Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 26-08-2005, 10:00   #61
musc
Użytkownik Forum
 
musc's Avatar
 
Data dołączenia: 22 05 2005
Wiek: 33

Posty: 70
Stan: Na emeryturze
Domyślny

ja . jakie zwas so . kazdy ma prawo do wyrazenia swojego zdania ale jak sie z tym nei zgadzacie to nie jezidzicje mu po rodiznie jak to jedna osoba zrobila ani tez nie musicie tak go wyzywac porostu anpsizcie ze glupi pomysl i tyle kazdy to zrozumie

Ostatnio edytowany przez Zaglada - 27-08-2005 o 03:20.
musc jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-08-2005, 10:23   #62
Bunny
Użytkownik Forum
 
Bunny's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 35

Posty: 40
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Secura
Poziom: 42
Skille: 85/85
Poziom mag.: 5
Bunny ma numer GG 3757199 Bunny ma login Tlenu andre_bunny@o2.pl
Domyślny My opinion

Tak więc można zgodzić się z wieloma osobami, jednakże nie powinniśmy zapominać o kilku ważnych rzeczach.
1. Rookslayerzy "powinni być" (chodź sam wychodzę z założenia, ze są) dla zaczynających grę, dlatego, że niekiedy niektórzy ludzie zaczynają dopiero grę i potrzebują pomocy z rozwianiu jej tajemnic.
2. Rook jest to tylko wyspa przejściowa do zapoznania się z ogólnym game-playem, więc nie rozumiem czemu mówisz iż oni zabierają Ci exp'a. Ważnym faktem jest to, że to Ty niepowinieneś być na Rooku a nie oni.
3. Ten kto jest Rookslayerem powinien wykazywać się przejrzystością języka i nienagannym zachowaniem. Ponadto powinien być zawsze skory do pomocy i otwarty na prośby tych którzy potrzebują pomocy ze strony owego gracza.
@Topic
Sądze, że wprowadzenie bramek nie jest wyjściem ( argumenty powyżej ^)
__________________

~~Retired~~



~~Retired~~
Bunny jest offline  
stary 26-08-2005, 11:51   #63
Benedictus stoPIERWSZY
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 08 2005

Posty: 10
Benedictus stoPIERWSZY ma numer GG 6721248
Problem jaki czopek nawet nie wiesz o co mi chodzilo i sie dopi******sz

Musc, przepraszam za wszystko!

Ostatnio edytowany przez Zaglada - 27-08-2005 o 03:21.
Benedictus stoPIERWSZY jest offline  
stary 26-08-2005, 13:20   #64
musc
Użytkownik Forum
 
musc's Avatar
 
Data dołączenia: 22 05 2005
Wiek: 33

Posty: 70
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Benedictus stoPIERWSZY
ty frajeze mi nie chodzi o te jego zasrane bramki lvlowe tylko ze sie tak do newbies dopier***a i stul pysk mule pasiasty, Musc ty zezowaty frajerze, ***any w odbyt przez zarzyganego pedala, jestes niedomytym burakiem, pieprz gowno przez rure wypierdzie goluma, ty zafajdany krowi buchaju rozjechany przez tira na autostradzie A4, gryz batona przeczochrany obciagancu z koziej dupy!

wzniecilo cie to ze mnei znawywzywales stales sie przez to lepszy?? bo ja sodze ze se tlyko nabijasz posty(to byl twoj 4 post hyba) czy ja cie wyzywam nie a ty odrazu mnei wyzywasz i jesli ci nei hodzi o bramki lvlowe to na hu* oglodasz ten temat i go komentujesz

