Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 20-01-2006, 16:54   #241
Knaak The Sorcerer
Użytkownik Forum
 
Knaak The Sorcerer's Avatar
 
Data dołączenia: 21 12 2005

Posty: 99
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

na Ts padniesz szybciej niz myslisz Scorp -.-
Knaak The Sorcerer jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-01-2006, 18:12   #242
pregnetu
Użytkownik Forum
 
pregnetu's Avatar
 
Data dołączenia: 28 11 2005
Lokacja: Czechy, tam, gdzie diabel mowi dobranoc
Wiek: 34

Posty: 80
Stan: Aktywny Gracz
Imię: (junoumi)
Profesja: Elder Druid
Świat: Askara
Poziom: 30~
Domyślny

@buwaak
ts=test serwer
mi tez w pierwszej chwili nie skojarzylo, dopiero w kontekscie to czytajac mi sie zapalilo swiatelko we lbie xD
pregnetu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2006, 21:33   #243
Evil Maul
Użytkownik Forum
 
Evil Maul's Avatar
 
Data dołączenia: 11 03 2005
Lokacja: Above cloud
Wiek: 34

Posty: 431
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Aldora
Poziom: 157
Poziom mag.: 9
Domyślny

WOW widac że z wojny BB vs Lil'Demo zrobiła sie Danubia vs Guardia . Od razu Scorp widac ze cienias jestes juz niemasz rzadnych argumentow . Co do Nexa~~~ to fakt żadnych botów nie używal ( przynajmniej tak widzialem w kafie ) zawsze podązal swoim celownikem w strone przeciwnika az trafil
__________________
"Real power can't be given it must be taken"
Evil Maul jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2006, 22:52   #244
Kadogo
Użytkownik forum
 
Kadogo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 08 2005

Posty: 9
Domyślny

hmmm...slyszalem ze BB juz przegralo
tzn kolega podobno zna playera Madziaa w realu i ponoc mowila ze BB przegralo.
ile z tego prawdy to niewiem.
Kadogo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2006, 07:41   #245
scorp
Zbanowany
 
scorp's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005
Lokacja: B-stok

Posty: 333
Stan: Początkujący
Imię: SKORP
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Nobles
Poziom: 123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Knaak The Sorcerer
na Ts padniesz szybciej niz myslisz Scorp -.-

uehueh od ciebie? no kial plzzz i paj!!! afff smieszny jestes a co do wojny wiem duzo wiecej niz ci sie wydaje
scorp jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2006, 07:43   #246
scorp
Zbanowany
 
scorp's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005
Lokacja: B-stok

Posty: 333
Stan: Początkujący
Imię: SKORP
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Nobles
Poziom: 123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nexagon
Nigdy nie uzywalem Aim Bota ani nie mialem go nawet na kompie. A hack nie byl przez key logera czy jakos nie znasz koelsia ktory hakuje, wlamuje sie do kompa przez ip bo gdy uzywasz gg jest jakas dziura w systemie czy cos i tak sie wlamuje. Wiec jesli nie wiesz to nie gadaj. A na TS nie boj sie padniesz szybko ;>.
Btw. Nie interesuj sie moim hackem bo to raczej moj problem, i tak juz odzyskalem wszystko a za jakies 2 tygodnie bede mial 2 razy wiecej niz mialem...

Wiesz czemu jestes cwaniak na tym swoim smiesznym servie ? Bo nikt normalny nie gra na takim dziadostwie jak Guardia lol, tam graja takie osoby ktore nie radza sobie na normalnym servie ;< sam kilku poslalem na taki serv ;] nie tacy jak ty obrywali...


NeXa~

no nie wiem czy same lamy tam graja hmm gralem na pvp i jakos se radzilem, bylem w prawie najlepszej gildii na servie i kól bylo, poprostu wszyscy koledzy ktorzy grali na moim servie ofc pvp przeniesli sie na inny swiat, no to ja poszedlem do ancienciq i tyle rotfl lmao ;d
scorp jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2006, 08:12   #247
pregnetu
Użytkownik Forum
 
pregnetu's Avatar
 
Data dołączenia: 28 11 2005
Lokacja: Czechy, tam, gdzie diabel mowi dobranoc
Wiek: 34

