Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 23-05-2005, 17:39   #61
Khazar
Użytkownik Forum
 
Khazar's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Jaroslaw
Wiek: 36

Posty: 517
Stan: Na emeryturze
Khazar ma numer GG 2714125
Domyślny

expilem sobie w kopalni moim gdzies wtedy 50+ lvl elitem. to byla ta kopalnia z crus helm questem (5 chyba). no i laze tam w koleczku, zabijam sobie i postanowilem ze zejde na dol, pozbieram guardy, stane ne kropeczce, walne exori, pojde na gore, manaski i znowu exori (chcialem sie pobawic). no i jak chcialem zrobic tak zrobilem. mialem juz na karku chyba 7 guardow z tej odnogi prowadzacej do komnaty questowej, ide do kropeczki, a tu... niespodzianka: guardy z prawej odnogi wlasnie blokuja mi kropke. to ja uciekam w dolny lewy korytarz, a tam zdziwienie.... nastepen guardy jest ich tam chyba 6 czy jakos tak. wiec ide z tamtymi "starymi" na kolejne respy nowych, mysle sobie "cieplo bedzie", co chwila uh, uh, pchalem sie do konca korytarza. juz mi adrenalina niezle uderza, guardy mnie bolokuja, leci hit 107 od jednego (wtedy 81/80 50+ek f axe, demonka na balance, g arm, crus helm, k legi, leather bootsy, aol). tak sie zastanawialem ze lepiej jak na koncu korytzarza bedzie mnie bilo 3 guardy naraz niz tam 8, a tu.. niespodzianka. korytarz tak zrobiony ze tylko 2 naraz biaj jak sie dobrze stanie . w sumie to i tak bym nie padl bo 10 bp uh bylo, ale straty byly by spore..

innym razem krecilem sobie filmik na cyclopolis (juz 60+ mialem i skile 87/86), bo mnmei kolega prosil zebym mu pokazal (nie mial pacca). ja ganialem z d lancem, a ze bylo dosc duzo ludzi, lazilem tez na ta czesc z zerkami, arcanem itd (normalnie tam nei chodze bo troche sie nei oplaca). no i wlasnie gonilem za scoutem, kiedy moj kochany komp (windows 98se mam ) wykonal blad tibii i sie zamknela. no to ja troche spanikowalem, wlaczam szybko tibie, wpisuje moje kochane 27 znakowe haslo ( ), loguje sie a tu klepie mnie 2 zerki, mino guard, 2 mino archery i 2 elf scouty. bylem na yellow hp (jakies 400), ale kilka sekund pozniej seryjka i juz red jestem. otwieram uhy, Kur**, pierwszy bp pusty, wbijam drugi - pusty..... w trzecim uhy dopiero byly. uhnalem sie 2 razy i jakos dalem rade od tamtej pory nie uzywam TibiCam..

innym razem z qmplem (35ms wtedy) pod dp w ab sie bawilismy. on mnie bil z hm i uciekal a ja go klepalem z d lance. mial yellow hp wiec bilem dalej, no i walnalem za 87, a jemu 3 hp sie ostalo a ogolnie max hita mialem wiekszego niz 87, wiec....
__________________
"The circus has gone, all that's left is the clowns..."

"To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier, gdzie farba sie zmywa, Polska się nazywa..."
Khazar jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-05-2005, 17:50   #62
PalAnonim
Użytkownik Forum
 
PalAnonim's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 34

Posty: 289
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 60
Poziom mag.: 6
Domyślny

Na rooku na 2lvl uciekalem przed 2 trollami majac 3hp, a na mainie raz sie z kumplem z gildii wybralem do srodeczka i w trakcie bloczenia 3 zerkow zapomnialem o takiej opcji jak uhanie, gdyby nie on bylby dead
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Goldzio
Jesli Ci buchna lootbaga na ktorego pracowales caly dzien wtedy konczysz z tibia a lbo rozbijasz krzeslo na matce ;]
OWN3D
PalAnonim jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-05-2005, 10:37   #63
Tzaro
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 05 2005
Lokacja: Szwecja , Halmstadt
Wiek: 37

Posty: 8
Szczęśliwy

Pamiętam kiedyś sytuacje gdy byłem moim sorcem na Orc Fortress , gdy zaatakował mnie ork berserker zostało mi tylko 2 hp , gdy chciałem sie uhnac , - exhausted. Zwątpiłem. Powiedziałem wówczas "ehh .. i na co mi to było , mogłem iść do Hellgate , trudno odrobie tego expa" , naszczęście zerk trafil w arma , poczym ja F1 (F1 = exura vita) i jakoś poszło
Tzaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-05-2005, 15:05   #64
Gromnjir
Zbanowany
 
