Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 29-10-2011, 00:52   #1
Voniek
eX Moderator
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 1,273
Domyślny Zwalcz swój Strach - Nadchodzi Halloween.

Znasz to uczucie, że ktoś jest blisko Ciebie, ale nikogo nie widać? Słyszysz kroki za sobą? Widzisz straszliwe istoty w ciemnych kątach? Unikasz samotnych, nocnych przechadzek po parkach?

Jest to czas, aby przeciwstawić się swoim lękom i roześmiać się złu w twarz. Bogowie ponownie zesłali na Tibijskie ziemie potężnego Halloween Hare, aby pomógł ludzkości pokonać jej koszmary.

Dnia 31 października ten stwór będzie mógł być znaleziony zarówno na Mainlandzie jak i Rookgaardzie i będzie on zmieniał Was w przerażające kreatury, aby pomóc Wam wyzbyć się strachu. Tak więc przemieńcie się i wyśmiejcie zło!


Mroczne siły również nie śpią. Po raz kolejny mają zamiar posłać najbardziej złowrogiego ducha, aby szerzył strach i przerażenie na wszystkich ziemiach. Pokażcie swoją odwagę i walczcie z Mutated Pumpkinem, który będzie się pojawiał między 31 października a 2 listopada.
Zbierz swoich braci i siostry do broni, udajcie się na zachodnią część Darashii i wyślij tą złą istotę z powrtem tam, skąd pochodzi... Kto wie, może uzyskasz jakiś ciekawy łup za swoją odwagę...

W tegorocznej letniej aktualizacji zostało dodane kilka korekt dotyczących najazdu Mutated Pumpkin. Po dalsze szczegóły udaj się do tego tematu.

Życzymy Wam wesołego Halloween!
__________________

Ostatnio edytowany przez Voniek - 31-10-2011 o 00:26.
Voniek jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-10-2011, 10:49   #2
allall
Użytkownik Forum
 
allall's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2011

Posty: 122
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ryu Nirra
Profesja: Elite Knight
Świat: NOVA
Poziom: 111
Skille: 86/81
Poziom mag.: 7
Domyślny

O jaaaaaaaaaa! Ja chce iść na zmutowną dynię! Pacc mi się skończył, a wypłata dopiero 10go kto mi kupi pacc na 30 dni??? am noob! free pacc plix!
allall jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:40.


Powered by vBulletin 3