Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 19-08-2008, 09:00   #581
Belor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2007

Posty: 50
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Tutaj chce pokazc pare fotek zwiazanych z sword of fury i mino magiem



Teraz kolejna moja poszlaka ^^ jak rozmawiamy z krolem Minow na Mintlawin wypowiada on slowo Kaplar ktore oznacza (Bede bronil secretu mojego mistrza) czyli Mino Mag w Mino hellu na rooku jest jego mistrzem sekret ten prawdopodobnie moze dotyczyc Golden Keya albo jak dostac sie z Mintlawin do Mino Maga na rook'u. Sword of Fury moze dostaniemy od krola Minotaurow gdy zabijemy jego mistrza.

Edit@
Przed chwila przegladajac kroniki Krola minosow natknelem sie na cos takiego.
(Palkar walczył tak ze smokiem, że zabił on większość moich podwładnych. To była wina Palkara. Już nigdy nie poprowadzi żadnej armii. I nigdy nie zobaczę promyków słońca. Nie mogę uspokoić Palkara. Jest pełen energii. Podobnie z moimi poddanymi.)
Wczesniej wspomnialem ze Krol minosow mowi Kaplar a Palkar to jakby przekrecone Kaplar.
Kiedys gdzies na rooku bodajrze bylo cialo dragona czy cos takiego (Palkar walczył tak ze smokiem)
Czyli armia krola jak byla na rooku pokonala tego dragona.
Teraz jak idzemy do Mino hellu jest labirynt (Ludzie przedostali się przez labirynt! Na litość boską, jak oni nas tu znaleźli?)
(Wrzuciłem go do więzienia, z którego nigdy nie wyjdzie!)
Moze wiezien na Mintalwin bedzie cos wiedzial o SoF ? I walce minotaurow.
(Wygnańcy ukradli klucze do sekretnego laboratorium!) Moze ten wiezien wie gdzie jest klucz ? ( Golden Key)
(Kilku moich ludzi zablokowało wejście do laboratorium w moich komnatach wielkim kamieniem) i tu mam ytanie czy ten kamien na mintalwin da sie przesunac ?
__________________
Doom dancers SS'y

Ostatnio edytowany przez Belor - 19-08-2008 o 09:43.
Belor jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-08-2008, 13:42   #582
Valderor
Użytkownik Forum
 
Valderor's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2006

Posty: 181
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rocket Slayer Pokaż post
...bo nie istnieje. Czemu wy nie chcecie zrozumieć, że to by była za dobra broń jak na Rookgaard?
Polemizowałbym, czy na pewno za dobra.

1. Jakakolwiek równowaga gry na rooku poszła się jebać w momencie zwiększenia obrażeń w walce wręcz (update 8.0). Teraz nie ma już dużego znaczenia, czy będziesz bił minosy po 30, czy po 40.
2. Cipsoft wiele razy pokazywał nam, do czego jest zdolny, ostatnio udostępniając demon legs i bronie silniejsze niż te z annihilatora. Żadne potężne i "legendarne" przedmioty nie są już świętością.
3. Spike sword wcale nie jest taką super potężną bronią, speary biją mocniej.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Belor Pokaż post
Co do tego niby teleportowania sie SoF, on nie teleportuje znika juz na wilu forach to udowodniono ze pomoca sprawdzania pilkow map ;/
<snip>
Tutaj fotka ktora nie jest fake zrobiona niedawno do Mino Maga mozna sie dostac i go zabic.
Lol, jakich plików map? Tych w C:\Documents and Settings\<xxx>\Dane aplikacji\Tibia\Automap? Gwarantuję ci, że tam nic nie ma...
A fotka, jak to sam powinieneś wiedzieć, uwiecznia Shenga.

Ostatnio edytowany przez Valderor - 19-08-2008 o 13:47.
Valderor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2008, 20:49   #583
FSlash
Użytkownik forum
 
FSlash's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2008
Lokacja: Tam, gdzie snejki hasają

Posty: 10
Profesja: Knight
Świat: 1 hita dostają
Poziom: npm
Domyślny

Nie dopatrzyłem się w regulaminie zakazu tego rodzaju postów, więc...
Wpadłem na pewien pomysł, chodzi o zebranie w kupę wszystkiego co się da i układanie w całość. Forum tylko o SS...

