Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Poradniki > Poradniki Archiwalne

Notki

Poradniki Archiwalne Poradniki napisane przez użytkowników forum, które dotyczyły poprzednich wersji Tibii i nie są już aktualne.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 22-12-2004, 12:05   #101
Xazax
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

=====
Offtopic
=====
JEZU CHRYSTE!!
Ja nie moge czemu niektórzy ludzie robią TAKIE BYKI!
'jurz' no ja nie moge...dziesięciolatek by to dobrze napisał o.o
Ehh szkoda mi niektórych...ja bym wogóle na forum sie wstydził pisać jakbym aż tyle błędów robił
===========================

===========================
(nie wiem po co te emotki.. o.o)
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-12-2004, 16:00   #102
Tomkos
Użytkownik Forum
 
Tomkos's Avatar
 
Data dołączenia: 13 07 2004
Wiek: 34

Posty: 85
Domyślny

Zamierzam iść na Guardy, mam 15lv , skile 53/48, z kuszą. Czy to będzie opłacalne ?(pójde sam, więc niema co myśleć o lotbagu (facc)), czy lepiej dotrenić gdzieś do skili 70 i dopiero (teraz bedzie train poniedzialek - piatek , 10h dziennie , ile mi pójdą skile , z 10 skili pójdzie ). Mógłby ktoś zapodać mapy kopalni (coś niemoge znaleźć ), gdzie guard jest,żeby było widać, jak uciekać, aby na innego nie wlecieć. Jakie runy wziąść, chciałem : z 5 uhów, 5 hmm i 5 gfb, moge więcej, ale zawsze to troche waży a chce wziąść koło 300 bołtów. Wiem , że to było już pare razy poruszane, ale nigdy niema 100% odpowiedzi. Z góry THX.
Tomkos jest offline  
stary 26-12-2004, 18:25   #103
Tretogorczyk
Użytkownik Forum
 
Tretogorczyk's Avatar
 
Data dołączenia: 16 03 2004

Posty: 75
Domyślny

@UP
Wez duzo uhow, gfb, hmm nei bierz. Wez belty "targaj" - tzn. wez bp z beltami... Na takich skillach luznei guardy, jesli znasz kopalnei, wiesz jak expic na guardach itd. Jesli nei jestes jeszcze doswiadczony, to popros kogos o pomoc... Pamietaj jeszcze o soldach, ktore zwykel po drodza do guardow mozna spotkac. Tez moga Cie zjechac. Co do oplacalnosci to jak najbardziej.

@UP UP
Sam sie juz lepiej zamknij, jesli chcesz kogos poprawiac - PISZ ABSOLUTNIE POPRAWNIE. Zrobiles najprostszy, najbardziej znany i typowy blad w slowie "w ogóle".

Poprawna pisownia:
w ogóle, na pewno, naprawdę, już, pójść, pomóc, pomoże, może, Morze Baltyckie, stąd, `ch-jowy, zginąlem, deadnąlem (jesli spolszczamy, to pamietajmy o poprawnym "ą"), kicknąlem,
__________________
Truly one of the Eleandrils!

Ostatnio edytowany przez Tretogorczyk - 26-12-2004 o 18:29.
Tretogorczyk jest offline  
stary 26-12-2004, 19:11   #104
slimaczek
Użytkownik Forum
 
slimaczek's Avatar
 
Data dołączenia: 14 10 2004
Lokacja: Kościan

Posty: 485
Stan: Na Emeryturze
Imię: Topork
Profesja: Elite Knight
Świat: Nerana
Poziom: 87
Skille: 84/83
Poziom mag.: 7
slimaczek ma numer GG 1217938
Domyślny

Ja mam palka 13lv skille 51/41,7mlvl, chce potrenowac do 54 dista (a kiedy go zdobede powinienem miec 8mlv)... później będę expił na cycach ze strzałami których wyczarowałem narazie 3k (półtora backpacka) podczas treningu Później z kuszą na guardy...
__________________
Play the game. Never let the game play you.

