Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 04-01-2007, 17:53   #41
Czarna_Mamba
Użytkownik Forum
 
Czarna_Mamba's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2005
Lokacja: Las Vegas, Podlaskie.
Wiek: 30
Wpisy bloga: 4

Posty: 810
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: kraina czarów
Czarna_Mamba ma numer GG 7048129 Send a message via Skype™ to Czarna_Mamba
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ryłek Pokaż post
Czy widziałeś kiedyś kubeczki, poduszeczki, papier toaletowy, szminki, lizaczki, kolorowanki, czytanki, chipsy, lody, podróbki zabawek, zegarki, latarki z Wiedźminem?
Ja tylko z LotR widziałam.

Ostatnio Andrzej Polkowski wypowiedział się na temat tytułu 7 części. Klik:

http://www.mediarodzina.com.pl/artyk...polkowski.html
__________________


Czarna_Mamba jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-01-2007, 17:53   #42
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix Pokaż post
A ja mam nadzieje, ze tak. W koncu ktos przelamalby stereotyp "Dobro zawsze zwyciezy". Pfff...
A Rowling zostałaby komercyjną dziwką, bo tylko komercyjne dziwki piszą książki pod publikę - wszyscy myślą, że Potter zginie. ;d

Cytuj:
Wszystkie czytane ksiazki, to "komercyjny chlam"? Tak samo powiesz o Wiedzminie, Wladcy pierscieni, itd.? Pfff...
Zacietrzewiony fanboy? ;d

Cytuj:
ahahahahahahhahahahahahahahahhahahahahaha... Buahahahahah... W ktoryms wywiedzie Rowling zdementowala poglsoki o tym, ze to niby Voldi mialby byc ojcem Harrego. No wai!
Słowo "ironia" poznasz dopiero w czwartej klasie?
__________________
*+10 punktów do lansu
Ghost Nieudany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2007, 18:09   #43
Shinjix
Master Alucard
 
Shinjix's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 2,722
Imię: Yatiru
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Shinjix ma numer GG 4032930
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ryłek
Mówię o marce, bystrzacho.
Czy widziałeś kiedyś kubeczki, poduszeczki, papier toaletowy, szminki, lizaczki, kolorowanki, czytanki, chipsy, lody, podróbki zabawek, zegarki, latarki z Wiedźminem?
Kubeczki tak. Poza tym, to chyba normalne w marketingu, ze gdy jakis film, ksiazka, itp. zyskala sympatie ludu, to warto zrobic z tym kubeczek, poduszeczke itd. To sie chyba nazywa "zarabianie". Zarabiaja producenci tych rzeczy i sama Rowling. W koncu po to wybrala zawod pisarki - zeby na tym zarabiac, czyz nie?


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ghost Nieudany
A Rowling zostałaby komercyjną dziwką, bo tylko komercyjne dziwki piszą książki pod publikę - wszyscy myślą, że Potter zginie. ;d
Pod publike, to by raczej bylo "och Harry przezyl, Ron jest z Hermiona, Harry z Cho, Dumbledore zmartwychwstal i wyszedl za McGonagal, smierciozercy nawrocili sie, a Snape zostal pastorem".

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ghost Nieudany
Zacietrzewiony fanboy? ;d
Raczej obalacz mitow. Zawsze, gdy cos osiagnie sukces, jest zaraz nazywane komercyjnym chlamem, przez anty-fanow danej ksiazki. Dno. A ksiazki, o ktorych nikt nigdy nie czytal, ktore nie sa chetnie czytane, sa oczywiscie genialne. Yeah, respect. To, ze cos osiagnelo sukces, nie znaczy, ze jest do dupy. Skoro ktos to czyta, skoro ma taka sprzedaz, to chyba takie do dupy nie jest. Co, pol swiata by czytalo beznadziejna ksiazke, tylko dlatego, ze jest reklamowana? Pfff... Litosci.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ghost Nieudany
Słowo "ironia" poznasz dopiero w czwartej klasie?
Nope, chyba w pierwszej. Ale sadze, ze w obecnej sytuacji Ty wiesz lepiej.
__________________
A Mind is a Terrible Thing to Waste...
†††
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
†††

