Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Pokaż wyniki sondy: Czy jestes za tym, aby na swiatach z Pvp byl pk na Rookgardzie?
Tak 107 46.72%
Nie 122 53.28%
Głosujących: 229. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 15-08-2004, 21:51   #41
Taliboy
Użytkownik Forum
 
Taliboy's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2004

Posty: 166
Domyślny

Może troche bedzie muj post zbaczac z temetu ale coś wyjaśnie:
Według mnie jeżeli im bardziej dostęp do MMORPG-a jest prosty, gra jest ogólnie znana to gra w nią tyle ludzi że szkoda gadać... (RAGNAROK: Pełna instalka 800 mega na polskim bezpłatnym serverze prendkosc zalozenia konta do tygodnia max 200 ludzi na servie absolutne zero PK czy thiefowstwa[jest kalsa thief ale chodzi tu o perfidne zakradanie itemków... Helbreath:instalka ok 250mega konto właściwie od renki tak jak w tibi ludzi na servku durzo ale PK thief itp zdarzzają sie nagminnie)Tibia:instalka 4 mega prendkosc zalozenia konta kilkanaście minut góra wszyscy znajom i grają)RAJ DLA perfidnych wrednych gangsterów.A tera do rzeczy:
Start: Zaczyna kompletny newbie (nie n00b... n00b coś już wie lub wie wszystko ale tak wykorzystuje swoją wiedzę żeby inni mieli gorzej [PK,thief,exp thief,loot thief,itp.]łasy jest na przedmioty ):
Wbija na świontyne w cienkim ciuszku i z jakoms pałkom. Obcykuje interakcje ze światem. Expi, queśći, handluje jest git. Ma 8 level i... jest zagubiony:bycze miasto tłumy ludzi wariuje... Znajduje kolo i pyta sie co ma zrobić:
Teraz ma 3 mozliwosci:
1.Ziom mu powi ci i jak.
2.Low main lev. co tez nie wie o co biega
3.High main lev. co wyzwie go od noobow i zacznie go bić...
Po wybraniu tego 3 ma 2 możliwości
1.Próbuje wytrzymać i grać na własnom łape czensto metodom prob i blendow lub przy pomocy zaufanych osob)
2.Zakłada 2 postać i staje sie (mowa o nim kilka linijek wyżej w nawiasie)
Powiedzmy ze wybrał 2 droge i dodajmy PvP na ruku:
Tylko patrzeć jak "uczy" szkoły życia(tibi)"nowo narodzonych"
Na mainie też powinna być protekcja dal newbiejów"np.pierwsza postac na koncie (ew.IP)"5 levelowy okres ochronny"dla nastepnych noormalna jazda
Wspaniały pomysł z thief mark(może to być taki mały woreczek kolo imienia)
Tylko jak to wykryć...
Tych co majom grubo ponad 10 level na rooku jest naprawde mało wenc wątpie że gdyby było Pvp to była by jatka z ich udziałem weżmie sie z 10 luda i zemściora... (problem może być z tym kolo co ma 75 lev )

Nie chce właściwie nikogo urażić ale te ok. 30 osób co dało w ankiecie TAK to som n00bY...

Wybaczcie moja ortografia w internecie jest opłakana

Ostatnio edytowany przez Taliboy - 15-08-2004 o 22:03.
Taliboy jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-08-2004, 22:05   #42
Behemut
Użytkownik Forum
 
Behemut's Avatar
 
Data dołączenia: 20 05 2004
Lokacja: Wroclaw / Thais
Wiek: 38

Posty: 122
Behemut ma numer GG 3208404
Evul

Jestem za ale tylko ze wzgledu na trening i ewentualnie wybijanie nOObow
__________________
Fall in too the dark side..
Behemut jest offline  
stary 15-08-2004, 22:12   #43
Gold Raven
Użytkownik Forum
 
Gold Raven's Avatar
 
Data dołączenia: 06 01 2004
Lokacja: Chrzanów

Posty: 230
Imię: Gold Raven
Profesja: Rookstayer
Świat: Danubia
Poziom: 49
Skille: 23/30
Gold Raven ma numer GG 2265742 Gold Raven ma login Tlenu gilette@tlen.pl
Evul bezsens - tyle powiem

PvP na Rookgaardzie ??

