Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 05-02-2007, 20:51   #101
Karolreg
Guest
 

Posty: n/a
Pergamin Plate armor quest

Wymagania: Brak
Wymagany lvl: 15
Nagrody: Plate armor, 10 gp, longsword
__________
Idziemy do Obiego i mówimy:
- hi
- quest
- key
- yes
Dostajemy klucz do pewnej komnaty.
Idziemy do Hyacyntha ( czy jakoś tak ) i kupujemy 10 LF.
Następnie udajemy się do miejsca gdzie jest Copper Quest ( przy okazji można go wykonać, jak go się wcześniej nie wykonało ). Zabijamy niedźwiadki, przechodzimy przez ognie, spotykamy dead dragona, i jest droga dalej. Idziemy nią przechodząc przez ognie i łykając LF. Jest dziura w dół. w Dziurze jest 4 Mino, 5 Rotwormów. Zabijamy. Za nimi stoją drzwi do pokoju. Otwieramy je kluczem od Obiego, zabijamy 2 mino i jest skrzynka z nagrodami. Wracając przechodzimy znowy przez ognie i łykamy LF. To wszystko.

Ostatnio edytowany przez Karolreg - 05-02-2007 o 20:53. Powód: Błędy ortograficzne
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-02-2007, 17:54   #102
Zick_Rookmaster
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Spike Sword Quest

Wymagania: Brak
Wymagany lvl: 35
Nagrody: Spike Sword

Na mino hell wykopujemy dziure kilofem następnie schodzimy na dół i ze skrzynki bierzemy klucz. Wychodzimy z dziury, otwieramy 1 drzwi z mino magiem, przesuwamy dzwignie, żeby otworzyc 2 drzwi, ubijamy mino maga, albo przebiegami obok niego, zamykamy drzwi za nim, żeby nas nie zabił (jeśli obok niego przebiegliśmy). Otwieramy deaddragona i wchodzimy do teleportu, który przeniesie nas do mista. Idziemy do toma i mówimy:
hi
spike sword
yes
bye
Jesli nie powiemy tego przez 30 po zdobyciu spike sworda on zniknie.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2007, 20:22   #103
Szlaja
Użytkownik Forum
 
Szlaja's Avatar
 
Data dołączenia: 01 02 2007

Posty: 275
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Nebula
Poziom: 8
Skille: 10/14
Poziom mag.: 1
Cool Old Pyramid

OMG ale nooby sie wypowiadają bez urazy ale dzie 5 zerkow! Powaliło a to mój Quest
Lvl - 50+
Osoby-3+
Wiec idziemy do Seymoura i mowimy
Ja - hi
S (Seymour) - hello...
J (ja) -Old Pyramid
S - Ekhmmm... Eeee.... Yyyy
J - OLD PYRAMID
S- och ok, ok, ok Old Pyramyd mhmmm. I know go to Amber!
J- Thank you. Bye Bye
S- Bye bye...
Idymy xD do Amber
J- hi
A(amber)-hello...
J-Old Pyramyd
A- Ok i will teleport you.
Tpnie nas pod Piramide na poziom -8
A tam mamy niespodzianke - Pokój z gwiazdkami ale nie na kazdom da sie wejsc jakby to byla sciana odnajdujemy droge a na nastepnej komnacie mamy 10x10 kratek a jak przejdziemy 5 kratek do nastepnych drzwi pojawiajom sie Wyznawcy Demona - Skeletony xP (zgadujcie co robimy?) ZABIJAMY SCIERWO!! Jak zabijemy to idziemy do nastepniej komnaty som schody i jestesmy na poziomie -7 a tam komnata 30x10 kratek i na bokach som PoisonPlugerry które walą z poisona i nas zatruwajom a kazdy strzal zabiera 10 hp a jak tak te 3 wieze jebnom to 30 hp i zatruty po 5hp...4hp...3hp.. itp. biegniemy i przy drzwiach czeba wypowiedziec magiczne slowa "Ikem Charah Maruk De Door Of Demon!" drzwi otwierajom sie i przebiegamy i wszedzie ogien i musimy przebiec ale niektore ognie zabierajom po 20 hp potem po 15, 15, 15 i 15. A niektóre dodajom hp +20 hp +10 hp +10hp i +10 hp. Jak przejdziemy jest Tp na poziom 0 idziemy dalej som 3 stolki jak w trade room ale nie da sie do nick sotac za to som 3 dzwignie pod jednom z czapek jest marchew jak znajdziemy królika zabiera nam 30 HP a jak marchew dostajemy Stone Golem Claw i idziemy dalej som schody. Wchodziny na gure i na nastepnym pierze +3 widzimy paradujoce sobie 10 demonow wchodzimy a Demony... Uciekajom okazuje sie ze to "przebrane" Rabbity
idziemy na poziom +4 a tam mamy krąg z kamieni wzucamy w nie Stone Golem Claw i nas TPnie na poziom +7 mamy tam caaaale pole gwiazdek komnata o wymiarach 50x50 i wszedzie gwiazdki ale niektore zabierajom po 50 hp a inne przeprowadzajom po prostu nas i idziemy jak przejdziemy to mamy next komnate a w niej wszedzie som gzwiadki jak wczesniej ale komnata ma wymiary 10x10 wiec latwo bedzie do tego nie ma odbierania HP!! Ale mamy 2 PosionPlugerry 3 EnergyPlugerry a one biorom po 30 hp i jeszcez FlamePlugerry ktore zabierajom po 10 hp ale niestety jak wszystko zajebie to biera z 80 hp przelecimy komnate i nastepnom to juz luz DRABINKA! jestesmy na poziomie +8 i mamy skrzynie z Nagrodami! ale jak jestesmy 5 kratek od skrzynek pojawiajom sie 4 WYznawcy Demona - Skeletony. Zabijemy je i bieramy nagrody - Brass Armor, Bow i 10 K w Platynkach i wracamy dziurom która zazuca nas na poziom +1 a tam mamy ~labirynt wieeelki wymiary 200x200 :< i tammamy skele czasem NECRO! ale jak zwykel to zmieniony Rabbit a czsem REALNY Ghoul to wtedy CHODU! a dotego som Destroyedy (takie potworki co nie bijom i nie uciekajom ale da sie w nie wejsc ale zabiera wtedy max 50 hp a czasem nawet 200!! ale mozna je przesówac) i jak wyjdziemy to juz LUZ!! MAMY QUESTA!!
__________________
"Nie doceniacie potęgi szczurów!" ;>!
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hudy_Pogromca Pokaż post
"Faithfully minotaur mage has escaped from secret room!" po przetłumaczeniu "Wiernie Minotaur mage popiół cytował z sekretnego pokoju!"
Najsz. Ja tag nje umjem! Plox nałucz mnje!

