Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 14-02-2007, 23:36   #81
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

@up
Gratz gieniusiu, w plikach map zapisuje się tylko minimapa, więc nie pokazałoby to zniknięcia SSa...
__________________
Pisał to:
ichos
Michoss jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-02-2007, 23:42   #82
AduFortera
Użytkownik Forum
 
AduFortera's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2007
Lokacja: ByDgOsZcZ

Posty: 42
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Fortera
Poziom: 71
Skille: 86/70
Poziom mag.: 16
Domyślny

Co do Ghoul Room nadal wierze ze mozna sie tam dostać jeśli zagadke mamy "pod nosem" to chodzi o to jedno pomieszczenie tam gdzie ghoul może tam trzeba coś zrobić, może z tymi dwoma kolumnami wiem że zaraz ktoś napisze ze zpickował cały room i wogóle ale poco Knightmare miał by nam dawać zagadke nieprawdziwą tak dla zabawy żeby sie z nas pośmiać??
AduFortera jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2007, 00:17   #83
AduFortera
Użytkownik Forum
 
AduFortera's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2007
Lokacja: ByDgOsZcZ

Posty: 42
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Fortera
Poziom: 71
Skille: 86/70
Poziom mag.: 16
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Instynkt Pokaż post
1. Kto powiedzial, ze Ghoul ma jakikolwiek zwiazek z jakas zagadka?
2. W zadnym Quescie nagroda nie jest wyciagana z zabitego potworka. W pomieszczeniu z Ghoulem nie ma absolutnie nic (zadnej skrzyni, szafki, dziury). W takim razie pytanie - niby skad mialbys wziasc nagrode gdyby byl to Quest? O ile jest wejscie do niego to zapewne wejscie znajduje sie pod nim, a co za tym idzie takowy Quest musialby sie konczyc w Ghoul Room.
tak ale czy ktoś mówił ze ghoul niema jakiegokolwiek związku z jakąś zagadką? czy ja mówiłem ze to jest quest?? możliwe że jest to część jakiegoś większego questa nic nie wiadomo ale jeśli nie będziemy próbować nigdy sie tego nie dowiemy poco ten Ghoul na rookgardzie wielu mówiło ze poto zeby zachęcić graczy do wyjścia na main dlamnie to jest kompletna bzdura

moim skromnym zdaniem Ghoul Room jest cześcią jakiegoś większego questa na Roogkardzie ale wiadomo że nasze domysły mogą być w 1% trafne
AduFortera jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2007, 00:32   #84
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

Hmh...Teoretycznie Ghoul mógłby być zrobiony tak jak Orkowie w Fortecy. Ze specjalnym lootem lecącym tylko z tego jednego.
__________________
Pisał to:
ichos
Michoss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2007, 00:42   #85
AduFortera
Użytkownik Forum
 
AduFortera's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2007
Lokacja: ByDgOsZcZ

Posty: 42
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Fortera
Poziom: 71
Skille: 86/70
Poziom mag.: 16
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michoss Pokaż post
Hmh...Teoretycznie Ghoul mógłby być zrobiony tak jak Orkowie w Fortecy. Ze specjalnym lootem lecącym tylko z tego jednego.
w tym możesz mieć dużo racji tylko żeby ustalać co leci z ghoula najpierw trzeba sie do niego dostać, możliwe że to jest jakiś łańcuch coś trzeba zrobić napoczątku i to jest wielki quest, np dźwignia toma,wolf ważący inaczej niż inne,MM,Ghoul Room a w nim specjalny loot z ghoula,SoF na wyspie

Wszystko trzeba złączyć w całość cały czas myśle próboje to złączyć w jedność ale nic z tego i cały czas powtarzam słowa Knightamare a jeśli te słowa "macie to pod nosem" mają znaczyć że to łatwe to ja już niewiem
AduFortera jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2007, 00:42   #86
Zito
Użytkownik Forum
 
Zito's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2005
Wiek: 42

Posty: 136
Stan: Na Emeryturze
Imię: Zito
Domyślny

< deleted >

Ostatnio edytowany przez Zito - 06-04-2008 o 08:41.
Zito jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2007, 00:54   #87
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

Zito...Nie walcz z Instynkt...Nie wiesz co czynisz...Wiesz przecież, że i tak nie wygrasz...