Hmm ... powiem tak: bezsens, w takim razie po co jest Rookgaard

Tu się mają przyzwyczajać do gry, jak się czago używa, jak się bić, jak sprzedawać itd ... mają byc przez ten okres chronieni, a nie odrazu po wyjściu ze świątyni -> "You are dead".

Mam inny pomysł z PvP na Rookgaardzie.
Mógłby być ale od 9 lvl - to jest level na którym postać już raczej zostaje na rooku forever - więc lały by sie tylko postacie które zostaja na rooku forever(rookmasterzy, rookstejerzy ;P itd), a zwykli ppl którzy chcą poprostu przejsc na maina na lvl 8 byliby nietykalni tak jak jest to reaz ogólnie na Rookgaardzie.

Inaczej poprostu denny pomysł.
Gold Raven jest offline  
stary 15-08-2004, 22:16   #44
Taliboy
Użytkownik Forum
 
Taliboy's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2004

Posty: 166
Domyślny

Ech... Wsadzacie kij do mrowiska... Jak zacznom sie bić 8+ to sie bedom zlatywać n00by i bedom lootwać co popadnie... właściwie dla same go wqrwi@%&# rookstejerów i już nikt nie bedzie miał łatwego rzycia (chodzi o 4 litery) po za tym na widok czaszek na ruku to niektórym coś cieknie

Ostatnio edytowany przez Taliboy - 15-08-2004 o 22:18.
Taliboy jest offline  
stary 15-08-2004, 22:20   #45
Real Finuko
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 03 2004
Lokacja: Radom
Wiek: 34

Posty: 169
Real Finuko ma numer GG 3772222
Brak ikony

Według mnie PvP na rooku to jest dosyć głupi pomysł.Wyobrażcie sobie 1 lvl z czacha .
Real Finuko jest offline  
stary 15-08-2004, 22:25   #46
Taliboy
Użytkownik Forum
 
Taliboy's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2004

Posty: 166
Domyślny

No właśnie ten pomysł jest niemożliwy sam w sobie...
Taliboy jest offline  
stary 15-08-2004, 22:32   #47
Necron
Użytkownik Forum
 
Necron's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2004
Lokacja: Poznań
Wiek: 33

Posty: 212
Stan: Niegrający
Imię: Solinari
Profesja: Royal Paladin
Świat: Danubia
Poziom: 63
Skille: 89/59
Poziom mag.: 15
Necron ma numer GG 3180413
Domyślny

NIE, NIE i jeszcz raz NIE niektorzy mowia ze ma byc pvp wyobrazacie to sobie wychodzisz z ratow 2lv red hp <powiedzmy> a tu nagle kilku pk 7lv z good sprzet i zaliczas deda bo kto pokona 7lv na rooku to jak 60 na mainie, chcecie pvp na rooku bo was nooby wkurzaja to nei jest powod, czy na securze wlacza pvp bo nooby wiare wkurzaja... NIE. To ze teraz masz 7lv i nie balbys sie nikogo to nie znaczy ze w przyszlosci nie bedziesz mial lv 1 i co wtedy bys zrobil
__________________
na forum od 27.01.2004 !!!

End of my humanity has come on.

