Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 22-10-2011, 00:07   #3101
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Ahahahha pandy Jeśli WoW zaczął umierać w 4.2, to MoP będzie gwoździem do trumny. To nie jest ta sama gra, w którą kiedyś zaczynałem grać.


O ile w Wowa bym pograł chętnie, to jednak powstrzymują mnie niefabularne i nieklimatyczne raidy i zmniejszanie ich poziomu trudności.




@MoP


Ahahahahahahaahahahahahahahahhahahahahahaahahahaha hahahahaahhahahahahahahahaah(...)haha!

Wow będzie miał kolejny wielki spadek : DDDDDD


Boss dodatku: Wielka panda! Z wielkim bambusem! Rzygająca tęczą! A wypada z niej mount jednorożca!
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilinek
nie będę się z tobą spierał, bo prezentujesz poziom rynsztoku pustaku zajebany
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabec Pokaż post
ja to kupiłem mamie kolczyki 250 zl
dla taty klapki kuboty 25zl
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Masz rację. Jestem pewny, że ci łysi panowie są po prostu fascynatami historii starożytnej.

Ostatnio edytowany przez ruszek - 22-10-2011 o 00:16.
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-10-2011, 00:21   #3102
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Łał... Kung Fu Panda i Pokemony w jednym dodatku. Do tego kompletnie spieprzenie talentów. Brak słów.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-10-2011, 02:03   #3103
Cygan Slejter
Użytkownik Forum
 
Cygan Slejter's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006
Lokacja: Jawor
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 828
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

KUng fu panda...porazka, myslalem ze bedzie coraz lepiej z tymi dodatkami a tu wszystko zjebali
__________________
Cygan Slejter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-10-2011, 06:34   #3104
Vasth
Użytkownik Forum
 
Vasth's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2005
Lokacja: Kraków
Wiek: 32

Posty: 847
Stan: Na Emeryturze
Imię: Ruzam
Profesja: Royal Paladin
Świat: Morgana
Poziom: 142
Vasth ma numer GG 1862917
Domyślny

http://www.playdota.com/heroes/pandaren-brewmaster
Chodzi o ta pande?
Vasth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-10-2011, 10:49   #3105
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Nie, chodzi o:

http://media.mmo-champion.com/images...er/mists02.jpg
http://media.mmo-champion.com/images...er/mists16.jpg
http://media.mmo-champion.com/images...er/mists17.jpg
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-10-2011, 11:06   #3106
Rothes
Książe Cieni
 
Rothes's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2004
Lokacja: Suwałki / Wrocław
Wiek: 33

Posty: 1,132
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 130
Skille: 22/29
Poziom mag.: 73
Rothes ma numer GG 8040057 Adres Jabbera do Rothes
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
(...) Do tego kompletnie spieprzenie talentów.
Poważnie? Mi się podoba, że wreszcie będę musiał się zastanowić nad tym, który talent najbardziej odpowiada mojemu stylowi gry, zamiast brać "jedyny słuszny build" różniący się niezauważalnie jedynie dwoma czy trzema punktami od innych graczy.