Posty: 80
Stan: Aktywny Gracz
Imię: (junoumi)
Profesja: Elder Druid
Świat: Askara
Poziom: 30~
Domyślny

no scorp koncz juz! nie musisz nam nic wiecej udowadniac
wiesz wszystko, jestes najlepszy, masz misia i dobre pvp i nikt nie chce juz czytac ytch twoich kretynskich postow -.-
pregnetu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2006, 12:18   #248
scorp
Zbanowany
 
scorp's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005
Lokacja: B-stok

Posty: 333
Stan: Początkujący
Imię: SKORP
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Nobles
Poziom: 123
Domyślny

wiesz a ty ****a tez duzo wiesz, **** o to chodzi ze nic nie wiesz ze swoim ***anym 33lvl to mozesz mi loda obciagnac
tyle. bye
scorp jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2006, 13:26   #249
Makrox
Użytkownik Forum
 
Makrox's Avatar
 
Data dołączenia: 22 02 2005
Lokacja: Płock
Wiek: 35

Posty: 30
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Nazgul
Świat: Danubia
Poziom: 125
Skille: 99
Poziom mag.: 22
Domyślny

Scorp jedno co ci powiem to tylko to że jesteś strasznie żałosny...
Aż mi się już nie chce czytać tego co ty wogóle tu wypisujesz , naprawde koleś uwarzasz sie za jakiegoś kozaka ale wybacz mi lecz nim nie jesteś...
Jak już Nexa powiedział na światach Non-PvP grają ludzie przepędzeni z normalnych servów którzy byli tam nękani i sobie nie radzili , my juz takich kilka osób posłaliśmy na światy gdzie na każdej kratce masz (protection zone)
I jeszcze a propo PvP. Mówisz że i Ja cie nie zabije i że Nex cie nie zabije , to wygląda na to że nikt nie ma z tobą szans <haha> Jeszcze na Teście się zdziwisz chopaq , ja ci już obiecuje ze na teście tak samo w pz nie wyjdziesz , żebyś się czuł identycznie jak na Guardii , a jak wyjdziesz to będzie krótka piłka I prosze cie nie wypowiadaj się tu już wiecej bo każdy z tobą ciśnie , nabija sie a ty próbójesz nam ciągle udowodnić że jesteś najlepszy...

Btw. Jaki amulet teraz nosisz ? HAHAHA ...



Yours,
Makrox
Makrox jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2006, 13:45   #250
Buwaak
Użytkownik Forum
 
Buwaak's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2005
Lokacja: Gliwice

Posty: 105
Stan: Niegrający
Gildia: Nazgul
Świat: Danubia
Domyślny

Omg scorp spier**** z tego forum nawet ja bym cie rozwalil 28 druidem idioto -.-
Buwaak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2006, 13:46   #251
pregnetu
Użytkownik Forum
 
pregnetu's Avatar
 
Data dołączenia: 28 11 2005
Lokacja: Czechy, tam, gdzie diabel mowi dobranoc
Wiek: 34

Posty: 80
Stan: Aktywny Gracz
Imię: (junoumi)
Profesja: Elder Druid
Świat: Askara
Poziom: 30~
Domyślny

@scorp
to bylo dosyc chamskie... -.-
niezbyt sie popisales, mam nadzieje ze to byla ostatnia twoja wypowiedz na tym forum, a co do mojego lvla jak juz mowilam nie musi cie on w najmniejszym stopniu interesowac, bo to jest moja sprawa, moglam go nie ujawniac i kozaczyc udajac high-lvla ale jakos sie nie wstydze za siebie -.-
pregnetu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2006, 13:56   #252
Buwaak
Użytkownik Forum
 
Buwaak's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2005
Lokacja: Gliwice

Posty: 105
Stan: Niegrający
Gildia: Nazgul
Świat: Danubia
Domyślny

No wlasnie spadaj juz na swoje forum z Guardii twoje wypowiedzi juz sa tak zalosne ze nawet ich sie czlowiekowi czytac nie chce, do kazdego kozaczysz..przezywasz ja cie akurat nie rozumie moze chcesz kolegow znalesc w taki sposob?
idz sie lepiej przespac z twoim misiem -.-

Ostatnio edytowany przez Buwaak - 21-01-2006 o 13:57.
Buwaak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2006, 17:26   #253
Nexagon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 03 2004
Lokacja: Płock
Wiek: 37

Posty: 57
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Busters
Świat: Danubia
Poziom: 141
Poziom mag.: 73
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez scorp
wiesz a ty ****a tez duzo wiesz, **** o to chodzi ze nic nie wiesz ze swoim ***anym 33lvl to mozesz mi loda obciagnac
tyle. bye

