Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 08-12-2010, 21:27   #21
mkbewe
Użytkownik Forum
 
mkbewe's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2009

Posty: 49
Domyślny

no prosze, przeciez mieliscie wszyscy konta pokasować w pizdu, a teraz wam sie do gry spieszy?
mkbewe jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-12-2010, 21:32   #22
Trinfingingo
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 12 2010

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Kyra
Domyślny

Bardzo Mi się podoba update. Przynajmniej dla sorcera jest na ( + ) ,a co dopiero dla sorcera z paccem. Ludzie ,którzy mówią ,że przestaną grać to są w wielkim błędzie. Będą tak czy siak grali bo są ciekawi ,jak to się expi ,a to na tym ,a to na tamtym i z czasem się przyzwyczają i tak w kółko co kolejne update.

Nie płacisz ( nie kupujesz pacc ) ? = Nie wymagaj za wiele.
Kupujesz pacc ? = Jesteś zapewne zadowolony z gry.

PS : Jeżeli CipSoft napisał ,że niedługo powinni aktywować serwery to na moje między 20:25 - 20:45
Trinfingingo jest offline  
stary 08-12-2010, 21:32   #23
Senders
Użytkownik Forum
 
Senders's Avatar
 
Data dołączenia: 11 09 2010
Lokacja: Bielsko-Biała
Wiek: 28

Posty: 59
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Senders
Profesja: Paladin
Świat: Nebula
Poziom: 70
Skille: 91/75
Poziom mag.: 17
Senders ma numer GG 19836428 Send a message via Skype™ to Senders
Domyślny

Nie no po prostu jeden koleś za coś odpowiedzialny spierniczył i teraz muszą po nim naprawiać... Takie moje zdanie.
Chyba, że ktoś im zrobił głupi kawał w firmie, bo jeszcze takich błędów po upie nie widziałem...
Pewnie nie mam racji ale nie zdziwiłbym się gdyby tak było.
__________________
Wychylyłybymy
Leje się Tequilla
A my gramy w bilard
A ty weź się nie wychylylaj
Senders jest offline  
stary 08-12-2010, 21:44   #24
Keffcio
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 12 2010
Lokacja: Tomaszów Mazowiecki
Wiek: 30

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kevanek
Profesja: Rookstayer
Gildia: Requiem Mass
Świat: Galana
Poziom: 57
Keffcio ma numer GG 12226863
Domyślny

Spokojnie, co się stało to już ich sprawa. Naprawią to To jest dla mnie ważne, a co do bugów to ja na Rookgaardzie ogarnąłem od razu że nie da się mobów ropnąc up. Bug? ;s
Keffcio jest offline  
stary 08-12-2010, 21:48   #25
att
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Kiedys gralismy razem w Tibie lina w ksztalcie kupy , rh ktory pieknie prezentowal sie w domku itd. Teraz wy gracie w gre "World of Tibia" gdzie biegacie na mountach macie action bary itd. Tylko pytanie jest moje takie czy jest sens grac w to cos, co prawie zaczyna przypominac World of Warcraft. Czy moze pograc sobie w WoW'a w gre w ktora gra 10 milionow ludzi na calym swiecie i kazdy kolejny update to jest proprostu cos na co kazdy czeka bo wie ze to bedzie cos orginalnego. Orginalnosc w tibii przestała istnieć i teraz zastanawiam sie dla czego? Cipsoft wprowadza takie update ktorych i tak nikt nie chce sa slepi na posty graczy ktorzy placa im za to duze pieniadze.

Cipsoft wzoruje sie na wowie poniewaz?
WoW to gra ktora zapewnia niebagatelne 10 milionow dolarow co miesiac blizzardowi?

