Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 14-02-2008, 19:09   #2921
FreQok
Użytkownik Forum
 
FreQok's Avatar
 
Data dołączenia: 26 12 2007
Lokacja: Frombork

Posty: 32
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: Nie Ma
Świat: Celesta ;*
Poziom: 22
Skille: 10/25
Poziom mag.: 35
FreQok ma numer GG 1197160
Cool

kto chce to moze ze mna szukac na swiecie celesta Mozemy szukac dniami i nocami ALE jak by mi ktos powiedzial co trzeba zrobic zeby spike sword zniknal??? Bo to jest pierwsza czesc qestu Piszcie na gg
jesli chcecie mi powiedziec jak to zrobic zeby zniknal chetnie bede sluchaj I PISZCIE W RAZIE PROPOZYCJI ZEBY SZUKAC CZEGOS !!!!!! 1197160 <---- my gadu-gadu
__________________
http://muuonlineee.fora.pl/ wejdzie a nie pozalujecie !!!!
FreQok jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-02-2008, 19:14   #2922
Athelas
Użytkownik Forum
 
Athelas's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2007
Lokacja: Kraków

Posty: 286
Stan: Niegrający
Athelas ma numer GG 8978189
Domyślny

@up a skąd wiesz, że to początek? a nie środek np?zapraszam do miłej lektury:

[WIKI]Sword of Fury[/WIKI]

@down to bug tibian earth. było już dużo razy -.-
__________________
Raz jestem, raz mnie nie ma, różnie to bywa
Masz o mnie zdanie? Nie lubisz mnie? Lubisz? Notka! KLIK!!!
A może masz jakiś problem? Nie krępuj się! Pisz na PW! PW!!!
Może przed wpisaniem notki chcesz przejrzeć "stopień inteligencji" moich postów? Przejżyj je! POSTY!!!
Cytuj:
87% osób niepełnoletnich na tym forum zachowuje się jak debile. Jeśli uważasz, że należysz do tych 13%, Przemyśl to jeszcze 3 razy...
Mam 13 lat.

Ostatnio edytowany przez Athelas - 16-02-2008 o 13:27.
Athelas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2008, 21:43   #2923
Amiqun
Użytkownik Forum
 
Amiqun's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2007
Wiek: 31

Posty: 43
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Galana
Poziom: 36
Skille: 15/22
Poziom mag.: 33
Domyślny mino mag

A wchodził ktoś na tibian earth?? U mnie kolo tege piecyka w komnacie minosów (2 sqm niżej) jest kamienna plyta może trzeba tam polożyc rune albo magic light wanda? a na -6 pod komnata mm na tibian earth widać kawalek ściany pozatym u góry za drzwiami jest teleport
Amiqun jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2008, 00:46   #2924
bara_buch
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 01 2008

Posty: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez golonkamatu Pokaż post
Na przykład Ty frajerze.
Tez Cie kocham :*
bara_buch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2008, 21:08   #2925
Potworny DestruktorDolera
Użytkownik Forum
 
Potworny DestruktorDolera's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 35
Wpisy bloga: 4

Posty: 51
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Dolera
Poziom: 93
Skille: 20/26
Poziom mag.: 59
Potworny DestruktorDolera ma numer GG 8838482
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slythia Pokaż post
Przeciez potty nadal jest ;P. Nawet czasem podexpi na harmoni... Tylko bez miecza, gdyz oddalam go cmce ;P.
@osoba ktora napisała że sunrise nie ma sofa


Sorrki za wulgaryzmy lidka ale nie mogę:

Chuja wiesz. Ty mu zaglądasz codziennie w eq i widzisz co on tam ma. Jakbyś wiedział co on ma w eq to już byś napisał posta i bys był pojechany że tworzysz mity, ale nie najłatwiej jest napisać hej ho jestem wesoły romek i wiem jak wyglądała sprawa z pottym (mną kurwa -.-) i z sunrisem. Słuchaj człowieku, weź spójrz na swój post jeszcze raz i go zedituj najlepiej bo pieprzysz trzy po trzy, czyli tyle na ile twoja wiedza na dany temat ci pozwala.
__________________
Irytują mnie polacy, przez których tworzą się niepotrzebne stereotypy...do szkoły łazić a nie siedzieć przy kompie mondzioły -.-
Potworny DestruktorDolera jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2008, 21:15   #2926
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Potworny DestruktorDolera Pokaż post
@osoba ktora napisała że sunrise nie ma sofa


Sorrki za wulgaryzmy lidka ale nie mogę:

Chuja wiesz. Ty mu zaglądasz codziennie w eq i widzisz co on tam ma. Jakbyś wiedział co on ma w eq to już byś napisał posta i bys był pojechany że tworzysz mity, ale nie najłatwiej jest napisać hej ho jestem wesoły romek i wiem jak wyglądała sprawa z pottym (mną kurwa -.-) i z sunrisem. Słuchaj człowieku, weź spójrz na swój post jeszcze raz i go zedituj najlepiej bo pieprzysz trzy po trzy, czyli tyle na ile twoja wiedza na dany temat ci pozwala.
Oj nie przejmuj sie tym tak.. Ktos sie cieszy, ze sie cos dowiedzial, i probuje sie tym podzielic z innymi ;).

Notabene jak chcesz poczytac wiecej "ciekawych" histori o spike i o tobie.. To wpisz moj/twoj nick do googli ;P.

@down
Jesli ktos ma, to wcale sie nie dziwie, ze go nie pokarze... Wystarczy sobie przypomniec co sie dzialo na harmoni przez te pare dni.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec

Ostatnio edytowany przez Slythia - 17-02-2008 o 21:49.
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2008, 21:43   #2927
Salarigoth
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 04 2007

Posty: 607
Stan: Niegrający
Domyślny

Ludzie juz maja sofa tylko tacy ,ze nigdy sie nie dowiecie ze oni go maja.

@down
Prawda kryje sie w korzeniach ktos ma ten miecz na antice napewno i nie zdobyl go tydzien temu , dwa czy tam miesiąc tylko 6 lat temu .