PS. Nie lube Cie :<
__________________
Pisał to:
ichos
Michoss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2007, 02:51   #88
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Ekhmm ekhmm pozwolę sobie się wtrącić. Też jestem starym graczem i pamiętam wielokrotne respy, polegały one na tym, że potworki respiły się jeśli nie było ich "oryginałów" w obszarze respa. Troche zakręcone więc wyjaśniam:
Lurowało się spearmana na wasp tower a po pewnym czasie na dole respił się kolejny spearman. Albo na mainie lurowałem GSy pod Thais a po pewnym czasie respiły się znowu i tak można było w kółko. Dlatego MM, Ghoul itp się nie powielały, bo nie mogły opuścić obszaru respienia. To tyle.


Do reszty co wyskoczyli z Knightmare, on mówił to odnośnie SS i mino maga, o ghoulu nawet nie wspomniał.
I skończcie z Mino Magiem powiązanym z Tomem (dźwignia w jego pokoju) to nie polski rząd, że jakieś afery się doszukujecie! Co ona ma niby z nimi wspólnego! Tom kocha martwe szczury, wiec kocha śmierć a mino mag krzyczy "poznaj tajemnice śmierci" wiec widać ze są kolegami! <-- dosyć głupich teorii!!
I prosze mi wytłumaczyć dlaczego niby dźwignia u toma ma otwierać MM/Ghoula? Wyobrażacie sobie mechanizm? Tom przekopał cały rook umieścił pod ziemia mechanizmy wyburzające ściany/otwierające drzwi które zablokował MM od środka SIC! Leczcie się.

Zito nie zaprzeczaj układom, dużo osób które kiedyś grały na Antice jest teraz GMami, a oni mieli przecież kolegów. MS DS te osoby są stare jak ich świat. Przeglądnij sobie screeny z tibi wersji 6, zobaczysz ich tam. Mają ogromną wiedze, ale plecy równie duże

A jeśli chodzi o dom Sunrisa to z relacji jednego ze starszych graczy wiem że jak zrobiono rook i wprowadzono po raz pierwszy domki, można było kupić nawet 1 lvl o ile miało się pacc. Wiec sądzę, że dlatego Sunrise ma domek. Ale nie pytałem jego osobiście wiec nie twierdze, że to jedyne słuszne wytłumaczenie.

Pozdro 600V
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2007, 03:07   #89
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

@up
Nie prafda!
To mino mag przekopał się pżez cały rook rzeby włamać sie do toma i ukraść amber notatik a potem wrucił do podziemi wcześniej ustawiajon ćwignie rzeby otfierała ghula i wżucił notatnik na tratfe! I zamknoł siem w sfoim pokoju rzeby nie mugł wyjść i kazał mewie zanieść Spajk Sford na wyspem!a Potem dał Sanrajsowi Spike swordd a Instynkt Brass arm rzeby siem odwalili! A wim to bo muj tata to Najtmar a mama to Steve!

Heh...Nie mogłem się powstrzymać, sorry.
A tak w ogóle.
Kontakty, znajomości i "równiejsi"? Aż dziwie się że to trzeba komukolwiek tłumaczyć...
Domek Sunrise'a? N/c
Multi-resp? Dżisas, nie chciałbym grać w tych czasach...Armia spearmanów w wasp tower, setki minosów w mino hell...Dżizas...