Ostatnio edytowany przez Szlaja - 07-02-2007 o 20:23.
Szlaja jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2007, 20:27   #104
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szlaja Pokaż post
OMG ale nooby sie wypowiadają bez urazy
Odezwal sie, czlowieku zanim cos napiszesz na forum, wrzuc to do worda zeby za ciebie bledy poprawil bo Ty jednak nei jestes w stanie tego zrobic, sadzac po poziomie twojego tekstu...
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri



Ostatnio edytowany przez Pan Klocek - 07-02-2007 o 20:31.
Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2007, 20:30   #105
Szlaja
Użytkownik Forum
 
Szlaja's Avatar
 
Data dołączenia: 01 02 2007

Posty: 275
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Nebula
Poziom: 8
Skille: 10/14
Poziom mag.: 1
Domyślny omg

Ehe nie moja wina ze mam cos z klawiaturą -,- wiec sie zamknij nawet QSa nie przeczytal i sie odzywa -.-
__________________
"Nie doceniacie potęgi szczurów!" ;>!
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hudy_Pogromca Pokaż post
"Faithfully minotaur mage has escaped from secret room!" po przetłumaczeniu "Wiernie Minotaur mage popiół cytował z sekretnego pokoju!"
Najsz. Ja tag nje umjem! Plox nałucz mnje!
Szlaja jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2007, 20:41   #106
Draggy_Slayer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 10 2006

Posty: 912
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szlaja Pokaż post
OMG ale nooby sie wypowiadają bez urazy ale dzie 5 zerkow! Powaliło a to mój Quest
Lvl - 50+
Osoby-3+
Wiec idziemy do Seymoura i mowimy
Ja - hi
S (Seymour) - hello...
J (ja) -Old Pyramid
S - Ekhmmm... Eeee.... Yyyy
J - OLD PYRAMID
S- och ok, ok, ok Old Pyramyd mhmmm. I know go to Amber!
J- Thank you. Bye Bye
S- Bye bye...
Idymy xD do Amber
J- hi
A(amber)-hello...
J-Old Pyramyd
A- Ok i will teleport you.
Tpnie nas pod Piramide na poziom -8
A tam mamy niespodzianke - Pokój z gwiazdkami ale nie na kazdom da sie wejsc jakby to byla sciana odnajdujemy droge a na nastepnej komnacie mamy 10x10 kratek a jak przejdziemy 5 kratek do nastepnych drzwi pojawiajom sie Wyznawcy Demona - Skeletony xP (zgadujcie co robimy?) ZABIJAMY SCIERWO!! Jak zabijemy to idziemy do nastepniej komnaty som schody i jestesmy na poziomie -7 a tam komnata 30x10 kratek i na bokach som PoisonPlugerry które walą z poisona i nas zatruwajom a kazdy strzal zabiera 10 hp a jak tak te 3 wieze jebnom to 30 hp i zatruty po 5hp...4hp...3hp.. itp. biegniemy i przy drzwiach czeba wypowiedziec magiczne slowa "Ikem Charah Maruk De Door Of Demon!" drzwi otwierajom sie i przebiegamy i wszedzie ogien i musimy przebiec ale niektore ognie zabierajom po 20 hp potem po 15, 15, 15 i 15. A niektóre dodajom hp +20 hp +10 hp +10hp i +10 hp. Jak przejdziemy jest Tp na poziom 0 idziemy dalej som 3 stolki jak w trade room ale nie da sie do nick sotac za to som 3 dzwignie pod jednom z czapek jest marchew jak znajdziemy królika zabiera nam 30 HP a jak marchew dostajemy Stone Golem Claw i idziemy dalej som schody. Wchodziny na gure i na nastepnym pierze +3 widzimy paradujoce sobie 10 demonow wchodzimy a Demony... Uciekajom okazuje sie ze to "przebrane" Rabbity
idziemy na poziom +4 a tam mamy krąg z kamieni wzucamy w nie Stone Golem Claw i nas TPnie na poziom +7 mamy tam caaaale pole gwiazdek komnata o wymiarach 50x50 i wszedzie gwiazdki ale niektore zabierajom po 50 hp a inne przeprowadzajom po prostu nas i idziemy jak przejdziemy to mamy next komnate a w niej wszedzie som gzwiadki jak wczesniej ale komnata ma wymiary 10x10 wiec latwo bedzie do tego nie ma odbierania HP!! Ale mamy 2 PosionPlugerry 3 EnergyPlugerry a one biorom po 30 hp i jeszcez FlamePlugerry ktore zabierajom po 10 hp ale niestety jak wszystko zajebie to biera z 80 hp przelecimy komnate i nastepnom to juz luz DRABINKA! jestesmy na poziomie +8 i mamy skrzynie z Nagrodami! ale jak jestesmy 5 kratek od skrzynek pojawiajom sie 4 WYznawcy Demona - Skeletony. Zabijemy je i bieramy nagrody - Brass Armor, Bow i 10 K w Platynkach i wracamy dziurom która zazuca nas na poziom +1 a tam mamy ~labirynt wieeelki wymiary 200x200 :< i tammamy skele czasem NECRO! ale jak zwykel to zmieniony Rabbit a czsem REALNY Ghoul to wtedy CHODU! a dotego som Destroyedy (takie potworki co nie bijom i nie uciekajom ale da sie w nie wejsc ale zabiera wtedy max 50 hp a czasem nawet 200!! ale mozna je przesówac) i jak wyjdziemy to juz LUZ!! MAMY QUESTA!!


