Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Poradniki > Poradniki Archiwalne

Notki

Poradniki Archiwalne Poradniki napisane przez użytkowników forum, które dotyczyły poprzednich wersji Tibii i nie są już aktualne.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 23-02-2006, 14:44   #1
Instynkt
Użytkownik Forum
 
Instynkt's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004

Posty: 92
Domyślny Rookgaard - Zbieranie Platinum Coins

Aby zacząć kompletować platinum coins (pc) na Rookgaardzie należy wziąść pod uwage kilka czynników:

1. Rookgaard to nie Mainland - tutaj nie ma możliwości bezpośredniej wymiany gp na pc w sklepie !!!!
2. 1 pc jest równowartością 100 gp.
3. Platinum coin posiada w zasadzie większą wartość jako item niż jako waluta. W większej ilości jest swego rodzaju "rarem".

================================================== ==

Sposoby zbierania pc:

1. Lootowanie itemów oraz jedzenia z potworków, np.: Mace, Hatchet, Brass Shield i Sword ze Skeleton'a oraz Cherrie z Bug'a. Wg mnie najlepszy sposób, ponieważ nie dość że zdobywamy itemki na sprzedaż to przy okazji rosną Nam punkty doświadczenia (exp).



2. Kupowanie itemów oraz jedzenia od ludzi, np.: Buying Hatchet (30 gp). Wg mnie świetny sposób dla osób, które dużą część czasu spedzają w mieście i przeznaczają go na cele towarzyskie. Oczywiście należy posiadać troche gotówki, ale to dla wyższych lvli nie stanowi raczej problemu.



3. Zbieranie i przechowywanie flasków. Wiele osób po zurzyciu Life Fluida pozbywa się buteleczki. Można je często znaleść na ziemi przede wszystkim w Mino Hell, Rot Hell, Poison Spider Cave oraz na pozostałej części mapy. Bardzo dużo Rookstayerów z niskimi lvlami (10-20) traci sporo lf'ów na samotną walke z Minotaurem, Rotwormem, Waspami (wierza) czy Poison Spider'ami (podziemiach). Ten sposób zarabiania platyn polecam tym, którzy często huntują, no i posiadają troszeczke capa.

Po uzbieraniu 20 flasków (5 gp/1 sztuka) należy udać się do NPC, znajdującego się poza miastem we wschodniej części Rookgaardu.



Dialog z "Hyacinth" wygląda następująco:

Gracz: Hi
Hyacinth: Greetings, traveller Gracz.
Gracz: 20 flask
Hyacinth: I will pay you 5 gold for every empty vial. Ok?
Gracz: Yes
Hyacinth: Here you are ... 100 gold.



4. Expowanie i "kolekcjonowanie" ciał ratów, rabbitów i wilków. Tom już będzie wiedział co z nimi zrobić. Wg mnie najbardziej bezsensowny, extremalny i nierealny sposób xD



5. Kupowanie pc od graczy. Ten sposób w zasadzie odnosi się do każdego gracza, który chciałby posiadać chodź jedną pc. Oferta za platynke na poszczególnych serwerach zależy indywidualnie od każdego playera. Nie ma z góry ustalonej ceny. To kwestia wycenienia czyjegoś wysiłku oraz tego, ile gp posiadamy w danym momencie. Przez lata mojej gry oferta ceny za 1 pc zmieniała się z biegiem czasu 300 gp - 200 gp - 150 gp (obecnie). Wg mnie ten sposób jest równie atrakcyjny co i efektywny, ponieważ z dnia na dzień na Rooku można spotkać coraz więcej platynek i coraz większą ilość osób, które chętnie je sprzedadzą po uczciwej cenie. Jeśli chodzi o mnie jest to jeden z moich sposobów zbierania pc, gdyż na moim lvlu wogóle nie urzywam lf'ów, a z gp trzeba coś robic







6. Kupowanie itemów od NPC. W zasadzie ten punkt odnosi się do Hand Axe. Zakup 25 sztuk owego toporka (25 * 8gp = 200 gp), a następnie jego sprzedaż za 1 pc (równowartość 100 gp) jest dobrym rozwiązaniem w sytuacji, gdzie posiadamy nadmiar gp i nie mamy możliwości zakupu itemów bądź platyn od innego gracza.