Gromnjir's Avatar
 
Data dołączenia: 01 03 2005
Lokacja: Susz

Posty: 282
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Eternia
Domyślny

sorcem na 12 lvl bylem na dwarf guardach w kazo, po drodze do imperatora byla taka wneka, wchodzilo sie tam po schodach. no to walilem w guardy z gfb metoda schodze-wchodze, w pewnym momencie zauwazylem, ze wzielem nie ten bp co trzeba (bez uhow). Wlaze, wale z gfb, zostal mi yellow hp... byly jeszcze dwa guardy na yellow hp, to mysle sobie, ze walne tylko exure, nie bede czekal na exure vite, jak walne pierwszy to nic mi sie nie stanie. No to wale z gfb, po guardach, ale zostalo mi 2 hp.... zero many, zero fooda mialem niezlego fuksa
Gromnjir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2005, 12:29   #65
MatuS
Użytkownik Forum
 
MatuS's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2005

Posty: 56
Domyślny

Uciekanie przed 5 gs'ami na raz to byla moja najwieksza przygoda a to ze bylem sorkiem bez pacca to hity niezle dostawalem
__________________
Nick : Matuus
Class : Palek (koniec pacca )
Skille : 68/52 (Retired padalem na pekowaniu/kickach
Świat : azura
Wogule niegram w tibie tylko forum odwiedzam
MatuS jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2005, 16:12   #66
dusiu
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 04 2005
Lokacja: Piekary Śląskie
Wiek: 35

Posty: 15
Stan: Początkujący
Imię: Doosiu
Profesja: Paladin
Świat: Berylia
Poziom: 9
Skille: 28/30
Poziom mag.: 2
dusiu ma numer GG 5167403 Send a message via Skype™ to dusiu
Domyślny

Ja po miłej wizycie u huntera miałem 2 HP no i patrze a tu jakichs dwóch kolesi rozmawia ze sobą i w końcu: "Zabijemy go?" i chwile pozniej zostałem zaproszony na party no ale zacząłem uciekać i udało mi się uciec do miasta
dusiu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2005, 16:27   #67
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

dawno dawno temu, jak jeszcze GS biegał wolno (jak 16 lvl, że 17 mógł już go zgubić). To ja pallkiem na 17 biłem GS'a z łuku (lul moje skile wtedy to coś koło 55 w dist ). i tak z 10 okrążen dookoła świątyni na pohu..... bestia padła, ja zatruty (niby cool...200 hp zostało ^^) . No i tak leci ta trucizna... i leci i leci...a ja n00b bez uhów ...jedyne co to było Exura vita ... i tak leci te hp coraz mniej.... tak wszyscy kołomnie stoją w świątyni i sie gapią... (oczywiście było słychać DIE !!!!) no i tak hp sie zatrzymało na 10-20 hp...

P.S. Potem padłem przez lidera z noża dostałem ^^ .
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2005, 19:06   #68
evilKRIK
Użytkownik Forum
 
evilKRIK's Avatar
 
Data dołączenia: 10 12 2004
Lokacja: Glivice City
Wiek: 33

Posty: 202
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Iridia
Poziom: 86
Skille: 86/82
Poziom mag.: 7
Król 3hp

Kiedyś (jak mialem 15lvl) zrobilem sd i oczywiście końcówka many, wtedy n00bek lurnol mi scorpiona i zwiał do góry po czym wrócił jak ja już byłem zatruty(pech) i zaczoł zaśmiecać Hole zebym nie wyszedł. Scorpion zabity a ja -15-14..... i czekam na tą upragnioną mane na Exane Pox. I wreszcie dostałem tyle many, miałem wtedy 3HP a zabierało mi po około 5!
Ten n00bek potem spotkał dresa i miał deda
__________________
Too Many Great Heroes Change To Murders
evilKRIK jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2005, 21:33   #69
!Mirmi!
Użytkownik forum
 
!Mirmi!'s Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2005
Lokacja: Carlin
Wiek: 34

Posty: 21
!Mirmi! ma numer GG 4808150
LOL LoL

Hehehe. Ja dość niedawno na tach niby błachych potworach jak witch
Byłem na respie przy GS wiążecego się z Questem i chciałem pomóc kumplom ( 15 LV ) I dostawali baty od witchów. Wchodze i wale z GFB. Miałem wielkiego farta nie patrzylem na hp tylko tak zszedłem sobie ni z tąd ni z owąd i co ?! 2 hp i poparzenie !!! Szybko UH i ledwo co sie uhnałem pokazał sie taki ladny płomien i mi zabrał 10 HP Nidgy więcej nie pójde na tyle wichów
!Mirmi! jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2005, 16:43   #70
Tony ^^
Użytkownik Forum
 