slimaczek jest offline  
stary 26-12-2004, 19:12   #105
hipodrom
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 12 2004

Posty: 13
Domyślny Teraz moja kolej na pytania odpowiedzi i opis pala

A wiec tak

Zaczne ze mam pala 21 lvl ( kilka procentow do 22 ) i skile 57/40 (kilka procentow do 58/40)
Na poczatek pochwale sie ze dziisiaj zsolowalem 2 dragi ;p ( na 1. zuzylem 6 uhow na 2. jeden uh xD =] ) no i tak .
eq
Dark Helmet
Plate Armor
Buty zwykle
Plate Legs
Speary / Tower shield <----- uzywam tego jak trenie na cycuszkach ( trenie z jednym cycem narazie bo 2 mnie kroja ;s )
bow /xbow to wiadomo ( na smoku oczywiscie bolty : P )

Wielu z was pewnie powie ze mam noob skile zgadzam sie ale na swiecie non pvp ( harmonia ) ciezko sie bije skile wszystko od razu zdycha a cycki mocno wala na poczatku ale jest coraz lepiej (coraz mniej mnie bija ) no i tak jak czytam to wsyzstko to mysle - pojde na guardy ;p na poczatku 1. czy 2 kopalnia z x bowem i obczaje terenik. na poh ( cmentarz ) chodzilem od 14 lvla z bardzo noob skilami (oklo 40 dista ) i bylo bardzo fajnie =] wiec radze tam isc (uwazac tylko na gsy )

MOJE PYTANIA !!!
1.mam takie eq jakie wymienilem wczesniej mam kasy troche ale w koncu nie az tak na maxa duzo a wiec :
CO POWINIENEM KUPIC ???? czy na prawde knight armor dla pala jest az tak wazny ? chyba nie .. no chyba ze na treningu z cycuszkami
2.dobrze robie ze trenie na cycach ?
3. czy dobrze ze bede trenic do dista 60 a potem juz skoncze <-- czy ta madre ?


odpowiedzi ;
na non pvp gdize trenic palem ? =] hmm ja trenilem na foldzie (najpierw 1. poziom potem poziom nizej z orkami wariorami i zwyklymi i w ogole tam ;p ) tam ubilem ooo z ponad 50 dist ;p =] hehe a potem na cyckach tylko potrzeba lepszej tarczy 8 mlvl no i shieldinga wiekszego ( na poczatku bylem z shieldingiem 33 na cycach to jeden cyc mnie kroil czasami nawet 180 hp xD ) bylo minelo ..... =]

teraz trenie do dista 60 potem huntuje smoki / guardy a potem ... hmmm zobaczy sie ;p

PROSZE O KOMENTARZE I ODPOWIEDZI !!!!!!!!!!!
hipodrom jest offline  
stary 26-12-2004, 19:38   #106
Earl
Użytkownik Forum
 
Earl's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Krakow

Posty: 147
Stan: Na emeryturze
Domyślny

hipodrom -> "trening" na cycach to b. dobry pomysl pod warunkiem ze wyrabiasz z mana na vite bo jak masz sie uh'ac to nie oplacalne... Moim zdaniem k-arm dla pala jest troche bez sensu... Jesli masz kase i sie nie boisz strarty to ew. Blue robe zeby miec cap na bolty/strzaly (arrow bag na nonpvp = kiepski pomysl). Ja bym na twoim miejscu pochodzil dalej na cyce ze spearami.. Na 30 lvl bedziesz mial dist ponad 70 i shield +/- 50. Oczywiscie takie expienie jest bardzo nudne wiec od czasu do czasu mozesz skoczyc do hellgate, na guardy albo okazjonalnie poczestowac beltami jakiegos draga...
Earl jest offline  
stary 26-12-2004, 21:16   #107
hipodrom
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 12 2004

