Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Arcania

Notki

Arcania Wydarzenia ze świata Arcania

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 15-09-2009, 11:44   #1
himato
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 04 2007
Lokacja: Wroclaw rulez

Posty: 71
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: brak
Świat: Arcania
Poziom: 95
Oczko PA ciagle zywe

mialem mile spotkanie 3 stopnia z jednym z czlonkow gildii zwyciezkiej. wracalem droga do venore. poniewaz nie jestem nawiedzonym TIBIARZEM ale gram od czasu do czasu dla mojej postaci nawet pacca nie chce mi sie kupic. pojde tylko czasem przywitac sie ze smokami czy gs-asmi na pohu, pogadam z kims znajomym i daje loga. Zalogowalem sie po pracy (4 polskiego czasu) i odprowadzalem postac do miasta, na drodze spotkalem:

Name: Bellivioon
Sex: male
Profession: Elder Druid
Level: 109
World: Arcania
Residence: Thais
Guild membership: Independent of the Unbeatens
Last login: Sep 14 2009, 18:01:58 CEST
Account Status: Premium Account

jak tylko spotkal mnie, zobaczyl mnie przywital sie sd-ekiem i przyjacielskimi slowami, wielokrotnie powtarzalnymi: "bohy kurwo", "armor szmato" i w przyjacielski sposob, prowadzile ze mna swoja konwersacje. przez moje fps (ok 5), uzycie auto na mapie, etc (pare moich bledow) i powazna roznice w predkosci poruszania sie (knajt na faccu 126 lvl, 109 ED) udalo sie zamknac mnie w wiezieniu gdzie uzywajac wszelkich mozliwych sposobow, probowal mnie przekonac ze moje equi jest jego. Stworzyl pomocnikow (pare hmm poszlo ), zamkniety, bez mozliwosci ucieczki, stalem i sie leczylem, informujac tylko agresora:

1. nie oddam niczego, bo to moje i juz, a powodu do ataku nie mial zadnego.
2. moja smierc mu i tak nic nie da, bo ta postac ma 5 blessow.
3. postaram sie zeby ze swojego zachowania musial sie tlumaczyc.

po jakis 40 min bicia mnie "belli" w przyjacielskiej konwersacji zapytal sie mnie: "duzo masz tych potionow szmato" na co odpowiedzialem, ze nie wiem bo ich teraz nie licze. Na moja odpowiedz postawil pare magicznych murkow i powiedzial "poczekaj tu kurwo" i polecial, zapewne do sklepu, ale widocznie sie rozmyslil bo zaraz dal loga.

Przy jakies okazji opowiedzialem historie kilku czlonkom gildii agresora i liderowi tej gildii. Wiem, ze "suchy" ponoc znieczulil sie i jego postacia biegal ktos inny. Ja poprosilem tylko o zwrot uzytych GHP - 5 bp, manaskow - 10 bp a hmm daruje. Wszyscy sa nieporadni, nikt nie ma z nim kontaktu i takie tam komunaly.

kolejna wojna, ktora miala zmienic charakter tego swiata. miala nie byc wojna "o zlote kalesony". Miala stworzyc przyjazny swiat dla wszystkich graczy, zakonczyc PA i takie tam komunaly. Prawie jak komunizm mialo byc dobrze a wyszlo jak zawsze.
himato jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-09-2009, 12:10   #2
Istna
Użytkownik Forum
 
Istna's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2009
Lokacja: Grudziądz

Posty: 87
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Gildia: Echo
Świat: Arcania
Domyślny

Po twoim poscie stwierdzam iz :
1. Albo masz 13 lat dlugie wlosy , dziewczyne przez internet i uczeszczasz na kursy rycerstwa
2.Albo spadles z choinki skoro myslisz ze post na forum osmieszajacy pomoze ci w odzyskaniu swoich rzeczy
3.Albo masz poprostu wodogłowie jak Cadia N.