Ostatnio edytowany przez Salarigoth - 18-02-2008 o 00:41.
Salarigoth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2008, 23:52   #2928
Morderff
Użytkownik Forum
 
Morderff's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2006
Lokacja: Myślenice

Posty: 430
Stan: Niegrający
Imię: Morderff
Profesja: Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 69
Domyślny

@up
Tak, tak...
__________________


Mój film
http://www.youtube.com/watch?v=HNKcb85_Tu0



Ojczyznę kochać trzeba i szanować
Nie deptać flagi i nie pluć na godło
Należy też w coś wierzyć i ufać
Ojczyznę kochać i nie pluć na godło
Morderff jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2008, 21:51   #2929
Toperz
Użytkownik Forum
 
Toperz's Avatar
 
Data dołączenia: 18 02 2008

Posty: 26
Stan: Niegrający
Świat: Nerana
Domyślny

Heh, czytałem ten temat 5 dni aż wreszcie zdecydowałem się napisać, chociaż troche nie wiem dla kogo bo te tutejsze rozmowy są w stylu:
"A ja myśle że SS sie da zdobyć"
"Twój post nic nie wnosi"
"Twój też"
"Przestancie nooby"
"Sam jestes noob"
I tak dalej, i tak dalej... a co w tym jest o legendach? Nic.

Poczytałem, pomyślałem i w sumie nie mam żadnych rewelacji, ale mój post będzie lepszy od tych poprzednich. Możecie być pewni, że nie podam wam linka do youtuba, ani nie zaczne opowiadać jakie to przeżycie gdy ide do SS a jego nie ma!

Mam kilka teorii, nie są one niewiadomo czym, ale sie staram. W sumie to nie zależy mi na Spike Swordzie, bo po cholere mi on. I tak nie lubie ekspic. Siedze tylko na rooku i zbieram rare items, albo sprawdzam coś na temat SS.
Staram sie słuchać tego co podpowiada nam Cipsoft.
"Szukacie za daleko"
- A co jest bardzo blisko? Włączam Tibie a tutaj... menu i obrazek, na obrazku 4 profesje, smok, pając, szczur i mnóstwo kości. Na razie nic z tego nie wiem. Zresztą jak na to nie patrzeć to to jest twoche durne.
"Tylko ktoś pokorny może dotknąć miecza"
- 1 level odpada. Chociaż... jeśli legenda o tej Kyrindzie jest prawdziwa to miecza może dotknąć ktoś kto nigdy nie zabił żadnego stworzenia, ale przecierz to one nas atakują prawda? Więc, pomyślałem, że może można bić potwory, ale gdy uciekają pozwolić im uciec?
"Shadow Rex i te jego ciała..."
Nie uwieżyłem w to,zresztą już wiadomo, że to bujda. Z tych "innych" ciał widziałem tylko wilka. Reszte jeszcze sprawdze. Szczerze mówiąc to podziwiam troche SR bo nieźle to wykombinował.
"Wypowiedź GM'a podczas odbierania Potty'emu SSa: Szukajcie sobie dalej tego SS'a idioci. (nie wiem czy dokładnie tak)"
Ta wypowiedź mnie wkurzyła i troche zwątpiłem w to, że ss można zdobyć więc napisałem do Cipsoftu liścik w którym pytam sie czy SS można zdobyć bo nie chce bez sensu tracić czasu. (jak ktoś chce to moge napisać ich odpowiedz w całości, ale teraz nie moge) Napisali coś w stylu, że nie mogą udzielać takich informacji (myślicie, że chciałoby by im sie robić z nas jaja? Myślicie, że siedzą przed komputerem i naśmiewają się jak się trudzimy? Wątpie), ale robią nowe questy i ZMIENIAJĄ stare. Nie było nic o USÓWANIU. Ta wiadomość mnie podbudowała.

Dziękuje za uwage. Jak co to jeszcze napisze.
Toperz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2008, 22:09   #2930
Ikarek
Użytkownik Forum
 
Ikarek's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2007
Lokacja: Łódź
Wiek: 32

Posty: 17
Stan: Na Emeryturze
Ikarek ma numer GG 2802692
Domyślny

^^

Hahah no tak wszystko pieknie tylko, że minos już przed Tobą s*******ał nie bedzie. A jeżeli (hipotetycznie) do SSa idzie sie przez MH to sobie troche przejebiesz zanim dojdziesz.
__________________
ŁKS Teofilów Sialalalala !!!
Ikarek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2008, 23:25   #2931
Helodin
Użytkownik Forum
 
Helodin's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2008
Lokacja: Cycow WLKP
Wiek: 23

Posty: 229
Stan: Aktywny Gracz
Gildia: Mam Czlonka
Świat: daj kamienia
Poziom: daj
Skille: mi
Poziom mag.: !!
Domyślny

@2up
popracuj nad ortografia

ja wiezylem ze to moze istniec ale po co cipsoft nie lubi rookstayerow wiec po co mialby to robic.

z drugiej strony jakby ich tak nie lubil to po co ghoul, minotaur mage, spike sword i ta dzwignia...
po co cipsoft dodawalby bossy na rooku skoro chca tylko aby gracze wyszli na maina

po co MLW z apperintice shenga ( chyba tak sie pisze)

sa podpowiedzi ale one nasuwaja bardzo wiele rozwiazan a sprawdzic je wszystkie to czysta meczarnia
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arcalian Pokaż post
waliłem na rooku swordem i na mainlandzie tez wale swordem a teraz przeczytałem w poradniku że jak waliłem swordem i teraz wale swordem to sword mi wolniej idzie.
Czy to prawda?
Zacząć od nowa i walić na rooku mace ?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Axeqs_of_Askara Pokaż post
Hi Dziś widziałem jak ktoś żucił Czar i było pełno szczurów które mie goniły i chciały zabic ;P
Jak się nazywa ten czar ? Czy na niego potrzeba PACC ?
Ps. Jak się robi screen (wiem że to głupie pytanie) ...
Helodin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2008, 03:59   #2932
mareckimarek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny ?

