Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-05-2010, 18:28   #1
Greatz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 05 2010
Lokacja: Domek ;>

Posty: 9
Stan: Na Emeryturze
Domyślny [2D] Wonderking

Witam, otoz przedstawie Wam gre pod wdziecznym tytulem WONDERKING

W opisie wykorzystalem materiwaly ze strony mmorpg.org.pl, napisane przez Cold'a

Krotki opis:
Wonderking - Side Scrolling MMORPG, oferuje nam rozgrywkę podobną do tej z MapleStory lub LaTale.


Gameplay:
W wonderkingu mamy startowo 4 klasy, z czego każda na 30lvlu może wybrać kolejnego job'a, bardzo ważnego, bo zadecyduje w czym się wyspecjalizujemy.

Profesje:

Swordsman:

a)Warrior: Specjalizuje on się najwiekszą mocą fizyczną w grze. Zwiększa swoją moc specjalnymi umiejętnościami. Nosi dwuręczny miecz, który ma najniższy i najwyższy współczynnik ataku np. (100-400)

b)Knight: Jak sama nazwa wskazuje. Specjalizuje się największą obroną w grze, swoimi pasywnymi umiejętnościami potrafi zredukować obrażenia od wrogów, oraz zwiększyć obronę, a swoimi atakami może gładzić dziesiątki potworów na raz.. Nosi on tarczę i jednoręczny miecz, współczynnik ataku miecza jest wyrównany np. (200-210)


Mage:

a)Wizard: Wysoki współczynnik magicznego ataku, selfbuffy na zwiększenie magicznego ataku czynią z niego szybkiego destruktora, za cenę wysokiej konsumpcji many. Używa ona magicznego staffa

b)Priest: Tzw. "Buffer" zyskuje na wartości na późniejszych poziomach, gdzie zwiększa swój główny atrybut(Holy) za pomocą pasywnych skilli. Posiada nie tylko czary wzmacniające, ale także atakujące. Niezbędny w każdym dużym party.


Thief:


a)Rogue: Klasa posiadające mocne i szybkie skille. Jedna z umiejętności Rogue'a posiada aż 450% obrażeń od broni ! Robi wrażenie, ale Rogue nie posiada efektywnych umiejętności na exp, bardziej na pvp. Za pomocą selfbuffa potrafi odbijać obrażenia na przeciwnika, a także robi najlepsze combo w grze! Używa on dual daggery.

b)Ninja: Ninja jest inny niż inne klasy. Wielu graczy stwierdziło, że jest postacią mid-range, z czym całkowicie się zgadzam! W składzie umiejętności, możemy zobaczyć jak dmucha ogniem, kiedy używa elektrycznej sfery, rzuca narzędziami ninja, czy nawet zamienia się w żabe, po czym atakuje ! Ninje mogą wyspecjalizować się w ogniu, rozwijając pasywny skill na ogień, lub też zwiększyć swoj p.at/p.def ucząc się pasywnej umiejętności "Ninjustsu". Potrafi on podpalić wroga, lub wprowadzić w stan krawienia(DoT). Ninja używają specjalnych rękawic(bracers, broń) do trzymania swoich shurikenów.


Scout:


a)Archer: Wiadomo, że w wielu grach, łucznicy potrafią kontrolować zwierzęta, które spomogą ich w walce. Wonderking oferuje ataki, który wyglądają, jakby dusze zwięrząt pomagały. Przykład? Ładowanie ognistej strzały, tuż za nami pojawia się Feniks, który zaatakuje wrogów na daleką odległość, lub umiejętności, która przywoła niedźwiedzia, żeby pacnął wrogów blisko nas swoimi łapami, dziwne(?), ale potężne! Posiada od też mocne selbuffy! Specjalizuje on się w unikach(Evasion). Używa łuku i strzał oczywiście.

b)Gunner: Postać używająca broni palnej. Jego broń jest podobno najsłabsza w grze, ale za pomocą szybkich i efektywnych ataków, pasywnych umiejętności na zwiększenie fizycznego ataku potrafi pokonać niejedną grupkę potworów czy bossa. Za pomocą umiejętności potrafi wysunąc bazukę zza pleców i władować strzał z niej w grupke mobów, lub "wyczarować" miniguna, który wystrzeli kilkanaście pocisków we wroga. Specjalizuje się tak samo jak Archer w unikach. Postać zdecydowanie dla graczy, którzy grali już w Wonderkinga. Broń palna(Rifle) i naboje wchodzą w skład ekwipunku dla gunnera.