Co o tym sądzicie? Nie chcę tu broń boże robić jakiejś konkurencji tej stronie, po prostu forum TYLKO o SS. Nie wkurzalibyśmy tych, którzy nie trawią tego tematu, a mozna by naprawdę profesjonalnie do tego podejść (osobne działy na powiązania, na npc, historię etc.). Zacząć wspólnie naprawdę konkretnie zbierać wszystkie elementy i próbować je połączyć.

Zrobiłem na próbę coś takowego:
http://spikeswordteam.forumowisko.net/index.php
Oczywiście nic tam jeszcze nie ma, ale działy mniej więcej pokazują, o co mi chodzi. Co wy na to? Jeśli uważacie, że to dobry pomysł i warto go pociągnąć, wiecie co robić...
FSlash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2008, 02:15   #584
Harkley666
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

hmm a jakby punkt w ktorym lezy Spike sword uznac jak otrzeci iwerzcholek trojkata i znalezc srodek ciezkosci tego trójkąta??Może to jest trazeci punkt???
  Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2008, 08:56   #585
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

A może ten trójkąt to figura geometryczna i trzeci punkt powinien się znależć w 2/3 wysokości?

Wy serio sądzicie, że to by było takie skomplikowane? Taka gierka dla dzieciaków? Pomyślcie naprawdę, bo ręce opadają....

Kiedy wam się znudzą te bzdury, że da się zdobyć sof? Rok szkolny się zbliża, co niektórym radzę zrobić powtórkę.
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?
Rocket Slayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2008, 10:52   #586
Dark Alphadron
Użytkownik Forum
 
Dark Alphadron's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Lokacja: Dark Dimension - Plains of Shadows
Wiek: 33

Posty: 942
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Gildia: Patrz nick.
Świat: Antica
Poziom: N/A
Skille: Zmienne
Poziom mag.: ..
Domyślny

Powtórzę to po raz Bóg wie który, bo do niektórych najwyraźniej to nie dociera...
Knightmare sam wielokrotnie powtarzał, że rozwiązanie tego zadania leży tuż pod naszymi nosami i wybiegamy za daleko. Więc jakim sposobem wy w to proste rozwiązanie wplątujecie arytmetykę to ja nie wiem...
__________________

Wkurzyłem, pochwaliłem, obraziłem kumpla? Podoba/nie podoba Ci się coś we mnie/moim avatarze/stylu pisania itp? Wyraź to TU, wstawiając mi notę.
----(\_/)
<=(x.x)=|-o - Stop zającom w podpisach!
--- (> <)
Dark Alphadron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-08-2008, 14:01   #587
Japcoleusz
Użytkownik Forum
 
Japcoleusz's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2008

Posty: 27
Profesja: Rookstayer
Świat: Unitera
Poziom: 29
Skille: 20/24
Domyślny

@up

Cipsoft słynie z takich wkrętów a szczególnie Knightmare, nie rozumiem ludzi którzy w to wierzą.
__________________
Cytuj:
18:10 Melon Zawodowiec [204]: Omfg, znowu bedzie sytuacja ze bede mial kare na kompa jak na tamte wakacje
18:11 Melon Zawodowiec [204]: bo ten no chleba z plecaka nie wyjolem i prawie ze pieczarki na dywanie mi urosly
Rookgaard 4 ever
Japcoleusz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-08-2008, 22:05   #588
Veloire
Użytkownik Forum
 
Veloire's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2008
Lokacja: Ruda Śląska

Posty: 45
Stan: Niegrający
Imię: Veloire
Profesja: Rookstayer
Świat: Candia
Poziom: 29
Skille: 20/25
Veloire ma numer GG 4015919
Domyślny

Należy zrozumieć co łączy te punkty , ja zaobserwowałem , że łączy je to , iż 1 punkt jest pod a drugi nad poison fieldem. Myślę sobię , że skoro w 1 pod a w 2 nad to może w 3 obok?? Jednak 3 poison field istnieje tylko w goblin cave na queście. Próbowałem wykonać moją teorię tzn. zniknąłem SSa i stawałem na każdym polu w goblin cave , niestety bez skutku. Prawdopodobnie łączy je coś innego.
Veloire jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 07:47   #589
SmOoTHas
Użytkownik Forum
 