Obecnie w Tibie co update odchodzi okolo 10-20 tys osob online. Napewno posrod was jest ktos taki kto pamieta jak ja czasy gdy byly kolejki na harmonii po 250 osob. Gdzie liczba graczy online siegala do 100 tys uzytkownikow. W tibie obecnie graja dzieci ktorzy biora przyklad lub chca brac przyklad ze swoich starszych braci ktorzy kiedys w to grali, kto wie moze sie myle. Gracie w to z powodu waszych kolegow , bo chyba nie po to by siedziec przed kompem 12h po to zeby wbic z 200-201 lvl, a pozniej pasc jak łajza od kicka/ freeza czy sam Pan Bog wie czemu i stracic 12 godzin zycia. W tej waszej tibii 1 lvl to nic skoczy wam hp o 30 i mana o 5? łał super, pozadrawiam tutaj pana LP ktory stracil 7lat (chyba) zycia - (o ile to mozna nazwac zyciem) i dostal perma. Tibia to gra grind grasz po to zeby wbic lvl ktory i tak ci nic nie da bo padniesz od netu i stracisz caly dzien - czyli dokladnie tyle ile wbijales lvl. Ludzie zobaczcie jak cipsoft ma was gdzies im chodzi tylko o wasze portfele a raczej portfele waszych rodzicow. Koles ma hacka padnie 50x na fire i teraz co napewno chcial stracic te swoje 80 dni zycia i 90zl no fakt maja was za ... ; )

Pamietam czasy jak ludzie sprzedawali chary na allegro 100lvl po 1200zl ta teraz 300lvl sprzedany za 1000zl to juz jest sukces. Noi oczywiscie sprzedales 2-3 lata zycia za 1000zl GZ
Gratuluje wszystkim tym ktorzy w to nie graja.

Ten moj post pewnie powisi jeszcze przez 15 minut bo mi go usuna zaraz albo 10latki czy ile w tam macie beda pluc krwia ze sie myle jestem juz nie co starszy i cos juz na ten temat wiem .
A teraz pozdrawiam Tibia.pl i Hunted.pl goraco robicie dobra robote ale cipsoft i tak ma was w ...
 
stary 08-12-2010, 21:50   #26
mkbewe
Użytkownik Forum
 
mkbewe's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2009

Posty: 49
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Keffcio Pokaż post
Spokojnie, co się stało to już ich sprawa. Naprawią to To jest dla mnie ważne, a co do bugów to ja na Rookgaardzie ogarnąłem od razu że nie da się mobów ropnąc up. Bug? ;s
it's not bug.
it's real.


@up
nie ma czegoś takiego jak action bary, WoW nie był pierwszą grą w której były mounty, nasza sprawa w co gramy i jak gramy, jeśli to dla ciebie sam grind, to chłopak mało wiesz o grze albo sam lecisz 12/7 tłukąc hotkeye, cześć.

@down

noo ja to bym chciał od razu do tego neta 56 kb/s, grafike w której ciężko odróżnić potwora od przedmiotu i mieć znowu 15 lat i grać w to, co grały dzieci z podstawówki na które tak narzekaliście.

Ostatnio edytowany przez mkbewe - 08-12-2010 o 21:55.
mkbewe jest offline  
stary 08-12-2010, 21:52   #27
najki
Użytkownik Forum
 
najki's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2009
Lokacja: a co chcesz mi najebac?

Posty: 41
Stan: Aktywny Gracz
Imię: tomuraa
Profesja: Elder Druid
Gildia: Chair Kids
Świat: Nerana
Poziom: 12
najki ma numer GG 0 najki ma login Tlenu tuplex@o2.pl Adres Jabbera do najki
Domyślny

@2 up
Stare Czasy Nie Wrócą :[

Ostatnio edytowany przez najki - 08-12-2010 o 21:53.
najki jest offline  
stary 08-12-2010, 21:53   #28
skazi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 09 2005

Posty: 115
Profesja: Druid
Świat: Olympa
Poziom: 87
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez att Pokaż post
Kiedys gralismy razem w Tibie lina w ksztalcie kupy , rh ktory pieknie prezentowal sie w domku itd. Teraz wy gracie w gre "World of Tibia" gdzie biegacie na mountach macie action bary itd. Tylko pytanie jest moje takie czy jest sens grac w to cos, co prawie zaczyna przypominac World of Warcraft. Czy moze pograc sobie w WoW'a w gre w ktora gra 10 milionow ludzi na calym swiecie i kazdy kolejny update to jest proprostu cos na co kazdy czeka bo wie ze to bedzie cos orginalnego. Orginalnosc w tibii przestała istnieć i teraz zastanawiam sie dla czego? Cipsoft wprowadza takie update ktorych i tak nikt nie chce sa slepi na posty graczy ktorzy placa im za to duze pieniadze.

Cipsoft wzoruje sie na wowie poniewaz?
WoW to gra ktora zapewnia niebagatelne 10 milionow dolarow co miesiac blizzardowi?

