Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 18-07-2008, 17:05   #121
Relosu
Zbanowany
 
Relosu's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2006

Posty: 196
Domyślny

Narazie zadnego nie zdobywaj. Poczekaj na 70 zacznij bg i arenka i z pvpsetem znajdz jakas gildie ktora raiduje MH etc
Co do "realm - vek'nilash - 2 najwiekszy polski realm po BL" to z miejsca odpada. Wolal bym tam gdzie najmniej polaczkow. A ze hunter szybko lvl i farmi golda to wiem ale jak tam z endgame. wogole potrzebny jest, jak tak to jak bardzo etc ? I to samo mag.

Ostatnio edytowany przez Relosu - 18-07-2008 o 17:27.
Relosu jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-07-2008, 17:47   #122
Bluray
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2007
Lokacja: Outland
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,077
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Bluray ma numer GG 9804717
Domyślny

Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym end game?
Bluray jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2008, 17:55   #123
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

@Bluray
Po wbiciu 70 levela. Czyli rajdowanie. Leveling = przed 70, endgame = po 70.
On się pyta, czy ludzie chętnie biorą huntera na rajdy/instancje. Czy się przydaje.
A co do pytania o tiery: kiedyś rajdowało się po kolei: d1, d2, d3, t1, t2 itp. Ale jak wyszło TBC, to ludzie zaraz po wbiciu 70 włażą do raid gildii i szturmują Maghtheridona, Karazhan, Magisters Terrace itp = T4.

@Relosu
Maga zawsze i wszędzie przyjmują z otwartymi rękami. Z hunterem jest troszkę gorzej. Na twoim miejscu wybrałbym maga.

A teraz ja mam pytanie. Chciałbym zacząć grę na serwerze RPPvP, po stronie alliance. Mógłby mi ktoś powiedzieć, jak to jest z tym klimatem? Czy ludzie "RPują", czy po prostu to olewają? Prosiłbym o rady na temat serwerów RP kogoś, kto tam gra. I jaki serwer RPPvP polecacie?
I kolejne pytanie. Przeniesienie się na inny serwer wiąże się ze stworzeniem nowej postaci. Otóż będę grał Draenei, to pewne. Ich historia jest świetna. Teraz pytanie o klasę. Nie wiem nic na temat shamana, a zastanawiam się właśnie nad nim, oraz nad magiem. Kogo bardziej polecacie do szybkiego levelowania, kto jest bardziej efektywny w endgame, kim gra się przyjemniej (przyjemniej nie oznacza łatwiej - lubię wyzwania.)?

@down
Kasę można zdobyć z profesji. A konkretnie to ze skinningu, herbalismu i miningu. Jeśli masz którąś z nich, wycinaj skóry z zabitych mobów/zbieraj kwiatki/'rżnij' surowce i sprzedawaj to wszystko na Auction House - na twoim levelu miałem 150g z herbalismu.

Ostatnio edytowany przez _WrD_ - 18-07-2008 o 19:24.
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2008, 19:20   #124
Serious Sam
Użytkownik Forum
 
Serious Sam's Avatar
 
Data dołączenia: 27 04 2006
Wpisy bloga: 16

Posty: 1,470
Serious Sam ma numer GG 1542247
Domyślny

Wielkimi krokami zbliża się 30 lvl, i tutaj moje pytanie, skąd wziąć golda?Jak na razie ze zwykłego huntu (duskwood) wynoszę 1g, z tego muszę kupić strzały(10 silverów) i naprawić zbroję (10silv, lub 20silv).Słyszałem o czymś takim jak farm, farming, co to takiego? Drugie pytanie: Jakie profesje dać hunterowi?
__________________
Jeżeli potrzebujesz pomocy, napisz. Chętnie pomogę : )



Amor patriae nostra lex!

Miłość ojczyzny naszym prawem!

Ostatnio edytowany przez Serious Sam - 18-07-2008 o 22:31.
Serious Sam jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2008, 21:00   #125
Racon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 08 2004

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Relosu Pokaż post
Narazie zadnego nie zdobywaj. Poczekaj na 70 zacznij bg i arenka i z pvpsetem znajdz jakas gildie ktora raiduje MH etc
Co do "realm - vek'nilash - 2 najwiekszy polski realm po BL" to z miejsca odpada. Wolal bym tam gdzie najmniej polaczkow.
Ciekawe jak sobie wyobrażasz pve z ventrilo i komunikowanie sie płynnie z raidem, albo areny profesionalne (rating 1700++). A dotego w wowa gra malo idiotow, ponieważ to nie pewna gra ktora wszyscy znamy.