Dialog z NPC wygląda następująco:

Gracz: Hi
NPC: Hello, hello, Gracz! Please come in, look, and buy!
Gracz: Buy 25 hand axe
NPC: Do you want to buy 25 hand axe for 200 gold?
Gracz: Yes
NPC: Thank you. Here it is.
Gracz: Sell 25 hand axe
NPC: Do you want to sell 25 hand axe for 100 gold?
Gracz: Yes
NPC: Ok. Here is your money.



----->>>>>----->>>>> U-W-A-G-A <<<<<-----<<<<<-----

Pamiętaj! Przed zakupem 25 Hand Axe miej możliwie jak najwięcej wolnego capa. Innymi słowy - jeżeli zabraknie nam udźwigu, zakupione itemki wylądują na ziemi. W takich okolicznościach będziemy zmuszenia wyrzucić co nieco z Backpacka lub też pozostawić Hand Axe na pastwe losu (złodzieje). Jest to naprawde niemiła i dość często spotykana sytuacja.
Rozwiązanie jest bardzo proste:
25 Hand Axe = 450 capa
2 Backpack'i = 36 capa
200 gp = 20 capa
450 + 36 + 20 = 506 co daje w zaokrągleniu 510 capa <-- tyle minimum potrzebujemy na zakup 1 pc powyższą metodą.

Pamiętaj! Przy ponownym zakupie 25 Hand Axe NPC w pierwszej kolejności zabiera platyny a później dopiero gp. Dlatego nasza postać nie może być w posiadaniu zdobytej pc (można ją rzucić na ziemie, bądź schować do worka - strzałka nr 1).
Aby jednak owo rozwiązanie nie było tragiczne w skutkach - kradzież przez innego gracza - można zastosować następujący sposób:
Zbieramy przykładowo 5 Bag'ów. Rzucamy jeden na drugim, przyczym należy otworzyć ten, który znajduje się na samym dole. Tam właśnie będziemy wrzucać zakupione pc. W razie ataku złodzieja możemy szybciutko owe pc schować do plecaka (strzałka nr 2), ponieważ minie sporo czasu zanim takowy rzezimieszek zdąży porozrzucać i otworzyć wszystkie Bag'i.



7. Mój ulubiony sposób zdobywania platynek - bezinteresowna pomoc zaprzyjaźnionych graczy. Ogólnie rzecz ujmując nie ma tutaj żadnej zasady i reguły. Na przyjaźń po prostu trzeba sobie zapracować i zasłużyć. Samo podarowanie itemków czy czegokolwiek nie jest może idealnym przykładem przyjaźni pomiędzy graczami. Mimo to pomoc drugiej osoby, która nie chce niczego w zamian jest naprawdę czymś niezwykłym.



8. Sprzedaż Brass Armor'a. W zasadzie ten sposób zdobycia pc jest niemożliwy dla przeciętnego gracza (99,(9)%). Poza tym jeśli już ktoś byłby w posiadaniu Brass Armor'a nie sądze, że sprzedałby go za marne 150 gp. Jako że poradnik dotyczy wszelkich (nawet tych nierealnych) opcji wejścia w posiadanie platynkim, należało również wspomnieć i o tym.

Mówiąc ściślej - idziemy do wybranego NPC (Facc - Obi, Dixi, Al Dee / Pacc - Norma) i prowadzimy następujący dialog:

Gracz: Hi
NPC: Hello, hello, Gracz! Please come in, look, and buy!
Gracz: Sell Brass Armor
NPC: Do you want to sell a brass armor for 150 gold?
Gracz: Yes
NPC: Sorry, you do not have one. <--- 99,(9)% Tibijczyków usłyszy taką odpowiedź