tak czytam i czytam wasze wypowiedzi i sam juz nie wiem o co wam chodzi ;] ten spike sword to jakas hardkorowa masakra a te wszystkie zagadki to wogole kosmos, kto to wymysla... Nieobrazcie sie ale w tibie gra pewnie z 80 % albo i wiecej samych dzieci... wiec zagadka typu stań tam i tam zeby cos sie pojawiło to jak dlamnie trzeba być chorym zeby to tworzyć ;] Mogli by w jakis sposob pomóc w rozwiązaniu tej zagadki... a nastepnie stworzyć cos nowego... te kilka lat ciagłego łazenia, kopania, kombinowania jak zdobyc ss- mogli by złagodzic cierpienia coponiektorych;p zyskali by wiecej piłosnikow gierki :> bo niektorym naprawde nudzi sie po roku szukania na rooku sworda i zapszestaja w zupelnosci grac:>a tak przynajmniej gdyby został on zdobyty i utworzyli by nową zagatke było by ciekawiej:> (jezeli wogole istnieje taka mozliwosc zdobycia ss). Ja chyba sie poddaje :> wpadne tu za kilka miesiecy, moze jakis ciekawy nesw bedzie to poczytam ;] pozdro // 22lvl

Ostatnio edytowany przez mareckimarek - 19-02-2008 o 04:20. Powód: mala pomylka
  Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2008, 10:58   #2933
Rafals from hell
Użytkownik Forum
 
Rafals from hell's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Kraśnik
Wiek: 35
Wpisy bloga: 5

Posty: 290
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Hiberna
Poziom: 106
Rafals from hell ma numer GG 6467258
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Helodin Pokaż post
@2up
popracuj nad ortografia

ja wiezylem ze to moze istniec ale po co cipsoft nie lubi rookstayerow wiec po co mialby to robic.

z drugiej strony jakby ich tak nie lubil to po co ghoul, minotaur mage, spike sword i ta dzwignia...
po co cipsoft dodawalby bossy na rooku skoro chca tylko aby gracze wyszli na maina

po co MLW z apperintice shenga ( chyba tak sie pisze)

sa podpowiedzi ale one nasuwaja bardzo wiele rozwiazan a sprawdzic je wszystkie to czysta meczarnia
Po co to wszystko? Ano chociażby po to by móc podtrzymywać mity dotyczące rookgaardu i jego największych tajemnic. Pojawienie się bossa i MLW ma nam dać kolejny pretekst do szukania jakiś wskazówek przejść do największych zagadek rookgaardu.

W moich oczach wygląda to tak:

* Tajemnicza dźwignia - to prawdopodobnie nic innego jak tylko urozmaicenie dekoracji, na mainie takich dźwigni jest od zaj... więc czego na rooku ma nie być, z tego co mi wiadomo ta dźwignia nigdy nie była dostępna i nigdy nie służyła niczemu.
* Bossowie - Jak wiadomo populacja rookstayerów znacznie się zwiększyła w ostatnim czasie, jakby nie było jest to również jakiś zarobek dla cipów, bo z reguły ci z wyższym levelem śmigają na paccu, aby wynagrodzić to wprowadzili bossa ratów i minosów.
* Magic Light Wand - prawdopodobnie zwykły śmieć, urozmaicający kolekcję przedmiotów rookstayera. Trochę lepszy od torcha ;]
* Spike Sword - Legendy o ludziach co zdjęli go z wyspy to czysta głupota. Zauważmy, że na tej wyspie nie ma żadnego wejścia/wyjścia, czyli żadnej drogi dostania lub wydostania się z niej. Jakby tego było mało drugą przeszkodą są kamienie otaczające spike sworda ;], które uniemożliwiają jego podniesienie
* Mino Mage - Jak na razie jedyne dowody na jego dostępność pojawiły się na test serwach. Prawdopodobnie nigdy nie był dostępny w grze, a ci co usilnie upierają się, że był dostępny, muszą się rozczarować, bo jak na razie nie było żadnych dowodów na jego dostępność, a wszystkie Screeny były z test serverów, albo były fake'ami.
* Ghoul - W sumie to mało o nim wiadomo. Pęknięta ściana, która pojawiła się na ścianie do jego pokoju prawdopodobnie ma nam nastręczyć trochę wrażeń i zadać kilka pytań do zagadki o możliwości dostania się do niego.

Teraz rzecz warta zauważenia. Questy tak skomplikowane jak Dreamer's Challenge, POI, PARADOX, HOTA były wykonywane bądź zostały wykonane już parę dni po ich powstaniu, beż żadnych pomocy z zewnątrz. Gracze sami dochodzili co, jak i gdzie. Sami rozwiązywali zapewne trudniejsze questy od tego co może być na rooku. Zajęło im to max. kilka dni od jego powstania, a przecież Mino Mag, SOF i Ghoul są na rooku od la? Czego nikt tego jeszcze nie rozwiązał. Moim zdaniem większość z was, którzy próbują rozwiązać owe zagadki myślą, że robią coś nowego. Zapewniam was, że nie jesteście pierwsi, bo kiedy wy robiliście jeszcze w pieluchy to wasi poprzednicy próbowali rozwiązać pytania nurtujące nas po dziś dzień. Gdyby, rzeczywiście MM, SOF i Ghoul były dostępne już by ktoś tę zagadkę rozwiązał, a gadanina o tym , że ludzie wiedzą jak to zrobić tylko im GM/CM nie pozwala jest bez sensu. Dlaczego? Po co robić quest dla jednej czy dwóch osób, jak się robi quest to wszyscy mają dostęp, a nie elita..
__________________
http://forum.tibia.pl/blog.php?b=260 - Mój Blog na tibia.pl

Wejdź, zobacz, oceń, skomentuj.

Z góry dziękuję.

Album of Solonius Jhee
Rafals from hell jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2008, 11:27   #2934
vns.rlz
Użytkownik Forum
 
vns.rlz's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2006
Lokacja: Sopot

Posty: 273
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Berylia
Domyślny

tak nareszczie ktos napisal cos konkretnego
__________________
19:59 Suren Thers [32]: kurwa 2 strylaz m wal yostaluz
18:07 Ramzes Sorcek [3]: kto gra w play?
vns.rlz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2008, 20:15   #2935
Toperz
Użytkownik Forum
 
Toperz's Avatar
 
Data dołączenia: 18 02 2008

Posty: 26
Stan: Niegrający
Świat: Nerana
Domyślny

... ja mam poprawić ortografię? Widać, że nie czytałeś całego tego tematu...


