Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 23-03-2011, 22:52   #1
bosal
TecHadmin
 
bosal's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2003
Lokacja: Web 3.0

Posty: 1,870
Stan: Na Emeryturze
Imię: Bosalek
Profesja: Elite Knight
Świat: Obsidia
Domyślny Polecamy: Duma Taernu

News reklamowy
Jakiś czasu temu pisaliśmy o nowej grze MMO Duma Taernu. Tytuł rozwija się jak burza. Od premiery minęły zaledwie trzy miesiące, a licznik założonych kont przekroczył już 60 tysięcy! Imponujący wynik.
Autorzy gry nie spoczywają jednak na laurach, ciągle wzbogacając Dumę Taernu o nową zawartość. Gracze od jakiegoś czasu mogą szlachtować nowe bossy. Szalony Fyodor, chodujący gigantycznego orka Gmo,Tygrys czy Modliszka to nie lada wyzwanie dla zaprawionych w boju postaci. Jest krew i pot, ale jeśli uda się upolować potężnego rara – satysfakcja gwarantowana.


Sam świat też się powiększył. Można wspiąć się na Górę Dmorther i brodząc w śniegu po pas polować na Harpie i Gorgony – przerażające latające kobiety (całkiem niezłe ). Uważać też trzeba na lodołaki. Sopel i Zero to twardzi, dosłownie, zawodnicy.


Twórcy zapowiadają wiele rewolucyjnych nowości, podnoszących frajdę z gry szczególnie wyższym levelom. W Dumie Taernu w końcu znajdą się gildie z rozbudowanym systemem walki międzygildiowych. Mają też wejść podklasy – dzięki nim można jeszcze bardziej unikalnie rozwinąć swoją postać. Twórcy obiecują, że wszystkie te nowości pojawią się w grze jeszcze tej wiosny. Cóż, trzymamy za słowo

W grę możecie zagrać*oczywiście tutaj.


News reklamowy
__________________
To mówiłem ja bosal

bosal jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:45.


Powered by vBulletin 3