Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-10-2008, 11:57   #3641
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
Marcin24, nie każdy musi się znać na technicznych aspektach działania NPC, więc Tibianka poprawnie zinterpretowała to co Dixi jej odpowiedziała. Nie "plecie głupot" ; )
Cytuj:
22:54 Dixi: [...] Just ask me for a trade to see what I buy from you.
Słaby jestem z angielskiego, ale jakoś zrozumiałem co znaczy to zdanie.
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-10-2008, 12:03   #3642
Tas
Użytkownik Forum
 
Tas's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2008
Lokacja: Kraków city

Posty: 34
Stan: Na Emeryturze
Imię: Hevk
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
Poziom: 71
Skille: 23/29
Tas ma numer GG 9437199
Domyślny

Pomyliłem się ale pytałem go o Brassa ;d
__________________
Tas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-10-2008, 13:39   #3643
adrix95
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 06 2008
Lokacja: we wladyslawowie
Wiek: 28

Posty: 13
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: OTS
Poziom: 150
Poziom mag.: 96
Domyślny chyba cos odkrylem...

ludzie jest od czasu do czasu najazd ucznia MM <aspyrant cos nie pamiętam dokladnie> leci z niego różdzka wiec morze czeba od jakiegoś NPC zamienic ja za klucz ??? Potem chodzisz do komnaty zajeb**** MM na gżrze jest TP wlazisz w niego i teleportuje cie do Maze of fury<labirynt furii> idziesz tym korytarzem i widzisz skrzynkę Questową bierzesz SS i co się staje nagle wyskakuje Ci jakis boss póżiej wchodzisz w tp wyjdciowy kolo skrzynki i jetses na Rooku w teple Co we na to ????
adrix95 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-10-2008, 13:41   #3644
adrix95
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 06 2008
Lokacja: we wladyslawowie
Wiek: 28

Posty: 13
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: OTS
Poziom: 150
Poziom mag.: 96
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tas Pokaż post
A czy ja pisałem o Sofie?
Sof a Spike to to samo ;p

Sry za duble posta ... Neostrada do dup*

Ostatnio edytowany przez adrix95 - 24-10-2008 o 13:42.
adrix95 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-10-2008, 13:47   #3645
<hmm>
Użytkownik Forum
 
<hmm>'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 212
Świat: Harmonia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marcin24 Pokaż post
Słaby jestem z angielskiego, ale jakoś zrozumiałem co znaczy to zdanie.
Skoro słaby to popracuj nad tym. Jak przetłumaczysz OBA zdania odpowiedzi(w zasadzie odpowiedz jest tylko w pierwszym), i powiążesz to z "pytaniem"... będziesz mistrzem! ;-)

NPC wyraźnie odpowiada, że sprzedaje to o co gracz pytał, a zapytał o zbroje.
__________________
SETI@home - troche mądrzejsze wykorzystanie komputera
(Lekko zdezaktualizowane)
Linux a Projekt GNU
(przeczytać i zapamiętać do końca życia!)

"And then, something happened. I let go. Lost in oblivion. Dark and silent and complete. I found freedom. Losing all hope was freedom."
<hmm> jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-10-2008, 15:45   #3646
WisniaQ
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 05 2008

Posty: 18
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Nova
Poziom: 28
Skille: 20/24
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez adrix95 Pokaż post
ludzie jest od czasu do czasu najazd ucznia MM <aspyrant cos nie pamiętam dokladnie> leci z niego różdzka wiec morze czeba od jakiegoś NPC zamienic ja za klucz ??? Potem chodzisz do komnaty zajeb**** MM na gżrze jest TP wlazisz w niego i teleportuje cie do Maze of fury<labirynt furii> idziesz tym korytarzem i widzisz skrzynkę Questową bierzesz SS i co się staje nagle wyskakuje Ci jakis boss póżiej wchodzisz w tp wyjdciowy kolo skrzynki i jetses na Rooku w teple Co we na to ????
Według mnie zostałoby to już rozpracowane.
WisniaQ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-10-2008, 17:28   #3647
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
NPC wyraźnie odpowiada, że sprzedaje to o co gracz pytał, a zapytał o zbroje.
Cytuj:
Just ask me for a trade to see what I buy from you.
To zdanie znaczy "Po prostu mnie spytaj o oferty i zobaczysz co kupie od Ciebie." Brass Armoru tam chyba nie było.
Nie odpisuj już na to, nie chce rozpoczynać kolejnego offtopu. I Ty i ja mamy trochę racji.
Cytuj:
Sof a Spike to to samo ;p
Czytaj cały wątek to się dowiesz o co chodzi.
Cytuj:
ludzie jest od czasu do czasu najazd ucznia MM <aspyrant cos nie pamiętam dokladnie> leci z niego różdzka wiec morze czeba od jakiegoś NPC zamienic ja za klucz ??? Potem chodzisz do komnaty zajeb**** MM na gżrze jest TP wlazisz w niego i teleportuje cie do Maze of fury<labirynt furii> idziesz tym korytarzem i widzisz skrzynkę Questową bierzesz SS i co się staje nagle wyskakuje Ci jakis boss póżiej wchodzisz w tp wyjdciowy kolo skrzynki i jetses na Rooku w teple Co we na to ????
"Twórczość" parę kroków niżej.
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-10-2008, 19:21   #3648
Falcon Wings
Użytkownik Forum
 
