Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-06-2008, 21:34   #261
Inkognito
Użytkownik Forum
 
Inkognito's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2008
Lokacja: Venore

Posty: 60
Stan: Niegrający
Świat: Pacera
Domyślny

moje pierwsze czasy nie wiem kiedy sie zaczely ale w powstaniu pacery czyli chyba 2003-2004 rok xD

jak kazdy nie wiedzialem co i jak z drabina.....
z npc szlo ciezko
po 8 lvlu kolega powiedzial ze mam isc tu i tu to wyjde na majna i mam mowic venore itd
i wtedy pomyslalem ze jak bede mial 16 lvl to bede mogl miasto i profesje wybrac
ale odrazu koles w venore mi wytlumaczyl dal eq i z 4k pamietam go
albo sie dziwilem czemu summon nie wbija lvla jak hunci zemna
co tam jeszcze hmmm........mialem jeszcze najta i tez historie fajne ;p 20 lvl skile 45/10 ^^ poszedlem na deserta z 20 lvlem ale poszlismy do innego rooma i kazdy pozniej padl od fe albo zerka
gsa ktos lurnal i ja mialem 2 kratki do mostu to sie cieszylem ze gs mnie nieatakuje bo chyba mial laga a ja loota sprawdzalem to zdjal mnie na hita;p
albo jak szedlem kolo d lair to uciekalem a to misiek wyl tylko
__________________
Dusza wolna od frajerstwa....
Inkognito jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-06-2008, 07:46   #262
Angeerfire
Użytkownik Forum
 
Angeerfire's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2008
Lokacja: Białystok

Posty: 51
Stan: Niegrający
Imię: Angeerfire
Profesja: Paladin
Świat: Selena
Send a message via Skype™ to Angeerfire
Domyślny

Ja tam gdzieś od kolegów usłyszałem o grze tibia. Kiedy tylko dostałem neta wchodzę na stronę tibia.com. Domyśliłem się że to taka, bo mówili że tam się po angielsku gada.

Chodziłem po tej stronie z 20 min zanim coś w ogóle skapowałem. W końcu po około 1h ściągnąłem tibię i założyłem postać na Jamerze(nie wiedziałem że świat poszczególny coś daje). No i wchodzę. Pojawia się dziwne okienko, które od razu wyłączam Na rooku grałem z miesiąc.

Zrobiłem chyba 11 lvl i się dowiedziałem że można wyjść na inne wyspy. Nie wiedziałem jak się wdrapuje na drabinę, jak poruszać innymi graczami, łowiłem ryby bez robaków :d. Wielką zagadką było dla mnie jak przejść z miasta do miasta. Aż w końcu dowiedziałem się że to trzeba przejść długą trasę po lądzie...

Pytałem się kolegę dlaczego nie mogę go znaleźć w grze(a on grał na Valorii;]) Oczywiście musiałem założyć nową postać bo zaklinowałem się bez łopaty w pewnym miejscu, a później padłem, bo nie mogłem 2 postacią tam dojść.


Ale Tibia miała na początku lepszy klimat, nie wiem czemu. No i na 26 lvl sorku skończyłem grę. Po około roku znów powracam ;p
__________________
Mój poradnik. Początki grania w Tibię ;].

Porozmawiaj o życiu.

Homo fortunae suae ipse faber

(Człowiek jest kowalem swojego losu)

Angeerfire jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2008, 18:54   #263
Rambag
Użytkownik forum
 
Rambag's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2008
Lokacja: Bieruń

Posty: 7
Stan: Początkujący
Imię: Rambag
Świat: Askara
Poziom: 1
Skille: 10/10
Rambag ma numer GG 4083182
Domyślny

Haha xD... A ja nie wiedziałem jak sie handluje na trade... jak po drabince wejść i do kanałów...
Rambag jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2008, 21:08   #264
Piotress
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 12 2006

Posty: 33
Stan: Na Emeryturze
LOL

jak zaczynalem grac to niewiedzialem jak sie gada do npc i do obi powiedzialem:
hej ziomus, daj cos
albo jak chcialem przejsc przez most dla pacc na rooku to myslalem ze trzeba miec 8lvl zeby tam przejsc
albo pozniej jak zloocilem cooper shield to pokazalem tam na trade room i goscio do mnie: kupie za 170gp
a ja :nieoplaca mi sie.
a moglem miec 170 gp
Piotress jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2008, 20:31   #265
Theourus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 05 2008

