Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Silvera

Notki

Silvera Wydarzenia ze świata Silvera

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 16-08-2007, 20:36   #1
LordAiki
Użytkownik forum
 
LordAiki's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2007
Lokacja: 100(L)ica

Posty: 9
Profesja: Knight
Świat: Silvera
Poziom: 82
Poziom mag.: 6
LordAiki ma numer GG 6662730
Domyślny Wywiad z Asenem Yokar'em

Najlepszy polski tibijczyk na silverze zgodził się udzielić wywiadu.

Lord Aiki [52]: Witaj, chciałbym zadać Ci kilka pytań. Masz czas na mały wywiad?
Asen Yokar [117]: Tak, zaczynajmy.
Lord Aiki [52]: Na początek powiedz nam coś o sobie.
Asen Yokar [117]: Nazywam się Łukasz i mam 15 lat.
Lord Aiki [52]: Powiedz nam, jak to jest być najlepszym polskim graczem na silverze?
Asen Yokar [117]: Nic fajnego, mi to nie robi różnicy, gram dla siebie a nie dla kogoś.
Lord Aiki [52]: Grasz dla przyjemności... a jakie były twoje początki?
Asen Yokar [117]: Gre zacząłem w szkole jescze nie miałem neta u siebie, grałem dlatego bo kumple grali... w ogóle nie rozumiałem tej gry.
Potem zalożyłem sobie internet i zacząłem grać druidem. Następnie przeszedłem na Asena i już
Lord Aiki [52]: Czyli Asen Yokar to nie jest twoja pierwsza postać, a czy grałeś na Silverze od początku?
Asen Yokar [117]: Pierwszy char był na Saphirze - 6 lvl, potem przeszedłem na Silvere bo koledzy z rl mi kazali.
Lord Aiki [52]: Czy twoi koledzy nadal grają w Tibie, jesteś ich idolem?
Asen Yokar [117]: Na razie mam największy level w rl, ale u nas nie to się liczy i nie przejmujemy się durną grą.
Lord Aiki [52]: Podchodzisz do gry z dystansem, a czy nie miałes kiedykolwiek takich momentów, że chciałeś skończyć z grą?
Asen Yokar [117]: Raczej podchodzę do gry z dystansem, gram 4 fun. Nie przejmuje się tak bardzo deadami, itp.
Lord Aiki [52]: Skoro tak, to jak widzisz swoją przyszłość w Tibii, jakie sa twoje cele?
Asen Yokar [117]: Poznać jak najwięcej przyjaciół i osiągnąć jak najwyższy poziom.
Lord Aiki [52]: Czy na świecie, takim jak Silvera, gdzie rządzą brazylijczycy trudno jest bić level.
Asen Yokar [117]: Tak, zawsze all zajęte, np o dragach na Silverze można sobie marzyć.
Lord Aiki [52]: A czy miałeś jakieś problemy z gildią Feel The Power (największa gildia na Silverze, składająca się w większości z brazylijczyków).
Asen Yokar [117]: Nie raz.
Lord Aiki [52]: Mowiłeś, że chcesz poznać jak najwięcej przyjaciół, czy możesz zdradzić kto jest obecnie twoim najlepszym przyjacielem w Tibii?
Asen Yokar [117]: Jest ich wielu i nikogo nie wyróżnie.
Lord Aiki [52]: Ok, możesz powiedzieć, kiedy kupiłeś swojego pierwszego pacc'a, długo sie nad tym zastanawiałeś i oczywiście czy opłacało Ci się to?
Asen Yokar [117]: W zeszłe wakacje i okazało sie to bardzo trafne, przez miesiąc pacc'a nauczyłem się bardzo dużo i przestałem być newbiem.
Lord Aiki [52]: Pamiętasz jaki miałeś wówczas level?
Asen Yokar [117]: Kupiłem pacc na 41 levelu druidem.
Lord Aiki [52]: Po ostatnim update pojawiło się kilka nowych terenów dla Premium Account, co sądzisz o nowych zmianach, czy są one dla ciebie korzystne?
Asen Yokar [117]: Bardzo, dużo więcej expowisk i ciekawszych, na których można szybciej wbić level i lootnąć ciekawe itemy.
Lord Aiki [52]: Pojawiła się również arena, jak wiemy pokonałeś potwory z trzeciego poziomu, czy nagrody warte są trudu jaki włożyłeś w jej przejście?
Asen Yokar [117]: Broń jest dosyć dobra i opłacalna dla graczy, którzy nie wykonali Annihilatora.
Lord Aiki [52]: Możesz zdradzić nam ile spędzasz czasu przed komputerem, grając w Tibie?
Asen Yokar [117]: 7h dziennie. W roku szkolnym gram dużo mniej.
Lord Aiki [52]: A co robisz poza gra?
Asen Yokar [117]: Gram w klubie sportowym w piłkę nożną.
Lord Aiki [52]: A na jakiej pozycji grasz?
Asen Yokar [117]: Na pomocy.
Lord Aiki [52]: Carpathiaa depcze Ci po piętach, czy rywalizujecie ze sobą?
Asen Yokar [117]: Jak jeszcze nie grałem Asenem, miała 69 level. Ostatnio oboje mieliśmy po 113 level, wyjechałem na 10 dni, wbiła tylko 115. Bez problemu ją wyćcigam.
Lord Aiki [52]: Zbliżamy się do końca, czy chciałbyś powiedzieć coś wszystkim tym, którzy przeczytają ten wywiad?
Asen Yokar [117]: Mam nadzieję, że nie zmarnowaliście czasu na czytanie moich nudnych odpowiedzi.
Lord Aiki [52]: Twoje odpowiedzi nie były nudne. Dziękuje za wywiad i życzę dalszych sukcesów.

