Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 15-07-2014, 16:45   #1
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny Podwójny exp i podwójne umiejętności

Tłumaczenie najnowszego newsa ze strony tibia.com:
Cytuj:
Cztery ekscytujące tygodnie pełne wspaniałych i emocjonalnych meczów piłki nożnej są już za nami! Cieszyliśmy się, krzyczeliśmy, mieliśmy nadzieję, płakaliśmy, trzymaliśmy kciuki i wreszcie skakaliśmy z radości. To był wspaniały czas!

Zwycięski niemiecki zespół został właśnie przywitany w domu, w Berlinie. Weltmeister!!! Woohoo!!!
Chcielibyśmy skorzystać z tej okazji by móc świętować z wszystkimi tibijczykami aktywując tymczasowo podwójne doświadczenie umiejętności by urozmaicić wasz czas polowań.

Pomiędzy zapisami stanu serwera z dnia 18 lipca i 29 lipca wszystkie potwory będą przynosić podwójną liczbę punktów doświadczenia a twój trening umiejętności, w tym w poziomie magicznym, będzie odbywał się dwukrotnie szybciej. Ponieważ podwójne doświadczenie i umiejętności nadal aktywne są na Aurerze i Aurorze, punkty doświadczenia oraz umiejętności zostaną tam potrojone. Również postęp umiejętności podczas szkolenia offline zostanie potrojony.

Jeśli chcesz prezentować kolory swojej ulubionej drużyny podczas polowań nadal będziesz mógł nosić jersey outfit do zapisu stanu serwera 29 lipca.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Odpowiedz

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:43.


Powered by vBulletin 3