Ty ku**a ped**e z***any smieciu nie mam juz slow na ciebie! takie teksty to sobie ku***a po rodzinie rzucaj a nie w osobe ktorej nawet nie znasz z***ie! Nie powinnienes nawet nic zlego sobie pomyles na temat tej dziewczyny a co dopiero pisac, ile ty masz lat? 11-13 ?? bo zachowujesz sie na max 13. Twoja glupota az szczypie w oczy! Czlowieku wez sie w garsc i ***nij sie ze 3 razy lbem o monitor moze ci przejdzie.
I odp***dol sie od ludzi z tego forum, idz poszpanuj tymi smieciami na swoim forum bo tutaj nikogo to nie rajcuje.


NeXa~
Nexagon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2006, 17:36   #254
ziomalek16
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Nie obrazajcie wszystkich graczy grajacych na non-pvp ich sprawa , a ty scorp nie masz sie czym chwalic kozaczysz misiem omg na danubi bardzo duzo osob go ma kozaczysz pvp to idz na swiat pvp. Zamiast grac w tibie i kozaczyc misiem to wes jakas ksiazke i sie poucz.
Poprostu jestes zalozny i udowadniasz to swoimi postami , a pozatym nie liczy lvl a dusza gracza.

Yours Ziom
  Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2006, 18:02   #255
scorp
Zbanowany
 
scorp's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005
Lokacja: B-stok

Posty: 333
Stan: Początkujący
Imię: SKORP
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Nobles
Poziom: 123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nexagon
Ty ku**a ped**e z***any smieciu nie mam juz slow na ciebie! takie teksty to sobie ku***a po rodzinie rzucaj a nie w osobe ktorej nawet nie znasz z***ie! Nie powinnienes nawet nic zlego sobie pomyles na temat tej dziewczyny a co dopiero pisac, ile ty masz lat? 11-13 ?? bo zachowujesz sie na max 13. Twoja glupota az szczypie w oczy! Czlowieku wez sie w garsc i ***nij sie ze 3 razy lbem o monitor moze ci przejdzie.
I odp***dol sie od ludzi z tego forum, idz poszpanuj tymi smieciami na swoim forum bo tutaj nikogo to nie rajcuje.


NeXa~

13 lat?.. nom nie wiedzalem ze tyle masz, co do tego ile mam lat to duzo cie obchodzic nie powinno, a co do tego misia? o co wam chodzi? o tym misiu napisalem tylko 1 post a wy sie ****a nazucacie, zazdroscicie? po waszych postach to widac, nie wiem jak mozna na tym forum porzadnych ludzi poznac bo jak widac na pvp same kozaki graja :czyt lvl 33,lvl 26 itd... poprostu jest to smieszne mozna se jaja porobic z takich dziecinnych, zabawnych postow ktore tu piszecie =] jak znam zycie, to widze ze te przezywanie ci sie podoba, i jestem pewien ze bedziesz chcial mi do*******ic swoim postem i mi odpowiedziec, ale jak chcesz tak rob, to nie moja sprawa..ale sie rozpisalem rotfl DD kazdy po mnie jedzie, ohhh jak milo, zaczyna mi sie to coraz bardziej podobac... :>
scorp jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2006, 18:08   #256
scorp
Zbanowany
 
scorp's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005
Lokacja: B-stok

Posty: 333
Stan: Początkujący
Imię: SKORP
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Nobles
Poziom: 123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Makrox
Scorp jedno co ci powiem to tylko to że jesteś strasznie żałosny...
Aż mi się już nie chce czytać tego co ty wogóle tu wypisujesz , naprawde koleś uwarzasz sie za jakiegoś kozaka ale wybacz mi lecz nim nie jesteś...
Jak już Nexa powiedział na światach Non-PvP grają ludzie przepędzeni z normalnych servów którzy byli tam nękani i sobie nie radzili , my juz takich kilka osób posłaliśmy na światy gdzie na każdej kratce masz (protection zone)
I jeszcze a propo PvP. Mówisz że i Ja cie nie zabije i że Nex cie nie zabije , to wygląda na to że nikt nie ma z tobą szans <haha> Jeszcze na Teście się zdziwisz chopaq , ja ci już obiecuje ze na teście tak samo w pz nie wyjdziesz , żebyś się czuł identycznie jak na Guardii , a jak wyjdziesz to będzie krótka piłka I prosze cie nie wypowiadaj się tu już wiecej bo każdy z tobą ciśnie , nabija sie a ty próbójesz nam ciągle udowodnić że jesteś najlepszy...