Ostatnio edytowany przez Racon - 18-07-2008 o 21:01.
Racon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2008, 21:29   #126
Dawergo
Użytkownik Forum
 
Dawergo's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 31

Posty: 831
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Dawergo
Profesja: Druid
Gildia: Poland Team
Świat: Eonar
Poziom: 80
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Relosu Pokaż post
Narazie zadnego nie zdobywaj. Poczekaj na 70 zacznij bg i arenka i z pvpsetem znajdz jakas gildie ktora raiduje MH etc
Co do "realm - vek'nilash - 2 najwiekszy polski realm po BL" to z miejsca odpada. Wolal bym tam gdzie najmniej polaczkow. A ze hunter szybko lvl i farmi golda to wiem ale jak tam z endgame. wogole potrzebny jest, jak tak to jak bardzo etc ? I to samo mag.
U mnie na Eonarze są dwie polskie gildie po stronie ally - Poland Team i Exxodus czy jakos tak, ja jestem w pt (poland team) i osobiscie uwazam ze jest super, moze nie bijemy pro evul bossów (w bt dopiero 3) ale naprawdę, gildia jest świetna, świetni ludzie.

Dawergo
__________________
Prawie nowy rekord. 62 KB w podpisie. Wald~

http://www.cda.pl/gry-online/g/f_toya2.htm

http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja1.swf
Dawergo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2008, 21:49   #127
Tom The Tanner
Użytkownik Forum
 
Tom The Tanner's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2006
Lokacja: Karton se zrobiłem IQ: 4

Posty: 637
Tom The Tanner ma numer GG 5904267
Domyślny

Może mi ktoś powiedzieć, czy ten film _WrD_ ma jakieś głębsze przesłanie? xD

http://youtube.com/watch?v=iEWgs6YQR9A

Chodzi o to, że shadow priest suxi, czy jak?


Wjal
__________________
Hasta lá vista, w toku apokalipsa
strzał w stylu Giggsa, szybki aż w fotel wciska
Ostry zakazany jak ekshibicjonista, który
macha swoim fiutem do taktów partytury
Tom The Tanner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2008, 21:53   #128
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

@up
Ja nie podałem linka do piosenki o SP, tylko o ROFLMAO! xD Sajrus dał linka do piosenki o SP.
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2008, 21:55   #129
Racon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 08 2004

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Spellpower:

* All items and effects which grant bonuses to spell damage and spell healing are being consolidated into a single stat, Spellpower. This stat will appear with the same values found on items which grant “increased spell damage and healing” such as on typical Mage and Warlock itemization.
* For classes which do not heal, they should see no change in the character sheet other than new tooltip wording.
* Healing characters will see their bonus healing numbers on the character sheet decrease, however, all healing spells have been modified to receive more benefit from spellpower than they received from bonus healing, with a net effect of no change to the amount healed by their spells. Some talents have had to be rebalanced to accommodate this change, but the amount healed will remain roughly the same. In addition, some talents will provide only healing spell power.
Moze mi to ktos to jakos "ogarnac"? O co chodzi?
Racon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2008, 23:07   #130
Vrael
Użytkownik Forum
 
Vrael's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2006
Lokacja: Poznan
Wiek: 32

Posty: 526
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Arcania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tom The Tanner Pokaż post
Chodzi o to, że shadow priest suxi, czy jak?
Tak, chodzi o to, że priest sux w dpsie
Vrael jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2008, 02:11   #131
Sozemego
Użytkownik Forum
 
Sozemego's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2004
Wiek: 35

Posty: 1,099
Stan: Na Emeryturze
Sozemego ma numer GG 3321585
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Racon Pokaż post
Moze mi to ktos to jakos "ogarnac"? O co chodzi?
zeby ludziom latwiej zdobyfac off-sety (czyli sprzet do innego builda niz twoj - healerzy do dps i na odwrot), zamiast healingu i spell damage na sprzecie bedzie tylko spellpower. teraz, od talentow bedzie zalezec czy bedzie to sie przekladac na healing czy spelldamage. glupie to imo, nie wyobrazam sobie rollowac na 1 item przeciwko..tak naprawde 4 speccom (mag, warlock, spriest i holy priest priest)

@end-game
end-game to tak naprawde BT i sunwell, trudno mowic, zeby ssc czy tk to byl 'end-game' skoro to tak naprawde srodek.