Tony ^^'s Avatar
 
Data dołączenia: 17 02 2005
Wiek: 33

Posty: 132
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Candia
Poziom: 115
Skille: 98/82
Poziom mag.: 21
Domyślny

Bezsensowny Post!! Zupelnie idiotyczny kazdy gracz mial hardcore sytuacje!!!
Raz jak bylem na demonach (palkiem) przezucil sie bylem zablokowany wyszedlem z 23hp palac sie -.-. I co to zmienia jestem kozaczkiem? NIE!!
Zamknac to plx!
__________________
Tibiopedia.pl
Tony ^^ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2005, 01:17   #71
Gerod
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 06 2005

Posty: 10
Domyślny

taa, raz szedłem uhmakerem z ab do kazo i lv 80MS powiedział że mu schowany loot z guardów zwinąłem...
Gerod jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2005, 03:55   #72
Bebilon
Użytkownik Forum
 
Bebilon's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2004
Lokacja: Gdynia
Wiek: 34

Posty: 627
Stan: Na Emeryturze
Imię: Bebilon
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 312
Domyślny

Widziałem kiedys film,niestety niepamietam nazwy, na ktorym typ mial za***iste szczescie poniewaz byl on druidem na ~25lvl i chail zrobic questa na mumiach. Tych mumi bylo 4 albo 5 i koles schodzil walil z gfb i exani teraz do gory bez mana shielda. Koles 3 razy mial czarne HP w tym 2 raz zostalo mu 1 HP + poison Najlepsze to ze zpamowal exura sio i zyl. Byl to najwiekszy fart jaki widzialem

Ja osobiscie nieprzypominam sobie takich godych uwagi alee kilka z nich to taki ze: Wchodze do pomieszczenia z DL w DL Tower i koles mi wyrypal takie combo ze zostalo mi z 900Hp 26 HP... mialem juz kilka sytulacje ze sobie expie na dragach i ogladam telewizje a ze akura np fajny teledysk lecial to sobie ogladam a tu nagle mam czerowne hp, hehe. Wogule krokiem od smierci powininem nazwac moj udany Annhilator, bo ogladajac filmy ludzie padaja tam jak muchy a mi sie udalo to zrobic na stosunowo malym lvl, hrhr.... dobra 4 rano pora isc spac pewnie mase bledow zrobilem bo sam juz nie wiem co pisze....
__________________


Bebilon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2005, 06:36   #73
aliens
Użytkownik Forum
 
aliens's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2004
Wiek: 37

Posty: 36
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez SHIZ
Widziałem kiedys film,niestety niepamietam nazwy, na ktorym typ mial za***iste szczescie poniewaz byl on druidem na ~25lvl i chail zrobic questa na mumiach. Tych mumi bylo 4 albo 5 i koles schodzil walil z gfb i exani teraz do gory bez mana shielda. Koles 3 razy mial czarne HP w tym 2 raz zostalo mu 1 HP + poison Najlepsze to ze zpamowal exura sio i zyl. Byl to najwiekszy fart jaki widzialem
hehe też widziałem ten filmik rzeźnicki nie ma co
aliens jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2005, 20:17   #74
Silvianas
Użytkownik Forum
 
Silvianas's Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2005
Lokacja: Toxicity
Wiek: 31

Posty: 47
LOL

Ja jak rookowalem thiefka 21 paladinem to mialem na sobie tylko kusze i bolty zabijam go zabijam, i wskoczyla truskaweczka :/ podszedl do mnie jakis 9 druid i zaczol nawalac mnie z LMM to ide z kumplem (pozdrawiam Mastaha) i przylagowalo ostro :/ jeszcze chwilka i by 21 paladina 9 druid z lmm uwalil :/ to ja vita i bolty polecialy. Zyskalem bp LMM, bp blankowi i nie wiem z kad jeszcze BP HMM red skull znika za jakies 2 tygodnie
__________________
hehehehehe
Silvianas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2005, 22:49   #75
Jusdy
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 12 2004
Lokacja: Gostyń
Wiek: 33

Posty: 5
Domyślny

Ide na mojego pierwszego beholdera solo
bije go, patrze idzie drugi, dobiłem pierwszego szybko i spadam a ten mnie ściga, do swiatyni doszedłem z 1hp, i nawet raty omijałem bo sie bałem, że dedne

albo raz podczas bear hunta wpadłem do dziury z 3 beholderami i 2 ghoulami, mialem duży problem zeby wyjsc bo ghul nie chcial zejsc z miejsca do ropania sie... wyszedłem mając okolo 20hp
Jusdy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:34.


Powered by vBulletin 3