Falcon Wings's Avatar
 
Data dołączenia: 20 04 2005
Lokacja: Deutschland
Wiek: 31

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Avecander
Profesja: Paladin
Gildia: Fenix Squad
Świat: Arcania
Wyślij wiadomość przez ICQ do Falcon Wings Falcon Wings ma numer GG 4269381
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez adrix95 Pokaż post
ludzie jest od czasu do czasu najazd ucznia MM <aspyrant cos nie pamiętam dokladnie> leci z niego różdzka wiec morze czeba od jakiegoś NPC zamienic ja za klucz ??? Potem chodzisz do komnaty zajeb**** MM na gżrze jest TP wlazisz w niego i teleportuje cie do Maze of fury<labirynt furii> idziesz tym korytarzem i widzisz skrzynkę Questową bierzesz SS i co się staje nagle wyskakuje Ci jakis boss póżiej wchodzisz w tp wyjdciowy kolo skrzynki i jetses na Rooku w teple Co we na to ????
Won do szkoly. Albo do ksiegarni. Watpie zeby Twoj sposob dzialal. Wkoncu kiedys nie bylo tego Twojego "aspyranta", wiec nie mozna by bylo rozwiazac questu. A to juz nie pasuje.
__________________

W sprawiedliwosc nie wierze
Dopoki sam jej nie wymierze
Jak dzikie zwierze w penerze
Wymierze, uderze
Dopoki nie leze, dopoki dycham, poki nie zdycham

Falcon Wings jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-10-2008, 22:20   #3649
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez adrix95 Pokaż post
Sof a Spike to to samo ;p

Sry za duble posta ... Neostrada do dup*

Ile razy trzeba powtarzać, spike sword, a Sword of Fury to nie to samo! Widzę, że mogę tu zdzierać gardło, a i tak zostanę zignorowany, posty które coś wnoszą giną pod naporem tego czegoś co tu wyprawiacie.

Na prawdę, powinni zamknąć i skasować ten temat, takim tokiem to Wy nigdy na nic nie wpadniecie. Pfff odkrywcy od siedmiu boleści.
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-10-2008, 14:49   #3650
Disseny__
Użytkownik Forum
 
Disseny__'s Avatar
 
Data dołączenia: 13 01 2008
Lokacja: Z nienacka.
Wiek: 27
Wpisy bloga: 9

Posty: 189
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Disseny__ ma numer GG 10165026 Send a message via Skype™ to Disseny__
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan Klocek Pokaż post
Na prawdę, powinni zamknąć i skasować ten temat, takim tokiem to Wy nigdy na nic nie wpadniecie. Pfff odkrywcy od siedmiu boleści.

Wątpię, że odkrycie tajemnicy sof/MM jest takie proste.

Odkrywajmy to wszystko po kolei, krok po kroku. Zauważyłam, że często w tym temacie piszą "nowi", przedstawiając cały quest, od początku do końca. Nawet, gdyby pomysł danej osoby był dobry, to wystarczy, że przypląta się w opisie pomysłu mała pomyłka i koniec. Powinniśmy najpierw wszystko przeanalizować, a potem po kolei zastanawiać się nad kolejnymi etapami. Byłoby łatwiej.
__________________
....
Disseny__ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-10-2008, 15:00   #3651
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Disseny__ Pokaż post
Wątpię, że odkrycie tajemnicy sof/MM jest takie proste.

