Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 26-08-2008, 07:51   #601
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez FSlash Pokaż post
Anitaaa - racja, ale to mało powiedziane. Pozwól, że trochę dosadniej rozwinę twoją myśl...
Takich ludzi właśnie nie czaję.
To nie wyrażaj o nich opinii, skoro ich nie rozumiesz.

Cytuj:
Nie dość że mówi wszystkim, co mają robić a czego nie, w nie jego temacie, który jest właśnie dla tych, którzy nie chcą dać spokoju sof, zabawne też o tyle, że adminem czy nawet moderatorem to on nie jest.
Co z tego, że nie jest to mój temat? CO Z TEGO, ŻE NIE JESTEM MODKIEM?

Cytuj:
No i ta oczo... czcionka, która delikatnie sugeruje, że ma czytających za debili, trzeba ryknąć by dotarło. To się nazywa wysoki poziom!
Hahahahaha ty masz jakieś kompleksy? Rozbawiłeś mnie tym, dziękuję.

Swoją drogą o wiele łatwiej jest po raz 6758 napisać standardowe hasło, powtarzane non stop (smells like spam), żeby dać sobie spokój, że żal etc. niż próbować kombinować, nawet bez skutku. Malkonenci są najśmieszniejsi w tym temacie. Nikt im nie każe tu zaglądać, jednak to robią bo muszą komentować i prowadzić jakieś krucjaty w bliżej nie określonym celu.

Cytuj:
Robią z siebie pośmiewisko wyjeżdżając z takimi mądrymi zwrotami, choć pewnie sami nie zdają sobie z tego sprawy.
Sądzisz, że nie mam pojęcia o czym piszę? Sorki, tu sie mylisz. Każda moja wypowiedź jest przemyślana. Sorki dżordż, pomyliłeś mnie z kimś.

Cytuj:
Anyway, to ich cyrk i ich małpy, a jak będzie trzeba, temat zostanie zamknięty, jeśli tak tego pragniecie o wielcy oświeceni, którzy śmieją się z tego, że ktoś chce poszukać, to wyslijcie moderacji PM, jak uznają że należy, temat zamkną, right? No widzicie, to takie proste.
Geeeez ludziska! JA NIE ŚMIEJĘ SIĘ Z KAŻDEGO, KTÓRY CHCE SZUKAĆ!!! Śmieję się z tobie podobnych i tych, którzy za bardzo kombinują, czasami granicząc z absurdem. Już to kiedyś wyjaśniłem ale może nie miałeś okazji przeczytać.



Cytuj:
Jeśli wiesz, że to a to to ściema a tamto nie wypaliło, to też jest wiedza. Można wykluczać w ten sposób pierdoły o których nie warto więcej pisać i brać to pod uwagę przy dalszym kombinowaniu.
Racja

Ja nie szukam SS od dawna, nie mam też zamiaru uganiać się za paroma pikselami parę lat, więc jak już się za to zabierać, to porządnie (patrz mój post wyżej).
Cytuj:
I właśnie po to chciałem wszystko uporządkować, zebrać i podyskutować bez flustratow takich jak Rocket Slayer,
Strashne

3m sie ciepło, ziom!

Cytuj:
Wiem, powinnam Ci wysłać PW, no ale już za późno...
Ty to już nawet siebie kontrolować nie potrafisz? How sad...

Cytuj:
Teoria "trójpunkta sofa" jest jak to powiedział Dark Alphadron słaba, pozbawiona sensu. Dodatkowo jeżeli wieżyć słową 'ojca rookgaardu' (Knighmare) to szukamy za daleko... A po za tym, macie jakiś quest w tibi z wykożystaniem geometri (ogólnie matematyki)? Nie uważacie że tibia jest zbyt prostą grą na snucie takich teori? W tibi trudno o jaką kolwiek fabułe* a co dopiero o jakieś specificzne teorie na temat questów...

* Fabuła w tibi przyznajcie sami jest baardzo cienka... Moim zdaniem jeżeli da się znajść Sofa to przez powiązania fabularne... No bo questów z fabułą kilka w tibi jest =P
Polecam przeczytać post Rookera.

Cytuj:
Ta dyskusja do niczego nie zaprowadzi, bo każdy ma swoją rację, więc po tym poście ja już nie będę zaśmiecać nią tematu.
Racja

Cytuj:
Straszny to jest pokemoniasty język, nawet używany celowo, ale rozumiem że Ci z tym dobrze i myślisz, że jak rzucisz takimi tekstami, to jesteś cool i mnie ośmieszyłeś.
x-D ty na serio masz kompleksy No cóż, nobody's perfect


Cytuj:
Za bardzo kombinuję, bo...? Ach, bo chciałem wszystko zebrać do kupy. Faktycznie, to jest dopiero absurd.
Widać, tak to jest jak się nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Napiszę byś nie musiał się wysilać -> Nie napisałem, że ty kombinujesz.

