Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Konkursy

Notki

Konkursy To jest forum poświęcone konkursom na tibia.pl
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 17-07-2005, 13:44   #141
Venderer
Użytkownik Forum
 
Venderer's Avatar
 
Data dołączenia: 04 09 2004
Lokacja: Between Heaven & Hell

Posty: 751
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Misza
@Adi Olsztyn
Zgadzam się w zupełności! Ale chyba chodziło o 5+/6, nie?

A tak poza tym Vanderer zwinął mi pomysł Sam chciałem coś takiego zrobić tylko, że z macro-farmą... Jakieś dziesięć postaci stojących jak maszyny z runami w łapach, wokół ryby i pełno żarcia, a pośrodku GM "Hum... Some macro-farms... F****n' cheaters... Ban for all!"

HeHeHe xD... Dowrałem się do twojej tajnej teczki z pomysłami i sam je wykorzystałem xD...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez misza
Ale chyba chodziło o 5+/6
Mam taką nadzieję.... ()
__________________
"Non mortem timemus, sed cogitationem mortis" - Nie śmierci się boimy, lecz myśli o śmierci. Seneka
Venderer jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-07-2005, 13:58   #142
Pramus
Tupac Legacy
 
Pramus's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2004
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 32

Posty: 817
Stan: Na Emeryturze
Imię: Midurion
Profesja: Elder Druid
Świat: Furora
Pramus ma numer GG 4183891
Domyślny

Jak się pisze "+" to chodzi o skale 1-6. Jak chodzi o skalę 0-10 piszesz "0,5". Więc chodziło o 5+/6....
__________________
"I'm not saying I'm gonna change the world, but I guarantee that I will spark the brain that will change the world."

Tupac Amaru Shakur


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ujo
To by była akopalipsa czy jak to jej
Pramus jest offline  
stary 17-07-2005, 13:58   #143
Dark-Goku
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 07 2005
Lokacja: W Lubaczowie
Wiek: 30

Posty: 7
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Nova
Dark-Goku ma numer GG 4450458
Domyślny

Fajny ten konkurs szkoda że nierobioł takich czenściej
Dark-Goku jest offline  
stary 17-07-2005, 14:05   #144
krzysziom
Użytkownik forum
 
krzysziom's Avatar
 
Data dołączenia: 08 07 2005

Posty: 10
Pytanie

Mam pytanie do administratora . Czy moge do zdiecia dodac cale menu z tibii??
krzysziom jest offline  
stary 17-07-2005, 14:08   #145
Krol Lew
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 04 2005

Posty: 66
Domyślny

Heh dla mnie jak narazie Pawlos II wymiata. Potem jest ten z macro Ale praca stożka moze nie aż tak fajna ale podpis xxxx atack by Bubble mnie rozwalił ( dobre było miałem niezłą polewe )
Krol Lew jest offline  
stary 17-07-2005, 14:11   #146
kaarpiik
Zbanowany
 
Data dołączenia: 15 07 2005
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 32

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Karoman
Profesja: Elder Druid
Świat: Calmera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dr. Omader
Dozwolone sa przerobki w malych ilosciach.
Nic sie nie martw, ludzie ktorzy tylko doklejaja jakies przedmioty z Tibii do zdjecia raczej nie wygraja, bo juz sa lepsze propozycje.

ale oczywiscie mozna powiedziec jakies zdanie czcionka z tibii i dawac nazwy oraz HP tak?
kaarpiik jest offline  
stary 17-07-2005, 14:12   #147
krzysziom
Użytkownik forum
 
krzysziom's Avatar
 
Data dołączenia: 08 07 2005

Posty: 10
Pytanie pytanie

Jezeli wytne menu z tibii to i wstawie zdiecie i inne rzeczy to moje zdiecie bedze odrzucone ?zy tak mozna????
krzysziom jest offline  
stary 17-07-2005, 14:15   #148
De'sH
Zbanowany
 
De'sH's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2004
Lokacja: Asa Bay
Wiek: 34

Posty: 321
Imię: Myth'xas
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Sacrifice
Świat: Aldora
Poziom: 55
Skille: 90/70
Poziom mag.: 17
De'sH ma numer GG 8522761
Domyślny

Hmm modkowie chyba niezauwazyli na drugiej stronie postow ze zdjeciami Kernfalt (14 lat) dal zdjecie ja wiem 40 letniego mezczyzny ktory "pluje" ogniem, a to chyba mial byc nasze zdjecia.
Jesli chodzi o commenty to hmmm niektore zdjecia spoko, ale mysle ze to sie jeszcze rozkreci.
De'sH jest offline  
stary 17-07-2005, 16:43   #149
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kaarpiik
ale oczywiscie mozna powiedziec jakies zdanie czcionka z tibii i dawac nazwy oraz HP tak?
Ehz.. i w kolko to samo tlumaczyc...
Czytales regulamin? Jest wyraznie napisane, ze niewielkie przerobki sa dopuszczone.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez krzysziom
Jezeli wytne menu z tibii to i wstawie zdiecie i inne rzeczy to moje zdiecie bedze odrzucone ?zy tak mozna????
To samo, co wyzej napisalem sie tego tyczy.
Dr. Omader jest offline  
stary 17-07-2005, 16:48   #150
Pawlos II
Użytkownik Forum
 