Odkrywajmy to wszystko po kolei, krok po kroku. Zauważyłam, że często w tym temacie piszą "nowi", przedstawiając cały quest, od początku do końca. Nawet, gdyby pomysł danej osoby był dobry, to wystarczy, że przypląta się w opisie pomysłu mała pomyłka i koniec. Powinniśmy najpierw wszystko przeanalizować, a potem po kolei zastanawiać się nad kolejnymi etapami. Byłoby łatwiej.
Hm... Lecz zauważ, że jest to 183 strona tematu... a my? jesteśmy prawie w tym samym miejscu, w którym zaczynaliśmy...
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-10-2008, 15:05   #3652
Disseny__
Użytkownik Forum
 
Disseny__'s Avatar
 
Data dołączenia: 13 01 2008
Lokacja: Z nienacka.
Wiek: 27
Wpisy bloga: 9

Posty: 189
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Disseny__ ma numer GG 10165026 Send a message via Skype™ to Disseny__
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slythia Pokaż post
Hm... Lecz zauważ, że jest to 183 strona tematu... a my? jesteśmy prawie w tym samym miejscu, w którym zaczynaliśmy...

Ano właśnie.. Powinniśmy się trochę bardziej postarać.. A my w tym temacie zajmujemy się w wiekszości chamskim odpowiadaniem na beznadziejne teorie lub podniecanie się filmikiem Szadoł Reksa. Nie każdy oczywiście, ale większość.
__________________
....
Disseny__ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-10-2008, 15:23   #3653
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Disseny__ Pokaż post
Ano właśnie.. Powinniśmy się trochę bardziej postarać.. A my w tym temacie zajmujemy się w wiekszości chamskim odpowiadaniem na beznadziejne teorie lub podniecanie się filmikiem Szadoł Reksa. Nie każdy oczywiście, ale większość.
A co innego mamy robić? Wszystkie, nawet najgłupsze teorie zostały dokładnie sprawdzone. Nie mamy żadnych nowych śladów. Jedyne, co się dowiedzieliśmy, to "znikanie" tego mieczyka... Lecz niektórzy twierdzą, że to tylko zabawa gmów/cmów, która została przypadkowo odkryta. Wierzę tej osobie, dlatego też powtarzam te słowa.
Wszelkie teorie, jakie tu się pojawiają, nie mają nic wspólnego z historią rooka. Quest wg. Shadow Rexa wydawał się prawdziwy, dlatego do teraz niektórzy w to wierzą. Być może pojawi się druga osoba, wymyśli naprawdę ciekawą bajeczkę, wpasuje to w klimat rooka... Ale to chyba nie o to chodzi, prawa?

Sądzę, że albo CipSoft nagle wprowadzi tego questa i nagle dużo osób coś nowego odkryje, albo będziemy stać i w kółko powtarzać te same rzeczy... Ten quest teraz nie istnieje. Dlaczego tak uważam? Czy jakikolwiek inny quest był przez tak długi czas nie odkryty? Niektórzy myśleli, że są bardzo blisko rozwiązania wigned helmet questu... A co się okazało? Wieża, która była jednym z ważniejszych jego miejsc stała się dostępna...
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec

Ostatnio edytowany przez Slythia - 25-10-2008 o 15:33.
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-10-2008, 15:40   #3654
Falcon Wings
Użytkownik Forum
 
Falcon Wings's Avatar
 
Data dołączenia: 20 04 2005
Lokacja: Deutschland
Wiek: 31

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Avecander
Profesja: Paladin
Gildia: Fenix Squad
Świat: Arcania
Wyślij wiadomość przez ICQ do Falcon Wings Falcon Wings ma numer GG 4269381
Domyślny

Moze powinnismy najpierw przemyslec to, co juz wiemy.
1. MM nie ma nic wspolnego z SoFem, to pewne. Wiemy, bo czytalismy ksiazki.
2. SoF'a mial Dallheim, ale najprawdopodobniej byl przez demony i im go oddal.
To sie raczej mija z prawda. Nie mial SoF'a, mial Spike Sword'a. Jest na niego Quest na mainie.
3. Ghoul nie ma nic wspolnego z SoF'em.

