Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Furora

Notki

Furora Wydarzenia ze świata Furora Moderowanie nowych tematów na tym forum zostało włączone. Proszę pilnie czekać na akceptację tematu. Moderowanie postów w niektórych tematach zostanie włączone.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 23-03-2010, 11:56   #17781
AwangardowyKaloryfer
Użytkownik Forum
 
AwangardowyKaloryfer's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2009
Lokacja: Wodzisław/Bruxelles/St. Marie Sur Mer
Wiek: 32

Posty: 248
Stan: Usunięty
Profesja: Elder Druid
Gildia: xXx
Świat: Furora
Poziom: 121
Skille: 666/336
Poziom mag.: 64
AwangardowyKaloryfer ma numer GG 3453064
Domyślny

jołka Faver xd
szkoda ,ze vt usuneliście nie mam z kim w poki grac

czytam te wasze wypociny i spadam z krzesła. ostregajcie przed tym...
spadł mi dzięki temu węgielek z sziszy i kurwa mam reke w ciekawym stanie;./


ręka nie moja ;/ ,ale wygląda podobnie ;d

znalazłem stary ss
oto i on

Ostatnio edytowany przez AwangardowyKaloryfer - 23-03-2010 o 12:10.
AwangardowyKaloryfer jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-03-2010, 13:17   #17782
Iron_Stysiek
Użytkownik Forum
 
Iron_Stysiek's Avatar
 
Data dołączenia: 03 03 2010
Lokacja: Warszawa

Posty: 20
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Duskiness
Świat: Furora
Poziom: 189
Poziom mag.: 81
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gesar Pokaż post
Fajnie tak sie spotkac i zarzygac co? Nie ma to jak spotkanie z klasa i na poziomie Rozumiem mozna sie napic piwka, wodki czy co tam pijecie, zapalic sobie ziolko ale wszystko z umiarem chlopaki. Jak juz chcecie zaimponowac swoim kolegom z gildii to proponuje troszke inne sposoby niz zarzyganie sie badz zachwalanie swojej 300 lvlowej postaci.

A co do Ciebie Karol to zapewne chciales pokazac na forum:
* ze jestes zabawny? Tak jestes zabawny,
* ze masz kolegow? Tak masz kolegow. Co prawda tibijskich ale to raczej nie ma wiekszego znaczenia. kolega to kolega.
* ze masz rl life? Niestety nadal w to szczerze watpie


Jest czas na poważne spotkania (oby jak najrzadziej) i czas na zgony. Z perspektywy lat pamięta się potem chwile wyłącznie takie jak te na zdjęciach. Na spotkania przy kawie, grę w szachy i rozmowy o rodzinie będzie czas w sanatorium. To nie jest żadne imponowanie tylko dobra zabawa, o tibii też jakoś niewiele rozmów było (poza tym, że Irmafię ktoś sparaliżował : P )
No i naturalnie nasz ulubiony kolega "..." który jest naszym ziomkiem, bo każdy bez niego jest pionkiem : P


A Ciebie boli to, że:
* Karol jest dużo zabawniejszy od Ciebie
* ma kolegów w tibii z którymi się spotyka nie tylko na forum jak Ty
* był na fajnym zjeździe w górach kiedy Ty męczyłeś posty na forum
Iron_Stysiek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-03-2010, 14:07   #17783
dopalacz.Vis
Użytkownik Forum
 
dopalacz.Vis's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2008
Lokacja: In Your head
Wiek: 14

Posty: 368
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Gildia: Upon my Lord
Świat: furora
Poziom: 170
Skille: 95/92
Poziom mag.: 08
Domyślny 3xŻ

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Iron_Stysiek Pokaż post

A Ciebie boli to, że:
* Karol jest dużo zabawniejszy od Ciebie
* ma kolegów w tibii z którymi się spotyka nie tylko na forum jak Ty
* był na fajnym zjeździe w górach kiedy Ty męczyłeś posty na forum

Po pierwsze blady kruk wcale nie jest zabawny a raczej żałosny.
#po 2gie mieć aby kolegów z Tibi i sie z nimi spotykac jest raczej żałosne
*po 3cie jeździc na takie wasze pojebane zjazdy gdzie oprócz najebania sie, nacpania sie i gadania o Tibii jest raczej żałosnym przeżyciem

Czego pedały swoich dziewczyn nie pokażecie? Czemu jedyne laski jakie znacie mają na nazwisko .JPG ? A jedyna kobieta jaką mieliscie to wasza ręka.