================================================== ==

Jak widać wybór sposobu zbierania platynek jest szeroki. Aby jednak nieco Wam to ułatwić i przyspieszyć, wymienie itemki, na których w szczególności powinniście się skoncetrować. Chodzi o ich szybkie zloocenie, kupienie bądź znalezienie. Podziele to na lvle, ale to nie są sztywne normy. Odnosze to do capa i przeciętnych umiejętności jak i możliwości gracza. Owszem na 4 lvlu można już sprzedawać plate shieldy, ale zdobycie go w pojedynke wymaga nieco czasu, a tego postaram się Wam zaoszczedzić:

lvl 1-10: Mały cap, mało hp, słabe skille nie pozwalają na szeroki wybór i możliwość noszenia przy sobie wielu zróżnicowanych rzeczy. Propozycja: Flask, Mace, Hatchet, Sword, Brass Shield, Cherry.

lvl 11-20: Średni cap,nieco większe hp oraz zdecydowanie wyższe skille pozwolom Wam nieco poszerzyć wachlarz przedmiotów, które będziecie mogli sprzedać. Propozycja: Flask, Mace, Hatchet, Sword, Brass Shield, Plate Shield, Copper Shield, Cherry, Chain Armor.

lvl 21->: W zasadzie to samo co powyżej tyle że w większej ilości.

================================================== ==

Można zawsze zbierać wszystko co wymieniłam tworząc "lootbagi" ale pamiętajcie, że do tegotakże jest potrzebny cap. Tak więc w wielu sytuacjach będziecie musieli zdjąć z siebie wszystko co macie aby zwiększyć capa, a co za tym idzie umożliwić sprzedanie sporej części itemów.
W razie problemów z capem oraz graczami, którzy w każdy możliwy sposób będą próbowali okraść nas z lootbagu, proponuje zastosować poniższe sztuczki:
* Drzewa - odpowiedni wybór drzewa gwrantuje prawie 100% skrytkę na Bag (!) z itemkami



* Wolne niedostępne (prawie) miejsca - w razie problemów zawsze można wrzucić co nieco w owo miejsce i zalogować się tam depocharem.





Jak wejść: w zaznaczonych miejscach ustawiamy 3 boxy, wchodzimy na nie, robimy krok w odpowiednim kierunku i włala =]



================================================== ==

Legenda:

Ilość - Nazwa itemu (wymagany cap) - Całkowita wartość

I. Sklepy - Obi (facc), Dixi (facc), Al Dee (facc), Norma (pacc), Lee'Della (pacc):
4 - hatchet (140 capa) - 100 gp
4 - sword (140 capa) - 100 gp
4 - mace (152 capa) - 120 gp, dla wyzszych lvli polecam 10 mace (380 capa) - 300 gp
9 - sabre (225 capa) - 108 gp
10 - short sword (350 capa) - 100 gp
20 - rapier (300 capa) - 100 gp
50 - dagger (750 capa) - 100 gp
34 - spear (680 capa) - 102 gp
25 - hand axe (450 capa) - 100 gp
15 - axe (600 capa) - 105 gp
34 - wooden shield (1360 capa) - 102 gp
7 - studded shield (406 capa) - 112 gp
4 - brass shield (240 capa) - 100 gp
3 - plate shield (195 capa) - 120 gp, dla wyzszych lvli polecam 5 plate shield (325 capa) - 200 gp
2 - copper shield (126 capa) - 100 gp
34 - doublet (850 capa) - 102 gp
20 - leather armor (1200 capa) - 100 gp
3 - chain armor (300 capa) - 120 gp, dla wyzszych lvli polecam 5 chain armor (500 capa) - 200 gp
5 - studded helmet (122,5 capa) - 100 gp
9 - chain helmet (378 capa) - 108 gp
13 - rope (234 capa) - 104 gp
1 - brass armor (80 capa) - 150 gp

II. Młyn - Willie (facc), Billy (pacc):
100 - bread (500 capa) - 100 gp
100 - cherry (20 capa) - 100 gp
50 - cheese (200 capa) - 100 gp
25 - ham (500 capa) - 100 gp
50 - meat (650 capa) - 100 gp

III. Góra z domkiem na szczycie - Hyacinth (facc):
20 - flask, po life fluidzie (36 capa) - 100 gp

IV. Sklep w mieście - Tom (facc):
50 - rat (3150 capa) - 100 gp
50 - rabbit (2700 capa) - 100 gp
20 - wolf (5200 capa) - 100 gp

----->>>>>----->>>>> U-W-A-G-A <<<<<-----<<<<<-----

Pamiętajcie, że do powyższych wartości capa należy jeszcze dodać wage bag'a lub backpack'a.
Przykładowo:
50 dagger (750 capa) + 3 bp (54 capa) = 804 capa, tyle potrzebujemy aby móc unieść i sprzedać itemy oraz otrzymać pc.