Obecnie w Tibie co update odchodzi okolo 10-20 tys osob online. Napewno posrod was jest ktos taki kto pamieta jak ja czasy gdy byly kolejki na harmonii po 250 osob. Gdzie liczba graczy online siegala do 100 tys uzytkownikow. W tibie obecnie graja dzieci ktorzy biora przyklad lub chca brac przyklad ze swoich starszych braci ktorzy kiedys w to grali, kto wie moze sie myle. Gracie w to z powodu waszych kolegow , bo chyba nie po to by siedziec przed kompem 12h po to zeby wbic z 200-201 lvl, a pozniej pasc jak łajza od kicka/ freeza czy sam Pan Bog wie czemu i stracic 12 godzin zycia. W tej waszej tibii 1 lvl to nic skoczy wam hp o 30 i mana o 5? łał super, pozadrawiam tutaj pana LP ktory stracil 7lat (chyba) zycia - (o ile to mozna nazwac zyciem) i dostal perma. Tibia to gra grind grasz po to zeby wbic lvl ktory i tak ci nic nie da bo padniesz od netu i stracisz caly dzien - czyli dokladnie tyle ile wbijales lvl. Ludzie zobaczcie jak cipsoft ma was gdzies im chodzi tylko o wasze portfele a raczej portfele waszych rodzicow. Koles ma hacka padnie 50x na fire i teraz co napewno chcial stracic te swoje 80 dni zycia i 90zl no fakt maja was za ... ; )

Pamietam czasy jak ludzie sprzedawali chary na allegro 100lvl po 1200zl ta teraz 300lvl sprzedany za 1000zl to juz jest sukces. Noi oczywiscie sprzedales 2-3 lata zycia za 1000zl GZ
Gratuluje wszystkim tym ktorzy w to nie graja.

Ten moj post pewnie powisi jeszcze przez 15 minut bo mi go usuna zaraz albo 10latki czy ile w tam macie beda pluc krwia ze sie myle jestem juz nie co starszy i cos juz na ten temat wiem .
A teraz pozdrawiam Tibia.pl i Hunted.pl goraco robicie dobra robote ale cipsoft i tak ma was w ...
Jakby co update odchodziło tyle ludzi co napisałeś, to już dawno nikt by w ta grę nie grał.
PS.Robiąc cokolwiek tracisz czas w życiu.

Ostatnio edytowany przez skazi - 08-12-2010 o 21:55.
skazi jest offline  
stary 08-12-2010, 21:56   #29
mkbewe
Użytkownik Forum
 
mkbewe's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2009

Posty: 49
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez skazi Pokaż post
Jakby co update odchodziło tyle ludzi co napisałeś, to już dawno nikt by w ta grę nie grał.
PS.Robiąc cokolwiek tracisz czas w życiu.
signed.
mkbewe jest offline  
stary 08-12-2010, 21:58   #30
Keffcio
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 12 2010
Lokacja: Tomaszów Mazowiecki
Wiek: 30

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kevanek
Profesja: Rookstayer
Gildia: Requiem Mass
Świat: Galana
Poziom: 57
Keffcio ma numer GG 12226863
Domyślny

Nie będę się tutaj pucował, ale połowa tego postu ciągle o tym że padniesz i stracisz to co wbiłeś przez cały dzień A co do starej Tibii to masz racje na Calmerze kolejki po 200 osób+ ; ** Wtedy wkurzałem się, ale aż się chciało wejść na tą Tibie A teraz każdy może wejść kiedy chce (0 klimatu). Ale nie będę narzekał Wszystko idzie do przodu, i nie mam zamiaru zostać w XX wieku Ehh.. no nic się nie poradzi Pozdrawiam tych którzy wiedzą o czym piszę teraz.

@Edit
a co do tego ropania :s kurde teraz na Rookgaardzie każdy będzie mógł [Wiecie co] na full afku i nic mu nie zrobię.. Teraz to już przesadzili hehe ;p ;[

Ostatnio edytowany przez Keffcio - 08-12-2010 o 22:01.
Keffcio jest offline  
stary 08-12-2010, 22:00   #31
AdiZgOlekk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 10 2008
Lokacja: ZGORZELEC

Posty: 368
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Pandoria
Domyślny

w letnim update dodadzą flash clienta a w zimowym za rok zmienia nazwe gry na world of runecabal czyt. polaczenie wowa, runescape'a i cabala
AdiZgOlekk jest offline  
stary 08-12-2010, 22:01   #32
Ameriov
Użytkownik Forum
 