Wiec bezmózgi bocie Staśku skończ pier###ic glupoty jaki yolen aka. blady ćwiek jest fajny i zabawny bo on jest żałosny tak samo jak i Ty.
__________________
Zrobie tu porządki, rozwieje wasze mżonki , jestescie tu potrzebni jak ziemniaczane stonki.


stonki:
-linari_back , DION
-dzidzie2,yołeny,khazule
-bartonisko
-duch niespokojny JM na 100%
-mYchas
-bulbazaur i jego ziomy
-zodix/awangardowy/lukasz92
-sruror mega d381L
dopalacz.Vis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-03-2010, 14:19   #17784
Iron_Stysiek
Użytkownik Forum
 
Iron_Stysiek's Avatar
 
Data dołączenia: 03 03 2010
Lokacja: Warszawa

Posty: 20
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Duskiness
Świat: Furora
Poziom: 189
Poziom mag.: 81
Domyślny

Nie znasz - oceniasz. Podstawowy błąd.

Poznawanie ludzi nigdy nie jest żałosne, mam kolegów z przedszkola gdzie bawilismy się samochodzikami - to też żałosne?

Kiedy ja idę z n-tą swoją dziewczyna przez miasto to Ty wraz ze swoim ojcem się za nami odwracasz podziwiając : ) Więc proszę Cię ale to pole to nie Twoja liga : ) - oczywiście to też tylko domniemanie, bo Cię nie znam ale dosyć prawdopodobne.

--- Iron_Stysiek dodał 2 minut i 41 sekund później ---

Aha, bezmózgi. Ja jestem prawnikiem po dziennym prawie na Uniwerku Warszawskim. To chyba tyle w temacie co do wykształcenia. I tak - chwalę się bo mam czym.

Ostatnio edytowany przez Iron_Stysiek - 23-03-2010 o 14:19. Powód: Automerged Doublepost
Iron_Stysiek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-03-2010, 14:31   #17785
AwangardowyKaloryfer
Użytkownik Forum
 
AwangardowyKaloryfer's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2009
Lokacja: Wodzisław/Bruxelles/St. Marie Sur Mer
Wiek: 32

Posty: 248
Stan: Usunięty
Profesja: Elder Druid
Gildia: xXx
Świat: Furora
Poziom: 121
Skille: 666/336
Poziom mag.: 64
AwangardowyKaloryfer ma numer GG 3453064
Domyślny

Stysiu ,jest jedna sprawa. Jesteś prawnikiem ,podziwiam cię ,widać nie tylko idioci grają w tibię ,jednak popełniasz zasadniczy błąd włączając się w takie rozmowy. Pamiętaj o tym "Idiota sprowadzi cię do swojego poziomu ,a potem dobije doświadczeniem". Trzymaj się tego i będzie git. Co do Karola ,to ma prawo chwalić się imprezami ,co w tym złego ,forum dotyczy ludzi z furory i daje im również takie pole do popisu. Dlatego uszanujcie go i skończcie z tym ,że jest "blady" ,bo to jest nudne. Nie macie nic wspólnego z vision ,nasłuchaliście się pewnie kiedys pod depo w thais jak rozmawiał z Łukaszem ,który nazwał go w ten sposób. Troszke ogarnięcia i dystansu ,bo w tej chwili traktujecie tę grę jak życie. Tylko ,że troszkę w inny sposób. Przypomniało mi się jak byłem w VA i miałem szacunek u kumpli z gildii. Później postać została zrookowana ,i przyłączona do MSF ,wtedy cały szacunek ,jakim mnie darzyli prysł ,jak bańka mydlana. Wy robicie to samo. To jest HYDE PARK ,więc wyraźcie swoje emocje ,ale bluzgi zachowajcie dla siebie.
Kurwa ,czuję się jak przedszkolanka...
AwangardowyKaloryfer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-03-2010, 14:39   #17786
Iron_Stysiek
Użytkownik Forum
 