ja mam dla ciebie 2 questy
1sz

najpierw musisz wlaczyc internet explorel/mozille/firefoxa/opere etc.
jak juz wlaczysz to w pasku do wpisywania adresu www wpisujesz
www.pwn.pl
pozniej szukasz slownika ortograficznego
i sprawdzasz czy nie robisz bledow

2gi quest
wlaczasz microsoft word
wpisujesz tekst ktory chcesz zamiescic na forum
wciskasz bodaj f7 (glowy sobie za to uciac nie dam)
i poprawiasz bledy


rozumiem ze nie kazdy jest mistrzem ortografii bo sam czasem wale byki ale zeby "som" pisac to naprawde trzeba nie miec mozgu albo miec z nim cos nie tak


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szlaja Pokaż post
Ehe nie moja wina ze mam cos z klawiaturą -,- wiec sie zamknij nawet QSa nie przeczytal i sie odzywa -.-
ty masz cos z glowa a nie z klawiatura
idz do poradni po papiery na dysmozgowie czy inny debilizm zeskanuj i wrzuc na forum to sie nie bede czepial

Ostatnio edytowany przez Draggy_Slayer - 07-02-2007 o 20:42.
Draggy_Slayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2007, 20:44   #107
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szlaja Pokaż post
Ehe nie moja wina ze mam cos z klawiaturą -,- wiec sie zamknij nawet QSa nie przeczytal i sie odzywa -.-
ROTFL!!! Muahahahha glupszego wytlumaczenia glupoty nie widzialem. Wadliwa klawiatura jest przyczyna bledow ortograficznych typu
Cytuj:
i na bokach som
daj se siana

Quest moglby byc nawet fajny tylko co robi na rooku piramida i skad do anielki Amber ma znac czar teleportu?

I nie wiem czy wiesz ale przeklenstwa sa karalne na tym forum wiec popraw to moze?
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2007, 23:18   #108
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

Dialogi z NPC umieszczę w języku polskim bo nie chce mi się tłumaczyć

Legend of the Sword of Fury
Nagrody: Spike Sword (ze specjalnym opisem)


Część 1
Wyspa

Najpierw ależy spowodować by SS zniknął z wyspy. Po wykonaniu tego, Idziemy ponownie w miejsce pierwsze i kopiemy łopatą jedną kratkę poniżej. Po chwili w tym miejscu pojawia się kałuża. Idziemy w miejsce drugie i kopiemy łopatą na tym polu. Najpierw pojawia się pole błota, a potem kałuża.
Idziemy do wysepki. Wprawdzie tego nie widać ale "obniżył się poziom wody". Używamy brzegu i znajdujemy się na wyspie. Podchodzimy do północnego brzegu i zaczynamy "używać" brzegu na tym małym cypelku. Pojawia nam się przy tym animacja jak przy Mana Shield. Po którymś razie (losowo) pojawia nam się wiadomość "you have found a sword"

Informacje: Pod polami na które musimy nadepnąć, znajdują się podziemne źródła wpadające do morza niedaleko wysepki. Stając na polach blokujemy przepływ, co po odblokowaniu go skutkuje powstaniem dużej fali która spłukuje SS i gasi ognie. Następnie przekopując ziemię powodujemy że woda nie wpływa już do morza i na krótką chwilę poziom wody opada dostatecznie by dało się przejść po dnie na wyspę.