================================================== ==

W razie wystąpienia jakiegokolwiek błędu proszę o natychmiastowy kontakt - priv msg.
Jeżeli spodobał Wam się ten poradnik czekam na Wasze propozycje dotyczące stworzenia nowego, związanego z Rookgaardem.

Pozdrawiam.
__________________
Galeria: http://tibiopedia.pl/users/gallery/Instynkt/0,Album-Glowny

"Ważniejsze od bycia Najlepszym jest bycie Pierwszym"

Ostatnio edytowany przez Instynkt - 09-06-2006 o 17:22.
Instynkt jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-02-2006, 16:03   #2
PharadoX
Zbanowany
 
PharadoX's Avatar
 
Data dołączenia: 16 03 2005
Wiek: 33

Posty: 564
Profesja: Knight
Świat: Lunara
Poziom: 10
Skille: 46/47
Poziom mag.: 2
Domyślny

Lepiej być niemogło - Świetny i tyle.
Ale trudno o zakupienie kilka swordów ( lub innych broni ) jak ma się tak mało capa poprzez noszenie tyle golda ( 2 zdjęcie od góry ). :d

Ostatnio edytowany przez PharadoX - 23-02-2006 o 16:07.
PharadoX jest offline  
stary 23-02-2006, 16:33   #3
Xaorix
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 10 2005
Lokacja: Legnica

Posty: 73
Świat: Obsidia
Domyślny

@up Wiesz zeby kupic hatchet, mace, sworda i brass shielda wcale nie musisz miec 2k w plecaku.
Tak a propo tego 4 sposobu to on jest chyba calkiem nierealny, a przynajmniej strasznie malo proawdopodobny. Kto uniesie tyle ratow zeby dostac za nie na pc? Na rooku na 3150 capa (w przypadku ratow) trzeba troszke poczekac.
Jesli chodzi o poradnik - swietny.
__________________

Ostatnio edytowany przez Xaorix - 23-02-2006 o 16:35.
Xaorix jest offline  
stary 23-02-2006, 16:42   #4
PharadoX
Zbanowany
 
PharadoX's Avatar
 
Data dołączenia: 16 03 2005
Wiek: 33

Posty: 564
Profesja: Knight
Świat: Lunara
Poziom: 10
Skille: 46/47
Poziom mag.: 2
Domyślny

@Up
To jest poradnik Idiot-Friendly więc jak typ zobaczy żę tyle kasy to tyle uzbiera i zacznie kupować. I niepoprawiaj mnie bo zabije cię moim pk-charem na obsidi ( joke ).
PharadoX jest offline  
stary 23-02-2006, 17:06   #5
MarkoRoz
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

świetny poradnik

Niewiedziałem że można asz na tyle sposobów zdobywać platynki
 
stary 23-02-2006, 17:11   #6
Danrahses
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 12 2005

Posty: 17
Imię: Danrahses
Profesja: Paladin
Gildia: Black Devils
Świat: Celesta
Poziom: 44
Skille: 77/58
Poziom mag.: 15
Domyślny

Bardzo fajny poradnik, napewno przyda się nowym rookstayerom . Ale zapomniałaś o jednym sposobie zdobycia pc:
1 - brass armor (80 capa) - 150 gp, dla wyższych lvl najlepiej sprzedawać po 2 brass armory (160 capa) - 300gp
Można sprzedać brass armory, ale problem z ich zdobyciem .
Czekam na inne poradniki, twojego autorstwa .

PS. Gz 74 lvl, Sunrise niema szans z tobą . Jak można tyle expa robić na Retired . Gdzie ty nabijasz tego expa .