I am the pure flame that burns
I am Sirius son
I am the infinite space
I am the most conquering One

Ostatnio edytowany przez Shinjix - 04-01-2007 o 18:13.
Shinjix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2007, 18:14   #44
DRoN
Użytkownik Forum
 
DRoN's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: Przasnysz
Wiek: 34

Posty: 970
Domyślny

HP był dla mnie jedną z najlepszych książek. Zacząłem niechętnie od 1, potem 2 chętnie przeczytałem, 3 jeszcze chętniej (choć troszkę nie przypadła mi do gustu - zabrakło LV). 4 była dla mnie najlepsza, a 5 też nie była taka najgorsza. Czekałem na 6 część... zdziwiłem się, że krótsza od 5 (do tej pory liczba stron rosła), a po przeczytaniu 500 stron zauważyłem, że wreszcie akcja się zaczęła rozwijać. Najgorsza część sagi (może poza 3, bo ta mi nie przypadła do gustu).
I kolejna rzecz która zauważyłem, to to że po przeczytaniu 6 nie czekałem wcale na 7. Jak się ukaże przeczytam, jak autorka zginie zabita przez Voldemorta, to się nie przejmę. Nie spodziewam się po 7 części fajerwerków, dlatego może nie będę tak zawiedziony, jak po przeczytaniu 6 części.

I tak jak wielu, uważam że są lepsze książki np. Świat Dysku.
Osobiście za najlepszą książkę jaką w życiu przeczytałem są "Zbrojni" (oczywiście Świat Dysku), a drugą jej poprzedniczka "Straż! Straż!".
DRoN jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2007, 18:14   #45
Czarna_Mamba
Użytkownik Forum
 
Czarna_Mamba's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2005
Lokacja: Las Vegas, Podlaskie.
Wiek: 30
Wpisy bloga: 4

Posty: 810
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: kraina czarów
Czarna_Mamba ma numer GG 7048129 Send a message via Skype™ to Czarna_Mamba
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix Pokaż post
Pod publike, to by raczej bylo "och Harry przezyl, Ron jest z Hermiona, Harry z Cho, Dumbledore zmartwychwstal i wyszedl za McGonagal, smierciozercy nawrocili sie, a Snape zostal pastorem".
To by było żałosne, a nie pod publikę. btw. Fajną masz ilosć notek. xD

Są jakieś propozycje co do tłumaczenia tytułu 7 tomu?


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ryłek Pokaż post
Swojego czasu się ze mnie nabijano z faktu, ze bardzo lubię HP.
Ze mnie także i to dość okrutnie.
__________________



Ostatnio edytowany przez Czarna_Mamba - 04-01-2007 o 18:17.
Czarna_Mamba jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2007, 18:16   #46
Ryłek
Zbanowany
 
Ryłek's Avatar
 
Data dołączenia: 23 09 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 3

Posty: 700
Imię: RC-1262
Ryłek ma numer GG 1617583
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix Pokaż post
Raczej obalacz mitow. Zawsze, gdy cos osiagnie sukces, jest zaraz nazywane komercyjnym chlamem, przez anty-fanow danej ksiazki. Dno. A ksiazki, o ktorych nikt nigdy nie czytal, ktore nie sa chetnie czytane, sa oczywiscie genialne. Yeah, respect. To, ze cos osiagnelo sukces, nie znaczy, ze jest do dupy. Skoro ktos to czyta, skoro ma taka sprzedaz, to chyba takie do dupy nie jest. Co, pol swiata by czytalo beznadziejna ksiazke, tylko dlatego, ze jest reklamowana? Pfff... Litosci.
Swojego czasu się ze mnie nabijano z faktu, ze bardzo lubię HP. Mój stosunek do ksiązki nie zmienił się. Do całej tej otoczki marketingowej tez nie.
Spójrz prawdzie w oczy.
Ryłek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2007, 18:21   #47
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix Pokaż post
Pod publike, to by raczej bylo "och Harry przezyl, Ron jest z Hermiona, Harry z Cho, Dumbledore zmartwychwstal i wyszedl za McGonagal, smierciozercy nawrocili sie, a Snape zostal pastorem".
Poczytaj sobie komentarze na temat ostatniej części Garncarza w internecie (i nie tylko) - nawet są już zakłady bukmacherskie co do tego, czy Potter zginie. Kurs na jego śmierć wynosi jeden do dwóch.
To świadczy o tym, że KAŻDY się spodziewa śmierci Pottera i zabicie go dla zadowolenia motłochu będzie zagraniem pod publikę.

