Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 14-05-2009, 18:25   #4301
Maxpixel
Użytkownik Forum
 
Maxpixel's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2005
Lokacja: Warszawa

Posty: 153
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom mag.: 2
Send a message via Skype™ to Maxpixel
Domyślny

Rakostayer - Genialne... Tutaj brakuje właśnie takich ludzi, który potrafią patrzeć wyobraźnią... To nie czysta gra to RPG...
__________________
Śmierć rozwiązuje cały problem - nie ma człowieka, nie ma problemu!
Śmierć jest niczym, ale życie jako pokonany i niesławny jest śmiercią codzienną.
Nie ma honorowej drogi do zabijania, nie ma szlachetności w niszczeniu.
Ten kto ma tysiąc przyjaciół, żadnego z nich nie szanuje, a ten kto ma jednego wroga spotka go wszędzie!
Wszystkie wojny są wojnami domowymi, ponieważ wszyscy ludzie są bracmi.
Maxpixel jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-05-2009, 18:53   #4302
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Spływające ognie! Człowieku, zostań poetą!

Tak serio - dajcie sobie spokój z teoriami do następnego update...
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?
Rocket Slayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-05-2009, 20:14   #4303
Maxpixel
Użytkownik Forum
 
Maxpixel's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2005
Lokacja: Warszawa

Posty: 153
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom mag.: 2
Send a message via Skype™ to Maxpixel
Domyślny

Rocket Slayer - Okaże się że w next woda zalała Rooka i dopiero będzie...
__________________
Śmierć rozwiązuje cały problem - nie ma człowieka, nie ma problemu!
Śmierć jest niczym, ale życie jako pokonany i niesławny jest śmiercią codzienną.
Nie ma honorowej drogi do zabijania, nie ma szlachetności w niszczeniu.
Ten kto ma tysiąc przyjaciół, żadnego z nich nie szanuje, a ten kto ma jednego wroga spotka go wszędzie!
Wszystkie wojny są wojnami domowymi, ponieważ wszyscy ludzie są bracmi.
Maxpixel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-05-2009, 20:44   #4304
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@3 up o rly?!?!? a ja myslalem ze rozstępuje sie niebo i pojawia sie Bug co gasi ognie przylatuja ufoludki i zabieraja spajk slorda potem ida zrobic jakiegos durnego skrypta na skelety aby jakis szadoł rex mógl zrobic zajefajny filmik i walnac go na jótuba potem jakis noob mogl to obejrzec naspamowac na forum o tym 10 tematow

a teraz tak na serio :
tak w ogóle to spłukanie kojarzy sie ze spłuczka od kibelka ;d

Dobra , odkryłes rzecz co była przerabiana 1000 razy i przerobilismy ja 1001 raz
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-05-2009, 22:43   #4305
Maxpixel
Użytkownik Forum
 
Maxpixel's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2005
Lokacja: Warszawa

Posty: 153
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom mag.: 2
Send a message via Skype™ to Maxpixel
Domyślny

Cytuj:
@3 up o rly?!?!? a ja myslalem ze rozstępuje sie niebo i pojawia sie Bug co gasi ognie przylatuja ufoludki i zabieraja spajk slorda potem ida zrobic jakiegos durnego skrypta na skelety aby jakis szadoł rex mógl zrobic zajefajny filmik i walnac go na jótuba potem jakis noob mogl to obejrzec naspamowac na forum o tym 10 tematow

a teraz tak na serio :
tak w ogóle to spłukanie kojarzy sie ze spłuczka od kibelka ;d

Dobra , odkryłes rzecz co była przerabiana 1000 razy i przerobilismy ja 1001 raz
Takie głupoty popisałeś że to się w pale nie mieści. Jeśli jesteś jeszcze na tyle nie doinformowany i nie wiesz że często trudne (tajemnicze) Questy tworzone przez CipSoft są opierane o literaturę fantastyczną to czego ty tutaj szukasz?! Dostrzegam że twe rozumowanie zamyka się w rozważaniu o spłuczkach i kiblach ^^ Przestudiowałem cały ten temat nie jeden raz, i nie jeden raz błąkałem się po jego stronach...

Rakostayer wpadł na dosyć ciekawą tezę... Poza mówieniem "Dobra , odkryłes rzecz co była przerabiana 1000 razy i przerobilismy ja 1001 raz". Sami zastanówcie się nad tym co robicie...

Kiedyś gdy ktoś naprawdę odkryje jakąś tajemnice (nie mówię tutaj o powiązaniu z SSem) to nie zdziwię się jak jej nikt nie zauważy, bo wszyscy zaczną się z tego śmiać że to nie stworzona historia...