Ostatnio edytowany przez Danrahses - 23-02-2006 o 17:26.
Danrahses jest offline  
stary 23-02-2006, 17:52   #7
seedee
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 07 2005
Wiek: 36

Posty: 74
seedee ma numer GG 3463467
Domyślny :]

No... kawal dobrej roboty, dziwne ze ci sie chcialo, bo ja mam duzo ciekawsze rzeczy do robenia... coz, znajac samego siebie jako rooktayera wiem, ze i tak nie korzystarz ze sprzedaz wszystkiego co wymienilas na koncu, bo sam nie mam zamiaru biegac do Toma z rabbitami albo do innego NPC z daggerami. Jakby nie patrzyl wiekszosc z tych sposobow i tak juz znalem, a tych co nie znalem, i tak nie bede uzywac - mi tam ten poradnik nie pomoze, ale komus innemu na pewno...
seedee jest offline  
stary 24-02-2006, 15:00   #8
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny Gratz

Najlepszy poradnik jaki czytałem. Najlepiej dopracowany. Wielkie GratZ Dla Autorki Widać włożyłaś w to troche pracy i nalezy Ci się za to olbrzymie uznanie. Jeszcze raz Gratulacje.
Calen Futh jest offline  
stary 24-02-2006, 18:50   #9
Filthy
Zbanowany
 
Filthy's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2005
Lokacja: Sanok

Posty: 455
Imię: Sephiroth
Gildia: SOLDIER
Świat: Promised Land
Wyślij wiadomość przez ICQ do Filthy Filthy ma numer GG 2652863
Domyślny

bardzo fajny poradnik. napracowałaś sie, ale jest jeden błąd
NIE MA takiego idioty, który by sprzedał brass armor w sklepie, więc ta możliwość odpada xD
Filthy jest offline  
stary 24-02-2006, 19:50   #10
Rycerski Cinek
Użytkownik Forum
 
Rycerski Cinek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2006

Posty: 200
Profesja: Elite Knight
Świat: arcania
Skille: 85/85:O
Dumny

A ja cos znalazlem... chyba jeden blad jaki zostal zrobiony.
nie chce mi sie cytowac ale jakos to powiem, dotyczy legendy:
"34 - spear (400 capa) - 100 gp" <--- nie chce sie przechwalac ale potrafie liczyc i 34 speary x 20 cap za jednego to bedzie chyba wiecej niz 400 cap (680cap).
Poradnik dobry, znalem jzu co prawda kazdy z tych sposobow poza chyba "corpusami potworkow" . Gratz za to ze poswiecasz tyle czasu na pomoc innym i na pisanie poradnikow dla nich

@edit

No... juz poprawiony
__________________
Cinek

Mój album

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piterownik Pokaż post
Zależy od skryptu...
xD


Kiker - Kik

Ostatnio edytowany przez Rycerski Cinek - 25-02-2006 o 00:26.
Rycerski Cinek jest offline  
stary 25-02-2006, 02:16   #11
Nexus Gold
Użytkownik forum
 
Nexus Gold's Avatar
 
Data dołączenia: 17 02 2006
Lokacja: Darashia, Ankh, Carlin
Wiek: 31

Posty: 24
Stan: Aktywny gracz
Imię: Nexus Gold
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xantera
Poziom: 33
Skille: M S !!!
Poziom mag.: 36
Nexus Gold ma numer GG 4666407 Send a message via Skype™ to Nexus Gold
Domyślny

Heh no gratz.... Ale poradnik raczej dla rookstayerow ktorych niema duzo bo watpie zeby jakis zwykly koles, ktory zamierza orzejsc rooka w jeden dwa dni bedzie stac w miescie i wolac BUY PC BUY PC.... Ale poradnik mi sie podba w...Nawet niewiedzialem ze na rooku sa pc....
Nexus Gold jest offline  
stary 25-02-2006, 11:24   #12
Neon
Guest
 

Posty: n/a
Brak ikony

eeeeeee tam... gadajcie sobie co chcecie, poradnik świetny i widać, że autorka włożyła w to wiele trudu i wysiłku... jedno, wielkie i nieskazitelnie czyste GRATZ
 
stary 25-02-2006, 11:34   #13
Kwadratowe Koło
Zbanowany
 
Kwadratowe Koło's Avatar
 
Data dołączenia: 20 03 2005
Lokacja: ElblągŚwietnaMieścina LiczbaPostów: NieWięcejJakJegoIQ UlubionePowiedzonko: Buta humak, goshak pixo.

