Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 18-07-2006, 13:25   #61
Rooker666
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 06 2006

Posty: 257
Stan: Niegrający
Domyślny

Kiedyś domki mogły kupować osoby na rooku.Sunrise prawdopodobnie był na mainie invitnał jakiegoś kumpla do domku i teraz on wysyła kase do dp sunrise na domek i tyle.
Rooker666 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-07-2006, 15:42   #62
Jarassimus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 138
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rooker666
Kiedyś domki mogły kupować osoby na rooku.Sunrise prawdopodobnie był na mainie invitnał jakiegoś kumpla do domku i teraz on wysyła kase do dp sunrise na domek i tyle.
Może i tak... A może i tak. ;-)

Wiem, że odsyłam w tym linku do konkurencyjnego forum, ale po kiego grzyba mam dwa razy pisać to samo na różnych forach? A przecież to ja jestem autorem tamtego posta.

Oczywiście, to co tam napisałem, to takie moje przypuszczenia, mogę się więc mylić. :-)

Pozdrowienia.
__________________
Co mógłbym rzec o tym forum? Choć strona, na której ono jest "mieni się" tytułem supported fansite, dzięki pracy moderatorów jest to najgorsze forum, jakie w życiu widziałem. Mają oni bowiem w nosie użytkowników, ich prawa, a nawet sam regulamin. Uważają się za bogów, za nieomylnych. :-P

Nie będę się już udzielał tutaj i napisałem do Administratora priva z prośbą o usunięcie mojego profilu z bazy danych forum. Nie bedę tu siedział ani dłużej.

NA TYM FORUM PANUJE BEZPRAWIE!
Jarassimus jest offline  
stary 18-07-2006, 15:56   #63
Michal9000
Zbanowany
 
Michal9000's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2005

Posty: 337
Stan: Aktywny gracz
Imię: Michos
Profesja: Sorcerer
Gildia: Brak ;(
Świat: Honera
Poziom: 17
Skille: 16/20
Poziom mag.: 13
Domyślny

@UP
Możesz to jednak skopiować z tamtąd, bo nie mam konta na forum tibia.org i mi sie wyświetla żebym sie zalogował bo niemam uprawnień srutututu. I myśle, że kto inny (No co ty, chyba nie myślisz że jestem egoistą? To że jestem 8-mym cudem świata, mr. Master, to nie znaczy że jestem egoistą ) też może mieć ten problem.
Michal9000 jest offline  
stary 18-07-2006, 18:25   #64
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rooker666
Kiedyś domki mogły kupować osoby na rooku.Sunrise prawdopodobnie był na mainie invitnał jakiegoś kumpla do domku i teraz on wysyła kase do dp sunrise na domek i tyle.
Kiedyś można było kupować i do tej pory można kupować. A czy pomyślałeś, jak Sunrise mógł być na mainie i tak sobie powrócić na rooka?...Bez sensu.
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.
Hakuoh jest offline  
stary 18-07-2006, 18:52   #65
Jarassimus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 138
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michal9000
@UP
Możesz to jednak skopiować z tamtąd, bo nie mam konta na forum tibia.org i mi sie wyświetla żebym sie zalogował bo niemam uprawnień srutututu. I myśle, że kto inny (No co ty, chyba nie myślisz że jestem egoistą? To że jestem 8-mym cudem świata, mr. Master, to nie znaczy że jestem egoistą :P) też może mieć ten problem.
Upsss... sorry, nie chciałem robić offtopiku, ale na wyraźne życzenie - czemu nie? ;-)
Cytuj:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lacky lucke
tak tak tylko jest maly problem :P postacie bez profki nie moga miec domku.. sprawdzone przezemnie ;d
Sorry, ale coś kiepsko to sprawdzone. :-P

Ja postarałem się sprawdzić to lepiej ;-). Każdy bowiem wie zapewne, że można sobie wejść do strony Community->Characters i sprawdzić, kim jest Sunrise. Ale również nie każdemu zapewne chciało się sprawdzić czy rzeczywiście wynajmuje on domek w Ab'Dendriel. Tymczasem, nie dość, że na stronie z opisem postaci jest wyraźnie napisane:
Cytuj:
House: Treetop 13 (Ab'Dendriel) is paid until Jul 26 2006
to jeszcze przeszukując wszystkie domki w tym mieście (Community->Houses) można trafić na ten domek (Treetop 13).

