Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 14-08-2007, 23:42   #1981
piotrek26111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2007
Lokacja: postac "Perpetual Torment" zostala skasowana przez gmow za uzywanie tibia bota ng

Posty: 286
Profesja: Rookstayer
Świat: Askara
Poziom: 44
Skille: 22/26
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez czaputa Pokaż post
Spike sword ,Mino mag, i te tajemnicze wejście to zwyczajna iluzja. Na rookgardzie naprawde nie ma spike sworda.Ta iluzja ma udowadniać z czym tibijczycy na Rookgaardzie mają sie zmierzyć na mainie. Nie wierzcie w te głupie ploty. Tą iluzje to ludzie z Cip Softu stworzyli !
Dopoki nie jestes czlonkiem cipsoftu to nie mozesz byc w 100% pewny ze to tylko iluzja.
__________________
Za dużo kb.. 1kb ale zawsze.
piotrek26111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-08-2007, 15:47   #1982
Revenant
Użytkownik Forum
 
Revenant's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2006
Lokacja: Wloclawek
Wiek: 32

Posty: 16
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 32+
Skille: slabe
Poziom mag.: 11
Domyślny

Most people have heard of the Sword of Fury and many also have seen it. The Sword of Fury can be seen at Rookgaard, it's at the red marker on the screenshot of the map. You leave rookgaard to the north, then cross the bridge of there water to the west, proceed north, along the troll tower to a small hill with a minotaur on top of it. Next to it lies a very small isle. On that isle are some fire fields with a spiked sword in the centre. If you read the sign, that is on the mainland, you read that "only the humble may touch the sword of fury".



But seeing it is not enough. We want the sword of fury. This took me a long time to discover and stuff. I travelled to the mainland, went to the Isle of Kings and found a book with the orcish language there. I learned it, then got rooked again. From there I moved to the Blind Orc and asked him about the Sword of Fury. He said a great orcish blacksmith created a sword, a humble warrior fought with it against the human intruders and when a mage fired a strong fire spell, the sword absorbed it. The warrior died. It was taken to a lone isle near his place of birth. Far before the isle of Rookgaard was even discovered by the humans. The orc was buried, his sword was placed above is grave, surrounded by the eternal fire.
In centuries the spell weakened. The fire left the sword and now remains eternally beneath it. I decided to ask no more but when I told the old orc that I had to go, he told me one more thing:


"Even though you are a simple man, you took time to understand us orcs. You think about what you do, the way I do. The problem is I started it when I became blind, you know how to be humble. So I tell you this. We orcs live around a magic circle on this island. It consists out of stones, surrounding a ritual place. The cave to the grave of the ancient warrior lies beneath."






So I went to that circle, defined on the map above. You all know it, if you ever explored Rookgaard at least. Long pointy stones stand in a circle, 8 pieces exactly. In the centre is a smaller stone. It looked different to me so I decided to try out some things. After wasting 20 weapon types, 2 pickaxes, some orc skulls, 3 months and all my muscles, I knew it wouldn't work. Suddenly I had an idea. Loui, the monk you can find outside the town of Rookgaard, to the west, in the premium area, is a herbalist. I spoke with him and he said he has seen a magical explosion in a cave to the north and he found a way to reproduce it.
After some hammering he finally told me the ingredients of his... exploding potion. I needed to find 1 Moon Flower, 3 Shadow Herbs, 3 Fern and 8 Powder Herbs. I used the mill to make powder from this all. Then I went to the goblins, and caught 2 of the stones they threw at me. After it all, I went back to the stone bridge. I placed the powder in a circle around the rock before I used the 2 stones to create a spark. The powder was enlightened, the Monk warned me but I wanted to see it all so it exploded into my face.







