Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-05-2010, 08:17   #1
Elrosa
Użytkownik forum
 
Elrosa's Avatar
 
Data dołączenia: 27 02 2006
Lokacja: Zgorzelec

Posty: 10
Domyślny Druid 20 lvl - ekwipunek i gdzie expić

Hej!

Przyszłam do Was z małymi, noobskim pytankami. Tyle lat nie grałam, że sama nie rozumiem tych nowych update'ów (cloaki i tym podobne ). Już bardzo mi pomógł jeden chłopak poznany na tradzie, ale nie chcę go zasypywać nadal pytaniami, dlatego pokierowałam się na forum ).

Tak więc. Ekwipunek. Jaki mogę nosić? Do rozdysponowania mam 60k. Wiem, że trzeba zostawić sobie trochę na czary i tym podobne rzeczy. Co mogę kupić sobie na 20 poziomie jako druidka i będzie mi to służyło ładnie i długo? Nie lubię wymieniać ekwipunku co chwilę - jak coś kupić, to porządnie.

Dwa - gdzie mogę expić? Z góry od razu odpada cyclopolis, bo tam jest za dużo ludzi. Nie mam jeszcze pacc (zamierzam kupić jak zdobędę jakiś normalny poziom ), więc jestem "skazana" tylko na tereny facc. Proszę nie tylko o nazwy, ale przynajmniej o małe zaznaczenie na mapce.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi )
Elrosa jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-05-2010, 15:49   #2
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

ok... ekwipunek.

Spirit cloak - +1 mlvl(niektórzy polecą tu focus cape, ale to tylko 1 arm więcej, więc to też się jakoś specjalnie nie przyda) = 1k
alternatywa: Wyżej wymieniony focus cape

Blue legs - lekkie i mają dość dużo arma = 20-30k
alternatywa: Dla zaoszczędzenia można w plate legsach dłuuuuugo chodzić.

Hat of the mad - +1 mlvl =4-7k

Guardian shield - lekki, imo lepszy od dragonki bo jest właśnie lekki : D = 1-3k
alternatywa: Demon shield/Spellboki z bonusem do mlvla (ale te tylko z blokerem i od 30 lvlu).

BOH - chodzimy szybciej o 20 lvli, cholernie przydatne. 20-30k
alternatywa: Crocodile boots/leather boots/zaonian boots (tańsze i też przyśpieszają)


Jak expisz na cyclopolis nie mając pacc ?
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilinek
nie będę się z tobą spierał, bo prezentujesz poziom rynsztoku pustaku zajebany
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabec Pokaż post
ja to kupiłem mamie kolczyki 250 zl
dla taty klapki kuboty 25zl
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Masz rację. Jestem pewny, że ci łysi panowie są po prostu fascynatami historii starożytnej.

Ostatnio edytowany przez ruszek - 24-05-2010 o 20:31.
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-05-2010, 18:08   #3
Elrosa
Użytkownik forum
 
Elrosa's Avatar
 
Data dołączenia: 27 02 2006
Lokacja: Zgorzelec

Posty: 10
Domyślny

Chodziło o cyclopolis niedaleko Venore ;-P To rzut kamieniem od pohu
Elrosa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-05-2010, 18:53   #4
Kernkraft
Użytkownik Forum
 
Kernkraft's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2010
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 34

Posty: 161
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cyclopolis jest jedno, to na Edron Reszta to co najwyżej "cyclops cave".
Kernkraft jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-05-2010, 16:24   #5
Noradin
Użytkownik Forum
 
Noradin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2008
Lokacja: Poznań/Berlin

Posty: 416
Stan: Niegrający
Imię: SPRZEDANE
Profesja: Elite Knight
Gildia: SPRZEDANE
Świat: SPRZEDANE
Poziom: 192
Skille: 90/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Elrosa Pokaż post
Chodziło o cyclopolis niedaleko Venore ;-P To rzut kamieniem od pohu
Mount Sternum a nie Cyclopolis,właśnie widać jak grałaś...