Cytuj:
Hmm, czekaj, wprawiłeś mnie w zakłopotanie... Może to, że nie masz żadych uprawnień, by mówić tutaj wszystkim, co by dali sobie spokój i czego nie robili?
Do tego trzeba uprawnień? Anyway, pisząc aby dali sobie z tym spokój staram się oszczędzić im rozczarowania i straconego czasu.







Pozdro

Ostatnio edytowany przez Rocket Slayer - 26-08-2008 o 11:55.
Rocket Slayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-08-2008, 11:30   #602
FSlash
Użytkownik forum
 
FSlash's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2008
Lokacja: Tam, gdzie snejki hasają

Posty: 10
Profesja: Knight
Świat: 1 hita dostają
Poziom: npm
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rocket Slayer Pokaż post
To nie wyrażaj o nich opinii, skoro ich nie rozumiesz.
W swoim poście robisz dokładnie to samo.
Zresztą nie mogłem sobie odmówić tej przyjemności.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rocket Slayer Pokaż post
Co z tego, że nie jest to mój temat? CO Z TEGO, ŻE NIE JESTEM MODKIEM?
Hmm, czekaj, wprawiłeś mnie w zakłopotanie... Może to, że nie masz żadych uprawnień, by mówić tutaj wszystkim, co by dali sobie spokój i czego nie robili?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rocket Slayer Pokaż post
Hahahahaha ty masz jakieś kompleksy? Rozbawiłeś mnie tym, dziękuję.
Gdybym miał jakieś kompleksy, pewnie bym was wyśmiał i zaczął mówić o tym, że ktoś tu ma jakieś kompleksy.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rocket Slayer Pokaż post
Sądzisz, że nie mam pojęcia o czym piszę? Sorki, tu sie mylisz. Każda moja wypowiedź jest przemyślana. Sorki dżordż, pomyliłeś mnie z kimś.
W takim razie gratuluję specyficznego toku myslenia. Ja napisałbym wiadomość do moderacji, bo przeglądając temat jest oczywiste, że nikt się nie przejmie tym, co napiszesz i dalej będą próbować.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rocket Slayer Pokaż post
Geeeez ludziska! JA NIE ŚMIEJĘ SIĘ Z KAŻDEGO, KTÓRY CHCE SZUKAĆ!!! Śmieję się z tobie podobnych i tych, którzy za bardzo kombinują, czasami granicząc z absurdem. Już to kiedyś wyjaśniłem ale może nie miałeś okazji przeczytać.
Za bardzo kombinuję, bo...? Ach, bo chciałem wszystko zebrać do kupy. Faktycznie, to jest dopiero absurd.
To jak jest bo przeczysz sam sobie, przyznajesz mi rację, kiedy mówię o oddzielaniu ściem, a potem nazywasz moje poczynania graniczącymi z absurdem. Poza tym nic tobie do tego kto jak bardzo chce kombinować.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rocket Slayer Pokaż post
Strashne

3m sie ciepło, ziom!
Straszny to jest pokemoniasty język, nawet używany celowo, ale rozumiem że Ci z tym dobrze i myślisz, że jak rzucisz takimi tekstami, to jesteś cool i mnie ośmieszyłeś. Osobiście nic do Ciebie nie mam, chciałem na twoim przykładzie ukazać głupotę tego, co tu robicie. Też się trzym.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rocket Slayer Pokaż post
Racja
W jednym się zgadzamy.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rocket Slayer Pokaż post
No cóż, nobody's perfect
Teraz nawet w dwóch.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rocket Slayer Pokaż post
Widać, tak to jest jak się nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Napiszę byś nie musiał się wysilać -> Nie napisałem, że ty kombinujesz.
To nie zmienia faktu, że nie rozumiem czemu przeszkadza Ci, że ktoś chce kombinować. Więc mówiąc "tobie podobnych" mialeś na myśli ludzi, którzy uważają, że pisanie ciągle by dać sobie spokój jest bezcelowe i lepiej dać ludziom w spokoju pokombinować? Wszystko jasne.