Posty: 403
Stan: Początkujący
Świat: Isara twa stara
Poziom: 1:(
Skille: 1337/-6
Poziom mag.: 9?
Domyślny

Grats Instynkt, grats Xen moon ;d

Wszystko dobrze poza chyba jednym faktem: Rabbit waży 58 oz., co nie? i wychodzi 2900.0 cap. Do poprawki.
Kwadratowe Koło jest offline  
stary 28-02-2006, 13:59   #14
Spikee
Użytkownik forum
 
Spikee's Avatar
 
Data dołączenia: 21 12 2005
Lokacja: Bielsko-Biała
Wiek: 31

Posty: 30
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Spikee ma numer GG 9804717 Spikee ma login Tlenu firespike@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kwadratowe Koło
Grats Instynkt, grats Xen moon ;d

Wszystko dobrze poza chyba jednym faktem: Rabbit waży 58 oz., co nie? i wychodzi 2900.0 cap. Do poprawki.
no tak ale chyba w poradniku wyraznie napisane bylo ze sa w nim porady tagrze nierealne
Spikee jest offline  
stary 02-03-2006, 13:10   #15
Zillek Edonek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 30 01 2006

Posty: 471
Domyślny Piękny Poradnik

Gratuluje Rookgurdian de'bove oraz Xen Moon jestem waszym fanem z Isary świetyn poradnik.Nie widziałem że go robicie jest świetnie opisany i ma świetne zdjęcia i pozdro dla wszystkich rookslayeruw z Isary





Isara żądzi
Zillek Edonek jest offline  
stary 08-03-2006, 14:15   #16
facet
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

jak dostac sie zpowrotem do Rookaardu??
 
stary 10-03-2006, 09:12   #17
pendus
Użytkownik forum
 
pendus's Avatar
 
Data dołączenia: 09 03 2005

Posty: 6
Stan: Niegrający
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Arcania
Żarówka :d

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez facet
jak dostac sie zpowrotem do Rookaardu??
Tak wiec sa 3 sposoby:

1. Dac sie zrookowac. Wystarczy wkolo ginac. Nalezy wspomniec ze pojawisz sie na rooku z 1lvl clubem torchem i apple w garsci.

2. Zalozyc nowego chara <- chyba oczywisty

3. W sam raz dla ciebie. Skakac wkolo kompa i tanczyc indianskie piosenki w rytmie czaczy. Jak GM bedzieprzechodzil kolo twojego domu to sie zlituje i wysle cie na rooka. Na 100%
pendus jest offline  
stary 17-03-2006, 13:14   #18
Bizi
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Rewlka!

Nawet nie wiedzialem ze na Rooku mozna miec pc ;]
Problem lezy tylko w tym , ze tak na prawde rookstayerów jest malo, a wiekszosc sposobów jest przeznaczona wlasnie dla nich - ale nie wszystkie! (flask). Rewelka i moje gratulacje!
 
stary 24-03-2006, 09:31   #19
coo84
Użytkownik forum
 
coo84's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2005
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 32

Posty: 26
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Night Ravens
Świat: Refugia
Poziom: 30
Skille: 66/66
Poziom mag.: 5
coo84 ma numer GG 1930313
Strzałka Macki

A ja mam sposób dla lov lvl. Instynkt napisała, że na 10 mac trzeba sporo capa. A przecież jeśli się stworzy na 1 lvl depot char, to będzie miał 400 cap. 10x Mace=380 cap, +18 cap(backpack) = 398 cap, czyli mamy jeszcze 2 cap w zapasie Ale ogólnie poradnik świetny.
@edit i jeszcze jeden ważny(może nie aż tak) sposób:
Łazimy po rooku i zbieramy jagódki. Jak uzbieramy 500-lecimy do Lily i sprzedajemy-1 platynka nasza

Ostatnio edytowany przez coo84 - 30-04-2006 o 19:25.
coo84 jest offline  
stary 20-07-2006, 08:01   #20
Mati66
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 07 2006

Posty: 75
Domyślny

Znakomite
Bardzoo dobry poradnik,dobrze opisane,pokazane,super!
Mati66 jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:48.


Powered by vBulletin 3