Ostatnio edytowany przez Istna - 15-09-2009 o 12:11. Powód: literówka yoyo
Istna jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 12:14   #3
himato
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 04 2007
Lokacja: Wroclaw rulez

Posty: 71
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: brak
Świat: Arcania
Poziom: 95
Domyślny zdjecia Pa

poniewaz rzadko uzywam juz tego forum, nie potrafie wkleic zdjec z ww zdarzenia. dla zainteresowanych - dysponuje nimi. bez bota tez mozna zrobic zdjecie i sie leczyc. kazda postac jest trudna do zabicia dla agresora o podobnym lvl. knajt nie dysponuje sila ognia, jedyna jego przewaga jest udzwig i posiadane zycie. dlatego nie udalo sie bellivioon-owi odeslac mnie do swiatyni. 20 bp ghp i 20 bp manasow stanowia standardowe wyposazenie rycerze na podobnym do mojego lvl. tego poziomu nie uzyskalem kupujac postaci na allegro czy ebay-u. a slownictwa typu "kurwo' i "szmato" nie toleruje, zwlaszcza, ze byla to nieuzasadniona agresja.

no coz bledy moze popelnic kazdy - ale miara czlowieka jest to czy potrafi za swoje bledy przeprosic i szkody probowac naprawic. TIBIARZ tego nie potrafi.

zaoabzcymy czy ten post bedzie pretekstem do hunta dla mojego knajta. Bo niektorzy TIBIARZE potrafia tylko jak babcia Kargulowa : "sprawiedliwosc sprawiedliwoscia ale racja musi byc po naszej stronie".

--- himato dodał 9 minut i 39 sekund później ---

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Istna Pokaż post
Po twoim poscie stwierdzam iz :
1. Albo masz 13 lat dlugie wlosy , dziewczyne przez internet i uczeszczasz na kursy rycerstwa
2.Albo spadles z choinki skoro myslisz ze post na forum osmieszajacy pomoze ci w odzyskaniu swoich rzeczy
3.Albo masz poprostu wodogłowie jak Cadia N.
nie - odzyskac mam w nosie 20k

zly aksjomat wiec nie masz logicznego wnioskowania:

1. nie mam 13 lat, ale wlosy - musze isc do fryzjera
2. nie mam dziewczyny przez internet, chociaz teraz wlasciwie tak, i to wiecej niz 1
3.Choinka u mnie w domu stoi na swieta, wiec nie mialem szans
4.kurs rycerstwa - niezly pomysl
5. Opis wydarzenia nie ma na celu osmieszenie nikogo, wasta 5 bp ghp i 10 manaskow - zarcik, raczej chodzilo o konsekwencje deklaracji liderow gildi ktorzy wygrali z DPTF
6. wodoglowie, czyli dawniej mongolizm jest wykrywany w poczatkach rozwoju plodu, jeszcze w lonie matki. jedna z jej cech jest opoznienie rozwoju (w zaleznosci od stopnia uposledzenia) rozwoju umyslowego. Tak mam wodoglowie ale wirtualne, gram od czasu do czasu z ludzmi o cechach opisanych powyzej i znajduje z nimi platforme porozumienia. Pozwolilem takze zeby przez pewien czas te pixelki stanowily cos wiecej niz tylko pixelki. Dosyc mocno napietnowala moje zycie realne. tak mialem wirtualne wodoglowie, jezeli cos takiego istnieje. ale to juz czas przeszly.

Ostatnio edytowany przez himato - 15-09-2009 o 12:24. Powód: Automerged Doublepost
himato jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 13:35   #4
DamianWWA
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 02 2009

Posty: 9
Domyślny

Profesor troche mylisz rl i grę, a pisanie na forum to najlepsza droga do ośmieszenia się.

P.S
Felix nie ma wodogłowia bydlaki
DamianWWA jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 17:24   #5
Charin
Użytkownik Forum
 
Charin's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2007

Posty: 385
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Antica
Domyślny

Gdyby reszta ludzi była jak autor temtu to tibia była by piękna, a w szczególności arcania. Reszta debili które sie wypowiedziały, to po prostu debile! <wiem wyjątkowo elokwentne zdanie xD>
Charin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 17:26   #6
Ugarid
Użytkownik Forum
 
Ugarid's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2009
Lokacja: Grudziadz

Posty: 118
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: CHzM 0'5
Świat: Arcania
Poziom: 250
Skille: 90/90
Poziom mag.: 9
Domyślny

ty sie lepiej ciesz ze to byl Bellivioon a nie Piotr Pełech
__________________
Ja najarac sie lubie, bo mam najebane w czubie
Jak wiekszosc tego kraju my lubimy byc na haju
Ugarid jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2009, 13:15   #7
himato
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 04 2007
Lokacja: Wroclaw rulez

Posty: 71
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: brak
Świat: Arcania
Poziom: 95
Domyślny

Damian vel Istna - ustal wersje dotyczaca Felixa w dyskursie wewnetrznym.

hmm rl z wirtualem myle - a kto mi we wrzesniu sugeruje skok z choinki? Ja we wrzesniu nie mam choinki w domu, moje dzieci dekoruja ja w dzien wigilijny (rano) wiec dopiero wtedy wnosze ja z balkonu (bo kupiona pare dni wczesniej) do domu. Moze Ty masz wiecznie swieta albo cos Ci umknelo, albo nie zrozumialem Twojej blyskotliwej riposty.