Ostatnio edytowany przez Necron - 15-08-2004 o 22:36.
Necron jest offline  
stary 15-08-2004, 23:12   #48
Taliboy
Użytkownik Forum
 
Taliboy's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2004

Posty: 166
Domyślny

Widze że tu więcej sie nikt nie na poci

Podsumówujonc PvP na R00Kgardzie jest poprostu PAPIERWDOLONE

Pora zamknąć temat...
Taliboy jest offline  
stary 16-08-2004, 08:19   #49
Xasagi
Użytkownik forum
 
Xasagi's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2004
Lokacja: Oleszyce
Wiek: 33

Posty: 16
Xasagi ma numer GG 3477039
Dumny

Całkowicie na NIE, jakiś kret.. Zrobi sobie postac lub juz ma na rooku przynajmniej z 5-6 lv dobije sobie a zacznie zabijac inne mniejsze lv na rooku. A jak ma byc PvP na rook to po co jest odzielny świat Main, a po co Rook. To jest beznadziejny pomysł.

Pozdro !
Xasagi jest offline  
stary 17-08-2004, 22:43   #50
LOLO
Użytkownik Forum
 
LOLO's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2004
Lokacja: Głuchołazy
Wiek: 23

Posty: 1,229
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 117
Skille: 96/49
Poziom mag.: 19
LOLO ma numer GG Pisz w tibi jak co ; LOLO ma login Tlenu loloogon@tlen.pl
Evul

Jagby na rooku można bylo zabijać to by była krwawa jadka ale pszynajmnie nooby by nieruszały czyich monsterków, niebyło by kardzieży.
Pvp ma swoje dobre i złe strony raczej na rooku były by polularne raczej te złe strony czyli zabijanie bez powodu
LOLO jest offline  
stary 18-08-2004, 01:03   #51
Monte
Użytkownik Forum
 
Monte's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2004
Lokacja: Nowhere
Wiek: 33

Posty: 772
Stan: Aktywny Gracz
Monte ma numer GG 4447617
Domyślny

Zgadzam się z Maciejem, może lepiej by było od 10 levelu, bo ja na 9 levelu moim sorkiem wyszedłem z rooka, teraz wiem że był to błąd =\ mimo wszystko na Rook'u lepiej nie zabijać, jak ktoś chce robić rzeźnie to kierunek -> mainland i tyle^^
__________________
West Ham till I die.


Playing in memory of MMoH and MMoG. Miss you!
Monte jest offline  
stary 18-08-2004, 14:15   #52
mati9
Użytkownik Forum
 
mati9's Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2004
Wiek: 32

Posty: 146
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Pergamin

Ja zgadzam sie z Fanfi ponieważ, na rooku zabijanie bylo by bezsenzowne dlatego ze inni gracze potrzebuje troche czasu by nauczyc sie grac sie w Tibie a gdyby jakis 12 lvl chodzil na rooku i zabijal to by bylo zle i dlatego zaglosowalem na "Nie"
mati9 jest offline  
stary 18-08-2004, 14:45   #53
aktus
Użytkownik Forum
 
aktus's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Bezdomny z Gor Krańca Swiata
Wiek: 41

Posty: 392
aktus ma numer GG 6005132
Domyślny

ech... a jak 80 lvl chodzi tylko i zabija graczy na mainie? to co sie z nim dzieje? nic?
aktus jest offline  
stary 29-08-2004, 10:38   #54
dymek_13
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Rok

Hmm.... Zawsze jak przechodze jakas postac na Roku to trfa mi to z 2h a ja pamietam jak pierwszy raz gralem to zajmowalo mi to z 9h hehe.
Ale to bylo dawno temu u mnie na caffe sa tacy ludzie jak Tsaro, Divrael, Dao'Lan z nowego swiata nazywanego Elysia i oni to dopiero tam dlugo przechodzili roka na poczatku ale teraz juz nie przechodza i w 1 miesiac zrobili po 70lvl gora. A Divrael ma nawet juz 85lvl i jest knightem.
 
stary 30-01-2005, 16:28   #55
bartox1115
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 01 2005

