Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Poradniki

Notki

Poradniki Poradniki napisane przez użytkowników forum.
Podfora : Wasze propozycje poradników ; Poradniki archwialne; Poradniki nie związane z Tibią
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 06-05-2012, 11:59   #41
Svorin
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Mam problem z marketem.
Chciałem sprzedać crown helmet, były oferty ale na czerwono, przyspamowałem żę chcę sprzedać i wcieło mi crown helmet a kasy nie dostałem.
Miał ktoś kiedyś taki przypadek?
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-01-2013, 22:14   #42
Shinobi21
Użytkownik forum
 
Shinobi21's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2013
Lokacja: Koszalin
Wiek: 30

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Secura
Poziom: 62
Skille: 92/81
Poziom mag.: 11
Shinobi21 ma numer GG 1968636
Domyślny

Jak dla mnie martek to pomysł poroniony.
Kolejne ułatwienie zarówno dla FACC jak i PACC.

Tibia to gra, która z założenia miała być trudna i to graczy przyciągało. A także miała swoje jakieś naturalne założenia związane z trudnościami handlu , zdobywania ekwipunku i tym podobmych rzeczy. Gram w Tibię z przerwami od 8.0 i teraz to już nie jest ta gra co kiedyś.

Co daje market? Dużo łatwiejszy dostęp do itemów. Co daje łatwiejszych dostęp do itemów? Że sa sprzedawane łatwiej . Co daje , że sa sprzedawane łatwiej? Że w ilościach hurtowych. Ilości hurtowe daja to że wszystko staje się tańsze.
Jak dla mnie kolejna beznadzieja skoro kupiłem bohy za 6k a royal speary full backpack za 1,3k...

Kiedyś czuło się klimat tej gry. Pamiętam jak zaczynałem i na rooku na dole miejsca przy banku były zajęte bo ludzie tam handlowali . (Udało mi się jakiemuś newbie wcisnąć short sword jako carlin sword).
Aby zdobyć plate set po wyjściu z rook'a trzeba było się nieźle naspamić.
A teraz?
,,Buy plate armor/plate legs" i za 2 minuty mam porządany towar....
Po wprowadzeniu tego marketu zakładam że jeszcze szybciej i jeszcze taniej. Nie wiem bo po tym patchu i kupieniu bohów za grosze zrezygnowałem na razie z gry.
Shinobi21 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-11-2014, 21:53   #43
Zwiezda92
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 10 2014

Posty: 12
Profesja: Druid
Świat: Kenora
Domyślny

Market to bardzo dobry pomysł. Uderzono w thiefów i PKerów tym posunięciem, bo nie musisz kursować z kasą pomiędzy miastami albo załatwiać to poprzez parcel, z depo możesz wyjść z pełnym ekwipunkiem co zminimalizuje ryzyko śmierci. Chora też była sytuacja w której pół godziny albo dłużej spamujesz na trade o kupno czegoś i zero odzewu. Wyeliminowano kolejny nudny etap gry krótko mówiąc. Według mnie jeszcze depo we wszystkich miastach powinno być połączone. Mam nadzieje że taka zmiana zajdzie niedługo.
Zwiezda92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:44.


Powered by vBulletin 3