Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 17-04-2004, 23:11   #21
Vorment
Użytkownik Forum
 
Vorment's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2004

Posty: 102
Domyślny

ja msyle ze wolniej skille rosa na mainie sorcem i druidem niz na rooku.
__________________
Iridia
Vorment Firefist
Royal Paladin
32 lvl
75/60
m lvl 13


A bylo : 33 lvl skills 76/61 m lvl 14

<*&*> ReTiReD <*&>
Vorment jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-04-2004, 15:16   #22
Vemlekos
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 03 2004

Posty: 87
Domyślny

historia którom ja znam jest taka (na jakiejś tabliczce pisało ale nie pam. gdzie)Mino mag był największym postrachem wyspy , nikt nie mugł go ubić więc z maina przypłyneli doświatczeni poszukiwacze przygud wzieli klucz i zamkneli go w kumnaci , klucz został zniszczony spikiem ktury jest na wysepce i dla tego on tam jest

troche jom przekręciłem ale to nic <chyba nic>
Vemlekos jest offline  
stary 18-04-2004, 18:25   #23
Fallorian Thennars
Użytkownik Forum
 
Fallorian Thennars's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2004
Lokacja: Wołomin (respekt)
Wiek: 33

Posty: 90
Wyślij wiadomość przez ICQ do Fallorian Thennars Fallorian Thennars ma numer GG 5367727 Adres Jabbera do Fallorian Thennars
Domyślny

Po primo: ten cały wasz Mino mag co prawda istnieje, ale nie można sie do niego dostać. Powtórzę, żeby wszyscy zrozumieli: nie można sie do niego dostać.

Po secundo: nawet jeśli można sie do niego dostać, nie zabijecie go. Co prawda na niektórych serwerach są mocarze, którym by sie to mogło udać. Ale wy nie jesteście takimi mocarzami jak Sunrise chociażby.

Po tertio: to samo dotyczy Ghoula. I prosiłbym o zamknięcie tematu bo naprawde tu nie ma nic więcej do powiedzenia.

Podsumowując: nie zabijecie owego Mino maga, bo nie ma klucza do jego pokoju. Nie zabijecie Ghoula z tego samego powodu. I nie zabijecie ich nawet jak sie do nich w jakikolwiek sposób dostaniecie.
__________________
Fallorian Thennars jest offline  
stary 18-04-2004, 18:42   #24
Gonzo von Krenzel
Użytkownik Forum
 
Gonzo von Krenzel's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2003
Lokacja: Szczecin

Posty: 1,059
Stan: Niegrający
Gonzo von Krenzel ma numer GG 2029181
Domyślny

Hmmm... a ja (aby nie pomyśleć, że uwarzam, że jest do niego dojście) powiem tak:
Skąd wiecie czy jakby ktoś nie przekopał kilofem całej wyspy nie znalazł by ukrytej komnaty z kluczem? O tym nie pomyśleliście...
__________________
Zapraszam na forum Sony Ericsson.
Gonzo von Krenzel jest offline  
stary 18-04-2004, 23:15   #25
Maniack
Użytkownik Forum
 
Maniack's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2004
Lokacja: zabierzow bochenski

Posty: 677
Stan: Na Emeryturze
Imię: Neust
Profesja: Elite Knight
Gildia: Chair Kids
Świat: Unitera
Poziom: 154
Skille: 97/85
Poziom mag.: 9
Domyślny

JA przekopalem cala wyspe z kilofem.... ochodnia: no prawie... jest tu jaki pacc? ..to brac kilofa i na czesc rooka dla pacc

TU wala takie historie



A tu inne


DObry topic do nabijania postow... 1 napisze "nie da sie" ...2 wymysli jakas bajeczke
__________________
od 8 maja 2007 siedzę w wojsku
8 maj 2007 - szeregowy
26 styczeń 2008 - starszy szeregowy
22 czerwiec 2009 - podporucznik
Maniack jest offline  
stary 19-04-2004, 16:46   #26
Fallorian Thennars
Użytkownik Forum
 
Fallorian Thennars's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2004
Lokacja: Wołomin (respekt)
Wiek: 33

Posty: 90
Wyślij wiadomość przez ICQ do Fallorian Thennars Fallorian Thennars ma numer GG 5367727 Adres Jabbera do Fallorian Thennars
Domyślny

Pan Maniakalny ma racje. To jest nabijanie postów. Apeluję do moderatorów o zamknięcie tematu. DRZWI DO MINO MAGA SĄ ZAMKNIĘTE I NIE MA DO NICH KLUCZA ZAMKNIJCIE SIE WRESZCIE!!! A nawet jeśli dojdziecie zabije was. ZAMKNIJCIE TEMAT!!!
__________________
Fallorian Thennars jest offline  
stary 19-04-2004, 17:28   #27
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