Część 2
Sztuka władania mieczem

Wymagane przedmioty: Katana, Spike Sword, 1k w platynkach.
Miecz, który zdobywamy w 1szej części nie jest jeszcze "Sprawny". Po zadaniu jednego ciosu pojawiają się na Tobie gwiazdki i miecz zmienia się w "Broken Spike Sword". A więc po powrocie z wyspy (znowu używamy brzegu) idziemy do Dallheima.
UWAGA. Przy wszystkich rozmowach z NPC musimy mieć miecz w ręce (tam gdzie broń)

G (Gracz): Witaj
D (Dallheim): <Nie reaguje>
G: Sztuka władania mieczem
D: Taak...By być dobrym wojownikiem trzeba dobrze umieć władać swoją bronią. Widzę, że masz miecz bardzo podobny do mojego, dawnego oręża. ...
D: Mogę nauczyć cię walką przy pomocy takiej broni, jednak to będzie kosztować. Przynieś mi dziesięć sztuk platyny za zapłatę, oraz katanę. Taki miecz świetnie nadaje się do treningu.
G: Żegnaj
D: Do widzenia

Zbieramy co potrzebne, i wracamy

G: Witaj
D: <Nie reaguje>
G: Sztuka władania mieczem
D: Czy chcesz bym Cię nauczył dobrze walczyć mieczem, w zamian za 10 sztuk platyny i katanę?
G: Tak
<Otrzymujemy 1 skill sword fightingu (jedynie dociąga nam do 100%) oraz Spike Sword może zadać teraz 5 ciosów (widzimy to przy "look")>
D: Wspaniale! Jesteś doskonałym uczniem! Umiesz już dobrze władać mieczem!
G: Żegnaj
D: Do widzenia

UWAGA! Nauczyć się władania mieczem możemy tylko raz!

Część 3
Skórzana rękojeść

Wymagane przedmioty: 500gp, 60 skór minotaura

Idziemy do Toma:
G: Witaj
T (Tom): Witaj, nazywam się Tom-jestem garbarzem. W czym mogę Ci pomóc?
G: Miecz
T: Och, widzę, masz piękny miecz. Jednak nie znam się na kowalstwie, przykro mi.
G: Miecz
T: Hmh... Nie znam się na kowalstwie, ale mógłbym Ci pięknie oprawić rękojeść w skórę. Zgadzasz się?
G: Tak
T: Przynieś mi więc 60 skór minotaura oraz 500 sztuk złota zapłaty.
G: Żegnaj
T: Miłych polowań, synu...

Przynosimy skóry minotaura i złoto.

G: Witaj
T (Tom): Witaj, nazywam się Tom-jestem garbarzem. W czym mogę Ci pomóc?
G: Miecz
T: Czy chcesz bym oprawił rękojeść twego miecza w skórę minotaura?
G: Tak
<Tracisz skóry i złoto. Otrzymujesz za to Spike sword zdolny do zadania 15 ciosów>
T: Proszę. Przyznaj że pięknie wykonana robota? Oprawiona rękojeść pozwala ci lepiej władać bronią, oraz chroni ją przed ewentualnymi złamaniami uchwytu.
G: Żegnaj
T: Miłych polowań, synu...

Część 4
Wzmocnienie

Wymagane przedmioty: 40 piece of iron, 3 mace, sword.

Odwiedzamy tym razem Obiego:
G: Witaj
O (Obi): Witaj, Witaj! Proszę, podejdź, oglądaj, i kupuj!
G: Utwardzenie miecza
O: Och...Niestety, nie potrafię Ci pomóc, nie jestem kowalem. ALE! Ale znam jednego kowala! Może on będzie mógł Ci pomóc! Skontaktuje się z nim.
G: Żegnaj
O: Dowidzenia, dowidzenia.

G: Witaj
O: Witaj, Witaj! Proszę, podejdź, oglądaj, i kupuj!
G: Kowal
O: Aaaa..Dobrze że mi przypomniałeś! Skontaktowałem się z kowalem
Samem, w thais. Obiecał że wzmocni Ci miecz za darmo, jeśli tylko przyniesiesz wszystko co do tego potrzebne. ...
O: Sam mówił, że najlepiej jest użyć stopu specjalnej stali z której robi się maczugi, oraz rzadkiej odmiany lekkiego żelaza. Podobno Trolle i Orkowie mają tego sporo.
G: Żegnaj
O: Dowidzenia, dowidzenia.

<Przynosimy 1 mace i 10 piece of iron>

G: Witaj
O: Witaj, Witaj! Proszę, podejdź, oglądaj, i kupuj!
G: Kowal
O: Czy chcesz by mój przyjaciel, sam wzmocnił twój miecz, w zamian za jedną maczugę oraz 10 kawałków trollowego żelaza?
G: Tak
<Tracimy mace i żelazo oraz SSa>
O: Dobrze, Miecz powinien być gotowy jutro.
G: Żegnaj
O: Dowidzenia, dowidzenia.

Czekamy 24h

G: Witaj
O: Witaj, Witaj! Proszę, podejdź, oglądaj, i kupuj!
G: Mój miecz
<Dostajemy SSa z plus dziesięcioma puntami wytrzymałości>
O: Proszę. Oto on.
G: Żegnaj
O: Dowidzenia, dowidzenia.