Zaakceptowałem te warunki rocznej subskrypcji. Diablo III i tak bym kupił, w WoW-a i tak bym pewnie grał, same korzyści.
__________________
~~~ Proud to be bestowed the honorary title of Senator by CipSoft ~~~

Proszę do mnie nie pisać w sprawach związanych z moderacją forum. Zrezygnowałem z pełnienia tej funkcji.
Rothes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-10-2011, 11:52   #3107
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rothes Pokaż post
Poważnie? Mi się podoba, że wreszcie będę musiał się zastanowić nad tym, który talent najbardziej odpowiada mojemu stylowi gry, zamiast brać "jedyny słuszny build" różniący się niezauważalnie jedynie dwoma czy trzema punktami od innych graczy.
No, talent point co 15 LEVELI i jeszcze większa homogenizacja (pierw między klasami, teraz między specami) - super. To właśnie charakteryzowało WoWa, ogromna ilość talentów, a teraz? Raptem 6 bonusów.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-10-2011, 13:34   #3108
Knight Patryk
Użytkownik Forum
 
Knight Patryk's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 31

Posty: 655
Domyślny

Mi tez sie podoba ten dodatek.
Knight Patryk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-10-2011, 13:42   #3109
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
No, talent point co 15 LEVELI i jeszcze większa homogenizacja (pierw między klasami, teraz między specami) - super. To właśnie charakteryzowało WoWa, ogromna ilość talentów, a teraz? Raptem 6 bonusów.
Da fuck?

Co charakteryzuje wowa? Ogromna ilość talentów, gdzie 98% graczy używa tych samych. Niech dadzą nawet 1000 talentów i co z tego, skoro równie dobrze mógłby być jeden talent, który klikam sobie na 85 poziomie, skoro i tak wszyscy mają taki sam build. W zasadzie to powinna być jakaś wbudowana opcja na 85 lvlu, że wciskamy jeden guzik i wrzuca ci konkretne glify i talenty takie jak ma każdy.

Niektórzy mają real ograniczone mózgi.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 22-10-2011 o 15:09.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-10-2011, 19:47   #3110
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

No niestety, nasz naród to wybitne płaczki są.
Jeszcze do premiery zmienią miliard rzeczy, ale ci już mają dość.
Mega boss wielka panda? Naucz się czytać Ruszek, że nie ma wielkiego bossa w nadchodzącym dodatku a on cały jest nakierowany fabularnie na wojnę między Hordą a Alliancem.
Anyway - kilka opcji mi się całkiem podoba, kilka średnio. Ale nie płaczę, ponieważ i tak na sam koniec większość z tego będzie wyglądała inaczej. A bardziej interesują mnie informacje o Heart of the Swarm i D3.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-10-2011, 20:10   #3111
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Da fuck?

Co charakteryzuje wowa? Ogromna ilość talentów, gdzie 98% graczy używa tych samych. Niech dadzą nawet 1000 talentów i co z tego, skoro równie dobrze mógłby być jeden talent, który klikam sobie na 85 poziomie, skoro i tak wszyscy mają taki sam build. W zasadzie to powinna być jakaś wbudowana opcja na 85 lvlu, że wciskamy jeden guzik i wrzuca ci konkretne glify i talenty takie jak ma każdy.

Niektórzy mają real ograniczone mózgi.
Naprawdę wierzysz w to, że nawet z tych 6 wyborów talentów nie będzie cookie cutter buildów? Zresztą ty kompletnie nie zrozumiałeś o co mi chodziło. Podejrzewam, że żaden fanboy wowa nie zrozumie. Ja z kolei miałem nadzieję, że ogłoszą coś, co sprawi, że wrócę. Niestety mnie zawiedli. Chociaż niektóre z tych talentów wyglądają ciekawie. Ale to za mało.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2011, 00:03   #3112
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Fanboj to twoja dupa chyba.

"O NIE TERAZ NIE BEDZIE JUZ TYLU TALENTOW I ZAMIAST WYBIERANIA TEGO SAMEGO BUILDA CO KAŻDY TO BEDZIEMY 6 RAZY WYBIERAĆ TE SAME SKILE CO KAZDY"