Benedictus stoPIERWSZY: przeprosiny przyjete

Ostatnio edytowany przez musc - 27-08-2005 o 16:28.
musc jest offline  
stary 26-08-2005, 14:21   #65
poisoner
Zbanowany
 
poisoner's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005

Posty: 367
Problem

Jednym slowem szkoda slow na wasze bezsensowne wypowiedzi. Nie wnosicie niczego do tematu, tylko sie w****iacie jak male dzieci ktorym mamusia zabrala zabawke i jezdzicie bo mnie. Czy ja napisalem o kims ze jest kretyn bo nie akceptuje bramek lvlowych??? A wy bez przerwy mnie wyzywacie!!! Ciekawy jestem czy byscie na rl byli takie pakery jak tutaj udajecie? Nie podobaja wam sie bramki lvlowe, to powiedzcie to grzecznie, a nie z morda na mnie ze jestem skonczonym idiota. Chcesz kogos obrazic, bo ci zycie niemile? To rob to na rl, a nie bedziesz spamowal mojego tematu. Nie masz co napisac poza bezsensowym "to idiotyczny pomysl" to nie pisz nic, bo od niektorych wypowiedzi to mozna *******ca dostac. Ja nikogo nie obrazam za to ze ma odmienne zdanie, wiec i mnie nie obrazajcie. A takie wypowiedzi jak ta benedictusa to prosze moderatorow, zeby byly jak najszybciej usuwane. Co ci niby musc zrobic ze go tak wyzywasz? Obrazil cie? Twoj komentarz swiadczy o poziomie twojej inteligencji, pewnie jestes zakompleksionym na rl dzieckiem ktoremu wszyscy dokuczaja i teraz sie mscisz w necie. Prosze moderatorow o usuniecie tego komentarza i innych uzytkownikow o zachowywanie sie zgodne z regulaminem. Koniec kropka.

Ostatnio edytowany przez poisoner - 26-08-2005 o 14:24.
poisoner jest offline  
stary 27-08-2005, 11:08   #66
xtomixx
Użytkownik Forum
 
xtomixx's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Lokacja: WhiteStok
Wiek: 32

Posty: 27
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Premia
xtomixx ma numer GG 5240220
Problem

NOOB PLX - To co ja mam do 8 lvl chofzić z clubem o jacketem - to jest śmieszne -.- temat do zamknięcia a ten kto go wymyślił prosi o warrna -.- niech tylko dla ciebie ustalą takie bamki - zobaczysz jak fajnie przechodzić rooka w rok
xtomixx jest offline  
stary 27-08-2005, 11:46   #67
Dragu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 03 2005
Lokacja: Gdzie mieszkasz?

Posty: 168
Świat: Świat na którym
Poziom: Poz
Skille: Skille
Poziom mag.: Po
Domyślny

omg noob normalni ludzie wychodza z rooka na 8 lvl -.-
__________________
2003 - 2006
Dragu jest offline  
stary 27-08-2005, 12:35   #68
musc
Użytkownik Forum
 
musc's Avatar
 
Data dołączenia: 22 05 2005
Wiek: 33

Posty: 70
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragu
omg noob normalni ludzie wychodza z rooka na 8 lvl -.-
a co rookstayerzy to neinormalni ludzie czy jak?? tak samo normalni jak i ty co ze komus sie podbra gra na rooku a nie na meinie to jest neinormalny zastanow sie a te bramki lvlowe byly by po to zeby pomoc rookstayeromw expieniu a nie w utrudnianiu pzejscia rooka
musc jest offline  
stary 27-08-2005, 14:52   #69
Nicolo Family
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Wiek: 31

Posty: 6
Domyślny

hehe wedlug mnie jak sie rooka przejdzie to od razu powinno sie pojsc na maina a nie lazic po rooku jescze dluzej
Nicolo Family jest offline  
stary 28-08-2005, 17:13   #70
Trevor
Użytkownik Forum
 
Trevor's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2005
Lokacja: Giżycko
Wiek: 33

Posty: 41
Stan: Aktywny gracz
Imię: Colonell
Profesja: Knight
Gildia: All Saintss
Świat: Secura
Poziom: 14
Skille: 67/63
Poziom mag.: 4
Trevor ma numer GG 2490002 Send a message via Skype™ to Trevor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dwimenor
A jak sobie wyobrażasz, żeby osoby które idą na maina zdobyły chain armora, carlin sworda i reszte sprzętu? Przecierz nie każdy ma kolgów którzy coś dadzą. Nie zawsze da się kupić scale armor(bo kto tym handluje) i całą reszte? Pomyśl logicznie-jak taki świerzo upieczony gracz miałby sobe dać radę na mainlandzie?
Samą kasą nie wyrzyje. Coś jednak musi mieć.
A tak na marginesie: Cipsoft nie popiera rookstayerów.