--
Co dalej? Co z tym znikaniem? Moze ktos dokladnie opisac jak spowodowac to znikniecie i ile ono trwa?
__________________

W sprawiedliwosc nie wierze
Dopoki sam jej nie wymierze
Jak dzikie zwierze w penerze
Wymierze, uderze
Dopoki nie leze, dopoki dycham, poki nie zdycham

Falcon Wings jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-10-2008, 15:53   #3655
Disseny__
Użytkownik Forum
 
Disseny__'s Avatar
 
Data dołączenia: 13 01 2008
Lokacja: Z nienacka.
Wiek: 27
Wpisy bloga: 9

Posty: 189
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Disseny__ ma numer GG 10165026 Send a message via Skype™ to Disseny__
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slythia Pokaż post
A co innego mamy robić? Wszystkie, nawet najgłupsze teorie zostały dokładnie sprawdzone. Nie mamy żadnych nowych śladów. Jedyne, co się dowiedzieliśmy, to "znikanie" tego mieczyka... Lecz niektórzy twierdzą, że to tylko zabawa gmów/cmów, która została przypadkowo odkryta. Wierzę tej osobie, dlatego też powtarzam te słowa.
Wszelkie teorie, jakie tu się pojawiają, nie mają nic wspólnego z historią rooka. Quest wg. Shadow Rexa wydawał się prawdziwy, dlatego do teraz niektórzy w to wierzą. Być może pojawi się druga osoba, wymyśli naprawdę ciekawą bajeczkę, wpasuje to w klimat rooka... Ale to chyba nie o to chodzi, prawa?

Sądzę, że albo CipSoft nagle wprowadzi tego questa i nagle dużo osób coś nowego odkryje, albo będziemy stać i w kółko powtarzać te same rzeczy... Ten quest teraz nie istnieje. Dlaczego tak uważam? Czy jakikolwiek inny quest był przez tak długi czas nie odkryty? Niektórzy myśleli, że są bardzo blisko rozwiązania wigned helmet questu... A co się okazało? Wieża, która była jednym z ważniejszych jego miejsc stała się dostępna...

Wszyscy powinni już wiedzieć, że filmik SR został nagrany na OTS, było to poruszane raczej na każdym forum dot. Tibii.
Racja, quest jak narazie nie istnieje, choć, gdy pojawia się nowy pomysł (co dzieje się praktycznie ciągle) fajnie jest go sprawdzić, ewentualnie pozmieniać coś i stworzyć całkiem odnowioną teorię. To właśnie urok Tibii - odkrywanie tajemnic.
Wszystkie pomysły nie zostały wykorzystane, bo np. ja mam okropnie dużo pomysłów, ale nie ujawnię ich, ponieważ są beznadziejne i na pewno nie pomogą. ^^

Cóż, quest może stanie się kiedyś dostępny, ale to zepsułoby nam zabawę.
__________________
....
Disseny__ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-10-2008, 16:30   #3656
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

@Slythia
Oj istnieje jeszcze kilka zagadek które nie zostały rozwiązane, jak już wspomniałaś winged helmet, czy choćby Serpent Tower! Ta wieża jest dobrym przykładem, ze chcieć to móc. Dosłownie ze 2-3 ekipy to rozwiązały i wypuściły behemota. 2-3 na tysiące graczy i dziesiątki światów. Kluczem okazuje się "rpg", czyli czytanie, myślenie, czytanie i nietypowe rozmowy z NPC oraz WĄSKIE grono osób zainteresowanych.

To jest własnie minus tego forum jak już Disseny__ zauważył. Dużo nowych, którzy bez jakichkolwiek dowodów, czy podparcia swojej "teorii", piszą co popadnie.

@TOPIC
Tu nie chodzi o wymyślanie jakiś sposobów. Twórca questów poumieszczał tyle powiązań z innymi grami (skroll w stodole koło Toma) czy ze światem realnym (związki między imionami NPCów), że aż głowa boli. Wystarczy się zastanowić co taki stary pryk jak on mógł czytać za "swoich czasów", w co grać i czym się interesować.