Iron_Stysiek's Avatar
 
Data dołączenia: 03 03 2010
Lokacja: Warszawa

Posty: 20
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Duskiness
Świat: Furora
Poziom: 189
Poziom mag.: 81
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AwangardowyKaloryfer Pokaż post
Stysiu ,jest jedna sprawa. Jesteś prawnikiem ,podziwiam cię ,widać nie tylko idioci grają w tibię ,jednak popełniasz zasadniczy błąd włączając się w takie rozmowy. Pamiętaj o tym "Idiota sprowadzi cię do swojego poziomu ,a potem dobije doświadczeniem". Trzymaj się tego i będzie git. Co do Karola ,to ma prawo chwalić się imprezami ,co w tym złego ,forum dotyczy ludzi z furory i daje im również takie pole do popisu. Dlatego uszanujcie go i skończcie z tym ,że jest "blady" ,bo to jest nudne. Nie macie nic wspólnego z vision ,nasłuchaliście się pewnie kiedys pod depo w thais jak rozmawiał z Łukaszem ,który nazwał go w ten sposób. Troszke ogarnięcia i dystansu ,bo w tej chwili traktujecie tę grę jak życie. Tylko ,że troszkę w inny sposób. Przypomniało mi się jak byłem w VA i miałem szacunek u kumpli z gildii. Później postać została zrookowana ,i przyłączona do MSF ,wtedy cały szacunek ,jakim mnie darzyli prysł ,jak bańka mydlana. Wy robicie to samo. To jest HYDE PARK ,więc wyraźcie swoje emocje ,ale bluzgi zachowajcie dla siebie.
Kurwa ,czuję się jak przedszkolanka...




Zdaję sobie z tego sprawę. Niestety w praktyce zbytnio mnie to denerwuje, a czym więcej mnie to denerwuje tym ich bardziej cieszy zwyzywanie mnie : ) Błędne koło. Nie zwykłem milczeć jak ktoś głupoty gada.

Oczywiście w swoim poście masz całkowitą rację, niemniej i tak Cię pewnie pojadą jak już skończą ze mną i Karolem : >
Iron_Stysiek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-03-2010, 14:49   #17787
Cz4rny
Użytkownik Forum
 
Cz4rny's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2008
Lokacja: Chełm
Wiek: 31

Posty: 180
Stan: Na Emeryturze
Imię: Gredert
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Vision
Świat: Furora
Poziom: 160
Poziom mag.: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gesar Pokaż post
Fajnie tak sie spotkac i zarzygac co? Nie ma to jak spotkanie z klasa i na poziomie Rozumiem mozna sie napic piwka, wodki czy co tam pijecie, zapalic sobie ziolko ale wszystko z umiarem chlopaki. Jak juz chcecie zaimponowac swoim kolegom z gildii to proponuje troszke inne sposoby niz zarzyganie sie badz zachwalanie swojej 300 lvlowej postaci.

A co do Ciebie Karol to zapewne chciales pokazac na forum:
* ze jestes zabawny? Tak jestes zabawny,
* ze masz kolegow? Tak masz kolegow. Co prawda tibijskich ale to raczej nie ma wiekszego znaczenia. kolega to kolega.
* ze masz rl life? Niestety nadal w to szczerze watpie
w 99 % jestem pewien, że dużo mniej czasu spędza przed kompem niż ty, po prostu puszcza bota i elo

a tam do furor~ zajebista liczba fragów, powiedz jeszcze kogo ważnego z furory zabiłeś?
z ważniejszych osób próbowaliście Karola, Diabllorda, Zwidka, niestety nikogo sie nie udało, więc czym tu sie pucować?
Cz4rny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-03-2010, 14:57   #17788
AwangardowyKaloryfer
Użytkownik Forum
 
AwangardowyKaloryfer's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2009
Lokacja: Wodzisław/Bruxelles/St. Marie Sur Mer
Wiek: 32