Ludzie czekają na gotowca, tak naprawdę nie zagłębiliście się w szukanie, przykład tego mieliśmy po paczu jak to Dokument był szukany przez praktycznie wszystkich... Kilku miało, kilku nie, chaos, masę błędnych informacji. Dopiero gdy spoil pojawił się na wiki tematy ucichły...

Nie kieruje tego do wszystkich, chodzi mi tutaj o ogólną analizę.
__________________
Śmierć rozwiązuje cały problem - nie ma człowieka, nie ma problemu!
Śmierć jest niczym, ale życie jako pokonany i niesławny jest śmiercią codzienną.
Nie ma honorowej drogi do zabijania, nie ma szlachetności w niszczeniu.
Ten kto ma tysiąc przyjaciół, żadnego z nich nie szanuje, a ten kto ma jednego wroga spotka go wszędzie!
Wszystkie wojny są wojnami domowymi, ponieważ wszyscy ludzie są bracmi.
Maxpixel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-05-2009, 22:59   #4306
DK-LOG.911
Użytkownik Forum
 
DK-LOG.911's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2008
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 1

Posty: 482
Stan: Na Emeryturze
DK-LOG.911 ma numer GG 9863330 DK-LOG.911 ma login Tlenu gfos@tlen.pl
Domyślny

na splukiwanie to z qmplem wpadlismy chyba z miecha temu. biegalismy z wedkami po Rooku przez bite pol godziny xD
__________________
I am allways glad to share the memory of the old times - Taghor Mithrilbasher
DK-LOG.911 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-05-2009, 00:09   #4307
Luker's
Użytkownik Forum
 
Luker's's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2008
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 519
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Gildia: Brak
Świat: Thoria
Poziom: 1
Skille: 10/10
Luker's ma numer GG 8570011
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Beh0lder Pokaż post
@3 up o rly?!?!? a ja myslalem ze rozstępuje sie niebo i pojawia sie Bug co gasi ognie przylatuja ufoludki i zabieraja spajk slorda potem ida zrobic jakiegos durnego skrypta na skelety aby jakis szadoł rex mógl zrobic zajefajny filmik i walnac go na jótuba potem jakis noob mogl to obejrzec naspamowac na forum o tym 10 tematow

a teraz tak na serio :
tak w ogóle to spłukanie kojarzy sie ze spłuczka od kibelka ;d

Dobra , odkryłes rzecz co była przerabiana 1000 razy i przerobilismy ja 1001 raz
A ty znowu swoje...
__________________

----------------- o LoLu... ------------------
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rybzor i Lukers to wyższa liga, oni z pospólstwem się nie zadają
Luker's jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-05-2009, 19:49   #4308
Maxpixel
Użytkownik Forum
 
Maxpixel's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2005
Lokacja: Warszawa

Posty: 153
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom mag.: 2
Send a message via Skype™ to Maxpixel
Domyślny

Zwiedzając bibliotekę odnalazłem zdjęcie kumpla...

Który badając okolice dokonał odkrycia że woda się różni... Tzw. Jak to opisał : "woda w tym i miejscu obok ma inne ID".



Pewnie zaraz ktoś będzie się pluć no ale trudno, najwyżej dalej nic nie będę umieszczać...

(Jeśli uraziłem kogoś dumę to przepraszam a zdjęcie usunę)
__________________
Śmierć rozwiązuje cały problem - nie ma człowieka, nie ma problemu!
Śmierć jest niczym, ale życie jako pokonany i niesławny jest śmiercią codzienną.
Nie ma honorowej drogi do zabijania, nie ma szlachetności w niszczeniu.
Ten kto ma tysiąc przyjaciół, żadnego z nich nie szanuje, a ten kto ma jednego wroga spotka go wszędzie!
Wszystkie wojny są wojnami domowymi, ponieważ wszyscy ludzie są bracmi.
Maxpixel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-05-2009, 20:45   #4309
Tove
Użytkownik forum
 
Tove's Avatar
 
Data dołączenia: 19 02 2006

Posty: 7
Żarówka

Dawno nie grałem, dawno nie pisałem, ale w zasadzie tematem jestem wciąż zainteresowany, więc chciałbym wygłosić swoją opinię.

