Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Konkursy

Notki

Konkursy To jest forum poświęcone konkursom na tibia.pl

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 20-07-2005, 09:43   #201
Zmiatacz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 07 2005

Posty: 10
Domyślny polacy czy br??

lol ale ten konkurs moim zdaniem jest do du*y ponieważ niektóre zdjęcia mogą być fałszywe!! i jaką macie pewnosc ze dana osoba dala prawdziwe zdjecie? powinniescie wycofac konkurs duzo osob napewno dalo nieswoje zdjecie ale tylko poto by jakis nub mial pacca -.-"
Zmiatacz jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-07-2005, 09:52   #202
Sylbar
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny ??

Vendere mam pytanie od kiedy w Tibi są komputery??Według mnie jest to już ogromny minus...
 
stary 20-07-2005, 10:17   #203
Venderer
Użytkownik Forum
 
Venderer's Avatar
 
Data dołączenia: 04 09 2004
Lokacja: Between Heaven & Hell

Posty: 751
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sylbar
Vendere mam pytanie od kiedy w Tibi są komputery??Według mnie jest to już ogromny minus...
Musiałem jakoś zaznaczyć, że to MAcro user ...
Wiesz gdyby tak wymieniać dalej hmmm... To od keidy w tibii są lodówki?? Od kiedy są kurtki z adidasa?? Wiesz, można tak wymieniać w nieksończoność....

Aha... Jeśli ty laptopa<lol2> z 1980 roku anzywasz komputerem to n/c, ja bym to porównał do 5 kilogramowej cegły xD... CHociaż nie... Na cegle narysujesz więcej obrazków niż "to" ma miejsca na dysku <joke>...
__________________
"Non mortem timemus, sed cogitationem mortis" - Nie śmierci się boimy, lecz myśli o śmierci. Seneka
Venderer jest offline  
stary 20-07-2005, 10:31   #204
slimaczek
Użytkownik Forum
 
slimaczek's Avatar
 
Data dołączenia: 14 10 2004
Lokacja: Kościan

Posty: 485
Stan: Na Emeryturze
Imię: Topork
Profesja: Elite Knight
Świat: Nerana
Poziom: 87
Skille: 84/83
Poziom mag.: 7
slimaczek ma numer GG 1217938
Domyślny

No cóż, a dla mnie najlepsze zdjecie należy do Kloh Ramos, Bardzo fajnie to wygląda (link).
Drugie miejsce ... tutaj jest różnie, między Master Emmer (link) a Pawlos II (link). Master by fajniej wyglądał z lepszą tarczą i bez tych gsów wklejonych, ale nie jest tak źle. A co do pawlosa, szkoda że nie zrobił tej sceny w jakiejś jaskini (wystarczy mieć piwnice).

Reszta dobrych zdjęć stworzyli Lorte Zirano (link), ewentualnie można zaliczyć Polaka Zioma (link), i zdjęcię z amazon questu ale nie pamiętam nicku , Siujek też ma dobre zdjęcię (i postarał sie o porę dnia)(link), i jako najgorsze z najlepszych wg mnie zrobił Adzio&Pawcio (link) Reszta wg. mnie nie powinna się znaleść wcale z konkursem. popatrzcie np. na tego orc ridera z kasztanów -.- Spadłem z krzesła (Serio!)i się lałem z tego jakieś 5 minut z qmplami ...
__________________
Play the game. Never let the game play you.


Ostatnio edytowany przez slimaczek - 20-07-2005 o 10:35.
slimaczek jest offline  
stary 20-07-2005, 13:04   #205
krzysziom
Użytkownik forum
 
krzysziom's Avatar
 
Data dołączenia: 08 07 2005

Posty: 10
Domyślny

a jak wam sie podoba moje zdiecie?????????
jak myslicie mam szanse na jakes miejsce??
krzysziom jest offline  
stary 20-07-2005, 14:41   #206
k0cz0wnik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 12 2004
Lokacja: Lubaczów
Wiek: 34

Posty: 28
k0cz0wnik ma numer GG 5358050
Domyślny

Jezeli mialbym byc szczery to krzysziom chyba nie zaslugujesz na zadne miejsce... raz ze pomysl juz wykorzystywany kilka razy a dwa ze JAK DLA MNIE jest po prostu zdjecie do kitu..

(Teraz dostane 10 komentarzy typu "zrob lepsze zdjecie" ale to nie o to chyba tutaj chodzi.. )
k0cz0wnik jest offline  
stary 20-07-2005, 14:51   #207
Kloh Ramos
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 5
Domyślny

Może ktoś by zainicjował prowadzących w konkursie co?? jakos powiedzial kto ma szanse lub cos takiego bo ja zabardzo nie wiem kto ma szanse... ;P Myśle że zdjecie Siujka jest zajefajne szczególnie cyklop normalnie odlot




Kloh Ramos jest offline  
stary 20-07-2005, 15:22   #208
Venderer
Użytkownik Forum
 