A skoro mowa o czytaniu ze zrozumieniem, to ja też nie napisałem, że TY śmiejesz się z każdego, kto chce szukać...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rocket Slayer Pokaż post
Do tego trzeba uprawnień? Anyway, pisząc aby dali sobie z tym spokój staram się oszczędzić im rozczarowania i straconego czasu.
Wiesz, masz rację, ale po pierwsze pisząc to i tak nikogo nie przekonasz, a po drugie jeśli ktoś chce stracić czas, to jest jego sprawa i o to mi od początku chodziło.

Po prostu moim zdaniem przydałoby się wszystkim odrobinę wyluzować, przecież nie licząc postów w których ktoś po raz 100 pisze o tym samym, to w tym temacie czasem padają niegłupie pomysły. A że przekombinowane? Cóż z tego. Mogą nigdy nie znaleźć tego głupiego scyzoryka, ale mają zabawę kombinując, przecież to ciekawsze niż wbijanie kolejnego levela...

Czytam sobie temat i co chwila posty typu "nie da się, dajcie se siana". No sami powiedzcie, czy to ma sens?

@down
Wiem o tym, ale nawet jako ironii nie trawię takich zwrotów. Ja już więcej na ten temat nie napiszę, każdy ma swoją rację, więc ta dyskusja i tak do niczego nie zaprowadzi.

Ostatnio edytowany przez FSlash - 26-08-2008 o 12:23.
FSlash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-08-2008, 11:42   #603
RookeR
Użytkownik Forum
 
RookeR's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2007
Lokacja: W Domu :)
Wiek: 32

Posty: 244
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

@up

To "Strashne 3m sie ciepło, ziom!" było ironią (i dalej jest). Mam taką prośbe, robicie tutaj totalny offtop*, kłócice się nie na temat i wjeżdżacie sobie na ambicje... Od tego typu "dyskusji" jest Private Massage (PW). Był bym wdzięczny (i jeszcze X osób) jak byś Cię z tej funkcji korzystali...

Ps. Nie. Nikogo nie bronie, nikogo nie oskarżam...
* Wiem sam go teraz zrobiłem, ale musiałem =x


Pozdrawiam =]
__________________
"Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze".
A. Sapkowski - Czas pogardy

Dziadki z którymi grałem na Candi i dyskutowałem na forum rookgaardu, jeśli ktoś to czyta odzywajcie się na priv - od czasu do czasu będę przeglądał skrzynkę tutaj
RookeR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 00:02   #604
Smash-Shady
Użytkownik Forum
 
Smash-Shady's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 215
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Nie jestem rookstayerem, ale czytając wasze wypociny doszedłem do pewnego wniosku iż....któryś z użytkowników wspominał, ze jak położymy jakieś itamsy (vikingi etc) to ściana w ghoul roomie staje się bardziej zniszczona... (może doszliście do tego ze to bujda, ale przeczytałem ~10 stron tematu wiec wybaczcie jeśli się mylę...) Może trza użyć jakiejś mele weaponki by rozpierdykać ścianę? (np knifa co leci z bossa minosów na roku?) jeśli się mylę to przepraszam najmocniej, nie chce nikogo wprowadzać w błąd.
__________________
Prawo Ohma? Nie chodz z jedna tylko z dwoma ;D
Smash-Shady jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 00:30   #605
RookeR
Użytkownik Forum
 
RookeR's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2007
Lokacja: W Domu :)
Wiek: 32

Posty: 244
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

@up

Jak już czytasz te wypociny to czytaj całe... Ta teoria co ją podałeś to jeden wielki Bullshit... A, no i Ci wybaczam, więc nie musisz wysyłać kwiatów i czekoladek =d.


Pozdrawiam =]
__________________
"Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze".
A. Sapkowski - Czas pogardy

Dziadki z którymi grałem na Candi i dyskutowałem na forum rookgaardu, jeśli ktoś to czyta odzywajcie się na priv - od czasu do czasu będę przeglądał skrzynkę tutaj
RookeR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 11:30   #606
Deverley
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Tak czytam i wymyslilem iz po stanieciu na tych dwoch ponktach sof prznosi sie do jaiegos np pokoju a droga do tego pokoju prowadzi przez mino maga wtedy w pokoju mino maga wchodzisz do tp i trafiasz na sof ;p
  Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 11:35   #607
Dark Alphadron
Użytkownik Forum
 
Dark Alphadron's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Lokacja: Dark Dimension - Plains of Shadows
Wiek: 33

Posty: 942
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Gildia: Patrz nick.
Świat: Antica
Poziom: N/A
Skille: Zmienne
Poziom mag.: ..
Domyślny