@mag vs hunter
hunter zdecydowanie szybciej leveluje(/autoshot/petattack/afk) i jest latwiej. w end-game hunter tez ma wiekszy dps niz mag. mag tak naprawde jest uzyteczny tylko do wody/fooda i portali pod koniec raidu. (mowa o end-game, o wiele lepiej jest wziasc warlocka w miejsce maga).
mag wcale nie jest dobry do pvp. hunter tez nie (z wyjatkiem BG)
__________________


Wystaw notkę
Przed wystawieniem notki zapoznaj się z papieżem lub farmaceutą.
Sozemego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2008, 10:22   #132
Racon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 08 2004

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sozemego Pokaż post
zeby ludziom latwiej zdobyfac off-sety (czyli sprzet do innego builda niz twoj - healerzy do dps i na odwrot), zamiast healingu i spell damage na sprzecie bedzie tylko spellpower. teraz, od talentow bedzie zalezec czy bedzie to sie przekladac na healing czy spelldamage. glupie to imo, nie wyobrazam sobie rollowac na 1 item przeciwko..tak naprawde 4 speccom (mag, warlock, spriest i holy priest priest)
Wiedzialem! Tylko niemoglem uwierzyc ze blizz taka głupotę wymyślił! Bede musiał respeca brać z ele na resto co 2 raid, a nienawidzę leczyć! + healerzy będą ładnie dps cisnąc... Bez całkowitego sensu to jest... Cale szczescie do rolla doszedl mi teraz resto shammy :// Ale dobrze ze w cloth nie chodzę :F
Racon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2008, 13:22   #133
Relosu
Zbanowany
 
Relosu's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2006

Posty: 196
Domyślny

ok mysle mysle i wiem ze mag odpada. Ale teraz jes pytanie. Bo z Maga pomyslalem nad Warlockiem. Hunter vs Warlock co polecacie i wymiencie wady i zalety. Oczywiscie nie jakies a bo ten pusci shadowbolta etc tylko profesjonalnie.
Relosu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2008, 14:05   #134
Sozemego
Użytkownik Forum
 
Sozemego's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2004
Wiek: 35

Posty: 1,099
Stan: Na Emeryturze
Sozemego ma numer GG 3321585
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Relosu Pokaż post
ok mysle mysle i wiem ze mag odpada. Ale teraz jes pytanie. Bo z Maga pomyslalem nad Warlockiem. Hunter vs Warlock co polecacie i wymiencie wady i zalety. Oczywiscie nie jakies a bo ten pusci shadowbolta etc tylko profesjonalnie.
mam warlocka lvl70 i gralem hunterem na 70 ^^, wiec cos tam moge powiedziec.
warlock:
lock generalnie jest bardzo zabawny, ma duzo czarow, ktore przydaja sie w roznych sytuacjach. duza czesc z nich jest prawie nieprzydatna ale nadal sa smieszne. latwo i szybko sie leveluje, life tap/dark pact+drain life i wody prawie nie trzeba pic. nie wiem jak ty lubisz grac, ale mi kolo 60 lvla juz nerwy puszczaly, gdy co chwile musialem 4 doty castowac na moba i tak w kolko...do tego pet jest czasami naprawde denerwujacy.

raidy - jako affli to jest jeszcze troszke interesujace, bo masz wiecej niz 2 czary do rzuacania
jako destro rzucasz curse of XXX (XXX=nazwa klatwy) i shadowbolt x nieskonczonosc. <- to samo co mag zreszta, lecz wiekszy dps ;P
pvp: nie robilem duzo pvp tym lockiem, ale jest to calkiem ciekawe, da sie kogos tam zabic (jak sie nie ma sprzetu do pvp ;P). areny to inna sprawa, bo wtedy trzeba miec builda sl/sl a to jest przenudne.
(jak masz jakies inne pytania co do locka to wal).

hunter
tez latwo sie leveluje, lecz zdecydowanie nudniej. tak jak mowilem - /cast hunter's mark /petattack /autoshot /afk i lecisz do 70 levela. moze troszeczke przesadzam... nie levelowalem huntera do 70, od ludzi slyszalem, ze jest to strasznie nudne. tutaj znowu, pet czasami bardzo denerwuje (zacina sie, biegnie do ofiary w tempie zolwia na tabletkach nassenych etc).

raidy - tutaj znowu nuda, wiekszosc hunterow ma macro do swojego dpsu (bo tak jest latwiej osiagnac duzy dps), co ogranicza sie do spamowania jednego klawisza + odswierzanie hunter's mark co 2 minuty.