SmOoTHas's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2007
Lokacja: Nie traficie
Wiek: 28

Posty: 320
Stan: Niegrający
Profesja: Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 21
Skille: 22szild
Poziom mag.: 14
SmOoTHas ma numer GG 6687359 Send a message via Skype™ to SmOoTHas
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Belor Pokaż post
Tutaj chce pokazc pare fotek zwiazanych z sword of fury i mino magiem



Teraz kolejna moja poszlaka ^^ jak rozmawiamy z krolem Minow na Mintlawin wypowiada on slowo Kaplar ktore oznacza (Bede bronil secretu mojego mistrza) czyli Mino Mag w Mino hellu na rooku jest jego mistrzem sekret ten prawdopodobnie moze dotyczyc Golden Keya albo jak dostac sie z Mintlawin do Mino Maga na rook'u. Sword of Fury moze dostaniemy od krola Minotaurow gdy zabijemy jego mistrza.

Edit@
Przed chwila przegladajac kroniki Krola minosow natknelem sie na cos takiego.
(Palkar walczył tak ze smokiem, że zabił on większość moich podwładnych. To była wina Palkara. Już nigdy nie poprowadzi żadnej armii. I nigdy nie zobaczę promyków słońca. Nie mogę uspokoić Palkara. Jest pełen energii. Podobnie z moimi poddanymi.)
Wczesniej wspomnialem ze Krol minosow mowi Kaplar a Palkar to jakby przekrecone Kaplar.
Kiedys gdzies na rooku bodajrze bylo cialo dragona czy cos takiego (Palkar walczył tak ze smokiem)
Czyli armia krola jak byla na rooku pokonala tego dragona.
Teraz jak idzemy do Mino hellu jest labirynt (Ludzie przedostali się przez labirynt! Na litość boską, jak oni nas tu znaleźli?)
(Wrzuciłem go do więzienia, z którego nigdy nie wyjdzie!)
Moze wiezien na Mintalwin bedzie cos wiedzial o SoF ? I walce minotaurow.
(Wygnańcy ukradli klucze do sekretnego laboratorium!) Moze ten wiezien wie gdzie jest klucz ? ( Golden Key)
(Kilku moich ludzi zablokowało wejście do laboratorium w moich komnatach wielkim kamieniem) i tu mam ytanie czy ten kamien na mintalwin da sie przesunac ?
Coś w tym jest, opis questa "Dragon corpse quest" na Wiki.hunted.pl, Tak opisuje przebieg wydarzeń najazdu minotaurów na Rookgard: pozowlę sobie zacytować ów tekst "Dawno, dawno temu na Rookgaardzie żył przyjazny smok, który pomagał mieszkańcom. Bronił ich przed najazdami potworów na miasto. Kilka lat później pewien bandyta postanowił zatruć pokarm smoka i zdobyć jego cenne łuski. Pewnego dnia ów bandyta przyniósł smokowi zatrute jedzenie i poprosił o umiejętność wyrywania łusek. Smok przyjął pokarm i obdarzył go tą zdolnością. Nikczemnik podburzył minotaury, co spowodowało najazd na miasto. Zielony lewiatan ruszył swymi wielkimi skrzydłami z wielkim trudem, ale znalazł siły by obronić miasto. Podczas lotu stracił siły i uderzył w mury miasta podniósł się i spalił większość bykoludzi, jednak potężni magowie przetrwali i wspólnymi siłami wystrzelili w smoka tak silny pocisk energii że sparaliżował smoka i teleportował go w odludne miejsce. Ludność miasteczka w końcu przegnała minotaury. Nikczemnik myślał że zdobędzie łatwy łup, ale się pomylił. Smok ostatkami sił spalił go swym już słabym oddechem. Wszystko wokół zaczęło płonąć. Przed skonaniem smok pożarł poparzonego złoczyńcę...
Myślę że to może cos wyjaśniać, tylko co dokładnie?

@EDIT , dorbna sugestia na temat SoF'a ,może kiedy po jego zniknięciu z wyspeki, pojawia sie on w innym miejscu na Rooku? może np. trzeba sprawić aby SoF zniknął w momencie kiedy Appertice Sheng robi najazd na Mino Hell?, chociaż z drugiej strony to by było chyba za proste...