Posty: 38
Domyślny

@up
tez myslalem ze most dla pacc jest mostem od 8lvl , myslalem ze to jest ten nijaki main xD

ja jak kazdy chyba nie umialem wchodzic na drabine , ale zaczynalem z plecami - juz mialem 3 kumpli z 30+lvli to mnie szybko all nauczyli xD
kiedys mnie kolo strapowal na ratach to mu all oddalem
a z rooka po tygodniu xD wyszedlem
na mainie bylem totalnym NOOBem - chodzilem po dp i gadalem z ludzmi , lvl mi spadl do 6 , az w koncu znalazlem taka kolezanke 20lvl pall i z nia na cyce chodzilem , ja nic wlasciwie nie robilem , ale dedlem 2 razy xD az w koncu powiedziala ze musze przynajmniej 9lvl wbic to bedzie ze mna chodzic i wbilem i mnie to wciagnelo i wtdy gralem cala noc. wbilem az 17lvl zanim ona weszla do gry i wtedy juz stalem sie prawdziwym graczem xD
Theourus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2008, 20:41   #266
Kedug
Użytkownik Forum
 
Kedug's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2008
Lokacja: Bielsko-Biała
Wiek: 30

Posty: 44
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 54
Skille: 80/80
Poziom mag.: 6
Domyślny

jA zaczołem na tibi 7.6 o.O z poczatku mialem problem wbic w tydzien 8 lvl . Grałem juz sorcem knightem palem.Narazie jeszcze nie grałem drutem ale jeszcze wysztko przedemną Początki były tragiczne i juz lepiej o nich nie mówić ^^
__________________
BKS STAL & ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC & LEGIA W-Wa & RKS WALCOWNIA
Są zasady, nie ma granic!

Kedug jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2008, 20:15   #267
SepterraCore
Użytkownik Forum
 
SepterraCore's Avatar
 
Data dołączenia: 09 01 2008
Lokacja: Toruń

Posty: 34
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xurten
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 86
Skille: 80/75
Poziom mag.: 6
Domyślny

Ja po drabinie umiałem wchodzić
Za to nie umiałem:
-zbierać jagód
-nie znałem sie na trade kompletnie
-PM nic mi nie mówiło
-o chatach tylko słyszałem
-nie wiedziałem czym sie różnią pvp/enfo/non-pvp
-nie wiedziałem co to main
-byłem na rooku jakieś 3 tygodnie
-po wyjściu z rooka kupiłem super broń za 600gp(więcej nie miałem)
Staff(Atk:10 Def:25)
-biegałem w scale armorze do 19lvla
-superbohaterem był dla mnie kolega z broad swordem
-wydawało mi się, że na utana vidzie inni gracze mnie nie widzą
-czary kupiłem po wbiciu chyba 14 lvlu
-nie wiedziałem co znaczy skrót k,cc
-każdy potworek silniejszy od wolfa (albo pk) na mainie budził we mnie lęk
-nie wiedziałem, że mogę sie ropnąć jeśli są itemy na rope spocie(jak wszedłem do dziury i mnie w niej koleś zaczął bić to panicznie odkopywałem śmieci)

Czytając te wszystkie wcześniejsze posty jestem przekonany, że tegoroczny letni update bedzie bardzo pomocny dla takich osób, jakimi byliśmy kiedyś
__________________
98% nastolatków słucha rapu,hip-hopu, techno itp. badziewia. Jeśli należysz do pozostałych 2% nastolatków i słuchasz PRAWDZIWEJ muzyki to wklej to do swojego podpisu.
ROCK, Reagge i Metal()- Jedyna Prawdziwa muzyka!

http://www.pskonejott.com/otc_display.php
Looknij postać "Angel of Distans" ^^
Pozdro ;p
SepterraCore jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2008, 00:25   #268
TaTaskers
Użytkownik Forum
 
TaTaskers's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2007
Lokacja: Eee...

Posty: 173
Domyślny

Siema...

Moje początki?