Jest tylko pytanie: jak to jest możliwe? Ano, jak dla mnie, bardzo prosto. Należy założyć sobie postać mając oczywiście konto premium, uzyskać na Rookgaardzie 8 level, przejść na maina, kupić domek, a następnie umrzeć tyle razy, ile potrzeba do tego, aby spaść poniżej tego poziomu, na którym wędruje się z powrotem na Rookgaard (nie jestem pewny, bo nie pamiętam: chyba 5). Inaczej mówiąc, jak to się popularnie zwie: dać się zrookować. Oczywiście postać ta zostanie całkiem zresetowana: straci level (zacznie znowu od 1), skille, i ekwipunek, jednak przedmioty, które były w depo tej postaci pozostaną tam nadal.

Zatem, w tej sytuacji, nawet sprawa płacenia przez taką postać czynszu za domek jest niezmiernie prosta. Wystarczy, że osoba grająca tą postacią posiada również drugą postać, tyle że na mainie i co zadany czas po prostu przesyła tamtej drugiej postaci parcele z pieniędzmi za czynsz. Oczywiście parcele przesyłane do kogoś lądują u niego w depo, zatem wszystko jest OK: co miesiąc w depo u postaci będącej na Rookgaardzie są pieniądze na czynsz, więc są stamtąd pobierane i domek nadal jest pod własnością tej osoby z Rookgaardu.

Pozostała jeszcze tylko sprawa sensu takiego postępowania ;-). No cóż... to zawsze jest pewna nobilitacja dla kogoś, kiedy może się pochwalić, że jego postać przebywająca aktualnie na Rookgaardzie posiada na mainie swój domek ;-). Poza tym, korzystając z tzw. listy zaproszonych osób, taka postać może umieścić na niej także tą drugą postać z maina, która służy jej do przesyłania pieniędzy na czynsz. Tamta postać może więc korzystać z dobrodziejstw domku tak samo i na tych samych prawach, co właściciel tego domku czyli ta postać na Rookgaardzie. ;-)

Całkiem to cwane, nieprawdaż? ;-)

Na koniec: zdaję sobie sprawę z tego, że mój post, choć tak długi, jest całkowicie nie na temat wątku. Jednak chciałem po prostu rozwiać wątpliwości towarzyszące postaci o najwyższym levelu na Rookgaardzie ;-). Czy zaś posiada on Spike Sword?

Hmmm... tego nie wiem. :-)
Pozdrowienia.
__________________
Co mógłbym rzec o tym forum? Choć strona, na której ono jest "mieni się" tytułem supported fansite, dzięki pracy moderatorów jest to najgorsze forum, jakie w życiu widziałem. Mają oni bowiem w nosie użytkowników, ich prawa, a nawet sam regulamin. Uważają się za bogów, za nieomylnych. :-P

Nie będę się już udzielał tutaj i napisałem do Administratora priva z prośbą o usunięcie mojego profilu z bazy danych forum. Nie bedę tu siedział ani dłużej.

NA TYM FORUM PANUJE BEZPRAWIE!
Jarassimus jest offline  
stary 18-07-2006, 19:40   #66
tomektrz
Użytkownik Forum
 
tomektrz's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 302
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: nonPvP
Poziom: 25
Skille: 65/65
Poziom mag.: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kshaq
@tomektrz
Nie wkurzam tylko poprawiam, a ja na tym forum zrobiłem więcej niż ty i on razem wzięci. Na Rook'u odkryłem tyle rzeczy, o których wam się nawet nie śniło więc się ode mnie odwal. I co z tego, że wystawiłeś mi notke skoro nikt na nią nie zwraca uwagi, bo są osoby mądre i nienormalne czyli ty.
wow. Chyba to sobie wkleję do sygnaturki... mądry i nienormalny... fajnie brzmi...
__________________
Debata tygodnia: Gra palem
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez grave Pokaż post
Jak Myslicie Skad Najlepiej Dla Pala Brac Szczaly,belty Sperary Small Stones Oprocz Trade I Czrow ???

tomektrz jest offline  
stary 18-07-2006, 21:52   #67
Seroes
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 04 2006
Lokacja: O-ca

Posty: 12
Stan: Aktywny gracz
Imię: Szirubuku
Profesja: Paladin
Świat: Refugia
Poziom: 13
Skille: 47/36
Poziom mag.: 6
Seroes ma numer GG 8219661
Domyślny

A ja mam lepszy pomysl xD
Jezeli kto ma postac na Antice to niech idzie do AB i sprawdzi czy w tym domku sunrise sa rzeczy czy ich niema jak nie ma to znaczy ze ten domek ma dla jaj a jak sa tam rzeczy to oznacza to ze on byl na mainie albo dalej sobie na maina chodzi i dal komus invitke . i to by oznaczalo ze jest przejscie na maina
Seroes jest offline  
stary 18-07-2006, 21:56   #68
Michal9000
Zbanowany
 