Tak więc. Ekwipunek. Jaki mogę nosić? Do rozdysponowania mam 60k. Wiem, że trzeba zostawić sobie trochę na czary i tym podobne rzeczy. Co mogę kupić sobie na 20 poziomie jako druidka i będzie mi to służyło ładnie i długo? Nie lubię wymieniać ekwipunku co chwilę - jak coś kupić, to porządnie.

Druid to za bardzo nie ma takiego eq żeby służyło ładnie i długo.

Armor - Focus Cloak - Nawet niezłe ale troszkę drogie - 1k (ceny z mojego servera)

Legi - Zależy jakie masz teraz,bo jeśli Plate to ci stykną nawet do 75+ lvl,a cena ich to 300 gp.

Hełm - Terra Hood albo HOTM - w granicach 600 gp.

Buty - BOH BOH i jeszcze raz BOH! - 10-20k

Tarcza - Dragonka oczywiście - 900 gp - 1,2k

Dwa - gdzie mogę expić? Z góry od razu odpada cyclopolis, bo tam jest za dużo ludzi. Nie mam jeszcze pacc (zamierzam kupić jak zdobędę jakiś normalny poziom ), więc jestem "skazana" tylko na tereny facc. Proszę nie tylko o nazwy, ale przynajmniej o małe zaznaczenie na mapce.

Lubisz hardcore - Ghostland,wolisz spokojny exp - MOUNT STERNUM a nie Cyclopolis. Wiem że nie lubisz ale nie ma innych dobrych respów (ewentualnie z blokerem Ulderek's Rock ale to już na 50+.Z PACC niestety źle wybierasz bo na PACC jest lepszy start (larwy,skarabeusze itp.) a na FACC jakieś gówna.
Kup PACC teraz albo potem stracisz (na PACC również są tańsze itemy np.
w Carlin Demon Shield 45k,a w Ankrachmun 25k) twój wybór ale wiesz...
__________________
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
zagramy w zgadnij kotku co mam w środku?
Noradin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-05-2010, 19:14   #6
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Noradin Pokaż post
Mount Sternum a nie Cyclopolis,właśnie widać jak grałaś...

Tak więc. Ekwipunek. Jaki mogę nosić? Do rozdysponowania mam 60k. Wiem, że trzeba zostawić sobie trochę na czary i tym podobne rzeczy. Co mogę kupić sobie na 20 poziomie jako druidka i będzie mi to służyło ładnie i długo? Nie lubię wymieniać ekwipunku co chwilę - jak coś kupić, to porządnie.

Druid to za bardzo nie ma takiego eq żeby służyło ładnie i długo.

Armor - Focus Cloak - Nawet niezłe ale troszkę drogie - 1k (ceny z mojego servera)

Legi - Zależy jakie masz teraz,bo jeśli Plate to ci stykną nawet do 75+ lvl,a cena ich to 300 gp.

Hełm - Terra Hood albo HOTM - w granicach 600 gp.

Buty - BOH BOH i jeszcze raz BOH! - 10-20k

Tarcza - Dragonka oczywiście - 900 gp - 1,2k

Dwa - gdzie mogę expić? Z góry od razu odpada cyclopolis, bo tam jest za dużo ludzi. Nie mam jeszcze pacc (zamierzam kupić jak zdobędę jakiś normalny poziom ), więc jestem "skazana" tylko na tereny facc. Proszę nie tylko o nazwy, ale przynajmniej o małe zaznaczenie na mapce.

Lubisz hardcore - Ghostland,wolisz spokojny exp - MOUNT STERNUM a nie Cyclopolis. Wiem że nie lubisz ale nie ma innych dobrych respów (ewentualnie z blokerem Ulderek's Rock ale to już na 50+.Z PACC niestety źle wybierasz bo na PACC jest lepszy start (larwy,skarabeusze itp.) a na FACC jakieś gówna.
Kup PACC teraz albo potem stracisz (na PACC również są tańsze itemy np.
w Carlin Demon Shield 45k,a w Ankrachmun 25k) twój wybór ale wiesz...
Po 1. Focus Cape a nie cloak
Po 2. Dragonka 900-1.2k? U djina stoi dużo więcej.
Po 3. w carlin demon shield 45k a w ank 25k - wtf? Nie wiem o czym mówisz, wprowadzili jakichś nowych npc, którzy sprzedają itemy typu demon shield? W każdym razie - takie itemy kupuje się od graczy a nie od npc, właśnie widac jaki to masz 192 level.