Pawlos II's Avatar
 
Data dołączenia: 14 07 2005
Lokacja: Gdańsk/Jasień

Posty: 192
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Kyra
Pawlos II ma numer GG 6793058
Domyślny

Według mnie zasady tego konkursu są proste i nie trzeba ich powtarzać proste przeróbki ale nie bez przeesady według mnie pasek menu to roszke juz za dużo .
Pawlos II jest offline  
stary 17-07-2005, 17:12   #151
Saviour of Sula
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 07 2005
Lokacja: Szczecin czyli mega wieś
Wiek: 32

Posty: 147
Domyślny

I tak na razie mecznajty są na 1st miejscu w moim systemie oceniania (mecznajt - mage knight)
__________________
DLACZEGO W ŻADNEJ GAZECIE NIE MOGE ZNALEŹĆ RECENZJI TIBII?!?!?!
Saviour of Sula jest offline  
stary 17-07-2005, 18:13   #152
Lyssy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny =/

Wydaje mi sie ze szanse w tym konkursie nie sa wyrownane. wystarczy porownac 2 zdjecia: Mag i Rycerz i Zdjecie nadeslane przez Przemcia 331 (oba na 4tej stronie). Od razu widac ze w pierwszym przypadku jest bardzo malo "z rl". praktycznie same postacie, a wszystkie odblaski, bronie, itp, itd sa wklejone :/. Z kolei w drogim przypadku widac ze "przemcio" sam wpadl na ten pomysl, sam wykonal i wiadomo ze niebyl by w stanie tak podrasowac zdjecia jak jego starsi (hyba) koledzy :/. W tym konkursie mialo byc JAK NAJWIECEJ Z RL NIE??.
A nie popatrzysz "Ale bajerancke zdjecie! kolorowe, pelno zeczy z tibii tak podobnych!, idealnie wycietych!" Przecierz dla takiego kolesia ktory akurat studiuje obsluge tego typu programow do przerabiania zdjec to ZADEN problem zrobic takie zdjecie jak "mag i rycerz".
Jednym slowem, bardziej doceniane powinny byc zdjecia w ktorych ktos sam zrobil cale eq, przygotowal dekoracje, wymyslil oryginalne teksty a nie sztuczne i praktycznie w calosci przerobione zdjecie.

Niewiem czy dobrze ujolem to co mialem na mysli =/.

Ostatnio edytowany przez Lyssy - 17-07-2005 o 18:28.
 
stary 17-07-2005, 18:14   #153
DDoS
Born in Hell
 
DDoS's Avatar
 
Data dołączenia: 09 03 2004
Wiek: 38

Posty: 1,406
DDoS ma numer GG 2529081
Domyślny

Póki co to tylko 3 prace z all jak dla mnie są fajne (nie pozmieniane za bardzo i przedstawiające coś ciekawego), są to prace:
Venderer
Master Emmer
Pawlos II

Co do innych to za dużo przeróbek lub nic ciekawego: Parcel i Lego.


Ja swoją pracę wkleje gdzieś za tydzień, heh mało czasu 11h dziennie w pracy. A na zdjęcie potrzebuje dużo czasu .
__________________

DDoS jest offline  
stary 17-07-2005, 18:30   #154
zimne_piwo
Użytkownik Forum
 
zimne_piwo's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2005
Lokacja: Bartoszyce
Wiek: 37

Posty: 276
Domyślny

takze uwazam że nie powinno być żadnych przeróbek...no może tylko tło bo wiadomo, że nie każdy ma akurat pod ręką pustynię, las, czy polanę....

@up, up ... masz rację, bo jeżeli teraz ktoś studiuje nie pamietam jak ten kierunek się nazywał :/ i ma w małym palcu obsługę photoshopa czy innego programu to dla niego przerobienie zdjęcia to pestka....i napewno nie będzie wstanie konkurować zdjęcie bez przeróbek ze zdjęciem z "makijażem".....

miało być rl to rl...rozumiem pasek życia, tło, nawet w rogu postać z gry dla porównania (albo przedmiot) ale nic więcej....
zimne_piwo jest offline  
stary 17-07-2005, 18:30   #155
Lorte Zirano
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 07 2005
Lokacja: Toruń
Wiek: 32

Posty: 17
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Valoria
Poziom: 30
Poziom mag.: 4
Szczęśliwy wyjasnienia