Dodatkowo, na 80 lvl dostajemy 3ciego Joba, np u Warriora jest to Berserker, a u Knighta Paladin.


Crafting, Cooking, Mining:

Każda postać, po osiągnięciu 30lvla może wyspecjalizować się w jednym rodzaju craftu, są to:

Weapon Crafting - Wiadomo, za pomocą tego możemy robić bronie dla każdej klasy

Armor Crafting - To samo co wyżej, ale robimy zbroje(rękawice, buty, hełmy, zbroje, tarcze, spodnie)

Supply Crafting - Za pomocą tego craftu, możemy przerabiać low grade materials na high grade. Najbardziej opłacalny craft łączony z miningiem, gdzie w późniejszym crafcie będziemy potrzebować przerobione materiały, a w miningu dostajemy tylko te, z nazwą "Ore"

Accessory Crafting - Czyli biżuteria! Za pomocą tego robimy bizuterie, którą inni gracze kupią z przyjemnością. W składz tego wchodzi robienie Ringów, Earringów, Necklace'ów, Brancelet.


Cooking oferuje nam przerabianie owoców na mikstury(potiony), które zwiększą nasz moving speed, zregenerują mane i życie. Co oferuje jeszcze?

Możemy robić na początku koktajle, wymagają samych owoców i regenerują troszkę więcej niż zwykłe "małe średnie" potiony.

Soki - Potrzeba więcej owoców, ale także potrzeba Syrop. Te eliksyry również regenerują życie(więcej niż średnie potiony), lub zwiększają moving speed na więcej czasu.

Ciasta - Regenrują one potężniejsze ilości życia lub many, ale pod kosztem użycia jeszcze większej ilości owoców i dodatku mąki. Ciasto zrobione z jabłek nie zwiększają już moving speed, ale zdejmują wszystkie debuffy


Mining. Wiadomo co to mining. Wydobywamy z niego materiały potrzebne do craftingu. Bardzo prosty system używania opcji Miningu. Jednakże, czasem podczas "wydobywania" materiałów, można natrafić na Wonderstone, z którego może nie wyleciec nic, kolejne pickaxe'y, które można kupić w sklepie, lub cashowe itemki



Wonderking oferuje nam Auction House, w którym możemy wystawić przedmioty na sprzedaż, możemy także wystawić swój sklep w miejscu "Market Place" do którego można wejść z każdego miasta.

Również oferuje nam dużo różnorodnych miejscówek do zdobywania doświadczenia, oraz bossy, które są nieodłączną częścią gry.
Oraz wiele questów, które pomogą nam wbić %

Spot expa zajęty? Nie ma co się martwić! Wonderking oferuje nam AŻ(!!) 15 Channeli.


Zakonczenie:

Rejestracja:
http://wonderking.de/register/ !!! Koniecznie zmiencie lang. na English ) !!!

Download:
(po rejestracji wyskoczy nam monit, o download)

Gameplay:
http://www.youtube.com/watch?v=u3TI3sUcX2g


Zachecam wszystkich do wspolnej gry. Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Greatz - 29-05-2010 o 19:49.
Greatz jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-05-2010, 19:17   #2
X-Zero
Użytkownik Forum
 
X-Zero's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2006
Wiek: 30
Wpisy bloga: 12

Posty: 1,925
Stan: Niegrający
Imię: b.d.
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Greatz Pokaż post
Side Scrolling MMORPG w grafice 2D
Epic

Hmm... Gra bardzo przypomina Maple... W sumie, może bym zagrał...
Jak jest z expem? Leci w miarę szybko, czy raczej nie?...

@edit:
Ok, dzięki.
__________________
◕ ‿‿ ◕

Ostatnio edytowany przez X-Zero - 28-05-2010 o 19:31.
X-Zero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2010, 19:22   #3
Greatz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 05 2010
Lokacja: Domek ;>

Posty: 9
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Hmm exp...No zasadniczo leci dosc szybko, 1st joba robi sie okolo 3h?
Wg mnie grind sam z siebie jest przyjemny, tzn nie jest monotonny.
Dosc duzo expa mozna dostac za questy, ktorych jest ogrom.
Greatz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2010, 21:58   #4
X-Zero
Użytkownik Forum
 
X-Zero's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2006
Wiek: 30
Wpisy bloga: 12

Posty: 1,925
Stan: Niegrający
Imię: b.d.
Domyślny

Cóż, po naprawdę krótkiej grze i nabiciu 9 level'a, wydaje mi się, że gra jest ok. Profesja Thiefa jako Ninja się chyba zbytnio nie różni niż w maple ( ta sama prędkość ataku, tylko tyle sprawdziłem ;p ), natomiast rogue jest zupełnie inny niż bandit ( zdaje mi się że coś w stylu nie wprowadzonego jeszcze dual bladera [ jakoś tak ] w maplu ).