Ameriov's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2006
Wpisy bloga: 4

Posty: 713
Profesja: Rookstayer
Gildia: Vampires
Świat: Isara
Poziom: 70
Skille: 96 Fish
Domyślny

Servery spowrotem online
__________________
Free Candy

Rookgaardians Smasher

Secrets Keeper.
Ameriov jest offline  
stary 08-12-2010, 22:01   #33
mkbewe
Użytkownik Forum
 
mkbewe's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2009

Posty: 49
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ameriov Pokaż post
Servery spowrotem online
a już miałem wychodzić. eh.
mkbewe jest offline  
stary 08-12-2010, 22:14   #34
kaxiorek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 03 2006

Posty: 129
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Domyślny

Ahh te update... zalogowalem sie i odrazu widze teksty "knight nie ma exury LOL" "nie moge exurki uzyc" "dlaczego knight nie ma exury?" forum tibia.com nie gryzie ;S
__________________
Ukryty tekst:
18:54 Velrox [85]: 39+23 = 3923
22:32 Etuliphi Pior [8]: Why use bot is illegal ?

12:08 Mistrz bowmaster [75]: rozbiegne sie
12:08 Mistrz bowmaster [75]: i jebne o sciane

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Progmaniak
Może masz shizofremie i te EQ jest to poprostu towoje wspomnienie ze snu podczas licznych zaburzeń świadomości?
kaxiorek jest offline  
stary 08-12-2010, 22:16   #35
aktus
Użytkownik Forum
 
aktus's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Bezdomny z Gor Krańca Swiata
Wiek: 41

Posty: 392
aktus ma numer GG 6005132
Domyślny

Ciekawe czy jeszcze jakieś poprawki będą.
__________________
I feel like 11 years old nOOb...
Nie jestem podrecznym manualem. Moje gadu-gadu nie sluzy do spamowania mnie.



aktus jest offline  
stary 08-12-2010, 22:18   #36
Safree Doo
Użytkownik Forum
 
Safree Doo's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2006

Posty: 93
Safree Doo ma numer GG 5655025
Domyślny

Nie rozumiem, pisze na tibia com ze exevo vis hur jest dla pacca a ja nigdy go nie posiadajac moge uzywac tego. Wiec jak to jest? Zmienia jednak ze to dla pacca tylko?:/
Safree Doo jest offline  
stary 08-12-2010, 22:31   #37
YoPaveL23
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 06 2010
Lokacja: Poznań

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Astera
Domyślny

Gdzie mogę więcej poczytać o update? Dokładnie i w polskim języku ?

Ostatnio edytowany przez YoPaveL23 - 08-12-2010 o 22:32.
YoPaveL23 jest offline  
stary 08-12-2010, 22:35   #38
Senders
Użytkownik Forum
 
Senders's Avatar
 
Data dołączenia: 11 09 2010
Lokacja: Bielsko-Biała
Wiek: 28

Posty: 59
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Senders
Profesja: Paladin
Świat: Nebula
Poziom: 70
Skille: 91/75
Poziom mag.: 17
Senders ma numer GG 19836428 Send a message via Skype™ to Senders
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Safree Doo Pokaż post
Nie rozumiem, pisze na tibia com ze exevo vis hur jest dla pacca a ja nigdy go nie posiadajac moge uzywac tego. Wiec jak to jest? Zmienia jednak ze to dla pacca tylko?:/
A może kolejny bug? Wiedzialem, że tak będzie. Za krótko trwały te poprawki. Powinni odpuścić na dziś i sprawdzić wszystko jutro, dokładnie, na spokojnie.
__________________
Wychylyłybymy
Leje się Tequilla
A my gramy w bilard
A ty weź się nie wychylylaj
Senders jest offline  
stary 08-12-2010, 22:35   #39
Voniek
eX Moderator
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 1,273
Domyślny

Dla zainteresowanych aktualizacją takich jak YoPaveL23 odsyłam do tego tematu, gdzie znajdują się linki do polskich tłumaczeń tekstów z tibia.com:

http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=233985
__________________
Voniek jest offline  
stary 08-12-2010, 22:39   #40
Azothe
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

do dupy uptade all czary praktycznie dla paca nic sie nie zmienilo w czarach tylko pacc elo
 
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:17.


Powered by vBulletin 3