Gra internetowa typu MMORPG nie jest wlasnoscia zadnego gracza, polega na wspolistnieniu roznych graczy. Nawet takich, ktory maja odmienne zdania i przekonania. Rozumiem, ze Twoje watpliwosci budzi fakt, ze w ogole "jak smialem" na ten temat pisac, bo to tabu?

Od czasu wprowadzenia 1 bota (wojna EZ, Ciasteczkowe Potwory, etc vs DPTF, Metallica etc) wszystkie wojny pod plaszczykiem poprawy jakosci gry wszystkich graczy maja podloze ekonomiczne, i to realnie ekonomiczne. Przypomnij sobie hasla jakie mieliscie przeciwko Lukaszowi. Sojusze byly i sa zawierane dla osiagniecia konkretnych celow. Wladza nad swiatem, to wladza nad respowiskami, to poczucie bezkarnosci wobec innych graczy (czesci zwyciezcow, nie wszystkich - pozdrawiam stara ekipe). to unikaty i gp, ktore dosyc latwo zamienic na realna kase. Taka jest prawda, jezeli jej nie rozumiesz, nie ogarniasz - trudno. Ale faktow nie zmienie.

Wiec jezeli "stara ekipa" z "mlodymi wilkami" robi rewolucje w imie hasel; "Fraternite", "egalite", "liberte" (nie znam francuskiego, wiec na bank jest jakis blad), to mam prawo to egzekwowac po jakims czasie.

ISTNA - milej gry, niech sprawi Tobie przyjemnosc sama soba. I naucz sie szanowac odmienosc, to moja jedyna prosba. A zmiana nickow na forum nie robi na mnie wrazenia. Tlumu nie ma i nie bedzie tu, bo to i gra niszowa coraz bardziej (chocby ze wzgledu na przyjacielskie gesty wobec innych graczy), a forum tibii.pl to tez 2 liga. Reasumujac nie musisz robic sztucznego tlumu

Swoja droga komu bedziecie "opylali" kase i unikaty jak wszystkich wywalicie, dacie "hunta", zablokujecie wszystkie respowiska, atakowac bedziecie graczy z tytulu "fajnie na bani kogos stuknac" albo rownie blyskotliwego powodu i sami zostaniecie. Ot pytanie filozoficzne
himato jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2009, 16:34   #8
JA-pakt
Użytkownik Forum
 
JA-pakt's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2009
Lokacja: Legnica
Wiek: 24

Posty: 86
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Dariz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Unbeatens
Świat: Arcania
Domyślny

tak bo kazdy walczy dla dobra arcani hahahhah . Chyba to jest oczywiste ze walczymy dla siebie i kolegow . No co obchodzi nas jakis tam xibit ~ ?????
Jesli chodzi o mnie na arcani moze grac tylko nasza ekipa i pzreciwnicy neytrale nie sa mi do nieczego potrzebne
__________________
JP jak na kamiennej tablicy , XI przykazanie z dedykacja dla ulicy.

Ostatnio edytowany przez JA-pakt - 16-09-2009 o 16:36.
JA-pakt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2009, 08:25   #9
Istna
Użytkownik Forum
 
Istna's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2009
Lokacja: Grudziądz

Posty: 87
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Gildia: Echo
Świat: Arcania
Domyślny

no wiec tak panie filozofie na emigracji ... spaść z choinki to związek ferazeologiczny wiec mysle ze nie powinienes odbierac tego bezpośrednio ..bo naprawde wątpie zeby kogos obchodzilo to ,ze w wigilie wynosisz choinke na balkon. Druga sprawa jest taka ze gdzies tam wczesniej juz napisalem ze nie musze chowac sie pod anonimowym nickiem albo odpisywac sobie na posty. Sprawa trzecia jest taka ze to co bylo wczesniej nie wroci przynajmniej narazie ,poki co musisz sie dostosowac a jak ci sie nie podoba to albo wyjazd albo sie postaw.Podsumowując " jesli bedziemy mieli taka ochote to nawet cala Arcania bedzie chodzila bez butow ".
Istna jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2009, 15:29   #10
JA-pakt
Użytkownik Forum
 
