Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-12-2007, 20:46   #1
diwisnia
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 08 2007

Posty: 32
Domyślny skillVSeq Pall

Paladyn 29lv(dopiero nabity) skille 62 dystans shielding 49 eq p.legi k.armor dvarften shield devil helmet l.boots scarf. Takie eq mialem od 42 shieldingu i zauwazylem spora roznice bijac cyce(rzadkie blood hity) w porownaniu do poprzedniego eq a roznica ogolna wyniosla 7pkt + w porownaniu do starego eq. Natomiast na tym samym eq wbijajac od 42 shielda do 49 co daje rozwiez 7pkt na plus roznicy nie widze... tak samo bylo gdy moj kuzyn grajac sorkiem na 10lv mial dobre eq p.armor p.plegi dvarften shield l.boots steel helmet scarf mogl stac bez konsekwencji atakowany przez 2 roty a wczesniej dostawal sporo blood hitow u nirgo roznica wyniosla 8pkt na plus.Wiec mam pytanko czy pkt ogolne z eq licza sie bardziej od tych z shieldingu? Czy teraz mam zajac sie ostrym wbijaniem shieldingu(bije 2 cyce na raz bez wiekszych strat) czy lepiej zainwestowac w lepsze eq? mam na mysli k.legi warrior helmet fur boots i tarcze jaka(?) guardian/dragon czy moze medusa lub vampire-czesto expie z tarcza wiec sie przyda.
diwisnia jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-12-2007, 16:14   #2
Morkox
Zbanowany
 
Data dołączenia: 20 11 2007

Posty: 100
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Danubia
Poziom: 10
Poziom mag.: 4
Domyślny

Powiem tak bo sam mam palla......shielding jak sama nazwa wskazuje to tarcza więc shielding ćwiczysz jak chcesz iść bloknąć coś ;>

Co do eq to ja ci radzę takie:

- Kusza
- Crown Helmet
- Blue Robe
- Knight lub Crown Legi
- BoHy

I nie przejmuj się shieldingiem ino ciesz sie z grania ^^
Morkox jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2007, 17:28   #3
diwisnia
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 08 2007

Posty: 32
Domyślny

to takie eq to nawet mam tylko te legi kupie sobie lepsze a na bohy to jeszcze sporo mi brakuje chyba ze ktos pomoze mi zrobic na nie qesta na neranie A co do skilli trenowac czy olac je zwyczajnie??-na 30lv chce isc na dragi i nie wiem czy dam z nimi rade
diwisnia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:52.


Powered by vBulletin 3