Jedyny problem to to, że gra jest po niemiecku... Inna sprawa że niedługo powinna wyjść wersja europe, po angielsku, więc raczej nie widzę sensu grania na niemieckiej, skoro większość będzie grała na europe ;p ( nie googlowałem długo, znalazłem tylko info o tym że pod koniec kwietnia powinna wyjść eu, a nadal jej nie ma ;o )

Aha, jeszcze pytanko:
Czy jest sens rozdawać punkty w inne statystyki, niż ta, przy której jest pokazana moja profesja?
I czy jest sens rozwijać to pierwsze drzewko skill'i [ ofc. tylko w to, co potrzebne ]?

@edit:
Zaraz, zaraz...
Co to jest: http://wonderking.ph/ ?
__________________
◕ ‿‿ ◕

Ostatnio edytowany przez X-Zero - 28-05-2010 o 22:05.
X-Zero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2010, 23:20   #5
Greatz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 05 2010
Lokacja: Domek ;>

Posty: 9
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez X-Zero Pokaż post
Cóż, po naprawdę krótkiej grze i nabiciu 9 level'a, wydaje mi się, że gra jest ok. Profesja Thiefa jako Ninja się chyba zbytnio nie różni niż w maple ( ta sama prędkość ataku, tylko tyle sprawdziłem ;p ), natomiast rogue jest zupełnie inny niż bandit ( zdaje mi się że coś w stylu nie wprowadzonego jeszcze dual bladera [ jakoś tak ] w maplu ).

Jedyny problem to to, że gra jest po niemiecku... Inna sprawa że niedługo powinna wyjść wersja europe, po angielsku, więc raczej nie widzę sensu grania na niemieckiej, skoro większość będzie grała na europe ;p ( nie googlowałem długo, znalazłem tylko info o tym że pod koniec kwietnia powinna wyjść eu, a nadal jej nie ma ;o )

Aha, jeszcze pytanko:
Czy jest sens rozdawać punkty w inne statystyki, niż ta, przy której jest pokazana moja profesja?
I czy jest sens rozwijać to pierwsze drzewko skill'i [ ofc. tylko w to, co potrzebne ]?

@edit:
Zaraz, zaraz...
Co to jest: http://wonderking.ph/ ?

To tak:
Jest ang wersja klienta, bynajmniej ja na takiej gram , wyszla ona na poczatku maja i zostala uznana za oficjalna wersje europejska, na amerykanskim wonderze [us] europa ma blocked ip.
Na europejskim kliencie http://wonderking.de/?lang=en sa pewne niedociagniecie zwiazane z "angielszczeniem" ;D, niektore komunikaty sa po niemiecku, ale nadal trwaja prace nad ich zmieniszeniem.
Co do 2giej czesci:
Tutaj http://wonderking.ndoorsgames.com/ce...egory-view.asp jest masa tutoriali dt. Wonderkinga, co prawda forum jest z Wonderkinga US, ale oni sie chyba nie obraza za to, ze korzystamy z tego ;>

edit:
.ph jest wersja filipinska wonderkinga, blizej mi nic o niej nie wiadomo

edit2:
Rzucam Wam jeszcze oficjalne forum http://en.board.bigpoint.com/wonderking/?aid=1969 narazie swieci pustkami, ale nie ma sie co dziwic, powstalo jakos na poczatku maja, zreszta jak caly eng klient.

edit3:
Poprawione linki ;>

Ostatnio edytowany przez Greatz - 29-05-2010 o 10:13.
Greatz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2010, 10:03   #6
X-Zero
Użytkownik Forum
 
X-Zero's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2006
Wiek: 30
Wpisy bloga: 12

Posty: 1,925
Stan: Niegrający
Imię: b.d.
Domyślny

Damn, a ja ściągnąłem z tej strony .de wersję niemiecką XD
Ok, ściągam eng.
Niemcy to zawsze mają jakieś mało wygodne pomysły co do innych języków ; imho powinno być to bardziej widoczne w downloadzie...

I thx za tutoriale...