When I came back after respawning, I saw two people wondering where the rock in the centre went. I tricked them by saying Seymour gave away some starter gold if you asked him for help below level 5 (They were level 3 and level 4). I had complete freedom, I used my pickaxe on the revealed dirt tile. There I encountered a cave. It was dark in there and I forgot my torch. I used my hands to find a wall, then followed that along the road. The cave went strengthly to the south. It took me more then a day to reach the end and there it was; A small monument with dwarven symbols carved into it. I learned many languages to be sure to survive and I can currently communicate with minotaurs, orcs, dwarves, cyclopses and dworcs. The tomb contained a riddle. It was all long ago and I vaguely remember it. I don't know, I think some aura around the monument, erased my mind. I don't know what I faced in the cave either. Was it a fire devil... Or a dragon?
However, I opened the tomb, entered the hole below. In there was alot of fire, and some creature blasting at me. But that didn't matter to me. I saw a chest. I ran to it and took what was inside. It was a bag, containing a key of pure gold and next to that it contained a diary. It was a minotaur scription which said that the mighty mage of the minotaur did not want to be disturbed with his study of the humans, so he asked his minions to bring this key to the dragon's lair. The owner of the diary died by the dragon, and his fellow minotaur left it here, with the key. But now I have it, though I do not understand how this cave would lead to the sword of fury, as the blind orc said. I decided to continue with my journey and follow the hints I had. After I went to minotaur hell, I fought the minotaur mage. A teleportal brought me to a large cave room, enlighted with candles where multiple orcish monks attacked me and said I was not allowed to enter the sacred place. I had to fight them and believe me, though they were. Afterwards I found that the road was free, a stair went up and above that flames were visible. Floating in the air.






In the meanwhile I read one of the Mage's books. It was a piece of written minotaur history. It said that the Minotaur blocked the way to the orcish tomb because they wanted the sword of fury for themselves. But the mage still had to study how to pass the fire around it. He though was sure of his success, because he thought he was mightier then any other magician. I suppose the sign next to the isle was right; The Mage wasn't humble at all with this opinion about himself. I gained my experience like everyone else could. I am a poor peasant, with perhaps a better mind to solve riddles then the average man, or perhaps not. I guess that all made me humble enough at the time because I was able to pass the fire without any trouble. I didn’t feel the magical flames at all. I climbed up, and wanted to take the sword when I heard someone screem from the shore. I turned around, and there he stood. The Blind Orc.


"You are Worthy young one. I didn't catch up your name, but I know you're the one I talked to before. It has been a long time since I spoke with someone in my own language. Now here's my last hint, I may never see you again, but I want you to do this well. None ever managed to get to that blade. Pick it up, and stick it in the fire. Then balance on it for 10 hours."


I did this, then I took the blade out of the ground. It took the fire with it. When I looked at it, I saw the blade returned to it's original magical state as Firesword. Then I decided, this treasury and myth belong to the orcs and the people that walk this planet. I did not want to break their dreams of solving this mystery on their own someday. I left the sword there, on the island, and I went back to my home.


moze to w czyms pomoze
Revenant jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2007, 22:42   #1983
Morderff
Użytkownik Forum
 
Morderff's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2006
Lokacja: Myślenice

Posty: 430
Stan: Niegrający
Imię: Morderff
Profesja: Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 69
Domyślny

A czemu akurta ta dzwignia ma miec związek z MM? Jak dla mnie ona otwiera brame obok( to brame co zamyka drugi pokój).
__________________


Mój film
http://www.youtube.com/watch?v=HNKcb85_Tu0



Ojczyznę kochać trzeba i szanować
Nie deptać flagi i nie pluć na godło
Należy też w coś wierzyć i ufać
Ojczyznę kochać i nie pluć na godło
Morderff jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2007, 22:46   #1984
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Morderff Pokaż post
A czemu akurta ta dzwignia ma miec związek z MM? Jak dla mnie ona otwiera brame obok( to brame co zamyka drugi pokój).
A niech sobie otwiera nawet most na GM Isle, bez dowodów nic nie wiemy.
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2007, 12:06   #1985
Revenant
Użytkownik Forum
 
Revenant's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2006
Lokacja: Wloclawek
Wiek: 32