Posty: 248
Stan: Usunięty
Profesja: Elder Druid
Gildia: xXx
Świat: Furora
Poziom: 121
Skille: 666/336
Poziom mag.: 64
AwangardowyKaloryfer ma numer GG 3453064
Domyślny

Iron ,jesteś moim mentorem )
Btw ,Gredert ,daj spokój o poczytaj lepiej posta Irona~. Zwróć szczególną uwagę na hasło "Błędne koło". To samo koło toczy się i w tej kwestii ,mianowicie seba wypisuje kogo fragnął (równie dobrze może to na bocie stawić ) ,a wy się kłóćcie z nim, że fragi owe są chuja warte.
AwangardowyKaloryfer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-03-2010, 15:01   #17789
Fan_Dzidzi2
Użytkownik Forum
 
Fan_Dzidzi2's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2009
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 426
Profesja: Elite Knight
Domyślny

moze jesli Judyta pozwoli na zamieszczenie wiekszej ilosci fotek to zobaczysz kurwo (tak o tobie mowie nonamie) jaka mialem fajna czarna koszulke, aczkolwiek tak mi zalezy na tym jak na wyborach prezydenckich - jakiegokolwiek ruchu nie wykonasz i tak będzie jedno wielkie gówno

tymczasem pozdrawiam i czekam na kolejną porcję wrzutuf od nonamów, w sumie możesz sie przynajmniej dowartościować : P
__________________
MAM WYJEBANE
Fan_Dzidzi2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-03-2010, 15:10   #17790
Diablord
Użytkownik Forum
 
Diablord's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2005
Lokacja: okolice Poznania
Wiek: 35

Posty: 555
Stan: Na Emeryturze
Imię: Diabllord
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Duskiness
Świat: Furora
Poziom: 376
Skille: 115/97
Poziom mag.: 29
Domyślny

Awangardowy daj tego screena jakos normalnej wielkosci.

Nie mam nawet vt na lapku wiec nie znam szczegolow, ale podobno Nitroraptor zostal zniszczony na tym meetingu jak zasnal z otwartymi ustami xD Karol zdaj relacje z tego.
__________________


"Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości."
Mark Twain
Diablord jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-03-2010, 15:16   #17791
Gesar
Użytkownik Forum
 
Gesar's Avatar
 
Data dołączenia: 23 11 2009
Wiek: 35

Posty: 79
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Gesar
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Thoria
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Iron_Stysiek Pokaż post
Jest czas na poważne spotkania (oby jak najrzadziej) i czas na zgony. Z perspektywy lat pamięta się potem chwile wyłącznie takie jak te na zdjęciach. Na spotkania przy kawie, grę w szachy i rozmowy o rodzinie będzie czas w sanatorium. To nie jest żadne imponowanie tylko dobra zabawa, o tibii też jakoś niewiele rozmów było (poza tym, że Irmafię ktoś sparaliżował : P )
No i naturalnie nasz ulubiony kolega "..." który jest naszym ziomkiem, bo każdy bez niego jest pionkiem : P


A Ciebie boli to, że:
* Karol jest dużo zabawniejszy od Ciebie
* ma kolegów w tibii z którymi się spotyka nie tylko na forum jak Ty
* był na fajnym zjeździe w górach kiedy Ty męczyłeś posty na forum
Zacznijmy od tego, że mnie nic nie boli A to czy jest ktos zabawniejszy ode mnie lub mniej zabawny tez nie ma dla mnie wiekszego znaczenia. Kazdy jest inny i kazdy posiada zarowno wady jak i zalety.

Tez mam kolegow w tibii z ktorymi rowniez sie spotykam/spotykalem ale rowniez mam takich spoza niej

A co do fajnego zjazdu w gorach to ciesze sie z calego serca ze Karolek zobaczyl prawdziwe gory i ze mogl w koncu je porownac ze swoim dotychczasowym swiatem (Okolnir). Zauwaz ze niezbyt czesto mecze posty na forum.