Co do wskazowek kolegow//
jak byscie chcieli wiedziec to mam 13 lat , i takie zrobienie zdjecia to nie byla taka prosta rzecz (robilem ja ok 2,5 dnia )
samo zrobienie w programie to tez nie taka prosta rzecz ! poszly 2 klisze ! i przerobienie to jakies 1,5 dnia . Rozumiem cie co masz na mysli i nawet w pewnym sensie sie zgadzam ale nie wypowiadaj sie ze jeden koles sie nameczyl naprawde bardzo duzo , a drugi koles wrzucil do programu i ABRAKADABRA...poff i oto jakas fotka jest . aha samo zapoznanie sie z programem sprawdzenie jak co dziala i przestudiowanie informacji i tutkow to tez nie malo czasu zajmuje !

Rozumiem jednak wasza opinie do ktorej macie prawo , nie badzcie na mnie zli ale naprawde sie bardzo bardzo napracowalem . Mam nadzieje ze nie pogorszy to stosunkow miedzy nami
Lorte Zirano jest offline  
stary 17-07-2005, 18:34   #156
Lyssy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny skasowac!

Niejestem Modkiem ale jesli mial bym taka mozliwosc to AZ TAK wybajerowane zdjecia poprostu bym kasowal... od razu mowie ze niejest tak ze chce aby skasowac ta fotke temu ze jestem zagrozony czy cos, ale to poprostu przekracza ona bariere regulaminu tego konkursu . mialy byc male dodatki a nie 3/4 zdjecia to dobrze ujety przez Pana z gory () makijaz.

EDIT:
dodalem ta notke przed zobaczeniem tej nademna :/ sry, wieze ze sie napracowales, ale te zdjecie ma naprawde za duzo bajerow :/ mialo byc z rl a nie z programu..

Ostatnio edytowany przez Lyssy - 17-07-2005 o 18:41. Powód: SRY :/
 
stary 17-07-2005, 18:56   #157
Gate lord
Użytkownik Forum
 
Gate lord's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2004

Posty: 106
Profesja: Paladin
Gildia: Dragonhearts
Świat: Candia
Poziom: 20
Skille: 53/37
Poziom mag.: 7
Gate lord ma numer GG 9037452
Domyślny

EEe te figurki sa z Serii: Mage knight 2.0, unlimited, dungeons i pyramid, ale jak chcesz ozbaczyc all figurki wejdz na www.magekngiht.com
__________________


...Retired Player...
Gate lord jest offline  
stary 17-07-2005, 19:04   #158
Saviour of Sula
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 07 2005
Lokacja: Szczecin czyli mega wieś
Wiek: 32

Posty: 147
Domyślny

Ja mam same z 2.0 a zednej z tej serii nie widzialem na tym pierwszym zdjęciu bo drugie skasowane zanim je zobaczylem A na te strone nie mam po co wchodzic bo znam wszystkie z 2.0 inne mnie nie obchodzom

A co do tematu to mnie ta "banshee" dobila... to raczej baba z nożami i toną makijażu a nie banshee
__________________
DLACZEGO W ŻADNEJ GAZECIE NIE MOGE ZNALEŹĆ RECENZJI TIBII?!?!?!
Saviour of Sula jest offline  
stary 17-07-2005, 19:13   #159
Lyssy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny oO

Moze mi ktos powiedziec o co chodzi z tymi "figurkami mage knight z serii 2.0" ?? bo nic z tego nieqmam. o ktore zdjecie chodzi i wogle
 
stary 17-07-2005, 19:54   #160
Saviour of Sula
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 07 2005
Lokacja: Szczecin czyli mega wieś
Wiek: 32

Posty: 147
Domyślny

Chodzi od zdjęcie przedtawiające ice dragon lorda zostaly w nim użyte figurki z gry strategicznej Mage Knight. Wersje tej gry są różne np pierwsza (bądź jedna z pierwszych) to unlimited potem byl dungeon a w grudniu zeszlego roku wyszla seria 2.0 której posiadaczem jestem Moge się pochwalić jedną z najlepszych figurek która się nazywa Deathspeaker Aeradon i w chwili wydania gry jej wartość sięgala 50 zlotych (w moim mieście)

A tak pozatym to wlaśnie zauważylem zdjęcie "HAKERA" ... na razie oficjanie figuruje u mnie na ostatnim miejscu Loodzie! nie roobcie zdjęć na odwal się bo za chiny nie wygracie!
__________________
DLACZEGO W ŻADNEJ GAZECIE NIE MOGE ZNALEŹĆ RECENZJI TIBII?!?!?!

Ostatnio edytowany przez Saviour of Sula - 17-07-2005 o 19:57.
Saviour of Sula jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:41.


Powered by vBulletin 3