Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 15-03-2004, 17:28   #21
paul86
Użytkownik Forum
 
paul86's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003

Posty: 37
Domyślny

Haha 1h watpie, ciekawe kto Ci to powiedzial??

Wydaje mi sie, ze nikt zabardzo nie wie ile potrwa te wylaczenie serverow (jezeli jest to update to mysle ze kilka godzin)

Poki nie zamieszcza oficjalnej informacji na tibia com to raczej nikt nie wie ile to potrwa

@up: hmm update z kad to wiesz??
@up: nie sprzeczam sie... tylko mogliby wczesniej napisac na stronce ze o tej i o tej bedzie update a nie w trakcie gry informowac... chyba ze to jakis niespodziewany blad albo cus
__________________
www.dyskusja.abc.pl - zapraszam na forum (nie o tibi)
paul86 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-03-2004, 17:46   #22
Clayde
Użytkownik Forum
 
Clayde's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2003

Posty: 55
Stan: Na Emeryturze
Świat: Arcania
Domyślny

fter the test period has been finished successfully a new minor update of the Tibia client is now available. You will automatically receive a patch for your client to the new version at the next login. If this process does not work, you can download the complete new version here.

The update includes a few new features. The party mode replaces the old duel mode. To get more details about this change please read carefully the new manual pages about player killing and the party mode. Please note that there is now an automatic banishment for excessive killing of characters who are not marked with a "skull". Players who reach twice the amount of unjustified kills that are needed to get a red skull will be banished or deleted automatically. Finally, there are several minor changes on the map of Tibia. For example now you can rent some new houses and solve new quests.

Beside the update of Tibia we want to announce that there are several new gamemasters who will watch over Tibia. Please see this list if you want to know who the current gamemasters are. We will soon ease the work of the gamemasters by reforming the banishment system. Just keep an eye on the news for more details about the next coming updates.

Have fun in Tibia!
Your CipSoft Team
Clayde jest offline  
stary 15-03-2004, 17:50   #23
paul86
Użytkownik Forum
 
paul86's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003

Posty: 37
Domyślny

a jednak update
ciekawe jakie nowe questy i jakie nowe domki beda
__________________
www.dyskusja.abc.pl - zapraszam na forum (nie o tibi)
paul86 jest offline  
stary 15-03-2004, 18:19   #24
Garvalox
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 01 2004

Posty: 7
Domyślny coraz dupniej

cipy coraz bardziej pograzaja tibie. tzn questy na itemki, wiecej domkow, czaszki, to wszystko sprawia ze tibia powoli traci to cos. moim skromnym zdaniem cipy powinny powekszyc swiat tak ze 2 razy, ale to oczywiscie wymaga pieniazkow
Garvalox jest offline  
stary 15-03-2004, 19:31   #25
Jedi
Użytkownik Forum
 
Jedi's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2003
Lokacja: Kołobrzeg City

Posty: 386
Stan: Na emeryturze
Jedi ma numer GG 2163513
Domyślny

W tibii nieby wszystkie światy są wyłączone, ale na stronce jest full osób. Nawet chciało raz mi zalogować, ale potem już było, że jakiś błąd mam...
A u was?
__________________
Z socjalistycznym pozdrowieniem
Jedi
Jedi jest offline  
stary 15-03-2004, 20:29   #26
Dark Aniołek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 02 2004

Posty: 5
Domyślny

hehe. Ale zabawa po update wychodze z thais widze pełno trupów a tu mi war wolf wyksakuje jazda.

Codzi mi o to że są spore zmiany w terenie co dla low lv mzoe byc trudne np : kolo tahis góry a kolo nich orki i war wolfy.
Dark Aniołek jest offline  
stary 15-03-2004, 22:00   #27
dj paker
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 02 2004

Posty: 67
Wyślij wiadomość przez ICQ do dj paker
Domyślny jaktam updaite sie podoboba?

ludzie macie jakies zle wiadomosci dziwie sie ze wasze posty niesa kasowane...

typek uciekal od elfow scotow 3 i niemial uh ja bym sie wstydzil takie cos napisac a pozatym updaite tego niezmienil byly takie kiedys byly inen ale pozniej byl updaite i sie zmieliy ale nie ten terazniejszy uptaite
a pozatym kto idzie na elfy bez uh///////
albo ze drabinka niema i sie nieda zlurowac ......
tesz mi ci nowosc
ahh moderatorzy maja mocne nerwy i albo sie ostro brehtaja z waszych tematow i napisow...
__________________
Protte Master ~~elysia
Protectors~~hiberna
dj paker jest offline  
stary 08-10-2008, 20:17   #28
Puaczonce_emo
Użytkownik Forum
 
Puaczonce_emo's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2008
Wpisy bloga: 1

Posty: 10
Domyślny

Ale wy szybcy jesteście..
__________________

Tniemy się?
Puaczonce_emo jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:14.


Powered by vBulletin 3