Faktycznie, duża różnica, w sam raz na cry polack mode.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 23-10-2011 o 00:04.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2011, 00:40   #3113
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Dorośnij.

znaks
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2011, 01:30   #3114
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Ta, też śmierdzisz polackiem.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2011, 01:44   #3115
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Fanboj to twoja dupa chyba.

"O NIE TERAZ NIE BEDZIE JUZ TYLU TALENTOW I ZAMIAST WYBIERANIA TEGO SAMEGO BUILDA CO KAŻDY TO BEDZIEMY 6 RAZY WYBIERAĆ TE SAME SKILE CO KAZDY"

Faktycznie, duża różnica, w sam raz na cry polack mode.
Ej ty, to może zróbmy jeden wielki quest na 85 lvl, bo przecież wszyscy i tak go wbijają, item set też jeden zróbmy, bo przecież i tak wszyscy wybierają to co jest dobre dla ich klasy! Zamiast lootować i wymieniać kilkanaście itemów lepiej miejmy jeden set bo i tak nikt nie bierze nic innego tylko to co mu jest potrzebne!
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilinek
nie będę się z tobą spierał, bo prezentujesz poziom rynsztoku pustaku zajebany
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabec Pokaż post
ja to kupiłem mamie kolczyki 250 zl
dla taty klapki kuboty 25zl
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Masz rację. Jestem pewny, że ci łysi panowie są po prostu fascynatami historii starożytnej.

Ostatnio edytowany przez ruszek - 23-10-2011 o 01:48.
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2011, 02:07   #3116
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

@up
No, w zasadzie jeśli chodzi o end game, to jak najbardziej.

Jeszcze kilka słów do sorbeta: jestem 100x bardziej dorosły niż ty, więc jeżeli nie potrafisz rozróżnić zachowania od stylu w jakim wyrażam komuś, jaki jest głupi i jaki ma wąski pogląd na sytuację, to już twój problem, nie mój.

Mówisz do mnie fan boj, a mam w dupie ten nowy kontent, podczas gdy inni płaczą albo podniecają się i oglądają 100 wywiadów na temat blizzconu, ja wejdę na mmo champion i przeczytam sobie nagłówki, po czym będę miał w dupie resztę, bo wiem, że i tak do wydania kontentu i konkretnego info jeszcze daleko i dużo zmian, więc po co mam się przejmowac. Loguję się do wowa na rajd, żeby fajnie spędzić czas ze znajomymi i nie zastanawiam się nad tym jak to fajnie wow umiera, jak działa i co robi blizzard, a czego nie. Czy tak zachowują się wg ciebie fanboje?

Jesteś po prostu typowym śmierdzącym hejterem, którego normalni (nie fanboje - normalni) gracze wowa zawsze mieli w dupie i mieć będą. Co innego jest odejście od gry, która już nie sprawia ci przyjemność, a co innego jest odejść od gry i włączać typowe cry mode na temat każdego elementu, który się zmienia/dodają. To jest różnica, między graczem, a upośledzonym umysłowo hejterem, który powie, że coś jest zjebane bo zobaczył 5 obrazków na mmo champion.

/thread for me.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 23-10-2011 o 02:13.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2011, 11:22   #3117
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Na wstępie pragnę poinformować, że właśnie brałem prysznic, więc nie śmierdzę, a na co dzień noszę perfumy, więc pudło Rybciu. Wydaje mi się jednak, że jeśli wskoczysz na następny poziom agresji, to w końcu uda ci się coś uciułać.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Jeszcze kilka słów do sorbeta: jestem 100x bardziej dorosły niż ty, więc jeżeli nie potrafisz rozróżnić zachowania od stylu w jakim wyrażam komuś, jaki jest głupi i jaki ma wąski pogląd na sytuację, to już twój problem, nie mój.
To musisz mieć jakieś 2000 lat (znałeś Chrystusa?), albo masz charakter i poglądy jak Kaczyński. Ale dobrze wiedzieć, że na tym świecie są ludzie, którzy poprzez nieskończoną potęgę internetu potrafią dostrzec, kto jaki jest. Kolor moich oczu też znasz?