JA-pakt's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2009
Lokacja: Legnica
Wiek: 24

Posty: 86
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Dariz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Unbeatens
Świat: Arcania
Domyślny

ostatne zdanie mi sie najbardziej podoba
__________________
JP jak na kamiennej tablicy , XI przykazanie z dedykacja dla ulicy.
JA-pakt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2009, 16:46   #11
Firma_Pomidor
Użytkownik forum
 
Firma_Pomidor's Avatar
 
Data dołączenia: 13 09 2009

Posty: 12
Domyślny

Himato na Arcanii aktualnie wprowadzone są tzw. ZASADY ULICY. Rozumiem że za czasów DPFT było inaczej ale jeśli ci to nie odpowiada to wy*******aj. Moim zdaniem wpierw zacznij słuchać z dziećmi FIRMY a potem dopiero wróc na Arcanie

Z Firmowym pozdrowieniem,
POMIDOR
Firma_Pomidor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2009, 17:29   #12
Ugarid
Użytkownik Forum
 
Ugarid's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2009
Lokacja: Grudziadz

Posty: 118
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: CHzM 0'5
Świat: Arcania
Poziom: 250
Skille: 90/90
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez himato Pokaż post

Swoja droga komu bedziecie "opylali" kase i unikaty jak wszystkich wywalicie, dacie "hunta", zablokujecie wszystkie respowiska, atakowac bedziecie graczy z tytulu "fajnie na bani kogos stuknac" albo rownie blyskotliwego powodu i sami zostaniecie. Ot pytanie filozoficzne

o to w tej grze chodzi chlopaczku jesli grasz zeby sobie posiedziec na nudnym expie bez vt i niczego to kurwa wy*******aj na noob pvp tam sa potrzebni tacy...
__________________
Ja najarac sie lubie, bo mam najebane w czubie
Jak wiekszosc tego kraju my lubimy byc na haju
Ugarid jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2009, 17:46   #13
Firma_Pomidor
Użytkownik forum
 
Firma_Pomidor's Avatar
 
Data dołączenia: 13 09 2009

Posty: 12
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez himato Pokaż post
mialem mile spotkanie 3 stopnia z jednym z czlonkow gildii zwyciezkiej. wracalem droga do venore. poniewaz nie jestem nawiedzonym TIBIARZEM ale gram od czasu do czasu dla mojej postaci nawet pacca nie chce mi sie kupic. pojde tylko czasem przywitac sie ze smokami czy gs-asmi na pohu, pogadam z kims znajomym i daje loga. Zalogowalem sie po pracy (4 polskiego czasu) i odprowadzalem postac do miasta, na drodze spotkalem:

Name: Bellivioon
Sex: male
Profession: Elder Druid
Level: 109
World: Arcania
Residence: Thais
Guild membership: Independent of the Unbeatens
Last login: Sep 14 2009, 18:01:58 CEST
Account Status: Premium Account

jak tylko spotkal mnie, zobaczyl mnie przywital sie sd-ekiem i przyjacielskimi slowami, wielokrotnie powtarzalnymi: "bohy kurwo", "armor szmato" i w przyjacielski sposob, prowadzile ze mna swoja konwersacje. przez moje fps (ok 5), uzycie auto na mapie, etc (pare moich bledow) i powazna roznice w predkosci poruszania sie (knajt na faccu 126 lvl, 109 ED) udalo sie zamknac mnie w wiezieniu gdzie uzywajac wszelkich mozliwych sposobow, probowal mnie przekonac ze moje equi jest jego. Stworzyl pomocnikow (pare hmm poszlo ), zamkniety, bez mozliwosci ucieczki, stalem i sie leczylem, informujac tylko agresora:

1. nie oddam niczego, bo to moje i juz, a powodu do ataku nie mial zadnego.
2. moja smierc mu i tak nic nie da, bo ta postac ma 5 blessow.
3. postaram sie zeby ze swojego zachowania musial sie tlumaczyc.

po jakis 40 min bicia mnie "belli" w przyjacielskiej konwersacji zapytal sie mnie: "duzo masz tych potionow szmato" na co odpowiedzialem, ze nie wiem bo ich teraz nie licze. Na moja odpowiedz postawil pare magicznych murkow i powiedzial "poczekaj tu kurwo" i polecial, zapewne do sklepu, ale widocznie sie rozmyslil bo zaraz dal loga.

