Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 09-11-2008, 10:54   #861
Mikito
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 11 2008

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Samera
Poziom: 27
Domyślny wiem

wiem ze zmienia sie 30 dni tylko ze jua juz nie wchodze od ponad miesiaca ale na tibia com zobaczylem ze ktos wszedl 6 tego miesiaca r-key wlasnie jakos nie zabardzo umiem z niego korzystac wyjasnilas bys mi???
Mikito jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-11-2008, 11:07   #862
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mikito Pokaż post
wiem ze zmienia sie 30 dni tylko ze jua juz nie wchodze od ponad miesiaca ale na tibia com zobaczylem ze ktos wszedl 6 tego miesiaca r-key wlasnie jakos nie zabardzo umiem z niego korzystac wyjasnilas bys mi???
http://www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=129308&
Punkt 3 lub 4 ; ).
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-11-2008, 11:33   #863
Mikito
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 11 2008

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Samera
Poziom: 27
Domyślny

czy w r key jest wazne czy sa duze i male litery???
Mikito jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-11-2008, 11:35   #864
Mikito
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 11 2008

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Samera
Poziom: 27
Domyślny zawsze

zawsze mi sie wyswietla ze incorekt recover key
Mikito jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-11-2008, 12:22   #865
sueroski
Użytkownik Forum
 
sueroski's Avatar
 
Data dołączenia: 02 07 2008
Lokacja: Świdnica

Posty: 275
Stan: Początkujący
Profesja: Rookstayer
Świat: Zanera
sueroski ma numer GG 12398778 sueroski ma login Tlenu sueroski@tlen.pl Send a message via Skype™ to sueroski
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mikito Pokaż post
zawsze mi sie wyswietla ze incorekt recover key
to źle wpisujesz
najlepiej skopiuj

a może haker ci zmienił rec-key (można za kasę)
sueroski jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-11-2008, 14:46   #866
Mikito
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 11 2008

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Samera
Poziom: 27
Domyślny

mozliwe to czy jest jakis sposob oprocz r key i bez e-maila???oprocz namowienia taty na nowego r key zalezy mi na tej postaci plx jak ktos kto oglada to forum i shackowal mi ta postac niech mi odda i tak jest to niski lvl i nic z nim nie zrobil
Mikito jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-11-2008, 15:18   #867
Baryla175
Użytkownik forum
 
Baryla175's Avatar
 
Data dołączenia: 20 11 2008
Lokacja: Bełchatów

Posty: 6
Profesja: Paladin
Świat: Titania
Poziom: 55+
Skille: 75+/55+
Poziom mag.: 15
Domyślny

Mam taki problem
Po dłuższej przerwie wszedłem na tibia.com i chce zmienić account name i hasło

Zmieniłem hasło - wszystko ok niby\
zmieniam acc name - pisało ze zmienione , wylogowałem się i chce się ponownie zalogować na postać ale nie mogę :/
Mija już 3 dzień a ja nadal wbić nie mogę :/:/:/

Co mogę zrobić ??

P.S rec-key już wykorzystany
Baryla175 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-11-2008, 17:54   #868
Mikito
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 11 2008

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Samera
Poziom: 27
Domyślny

znalazlem hackera xd to moj kolega z jakiej strony moge sciagnoac yibie 8.1??? bo moja usunieto mialem zmieniany komputer
Mikito jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-12-2008, 19:35   #869
Qmi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 10 2007
Lokacja: Kraków

Posty: 61
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Guardia
Poziom: 35
Skille: 70/70
Poziom mag.: 5
Qmi ma numer GG 1735681
Domyślny

Ehhhhhhhhhhh........
Ja zostałem shackowany w niedziele :/
Loguje sie na konto patrze puste eq...
3 Dni przed hackiem kupilem mms i dlugo sie nim nie nacieszyłem :/
Wsumie cos okolo +250k poszlo w błoto...
DP nie zdążył wysłać bo sie akurat lognołem tylko eq i kaske z banq :/
Wydaje mi się ze to przez ten temat ze zdjęciami raczej jestem na 100% pewny bo nie wchodziłem w rzadne stronki tylko tutaj
Możecie mi polecic jakiegos anty vita ,firewala?
Narazie mam avasta :/
__________________
Nie Dajcie Im NICZEGO !!
Odbierzcie Im WSZYSTKO !!