Uważam, że zasadniczą przeszkodą stojącą na przeszkodzie do odkrycia tajemnic Rookgardu jest... dezorganizacja. Spójrzcie na ten temat - ma już ponad 200 stron i wciąż nie przybliżył nas do zwycięstwa. Dlaczego? Bo ludzie wciąż wypisują w nim jakieś pierdoły, takie jak - nie szukając daleko - Rakostayer. Maxpixel pewnie się ze mną nie zgodzi, ale proszę, pomyślcie - ludzka wyobraźnia jest nieograniczona i wciąż będzie nam podsuwać nowe teorie; to do niczego nie prowadzi. Jak w takim razie rozwiązać zagadki? Niezbędna jest doskonała znajomość gry - stosunki NPC'ów, historia Tibii i Rookgaardu, książki historie itd. Gdyby istniało jakieś miejsce, w którym można by było dodawać i czytać tego typu informacje, to wyśmienicie - ale niestety temat ten objawia szarą rzeczywistość, jaką są nieliczne perełki cennych spostrzeżeń, w tej stercie gnoju domysłów.

Sam nie jestem wielkim odkrywcą, więc nie chcę już mieszać, ale mimo to jeszcze trochę pomącę

@Maxpixel
Mówisz, że przeczytałeś ten temat nie raz - Rozumiem więc, że już długo jesteś rookstayerem. Matematycznie patrząc - załóżmy, że czytałeś go 4 razy, np. gdy miał 50, 100, 150, i 200 stron, razem 500. Mi przeczytanie jednej strony zajęło 140 sekund, czyli mam rozumieć, że poświęciłeś na to niemal 20 godzin? Nie no, szacun.

@Ci, którzy mają teorie
Jeżeli możesz to je sprawdzaj - jeżeli wpadniesz na jakiś genialny pomysł typu "rozbić stalaktyt kilofem, bo pod spodem jest dziura", to po prostu to zrób, zamiast zaśmiecać temat takim shitem.

@Ci, którzy myślą, że nikt nie rozwiąże zagadek Rookgaardu
Wasza sprawa, jeżeli innym sprawia to przyjemność, to dajcie im spokój. Post krytyki + 10 postów komentarza nie są rzeczami, które są tu mile widziane.

@Ci, którzy chcą coś osiągnąć
Poznajcie historię Rookgaardu. Lektura ~30 pierwszych stron tego tematu powinna dać wam solidne podstawy tego, od czego powinniście zacząć. Myślę, że reszta przyjdzie sama.

Zdaję sobie sprawę, że sytuacja jest beznadziejna, bo na każdym forum znajdę się trolle i dzieci neo (nie mówię tu o wszystkich użytkownikach Neostrady ), które będą truć każdą dyskusję, sprowadzając ją na manowce. Pewnie za jakiś miesiąc wszyscy zapomną o tym poście, ale mam nadzieję, że przynajmiej część coś z niego wyniesie.


Pozdrawiam, Towe
Tove jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2009, 00:12   #4310
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maxpixel Pokaż post
Zwiedzając bibliotekę odnalazłem zdjęcie kumpla...

Który badając okolice dokonał odkrycia że woda się różni... Tzw. Jak to opisał : "woda w tym i miejscu obok ma inne ID".

Pewnie zaraz ktoś będzie się pluć no ale trudno, najwyżej dalej nic nie będę umieszczać...

(Jeśli uraziłem kogoś dumę to przepraszam a zdjęcie usunę)
Brawo! Kazdy mapper wie , że miesza sie id trawy , wody etc. więc? ;d
Pozatym woda w ktorej nie ma ryb ma chyba inne id niz ta w ktorej ta ryba jest.

Wpadl na rzecz na ktora wpadlo 1000 innych osob. Teoria jest w 99% prawdopodobna jednak pisalo o tym juz z 1000 osób sam "przepickowalem wędką" spory kawalek rookgaardu po zniknięciu sofa i nic.
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .

Ostatnio edytowany przez Beh0lder - 16-05-2009 o 00:16.
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2009, 00:21   #4311
Maxpixel
Użytkownik Forum
 
Maxpixel's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2005
Lokacja: Warszawa

Posty: 153
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom mag.: 2
Send a message via Skype™ to Maxpixel
Domyślny

Tove czy tam Towe Dobrze gadasz...

Tajemnic jest wiele, ale o wiele, wiele trudniej jest je odkryć ^^

By naprawdę coś odkryć trzeba by zrobić elitarną jednostkę na jednym ze światów...
__________________
Śmierć rozwiązuje cały problem - nie ma człowieka, nie ma problemu!
Śmierć jest niczym, ale życie jako pokonany i niesławny jest śmiercią codzienną.
Nie ma honorowej drogi do zabijania, nie ma szlachetności w niszczeniu.
Ten kto ma tysiąc przyjaciół, żadnego z nich nie szanuje, a ten kto ma jednego wroga spotka go wszędzie!
Wszystkie wojny są wojnami domowymi, ponieważ wszyscy ludzie są bracmi.
Maxpixel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2009, 00:32   #4312
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tove Pokaż post
Maxpixel pewnie się ze mną nie zgodzi, ale proszę, pomyślcie - ludzka wyobraźnia jest nieograniczona i wciąż będzie nam podsuwać nowe
Ludzki umysł też .