Jeszcze cos tam wspominales o szachach i o powaznych rozmowach, zupelnie nie wiem dlaczego. Jeszcze raz przeczytaj moj poprzedni post i byc moze wywnioskujesz (jak na prawnika przystalo) ze nie jestem wcale przeciwnikiem imprez. Moge nawet powiedziec ze jestem ich zwolennikiem. Pragne tutaj zaznaczyc ze dla mnie jest znaczaca roznica pomiedzy dobra zabawa a "dziecinnym rozpierdolem" gdzie mniemam dazycie do tego zeby utracic swiadomosc i to jest dla Was tzw fajna zabawa, ktora gwarantuje Wam chwile godne wspomnien. Mniemam tez ze Wasze grube imprezki odbywaja sie wylacznie w meskim gronie?

@Cz4rny
Watpie w to ze spedzam wiecej czasu przed kompem od Karolka ale to chyba nie ma znaczenia. Mi jeszcze nie przypisano miana no-lifera ;/

@AwangardowyKaloryfer
Vt ciagle jest
Gesar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-03-2010, 15:21   #17792
AwangardowyKaloryfer
Użytkownik Forum
 
AwangardowyKaloryfer's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2009
Lokacja: Wodzisław/Bruxelles/St. Marie Sur Mer
Wiek: 32

Posty: 248
Stan: Usunięty
Profesja: Elder Druid
Gildia: xXx
Świat: Furora
Poziom: 121
Skille: 666/336
Poziom mag.: 64
AwangardowyKaloryfer ma numer GG 3453064
Domyślny

Chętnie wrzuciłbym w lepszej rozdzielczości ,ale nie mam żadnego syfu do konwertowania zdjęc ,przerabiania ich itp. Po prostu nie korzystam z tego. Jednak sprobuję coś z tym zrobić. A xDDD To dlatego Łukasz się nie odzywa na forum :O
AwangardowyKaloryfer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-03-2010, 15:33   #17793
Fan_Dzidzi2
Użytkownik Forum
 
Fan_Dzidzi2's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2009
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 426
Profesja: Elite Knight
Domyślny

wogole kim ty koles jestes zeby do mnie pisac lol, urwal sie jakis 90 sorc wybocony na hero necro, wbij przynajmniej 200 bo teraz jestes tylko przychlastem


ogolnie bylo fajnie aczkolwiek jason strasznie chrapał w nocy, rester spal jak baranek wiec jego bic nie musialem, no ale jason dostal kilka razy op łbie , rester przegrał 1kk z infamia kto 1 zaliczy zgona, a na sam koniec smerfu wlal lukaszowi do japy cwiartke soplicy i niestety denat lecial na parapet po blessy gdzie spedzil nastepna godzine po czym wrocil smerf i go jebnal do lózka =D (az sie dziwie ze nie narzygal se do łóżka ktore stalo przy blessowni parapetowej)

nie bede wspominal o porannym sprzątaniu, szukaniu klucza i swetra andarista, moich nowych spodniach od jamesa (ktore zwrocilem) oraz biczach wodnych opiego ponieważ nie jestescie tego warci
__________________
MAM WYJEBANE

Ostatnio edytowany przez Fan_Dzidzi2 - 23-03-2010 o 15:38.
Fan_Dzidzi2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-03-2010, 15:38   #17794
Voyphox
Użytkownik Forum
 
Voyphox's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2007
Lokacja: W-wa

Posty: 542
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Infamia
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Vision
Świat: Furora
Poziom: 218
Poziom mag.: 82
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AwangardowyKaloryfer Pokaż post
Chętnie wrzuciłbym w lepszej rozdzielczości ,ale nie mam żadnego syfu do konwertowania zdjęc ,przerabiania ich itp. Po prostu nie korzystam z tego. Jednak sprobuję coś z tym zrobić. A xDDD To dlatego Łukasz się nie odzywa na forum :O
Ja sie odzywam tylko jak mam cos do powiedzenia, a nie dlatego ze mi sie nudzi
__________________
shisha master
Voyphox jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-03-2010, 15:39   #17795
Iron_Stysiek
Użytkownik Forum
 