Hmmm... Zaczęło się to w wieku 8 lat.. (HAHA! xd). Moj brat poszedł z kolegą do kafeji internetowej i tam poznali się na tibi. 2 dnia kolega wyjechał, a że ja (młodszy brat) jak zawsze musiałem za bratem chodzić to zabrał mnie do kafei. Nie stety przykrym trafem okazało się że na tym samym kącie nie można się logować na 2 postaciach naraz. To była rozpacz... Przez cały czas kafejkowy (2h) siedziałem i kombinowałem, jednocześnie patrząc sięna monitor grającego brata. Nagle brat mówi ,,musze iść do toalety, pilnuj mojej postaci!". To była jedna z najlepszych chwil tamtego roku. Podziwiałem krajobraz (tibia 7.4 chyba) i nagle! CO TO?!? KTOŚ WYRZUCIŁ MAGICZNY PŁYTOWY ARMOR (Studder armor) NA GÓRĘ KOŁO MNIE. Wiedząc, że brat jest w toalecie szybko ruszłem do boju, nie było łatwo ponieważ jeszcze 3 osoby biegły po niego. Instyktownie zaczęłem klikac w armor i nagle magicznie go podniosłem. Gdy brat wrócił z toalety nie mógł uwieżyć własnym oczom. Ja, mały braciszek, zdobyłem mu magiczny armor i jeszcze na dodatek zabiłem owce! Co to była za radość... Przez 15 min opowiadałem mu o tym zdażeniu... Wychodząc z kafei mieliśmy 4 lvl. W niedługim od tego czasie dostaliśmy internet na naszego blaszaka. Moja postać też powstała (różniła się tylko 1 literą). Wiedliśmy spokojne życie, szybko nauczyłem się zasad (by kupić sabre należy napisać Buy Sabre) i przestałem być ,,graczem-noobem". Wkrótce mieliśmy (on 26 lvl, ja 20), patrzyłem się na hunt brata na cycach. Wypadły mu 2 dark helmety i halberda, co było nielada szczęściem! Wracamy do miasta i co widzimy?! Zabitą osobę i beera koło jego ciała. Po zabiciu beara, okazało się, że szczęście spadło nam z nieba. Loot składał się z:
-D-Hammera,
-6k w kasie (nie było wtedy platynek)
-3 bp uh
Jaka radość nas przesiąkła! Jeszcze tego samego dnia brat kupił za rzeczy zdobyte fire sworda i niezwykły shield (nie pamięam jaki). Koło 23 brat miał kończyć, gdy nagle pojawiło się ostatnie ,,szczęście". Człowiek (15 lvl) powiedział mu, że wygrał k-seta i pacc w jego loterii! Brat był oszołomiony. Lecz żeby zdobyć nagrode, musiał wejść na pewną stronę i tam się zajerestrować. Co było dalej? Wiadomo! Kejloger, a że nie umieliśmy odzyskać postaci, to nie dość, że stacił rzeczy z niej, to nie mógł odzyskać passów. Brat był zrospaczony. W tedy, zaproponowałem mu, by wziął moją postać, a mi zrobił drógą. Taki mały gest, a tak wiele znaczył... Od tego czasu brat i ja ciężko pracowaliśmy! Miałem aż 34 lvl na knighcie, a on aż 47! W tym momęcie straciłem chęci do grania w tą grę... Nie nabiłem na tej postaci lvl'a przez 3 lata! Całe 3 lata! W tym czasie brat nabił juz 150 lvl, a ja zaczełem grać sorcem... Po upadete (chyba 7.9) Knight został nieopłacalny i zaczeliśmy grać sorcem, ja grałem do tamtej pory:
-Druidem
-knightem
-Pallem
-rookstayerem

I to się utrzymało do teraz... Brat ma teraz +200 lvl, ja mam kilkanaście postaci w tym 100 knighta (ten stary, którym niedawno zaczęłem grać) Sorca 130, 70 druta, 50 palla i kilka innych postaci...


Ale to nie ma związku z moim początkiem!