Cytuj:
Mówisz do mnie fan boj, a mam w dupie ten nowy kontent, podczas gdy inni płaczą albo podniecają się i oglądają 100 wywiadów na temat blizzconu, ja wejdę na mmo champion i przeczytam sobie nagłówki, po czym będę miał w dupie resztę, bo wiem, że i tak do wydania kontentu i konkretnego info jeszcze daleko i dużo zmian, więc po co mam się przejmowac. Loguję się do wowa na rajd, żeby fajnie spędzić czas ze znajomymi i nie zastanawiam się nad tym jak to fajnie wow umiera, jak działa i co robi blizzard, a czego nie. Czy tak zachowują się wg ciebie fanboje?
Ty jesteś typem fanboya, któremu załącza się sfrustrowany agresor, kiedy tylko ktoś negatywnie oceni jego grę. A może do matki też mówisz, że ma ograniczony mózg? Ja tego nie wiem, nie posiadam twojego radaru.
I nie wiem co jest złego w interesowaniu się grą, w którą się gra(ło). Ty oczywiście pakujesz wszystkich do jednego wora, pisząc "płaczą albo podniecają się".

Cytuj:
Jesteś po prostu typowym śmierdzącym hejterem, którego normalni (nie fanboje - normalni) gracze wowa zawsze mieli w dupie i mieć będą.
Gdyby mieli, to nie odpisywaliby tym "śmierdzącym hejterom" (umiejętność wyczucia zapachu osoby po drugiej stronie internetu, kolejny dar).

Cytuj:
Co innego jest odejście od gry, która już nie sprawia ci przyjemność, a co innego jest odejść od gry i włączać typowe cry mode na temat każdego elementu, który się zmienia/dodają. To jest różnica, między graczem, a upośledzonym umysłowo hejterem, który powie, że coś jest zjebane bo zobaczył 5 obrazków na mmo champion.
Kolejne niepoprawne wnioski. Chyba się przyzwyczajam. Jeśli to był personalny atak na mnie, to spieszę wyjaśnić: nie gram w WoWa, bo nie mam czasu i zbytnio funduszy. Co nie znaczy, że nie lubię tej gry. Jak już napisałem, miałem jednak nadzieję, że to co usłyszę teraz skłoni mnie do chociaż casualowego grania w tą grę JUŻ W 4.3 (tak jak to było 2 lata temu. Po Blizzconie ogłaszającym Cata zacząłem znów grać po 3 miesięcznej przerwie). Ale rozwiązania, które podjął Blizzard po prostu mi się nie podobają. Czy tak zachowują się wg ciebie śmierdzący hejterzy?

wiem, że offtop, ale wyjaśnienie tej sprawy jest kluczowe dla mojej dalszej egzystencji : (
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2011, 08:46   #3118
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Nie rozumiem ludzi, którzy czepiają się Pandarenów i spamują "KUNG FU PANDA HURR DURR", jak Pandareni byli przecież w W3 i nie jest to nic nowego. Inne klimaty i tyle. Co mnie bardziej martwi to fakt, że są TYLKO oni i należą do obydwu frakcji. No i totalne spieprz... Nie, nie spieprzenie. SPIERDOLENIE talentów do końca.
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2011, 20:46   #3119
Cygan Slejter
Użytkownik Forum
 
Cygan Slejter's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006
Lokacja: Jawor
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 828
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Owszem byli pandareni w W3(wiekszosc pewnie nawet nie grala tylko slyszala od znajomych i szpan ze wiedzieli) ale to nie powod do robienia duzego platnego dodatku...
__________________
Cygan Slejter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-10-2011, 01:00   #3120
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

W W3 był JEDEN pandaren. Poza tym w Warcraftach były też smoki, ale to nie powód do tego, żeby mogły być dostępną rasą.

Poza tym problem jest w tym, że przez wiele lat Blizzard mówił, że Pandaria i Pandareni nie istnieją w lore, że nie będzie z nimi nic związanego, że Chen w W3 to taki easter egg, ba, nawet na któryś żart Prima aprilisowy ogłosili Pandarenów jako rasę... a teraz to. Ich wiarygodność po prostu podupada.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:11.


Powered by vBulletin 3