Powtarzamy czynność jeszcze 2 razy. Na koniec:


G: Witaj
O: Witaj, Witaj! Proszę, podejdź, oglądaj, i kupuj!
G: Kowal
O: Czy chcesz by mój przyjaciel, sam wzmocnił twój miecz, w zamian za jeden miecz oraz 10 kawałków trollowego żelaza?
G: Tak
<Tracimy sword i żelazo oraz SSa>
O: Dobrze, Miecz niedługo będzie gotowy.
G: Żegnaj
O: Dowidzenia, dowidzenia.

Czekamy 10h

G: Witaj
O: Witaj, Witaj! Proszę, podejdź, oglądaj, i kupuj!
G: Mój miecz
<Dostajemy SSa z plus pięcioma puntami wytrzymałości>
O: Proszę. Oto on.
G: Żegnaj
O: Dowidzenia, dowidzenia.

Teraz miecz ma 50 punktów wytrzymałości, i już nie możemy zwiększyć ich ilości. Jedynie możemy u Obiego regenerować je w zamian za 2 sztuki żelaza i 2h za każdy jeden punkt.

Część 5 (Ostatnia)
Błogosławieństwo

Wymagane przedmioty: jedna kryształowa moneta, 100 piórek kurczaka, Spike Sword z wszystkimi 50 ciosami.

Odwiedzamy Oracle. Nie witamy się, tylko od razu przechodzimy do rzeczy.
G: Sword of Fury
Or (Oracle): Na bogów! Miecz furii! Nieprawdopodobne!
G: Błogosławieńswo
Or: Czy chcesz, bym ja błogosławiła TEN MIECZ?! O coś takiego musisz zwrócić się do samych bogów! Jednak do tego będą Ci potrzebne chyba skrzydła!

Odchodzimy bez pożegnania i zbieramy piórka oraz monetę. Ona koniecznie musi być kryształowa!
Wracamy

G: Błogosławieństwo od bogów
Or: Chyba jesteś szalony jeśli myślisz że uda Ci się przebłagać bogów! Napewno chcesz spróbować?
G: Tak

Jesteśmy teleportowani w miejscu. Na krótką chwilę nasz outfit zmienia się biały w Wizard outfit bez addonów, i dajemy światło na 20 kratek. Po "powrocie" tracimy monetę, piórka a koło nas summonują się trzy mewy, których nie można zabić, jednak po chwili te znikają w chmurce. My otrzymujemy zaś Spike sword nie niszczący się. Pojawia się też wiadomość "Bogowie poświęcili twój miecz przy pomocy kryształu. Teraz jest on już zdatny do walki!"
Koniec questa, congratulations!

Uwaga! Spike Sword "Niedokończony" znika po pewnym czasie (10dni na każdy cios), każde KONTO może wziąść tylko 1 Spike Sword na server, oraz Spike sword może być "wyłowiony" tylko raz w tygodniu na server.
__________________
Pisał to:
ichos

Ostatnio edytowany przez Michoss - 07-02-2007 o 23:30.
Michoss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2007, 10:59   #109
Kokolupia
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 01 2007
Lokacja: Torun

Posty: 11
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kokolupia
Profesja: Rookstayer
Świat: Askara
Poziom: 17
Skille: 19/23
Kokolupia ma numer GG 111341
Domyślny

Ja mam 20lvl na rooku i oj quest jest taki tylko moze slyszeliscie z innego temtu ok zaczynam

Nagroda: Spike sword
Instrukcje: Musimy gdzies na FACC area odnalesc wejscie 2x2 kratki razem 4 (kwadrat) i to wejscie jest zakopane gdzie na dircie (niestety nie pamietam juz wskazowek ktore pomagaja tylko powiem ze ten quest jest prawdziwy). Jak znajdziemy wejscie przechodzimy przez Bramke lvlowa od 20lvl acha musi byc nas 4. Potem GM powinien nas teleportowac na PACC area gdzies na wejscie do questa.
I uwaga akcja sie zaczyna wchodzimy przed nami 5 sal niestety moge troche pomieszac ale to mniej wiecej tak
1- Pierwsza sala jest odpowiednikiem mino hellu
2- tez odpowiednik mino hellu tylko tez z goblinami
3-sala z goblinami i orcami
4-orci s.
5(ostania)-pelno minosow , goblinow, orc s. i uwaga GHUL

Zakonczenie: niestety nie znam zakonczenia ale mysle ze od gma dostaniemy po spike swordzie i koniec!!
Kokolupia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2007, 11:18   #110
domin3x
Użytkownik Forum
 
domin3x's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2005
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 2,162
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 166
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szlaja Pokaż post
OMG ale nooby sie wypowiadają bez urazy ale dzie 5 zerkow! Powaliło a to mój Quest
Lvl - 50+
Osoby-3+