Cytuj:
@Ci, którzy mają teorie
Jeżeli możesz to je sprawdzaj - jeżeli wpadniesz na jakiś genialny pomysł typu "rozbić stalaktyt kilofem, bo pod spodem jest dziura", to po prostu to zrób, zamiast zaśmiecać temat takim shitem.
Wow noo ... mówiłem to już nie raz ty powiedziałes to znowu niestety trolle dalej bedą uprawiać trolling


Cytuj:
@Ci, którzy chcą coś osiągnąć
Poznajcie historię Rookgaardu. Lektura ~30 pierwszych stron tego tematu powinna dać wam solidne podstawy tego, od czego powinniście zacząć. Myślę, że reszta przyjdzie sama.
Rzecz w tym nie wszystko jest tu prawda.
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2009, 12:09   #4313
Tove
Użytkownik forum
 
Tove's Avatar
 
Data dołączenia: 19 02 2006

Posty: 7
Domyślny

Cytuj:
niestety trolle dalej bedą uprawiać trolling
Dlaczego tym tematem nie zainteresuje się żaden moderator?

Cytuj:
nie wszystko jest tu prawda
Hmm, wspomniałem chyba, że jest tu dużo domysłów (ew. wymysłów)? Niczego nie należy traktować jako pewnik, raczej wskazówkę. Piszę akurat o początku, bo wydaję mi się, że tam właśnie znajdują się najciekawsze (?) fakty.
Tove jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2009, 14:49   #4314
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Nie wszystko w tych 30 stronach można kilka baboli wyłapac .
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2009, 17:05   #4315
Maxpixel
Użytkownik Forum
 
Maxpixel's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2005
Lokacja: Warszawa

Posty: 153
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom mag.: 2
Send a message via Skype™ to Maxpixel
Domyślny

Coraz ciemniej widzę przyszłość Rookstayerów...

To miała być wyspa aby nauczyć się grać, teraz jej zadaniem jest podbicie lvl do 8 a potem na następnej wyspie dalej albo do 9 czy tam 10...

My leveliujemy, marzymy o tajemnicach a nasza przyszłość nie jest pewna... Nie wiem co sobie myśli Cip, ale na pewno dla nas dobrych myśli nie ma.

To się odbywa tak:
1 wyspa - Nauczymy Cie poruszać się w grze (wbijesz sobie 2 lvl)
2 wyspa - Dobra teraz sobie powalczysz, zobaczysz z czym to się je, pokażemy Ci co czeka Cie dalej, wbijesz sobie 8 lvl.
3 wyspa - Wybierzesz sobie profesje.

Nazwijmy te 3 wyspy tutorial project. 1pkt. Ta wyspa jest dobrze dopracowana, nikt nie wbije tu 50lvl i nikomu nie będzie przeszkadzać. 2pkt. Kurcze tutaj zmodyfikowaliśmy to i owo ale jest problem, ludzie wbijają wysokie poziomy i utrudniają przejście dalej innym graczom (trzeba ich wyeliminować, ale nie możemy ich wyrzucić, muszą odejść sami). 3pkt. Tutaj wszystko zrobiliśmy dobrze, wybiera profke i idzie dalej.

W tutorial project jest tylko jedna wada. My! Z punktu widzenia CipSoftu jesteśmy tylko przeszkadzającymi w grze. Dlaczego?

Podsumujmy :

Wybijamy nowym respa? TAK czyli mamy - (minus) u Cip
Pomagamy nowym? NIE (No ja nie widziałem by ktoś stał w temple, witał nowego i oprowadzał i tp.) kolejny -
Czasami dochodzi do Trapów nowych, nie dobrze -

Jak sami widzicie gdy spojrzymy na to typowo biznesowo a nie od serca to jesteśmy tu nie mile widziani... Wiem że to co napisałem w żaden sposób nie nawiązuje do tematu ale chciałem o tym wspomnieć...