Best Solo : Dragon


Best Team : Dragon Lord



(((: Może Wystawisz Mi Notkę ?? ))

Ostatnio edytowany przez Qmi - 02-12-2008 o 19:38.
Qmi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2008, 23:55   #870
Myxam
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 11 2007
Lokacja: Rybnik

Posty: 11
Stan: Początkujący
Profesja: Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom: 48
Poziom mag.: 50
Domyślny

Okazało się że moja postać została jednak skradziona. I teraz mam inny problem, a raczej on ma problem. Kiedy mój kolega, do niego zagadał i odkrył że to nie ja, ten napisał, swoją ksywkę, i że mnie pozdrawia.

I się zaczęło po krótkim googlowaniu trafiłem, na jego konto na forum, na którym idiota chwali się że kradnie konta. W profilu był adres email i GG ale to nie wszystko, był wystarczający durny, żeby nazwę dla emaila, podpisać imieniem i nazwiskiem... Znowu wyszukiwanie, tym razem na naszej klasie i mam 2 podejrzanych, ale żaden nie miał gg. Sprawdziłem w znajomych i okazało się że tylko 1 miał tam tibie

Oczywiście dalej nie byłem do końca pewny, a nie chciałem nasrać 14 letniemu gimnazjaliście. Wyszukałem w google jego GG ze słowem tibia. Okazało się że użył go w aukcji na allegro sprzedając GP... Sprawdziłem inne przedmioty i zgadnijcie co znalazłem...

Więc szybko stworzyłem fikcyjne konto z fikcyjnymi danymi na allegro i odkupiłem jedną z postaci (moja już był sprzedana, spóźniłem się 10 minut dosłownie), okazało się że w danych jakie dostałem, zgadza się nazwisko i miasto, z tym które miał ten dzieciakna NK. Ale konto należy do jego matki (w jednym z negatywów tłumaczyła że to konto syna )

Sprawa wygląda tak że w tej chwili znam jego imie, nazwisko, imię jego matki, numer telefonu jego matki, adres email jego i jego matki, jego adres domowy, wiem do jakiego gimnazjum chodzi, do jakiej klasy, znam jego rozkład zajęć i wiem o jego ulubionej drużynie

Tak że pozostaje mi teraz tylko pytanie, co z tym zrobić

Nie mam zamiaru go bić czy żadne takie, ale pogadałbym z nim twarzą w twarz (nie mieszka daleko). Myślę że napiszę do niego, powiem co o nim wiem i spróbuję odzyskać moje konto (może jeszcze nie oddał pasów). Do kupującego wiadomość już wysłałem i ostrzegłem go o tym że będzie miał hunta jak tylko spróbuje wejść na to konto i poleciłem żeby nie płacił.

Jeśli to nic nie da, chyba zrobię mu małą kampanię reklamową w sieci. Bo wiem nawet (z google earth) jak wygląda okolica jego domu i szkoły)

Sam nie wiem jeszcze co dokładnie zrobić, mam nadzieję że co doradzicie.

Ostatnio edytowany przez Myxam - 03-12-2008 o 23:58.
Myxam jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2008, 20:32   #871
P$ychop@ta
Użytkownik Forum
 
P$ychop@ta's Avatar
 
Data dołączenia: 17 02 2008
Lokacja: Z nienacka
Wpisy bloga: 4

Posty: 200
Stan: Niegrający
Domyślny

@up

Idz na policje : D
__________________
W psychologii prowokacja jest świadomym wymuszeniem określonych zachowań, reakcji lub działań, często agresywnych i nagłych, poprzez oddziaływanie na psychikę, niekoniecznie zgodne z ideologiami lub obranymi przez daną osobę zasadami.



P$ychop@ta jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2008, 20:48   #872
KPP
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 12 2008
Lokacja: W-Wa

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Honera
Poziom: 45
Skille: 63/52
Poziom mag.: 5
KPP ma numer GG 557692
Domyślny Policję?!