Co do tej teorii....
Dźwignia... wątpie żeby Cipsoft robił coś dla jaj lub niepotrzebnie, jakby nie mieli nic innego do roboty.
Bossowie... tu sie zgadzam. Wreszcie pogodzili sie z rookstayerami.
MLW... tu nie mam zdania.
Spike Sword... to po cholere SS znika? Dla jaj?
Mino Mag... jest jeden pradziwy filmik, ale z test servera. Co do dostania się do niego to MYŚLĘ (żeby nie było potem pytań "a skąd to niby wiesz panie Wszechwiedzący?"), że da sie tam jakoś dojść.
Ghoul... był, nie ma go, ale może kiedyś będzie, ale powstanie bramka levelowa?

Słyszałem gdzieś, że quest na SS jest uszkodzony i nie da sie go wykonać w całości i niestety coraz bardziej w to wierzę.
Toperz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2008, 19:13   #2936
Toperz
Użytkownik Forum
 
Toperz's Avatar
 
Data dołączenia: 18 02 2008

Posty: 26
Stan: Niegrający
Świat: Nerana
Domyślny

@up
Tak. To przykład posta jakiego nie należy pisać w tym temacie.

@Topic
Widze, że mało osób tu pisze, więc sądze, że już nie wierzą w to że SSa da sie zdobyć. Szkoda.
Niedługo pewnie zamkną ten temat. Było tutaj wiele interesujących teorii, na które warto by zwrócić uwage. Przynajmniej jedna taka była, ale nie pamiętam o czym. Oczywiście, mimo, że nie była taka głupia zaraz wszyscy napisali "Ameryke odkryłeś", "Spadoffa z forum noobie" itp...
Sami nie umiecie wymyśleć nic lepszego, a krytykujecie innych.
Toperz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2008, 22:16   #2937
Rycerski Cinek
Użytkownik Forum
 
Rycerski Cinek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2006

Posty: 200
Profesja: Elite Knight
Świat: arcania
Skille: 85/85:O
Domyślny

To co piszecie ma sens!!
Wkoncu do czegos dojdziemy!!
To jest to!!
Popieram pana od "bierzemy otwieramy dajemy bierzemy"!!
Niedlugo to wszystko nabierze sensu!! Jee!!
__________________
Cinek

Mój album

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piterownik Pokaż post
Zależy od skryptu...
xD


Kiker - Kik
Rycerski Cinek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2008, 18:42   #2938
Ikarek
Użytkownik Forum
 
Ikarek's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2007
Lokacja: Łódź
Wiek: 32

Posty: 17
Stan: Na Emeryturze
Ikarek ma numer GG 2802692
Domyślny

<do usuniecia>
__________________
ŁKS Teofilów Sialalalala !!!

Ostatnio edytowany przez Ikarek - 08-03-2008 o 18:45.
Ikarek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-03-2008, 17:35   #2939
Galus5200
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 03 2008

Posty: 7
Domyślny Może wam jakoś pomogę

Nie jestem czy wam jakoś pomogę; ale mam tutaj rozmowę z niedawna.. z kolesiem, który ma potrzebne informacje (mam nadzieję) nie ma SS, jednakże wie co zrobić by go mieć... Ale nie chciał mi powiedzieć tajemnicy dokładnie.. pisał mi rzeczy, byle bym się czegoś domyślił ... Niestety nie jestem w tym tak obeznany... Rozmowa dotyczyła klucza 4604, który umożliwia przejście na FACC przez młyn na Pacc Land...
Ale można go zdobyć przy okazji, pójścia na QSoF...
Rozmowa jest pomieszana, bo często w jednym czasie.. pisaliśmy jeden PM drugi Default.. może to wam jakoś pomoże..

Rozmowa z PM:

15:32 Sotul on Rook [9]: juz niemam - (chodzilo o to czy ma Pacca, wygladalo ze nie)
15:32 Sotul on Rook [9]: ale da sie przejsc (Pacc Bridge)
15:32 Sotul on Rook [9]:
15:32 Sotul on Rook [9]: jak masz klucz
15:32 Sotul on Rook [9]: zw
15:32 Speed Maslana [7]: jaki ?
<Tutaj relognął na postać gdzie miał pieniądze na towarek, który mu sprzedawałem>
15:39 Sotul on Rook [9]: jak mi piurek uzbierasz to moze bym ci dal spoilera do klucz
15:39 Speed Maslana [7]: spoiler do klucza ?
15:40 Speed Maslana [7]: tzn ;p
15:40 Sotul on Rook [9]: ta
15:40 Sotul on Rook [9]: ze dojdziesz do klucza
15:40 Sotul on Rook [9]: i mozesz tu wejsc przez mlyn
15:40 Speed Maslana [7]: a chcoiaz powiedz, jak, trudno do klucza sie dojebac
15:40 Sotul on Rook [9]: hmm
15:40 Sotul on Rook [9]: nie
15:40 Sotul on Rook [9]: jak wiesz jak
15:40 Speed Maslana [7]: co rzeba pokonac chociaz poiwiedz;p
15:40 Sotul on Rook [9]: to nie
15:40 Sotul on Rook [9]: pare rotów
15:41 Sotul on Rook [9]: mozna ominac
15:41 Speed Maslana [7]: yhy yhy
15:41 Speed Maslana [7]: ale nie trzeba solowac
15:41 Sotul on Rook [9]: nah
15:41 Sotul on Rook [9]: jak chcesz spike sworda to trzeba
15:41 Speed Maslana [7]: wiem wiem
15:41 Sotul on Rook [9]: lot z mino maga jest ustawiony
15:41 Sotul on Rook [9]: ze leci tylko brass armor
15:42 Speed Maslana [7]: zawsze?
15:42 Sotul on Rook [9]: z tego wiem
15:42 Sotul on Rook [9]: tak
15:42 Speed Maslana [7]: hyh
15:42 Sotul on Rook [9]: a z ghoola nic zawsze leci
15:42 Speed Maslana [7]: a kolega lvl ?
15:42 Sotul on Rook [9]: wiec nielicz na woce czy scale armor
15:42 Sotul on Rook [9]: 70+
15:42 Speed Maslana [7]: no to luzikiem je zajechal
15:43 Sotul on Rook [9]: nom on ma spike sworda
15:43 Speed Maslana [7]: ale taki 50 to juz nie zajedczie
15:43 Sotul on Rook [9]: i pare innych rarów
15:43 Sotul on Rook [9]: na 20 bys rade dal
15:43 Speed Maslana [7]: czy takie 35-45
15:43 Speed Maslana [7]: serio ?
15:43 Speed Maslana [7]: lohoho
15:43 Sotul on Rook [9]: minomag jest slaby
15:43 Speed Maslana [7]: no wiem wiem
15:43 Speed Maslana [7]: zwlaszcza jak solo
15:44 Sotul on Rook [9]: z arrows
15:44 Sotul on Rook [9]:
15:44 Sotul on Rook [9]: bardzo szybko ide
15:44 Speed Maslana [7]: bedziesz probowale kiedys spike'a ?
15:44 Sotul on Rook [9]: jak ogladasz jakies filmy typu shadow rex
15:44 Sotul on Rook [9]: to mino mag snake nie sumuje
15:44 Sotul on Rook [9]: ta zrobie go
15:44 Sotul on Rook [9]: jak dista wbije
15:44 Sotul on Rook [9]: 25
15:44 Speed Maslana [7]: za jakies 20 lvl
15:45 Speed Maslana [7]: ;p
15:45 Sotul on Rook [9]: mam kamienie
15:45 Sotul on Rook [9]: i skiluje
15:45 Speed Maslana [7]: a narazie jak idzie
15:45 Sotul on Rook [9]: 19 dist
15:45 Speed Maslana [7]: nhono
15:45 Sotul on Rook [9]: i rookowe bohy jedne
15:45 Speed Maslana [7]: to troche minie
15:45 Speed Maslana [7]: sandals
15:45 Speed Maslana [7]: ;p
15:45 Sotul on Rook [9]: ta
16:06 Speed Maslana [7]: masz niezle doswiadczenie
16:06 Speed Maslana [7]: z rookiem
16:06 Sotul on Rook [9]: ale niewiem po co sie chwale bo jak ktos mnie sie zapyta zawsze go oleje
16:06 Speed Maslana [7]: ;d
16:06 Sotul on Rook [9]: 16:08 You see a brass armor (Arm:8). It weighs 80.00 oz.
16:06 Speed Maslana [7]:
16:07 Speed Maslana [7]: ojej
16:07 Sotul on Rook [9]: niebede look wysylal
16:07 Sotul on Rook [9]: tam
16:07 Sotul on Rook [9]: bo nooby
16:07 Speed Maslana [7]: to musi byc kolegi
16:07 Sotul on Rook [9]: nah moj
16:07 Sotul on Rook [9]: ten klucz ma 2 zastosowania
16:07 Speed Maslana [7]: to trade
16:07 Sotul on Rook [9]:
16:07 Sotul on Rook [9]: no niewiem
16:07 Speed Maslana [7]: spokojnie
16:07 Sotul on Rook [9]: ten armor ma specjalny napic
16:07 Sotul on Rook [9]: ktory ci za duzo powie
16:08 Speed Maslana [7]: to tylko raz dwa
16:08 Sotul on Rook [9]: z looka go mozna wyciac
16:08 Sotul on Rook [9]: a nie z tamtad
16:08 Sotul on Rook [9]: ty bys z tym pewno nic nie zrobil
16:08 Sotul on Rook [9]: a;e
16:08 Sotul on Rook [9]: ale jakis co zna legende
16:08 Speed Maslana [7]: jak nie wiem w czym mi ma pomoc.. to nie zdarze skapowac
16:08 Sotul on Rook [9]: by zrobil
16:09 Sotul on Rook [9]: do ten pory pokazalem go 2 osoba
16:09 Sotul on Rook [9]: i itak o 2 za duzo
16:09 Speed Maslana [7]: i co.. pomoglo im to
16:09 Speed Maslana [7]: ?
16:10 Sotul on Rook [9]: biedzie wiadomo odrazu gdzie kopac
16:10 Sotul on Rook [9]: po kluc
16:10 Sotul on Rook [9]: klucz*
16:10 Sotul on Rook [9]: jak ci kumpel pozwoli
16:10 Sotul on Rook [9]: poszukaj n rookslayera
16:10 Sotul on Rook [9]: z nikiem na
16:11 Sotul on Rook [9]: suv***