To czego nie umiałem robić po 4 dniach gry:
- Zmieniać Full atak/balanc/Full def
- Zakładać kont
- Posługiwać się angielskim
- Kupować backpacka (nie umiałem tego napisać, ale np. sabre już umiałem kupić)
- Grać w dziwną grę zwaną ,,fast hand"
- wchodzenie po rope place

Moje osiągnięcia w 4 dni:
- Słynny studded na górze
- 3 lvl
- Zdobycie legendarnego miecza (rapier xD)
- Pochwalenie się przed 6 kolegami z klasy (nie rozumieli o co mi chodzi)

Moje umiejętności posiadane w tych 4 dniach:
- Zabijanie potworów
- Tibia.pl
- KOŻYSTANIE Z PORADNIKÓW NA TIBIA.PL
- Zabieranie rzeczy do baga
- Sprzedawanie i kupowanie Ratów/sabry/torcha/rope/rapiera/mace
- Umiejętności rynkowe (sprzedałem ser za 1gp u kolesia na rynku)
- Nabieranie wody ze studni do zdobytej butelki i wylewania jej pod ludzi i mówienia (zsikałes sie! XD)
- Pisanie na defaucie
- Chodzenie po drabinie
- Inne podstawowe wiadomości


Moje porażki:
2 razy padłem
Zostałem oszukany przez kolesia ,,clonera" (naciśnij ctrl i napisz clone -.-)
Nie zdążyłem zabrać loota z 3 ciał ratów ()
Straciłem 10 zł w kafei

Heh w sumie to fajnie... Ale się rozpisałem...
__________________
Foko Uciekaaaaj!!
Usunełem swoj podpis na rzecz servera (niższą część)
TaTaskers jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2008, 10:53   #269
FrozenHeart
Użytkownik forum
 
FrozenHeart's Avatar
 
Data dołączenia: 15 12 2007

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Neptera
Poziom: 83
Domyślny Mój początek...

Pewnego dnia...siedząc w chacie i muląc w denne gierki na necie (na miniclipie o ile dobrze pamiętam) postanowiłem wyjść na dwór...więc zaszedłem do kafejki, gdzie kumpel opowiedział mi, że znalazł zaj****** grę. Postanowiliśmy iść do mnie żeby mi ją pokazał, i dziwnym trafem mi się spodobała. Na początku dziwnym sposobem wlazłem do kanału, i biłem raty klikając cały czas w okienku battle...wbiłem 2 lv (ale podnieta ) ale kolejne 3 dni siedziałem w tym kanale nie wiedząc jak wyjść na górę, bo nie wiedziałem jak po drabinie wchodzić...później mi ktoś powiedział jak to robić, i wyszedłem na miasto. Poszedłem do sklepu mając w Bp ok. 120gp i chcąc kupić Mace (o którym tyle słyszałem) rzuciłem za ladę 100gp i napisałem Mace, a NPC mi nie dał, i zacząłem gadać, że NPC mnie oszukal ;/ Jakoś do 5 lvl łaziłem na samych ratach...ale pewnego dnia kolega obczaił jak używać liny, i gdzie lepiej expić i z noobowskim eq (o ile pamiętam doublet, leather helmet, club i wooden shield) expiłem na wężach i czasami zabiłem pająka lub wilka...a nawet ganiałem za Deer'ami myśląc, że dają one exp...i tak jakoś wytrwałem do 8 lvl (o ile pamiętam zajęło mi to jakieś 3 tyg.) a gdy już wszedłem na maina, to zabił mnie jakiś koleś...i wtedy zrobiłem sobie przerwę ;p Ale powróciłem xDD
Dobra, nie będę zanudzał, starczy ze mnie ;p Cya
FrozenHeart jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2009, 19:41   #270
narcredzik
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 12 2008
Lokacja: Nowy Targ

Posty: 13
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kaus Tamus
Profesja: Knight
Świat: Nerana
Poziom: 19
Skille: 51/49
Poziom mag.: 2
Domyślny

1. Co wiedziałem:

a) że gram w tibie
b) że musze sie nauczyc w nia grac

2. Czego nie wiedziałem:

a) nie umiałem kupowac (na 7.6, pisałem do dixi hi, rapier please i kladlem kase na lade xD)
b) otwierac potworkow
c) wchodzic po drabinie
d) schodzic do sciekow
e) nie wiedzialem, ze most dla pacc to most dla pacc
f) -||- od 2 lvla to most od 2 lvla
g) ogólnie nic
narcredzik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2009, 13:43   #271
Virtus360
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 01 2009