Hmh...Tak w ogóle mój post wniósł "tak dużo" że właściwie mogłem napisać tylko "Fajnie, noo!", no ale, właściwie cała ta srona wniosła niewiele (Poza oczywiście twoim postem Panie Klocku <Podlizywa się>)


PS. Instynkt, to o nielubieniu było do mnie
PS2. No, chociaż to ^ coś wniosło XP
__________________
Pisał to:
ichos
Michoss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2007, 04:37   #90
Zito
Użytkownik Forum
 
Zito's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2005
Wiek: 42

Posty: 136
Stan: Na Emeryturze
Imię: Zito
Domyślny

< deleted >

Ostatnio edytowany przez Zito - 06-04-2008 o 08:42.
Zito jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2007, 04:49   #91
Zito
Użytkownik Forum
 
Zito's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2005
Wiek: 42

Posty: 136
Stan: Na Emeryturze
Imię: Zito
Domyślny Srry za double... ale zaraz sie zrobi balagan ;)

< deleted >

Ostatnio edytowany przez Zito - 06-04-2008 o 08:42.
Zito jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2007, 05:33   #92
^Trial^
Użytkownik Forum
 
^Trial^'s Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2006

Posty: 235
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Lol xD
MM zbudował prototyp kajaku (takie jak w port hope sa) i i popłynal na rook.
Jednak po drodze natknal sie na ludzi i ci postanowili uwiezic go na wieki zamurowujac w celi 4x4m
A ghul to ten straznik z carlin co jest pochowany na rooku(niechche mi sie wlazic na tibie i sprawdzac jak sie nazywal) ktory postanowil uwolnic mm i uciec razem ze spike swordem robiac 2 podkop pod oceanem(dlatego spike sword czasami znika z wysepki)
Zrozumcie ze to jest tylko poto abyscie sie teraz zastanawiali czemu i poco.
Moze kiedys byl a moze bedzie quest zwiazany z tymi dwoma noobkami
^Trial^ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2007, 08:45   #93
AduFortera
Użytkownik Forum
 
AduFortera's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2007
Lokacja: ByDgOsZcZ

Posty: 42
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Fortera
Poziom: 71
Skille: 86/70
Poziom mag.: 16
Domyślny

@instynkt to co mi tam zacytowałeś wcale nie ja tak napisałem zobacz sobie do góry masz czarne na białym że to Zito napisał a nie ja więc niewiem dlaczego jest ze to ja napisałem a po 2 nie napisałem Że Ghoul nie jest częścią questa a potem że to quest zapomniałaś zacytować "Możliwe" że to quest radze zrobić edita


@topic Co do tego ghoula to ja już niewiem możliwe ze jest to poto aby zachęcić graczy do pójścia na main, a co do Sunrise niewiem czy to prawda ale kiedy wbił 100 lvl dostał ochrzan od CipSoftu zato że poprosił o jakąś nagrode za jego wyczyn a CipSoft odpowiedział jeśli chcerz możemy ci dać bana za twój wyczyn
AduFortera jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2007, 12:20   #94
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zito Pokaż post
"obszary respa" zostaly wprowadzone dopiero z Anti-Luring'iem.
Przyklad: "mino hell"
Bo z jakiego obszasu wyciagales te minoski?
Poprostu zeszly ze swojego (dokladnie jednego) sq i starczylo.

A co do lurowania GS pod Thais... to chyba pod Venore
Tffuuuu masz racje Venore. Późno już było

I to nie tak, że starczyło że zlazły z jednego sqr. Wiem że obszary respa zostały wprowadzone po anti luring system, ale właśnie tak to wyglądało. Może chodziło tu o jakąś odległość od respa, albo po prostu zabranie potwora za ekran. Ale na bank to nie wyglądało tak, że na wasp tower po chwili bylo 2x wiecej waspów. Można było tak zrobić wciągając waspy piętro wyżej.