Posty: 16
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 32+
Skille: slabe
Poziom mag.: 11
Domyślny

czytaj a nie sie w*******asz
"1. O queście dowiedziałem się od Shadow Tix'a. On go nie wykonał, doszedł niemal do końca i przekazał mi swoją wiedzę. Ja tylko dokończyłem jego dzieło.
2. Ciała mino, dear i trolla dostałem od niego. Najprawdopodobniej są z pacc area.
3. Spik'a zdobyłem.
4. Film był solucją. Tak, z ots (czy tam fake jak kto woli) bo nie byłem na tyle "trzeźwy na umyśle" (nie myślałem o tym) żeby nagrywać lub zrobić scriny.
5. Mój Spike leży niedaleko wyspy z sof'em ... pod wodą... "

kto wie moze to prawda i to nie chodzilo o krew tylko life fluida wejdzcie w ten temat na tibia org pl co kolega wyzej podal tam sie dowiecie wszystkiego ....

ps. mozna nawet slimem polac grob zeby sprawdzic czy dziala ;]

EDIT: pewnie stonoga chcial kiedys ujawnic prawde czemu Sunrise ma chatke w AB a jest na rooku ;]

Ostatnio edytowany przez Revenant - 17-08-2007 o 12:11.
Revenant jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2007, 13:38   #1986
Revenant
Użytkownik Forum
 
Revenant's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2006
Lokacja: Wloclawek
Wiek: 32

Posty: 16
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 32+
Skille: slabe
Poziom mag.: 11
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez czaputa Pokaż post
Jak mówisz ,zę to bujda to spróbuj tak jak jest pokazane w tym filmie. Zrób i dopiero potem oceniaj prawde.
jezeli to do mnie bylo to czytaj ze ja tez chce pomoc napisalem nawet email do cipsoftu ale odpisali mi ze nie moga mi piowiedziec i zebym poszukal na ich fansidach i znalazlem artykul na www.tibianordic.com (to norweska strona chyba ale bylo po angielsku)

EDIT: dostalem odpowiedz od cipsoftu przetlumaczylem ja English translatorem XT i skopiowalem bo mi sie nie chcialo tlumaczyc wiec tak:
Nie odpowiemy na jakieś pytania dotyczące zawartość gry. Jakkolwiek reszta
ubezpieczyła, że zawrzemy nowe sekrety, poszukiwania i potwory z każdym
nowym uaktualnieniem. Również będziemy kontynuować starsze i niedokończone poszukiwania, tak
sprawdzanie
ponownie drzwi i obszarów, które zostanie zabarykadowane poprzednio, mogłoby teraz prowadzić
na nowe ścieżki i jakiś NPCs będzie mieć nowe rzeczy, by powiedzieć. Mamy nadzieję, że będziesz lubić badać nowe ziemie i sekrety, które utworzyliśmy dla ciebie.

Ostatnio edytowany przez Revenant - 17-08-2007 o 14:17.
Revenant jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2007, 00:14   #1987
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Revenant Pokaż post
5. Mój Spike leży niedaleko wyspy z sof'em ... pod wodą... "
EDIT: pewnie stonoga chcial kiedys ujawnic prawde czemu Sunrise ma chatke w AB a jest na rooku ;]
Wyrzucił SS do wody, to dobre.
A Sunrise ma domek w AB, bo go sobie kupił jak wyszedł na mainland. Podobno wiele razy go zabijali, to się "zrookował". A kumple przesyłają mu kasę na czynsz do depo, i sobie ma domeczek.
Cytuj:
dostalem odpowiedz od cipsoftu
Albo kłamiesz, albo miałeś niewiarygodnego farta.
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!

Ostatnio edytowany przez Marcin24 - 21-08-2007 o 00:17.
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2007, 18:40   #1988
Zenon_Zawodowiec
Użytkownik forum
 
Zenon_Zawodowiec's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2007
Lokacja: Bartoszyce

Posty: 7
Profesja: Paladin
Świat: Pandoria
Poziom: 18
Skille: 60/45
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cześć jestem nowy na tym forum ale czytałem je już od jakieoś czasu.


Kiedyś idąc z Kazo do Thais wpadłem w dziurę, którą widziałem pierwszy raz a już kilka razy chodziłem tą samą drogą. Była to zasypada dziura którą ktoś wcześniej odkopał. Nie było ją widzać poniewasz było pelno skał które zasłaniały ją. Myśle że na rooku też może być takie miajsce. Ja nie gram teraz tam więc nie wiem ale wy możecie poszukać. może tam będzie klucz lub wskazówka albo ch*j wie co jeszcze.