Wiec idziemy do Seymoura i mowimy
Ja - hi
S (Seymour) - hello...
J (ja) -Old Pyramid
S - Ekhmmm... Eeee.... Yyyy
J - OLD PYRAMID
S- och ok, ok, ok Old Pyramyd mhmmm. I know go to Amber!
J- Thank you. Bye Bye
S- Bye bye...
Idymy xD do Amber
J- hi
A(amber)-hello...
J-Old Pyramyd
A- Ok i will teleport you.
Tpnie nas pod Piramide na poziom -8
A tam mamy niespodzianke - Pokój z gwiazdkami ale nie na kazdom da sie wejsc jakby to byla sciana odnajdujemy droge a na nastepnej komnacie mamy 10x10 kratek a jak przejdziemy 5 kratek do nastepnych drzwi pojawiajom sie Wyznawcy Demona - Skeletony xP (zgadujcie co robimy?) ZABIJAMY SCIERWO!! Jak zabijemy to idziemy do nastepniej komnaty som schody i jestesmy na poziomie -7 a tam komnata 30x10 kratek i na bokach som PoisonPlugerry które walą z poisona i nas zatruwajom a kazdy strzal zabiera 10 hp a jak tak te 3 wieze jebnom to 30 hp i zatruty po 5hp...4hp...3hp.. itp. biegniemy i przy drzwiach czeba wypowiedziec magiczne slowa "Ikem Charah Maruk De Door Of Demon!" drzwi otwierajom sie i przebiegamy i wszedzie ogien i musimy przebiec ale niektore ognie zabierajom po 20 hp potem po 15, 15, 15 i 15. A niektóre dodajom hp +20 hp +10 hp +10hp i +10 hp. Jak przejdziemy jest Tp na poziom 0 idziemy dalej som 3 stolki jak w trade room ale nie da sie do nick sotac za to som 3 dzwignie pod jednom z czapek jest marchew jak znajdziemy królika zabiera nam 30 HP a jak marchew dostajemy Stone Golem Claw i idziemy dalej som schody. Wchodziny na gure i na nastepnym pierze +3 widzimy paradujoce sobie 10 demonow wchodzimy a Demony... Uciekajom okazuje sie ze to "przebrane" Rabbity
idziemy na poziom +4 a tam mamy krąg z kamieni wzucamy w nie Stone Golem Claw i nas TPnie na poziom +7 mamy tam caaaale pole gwiazdek komnata o wymiarach 50x50 i wszedzie gwiazdki ale niektore zabierajom po 50 hp a inne przeprowadzajom po prostu nas i idziemy jak przejdziemy to mamy next komnate a w niej wszedzie som gzwiadki jak wczesniej ale komnata ma wymiary 10x10 wiec latwo bedzie do tego nie ma odbierania HP!! Ale mamy 2 PosionPlugerry 3 EnergyPlugerry a one biorom po 30 hp i jeszcez FlamePlugerry ktore zabierajom po 10 hp ale niestety jak wszystko zajebie to biera z 80 hp przelecimy komnate i nastepnom to juz luz DRABINKA! jestesmy na poziomie +8 i mamy skrzynie z Nagrodami! ale jak jestesmy 5 kratek od skrzynek pojawiajom sie 4 WYznawcy Demona - Skeletony. Zabijemy je i bieramy nagrody - Brass Armor, Bow i 10 K w Platynkach i wracamy dziurom która zazuca nas na poziom +1 a tam mamy ~labirynt wieeelki wymiary 200x200 :< i tammamy skele czasem NECRO! ale jak zwykel to zmieniony Rabbit a czsem REALNY Ghoul to wtedy CHODU! a dotego som Destroyedy (takie potworki co nie bijom i nie uciekajom ale da sie w nie wejsc ale zabiera wtedy max 50 hp a czasem nawet 200!! ale mozna je przesówac) i jak wyjdziemy to juz LUZ!! MAMY QUESTA!!
Więc tak. Jest kilka (naście ? ) rzeczy, do których można się przyczepić. Ja opisze tylko kilka, ale jest ich dużo więcej.
Po pierwsze: Gdzie znajdziesz 3 osoby 50lvl+ na rooku?? Na jakim servie? No chyba, że jestem troche nie na czasie
Po drugie: Jak sie to wkońcu pisze? Pyramid, czy Pyramyd?
Po trzecie: Jak coś może zabierać MAX 50, a nawet 200? To tak samo jakby samochód mógł jechać max 180 km/h, a nawet 250km/h. Pomyśl czasem co piszesz
Po czwarte: Po co tyle emotek?? Jak ci się to podoba to zrób sobie 2 konta na gg np i sobie wysyłaj z jednego na drugie spam w postaci 200x i 300x , ale na forum to jest niepotrzebne.