Venderer's Avatar
 
Data dołączenia: 04 09 2004
Lokacja: Between Heaven & Hell

Posty: 751
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kloh Ramos
Może ktoś by zainicjował prowadzących w konkursie co?? jakos powiedzial kto ma szanse lub cos takiego bo ja zabardzo nie wiem kto ma szanse... ;P Myśle że zdjecie Siujka jest zajefajne szczególnie cyklop normalnie odlot

Jeśli modkwoie teraz wyjawią kto ma 1 miejsce jak narazie, to wsyzscy będą robić na jego wzór... Wtedy nie będzie sensu, chodzi oto żeby samemu na cos wpaść i to zrobić swoim stylem...
__________________
"Non mortem timemus, sed cogitationem mortis" - Nie śmierci się boimy, lecz myśli o śmierci. Seneka
Venderer jest offline  
stary 20-07-2005, 15:33   #209
Dwarf
Użytkownik Forum
 
Dwarf's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 32

Posty: 870
Stan: Niegrający
Profesja: Brak (Rookgaard)
Wyślij wiadomość przez ICQ do Dwarf Dwarf ma numer GG 5701862 Dwarf ma login Tlenu Tlen sux!
Domyślny

heh co do pierwszego zdjecia na 6 str. to z anihilatora nie wypada TB -.- tylko anihilator TB xD ale juz sie czepiam mi sie podoba parcel i "utevo res ina sheep" xD
__________________
"Nie każde złoto jasno błyszczy,
nie każdy błądzi, kto wędruje,
nie każdą siłę starość zniszczy,
korzeni w głębi lód nie skuje,
z popiołów strzelą znów ogniska,
i mrok rozświetlą błyskawice.
Złamany miecz swą moc odzyska,
król tułacz wróci na stolicę..."

J.R.R Tolkien
Dwarf jest offline  
stary 20-07-2005, 16:46   #210
zimne_piwo
Użytkownik Forum
 
zimne_piwo's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2005
Lokacja: Bartoszyce
Wiek: 37

Posty: 276
Domyślny

hehe chyba dziś żaden moderator tu nie zajrzał bo znów zaczyna się bałagan :/

ludzie nie oceniajacie zdjęć na kontach założonych wczoraj lub przedwczoraj....nie chodzi mi żebyście wogóle nie oceniali ale komentarz typu: on wygra jest bezsensu...a uzasadnienie?

jednak tylko nieliczna grupka forumowiczów umię czytać ze zrozumieniem....przenieść tibie do rl to nie jest wyciąć itemki i postacie z gry ! to jest stworzyć takie same postacie jak sa w grze ...tylko w rl ! a tu daje ktoś swoje zdjęcie z wakacje sprzed 5 lat wkleja dwa itemi lub postacie i mówi, że tak jest w rl ... ja jak obejrzałem zdjęcia to wczoraj cztery razy patrzyłem na ludzi czy oni naprawdę przypomninają cyklopy...i gdzie leżą golden legsy? jak bym znalazł golden legsy w rl...to bym nie musiał startować w konkursach po pacc <lol>

sd i parcel choć nie są owocem aż tak ciężkiej prawy (choć napewno też się napracowali) ale są takie jak w tibi...a nie z tibi ! (czytaj: wyciete z tibi)..

Pozdr @all i życze powodzenia xD
zimne_piwo jest offline  
stary 20-07-2005, 17:59   #211
Braveheart
Użytkownik Forum
 
Braveheart's Avatar
 
Data dołączenia: 10 06 2005
Lokacja: Ghoustyń
Wiek: 32

Posty: 38
Braveheart ma numer GG 1234020
Domyślny

@Up
Też mi się tak wydaje, dlatego nasze zjdęcie zrobiliśmy bez żadnych wklejanych itemków od tibi, tylko porobiliśmy własne bronie i armory(z kartonów co prawda ale są ). Z tego co widze to większość rzeczywiście robi zwykłą fote, a w paincie dokleja sobie bs'a i happy
__________________
***

56 Royal
Queeper
Harmonia
80/55
17 m-lvl
RETIRED
----------------------
***
Braveheart jest offline  
stary 20-07-2005, 18:39   #212
casatto
Użytkownik forum
 
casatto's Avatar
 
Data dołączenia: 20 03 2005

Posty: 19
Domyślny

Nie wiem dlaczego wam podoba się tak bardzo ten parcel, równie dobrze mógło by podobać wam się zdjęć z kolesiem który zagląda do depot.

Co do tego parcela to mam nawet wątpliwości czy jest to paczka autora zdjęcia, wydaje mi się że znalazł zdjęcie paczki w internecie i dorobił napisy taką "lekko zamazaną" czcionką. Powód? Przyjrzyjcie się dokładnie napisom, brak w nich perspektywy są ułożone PROSTO , równolegle do ciebie siedzącego przed komputerem, są ułożone tak jak ten text co pisze ;] a powinny być raczej z lekką perspektywą jakby "pochylone w tył"

No ale w końcu fake'i są dopuszczalne

@down
Ta fotka to chyba jedna z gorszych :> Ktoś tu wcześniej pisał że nie liczy się to że zrobisz zbroje i ją założysz. Wogle... nie no to troche głupie. Koleś z beczka na głowie, a drugi owinięty jakiś drucianym płotem ;s

Podoba mi się gotka Arni B., co prawda źle ją wkleił i widać tylko miniaturkę ale pomysł mi się podoba.