Ostatnio edytowany przez SmOoTHas - 25-08-2008 o 07:54. Powód: Opcja "edytuj" nie gryzie
SmOoTHas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 11:21   #590
Dark Alphadron
Użytkownik Forum
 
Dark Alphadron's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Lokacja: Dark Dimension - Plains of Shadows
Wiek: 33

Posty: 942
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Gildia: Patrz nick.
Świat: Antica
Poziom: N/A
Skille: Zmienne
Poziom mag.: ..
Domyślny

Nie. Quest, jeśli istnieje, to od bardzo dawna, a Sheng doszedł niedawno.
Możliwe jest jednak, że CipSoft robił nas w jajo i quest dodał niedawno lub wcale go nie ma. Choć wątpię, żeby dodali na wyspie coś pożytecznego.
__________________

Wkurzyłem, pochwaliłem, obraziłem kumpla? Podoba/nie podoba Ci się coś we mnie/moim avatarze/stylu pisania itp? Wyraź to TU, wstawiając mi notę.
----(\_/)
<=(x.x)=|-o - Stop zającom w podpisach!
--- (> <)
Dark Alphadron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 12:15   #591
michur
Użytkownik forum
 
michur's Avatar
 
Data dołączenia: 07 11 2007
Lokacja: Grudziądz

Posty: 11
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sparkshine
Profesja: Paladin
Świat: Guardia
michur ma numer GG 6830776
Żarówka SoF

Czytając wasze posty, różne rozważania nad questem, teorie trójkąta itd., wpadłem na bardzo prosty pomysł Być może jest on idiotyczny, dziecinny i banalny, ale Knightmare mówił, że wybiegacie za daleko.
Więc oto mój pomysł:
Jedna osoba stoi przy SoF, dwie pozostałe idą w te punkty dzięki, którym SoF znika. Po tych czynnościach te 2 osoby stojące w punktach robią zamianę, zmieniają się punktami (osoba 1 staje w miejscu osoby 2 i na odwrót).
Być może to coś da Może po tym spike sword pojawi się przy jakiejś osobie z trójki? Niewiadomo.
Nie sprawdzałem tego, więc możecie sprawdzić i zachęcam was do tego ;]

Pozdrawiam michur !
michur jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 14:54   #592
Madasaki
Użytkownik Forum
 
Madasaki's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2008
Lokacja: Warszawa takie thias Polski

Posty: 66
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Madasaki
Profesja: Rookstayer
Gildia: BRAK
Świat: Candia
Poziom: 7+
Skille: 15/16
Poziom mag.: XD
Madasaki ma numer GG 1852327
Domyślny

up. to jest dziecinę , głupie i tak banalne że aż genialne.

ciekawe co się stanie spróbuj?
__________________
Madasaki Obronca Rooka

Strach nie jest zły, lecz panika.Bo gdy człowiek się leka to stać go na wszystko. Jak człowiek robi coś panikując to nic nie robi dobrze.
Madasaki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 15:36   #593
Barszcz
Użytkownik Forum
 
Barszcz's Avatar
 
Data dołączenia: 10 02 2008
Lokacja: Wronki

Posty: 16
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Tytania
Poziom: 34+
Domyślny

pomysł dobry ale Sofa "może dotknąć tylko osoba pokorna" więc może 1 lev 0 expa
Barszcz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 16:09   #594
Veloire
Użytkownik Forum
 
Veloire's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2008
Lokacja: Ruda Śląska

Posty: 45
Stan: Niegrający
Imię: Veloire
Profesja: Rookstayer
Świat: Candia
Poziom: 29
Skille: 20/25
Veloire ma numer GG 4015919
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Barszcz Pokaż post
pomysł dobry ale Sofa "może dotknąć tylko osoba pokorna" więc może 1 lev 0 expa
Boże następny. Było już sprawdzane 100 razy frazy.
__________________
Rookgaard- moim miastem.
Spike Sword- moim celem.
LVL ---- Skill ---- Speed - Mlvl
5 [x] 10/10 [x]/[x] 100 [x] 0[x]
10 [x] 15/15 [x]/[x] 200 [x]
15 [x] 20/20 [x]/[x] 300 [ ]
20 [x] 25/25 [ ]/[x] 400 [ ]
25 [x] 30/30 [ ]/[ ] 500 [ ]
30 [ ]
35 [ ]
40 [ ]
45 [ ]
Veloire jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 18:20   #595
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bass-Man Pokaż post
Tym postem się skompromitowałeś (powodzenia w rozwiązaniu nieistniejących zagadek)...