LOL Na policję nie ale weż telefon powiedz swojej mamie żeby zadzwoniła(Przecież musi wiedzieć ze gra coś dla ciebie znaczy) Mama musi wiedzieć że w gre poświęciłeś czas zaangarzowanie i strategię myślałeś podczas gry prawda?? przeciez na 8 lvlku na draga bez eq chyba nie pujdziesz?! no własnie opowiedz mamie co się stało niech mama hakera mu (spuści lanie) i każe oddać konto i będzie po sprawie

#UP

Ja jego sprawe biorę na powarznie
KPP jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-12-2008, 12:28   #873
Zientarski
Użytkownik Forum
 
Zientarski's Avatar
 
Data dołączenia: 23 11 2008
Lokacja: Warszawa
Wiek: 33

Posty: 141
Stan: Aktywny Gracz
Imię: ---
Profesja: Knight
Gildia: ---
Świat: ---
Poziom: 10
Skille: 43/42
Poziom mag.: 2
Domyślny

Hackneli mi konto. Stracilem wszystko co cenne. Przynajmniej
ktoś dla zabawy nie zniszczył mi chara do rooka.

Mam pytanie odnośnie tego.. czy gdy przy logowaniu uzyjemy
Ctrl+C/Ctrl+V to keylogger zlapie nasze haslo?
Jest jakaś skuteczna metoda na hacka? Robilem scany dwoma
programami, nic nie wykryly.
__________________
Aktualnie: skilluje
Skilluje na: rotworms/friend/monk
Expie na: -----

Aktualny cel: 70/70+
Zientarski jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-12-2008, 13:17   #874
KPP
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 12 2008
Lokacja: W-Wa

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Honera
Poziom: 45
Skille: 63/52
Poziom mag.: 5
KPP ma numer GG 557692
Domyślny yhm

#UP

Nie keylogger wykryje tylko naciśnięcie ctrl+c/ctrl+v więc mozesz spokojnie uzywac kopiowania i wklejania
KPP jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-12-2008, 13:43
Raski
Ta wiadomość została usunięta przez Palar.
stary 10-12-2008, 16:35   #875
michals<>god
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny pomocy!!

Witam!!

Hakneli mi 19 sorca z dobrymi itemami czy ktos wie jak mam go odzyskać i czy to w ogóle możliwe!!
Błagam o szybką odpowieći pomoc!!!!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-12-2008, 17:07   #876
Mikito
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 11 2008

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Samera
Poziom: 27
Domyślny

no normalnie tibia.com (aktualnie bedzie z tym maly problem bo "remontuja"ta strone ale po tym mozesz wbic
zrobic acC~~~lost i my alerd was hacked
itd mam nadzieje ze masz troche rozumu i bedziesz wiedzial co robic dalej
Mikito jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-12-2008, 21:14   #877
koti120
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 12 2008

Posty: 6
Pytanie

Nie rozumiem was. Piszecie, że wam hakneli 10-20 lvle. Taki lvl się wbija w 2 dni. Mnie dzisiaj hakneli 54 ms, 70 dni pacca eq warte 100k (mało bo po haku i tak byłem xD) Hakneli mnie takim sposobem jak femq (admina celesta.pl) Więc na przyszłość nie ściągajcie ventrilo 2.2.4. I wie ktoś czy jak zmienili mi ac number (nie wiem jak ) To czy jak kupie r-keya (e-maila nie zmienili) To czy odzyskam konto ? Proszę o pomoc kogoś kto się zna.
koti120 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-12-2008, 18:57   #878
Radzio19871
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 11 2008

Posty: 3
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Koszykarz Pokaż post
Witam wszystkich użytkowników na forum serwisu www.tibia.pl. Jest to mój pierwszy post na tym forum i mam nadzieję, że nie ostatni. Dotychczas byłem jedynie czytelnikiem forum, ale dziś zarejestrowałem się w celu podzielenia się z Wami moimi przykrymi doświadczeniami.

Miesiąc temu na Allegro kupiłem postać tibii. Po 15 dniach wykupiłem również na Allegro konto PACC(Premium Account) na 90dni. Parę dni temu moje konto zostało „zhakowane”. Ze wszystkich postaci założonych na tym koncie zniknęły oczywiście wszystkie wartościowe rzeczy(itemy oraz pieniądze). Dodatkowo jedna z postaci została prawdopodobnie zabita, chociaż na stronie www.tibia.com nie pojawiła się informacja o śmierci tej postaci. Na pewno jednak Level tej postaci zmniejszył się o 1.