Edit: Jakby miały by już być te twoje bramki lv to:
Jaskinia rotów - 6lv
Mino hell - 5lv
Chain armor - 4lv
Albo coś w tym stylu. Ale napewno mniejsze/równe 8.

@ up

A jak sobie wyobrażasz to na mainie ze 50 lvl nie ma magic sworda?
Trevor jest offline  
stary 11-09-2005, 19:56   #71
Szymonorius
Użytkownik forum
 
Szymonorius's Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005
Lokacja: Zgorzelec
Wiek: 30

Posty: 14
Stan: Aktywny gracz
Gildia:
Szymonorius ma numer GG 8467516
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poisoner
Ale mi chodzi o to zeby dobrze mialy i nooby ktore pozniej pojda na maina (beda chodzily na odpowiednie dla nich potwory, a nie minosy czy roty) i rookslayerzy, ktorzy w ten sposob bede mieli gdzie zgarniac duzo expa bo nie beda im sie takie 4-5 lvle pałętały i bily minosow czy rotow oraz zabieraly loota.

A z kąd wiesz , że koleś na niskim lvlu jest noobem?!
Może ma postać hight lvla i ma dobry sposob na mino/roty
Ja nie popieram bramek lvlowych na rooku
Szymonorius jest offline  
stary 11-09-2005, 22:06   #72
Dreamersik
Użytkownik Forum
 
Dreamersik's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2005
Lokacja: Świnoujscie

Posty: 32
Stan: Na emeryturze
Domyślny

A czemu CipSoft nie zrobi czegos takiego:

Jesli ktos nabil 8lvl ale nie wychodzi z rooka, to po pierwszym logu automatycznie wyrzuca go na maina do losowego miasta(carlin, venore, thais )
Dreamersik jest offline  
stary 11-09-2005, 22:48   #73
Quezacoatl
Satyryk
 
Quezacoatl's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2005
Lokacja: Tu i tam
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,177
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

OMG o co się tak kłucicie?
Cipy nie zrobią tych bramek więc nie ma o czym gadać (ale też coś powiem).

@Poisoner
Doceniam twoją wytrwałość w graniu (i odpowiadaniu na posty) ale stwierdzenie że 100 lvl na mainie zrobi każdy idiota nie było mądre tak jak to co mówiłeś o huncie na Demony (że niby nie ma adrenaliny bo cie nie zabiją lol? ), jak dla mnie siedzenie na rooku to nie jest gra bo na rooku masz baaardzo ograniczone możliwości np: mało potworów brak czarów i lepszego eq. Wiadomo że każdy gra gdzie i jak lubi ale sorry to co ty opisujesz to jest już noobstwo np: trapowanie takiego 3lvl newbie.

Jeszcze jedno ty byś chcial całego rooka dle siebie i innych rookstayerów a nie dla innych newbies którzy zaczynają grę?.

@up
Dobry pomysł ale nie od 8 lvla bo są goście co lubią posiedzieć na rooku dłużej .Według mnie rookstayerzy (a nie slayerzy jak wielu pisze) powinni pomagać innym graczom a nie przeszkadzać zajmować respy i trapować ,powinni dostawać zezwolenie od cipów na zostanie na rooku (to sie Poisonerowi nie spodoba) w charakterze bardziej tutora niż rookstayera.

@Topic
Bramkom mówimy stanowczo nie (chybaże dodatkowym miejscom z trudniejszymi potworami (specjalnie dla rookstayerów)
__________________
Modzie! Wpisz się do księgi!
Quezacoatl jest offline  
stary 11-09-2005, 22:55   #74
Nadol
Użytkownik Forum
 
Nadol's Avatar
 
Data dołączenia: 18 01 2005
Lokacja: ████ice

Posty: 115
Stan: Na Emeryturze
Imię: Brodol
Profesja: Paladin
Świat: Pandoria
Poziom: 999
Skille: █
Domyślny

Ja na rooku mam 12lv i nie wydaje mi sie zeby te bramki byly potrzebne, chociaż czasami nooby sa wstretne i opieprzaja ze wszystkiego. Może powinny zrobic 1 takie miejsce gdzie mozna wchodzic tam np od 12lv i ekspic na czymś trudniejszym
__________________