Obecnie (16.08.2007) [CHAR]Asen Yokar[/CHAR] ma 121 level.
LordAiki jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-08-2007, 20:52   #2
Hell'Lorakos
Użytkownik Forum
 
Hell'Lorakos's Avatar
 
Data dołączenia: 07 04 2006

Posty: 65
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 75+
Domyślny

Spoko wywiad Hmm.. pierwszy char Asena.. Druid na 41 lvl kupil pacca.. chyba wiem kto.. Nie wiem czy to jest tajemnica czy nie? Stare czasy..
__________________
11:45 Sano Dexswin [9]: szukam gildi nie poto zebyscie mnie bronili ale zeby hodzic na potwory i razem expic sam sie umiem bronic xd A i nielibie jak ktos bije moich kumpli wtedy to ja wchodze do akcji


14:41 Fajble Odeuer [14]: szukam kogos kto mi pokarze gdzie som mumie w okolicach venory


12:50 Dark Hifi [17]: i have 5 Sudden death -.-


14:49 Hell'Frycek [49]: english please...
14:50 Felpyss [71]: na tua cav da um maker meu
Hell'Lorakos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2007, 21:22   #3
Luki_Asen
Użytkownik Forum
 
Luki_Asen's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2007
Lokacja: Legionowo

Posty: 442
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Druid to escheuso
Eh te stare dobre czasy
Obecnie retired.
__________________
Luki_Asen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2007, 21:25   #4
Kacperka
Użytkownik Forum
 
Kacperka's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005

Posty: 491
Stan: Początkujący
Imię: Kacperka
Profesja: Elite Knight
Świat: Silvera
Poziom: 78
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Luki_Asen Pokaż post
Druid to escheuso
Eh te stare dobre czasy
Obecnie retired.
Nom Esh~ to ja pamietam... dobrzy kumple bylismy na lvlach 30~ xD Moonchildren etc.. kurde najlepsze czasy to byly
btw..
Carpathiaa to jest chlopak xD
Kacperka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2007, 22:11   #5
Mendolina
Użytkownik Forum
 
Mendolina's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2006

Posty: 1,093
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Spoko wywiad ;d, ja też pamiętam tamte czasy, kiedy Escheuso był moim kumplem przez pare dni, a potem nagle wróg xD.
__________________
14:23 Destroyer of Fury [133]: did u read forum?
14:24 Xeosnar [194]: what is forum?
Mendolina jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2007, 09:23   #6
Hell'Lorakos
Użytkownik Forum
 
Hell'Lorakos's Avatar
 
Data dołączenia: 07 04 2006

Posty: 65
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 75+
Domyślny

Escheuso To Asen mnie nie pamietasz? Hell'Lorakos Kumplowalismy kiedys.. a twoja siostra z rl to byla Sabrinka of Silvera.. z tego co pamietam
__________________
11:45 Sano Dexswin [9]: szukam gildi nie poto zebyscie mnie bronili ale zeby hodzic na potwory i razem expic sam sie umiem bronic xd A i nielibie jak ktos bije moich kumpli wtedy to ja wchodze do akcji


14:41 Fajble Odeuer [14]: szukam kogos kto mi pokarze gdzie som mumie w okolicach venory


12:50 Dark Hifi [17]: i have 5 Sudden death -.-


14:49 Hell'Frycek [49]: english please...
14:50 Felpyss [71]: na tua cav da um maker meu
Hell'Lorakos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2007, 05:06   #7
Luki_Asen
Użytkownik Forum
 
Luki_Asen's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2007
Lokacja: Legionowo

Posty: 442
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Pamietam pamietam^^
btw.
__________________
Luki_Asen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2007, 10:24   #8
Hell'Lorakos
Użytkownik Forum
 
Hell'Lorakos's Avatar
 
Data dołączenia: 07 04 2006

Posty: 65
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 75+
Domyślny

oO gratki ^^ No to bede drugi.. nie no joke... nie stac mnie
__________________
11:45 Sano Dexswin [9]: szukam gildi nie poto zebyscie mnie bronili ale zeby hodzic na potwory i razem expic sam sie umiem bronic xd A i nielibie jak ktos bije moich kumpli wtedy to ja wchodze do akcji


14:41 Fajble Odeuer [14]: szukam kogos kto mi pokarze gdzie som mumie w okolicach venory


12:50 Dark Hifi [17]: i have 5 Sudden death -.-


14:49 Hell'Frycek [49]: english please...
14:50 Felpyss [71]: na tua cav da um maker meu
Hell'Lorakos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:20.


Powered by vBulletin 3