Btw. Jaki amulet teraz nosisz ? HAHAHA ...



Yours,
Makrox
nie mowie ze ze jestem najlepszy poprostu chce wam udowodnic ze wy tacy nie jestescie =] przeczytajcie se od poczatku moj pierwszy post i zobaczycie czy jest taki straszny pozatym, nie jestem pewien czy mnie zabijesz<rotfl> powiedz mi jak 80EK moze zabic 80EK?... albo 108rp z 108rp? zal.zal.zal tyle ci tylko moge powiedziec =] chcesz prosze bardzo moge sie z toba umowic na duelka i zobaczymy kto wygra, z mojego doswiadczenia to nikt<haha?>

Have A Nice Day

Ostatnio edytowany przez scorp - 21-01-2006 o 18:10.
scorp jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2006, 18:27   #257
pregnetu
Użytkownik Forum
 
pregnetu's Avatar
 
Data dołączenia: 28 11 2005
Lokacja: Czechy, tam, gdzie diabel mowi dobranoc
Wiek: 34

Posty: 80
Stan: Aktywny Gracz
Imię: (junoumi)
Profesja: Elder Druid
Świat: Askara
Poziom: 30~
Domyślny

@scorp
ja jednak stawiam na makroxa... chyba ze bedziecie sie pojedynkowac w dp albo w swiatyni, to na pewno ty scorp wygrasz
co do misia to napisales chyba z 5 postow minimum o nim

faktycznie zachowujesz sie na jakies 11-13lat, nie potrafisz sobie odpuscic chociaz juz i tak widac ze przegrales na tym forum, szpanujesz swoim lvlem- na pvp jest ciezej lvlowac na nizszych poziomach, powinienes to wiedziec skoro jak mowisz grales tutaj...pozatym lvl nie jest najwazniejszy w tibii, nie wszyscy graja tylko po to zeby sie potem chwalic czego to oni nie zdobyli...
pregnetu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2006, 18:30   #258
scorp
Zbanowany
 
scorp's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005
Lokacja: B-stok

Posty: 333
Stan: Początkujący
Imię: SKORP
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Nobles
Poziom: 123
Domyślny

@up

jak napisalem wyzej
"jak znam zycie, to widze ze te przezywanie ci sie podoba, i jestem pewien ze bedziesz chcial mi do*******ic swoim postem i mi odpowiedziec"
scorp jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2006, 00:39   #259
Serapis Seledian
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 11 2005
Lokacja: Zabrze

Posty: 14
Profesja: Elite Knight
Gildia: Perdition
Świat: Danubia
Poziom: 72
Skille: 82/79
Poziom mag.: 7
Domyślny heh

ja mam tylko jedno pytanie czy pregnetu to kobieta? [ "mówiłam" itp ] jeśli tak to scorp idź pomyśl z 10x nad tym co napisałeś i przeproś ją. proste, nie pisze się takich rzeczy do kobiety kimkolwiek by nie była i świadczy to o braku w elementarnych podstawach wychowania Ciebie. Kimkolwiek byś nie był , lvlem ,wiekiem płcią skillem w pkowanie [ zwisa mi to ] przemysl jesio raz swoją wypowiedz do pregnetu. tyle.
Serapis Seledian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2006, 01:22   #260
Nexagon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 03 2004
Lokacja: Płock
Wiek: 37

Posty: 57
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Busters
Świat: Danubia
Poziom: 141
Poziom mag.: 73
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Serapis Seledian
ja mam tylko jedno pytanie czy pregnetu to kobieta? [ "mówiłam" itp ] jeśli tak to scorp idź pomyśl z 10x nad tym co napisałeś i przeproś ją. proste, nie pisze się takich rzeczy do kobiety kimkolwiek by nie była i świadczy to o braku w elementarnych podstawach wychowania Ciebie. Kimkolwiek byś nie był , lvlem ,wiekiem płcią skillem w pkowanie [ zwisa mi to ] przemysl jesio raz swoją wypowiedz do pregnetu. tyle.

Tak to dziewczyna. I jak juz wczesniej napsialem do tego cwaniaka ze nie pisze sie tak do dziewczyn swiadczy to tylko zle o tobie.



NeXa~
Nexagon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:39.


Powered by vBulletin 3