@Falcon Wings
Proszę cię tylko nei przypominaj tej "teorii" z demonami które dręczyly Dallheima. To jest wymysł ludzi którzy nie mają pojęcia o języku angielskim, albo używają kiepskich translatorów. Nie można każdego słowa tłumaczyć dosłownie.
A i świetnie podkreśliłeś, Dallheim miał spike sworda, a nie Sword of Fury.
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-10-2008, 16:38   #3657
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan Klocek Pokaż post
@Slythia
Oj istnieje jeszcze kilka zagadek które nie zostały rozwiązane, jak już wspomniałaś winged helmet, czy choćby Serpent Tower! Ta wieża jest dobrym przykładem, ze chcieć to móc. Dosłownie ze 2-3 ekipy to rozwiązały i wypuściły behemota. 2-3 na tysiące graczy i dziesiątki światów. Kluczem okazuje się "rpg", czyli czytanie, myślenie, czytanie i nietypowe rozmowy z NPC oraz WĄSKIE grono osób zainteresowanych.

To jest własnie minus tego forum jak już Disseny__ zauważył. Dużo nowych, którzy bez jakichkolwiek dowodów, czy podparcia swojej "teorii", piszą co popadnie.
Disseny_ zauważyła jak coś.

Swego czasu interesowałam się historią wigned helmet. Tylko... po wprowadzeniu questa "The Kissing Pig" cały tak dokładnie opracowany spoiler upadł. Całkowicie. Wszystko przez to, że autor tak wiele tajemnic powiązał z dostaniem się do wieży na wzgórzach... Poza tym, ten spoiler tak długo istniał, a wszelkie zdjęcia potwierdzające jego prawdziwość okazały się fejkiem. Naprawdę nie jest trudno stworzyć własnego questa oraz wmówić dość dużej ilości osób, że on istnieje... Potrzeba jedynie trochę wyobraźni i znajomości tajemnic Tibii.

O wieży Serpent Tower nic nie słyszałam... Mógłbyś coś wyjaśnić lub dać linka : )?
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-10-2008, 16:44   #3658
Falcon Wings
Użytkownik Forum
 
Falcon Wings's Avatar
 
Data dołączenia: 20 04 2005
Lokacja: Deutschland
Wiek: 31

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Avecander
Profesja: Paladin
Gildia: Fenix Squad
Świat: Arcania
Wyślij wiadomość przez ICQ do Falcon Wings Falcon Wings ma numer GG 4269381
Domyślny

@ Pan Klocek
Niewiem czy Dallheim'a meczyly demony. Sam tego nie sprawdzalem i polegalem tutaj tylko na tym co kiedys czytalem na forum. My fault.

@ Pozostali
Hmm.. Jak widze, reszta tych glosnych uzytkownikow, ktorzy wchodza tutaj co 15 minut i szarżują na grzecznie(lub mniej grzecznie) pytajacych o cos uzytkownikow, zignorowala calkowicie moja wypowiedz.
Co jest, chlopaki?
__________________

W sprawiedliwosc nie wierze
Dopoki sam jej nie wymierze
Jak dzikie zwierze w penerze
Wymierze, uderze
Dopoki nie leze, dopoki dycham, poki nie zdycham

Falcon Wings jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-10-2008, 17:03   #3659
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

Ja bym nie porównywał Maina do rooka. To, co jest na mainie niekoniecznie musi być na Rooku. Ten klimat RPG jest już i tak od dawna zepsuty.
@Falcon Wings
Trzeba stanąć w 2 punktach i może trwać do nastepnego Save Servera.
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-10-2008, 17:03   #3660
RookeR
Użytkownik Forum
 
RookeR's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2007
Lokacja: W Domu :)
Wiek: 32

Posty: 244
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

@Pan Klocek:

Czy można o jakiegoś linka o tej wieży? PW lub na forum =). Będe wdzięczny =)

@topic:

Teori na temat zdobycia SoFa jest tyle ile użytkowników... Nawet jeśli ktoś go naprawde zdąbędzie to mało kto mu uwierzy... Co do RPG... Hmm... W tych czasach mało kto myśli nad tajemnicami... Prędzej myslą jak tu utawić bota aby było XXk expa\h... Ech... Takie pokolenie nowych graczy

Pozdrawiam =]
__________________
"Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze".
A. Sapkowski - Czas pogardy

Dziadki z którymi grałem na Candi i dyskutowałem na forum rookgaardu, jeśli ktoś to czyta odzywajcie się na priv - od czasu do czasu będę przeglądał skrzynkę tutaj
RookeR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 2 (zarejestrowanych: 0, gości: 2)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:10.


Powered by vBulletin 3