3 Punkt nie istnieje a te 2 to dla zabawy GMów ale o tym już powiedział Rocket Slayer wyżej więc temat do zamknięcia (Chyba że modki lubią patrzeć na spam i offtop)
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rocket Slayer Pokaż post
@up

...bo nie istnieje. Czemu wy nie chcecie zrozumieć, że to by była za dobra broń jak na Rookgaard?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Japcoleusz Pokaż post
@up

Cipsoft słynie z takich wkrętów a szczególnie Knightmare, nie rozumiem ludzi którzy w to wierzą.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dark Alphadron Pokaż post
Nie. Quest, jeśli istnieje, to od bardzo dawna, a Sheng doszedł niedawno.
Możliwe jest jednak, że CipSoft robił nas w jajo i quest dodał niedawno lub wcale go nie ma. Choć wątpię, żeby dodali na wyspie coś pożytecznego.
PRZECZYTAJCIE TE POSTY PO 2 RAZY I DAJCIE SOBIE SPOKÓJ Z SOFEM!

PS N I E C Y T U J C I E Z D J Ę Ć

Ostatnio edytowany przez Rocket Slayer - 25-08-2008 o 18:28.
Rocket Slayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 19:09   #596
Madasaki
Użytkownik Forum
 
Madasaki's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2008
Lokacja: Warszawa takie thias Polski

Posty: 66
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Madasaki
Profesja: Rookstayer
Gildia: BRAK
Świat: Candia
Poziom: 7+
Skille: 15/16
Poziom mag.: XD
Madasaki ma numer GG 1852327
Domyślny

Zbierzmy to co wiemy. Czyli nic.

Jak powiedział Rocket Slayer i inni ten quest na 95,81% nie istnieje.
__________________
Madasaki Obronca Rooka

Strach nie jest zły, lecz panika.Bo gdy człowiek się leka to stać go na wszystko. Jak człowiek robi coś panikując to nic nie robi dobrze.
Madasaki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 20:23   #597
Dark Alphadron
Użytkownik Forum
 
Dark Alphadron's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Lokacja: Dark Dimension - Plains of Shadows
Wiek: 33

Posty: 942
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Gildia: Patrz nick.
Świat: Antica
Poziom: N/A
Skille: Zmienne
Poziom mag.: ..
Domyślny

Teoria trójkąta ma masę słabych punktów, nie trzeba się wysilać żeby ją podważyć. Wątpię, żeby ta dyskusja cokolwiek dała, zwłaszcza, że pozostałe dwa punkty (opcjonalne) są nieznane albo niedostępne.
Osobiście teorię trójpunktu uważam za pozbawioną sensu, a tezę za obaloną.
__________________

Wkurzyłem, pochwaliłem, obraziłem kumpla? Podoba/nie podoba Ci się coś we mnie/moim avatarze/stylu pisania itp? Wyraź to TU, wstawiając mi notę.
----(\_/)
<=(x.x)=|-o - Stop zającom w podpisach!
--- (> <)
Dark Alphadron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 21:14   #598
Anitaaa
Użytkownik Forum
 
Anitaaa's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2007
Wiek: 32

Posty: 138
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

@Rocket Slayer
Nie rozumiem Cię. Po co się udzielasz jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia? W ostatnich postach powtarzałeś tylko 'dajcie sobie z tym spokój', 'sof nie istnieje'. Chcą, niech szukają i się ich nie czepiaj, bo naprawdę nie masz o co. Szanuje Cię, ale proszę o jedno: przystopuj czasami. Wiem, powinnam Ci wysłać PW, no ale już za późno...

@topic
Zgadzam się z Dark Alphadron'em. Już było tyle pomysłów o trzecim punkcie, że głowa boli. Ja nawet próbowałam z żywiołami x D

@down
Wiem, ale już nie mogłam się powstrzymać... Już nie będę : ]

Ostatnio edytowany przez Anitaaa - 26-08-2008 o 01:37.
Anitaaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 21:50   #599
RookeR
Użytkownik Forum
 
RookeR's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2007
Lokacja: W Domu :)
Wiek: 32

Posty: 244
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

@up:

Jego upominasz a robisz dokładnie to samo =P.