pvp - na arenach jest za duzo przeszkod, zeby hunter mogl rozwinac skrzydla. chowaja sie dranie za pillarami (to dotyczy tak naprawde wszystkich klas, ale huntera dotyka to najmocniej).
jezeli chodzi o bg, to nie ma tam specjalnie przeszkod i tak naprawde to hunter doskonale nadaje sie do bg, moze spowodowac naprawde spory przesiew na lini wroga ;P

tyle co mi wpadlo do mozgu teraz, na temat tych 2 klas. jak masz konkretne pytanie to wal.
__________________


Wystaw notkę
Przed wystawieniem notki zapoznaj się z papieżem lub farmaceutą.
Sozemego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2008, 17:24   #135
Relosu
Zbanowany
 
Relosu's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2006

Posty: 196
Domyślny

Hmmm to chyba wszystko. No i wiem ze bede gral lockiem teraz tylko zapraszac na servery i do gildii(bo nudno mi bedzie tak chodzic samemu i nic nie robic =P) btw 27 bede chyba wkoncu w domu(bo jestem w portugalii) i wtedy zaczne grac na trialu a nastepnie odrazu po 1 na 30dniowym darmowymmiesiacu. I mysle ze bede sie na tyle sprezal i na tyle znam gre ze zrobie jakis 50lvl bankowo. No i jeszcze jedno. W hunterach najbadziej denerwowal mnie ten powolny lvling do 10 kiedy dostaje sie peta a w warlocku fajne jest to ze juz na 2 lvlgo dostaje =P.
Relosu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2008, 19:09   #136
Bluray
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2007
Lokacja: Outland
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,077
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Bluray ma numer GG 9804717
Domyślny

To ja zapraszam na realm Anachronos, do gildi Kompania Braci. W tej gildii poznałem wielu miłych, sympatycznych i chętnych do pomocy ludzi.
Bluray jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2008, 19:09   #137
Dawergo
Użytkownik Forum
 
Dawergo's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 31

Posty: 831
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Dawergo
Profesja: Druid
Gildia: Poland Team
Świat: Eonar
Poziom: 80
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Relosu Pokaż post
Hmmm to chyba wszystko. No i wiem ze bede gral lockiem teraz tylko zapraszac na servery i do gildii(bo nudno mi bedzie tak chodzic samemu i nic nie robic =P) btw 27 bede chyba wkoncu w domu(bo jestem w portugalii) i wtedy zaczne grac na trialu a nastepnie odrazu po 1 na 30dniowym darmowymmiesiacu. I mysle ze bede sie na tyle sprezal i na tyle znam gre ze zrobie jakis 50lvl bankowo. No i jeszcze jedno. W hunterach najbadziej denerwowal mnie ten powolny lvling do 10 kiedy dostaje sie peta a w warlocku fajne jest to ze juz na 2 lvlgo dostaje =P.
Ja zapraszam na Eonar, gildia POLAND team. Przyjmujemy od 15 lvlu, tylko o boosta nie masz co sie prosic, bo czasem ktos da ale szkoda szacunku jak to moj kolega powiedzial. Chyba ze mnie ale ja jade w srode i wracam dopiero 3 czy tam 4 sierpnia

Dawergo
__________________
Prawie nowy rekord. 62 KB w podpisie. Wald~

http://www.cda.pl/gry-online/g/f_toya2.htm

http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja1.swf
Dawergo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2008, 19:37   #138
MonszTfojejRzony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 05 2008

Posty: 133
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bluray Pokaż post
Kołbaś

Ja gram hunterem już prawie 2 miechy z małą przerwą (wczasy) i wbiłem 57lvl, więc myślę że to szybko.
realm: Anachronos

A tak z innej paki: którego tiera najłatwiej jest zdobyć, albo inczaj: którego jest warto zdobyć i ile czasu miej, więcej trzeba temu poświęcić?
Wolno, ja gralem niecaly miech i mialem 64 gdy skonczyla sie aktywacja
__________________
Naruszono limity dotyczące sygnatury.
MonszTfojejRzony jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2008, 21:08   #139
Bluray
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2007
Lokacja: Outland
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,077
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Bluray ma numer GG 9804717
Domyślny

Tylko że ja gram max 2h na dzień i to nie codziennie.
Bluray jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2008, 23:57   #140
MonszTfojejRzony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 05 2008

Posty: 133
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bluray Pokaż post
Tylko że ja gram max 2h na dzień i to nie codziennie.
No to szybko
__________________
Naruszono limity dotyczące sygnatury.
MonszTfojejRzony jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:28.


Powered by vBulletin 3