16:11 Sotul on Rook [9]: wiecej ci pomuc niemoge
16:11 Speed Maslana [7]: Cos mi sie kojarzy
16:11 Sotul on Rook [9]: klucz moge oddac
16:11 Sotul on Rook [9]: za
16:11 Sotul on Rook [9]: 100 piur
~~~~ tu sa nie istotne informacje..


Rozmowa na Defaulcie:

15:31 You see Sotul on Rook (Level 9). He has no vocation.
15:31 Speed Maslana [7]: Pacc
15:31 Speed Maslana [7]: Serio ?
15:32 Speed Maslana [7]: Lee
15:32 Speed Maslana [7]: ;p
15:32 Speed Maslana [7]: xD
15:32 Frael Pary [1]: xd
15:33 Frael Pary [1]: xb
15:33 Back pack on Rook [1]: 15:34 You see a copper key (Key:4604). It weighs 1.00 oz.
15:33 Back pack on Rook [1]: taki
15:33 Speed Maslana [7]: skad go wziac
15:33 You see a copper key (Key:4601).
It weighs 1.00 oz.
15:33 Back pack on Rook [1]: hmm
15:33 Back pack on Rook [1]: jak robisz
15:33 Back pack on Rook [1]: questa
15:33 Back pack on Rook [1]: na spike sworda jest podrodze
15:33 Speed Maslana [7]: lool
15:33 Speed Maslana [7]: ;d
15:33 Back pack on Rook [1]: a przechodzisz przez mlyn
15:34 Back pack on Rook [1]: masz baga
15:34 Speed Maslana [7]: aa
15:34 Back pack on Rook [1]: ?
15:34 Speed Maslana [7]: nom
15:34 Back pack on Rook [1]: daj
15:34 Back pack on Rook [1]:
15:34 Back pack on Rook [1]: bo niemama w co kasy wlarzyc
15:34 You see a bag (Vol:8).
It weighs 8.00 oz.
15:34 Back pack on Rook [1]: wlozyc*
15:34 Speed Maslana [7]: hyh
15:34 Speed Maslana [7]: musze se sprawic ten kluczyk
15:34 Back pack on Rook wants to trade with you.
15:35 Back pack on Rook [1]: tutaj go maja 2 osoby
15:35 Back pack on Rook [1]:
15:35 Speed Maslana [7]: ty i ty
15:35 Speed Maslana [7]: ;p
15:35 Back pack on Rook [1]: nah
15:35 Back pack on Rook [1]: ja i kumpel
15:35 Speed Maslana [7]: mhmm
15:35 Speed Maslana [7]: a jak na Spike'a isc
15:35 Back pack on Rook [1]: on tez ma spika
15:35 Speed Maslana [7]: bo pierwsze slysze o quescie na spikea
15:35 Back pack on Rook [1]: a ja nie
15:35 Back pack on Rook [1]: bardzo trudny
15:35 Back pack on Rook [1]: i trzeba go solowac
15:35 Speed Maslana [7]: tzn ?
15:35 Speed Maslana [7]: o lol
15:35 Speed Maslana [7]: hyh
15:36 Back pack on Rook [1]: zabic solo minomaga i ghola
15:36 Speed Maslana [7]: ale lawiej jest kluczyk na kluczyk zrobic
15:36 Speed Maslana [7]: co nie
15:36 Back pack on Rook [1]: takl
15:36 Speed Maslana [7]: a na kluczyk jest latwiej ?
<tu użeranie się z jakims noobem, nie kopiuje>
15:37 Back pack on Rook [1]: piekny niebieski klucz
15:37 Speed Maslana [7]: wiem
15:37 Speed Maslana [7]: widzialem
15:37 Speed Maslana [7]: ale oczywiscie nie mialem pojecia
15:37 Speed Maslana [7]: do czego
15:37 Back pack on Rook [1]: raczej widziales na mianie
15:37 Back pack on Rook [1]: do poi
15:37 Back pack on Rook [1]: a nie ten
15:37 Back pack on Rook [1]: bywa
15:38 Back pack on Rook [1]: ja niedam spoilera na questa chociasz go mam
15:38 Back pack on Rook [1]: wiec nie truj mi o to dupy jak cos
15:38 Speed Maslana [7]: nie bede trul dupy
15:39 Speed Maslana [7]: ale bede moze probowal
15:39 Speed Maslana [7]: potem
15:39 Speed Maslana [7]: oczywiscie
15:39 Speed Maslana [7]: ;d
15:39 Speed Maslana [7]: tej
15:39 Speed Maslana [7]: ale wystarczy otworzyc drzwiczki
15:39 Speed Maslana [7]: i kazdy moze wbic sie
15:39 Sotul on Rook [9]: nah
15:39 Sotul on Rook [9]: sa magiczne jak door od mino maga
15:40 Speed Maslana [7]: yhh
15:44 Delena sio [3]: buy mace
15:44 Delena sio [3]: BUY MACE
15:45 Bicriu [4]: cv
15:46 Speed Maslana [7]: jak sadzisz
15:46 Speed Maslana [7]: 14 rook.. dojde do klucza
15:46 Speed Maslana [7]: ?
15:46 Sotul on Rook [9]: na 7 bys doszedl
15:46 Speed Maslana [7]: z blokerem chyba
15:46 Sotul on Rook [9]: nah
15:46 Sotul on Rook [9]: solo
15:46 Speed Maslana [7]: a solo
15:46 Speed Maslana [7]: no nie wiem
15:46 Speed Maslana [7]: pare rotkow
15:46 Sotul on Rook [9]: solniesz poison spidera
15:46 Sotul on Rook [9]: ?
15:47 Speed Maslana [7]: no oczywiscie
15:47 Sotul on Rook [9]: no to dojdziesz
15:47 Speed Maslana [7]: eee
15:47 Speed Maslana [7]: nie wierze
15:47 Speed Maslana [7]: poison i wsyzstko
15:47 Speed Maslana [7]: ?
15:47 Sotul on Rook [9]: need pick tylko
15:47 Speed Maslana [7]: a roty, jak mowiles
15:47 Sotul on Rook [9]: do klucz tak
15:47 Sotul on Rook [9]: bo trzeba cos jeszcze
15:47 Speed Maslana [7]: czekaj, czekaj
15:47 Sotul on Rook [9]: zrobic i tam sa roty
15:47 Sotul on Rook [9]: ale mzona ominac
15:47 Speed Maslana [7]: to nie ejst tam gdzies kolo quest na katane
15:47 Sotul on Rook [9]: nie odpowiem
15:48 Speed Maslana [7]: ;d
15:48 Speed Maslana [7]: moze znajde w necie