@topic:

Teoria "trójpunkta sofa" jest jak to powiedział Dark Alphadron słaba, pozbawiona sensu. Dodatkowo jeżeli wieżyć słową 'ojca rookgaardu' (Knighmare) to szukamy za daleko... A po za tym, macie jakiś quest w tibi z wykożystaniem geometri (ogólnie matematyki)? Nie uważacie że tibia jest zbyt prostą grą na snucie takich teori? W tibi trudno o jaką kolwiek fabułe* a co dopiero o jakieś specificzne teorie na temat questów...

* Fabuła w tibi przyznajcie sami jest baardzo cienka... Moim zdaniem jeżeli da się znajść Sofa to przez powiązania fabularne... No bo questów z fabułą kilka w tibi jest =P


Pozdrawiam =]
__________________
"Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze".
A. Sapkowski - Czas pogardy

Dziadki z którymi grałem na Candi i dyskutowałem na forum rookgaardu, jeśli ktoś to czyta odzywajcie się na priv - od czasu do czasu będę przeglądał skrzynkę tutaj

Ostatnio edytowany przez RookeR - 25-08-2008 o 21:54.
RookeR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 22:53   #600
FSlash
Użytkownik forum
 
FSlash's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2008
Lokacja: Tam, gdzie snejki hasają

Posty: 10
Profesja: Knight
Świat: 1 hita dostają
Poziom: npm
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rocket Slayer Pokaż post
PRZECZYTAJCIE TE POSTY PO 2 RAZY I DAJCIE SOBIE SPOKÓJ Z SOFEM!

PS N I E C Y T U J C I E Z D J Ę Ć
Anitaaa - racja, ale to mało powiedziane. Pozwól, że trochę dosadniej rozwinę twoją myśl...
Takich ludzi właśnie nie czaję. Nie dość że mówi wszystkim, co mają robić a czego nie, w nie jego temacie, który jest właśnie dla tych, którzy nie chcą dać spokoju sof, zabawne też o tyle, że adminem czy nawet moderatorem to on nie jest. No i ta oczo... czcionka, która delikatnie sugeruje, że ma czytających za debili, trzeba ryknąć by dotarło. To się nazywa wysoki poziom!

Swoją drogą o wiele łatwiej jest po raz 6758 napisać standardowe hasło, powtarzane non stop (smells like spam), żeby dać sobie spokój, że żal etc. niż próbować kombinować, nawet bez skutku. Malkonenci są najśmieszniejsi w tym temacie. Nikt im nie każe tu zaglądać, jednak to robią bo muszą komentować i prowadzić jakieś krucjaty w bliżej nie określonym celu.

Robią z siebie pośmiewisko wyjeżdżając z takimi mądrymi zwrotami, choć pewnie sami nie zdają sobie z tego sprawy.

Anyway, to ich cyrk i ich małpy, a jak będzie trzeba, temat zostanie zamknięty, jeśli tak tego pragniecie o wielcy oświeceni, którzy śmieją się z tego, że ktoś chce poszukać, to wyslijcie moderacji PM, jak uznają że należy, temat zamkną, right? No widzicie, to takie proste.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Madasaki Pokaż post
Zbierzmy to co wiemy. Czyli nic.
Jeśli wiesz, że to a to to ściema a tamto nie wypaliło, to też jest wiedza. Można wykluczać w ten sposób pierdoły o których nie warto więcej pisać i brać to pod uwagę przy dalszym kombinowaniu.

Ja nie szukam SS od dawna, nie mam też zamiaru uganiać się za paroma pikselami parę lat, więc jak już się za to zabierać, to porządnie (patrz mój post wyżej). I właśnie po to chciałem wszystko uporządkować, zebrać i podyskutować bez flustratow takich jak Rocket Slayer, jednak jak widać nikt się specjalnie nie kwapi, więc po staremu będą tylko takie tematy w których jest misz masz, piąte przez dziesiąte i po raz setny ktoś wyskakuje z genialną teorią, która jest obalona od dawna...

Ostatnio edytowany przez FSlash - 26-08-2008 o 00:25. Powód: Jak mi nie pasuje, to edytuje
FSlash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:03.


Powered by vBulletin 3