Tak sobie myślę, że przez te wszystkie zwały spamu ten pomysł pojawił się przynajmniej 27 razy i za każdym razem został zbyty twierdzeniem, że nikt do Minotaura Maga nie wejdzie. Zresztą na Test Serverze teleport prowadził wprost do temple, ponieważ, jak to pisał Mag w księdze, jest spaczony. I wiem, że na TSie po rooku małpy ganiają, ale nie sądzę, żeby zmienili przeznaczenie teleportów, bo to oznacza masę zabawy z kodem źródłowym gry.
__________________

Wkurzyłem, pochwaliłem, obraziłem kumpla? Podoba/nie podoba Ci się coś we mnie/moim avatarze/stylu pisania itp? Wyraź to TU, wstawiając mi notę.
----(\_/)
<=(x.x)=|-o - Stop zającom w podpisach!
--- (> <)
Dark Alphadron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 19:57   #608
ParkourMaster
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 08 2008
Lokacja: Rookgaard

Posty: 21
Strzałka

ja myśle, że MM i SS to zupełnie inne questy. mysle tez ze tp nie prowadzi do temple, ale na losowe miejsce na rooku (tzzzt zepsute ), potem trzeba do Hiacyntha isc i napisac ze sie pokonalo "ucznia czarnej magii z podziemi". da nam jakies itemki, a my mozemy sie cieszyc WoCE, Brass Armor, Chain Legsami . SSem sie na razie nie zajmuje

__________
Excalibug czy Sword of Fury - co będzie pierwsze??
ParkourMaster jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 20:37   #609
Japcoleusz
Użytkownik Forum
 
Japcoleusz's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2008

Posty: 27
Profesja: Rookstayer
Świat: Unitera
Poziom: 29
Skille: 20/24
Domyślny

@up
Tp u mm prowadzi do temple (zostało to sprawdzone na tsie) pogódź się z tym.
PS. daj znać jak coś odkryjesz
__________________
Cytuj:
18:10 Melon Zawodowiec [204]: Omfg, znowu bedzie sytuacja ze bede mial kare na kompa jak na tamte wakacje
18:11 Melon Zawodowiec [204]: bo ten no chleba z plecaka nie wyjolem i prawie ze pieczarki na dywanie mi urosly
Rookgaard 4 ever
Japcoleusz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2008, 18:46   #610
ParkourMaster
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 08 2008
Lokacja: Rookgaard

Posty: 21
Strzałka

TAK OCZYWIŚCIE, TEST SERVER JEST BOGIEM, A CIPSOFT JEST WROGIEM boniepowiedząjaksofazdobyć

UŻYTKOWNIKU, NAUCZ SIĘ MYŚLEĆ SAMODZIELNIE!
ParkourMaster jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2008, 18:50   #611
Bercikk91
Użytkownik forum
 
Bercikk91's Avatar
 
Data dołączenia: 12 02 2007
Lokacja: Gdynia

Posty: 13
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Lucera
Poziom: 96
Skille: 87/85
Poziom mag.: ~7
Bercikk91 ma numer GG 5580688 Send a message via Skype™ to Bercikk91
Domyślny

Oto co ja znalazłem na rooku, nie wiem czy to ważne czy nie ale daje screena:
Bercikk91 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2008, 18:57   #612
Anitaaa
Użytkownik Forum
 
Anitaaa's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2007
Wiek: 32

Posty: 138
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Up.~
Było omawiane parę razy, tylko nie wiem czy tu, czy w "Odpowiedz na...".
__________________


"Życie to zagadka.
Nie trać czasu, bo jej nie rozwiążesz..."

Anitaaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2008, 18:58   #613
Japcoleusz
Użytkownik Forum
 
Japcoleusz's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2008

Posty: 27
Profesja: Rookstayer
Świat: Unitera
Poziom: 29
Skille: 20/24
Domyślny

@Bercikk91

Maze of Fury - dla nie których, jest to tunel który jest związany z spike sword questem, niestety ktoś pokazywał screeny z pomocą TIBII NG, pod "magiczną" dziurą nie ma nic, zadnego pokoju, tunelu, NIC.

Ostatnio edytowany przez Japcoleusz - 02-09-2008 o 19:01.
Japcoleusz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2008, 13:49   #614
petepl
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 02 2008

Posty: 15
Problem a popatrzcie na to;]

Witam Wszystkich po pierwsze chcialbym wam cos pokazac, jest to wiadomość ktorą otrzymałem od Cripsoft.

Thank you for your email.

We will not answer any questions concerning game content. However, rest
assured that we will include new secrets, quests and monsters with every
new update. We will also continue older and unfinished quests, so
rechecking doors and areas that were barred previously might now lead
onto new paths and some NPCs will have new things to say. We hope you
will enjoy exploring the new lands and secrets we have created for you.