Przy jakies okazji opowiedzialem historie kilku czlonkom gildii agresora i liderowi tej gildii. Wiem, ze "suchy" ponoc znieczulil sie i jego postacia biegal ktos inny. Ja poprosilem tylko o zwrot uzytych GHP - 5 bp, manaskow - 10 bp a hmm daruje. Wszyscy sa nieporadni, nikt nie ma z nim kontaktu i takie tam komunaly.

kolejna wojna, ktora miala zmienic charakter tego swiata. miala nie byc wojna "o zlote kalesony". Miala stworzyc przyjazny swiat dla wszystkich graczy, zakonczyc PA i takie tam komunaly. Prawie jak komunizm mialo byc dobrze a wyszlo jak zawsze.
nikt cie tu nie chce, jesteś przegrany frajerze
Firma_Pomidor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2009, 18:25   #14
F.A.Fik
Użytkownik Forum
 
F.A.Fik's Avatar
 
Data dołączenia: 16 09 2009
Lokacja: Kaliszfornia
Wiek: 37

Posty: 61
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Arcania
Król LoL

PA to nie rozlaczny urok tej gry nie zaleznie od tego kto rzadzi na arcanii , PA bylo jest i bedzie

Ostatnio edytowany przez F.A.Fik - 18-09-2009 o 18:29.
F.A.Fik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-09-2009, 12:23   #15
RycerzunioTomeczko
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ew. nie będzie niczego jak mawiał K. Kononowicz? ;>
  Odpowiedz z Cytatem
stary 20-09-2009, 14:49   #16
Jake9637
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 09 2009

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

pierdolic PA
Jake9637 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-09-2009, 15:09   #17
Sqealer
Użytkownik Forum
 
Sqealer's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2009

Posty: 86
Domyślny

Nie jest źle Cześć osób z echo unbs jest naprawde spoko ;D
Sqealer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2009, 20:16   #18
Bellivioon
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 06 2009

Posty: 5
Stan: Początkujący
Imię: Bellivioon
Profesja: Elder Druid
Gildia: Unbeatens ?
Świat: Arcania
Poziom: 103
Skille: 1083
Poziom mag.: 79
Bellivioon ma numer GG 2623985
Domyślny

PRzepraszam za moje glupie zachowanie... w najblizszych dniach postaram Ci zwrocic wszystko co straciles, niechce zeby ludzie mysleli o mnie ze jestem zly i ogolnie ze jestem jakis pojebanym dzieckiem co bije 3/4 serwera i krzyczy dawaj bohy kurwo. jak bede online napisz do mnie, mozesz mnie zastac najczesciej pod wieczor okolo 22-23 i dogadamy sie w tej sprawie ...

Co do mojej osoby i tego co sie stalo to poprostu CZASAMI tak mam ze lubie sie pobawic bo dla mnie to czysta zabawa i satysfakcja kiedy ktos mi cos da za free a to tymbardziej byla 4 rano czy tam ktora wiec pewnie nie bylem w takim stanie jakim jestem na codzien

To by bylo na tyle, jeszcze raz przepraszam
Bellivioon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-09-2009, 06:30   #19
himato
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 04 2007
Lokacja: Wroclaw rulez

Posty: 71
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: brak
Świat: Arcania
Poziom: 95
Domyślny

przeprosiny przyjete - zamykaja temat

nic nie jestes mi winien, mnie tez ponioslo, chocby z tym postem.

tak masz racje czaem robimy cos nieprzemyslanie - obaj

milej gry
himato jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-09-2009, 17:06   #20
JA-pakt
Użytkownik Forum
 
JA-pakt's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2009
Lokacja: Legnica
Wiek: 24

Posty: 86
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Dariz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Unbeatens
Świat: Arcania
Domyślny

jesli to prawdziwy belivion pisal tego posta to chyba byl pijany.
__________________
JP jak na kamiennej tablicy , XI przykazanie z dedykacja dla ulicy.
JA-pakt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:09.


Powered by vBulletin 3