Iron_Stysiek's Avatar
 
Data dołączenia: 03 03 2010
Lokacja: Warszawa

Posty: 20
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Duskiness
Świat: Furora
Poziom: 189
Poziom mag.: 81
Domyślny



O tym zdjęciu mówił chyba Karol : P
Od lewej: Infamia, Quil'tilis, Angel Ane, Youen, Rester (Zik), Jason'Braveheart, Andarist (Haradas), Rester (Dawid), Stigandi (Smerfu), Heart Raise, Mirh



Z mistrzem świata i okolic : )
Od lewej w przednim rzędzie: Quil'tilis, Infamia, Rester (Dawid), Stysiek, Andarist, Heart Raise, Mirh
Z tyłu dwójka którą wyraźnie widać: Hesas (Anbaden), Smerfu



Aaaaa, dziewczyny!!! ...
Od lewej u góry: Heart Raise, Stysiek, Ally Harit, Jason'Braveheart (z tyłu), Smerfu, Angel Ane
U dołu od lewej: Hesas, Infamia

Ostatnio edytowany przez Iron_Stysiek - 23-03-2010 o 16:02.
Iron_Stysiek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-03-2010, 15:41   #17796
Fan_Dzidzi2
Użytkownik Forum
 
Fan_Dzidzi2's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2009
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 426
Profesja: Elite Knight
Domyślny

wklej tę fotkę jak james snuje niecny plan wlania lukaszowi wódki do ryja po czym nastapil jego zgon, fajnie sie jamesowi swieca oczy wtedy

o mam znalazlem

__________________
MAM WYJEBANE

Ostatnio edytowany przez Fan_Dzidzi2 - 23-03-2010 o 15:47.
Fan_Dzidzi2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-03-2010, 15:48   #17797
Yayka
Użytkownik Forum
 
Yayka's Avatar
 
Data dołączenia: 16 09 2007

Posty: 82
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Duskiness
Świat: Furora
Domyślny

@ Youen lub Stysiek

Może podpisz jeszcze kto jest kim na tym zdjęciu ;]
Ale widzę, że imprezka się udała
__________________
21:06 Henry Cortez [56]: idac ulica rozgladam sie dokola czy nie sledzi mnie keylogger xD

Ostatnio edytowany przez Yayka - 23-03-2010 o 15:50.
Yayka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-03-2010, 15:52   #17798
Voyphox
Użytkownik Forum
 
Voyphox's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2007
Lokacja: W-wa

Posty: 542
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Infamia
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Vision
Świat: Furora
Poziom: 218
Poziom mag.: 82
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yayka Pokaż post
@ Youen lub Stysiek

Może podpisz jeszcze kto jest kim na tym zdjęciu ;]
Ale widzę, że imprezka się udała
ja to ten w koszulce z gracjanem "moje szalone zycie"
__________________
shisha master
Voyphox jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-03-2010, 15:54   #17799
Yayka
Użytkownik Forum
 
Yayka's Avatar
 
Data dołączenia: 16 09 2007

Posty: 82
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Duskiness
Świat: Furora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Voyphox Pokaż post
ja to ten w koszulce z gracjanem "moje szalone zycie"
A ten w okularkach i w koszulce adidasa to Andarist? - strzelam ..
__________________
21:06 Henry Cortez [56]: idac ulica rozgladam sie dokola czy nie sledzi mnie keylogger xD
Yayka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-03-2010, 16:07   #17800
Iron_Stysiek
Użytkownik Forum
 
Iron_Stysiek's Avatar
 
Data dołączenia: 03 03 2010
Lokacja: Warszawa

Posty: 20
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Duskiness
Świat: Furora
Poziom: 189
Poziom mag.: 81
Domyślny

Podpisane : ) Było jeszcze parę osób ale nie każdy dotrwał do zdjęcia, bo robilismy grupowe dość późno (Opi bicze wodne : P )



Anetka, specjalnie dla Ciebie (nasze pierwsze zdjęcie : P ) ... Musiałem : D

Ostatnio edytowany przez Iron_Stysiek - 23-03-2010 o 16:10.
Iron_Stysiek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 2 (zarejestrowanych: 0, gości: 2)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:10.


Powered by vBulletin 3