Jest jeszcze kilka "drobnych" błędów ale nie chce mi się szukać...
__________________
Cześć.
.................................................. .................................................. ...................Dzięki.
Cześć.
domin3x jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2007, 11:34   #111
Kikifiki
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 02 2007
Lokacja: Warszawa

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kikifiki
Profesja: Sorcerer
Świat: Aurea
Poziom: 17
Skille: XX
Poziom mag.: 32
Cool Qest

Magic Long Sword Room
[110+]
Idziemy tak jak na Coper Shield Qest i tam gdzie jest ciało z nagrodami w pewnym miejscu rozkopujemy dziure. Schodzimy i zabijamy kilka Cave ratów. Idziemy dalej po drodze, 4 roty i 3 minosy pojedynczo, kolejna dziura, 9 mino i 15 rotów na wejściu, dalej są poison fieldy, potem energy fieldy, 7 minotaurów, dalej idziemy kawałem zabijając kilka ratów i schodzimy na dół.
Jest tam teleport niewchodzić w niego! Wchodzimy w dzrzwi i idziemy prosto pod rzednym pozorem nieskręcać w boczne uliczki. Nagle naprzeciw wychodzi nam DL o jejku co robić !? Bić, aż niepadnie małego przebranego goblina.
Dalej mamy do pokonania 6 orc warriorów, i 2 minosy na raz. Teraz obchodzimy duży kamień z lewej strony błagam nie z prawej chyba że Fire Elemental was interesuje. Wchodzimy w dziure i pociągamy za dziwignie otwiera się teleport wchodzimy w niegoi teleportuje nas do final roomu w którym jest dragon. Zabijamy i zabieramy nagrody ze skrzynek którymi są Magic Long Sword, Mastermind Shield, Demon Armor, Royal Helmet. W pokoju obok możemy podziwiać Demona.
Po wzięciu nagród przesuwamy dźwignie i pojawia się znowu teleport wchodzimy i jesteśmy teleportowani do dragona zabijamy, w następnym pokoju GS a za nim dźwignia lepiej przebiec pociągnąć i jesteśmy w świątyni.
KONIEC!!!
Kikifiki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2007, 16:09   #112
ulwi aladim
Użytkownik Forum
 
ulwi aladim's Avatar
 
Data dołączenia: 08 07 2006
Lokacja: smiernik

Posty: 63
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 22
Skille: 60/55
Poziom mag.: 4
Domyślny

sorcerer quest

nagroda: blue robe,crown legs,hat of the mad, profesja sorcerer,możliwosc kupowania rurzdżek u Cipfrienda oraz mana fluidów,możliwość kupowania czarow

zaczynamy rozmowe z Cipfriendem
i mowimy:
-hi
- Hello, [nick]! I will heal you if you are injured. Feel free to ask me for help.
-sorcerer quest
-give you wand but give me magic light wand
-bye
-Farewell, [nick]!

i w tym momencie musimy pokonac bossa mino lub kupic od kogos MLW kiedy to zrobimy idziemy do Cipfrieda i rozmawaimy z nim:
-hi
-Hello,[nick]! I will heal you if you are injured. Feel free to ask me for help.
-magic light wand
-Have magic ligt wand?
-yes
-Great! please come back in one day.
-bye
-Farwell [nick]

na nastempny dzien idziemy do Cipfrieda i mowimy

-hi
-Hello,[nick]! I will heal you if you are injured. Feel free to ask me for help.
-wand
-Yes. you wand from great! please.
-bye
-Farwell[nick]

dostalismy wanda od Cipfrieda teraz idziemy do NPC Hyiacynt i mowimy

-hi
-profesion
-sorcerer
-yes
-yes
-wand
-yes
-bye

teraz najtrudniejsza czensc zadania musimy dać hyiacyntomi pewne rzeczy:

10 blue pieces of cloth
50 iron ore
1 life crystal

jak to zdobyc:
blue pieces of cloth:kupic u al dee 1 za 10k

iron ore od drwarvow pod katana questem

life crystal od hydry głemboko pod bagnami na północ od pacc area

kiedy zbierzemy potrzebne rzeczy wracamy do Hyiacynta i mowimy:

-hi
-blue pieces of cloth
-yes
-iron ores
-yes
-life crystal
-yes
-sorcerer
-yes

GRATULACJE JESTES SORCEREREM!!! teraz mozesz sie zglosic po nagrody po 3 godzinach mowimy do chyiacynta

-hi
-blue robe
-yes
-crown legs
-yes
-Hat of the mad
-yes

w tej chwili masz juz te żeczy ktore wymowiles koniec questu mozesz juz walczyc i kopywac mana fluidy oraz uczyc sie podstawowych czarow u hyiacynta takich jak: utevo lux,exura,exura gran i utevo gran lux dla paccow:
exori mort u Cipfrieda
ulwi aladim jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2007, 21:34   #113
Raxev
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 11 2004
Lokacja: Ruda Śląska

Posty: 612
Stan: Niegrający
Domyślny

Quest na profesje:
1. Idziemy do Oracle w Akademii
2. Mówimy 'hi'
3. Odpowiadamy na pytania
4. Na końcu mówimy 'yes'
Gratulacje! Jesteś na Mainie!