A dlaczego zamykać temat? Ja uważam, że jest dobry. Myślę, że twój post jest przykładem nabijania postów. Nie masz nic do powiedzenia, więc mówisz żeby zamknąć temat.
__________________
http://www.narkopolityka.pl/

"Przede wszystkim należy uświadomić sobie, że miarą stopnia, w jakim ideologia zniewala ludzkie umysły, jest zbiorowa niemożność dojrzenia alternatywy." - Tony Judt
Litawor jest offline  
stary 19-04-2004, 17:59   #28
Vodinesi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 10 2003
Lokacja: Piła
Wiek: 33

Posty: 90
Profesja: Paladin
Vodinesi ma numer GG 1381429
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Fallorian Thennars
Pan Maniakalny ma racje. To jest nabijanie postów. Apeluję do moderatorów o zamknięcie tematu. DRZWI DO MINO MAGA SĄ ZAMKNIĘTE I NIE MA DO NICH KLUCZA ZAMKNIJCIE SIE WRESZCIE!!! A nawet jeśli dojdziecie zabije was. ZAMKNIJCIE TEMAT!!!
Ojojoj...zgodzę się, że nie lada wyczynem byłoby zabicie Mino maga, ale czy gdybyś znalazł klucz do Minoska i nawet padł to czy nie byłbyś dumny, że zostałeś zabity przez Mino maga na rooku? Ja na pewno byłbym dumny...

Nie wiem ale przeglądając ten temat ogarnęła mnie chęć szukania klucza...lecz nie mam pewności czy owaki istnieje wiec nei chce marnować czasu...
Vodinesi jest offline  
stary 19-04-2004, 20:23   #29
SkiLo
Użytkownik Forum
 
SkiLo's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2003
Lokacja: Kalisz, Łódź

Posty: 401
Domyślny

bylem widzialem....ale nie pokonalem
__________________
---
"Łatwo jest umrzeć, trudniej jest żyć"

Hail LoV !!!
SkiLo jest offline  
stary 23-04-2004, 18:21   #30
medevial
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 04 2004

Posty: 72
medevial ma numer GG 7883662
Domyślny

MINO MAG JESTN NA ROOKU I OBOK NICH SĄ CARLIN SWORDY hehehe.... To nie jest quest więc admini mi nic nie zrobią!!
medevial jest offline  
stary 23-04-2004, 19:05   #31
Fallorian Thennars
Użytkownik Forum
 
Fallorian Thennars's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2004
Lokacja: Wołomin (respekt)
Wiek: 33

Posty: 90
Wyślij wiadomość przez ICQ do Fallorian Thennars Fallorian Thennars ma numer GG 5367727 Adres Jabbera do Fallorian Thennars
Domyślny

Tak, masz racje, Mino mag jest na Rooku. I co z tego. Jak chcecie zabić Mino maga przenieście sie na Main. Wiem, że tam to żaden wyczyn, ale to są już szczegóły...
Carlin swordy w liczbie mnogiej? Raczej jeden na gracza. Poza tym ta skrzynia jest zaraz przy wejściu. A obok jest Fishing rod.
__________________
Fallorian Thennars jest offline  
stary 24-04-2004, 10:15   #32
stefan night
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 04 2004

Posty: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez nikt
zalogowalem sie bo juz nie moge na to patrzec otuż to razem z mojim kumplem robilismy se postacie an rooku skilee 34/38 2 coopery shieldy w lapie i pizgalismy z fista
Ja wiem jak wykonac tego questa ale jest to bardzo skomplikowany i ciezki quest jesli chcesz sie dowiedziec jak go zrobic i masz z 30 osub do pomocy chetnie ci powiem (po upie bardzo ciezko zrobic tego questa gdyz mnio mag ucieka a tak a propo mino magus nie jest najsliniejszy na rooku najsilniejszym potworem jest Gs to wlasnie czesc tego questu reszte moge udzielic na numeru gg 3694240) pozdrawiam ROOK RULEZ
:O Człowieku zastanów się co mówisz, nieźle się uśmiałem czytając twoją wypowiedź.
Na rooku skile 34/38 ?? a czy ty wiesz że osiągnięcie takich skili a nawet dużo niższych na rooku jest NIEMOŻLIWE i to z wszystkim jasnych powodów zdaje się. Weź się lepiej pobaw w piaskownicy i nie pisz na tym forum więcej takich postów.
A wracając do tematu myślę, że źle podchodzicie do tej sprawy bo owszem z rooka nie da się dostać do mino maga i wątpię żeby kiedyś też się dało ale jakieś parę ładnych miesięcy temu widziałem w tej komnacie gościa który miał profesje !!! i myślę, że da się tam dostać tylko z maina. Niestety nie mam SS ale po prostu wtedy nie byłem przygotowany do tego ze kogoś tam w ogóle zobaczę.
Tyle miałem do powiedzenia Pozdrawiam
stefan night jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:19.


Powered by vBulletin 3