Co do autorki - skoro nie zamierzasz kupowac pacca to lepiej od razu przerzuc się na palka/knighta. Jeśli masz zamiar kupic w niedalekiej przyszłości to odpuśc sobie expienie i trenuj magic lvl, ewentualnie możesz dobic tam ten 30-35 na jakichś cyclopach (mount sternum). Granie profesjami magicznymi bez pacc jest NUDNE, NIE FAJNE I WOLNO SIĘ EXPI.

Ostatnio edytowany przez Erverse - 26-05-2010 o 19:16.
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-05-2010, 21:31   #7
Elrosa
Użytkownik forum
 
Elrosa's Avatar
 
Data dołączenia: 27 02 2006
Lokacja: Zgorzelec

Posty: 10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Noradin Pokaż post
Mount Sternum a nie Cyclopolis,właśnie widać jak grałaś...
To, że przekręcam nazwy, spowodowane jest tym, że proszę zobaczyć ile lat mnie w grze nie było, dodatkowo grałam już w tyle gier, że te nazwy mi się mieszają. Jak chcesz się przekonać czy grałam i w ogóle kiedy grałam - polecam przejrzeć moje posty, ostały się jeszcze stare jak świat screen-shoty, o których istnieniu sama zapomniałam . Szkoda, że zatrzymały się tylko te ze starej gildii, a nie z późniejszej.

Żeby trenować magic lvl i żebym zarobiła - to chyba najlepiej dobić do poziomu 25, aby bawić się w robienie hmm'ów. Tak chyba myślę .
Elrosa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-05-2010, 23:23   #8
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Elrosa Pokaż post
To, że przekręcam nazwy, spowodowane jest tym, że proszę zobaczyć ile lat mnie w grze nie było, dodatkowo grałam już w tyle gier, że te nazwy mi się mieszają. Jak chcesz się przekonać czy grałam i w ogóle kiedy grałam - polecam przejrzeć moje posty, ostały się jeszcze stare jak świat screen-shoty, o których istnieniu sama zapomniałam . Szkoda, że zatrzymały się tylko te ze starej gildii, a nie z późniejszej.

Żeby trenować magic lvl i żebym zarobiła - to chyba najlepiej dobić do poziomu 25, aby bawić się w robienie hmm'ów. Tak chyba myślę .
Noradinem się nie przejmuj, to nasz stary kochany troll, który myśli że jest fajny. Po porażce w dziale Fake'i udaje wielkiego kozaka i aż dziw że jeszcze nie zgarnął bana.


Mlvl'a BROŃ BOŻE NIE TRENUJ! to największa głupota jaka może być... Mlvl trenujesz podczas expa, ew. Jak robisz sobie runki na expa lub dla kasy... Trenienie dla samego mlvla nie ma sensu i jeszcze chcesz hmm'y robić, lol xD
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilinek
nie będę się z tobą spierał, bo prezentujesz poziom rynsztoku pustaku zajebany
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabec Pokaż post
ja to kupiłem mamie kolczyki 250 zl
dla taty klapki kuboty 25zl
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Masz rację. Jestem pewny, że ci łysi panowie są po prostu fascynatami historii starożytnej.
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2010, 17:06   #9
Elrosa
Użytkownik forum
 
Elrosa's Avatar
 
Data dołączenia: 27 02 2006
Lokacja: Zgorzelec

Posty: 10
Domyślny

Cholerka... to widzę, że jeszcze bardziej się realia pozmieniały :-P. No nic, jakoś sobie poradzę, chociaż już wiem jaki ekwipunek szukać .

Można temacik zamknąć? Dziękuję z góry
Elrosa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:13.


Powered by vBulletin 3