@edit:
Popraw linki w poprzednim poście, bo wchodzi z ']' na końcu ; P ( no ale każdy powinien się domyślić, gdzie błąd )

@edit:
Kserowata nick, jak coś...
Tak, female...

@down:
O_O
Jak szybko Ci się to ściągało?... Bo mi to zajęło góra 20 minut... No, + 20 na patcha ( ale przy angielskiej już nie trwał tak długo ;d )
__________________
◕ ‿‿ ◕

Ostatnio edytowany przez X-Zero - 29-05-2010 o 13:05.
X-Zero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2010, 11:44   #7
Noradin
Użytkownik Forum
 
Noradin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2008
Lokacja: Poznań/Berlin

Posty: 416
Stan: Niegrający
Imię: SPRZEDANE
Profesja: Elite Knight
Gildia: SPRZEDANE
Świat: SPRZEDANE
Poziom: 192
Skille: 90/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

Yhhh.... Ja też pobrałem wersję niemiecką... No nic,już 31% update to nie ma co zmieniać.
__________________
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
zagramy w zgadnij kotku co mam w środku?
Noradin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2010, 13:13   #8
Greatz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 05 2010
Lokacja: Domek ;>

Posty: 9
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

leee, ja sie zastanawiam kim zagrac od nowa, ;e, wybor chyba padnie na Warriora ;>, a Ty Zero kim grasz?
Greatz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2010, 17:12   #9
Noradin
Użytkownik Forum
 
Noradin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2008
Lokacja: Poznań/Berlin

Posty: 416
Stan: Niegrający
Imię: SPRZEDANE
Profesja: Elite Knight
Gildia: SPRZEDANE
Świat: SPRZEDANE
Poziom: 192
Skille: 90/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

Znaczy nie długo,ale nie chciałem stracić tych 40 minut.
Rewet Gunner 34 LVL (przed chwilą wbiłem 1 joba).
__________________
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
zagramy w zgadnij kotku co mam w środku?
Noradin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2010, 18:11   #10
Pacz_knight
Użytkownik Forum
 
Pacz_knight's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2007
Lokacja: Japonia
Wiek: 31
Wpisy bloga: 15

Posty: 1,712
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Calmera
Poziom: 50
Poziom mag.: 5
Domyślny

Kiedyś widziałem masę zapowiedzi i tylko czekałem aby pojawiła się wersja dla europejczyków.
Pobieram...

@edit
To wreszcie jest ta angielska wersja? o.O
Pacz_knight jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2010, 18:12   #11
Greatz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 05 2010
Lokacja: Domek ;>

Posty: 9
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Noradin, jak Ci sie gra Gunnerem? Jak na poczatku, jak teraz?
Nie mialem przyjemnosci nim zagrac

edit:
No tak jest, co prawda jest troszke niedociagniec jezykowych, np niektore monity po niemiecku, ale ogolnie ejst pozytywnie,

Przypominam, o WWW http://wonderking.de/?lang=en

Ostatnio edytowany przez Greatz - 29-05-2010 o 18:14.
Greatz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2010, 19:38   #12
X-Zero
Użytkownik Forum
 
X-Zero's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2006
Wiek: 30
Wpisy bloga: 12

Posty: 1,925
Stan: Niegrający
Imię: b.d.
Domyślny

Ja gram przyszłym roguem, nick Kserowata i dopiero 11 level ;<

Możesz dopisz w pierwszym poście, tam gdzie download, żeby ludzie zmieniali język strony na angielski, bo inaczej pobiorą po niemiecku ;p
__________________
◕ ‿‿ ◕
X-Zero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2010, 19:51   #13
Greatz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 05 2010
Lokacja: Domek ;>

Posty: 9
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cos ode mnie na zachete , Zero na ktorym CH jestes? Odezwe sie do Ciebei
Greatz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2010, 10:31   #14
Pacz_knight
Użytkownik Forum
 
Pacz_knight's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2007
Lokacja: Japonia
Wiek: 31
Wpisy bloga: 15

Posty: 1,712
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Calmera
Poziom: 50
Poziom mag.: 5
Domyślny

Zasysam! Powinno się pobrać za 15 minut, a ja już się napaliłem na tą grę.
Mam nadzieje że całość dorówna Maplowi, a sami developarzy okażą się bardziej rzetelni, niż ci z Nexonu.