If you have any further questions and would like to write to us again,
please attach or quote your previous email and our reply to ensure that
our help will be efficient.

Kind regards,
Valerie
Tibia Customer Support


A tu jest tłumaczenie na translate;]


Dziękują za waszą pocztę elektronową. My będzie (wola) nie odpowiadać (odpowiedź; odpowiadać) wszelkie pytania (zagadnienie) dotyczący gra zadowalać (zadowolony; zawartość). Jednak, odpoczynek (reszta) zapewniał (zagwarantował) co (żeby; który) będziemy włączać nowe tajemnice, śledztwa (poszukiwanie) i *monsters* z każdym nowym udoskonaleniem. także będziemy kontynuować (przedłużać) starszy i *unfinished* śledztwo (poszukiwanie; szuka), tak (więc) resprawdzający (sprawdzenie; porównujący; porównanie) drzwi i przestrzenie które były zakazywane zawczasu teraz mógłby prowadzić (kierować) na nowe ścieżki i niektóre (pewna ilość; niedużo) *NPCs* będzie mieć nowe rzeczy mówić (przemawiać). mamy nadzieję wy być cieszyć się badać nowe ziemie i tajemnice stworzyliśmy dla was. Jeżeli wy macie wszelki dalej (dalszy) zadaje pytanie (podaje w wątpliwość; pytanie; zagadnienie) i chciałby pisać my (USA; amerykański) znowu, sprawiać przyjemność (proszę) przywiązują albo cytują (brać w cudzysłów) wasz poprzedzający (przed; poprzedni) poczta elektronowa i nasz odpowiadają zapewniają żeby nasza pomoc będzie efektywny. Życzenia najlepsze, *Valerie* *Tibia* Poparcie Klienta


Czy moglby to ktos dokladnie przetlumaczyc bo ja nie czaje z tego za duzo;]
Czekam na odpowiedzi!
petepl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2008, 15:06   #615
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Wypchaj się archeologu. Nie łaska kogoś znajomego poprosić lub na priv? Angielskiego nawet w przedszkolu uczą...

Aff... a jaką wiadomość napisałeś? Domagałeś się ujawnienia tajemnic?
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?

Ostatnio edytowany przez Rocket Slayer - 27-11-2008 o 15:08.
Rocket Slayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2008, 16:14   #616
petepl
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 02 2008

Posty: 15
Domyślny

w wiadomości ktorą napisalem zadałem tylko 2 pytania. Pytanie pierwsze:
Czy istnieje taki Quest na Sword Of Fury.
Pytanie 2:
Czy mogłbym dostać choćby najmniejszą wskazówke dotyczącą tego Questa? miejsce gdzie mogłbym zacząć swoje poszukiwanie.
petepl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2008, 16:37   #617
Pethaf
Użytkownik Forum
 
Pethaf's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2007
Lokacja: Olkusz

Posty: 73
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 32
Domyślny

To jest forum związane z tibią, a nie z frytkami, Cripsoft powinien udzielać informacji na temat zawartości tłuszczu i melaminy w ich produktach ^^ no chyba że chodziło Ci o Cipsoft. Nie oni, są od tibi, a nie od produkcji gumowych wagin (cip )
Pethaf jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2008, 16:48   #618
petepl
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 02 2008

Posty: 15
Domyślny

Ku**a nie draznic mnie...To jest Forum mamy tu omawiac Tajemnice Rookgardu wiec lepiej pomuzcie mi to dokladnie przetlumaczyc slowo w slowo co oni mi odpisali;] Nie klucmy sie tu:/
petepl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2008, 16:52   #619
Pethaf
Użytkownik Forum
 
Pethaf's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2007
Lokacja: Olkusz

Posty: 73
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 32
Domyślny

Skoro wysłałeś do nich wiadomość, jak mniemam po an(g)ielsku, to chyba powinieneś też zrozumieć co oni do Ciebie piszą.
Pethaf jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2008, 16:56   #620
Golden-Sword
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 11 2008
Lokacja: Warszawa taka wiocha
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 37
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Madasaki
Profesja: Rookstayer
Świat: candia
Poziom: 5+
Skille: 15/16
Domyślny

Pethaf
Naprawdę z wielkim trudem przyznaję ci rajcie.

nikt nie wie lub nie chcą powiedzieć czy taki qest istnieje .
Moim zdanie nie ma takiego qest
Golden-Sword jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:20.


Powered by vBulletin 3