Niektóre propozycje są żałosne ;]
Raxev jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2007, 21:46   #114
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Świetne questy tu są wymyślane z dragonem, hydrą, GSem.
Ja mam pomysł:
Apple quest
Wchodzimy na Tibia.com
Tworzymy nowe account (jeśli mamy to nie trzeba) i logujemy się na nie. Tworzymy postać, ściągamy tibię, logujemy się na postać i... mam JABŁKO!!!
quest zakończony.
Ten quest jest tak bardzo inteligentny jak połowa z tych które są tu opisane...
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2007, 22:10   #115
Viero
Użytkownik Forum
 
Viero's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2006
Lokacja: Bielsko-Biała

Posty: 190
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: Selena
Poziom: -0
Skille: Niskie
Domyślny

@Up
Ten quest jest za trudny i nie mogę go zrobić xD

Long Sword quest

Wymagania:15 level
Opis:Idziemy do mino helu tam jest bramka od 15 levela, przechodzimy przez nią i dalej jest drabinka potem jak się zejdzie jest tak:5 posion spiderów,10snake,5 bug, i 1 mino dalej są schodki schodzi się, i tam czekają na nas 10 mino, przechodzi się przez drzwi i w skrzynce czeka na nas nagorda:Long Sword...
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Uther92
3.Kupa jest zielona
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mimeczek
Siema Wszystkim !! Druid to jedna z najlepiej zarabiajacych postaci . Od 15 lev tworzy ihy kture bardzo dobrze sie sprzedają . Wystarczy 3 dni aby miec
9 k zysku . Do 24 leva jedziesz na ihach a potem Uh szybki zarobek i szykba kasa .
Viero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2007, 22:15   #116
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Viero Pokaż post
Long Sword quest

Wymagania:15 level
Opis:Idziemy do mino helu tam jest bramka od 15 levela, przechodzimy przez nią i dalej jest drabinka potem jak się zejdzie jest tak:5 posion spiderów,10snake,5 bug, i 1 mino dalej są schodki schodzi się, i tam czekają na nas 10 mino, przechodzi się przez drzwi i w skrzynce czeka na nas nagorda:Long Sword...
No wkońcu jakiś inteligentny Quest. Brać przykład!
P.S. Właściwie nie wiem po co ten temat skoro CIPISOFT i tak tych questów nie wprowadzi...
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2007, 22:26   #117
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

Wam nie podobać się moja quest. Wy be! Gugu smutne
__________________
Pisał to:
ichos
Michoss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2007, 22:30   #118
Raxev
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 11 2004
Lokacja: Ruda Śląska

Posty: 612
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Viero Pokaż post
@Up
Ten quest jest za trudny i nie mogę go zrobić xD

Long Sword quest

Wymagania:15 level
Opis:Idziemy do mino helu tam jest bramka od 15 levela, przechodzimy przez nią i dalej jest drabinka potem jak się zejdzie jest tak:5 posion spiderów,10snake,5 bug, i 1 mino dalej są schodki schodzi się, i tam czekają na nas 10 mino, przechodzi się przez drzwi i w skrzynce czeka na nas nagorda:Long Sword...
Pomysł taki sobie, za łatwy quest zdecydowanie, jak na taką nagrodę.

Ostatnio edytowany przez Raxev - 11-02-2007 o 22:33.
Raxev jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2007, 22:47   #119
^^EVIL_JARO^^
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Diablo Quest

Wymagania: 30 poziom, 30 bananów, 30 pustych viali
Nagrody: Scimitar, brass armor, 10 śnieżek, 50 ciastek, 10 life fluids
Opis: Idziemy do kanałów, w to miejsce gdzie jest rapier quest. Rozwalamy skrzynię z rapierem. Pojawia się tp. Wrzucamy do niego banany i 15 viali.
Otaczaja nas minosy i waspy, rozwalamy. Wszystkie ciała na kupke i kładziemy jeden vial. Automatycznie zostajemy przeteleportowani przed ... drzwi.
Wchodzimy a tam w środku: 6 minosów, 6 Orców, 6 trolli.
Zabijamy mino i orki i 5 trolli. Ostatniego nie wolno!
Należy go zapędzić do małego pomiesczenia z skrzyniami. Doprowadzamy trolla do black hp.
Przepychamy trolla kilka klatek dalej. Jest tam ołtaż.
Zabijamy trolla i nabieramy krwi do 14 pozostłych viali.
Kładziemy 6 viali na górną część ołtarza 6 na lewą, i 6 na prawą.
Pozostałe wrzucamy do ognia po środku.

BUM!

Ogień wybucha, i pojawia sie skrzynia z kluczem.
Bierzemy klucz, i idziemy do skrzynek. Otwieramy je i bierzemy nagrody
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2007, 22:49   #120
Verious
Użytkownik Forum
 
Verious's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2007
Lokacja: Kostrzyn Wielkopolski

Posty: 94
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Popieram Raxeva. Ja mam pomysł na ten sam quest tylko inny(jakby;p):
Longsword Quest
Wymagany: 15 lev, pan, bone club
Idziemy do Toma, i mówimy:
Hello
I have bone club, can help you!
Yes
Ok
(zabiera nam cluba)
(daje nam pan)
Bye
Idziemy do mino hell, bierzemy ciało minotaura, używamy na nim pan(lol xd). Minotaur zmienił się w szkielet, i waży 100 oz. My bierzemy jego ciało, i idziemy do Toma.
Mówimy:
Hello
I have minotaur skeleton
Yes
(NPC daje nam róg minotaura)
Bye
Z rogiem minotaura idziemy do Hiacyntha(czy jak mu tam) i mówimy:
Hello
Sword
Yes
Bye
I tak oto zamieniliśmy się i mamy Longsworda.
__________________
22 grudnia będę już 3 lata na forum!

Mój fake pt. Harth

Daj notkę!
Verious jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:44.


Powered by vBulletin 3