Michal9000's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2005

Posty: 337
Stan: Aktywny gracz
Imię: Michos
Profesja: Sorcerer
Gildia: Brak ;(
Świat: Honera
Poziom: 17
Skille: 16/20
Poziom mag.: 13
Domyślny

@tomektrz
Spoko, mój kolega, ma średnią 5.6 w szkole, a drógi mówi do niego raz "Takie oceny. Ty jesteś jakiś psychiczny!"
Michal9000 jest offline  
stary 18-07-2006, 22:01   #69
Pavel Ches
Użytkownik Forum
 
Pavel Ches's Avatar
 
Data dołączenia: 30 05 2006

Posty: 125
Domyślny

Cytuj:
A ja mam lepszy pomysl xD
Jezeli kto ma postac na Antice to niech idzie do AB i sprawdzi czy w tym domku sunrise sa rzeczy czy ich niema jak nie ma to znaczy ze ten domek ma dla jaj a jak sa tam rzeczy to oznacza to ze on byl na mainie albo dalej sobie na maina chodzi i dal komus invitke . i to by oznaczalo ze jest przejscie na maina
To wcale nie oznacza, że jest przejście, ale może oznaczać, że poprostu zanim pojawił się spowrotem na rooku dał kogoś jako współwłaściciela albo invite i możliwość otwierania drzwi i tylko tyle, bez żadnych tajemniczych tuneli.
Pavel Ches jest offline  
stary 19-07-2006, 16:54   #70
Seroes
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 04 2006
Lokacja: O-ca

Posty: 12
Stan: Aktywny gracz
Imię: Szirubuku
Profesja: Paladin
Świat: Refugia
Poziom: 13
Skille: 47/36
Poziom mag.: 6
Seroes ma numer GG 8219661
Domyślny

no ale musial tam jakos wejsc no nie ?
Seroes jest offline  
stary 19-07-2006, 16:57   #71
tomektrz
Użytkownik Forum
 
tomektrz's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 302
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: nonPvP
Poziom: 25
Skille: 65/65
Poziom mag.: 4
Domyślny

przeszedł na maina, kupil domek i dal sie zrookować. Czytaj dokładnie temat zanim się wypowiesz.
__________________
Debata tygodnia: Gra palem
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez grave Pokaż post
Jak Myslicie Skad Najlepiej Dla Pala Brac Szczaly,belty Sperary Small Stones Oprocz Trade I Czrow ???

tomektrz jest offline  
stary 19-07-2006, 17:33   #72
RazoR-R
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 07 2006

Posty: 6
Domyślny

A może znalazł tratwę Amber i sobie pływa w tą i we wtą Wszstko jest możliwe... Taa ale skąd ta tratwa lol... Czyli nie możliwe... Raczej sposób opłacania domku w sposób taki jak napisał Jarassimus jest najbardziej prawdziwy
RazoR-R jest offline  
stary 19-07-2006, 17:44   #73
Jarassimus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 138
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez RazoR-R
A może znalazł tratwę Amber i sobie pływa w tą i we wtą :creature: Wszstko jest możliwe... Taa ale skąd ta tratwa lol...
Jak to skąd? ;-)

Stoi przecie przy brzegu przy półwyspie na południowym wschodzie Rookgaardu :-). Tylko, że pływać się nią nie da. :-)

Nie wierzę w żaden tam tunel na maina. To by było całkiem bez sensu. Wiecie... ja i owszem, wierzę w różne legendy jakie się słyszy o Rookgaardzie, ale tylko w te najbardziej prawdopodobne na prosty rozum. Zaś, właśnie na prosty rozum, tunel na maina jest jak najbardziej nieprawdopodobny. :-)

Pozdrowienia.
__________________
Co mógłbym rzec o tym forum? Choć strona, na której ono jest "mieni się" tytułem supported fansite, dzięki pracy moderatorów jest to najgorsze forum, jakie w życiu widziałem. Mają oni bowiem w nosie użytkowników, ich prawa, a nawet sam regulamin. Uważają się za bogów, za nieomylnych. :-P

Nie będę się już udzielał tutaj i napisałem do Administratora priva z prośbą o usunięcie mojego profilu z bazy danych forum. Nie bedę tu siedział ani dłużej.

NA TYM FORUM PANUJE BEZPRAWIE!
Jarassimus jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:56.


Powered by vBulletin 3