Jaką profesję na sam początek polecacie wybrać? ^^
Nick podam jak już uda mi się zalogować do gry.
Pacz_knight jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2010, 10:40   #15
Gzero
Użytkownik forum
 
Gzero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 05 2010

Posty: 4
Domyślny

Pacz, myślę że typowo - warrior [ i tu chyba nie ma się co zastanawiać - w każdej grze, warrior to ta typowa "pierwsza postać" ; p ]
Chociaż ja bym wybrał thiefa któregoś...

Ehh... Po wczorajszej grze jedynie 16 lev, dzisiaj też za dużo nie pogram... Jak zwykle będę tym najsłabszym, który najwcześniej zaczął grać XD

P.S.: Ciii....
Gzero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2010, 11:39   #16
Greatz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 05 2010
Lokacja: Domek ;>

Posty: 9
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Jesli macie problem z wyborem klasy, zaprawszam tutaj http://wonderking.ndoorsgames.com/ce...sts=12&start=1




Przypominam o poradnikach:
http://wonderking.ndoorsgames.com/ce...ts=239&start=1
Greatz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2010, 13:12   #17
Pacz_knight
Użytkownik Forum
 
Pacz_knight's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2007
Lokacja: Japonia
Wiek: 31
Wpisy bloga: 15

Posty: 1,712
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Calmera
Poziom: 50
Poziom mag.: 5
Domyślny

Nabiłem 12 lvl, moją postacią jest thief robiony pod rouge, ale niewiem czy już czegoś nie spitoliłem w skillach i statystykach.
Mam rozumieć że dobrze by było gdyby mój thief dostawał przedewszystkim DEX i LUK?

Mój nick: Midorii
Pacz_knight jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2010, 13:26   #18
Gzero
Użytkownik forum
 
Gzero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 05 2010

Posty: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pacz_knight Pokaż post
Mam rozumieć że dobrze by było gdyby mój thief dostawał przedewszystkim DEX i LUK?
Podobnie jak w maple - można dawać tylko w LUK i ja chyba tak robię ( no dobra, pomińmy te kilka punktów w dex xD )
Tutaj opis:
Cytuj:
pure luck-
this build places your well being in the hands of evasion and your damage in crit. Pure luck is a good build cause not only does luck give thieves damage, but crit and evasion as well. thought going pure luck makes you miss quite abit, which is a bummer, but in the late game all the luck will make you crit and evade alot hard to live with at early game, but is gonna be worth it in late game. your alternative for hit rate could be depend on your gloves (gloves have a hit rate add opt)

70 dex then pure luck-
this build is to reduce your misses, though at the same time reducing your amount of crits and evasion. this is a good build due to missing less is good for a class with multiple hitting attacks and low damage actually hitting the enemy is somthing to consider
http://wonderking.ndoorsgames.com/ce...osts=1&start=1

Ostatnio edytowany przez Gzero - 30-05-2010 o 14:19.
Gzero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2010, 13:30   #19
Noradin
Użytkownik Forum
 
Noradin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2008
Lokacja: Poznań/Berlin

Posty: 416
Stan: Niegrający
Imię: SPRZEDANE
Profesja: Elite Knight
Gildia: SPRZEDANE
Świat: SPRZEDANE
Poziom: 192
Skille: 90/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

Greatz: Noo,Gunnerem dość fajnie ale trzeba kasę bulić bo praktycznie co 4 lvl masz nową broń i ogólnie waścić trzeba na ammo ale tak to fajnie (dużo pasywnych) i do expa. PS. Ma ktoś na sprzedaż Automatic Gun xD?
Pacz:No cóż,dawaj w co chcesz ale dawaj też w ilość hp jak grasz Rougiem bo teraz to tak tego nie odczuwasz ale potem jak będziesz mieć 60 lvl to zobaczysz że te 20 hp dadzą ci o wiele więcej na dużym niż na małym. LUK jak tam chcesz ale ja wole iść tak że 2 na hp,1 na luk,1 na mane i 2 na dex.
__________________
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
zagramy w zgadnij kotku co mam w środku?
Noradin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2010, 13:48   #20
Frapper
Użytkownik Forum
 
Frapper's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2005
Lokacja: Funreal World
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,580
Frapper ma numer GG 1002880
Domyślny

i ja zagram.

10 lvl wizard, nie ogarniam nic to pakuje wszystko w int
__________________

http://mroziak.blogspot.com/
Pierwszy uzytkownik ktory reportuje wlasne posty.

<Tompior> ale najlepsze z kont evana
<Tompior> Rothes_pompowacz_arbuzuw

Ostatnio edytowany przez Frapper - 30-05-2010 o 15:43.
Frapper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:36.


Powered by vBulletin 3