Posty: 91
Domyślny

Ja na poczatku poszedlem na raty i padlem bo nie wiedzialem jak korzystac z drabiny , albo szwedalem sie po miescie nie wiedzac co robic ;p.
Virtus360 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2009, 14:23   #272
Iluzionistaa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 10 2008
Wiek: 30

Posty: 46
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Furora
Domyślny

Ja tak samo jak wszyscy drabina itp. Kiedys na wagarach bylem bo sie podjaralem ze umiem juz gadac z npc. Jeden gosc mi powiedzial ze nauczy mnie grac to poszlem z nim na kroliczki a jak go nie bylo to expilem na ... kroliczkach.
a pozniej na mainie poznalem goscia ja bylem sorcem i pokazal mi jak wziasc ruszczke i expilem sobie z nim na folodzie wogule nie wiedzialem gdzie jestem i jak wrocic. to tam pierwszy raz tez przez przyadek wbilem white skulla a jak poszedl to pol godziny chodzilem kolo npc bo nie wiedzialemjak wrocic jak juz nie wiedzialem to expilem na trollach az tu nagle bije trolla z mojej ruszczki i patrze nie obrywa co jest... i napisalem do niego na gg i mu powiedzialem ze mi sie ruszczka skonczyla i ze ja wywalilem (bo wywalilem) i spytalem z kad wziasc nowa a tylko many nie mialem heeheheheh...

Haha i jeszcze teraz mi sie przypomnialo haahhaha (jeszcze teraz sie z tego smieje)
Jak pierwszy raz bylem u obiego(tego npc)to pozniej stalem kolo niego z 4 godziny bo mi go bylo szkoda ze zamknelo go za lada i nie moze wyjsc bo myslalem ze to gracz normalny

Ostatnio edytowany przez Iluzionistaa - 08-02-2009 o 12:23.
Iluzionistaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2009, 21:02   #273
NouSza
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 01 2009

Posty: 10
Profesja: Druid
Świat: Secura
Poziom: 24
Poziom mag.: 18
Domyślny

a ja niewiedzialem jak handlowac i dawalem tam gdzie sie wystawia przedmioty itemy rozne innym gracza a one mi nie dawali tego co powiedzieli potem dowiedzialem sie o trade... nie wiedzialem jak wyjsc z roku a jak wyszlem to mnie dedali i eq i exp tracilem... i mowie ale nooby xd
NouSza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 14:52   #274
Styervo
Użytkownik Forum
 
Styervo's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2008

Posty: 33
Domyślny

Głupi byłem (nadal jestem)
Stałem przez kilka godzin i starałem się sprzedać żarcie... krzyczałem "tanie miesiwo, warzywa i owoce" czy coś w tym stylu... potem utknęłem w jakiejś jaskini bez liny i wołałem przez godzinę o pomoc xd Biegałem też po mieście i
oblewałem wszystkich wodą ^^ Kiedy się wydostałem z rooka trzymałem w slocie na amunicję sabre (myślałem że zwiększa to atak) i padałem średnio raz dziennie... Ale to inna historia i inny temat ;p
Styervo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 21:01   #275
XozzQ
Użytkownik Forum
 
XozzQ's Avatar
 
Data dołączenia: 12 11 2008
Lokacja: $o$nOowieCc

Posty: 44
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xozzer
Profesja: Rookstayer
Gildia: Vampires
Świat: Isara
Poziom: 36
Skille: 21/26
Poziom mag.: ^^
Domyślny

Tak jak każdy na początku umiałem podstawowe manewry, nie umiałem wchodzić po drabinie i nie umiałem się ropować.
__________________
Wstaw mi NOTKE.