Co do gościa co pisze że jego mieczyk leży koło wysepki to wiadomo że w kulki leci bo tylko chory na umyśle by go wywalił. Rozymiem gdyby rook był by pvp bał by się hunta (ciekawe tylko od kogo) ale tak...


Porównanie tego tematu do apokalipsy to zamało, to jest armageddon!!!
Oj przydał by się tu stonoga
Zenon_Zawodowiec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2007, 22:15   #1989
czaputa
Użytkownik forum
 
czaputa's Avatar
 
Data dołączenia: 24 05 2007

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
czaputa ma numer GG 482903
Domyślny

Ehhhm... że wpadłeś do jakiejś dziury między Kazoo ,a Thais to nie znaczy ,że tam jest klucz.To już prawdobodobniej jest ,że klucz jest w Mino hell.
czaputa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2007, 22:36   #1990
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

@Zenon
Rookgaard był "pickowany" wiele razy, po każdym update i zawsze kończyło się na tym, że nic nowego nikt nie znalazł.
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2007, 13:36   #1991
ErAgOg
Użytkownik Forum
 
ErAgOg's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 2006
Lokacja: . . .okolice Szczecina Ilość postów: 8
Wpisy bloga: 21

Posty: 883
Stan: Początkujący
Profesja: Rookstayer
Gildia: Mayhem
Świat: Silvera
Poziom: 40~
Skille: 100/200
Poziom mag.: 1
ErAgOg ma numer GG 7360116
Domyślny

Ja tam przeczytałem kilka stron tego tematu i może ktoś o tym już wspominał, ale może odpowiedzi na te wszystkie pytania trzeba także poszukać na tym queście dla PACC z goblinkami? Skoro MM przybył na rooka z maina to może one też tak zrobiły? Bo chyba nie ma innego miejsca na rooku gdzie by one występowały (gobliny)...
__________________
ErAgOg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2007, 15:52   #1992
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

@up
O goblinach nie ma żadnej wzmianki, a o MM jest.
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2007, 19:03   #1993
Revenant
Użytkownik Forum
 
Revenant's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2006
Lokacja: Wloclawek
Wiek: 32

Posty: 16
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 32+
Skille: slabe
Poziom mag.: 11
Domyślny

jezeli nie piszesz do cipow jak dziecko neo (hiho cipsoft ja chciec wiedziec how to wykonac quest minomaga i gohułla and sforld of fory) to nie dostaniesz odpowiedzi a pozatym musisz pare dni poczekac ...
Revenant jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2007, 19:06   #1994
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Revenant Pokaż post
jezeli nie piszesz do cipow jak dziecko neo (hiho cipsoft ja chciec wiedziec how to wykonac quest minomaga i gohułla and sforld of fory) to nie dostaniesz odpowiedzi a pozatym musisz pare dni poczekac ...
No wiesz, wysyłałem kilka listów i nie dostałem żadnej odpowiedzi.
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2007, 19:56   #1995
Goggo
Użytkownik Forum
 
Goggo's Avatar
 
Data dołączenia: 24 03 2007

Posty: 80
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Domyślny

Sprawa z mino magiem jest bardzo dziwna. Widzialem na YouTube jak kolo otworzyl drzwi jakims sliver keyem . Tylko gdzie ten klucz lezy ? A moze to byl oTs ? .
A znikanie spike sworda ? Gdzie on sie pojawia ? Pare osob napewno to wie .
To samo tyczy sie MM . Gdybyscie zdobyli SS to byscie powiedzieli innym graczom ? A moze pojawianie sie spike sworda jest opisane w jakies ksiazce tylko inaczej niz normalnie. Np w jezyku mino cos na wzor jezyku beho ?
A moze te questy sa powiazane ? Moze trzeba szukac odpowiedzi do spike w mino hell a pozniej w miejscu gdzie mozna zdobyc spike sworda lezy klucz do MM . Same zagadki xD

Najpewnijesze jest to ze te questy nie zostaly jeszcze ukonczone ...