"Muszą odejść sami a z nimi odejdą nasze problemy".
__________________
Śmierć rozwiązuje cały problem - nie ma człowieka, nie ma problemu!
Śmierć jest niczym, ale życie jako pokonany i niesławny jest śmiercią codzienną.
Nie ma honorowej drogi do zabijania, nie ma szlachetności w niszczeniu.
Ten kto ma tysiąc przyjaciół, żadnego z nich nie szanuje, a ten kto ma jednego wroga spotka go wszędzie!
Wszystkie wojny są wojnami domowymi, ponieważ wszyscy ludzie są bracmi.
Maxpixel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2009, 17:17   #4316
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Hurra 1 pkt. ludzie lubia czasami bloczyc domek tej babki , zabierac galązki albo bloczyc most.
2pkt to juz kazdy wie
3pkt pk teamy wbrew pozorom jest ich dosyc sporo ;d ( szczegolnie u pallkow)

wniosek ?
Cipsoft zawsze cos spierdoli.
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2009, 17:24   #4317
Maxpixel
Użytkownik Forum
 
Maxpixel's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2005
Lokacja: Warszawa

Posty: 153
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom mag.: 2
Send a message via Skype™ to Maxpixel
Domyślny

Haha! Zgodzę się z Beh0lder. Zrobi coś, zwali a potem nie wie jak temu dobrze zaradzić więc sobie ukre to, ukroi tamto i popsuje nam zabawę...

----
#Edit.

Cytuj:
The Soulvortex
It's said that in ancient times, the gods created a great vortex to allow the souls of spirits from 'beyond' enter the realm of Tibia. Through this vortexportal many great heroes were able to manifest themselves on Tibia. In their new bodies they fought against the forces of destruction. But also agents of destruction and evil entered the world through this portal. More and more the dark forces used the portal to spread over Tibia and to annoy, disrupt and subvert the brave people of the world. Some of the evil spirits remained long enough in this world to wreak even more havoc on the good people of Tibia. Destruction of all that others had built, slaying of new manifested souls as soon as they left the vortex.
The gods watched in grief what had become of their great accomplishment. And one day Uman and Banor combined their awesome forces and split the vortex. One strand now aimed to the isle of rookgaard, the other one remained aimed on the temple of Thais.
From this day on the newborn heroes awakened on the holy and protected isle of rookgaard and only the stronger and better prepared souls could travel to the continent.
Guided by omens an expedition of brave warriors from the thaian order of the knights of noodles traveled the perillious seas the the remote isle of rookgaard and discovered the new soulvortex.
Soon this base was built and this fine academy founded.

Praise the gods and our King.
Ta książeczka była wcześniej? Czy ja jej po prostu nie widziałem... ?

---
#Edit.

Pewnie to było 100x ale powiem to 101...
Odkryłem Amerykę!

W okolicach respa Ghula i tamtym Q jak są te ciałka to tam występuje anomalia...
Ciała różnią się : pojemnością, wagą, wyglądem, opisem...
Często lookam "You see a skeleton" a wygląda nie jak szkielet... i tp. Nazwy są kompletnie pomieszane...

To zapewne nic szczególnego, ale dlaczego nie warto o tym wspomnieć?
__________________
Śmierć rozwiązuje cały problem - nie ma człowieka, nie ma problemu!
Śmierć jest niczym, ale życie jako pokonany i niesławny jest śmiercią codzienną.
Nie ma honorowej drogi do zabijania, nie ma szlachetności w niszczeniu.
Ten kto ma tysiąc przyjaciół, żadnego z nich nie szanuje, a ten kto ma jednego wroga spotka go wszędzie!
Wszystkie wojny są wojnami domowymi, ponieważ wszyscy ludzie są bracmi.

Ostatnio edytowany przez Maxpixel - 17-05-2009 o 14:08.
Maxpixel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2009, 18:57   #4318
Czuowiek_Guma
Użytkownik forum
 
Czuowiek_Guma's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2009

Posty: 3
Domyślny

SIEMKA!!!
SPIKE SWORD QUEST TO BZDURY!!!
Czuowiek_Guma jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2009, 19:17   #4319
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@up powiedziales co wiedziales czyli prawde mówiąc : gówno

@2up hmm w sumie ciekawe też to widziałem i nigdy nie zastanawiałem sie nad tym (znaczy się zwracalem tylko na to uwage kladac ciala tak jak te u ghoula , wiem glupie...)
To teraz trzeba poczekac az jakis noob wysmaży opowiadanie jak dojsc do ghoula , lub zrobi fejka i j**** na jótuba
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2009, 21:20   #4320
Hexus
Użytkownik Forum
 
Hexus's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2009

Posty: 61
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Cytuj:
SIEMKA!!!
SPIKE SWORD QUEST TO BZDURY!!!
Wyjdź z tego forum i nie wracaj...
Sprawdzę z tymi ciałami, ale to pewnie ci "bohaterzy" na mainie też takie
widziałem, jak znajdę to dam ss
__________________
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Hexus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:49.


Powered by vBulletin 3