To pisałem JA, i wyraziłem to co czuje. Xozz~

99% dzieci NEO, uważa że grafika jest najważniejszą częścią gry. Jeśli należysz do tego 1%, wklej to do podpisu.
XozzQ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2009, 11:35   #276
Jimmy_Reaper
Użytkownik Forum
 
Jimmy_Reaper's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2009
Lokacja: A gdzies ;D

Posty: 46
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Krepi xD
Profesja: Paladin
Świat: Beryliia
Poziom: 1
Skille: 10/15
Poziom mag.: 1
Domyślny

Nie umialem sie zarejestrowac xD
3h zeszlo mi na rejestracji, a jak sie zarejestrowalem, to nie na tym swiecie, co trzeba ...
zeszlem po schodach na raty, nie umialem atakoawc i co w tym najlepsze... pisalem do ratow "Ej czemu mi ta linia zielona zmniejsza sie ?"
Na most nie moglem wejsc, bo mialem 1 lvl i do kolesia ktory stal na moscie mowilem : "Przestan !" "Jak ty to robisz ?"
Nie wiedzailem jak tradowac, i pisalem do ludzi "ty 1", a jak mowili trade, to ja "nie chce kupic trade, chce kupic studdet armora"
Jak chcialem przejsc na Maina to pisalem do kuzyna "Jak przejsc na te miasto na bagnah ?" on pisal "Jakie miasto na bagnach ? Venore ? ;>" To ja "No podobne do tego w gotiku 1! "
Lol xD
@edit
Nic nie widzailem o tibii, ale bardzo mi sie podobala... wcagajaca gra !
Jednak.. teraz juz jest mniej takich graczy, bo doszedl ten tutorial na poczatek, a moim zdaniem jest on idiotyczny ;>
__________________


Bede bronił tibii krzesłem ! ;]
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Mine avanse ;*
14:24 You advanced from Level 7 to Level 8.
Jimmy_Reaper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-02-2009, 14:47   #277
kropik
Użytkownik Forum
 
kropik's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2008
Lokacja: ...

Posty: 433
Stan: Na Emeryturze
Imię: re
Gildia: ta
Świat: rd
Poziom: ed
Domyślny

Nie umiałem wchodzić po drabinach, nie wiedziałem gdzie są szczury, jak tradować, pisałem do NPC. "siema" "gdzie tu expic" "ej powiedz cos" "ej obi kupie katane za 40gp ok?", spamowałem każdemu na priv "ej czemu krulik przede mnom ucieka?"
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xevez Pokaż post
ale fjuta mi nie pozwalają używać :|
ej mi tez ;<

Ostatnio edytowany przez kropik - 22-02-2009 o 14:58.
kropik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2009, 12:30   #278
dinozaur667
Guest
 

Posty: n/a
Król bałem sie ;)

Więc u mnie było tak kolega zrobił mi konto, byłem z tego zielony nic nie wiedziałem Gdy już zacząłem grac to pierwsze co zrobiłem to było zwiedzanie Temple i całego miasta po prostu odkrywanie.Wiedziałem podstawy bo kolega mi mówił,na początku raty aż do nieszczęsnego 6 lvl zal nie? porostu nie wiedziałem gdzie zdobywać doświadczenie gdy już wiedziałem bałem się ale byłem dzielny gdy już dobiłem niesamowicie duży lvl czyli 8 byłem wniebowzięty później był znowu mały problem jak przejść na mainland.I znowu kolega mi pokazał

I byłem na mainland!!!!!!
Pierwsze co pomyślałem to , ze do mnie mainland był surowy i zimny he he
Gdy się już ogarnąłem zacząłem bić 9 lvl trawo to około 2 tygodni gdy dobiłem byłem uradowany jak chomik dostający marchewkę okey chciałem 10 lvl ale to już się nie udało grałem około 3,5 tygodnia expiąc i zabijając się na trollach dziwicie się byłem niedoświadczony.
Ale to już za mną teraz idzie mi dobrze w tibi mam druida na Menerze i dobrze mi idzie

ta historia jest teraz do mnie szokująca dla was pewnie tez ale teraz wiem jak się gra w tibie
  Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2009, 12:49   #279
Niezbawiony
Użytkownik Forum
 
Niezbawiony's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2008
Lokacja: Iława

Posty: 176
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Eternia
Poziom: 8+
Skille: 10+
Poziom mag.: 0+
Domyślny

Sprzedalem minotaur leather za 100 gp,nie wiedzialem jak wchodzic po drabinie,co to jest gp <myslalem ze to bag>
__________________
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Fajna piramida?
Niezbawiony jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:56.


Powered by vBulletin 3