Ostatnio edytowany przez casatto - 20-07-2005 o 20:03.
casatto jest offline  
stary 20-07-2005, 19:33   #213
MayGyver
eX Moderator
 
MayGyver's Avatar
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: z zarzecza

Posty: 1,090
Domyślny

podoba mi sie koles z halabarda na zdjeciu zaprezentowanym przez uzytkownika dziewka
beczka na glowie i drewniany serpent sa niezle
jedna z lepszych prac
__________________
MayGyver jest offline  
stary 20-07-2005, 20:10   #214
atka
Użytkownik Forum
 
atka's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2004

Posty: 51
Domyślny

No coz tez sie troche zawiodlam na fotach,myslalam ,ze im blizej konca tym lepiej,a co do oceny Gate Lord niezly pomysl i dobre wykonanie,pozniej kartonowi chlopcy na blokowisku (pewnie czekali na resp dresiarzy a dalej owieczki tez niezly pomysl,a wyroznienie oczywiscie dla mnie za 1 kobiece zdjecieskromna jestem co?

Ostatnio edytowany przez atka - 20-07-2005 o 20:14.
atka jest offline  
stary 20-07-2005, 20:44   #215
Braveheart
Użytkownik Forum
 
Braveheart's Avatar
 
Data dołączenia: 10 06 2005
Lokacja: Ghoustyń
Wiek: 32

Posty: 38
Braveheart ma numer GG 1234020
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MayGyver
podoba mi sie koles z halabarda na zdjeciu zaprezentowanym przez uzytkownika dziewka
beczka na glowie i drewniany serpent sa niezle
jedna z lepszych prac
:O tutaj mnie zaskoczyłeś. Właśnie wróciliśmy z pola i z nowymi fotkami, bo myśleliśmy, że to zdjęcie nam niewyszło, a tu klops, moderator nas pochwalił Szczęście, że go niepodmieniliśmy ...
__________________
***

56 Royal
Queeper
Harmonia
80/55
17 m-lvl
RETIRED
----------------------
***
Braveheart jest offline  
stary 20-07-2005, 20:49   #216
casatto
Użytkownik forum
 
casatto's Avatar
 
Data dołączenia: 20 03 2005

Posty: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Braveheart
:O tutaj mnie zaskoczyłeś. Właśnie wróciliśmy z pola i z nowymi fotkami, bo myśleliśmy, że to zdjęcie nam niewyszło, a tu klops, moderator nas pochwalił Szczęście, że go niepodmieniliśmy ...
Yyyy a nie sądzisz że może to była ironia? ;p No dobra, o gustach się nie dyskutuje ;p
casatto jest offline  
stary 20-07-2005, 20:51   #217
MayGyver
eX Moderator
 
MayGyver's Avatar
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: z zarzecza

Posty: 1,090
Domyślny

nie powiedzialem ze wasze zdjecie jest najlepsze tylko ze bardziej mi sie podoba niz zielony napis mowiacy ze to nagroda za anihilatora
__________________
MayGyver jest offline  
stary 20-07-2005, 20:52   #218
Braveheart
Użytkownik Forum
 
Braveheart's Avatar
 
Data dołączenia: 10 06 2005
Lokacja: Ghoustyń
Wiek: 32

Posty: 38
Braveheart ma numer GG 1234020
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez casatto
Yyyy a nie sądzisz że może to była ironia? ;p No dobra, o gustach się nie dyskutuje ;p
No tak, straszna ironia, zwłaszcza, że podmienianie zdjęć jest nielegalne(właśnie doczytałem).
__________________
***

56 Royal
Queeper
Harmonia
80/55
17 m-lvl
RETIRED
----------------------
***
Braveheart jest offline  
stary 20-07-2005, 20:54   #219
casatto
Użytkownik forum
 
casatto's Avatar
 
Data dołączenia: 20 03 2005

Posty: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Braveheart
No tak, straszna ironia, zwłaszcza, że podmienianie zdjęć jest nielegalne(właśnie doczytałem).
Nie chce kłócić się i nabijać postów na forum ale.

Skoro wystawiasz swoją pracę to licz się z krytyką i że nie każdemu może się to podobać. Więc się tak nie obruszaj.

Pozatym jakie podmienianie zdjęć? ;/
casatto jest offline  
stary 20-07-2005, 21:25   #220
Kloh Ramos
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 5
Problem

Szanowny Dromaderze !!
Qwa jakie jaja sobie robisz?? czmu usunales mi zjdecie :[ Zbroje sa ok wypozyczalem je z bochenskiego bratcwa rycerskiego :/ tyle bylo zakladania zbroi do zdjec potem obrobka i wklejanie na tlo jaskini. a ty mi usunales mozesz mi podac do jasnej anielki powód?? he?? a nie jakies dzike "jaja sobie robisz" czy jakis inny pieron :[
Kloh Ramos jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:25.


Powered by vBulletin 3