Posty: 13
Domyślny re

earl -> po 1. to trenienie na cyckach powoli staje sie mi nudne no ale jeszcze troche pociagne dlaczego trenie a zadko chodze na trudne postacie ? mam bledy ... jak chcesz mi pomoc wejdz http://forum.tibia.pl/showthread.php...&page=51&pp=10

po 2 . slyszalem ze nie oplaca sie trenic jak sie ma powyzej 60 dista co ty o tym sadzisz ?
hipodrom jest offline  
stary 28-12-2004, 12:34   #108
Meshif
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Mam palka 19 lvl skille 63/49. Chcialem zaczac expowac na dwarf guardach ale moj palek moze uniesc max od 300-400 boltow zaleznie czy biore bp uh i hmm, wiec praktycznie nie oplaca mi sie chodzic bo posiedze tam moze z 1h.Co sie robi w takim przypadku ?? I jakie itemy lootuje sie na dwarfach ?? I czy brac ze soba bp uh i hmm ??
 
stary 30-12-2004, 20:24   #109
Lukasso
Guest
 

Posty: n/a
Problem Grrr..

Nie wiem co wy robicie ale mnie przy skillach 53/40 i eq: plate armor plate legs dark helmet i bucikach na 17lvl guardy roz********ły ja gnój po polu jak tylko wlazłem ( nie zdązylem sie uhnąc) stracilem lvl i skille

Lukasso-Hawk/Nova/AB'dendriel/17lvl/ 52/39(deda na guardach mialem)

Ostatnio edytowany przez Lukasso - 30-12-2004 o 20:28.
 
stary 30-12-2004, 23:11   #110
Roman Van Helsing
Guest
 

Posty: n/a
LOL Adam

undefined
A ja na 13 levelu i skillsach 44distans i 34 defensa zabijem se valkirie i orki wariory2 szotami i dobrze mi sie gra jak na 13 level.A poradnik jest full wypas
 
stary 31-12-2004, 23:16   #111
pahrahk
Użytkownik Forum
 
pahrahk's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 33

Posty: 52
pahrahk ma numer GG zastrzeżony
Domyślny

Możecie mi powiedzieć z jakimi skillami moge ubić Yeti ?? (arrows only)
Narazie 10 lv. 40/30 ale to mój 1st pall
__________________
-Warrior Felix - Lv.6 15/15 -
- Elysia - Rookstayer -
pahrahk jest offline  
stary 01-01-2005, 18:46   #112
Murencjusz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 08 2004

Posty: 3
Domyślny

mam palka 11lvl skille 44/41 chcialem teraz wybrac sie na gostland i dopic tam 16 lvl a potem znowu skillowac z czym mam tam isc lokiem spirami czy tez kuszą i czy to wogóle dobry plan ?
Murencjusz jest offline  
stary 01-01-2005, 19:13   #113
Mastersss
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004

Posty: 35
Domyślny

po 1. lukasso slabe skille jak na guardy pozatym guard musial byc zlurowany wiec odrazu zaczol w ciebie hitowac a bez tarczy to pewny zgon.
po 2. guardy bijesz z odleglosci nie dajac im podejsc do siebie ...

aha yeti na 10 lvl ?? lol pierw musial bys dobic dista na 70 a i tak chyba bys go nie zsolowal bo by cie doganial weic bloker zalecany....
Mastersss jest offline  
stary 03-01-2005, 17:16   #114
pahrahk
Użytkownik Forum
 
pahrahk's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 33

Posty: 52
pahrahk ma numer GG zastrzeżony
Domyślny

Oglądałęm film z Yeti i taki szybki to on nie był Ale i tak najpierw dobije z 20 lvl i dooobre skille Potem postaram sie go zabić Nakręce filmik to sobie obejżycie xD
__________________
-Warrior Felix - Lv.6 15/15 -
- Elysia - Rookstayer -
pahrahk jest offline  
stary 06-01-2005, 15:30   #115
jimi92
Użytkownik forum
 
jimi92's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 3
Domyślny

Bardzo dobry poradni ale przydał by sie poradnik dal druidów
jimi92 jest offline  
stary 06-01-2005, 23:04   #116
Hagem
Użytkownik forum
 
