie "niezrównoważonym psychicznie nastolatkiem" to zaistniałej sytuacji, :lol:.
Może to, że wystarczyło by, jak stwierdził Ashlon - grzecznie napisać do jakiegoś moderatora i poprosić, by przekazał twą prośbę administracji i by usunął te parę postów zamiast wyskakiwać na forum z jakimiś paragrafami?

Ostatnio edytowany przez Slythia - 26-10-2010 o 19:25.
Slythia jest offline  
stary 26-10-2010, 20:13   #17
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PaniBarbara01 Pokaż post
Parę lat temu nie było wzmianki o tym, że nie można podesłać komuś linka do konkurencyjnej strony jaką jest (LOL) BLOG.
Nie złamałem żadnego regulaminu. Powód nadania bana to "Za reklamę się płaci", więc co jeszcze masz do powiedzenia?
Ale nie o to tutaj chodzi. Ja po prostu chcę, aby to konto dłużej nie wskazywało na mnie (po samym nicku łatwo poznać...), a nie każdy w wieku 11 lat wypisuje przemyślane rzeczy na forach.
Wklejanie linkow do konkurencyjnych stron bylo nagradzane banem odkad jestem moderatorem, czyli minimum jakies 6 lat. Co wiecej, w regulaminie jasno napisane jest (i zawsze bylo), ze - cytuje - Zasady mogą być zmieniane bez podawania powodu i wcześniejszego ostrzeżenia. Dlatego staraj się być na bieżąco z regulaminem.".

Czyli zlamales regulamin i zakladajac nowe konto klamales, ze go przeczytales.


Jednakze wyslalem link do tego tematu Bosalowi na gg, jednak chociazby z powodu twojego przerosnietego ego, zacietrzewienia i cwaniactwa nie powinienem byl tego robic.
__________________
Nieaktywny.

Ostatnio edytowany przez Ashlon - 26-10-2010 o 20:16. Powód: Automerged Doublepost
Ashlon jest offline  
stary 26-10-2010, 20:52   #18
PaniBarbara01
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 10 2010

Posty: 12
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slythia Pokaż post
Może to, że wystarczyło by, jak stwierdził Ashlon - grzecznie napisać do jakiegoś moderatora i poprosić, by przekazał twą prośbę administracji i by usunął te parę postów zamiast wyskakiwać na forum z jakimiś paragrafami?
Jak widzisz poskutkowało - ktoś się zainteresował. Od kiedy was grzecznie proszę zostaję GRZECZNIE ignorowany, a moje tematy są grzecznie usuwane. Proste?

Cytuj:
Wklejanie linkow do konkurencyjnych stron bylo nagradzane banem odkad jestem moderatorem, czyli minimum jakies 6 lat. Co wiecej, w regulaminie jasno napisane jest (i zawsze bylo), ze - cytuje - Zasady mogą być zmieniane bez podawania powodu i wcześniejszego ostrzeżenia. Dlatego staraj się być na bieżąco z regulaminem.".
Mówisz, jakbyś wiedział za co dostałem tego bana. Po 1 - moja strona (blog) była o w ogóle innej tematyce. Po 2 - dobrze pamiętam tą sytuację. Moderator po prostu się uczepił.

Poza tym co ma zmiana regulaminu do zaistniałej sytuacji?
PaniBarbara01 jest offline  
stary 27-10-2010, 00:45   #19
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PaniBarbara01 Pokaż post
Jak widzisz poskutkowało - ktoś się zainteresował. Od kiedy was grzecznie proszę zostaję GRZECZNIE ignorowany, a moje tematy są grzecznie usuwane. Proste?
No popatrz, a ja nie przypominam sobie, zebym dostal od ciebie wiadomosc prywatna, wiec wypraszam sobie uogolnianie. Po drugie powinienes docenic moja i Slythii kulture osobista, bo po pierwszym poscie nalezal sie kop w tylek z forum. Po trzecie istnieje szansa, ze Bosal zachowa sie jak Bosal i sprawe oleje
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline  
stary 27-10-2010, 10:14   #20
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Zdziwiłbym się jakby Bosal się tym zajął
I nie powiem, że zupełnie nie przejąłbym się.

Dobra, napisałem, wracam grać w Tibie i dalej być dzieckiem z wyjątkowym problemem w życiu realnym. Ale RL jest dla słabych, w Tibii mam 100 lvl i PKuje.
I tylko to się liczy zią
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:39.


Powered by vBulletin 3