Natychmiast po stwierdzeniu „zhakowania” konta podjąłem próbę jego odzyskania. W serwisie www.tibia.com wybrałem opcję: „My account has been hacked”, a następnie potwierdziłem chęć utworzenia nowego hasła i wysłania go na mój adres e-mail. Niestety na ekranie pojawił się komunikat: „Incorrect account number or email address”. Włamywacz po prostu zmienił adres e-mail w posiadanym przeze mnie koncie. Należy pamiętać, że adres e-mail może zostać zmieniony na dwa sposoby.

Pierwszym z nich jest zmiana adresu e-mail bez wykorzystania Recovery Key. Trwa to jednak 30 dni od momentu zgłoszenia chęci zmiany adresu, a także informacja o zmianie adresu jest wyświetlana przy każdym zalogowaniu na swoje konto na serwisie www.tibia.com . Ten sposób zmiany mojego adresu e-mail przez Hakera zostaje rzecz jasna odrzucony ze względu na brak jakiejkolwiek informacji o chęci zmiany adresu poczty elektronicznej na stronie mojego użytkownika w serwisie www.tibia.com.

Drugim sposobem jest natychmiastowa zmiana adresu e-mail oraz przesłanie na ten adres nowego hasła do konta Tibii poprzez podanie Recovery Key. Osoba, faktyczny właściciel konta, otrzymuje Recovery Key po spersonalizowaniu konta za podaniem swoich danych osobowych. Pamiętajmy, iż tylko jedna osoba może zostać przypisana do jednego konta i nie możliwości zmiany tej personalizacji !!!

W moim przypadku włamywacz posiadał Recovery Key do mojego konta, gdyż kupiłem konto już spersonalizowane, o czym w momencie zakupu mnie nie poinformowano. Zadzwoniłem do osoby, od której zakupiłem konto Tibii, w celu uzyskania Recovery Key. Osoba ta poinformowała mnie, że od razu nie może mi przysłać Recovery Key, podając różne powody. Ostatecznie otrzymałem Recovery Key do „mojego” konta, ale z wystarczającym opóźnieniem aby konto zostało wyczyszczone w sposób opisany powyżej.

Pomyślałem także, że przecież mógłbym zmienić Recovery Key aby być wyłącznym posiadaczem konta i uniknąć kolejnych przypadków „zhakowania”. Można to zrobić poprzez wysłanie kopii dowodu tożsamości tj. dowodu osobistego, prawa jazdy,paszportu lub kopii aktu urodzenia do siedziby Cipsoft GmbH w Regensburgu. Jeśli dane osoby z któregoś z powyższych dokumentów zgadzają się z danymi podanymi podczas personalizacji konta, na aktualny adres e-mail zostaje wysłany nowey Recovery Key oraz nowe hasło do konta Tibii. Jednakże niezależnie od tego czy dostaniesz nowy Recovery Key czy nie, należy pamiętać że zawsze kluczem do konta jest kserokopia dowodu tożsamości osoby, na ktorą zostało spersonalizowane konto. Może ona w każdej chwili, bez twojej wiedzy, zmienić Recovery Key, czyli jedyną osobą, którą możemy oskarżyć o zhakowanie naszego konta jest Ten na którego jest to konto faktycznie spersonalizowane. W moim przypadku może to być wyłącznie osoba, od której kupiłem konto Tibii lub osoba której spersonalizowany właściciel udostępnił Recovery Key w celu wyczyszczenia wszystkich moich postaci. Niewątpliwie oprócz utraty efektów wielu godzin spędzonych przed monitorem, straciłem także dalszą możliwość gry na tym koncie, gdyż kompletnie bez sensu jest narażać się na kolejne "zhakowanie".

WNIOSKI!!!
Wszystkich tych, którzy kupują od kogoś konto Tibii, przestrzegam przed oszustami, wykorzystującymi niewiedzę uczciwych graczy. Pamiętajcie, gdy kupujecie konto od razu żądajcie zapewnienia, że wy i osoba sprzedająca konto jesteście jedynymi posiadaczami Recovery Key. Wówczas w przypadku „zhakowania” tylko osoba, która sprzedała wam konto jest winna nadużycia.