Hagem's Avatar
 
Data dołączenia: 06 11 2004
Lokacja: Gliwice
Wiek: 35

Posty: 17
Hagem ma numer GG 8787550
Domyślny

Do poradnika nie mam zastrzeżeń bo jest dobry ale przydałoby sie kilka drobnych poprawek.Ludzie dlaczego wy spamujecie te forum."Czy z takim lvl i skillami moge iść na....."Tego jest wszędzie w kązdym temacie.Powiedzmy jestes palkiem expisz na cycach ale masz ochote isc na guardy bo lepszy loot i exp.No to probujesz idziesz na miejscowe w kaz liczysz ile ci zajmuje zabicie kazdego z nich jezeli jestes zadowolony idź do którejś z jaskin a jak nie to zostan tam gdzie expiłeś.Jak se nie poradzisz to zginiesz i tyle Nikt tego nie lubi no ale to co piszecie to jest bezsensu tyle sie mówi o ludziach którzy spamuja nasze piękne forum.Pozdrowienia dla czytelników forum
Hagem jest offline  
stary 08-01-2005, 00:41   #117
Xendas on the Trimera
Użytkownik forum
 
Xendas on the Trimera's Avatar
 
Data dołączenia: 11 12 2004
Lokacja: Śrem
Wiek: 34

Posty: 8
Xendas on the Trimera ma numer GG 2506480
Domyślny

mam prośbe ażeby ktoś mi podał optymalny ekwipunek dla palka. W miarę lekki, tani etc. gram na trimerze, mam 9 lrvrl, niedawno z rooka wyszedlem, jakies 4 dni temu i mam skile 41/31 i 3 mlvl.

pragne sie pochwalic ze 1 raz poszedlem postacia na wild warriory i wylotawałem z 1-szego ww War Hammera, a wypada on nie wiarygodnie rzadko. I'm happy ^^

Ostatnio edytowany przez Xendas on the Trimera - 08-01-2005 o 02:33. Powód: cos tam
Xendas on the Trimera jest offline  
stary 08-01-2005, 01:09   #118
solkan
Użytkownik Forum
 
solkan's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2004

Posty: 23
Domyślny

Brass set ci starczy do 70 lvl, po drodze tylko kupisz BoHy
solkan jest offline  
stary 11-01-2005, 19:30   #119
Lis
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 01 2005

Posty: 11
Cool Gdzie Trenowac Paladynem ?

ZACZYNAMY najpierw chcial bym się dowiedziec jaka różnica jest między boltami a strzałami ( ile walą ) i bym chciał się dowiedziec od was gdzie trenowac i na jakich skilach ? ja osobiście mam:
MAM PALADYNA
LVL:14
SKILE:46 DYSTANSU /34 DEFINICJI
MLVL:6
I powiedzcie mi gdzie ja mam trenowac na takich skilach ale mówcie prawde a nie np. ( na GS bo mają dużo życia )
MOŻNA PISAĆ NA MUJ EMAIL : [email protected]
PLX PISZCIE

Ostatnio edytowany przez Lis - 11-01-2005 o 19:32.
Lis jest offline  
stary 11-01-2005, 19:49   #120
Lis
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 01 2005

Posty: 11
Oczko Jeszcze Jedno Na Temat PalÓw

Na Co Moge Chodzicz Takimi Skilami ?
Lvl: 14
Skile 46 Dystansu / 34 Definicji Na Co?
Na Cycach Bylem NudzĄ Sie Napiszcie Na Co Moge ChodziĆ Prosze
Lis jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:30.


Powered by vBulletin 3