Posty: 9
Domyślny

W/g mnie to by było możliwe, ale 1,2,3 levelowcy mieliby blokade na ciosy , dopiero jak przekroczą ten level to znika im osłona i mogą normalnie atakowac i być atakowani
bartox1115 jest offline  
stary 30-01-2005, 16:45   #56
>>>DragoN<<<
Użytkownik forum
 
>>>DragoN<<<'s Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2005

Posty: 15
Domyślny

I wlasnie w tym jest problem ze jest ban za PK. JEzeli za pekowanie sie bauje to po co sie tworzy swiaty PvP. N dodatek Gm mowize ze na swiecie PvP mozna sie zabijac dowoli. -.- A ja za to dostalem bana bo bilem thiefow.
>>>DragoN<<< jest offline  
stary 30-01-2005, 16:50   #57
>>>DragoN<<<
Użytkownik forum
 
>>>DragoN<<<'s Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2005

Posty: 15
Domyślny

Zreszta na roku z 1 strony powinni robic ze mozna sie dzgac! Z 2 ze nie ! Dajmy na to ktos che sobie zrobic loota i sprzedac. Przybiega zlodziej kradnie mu go i cala praca na marne! A z 2 strony ktos charuje charuje i nagle wybiega 15lv i zabija go a ten traci wszytko co mial w bag .MOze jeszcze niech zrobioł dp na rooku ;]
>>>DragoN<<< jest offline  
stary 30-01-2005, 16:54   #58
Master Boss
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 01 2005

Posty: 3
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fanfi
PVP na rooku jest rzecza bezsennsowna po to jest wlasnie rook aby gracze nauczylis sie tam grac a tak nieswaidomy niczego gracz moglyby zostac zabity ( wiadomo ze wystepowaloby rowniez zabijanie za nic )

Popieram cie to jet glupota.Ostatecznie mogli by wprowadzic party na roku.Nie wszyscy maja klucz do pokoju do treningu
Master Boss jest offline  
stary 30-01-2005, 18:14   #59
khazad
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Mahakam
Wiek: 41

Posty: 332
Domyślny

i tu jak zwykle jest problem... nie powinno sie trenic na rooku chyba ze sie jest rookstayerem... trenowanie na rooku jest bezsensu bo na mainie skille ida duzo szybciej. bawilo mnie niezmiernie jak na rooku ludki sobie trenily spearing. zeby dobic do 15 spearing trzeba sie niezle napocic a na mainie?
moment praktycznie... pvp na rooku i tak i nie nie zeby nie zabijali mlodych graczy. tak bo wtedy bylo by duzo mniej thiefongu. normalny system skulli jaki jest na mainie i bylo by dobrze. nie zapominajcie ze nawet low levele maja powera jak jest ich kilku.
co do swiatow pvp w wylaczonym pvp owszem jest cos takiego. nazywa sie non-pvp. od dawna gram juz na premii bo nie ma tam tyle noobow. co pacc to pacc. niektorzy sobie szanuja to ze sobie placa za duzo wieksza przyjemnosc gry jako pacc.
khazad jest offline  
stary 30-01-2005, 18:40   #60
Szymek007
Użytkownik forum
 
Szymek007's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2005
Wiek: 37

Posty: 11
Szymek007 ma numer GG 2463620
Cool Ale rozkminka(foch o ścane)

Jeśli rook bylby pvp to po jaką cho*erę miałby istnieć main? Żeby na rooku zabijali sie lov lvl , a na mainie high lvl? To bylaby chyba jedyna przyczyna powstania pvp rooka.
_________________
BTW przestałem grać w Tibię, szkoda że tak późno zauważyłem jej bezcelowość,
_________________
Jeśli macie pytania o Tibie i nie tylko to piszcie na gg:2463620
Pozdro dla qmpli z mejna
_________________
pvp rook... K**** sondy na poziomie- może zróbcie "Od którego poziomu moge spokojnie pkować?"
Szymek007 jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:36.


Powered by vBulletin 3