15:48 Sotul on Rook [9]: moze tak moze nie
15:48 Speed Maslana [7]: ale i tak sie nie podejme
15:48 Speed Maslana [7]: jaknarazie
15:48 Sotul on Rook [9]: znajdziesz znikniecie spike sworda
15:48 Sotul on Rook [9]:
15:48 Speed Maslana [7]: znikniecie spikea widzialem
15:48 Speed Maslana [7]: ;p
15:48 Sotul on Rook [9]: a nie sugeruj sie fimami z youtube
15:48 Sotul on Rook [9]: to sciema jakich malo
15:48 Speed Maslana [7]: hyh
15:48 Speed Maslana [7]: no dobrze
15:48 Speed Maslana [7]: widzialem scieme z mino magiem
15:49 Speed Maslana [7]: skoro mowisz, ze solo tylko da rade
15:49 Sotul on Rook [9]: z cialami? haha
15:49 Sotul on Rook [9]: ?
15:49 Speed Maslana [7]: to we 2, to byl ots
15:49 Sotul on Rook [9]: mino mag
15:49 Sotul on Rook [9]: na rooku
15:49 Sotul on Rook [9]: nie jest tak dobry
15:49 Sotul on Rook [9]: jak na majnie
15:49 Speed Maslana [7]: yhy
15:49 Speed Maslana [7]: no wiem
15:49 Sotul on Rook [9]: daje mniej expa
15:49 Sotul on Rook [9]: i tp
15:49 Sotul on Rook [9]: tylko nazwa ta sama
15:49 Speed Maslana [7]: ale widzialem filma <fake oczywiscie>, gdzie jechali we 2...
15:50 Speed Maslana [7]: wiec
15:50 Speed Maslana [7]: nie mozliwe
15:50 Sotul on Rook [9]: taa
15:50 Speed Maslana [7]: to byl ots
15:50 Sotul on Rook [9]: na bank
15:50 Sotul on Rook [9]: mag na rooku wali
15:50 Sotul on Rook [9]: tylko
15:50 Sotul on Rook [9]: z explo
15:50 Sotul on Rook [9]: i czasem fieldy
15:50 Sotul on Rook [9]: nie wali z ognia
15:50 Speed Maslana [7]: a z energy
15:50 Sotul on Rook [9]: z explo do 100
15:50 Sotul on Rook [9]: a z energi field
15:50 Sotul on Rook [9]: po 30
15:50 Speed Maslana [7]: yhy
15:51 Sotul on Rook [9]: leci zawsze brass armor
15:51 Speed Maslana [7]: a kolega szybciutko go pojechal ?
15:51 Sotul on Rook [9]: i ktos z anticy
15:51 Sotul on Rook [9]: mowil
15:51 Speed Maslana [7]: widzialem keidys na forum
15:51 Sotul on Rook [9]: ze
15:51 Sotul on Rook [9]: chain legi rzadko
15:51 Speed Maslana [7]: ale teraz wydaje mi sie to zalosne
15:51 Sotul on Rook [9]: ja wiem
15:51 Speed Maslana [7]: ze mozliwe, ze 1 osoba go ma na calym rooku
15:51 Sotul on Rook [9]: on na 70 robil
15:51 Speed Maslana [7]: rooku.. na wszystkich swiatach
15:51 Sotul on Rook [9]: na dolerze
15:51 Speed Maslana [7]: jako jedyny ma
15:52 Speed Maslana [7]: jakis koles
15:52 Sotul on Rook [9]: jest 1
15:52 Speed Maslana [7]: napewno nie sunrise
15:52 Sotul on Rook [9]: brass
15:52 Sotul on Rook [9]: i
15:52 Sotul on Rook [9]: 1
15:52 Sotul on Rook [9]: spioke
15:52 Sotul on Rook [9]: z tego co mi wjadomo
15:52 Speed Maslana [7]: niee
15:52 Sotul on Rook [9]: taak
15:52 Speed Maslana [7]: wiecje napewno jest
15:52 Sotul on Rook [9]: lol2
15:52 Speed Maslana [7]: co ty myslisz.. ze tylko paru + 70 jest
15:52 Speed Maslana [7]: ?
15:53 Sotul on Rook [9]: jest jeden
15:53 Speed Maslana [7]: sunrise .. 105 czy 106
15:53 Sotul on Rook [9]: tylko jeden here
15:53 Speed Maslana [7]: a mi nie chodzi here
15:53 Sotul on Rook [9]: tu sunrise
15:53 Sotul on Rook [9]: niegra
15:53 Speed Maslana [7]: mi ogolnie chodzi
15:53 Sotul on Rook [9]: a na antice
15:53 Speed Maslana [7]: ;p
15:53 Sotul on Rook [9]: jest pare
15:53 Speed Maslana [7]: noo ogolnie jest paru
15:53 Sotul on Rook [9]: brass armor z 20
15:53 Speed Maslana [7]: here nie wiem.. pewno tlyko twoj kolega
15:53 Sotul on Rook [9]: spike z tego co wiem 3
15:53 Sotul on Rook [9]: a brass armor
15:54 Sotul on Rook [9]: to stray lot z minosa
15:54 Speed Maslana [7]: 20 tutaj
15:54 Speed Maslana [7]: ?
15:54 Sotul on Rook [9]: nah
15:54 Speed Maslana [7]: stary?
15:54 Sotul on Rook [9]: antica
15:54 Sotul on Rook [9]: tak
15:54 Speed Maslana [7]: czylijuz nie ma
15:54 Sotul on Rook [9]: zastompiony
15:54 Sotul on Rook [9]: w
15:54 Sotul on Rook [9]: tibia 7.6
15:54 Speed Maslana [7]: czym
15:54 Sotul on Rook [9]: przez chain armor
15:54 Speed Maslana [7]: lol
15:54 Speed Maslana [7]: czyli zamiast bras, chain
15:54 Speed Maslana [7]: ale hujowo
15:54 Sotul on Rook [9]: i skasowali tez daggera z mino wtedy
15:54 Sotul on Rook [9]: na rooku
15:55 Speed Maslana [7]: ale nadal niektorzy maja
15:55 Sotul on Rook [9]: na starych swiatach
15:55 Sotul on Rook [9]: tak
15:55 Speed Maslana [7]: kto go nabyl, ten ma
15:55 Speed Maslana [7]: a twoj koelga?
15:55 Sotul on Rook [9]: albo nie spylil w sklepie
15:55 Speed Maslana [7]: hyh
15:55 Speed Maslana [7]: a za ile chodzil
15:55 Speed Maslana [7]: ?
15:55 Sotul on Rook [9]: ma jeden ale z mino maga
15:55 Sotul on Rook [9]: idz
15:56 Sotul on Rook [9]: do tego npc
15:56 Sotul on Rook [9]: na
15:56 Sotul on Rook [9]: gorze