PS pickowal ktos rooka po letnim upade ?
__________________
http://www.eweimages.blogspot.com/

Moja Galeria Prac
Goggo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2007, 20:48   #1996
vns.rlz
Użytkownik Forum
 
vns.rlz's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2006
Lokacja: Sopot

Posty: 273
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Berylia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Revenant Pokaż post
czytaj a nie sie w*******asz
"1. O queście dowiedziałem się od Shadow Tix'a. On go nie wykonał, doszedł niemal do końca i przekazał mi swoją wiedzę. Ja tylko dokończyłem jego dzieło.
2. Ciała mino, dear i trolla dostałem od niego. Najprawdopodobniej są z pacc area.
3. Spik'a zdobyłem.
4. Film był solucją. Tak, z ots (czy tam fake jak kto woli) bo nie byłem na tyle "trzeźwy na umyśle" (nie myślałem o tym) żeby nagrywać lub zrobić scriny.
5. Mój Spike leży niedaleko wyspy z sof'em ... pod wodą... "

kto wie moze to prawda i to nie chodzilo o krew tylko life fluida wejdzcie w ten temat na tibia org pl co kolega wyzej podal tam sie dowiecie wszystkiego ....

ps. mozna nawet slimem polac grob zeby sprawdzic czy dziala ;]

EDIT: pewnie stonoga chcial kiedys ujawnic prawde czemu Sunrise ma chatke w AB a jest na rooku ;]

czy mi sie poje** welbie czy ten typ mowi ze ma spike sworda ?
__________________
19:59 Suren Thers [32]: kurwa 2 strylaz m wal yostaluz
18:07 Ramzes Sorcek [3]: kto gra w play?
vns.rlz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2007, 21:40   #1997
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
PS pickowal ktos rooka po letnim upade ?
A bo to raz.
Cytuj:
czy mi sie poje** welbie czy ten typ mowi ze ma spike sworda ?
Tak, właśnie tak twierdzi, i nie wiadomo czemu, nikt mu nie wierzy.
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2007, 12:46   #1998
Surazan
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 08 2007

Posty: 3
Domyślny

@ 3 up
"zniknięcie" spike'a jest możliwe dla każdego gracza.
@ 3 up i topic "Tylko magia może otworzyć drzwi" ktoś wcześniej pisał coś o tym że ghoul zaczyna się leczyć gdy się będzie szło tak jak on i po jakimś czasie zgubi krok. Może wtedy coś się dzieje w Mino Hell?
@ 3 up
jak mówił Cispoft wiele razy- wszystkie przedmioty są do zdobycia, a Knightmare mówił, że rozwiązanie mamy tuż pod nosem. Questy są dostępne i ukończone

PS: gratulację Goggo 3 razy odpowiedziałem na twoje tezy ;p
Surazan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2007, 13:50   #1999
orromiss
Użytkownik Forum
 
orromiss's Avatar
 
Data dołączenia: 16 03 2007

Posty: 97
Imię: Orromiss
Profesja: Druid
Świat: Refugia
Poziom: 31
Poziom mag.: 33
Pergamin

Mowie ktorys raz niech ktos podsumuje ten temat BO


NIGDY DO TEGO NIE DOJDZIEMY
orromiss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2007, 16:49   #2000
Revenant
Użytkownik Forum
 
Revenant's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2006
Lokacja: Wloclawek
Wiek: 32

Posty: 16
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 32+
Skille: slabe
Poziom mag.: 11
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marcin24 Pokaż post
No wiesz, wysyłałem kilka listów i nie dostałem żadnej odpowiedzi.
mozliwe ze odpisuja tylko na gmail albo cos

niech ktos podsumuje to wszystko i zrobi oddzielny temat na opisywanie i na komety tez trzeba jakiegos moda poprosic o przyklejenie

Ostatnio edytowany przez Revenant - 23-08-2007 o 16:58.
Revenant jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 4 (zarejestrowanych: 0, gości: 4)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:38.


Powered by vBulletin 3