Nie chciałbym niesłusznie oskarżać osoby od której kupiłem konto. Jednakże jak widać nie wydaje mi się, aby istniało inne wytłumaczenie tej sytuacji, w szczególności wtedy gdy w rozmowie telefonicznej osoba ta próbowała odwrócić od siebie wszelkie podejrzenia.

Moim zdaniem, ludzie często mylą się sadząc, że przyczyną zhakowania ich konta jest Keylogger lub bot Tibia Black Ice. Mam nadzieję, iż po przeczytaniu mojego artykułu, każdy kto kupił konto Tibii będzie mógł oskarżyć właściwą osobę o "zhakowanie" konta. Pozwoli to oczyścić z zarzutów w rzeczywistości całkowicie nieszkodliwego bota Tibia Black Ice.

Pozdrawiam wszystkich czytelników forum
Koszykarz
Mialem dokladnie taka sama sytuacje jak ty, przy czym dostalem recovery key. W momencie hacka okazalo sie ze jest on nieprawidlowy, a sprzedajacy oczywiscie odpowiedzial na to "zle musial pan przepisac recover podany przeze mnie" w zwiazku z twoim ostatnim zdaniem, jak mam oskarzyc ta osobe o schakowanie konta bez jakiegos namacalnego dowodu (wszystkie poszlaki wskazuja ze to on bo nawet zaraz po hacku wykupil promocje)

chodzi mi o to gdzie mam sie zgłosic i jakie podac argumenty ze to wlasciwie on??? bo on sie ciagle wypiera, straszylem go nawet ze zadzwonie do jego rodzicow bo gówniarz ma 17 lat (rodzice by go zapewnie kryli). Nie walczylbym o ta postac ale wykupilem na niej PACC wrrrrrrrr!!! wiec jak moge dojść własnych racji???? pomóżcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ostatnio edytowany przez Radzio19871 - 17-12-2008 o 19:26.
Radzio19871 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-12-2008, 16:33   #879
Emlo666
Użytkownik Forum
 
Emlo666's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2008
Lokacja: W domu(?)
Wiek: 33

Posty: 224
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Refugia
Poziom: 112
Skille: 80+
Poziom mag.: ?!
Domyślny

Loguje sie i nagle ktos proboje przelogowac mojego 35 druida. Walcze o konto i nic nie moge zrobic. Ustało. Zaczelem szybko zmieniac passy. Proboje sie lognac na nowe... A tu komunikacik o nieprawidlowych passach. Koleś probojacy sie przelogowac wyorzedzil mnie ze zmiana. A ze R keya nie mam to mialem po koncie. Po jakis 2 tygodniach od incydentu sprobowalem sie zalogowac na konto na starych passach... Cud, xD... udalo sie. Pierwszy rzut oka na Eq- niema, Lvl i mlv o jeden w plecy. Biegne do dp, hackier wjebal wszystko do dp Caaale Eq No kurde takiej radochy to niemialem od momentu kupna Neostrady <-- Ironia -.-
Emlo666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-12-2008, 14:26   #880
Mootustu
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Piep.... hackerzy

Stracilem konto gram juz 2 lata na tym koncie mialem 6 postaci jakis gosc mi proponuje guild i bylo ok normalnie na tibia.com myslalem ze nie hacker bo przeciez maja zabezpieczenia gadam z kumplem i nagle pierd.. i wyskoczyla mi lista postaci klikam spowrotem nic nie ma takiego hasla wskakuje na tibia.pl zeby cos poczytac i patrze ze mail jest potrzebny wlaczam maila i myslalem ze mnie szlag trafi nie ma takiego maila zasrancy usuneli mi konto mail i tibia moj ulubiony sorc 21 level mialem juz isc na desert quest. Blagam pomozcie mi podajcie mail albo gg jekis polskiech GM moze oni mi pomoga odzyskac konto bardzo mi na tym zalezy...

Zapisalem sie do gildii crystal dreams to oni hackneli mi postac

http://www.tibia-com-community-guild...eams*********/
nie obejrzalem dokladnie linku

Ostatnio edytowany przez Mootustu - 23-12-2008 o 14:42.
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 3 (zarejestrowanych: 0, gości: 3)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:44.


Powered by vBulletin 3