Nadol jest offline  
stary 12-09-2005, 14:04   #75
karłowaci
Zbanowany
 
karłowaci's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Lokacja: gdańsk

Posty: 135
Profesja: Knight
Gildia: Brak
Świat: Danubia
Poziom: 22
Skille: 666/69
Poziom mag.: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poisoner
Ostatnio na roku jest coraz wiecej noobow. Aby temu zapobiec proponuje wprowadzic na roku bramki lvlowe. Oto moje pomysly na takie bramki:
Jaskinia rotów - 20 lvl
Mino hell - 18 lvl
Chain armor - 15 lvl
Uwazam ze wszyscy byliby wtedy zadowoleni poniewaz:
1. nooby nie chodzilby do tych miejsc a wiec nie zostalyby strapowane i nie zaliczyly deda
2. kazdy expilby na swoim poziomie, tzn.: ludzie ktorzy ida na maina expiliby na orkach i trollach gdzie expiloby im sie duzo szybciej niz na minosach lub jeszcze gorzej rotach, ktorych bije po 8 noobow i kazdy zbiera minimalna ilosc expa, a rookslayerzy expiliby wlasnie w tych miejscach z bramkami lvlowymi i nie chodziliby na orki i trolle, a wiec nie zabierali expa ludziom ponizej 8 lvla (rookslayerzy sa silniejsi i zgarniaja wiekszosc expa + z reguly tez loot)
każdy jest na początku noobem i nierozumiem czymu nikt ich nienawidzi jak zabierajom komus loot
był szybszy to jeso loot i moze niekazdy chce nabijac 15 level zeba na chain armora pojsc jak idzie sie na niego na 2 levelu ^^
karłowaci jest offline  
stary 13-09-2005, 20:26   #76
pulpi
Użytkownik forum
 
pulpi's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2005
Lokacja: Oleśnica
Wiek: 34

Posty: 6
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Celesta
Poziom: ...
Skille: x/x
Poziom mag.: 5
pulpi ma numer GG 2959914
Pergamin Zgadzam SIĘ

Masz racje powinno tak byc ba mam dosyc platajacych sie noobow
pulpi jest offline  
stary 13-09-2005, 20:50   #77
Baron
Użytkownik Forum
 
Baron's Avatar
 
Data dołączenia: 23 03 2005
Lokacja: poznan
Wiek: 35

Posty: 26
Baron ma numer GG 6039925
Domyślny

Ja uwazam ze nooby albo newbie jak kto woli sa czescia rook-a nie nie mozna zrobic czegos takiego jak bramek levelowych gdyz przez to zycie na rooku stanie sie strasznie monotonne
Ps. Sam jestem rookstayer-em ( na 28 lev ) i nooby nie raz daly i dawaja mi sie we znaki ale cuz taki juz jest nasz los
Baron jest offline  
stary 13-09-2005, 23:43   #78
seedee
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 07 2005
Wiek: 36

Posty: 74
seedee ma numer GG 3463467
Domyślny

bramki lvlowe to jakas brednia, rook ne zostal stworzony do tego zeby na nim zostawac, cala filozofia, skoro nubeb ginie w mino hell to juz jest tylko jego problem
seedee jest offline  
stary 12-06-2006, 15:52   #79
kacper-96
Guest
 

Posty: n/a
Szczęśliwy bramki lvlowe

siema jestem kacper jesli chodzi o bramki lvlowe to dobry pomysł KURWAMAĆ

Ostatnio edytowany przez kacper-96 - 12-06-2006 o 15:54.
 
stary 12-06-2006, 16:11   #80
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

Nie no... Kolejny mały noobek na forum, który uważa się za mistrza...
Dam ci dobrą rade Kacper... Nie pisz w tematach, które były założone już dawno, a ty nie masz nic ciekawego do powiedzenia, wniesienia czegoś nowego lub zainspirowania swoją wiedzą wyjaśniając bardzo ważna sprawe...

To się kieruje nie tylko do niego, ale do całego forum.
Kshaq jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:53.


Powered by vBulletin 3