Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 01-08-2011, 14:23   #1
bosal
TecHadmin
 
bosal's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2003
Lokacja: Web 3.0

Posty: 1,870
Stan: Na Emeryturze
Imię: Bosalek
Profesja: Elite Knight
Świat: Obsidia
Domyślny Duma Taernu - aktualizacja

News sponsorowany

Ciekawie zapowiada się najnowsza aktualizacja polskiego MMORPG Duma Taernu. Po miesiącach oczekiwań w Dumie Taernu wreszcie można zakładać gildie. Gracze mogą zdobywać prestiż tocząc ze sobą walki, zawierać sojusze, jest osobny gildiowy czat, forum oraz system rang. Na razie jest to wersja beta tego systemu. Twórcy gry obiecują wiele wiele więcej, w tym rozwijanie swojej gildii pod kątem ekonomicznym i militarnym (budynki w gildii, rekrutacja mobów, wojny o surowce). Brzmi to bardzo obiecująco. Czekamy z niecierpliwością na rozwój wydarzeń.


Oprócz tego pojawiło się coś dla najbardziej rozwiniętych postaci. Od ponad tygodnia wykoksowani gracze mogą próbować swoich sił w walce z nowym bossem – lodowym smokiem Valdarogiem. Droga do niego nie jest łatwa. Tylko ścisła współpraca w drużynie i przemyślana gra dają szansę na sukces w starciu z ogromnym jaszczurem.

Zapraszamy do gry.

News sponsorowany
__________________
To mówiłem ja bosal

bosal jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:05.


Powered by vBulletin 3