Co do mino hell, na maksa udało mi się zrobić 3x resp. To wtedy pierwszy raz Klocek padł :/ nie dało się wyjść wiec raczej ciężko było zrobić setki minosów (to do Michoss'a)

Co do Ghoula to ja narazie przestaje szukać, to nie ma sensu dla mnie teraz. Za to Spike i Goblin Temple wydają mi się ciekawsze niż kiedykolwiek. Over and out
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2007, 19:16   #95
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Hmmm tak myślałem o tym mass respawnie i poszukałem trochę screenów. I jeśli chodziło Ci o ten bug z respawnem, co byl baaaardzo dawno temu to się zgadzam, że wszędzie się tak mnożyły ale to było wieki temu. O to screen ^^ mała masakra koło mino hell:


EDIT
OMG zrobiłem double posta :S nie wiem jak to się stało sorki

EDIT2
@Down
To było odnośnie ghoula i dlaczego nie było jego podwójnego respa
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri



Ostatnio edytowany przez Pan Klocek - 15-02-2007 o 21:13.
Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2007, 21:29   #96
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Instynkt Pokaż post
2. W zadnym Quescie nagroda nie jest wyciagana z zabitego potworka. W pomieszczeniu z Ghoulem nie ma absolutnie nic (zadnej skrzyni, szafki, dziury). W takim razie pytanie - niby skad mialbys wziasc nagrode gdyby byl to Quest? O ile jest wejscie do niego to zapewne wejscie znajduje sie pod nim, a co za tym idzie takowy Quest musialby sie konczyc w Ghoul Room.

PeZet Dr. =]
A Orc Shaman Quest?
@2up
No tyćke przesadziłeś z tym zdjęciem, wtedy Tibia dopiero powstawał a więc bugi były niewykluczone. A wogóle to co wyście się tak doczepili do tego respa? Może tam nie ma miejsca respawnu Ghoula? Skąd wiecie że on się tam respi skoro nikt go nie zabił?
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2007, 21:52   #97
Zito
Użytkownik Forum
 
Zito's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2005
Wiek: 42

Posty: 136
Stan: Na Emeryturze
Imię: Zito
Domyślny

< deleted >

Ostatnio edytowany przez Zito - 06-04-2008 o 08:42.
Zito jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2007, 21:55   #98
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zito Pokaż post
@up
Chodzi wlasnie o to ze go nikt nie moze zabic bo on sie tam nie "respi".
Mozna powiedziec, ze "pojawia" sie jeden egzemplarz po server save.
Przeczysz sam sobie. Może można go zabić ale raz na save serva.
P.S. Ty farciarzu to 100 post w tym temacie
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2007, 23:57   #99
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

@Marcin24
Orc shaman quest?
Na tibia.org jest niezrozumiale napisane. Orc shaman jest normalny, a nagrody są w skrzyneczce. Wiem bo sam go wykonałem, a potem jeszcze koledze pomagałem
__________________
Pisał to:
ichos
Michoss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2007, 00:26   #100
Lady Rookstayerka
Użytkownik Forum
 
Lady Rookstayerka's Avatar
 
Data dołączenia: 20 07 2006
Lokacja: Thais

Posty: 44
Profesja: Paladin
Poziom: 11
Poziom mag.: 4
Domyślny

Więc na wstępie chce przeprosić za to co zaraz zrobie.
@Topic
Ja fszyszko fiem!11oneoneraz1 ghoul jest poto szeby moszna z nim sie zakolegowac szeby było kul! a mino meg lubi ghoula i chce sie z nim szakolegowac lecz obai som uwienzieni w ciasnyh komnatach i sie nie da11!111oneone.albo moszliwe ze mino meg chcial sobaczyc co to za pokojk i wszedl i dszwi sie zatszasly i on biedny teraz nie wje jak ma wyjsc i mosze trzeba przynjesc mu jedzonko i on powje oh men thx wejć i siem rozgosć a jak wejdześ to tam bendzie taka ćwignia i jak jom naciszniesz to ghoul siem uwolni i to bendzie nowy nnpc i ten nowy npc pszemieni sie w czowieka i ten czowiek da ci buty rzebys chodził po wocie i pujciesz sobie po spejk słorda wygrałam?!?!
przepraszam...rozpisalam sie
__________________
I Like Good Fake
Lady Rookstayerka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:07.


Powered by vBulletin 3