15:56 Sotul on Rook [9]: napisz
15:56 Sotul on Rook [9]: sell brass armor
15:56 Sotul on Rook [9]: i sie dowiedz
<poszedlem do npc 150gp.. chociaż o tym wiedziałem>
15:57 Speed Maslana [7]: przeciez wiedzialem, ze mozna spylic
15:57 Sotul on Rook [9]: nom
15:57 Speed Maslana [7]: aa daggera nie ..
15:57 Sotul on Rook [9]: to zostalo
15:57 Sotul on Rook [9]: dagger
15:57 Sotul on Rook [9]: to zostalo
15:57 Sotul on Rook [9]: dagger
15:57 Sotul on Rook [9]: dalo sie
15:58 Sotul on Rook [9]: na pacc
15:58 Speed Maslana [7]: juz nie
15:58 Sotul on Rook [9]: ale wycofali
15:58 Speed Maslana [7]: yhy
15:58 Sotul on Rook [9]: ale za to mozna sellnac tego gorszego
15:58 Speed Maslana [7]: na twoim miejscu bym sobie trenowal ;p
15:58 Sotul on Rook [9]: daggera zwyklego
15:58 Speed Maslana [7]: yhy
15:59 Speed Maslana [7]: a za ile mozna bylo sprzedac tego poison dagg..
15:59 Speed Maslana [7]: pamietasz
15:59 Speed Maslana [7]: ?
15:59 Sotul on Rook [9]: na tym swiecie niemam na 100%
15:59 Sotul on Rook [9]: l(
15:59 Sotul on Rook [9]:
15:59 Sotul on Rook [9]: tak
15:59 Sotul on Rook [9]: 55gp
15:59 Sotul on Rook [9]: u tego na gorze
<Tutaj chwilowe odbiegnięcie znaczne od tematu, nie ma po co kopiować>
16:02 Sotul on Rook [9]: spraw zeby ss zniknal
16:02 Sotul on Rook [9]: i szukaj na respach spiderów pick hole
16:02 Sotul on Rook [9]: ale gdzy spike sie odnowi
16:02 Sotul on Rook [9]: znów pick hole niedziala
16:02 Sotul on Rook [9]: tylko to moge za free powiedziec
16:02 Sotul on Rook [9]:
16:03 Speed Maslana [7]: yhy
16:03 Speed Maslana [7]: i tak mam czekac
16:03 Speed Maslana [7]: az zniknie
16:03 Speed Maslana [7]: hyhy
16:03 Sotul on Rook [9]: on znika
16:03 Sotul on Rook [9]: jak cos zrobisz
16:03 Speed Maslana [7]: daj cnka.. jak ktos bedzie robil tego questa
16:04 Sotul on Rook [9]: a jak niewiesz co
16:04 Sotul on Rook [9]: to nawet sie niebierz
16:04 Speed Maslana [7]: no niestety nie wiem
16:04 Sotul on Rook [9]: no to se nieporadzisz
16:04 Speed Maslana [7]: ale jakbym sie dowiedzial
16:04 Speed Maslana [7]: to czemu nie
16:04 Speed Maslana [7]: ;d
16:04 Sotul on Rook [9]: ja za free cie niezaprowadze
16:06 Sotul on Rook [9]: ja mam pare rarów na rooku

<Dokonczenie rozmowy z nim na PM, odbiegające od tematu i pożegnanie się>

Z góry przepraszam za niezedytowane przekleństwa - trudno jest taki kawał tekstu przeredagować - oraz za błędy ortograficzne..

Myślę, że pomoże to wam rozkminić jakąś zagadkę !!!!
Pozdrawiam, informujcie mnie jak ktoś się jakoś skapuje na tym tekście.. co i jak.. chętnie wejde w posiadanie klucza 4604 (jak mówi on, nie jest tak trudno) i potem w posiadanie SoF !!!!

Naprawde ciekawe rzeczy on opowiedział, nie jestem pewien czy powiniennem te informacje wam przekazywać.. ale wiem, że pomożemy wszystkim w zdobyciu tych rzeczy...

Pozdrawiam serdecznie!!!!!
Galus5200 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-03-2008, 19:00   #2940
W.S.F.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 12 2006

Posty: 47
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Galus5200 Pokaż post
16:06 Sotul on Rook [9]: 16:08 You see a brass armor (Arm:8). It weighs 80.00 oz.
16:06 Speed Maslana [7]:
16:07 Speed Maslana [7]: ojej
16:07 Sotul on Rook [9]: niebede look wysylal
16:07 Sotul on Rook [9]: tam
16:07 Sotul on Rook [9]: bo nooby
16:07 Speed Maslana [7]: to musi byc kolegi
16:07 Sotul on Rook [9]: nah moj
16:07 Sotul on Rook [9]: ten klucz ma 2 zastosowania
16:07 Speed Maslana [7]: to trade
16:07 Sotul on Rook [9]:
16:07 Sotul on Rook [9]: no niewiem
16:07 Speed Maslana [7]: spokojnie
16:07 Sotul on Rook [9]: ten armor ma specjalny napic
16:07 Sotul on Rook [9]: ktory ci za duzo powie
16:08 Speed Maslana [7]: to tylko raz dwa
16:08 Sotul on Rook [9]: z looka go mozna wyciac
Fajny kit, każdy może skopiować napis i wymyślić bajkę xD

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Galus5200 Pokaż post
15:33 Back pack on Rook [1]: 15:34 You see a copper key (Key:4604). It weighs 1.00 oz.
15:33 Back pack on Rook [1]: taki
15:33 Speed Maslana [7]: skad go wziac
15:33 You see a copper key (Key:4601).
It weighs 1.00 oz.
To chyba nie wymaga komentarza.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Galus5200 Pokaż post
15:48 Sotul on Rook [9]: a nie sugeruj sie fimami z youtube
15:48 Sotul on Rook [9]: to sciema jakich malo
Od siebie mogę dodać - nie sugeruj się takimi opowieściami.
W.S.F. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 4 (zarejestrowanych: 0, gości: 4)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:22.


Powered by vBulletin 3