Cytuj:
Raczej obalacz mitow. Zawsze, gdy cos osiagnie sukces, jest zaraz nazywane komercyjnym chlamem, przez anty-fanow danej ksiazki. Dno. A ksiazki, o ktorych nikt nigdy nie czytal, ktore nie sa chetnie czytane, sa oczywiscie genialne. Yeah, respect.
Przeczytaj sobie tom trzeci, a potem tom szósty i porównaj chociażby styl. Z książki przygodowej stał się gównem o "dorastających" (litości, nikt nie ma aż tak żałosnych problemów w tym wieku, Potter i spółka w przedostatnim tomie są praktycznie w liceum, a nie na początku gimnazjum) pierdzidołkach dla krzywogębych masturbatorów. :-)
Pomijam już to, że jesteś zwyczajnie zabawny porównując HP do Wiedźmina - nie ta skala, synu. ;-)

Cytuj:
To, ze cos osiagnelo sukces, nie znaczy, ze jest do dupy. Skoro ktos to czyta, skoro ma taka sprzedaz, to chyba takie do dupy nie jest.
Co do nazywania komercyjnym szajsem Blog27 i Tokio Hotel już nie miałeś takich oporów. ;-)

Cytuj:
Co, pol swiata by czytalo beznadziejna ksiazke, tylko dlatego, ze jest reklamowana? Pfff... Litosci.
Kiedyś był odcinek South Parku (czy czegoś tam - ledwo pamiętam, liczy się koncept) o tym, jak w telewizji cały czas ludzie mówili tylko "gówno". Świat bardzo łatwo to podłapał i każdy już mówił "gówno".
TAK, uważam, że ludzie BĘDĄ czytać beznadziejne książki, jeśli takie są MODNE - vide Kod Leonarda Da Vinci.

Cytuj:
Nope, chyba w pierwszej. Ale sadze, ze w obecnej sytuacji Ty wiesz lepiej.
A jednak znasz to słowo, chłopcze. ;-)
Szkoda tylko, że potrafisz ją wyczuć tylko w swoich słowach. :-)
__________________
*+10 punktów do lansu

Ostatnio edytowany przez Ghost Nieudany - 04-01-2007 o 18:23.
Ghost Nieudany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2007, 18:39   #48
Shinjix
Master Alucard
 
Shinjix's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 2,722
Imię: Yatiru
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Shinjix ma numer GG 4032930
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Czarna_Mamba Pokaż post
Są jakieś propozycje co do tłumaczenia tytułu 7 tomu?
Harry Potter i grobowe święcenia.
Harry Potter i śmiertelny alarm.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ghost Nieudany
To świadczy o tym, że KAŻDY się spodziewa śmierci Pottera i zabicie go dla zadowolenia motłochu będzie zagraniem pod publikę.
Moze wyjasnie to inaczej: czesc publiki chce smierci Harrego, czesc smierci Dumbledore'a. Nie orientuje sie, ktora czesc jest wieksza. Gdy Harry zginie, rzeczywiscie bedzie to pod publike zwolennikow smierci Harrego. Gdy zginie Vold~, bedzie to pod publike zwolennikow smierci Volda.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ghost Nieudany
Przeczytaj sobie tom trzeci, a potem tom szósty i porównaj chociażby styl. Z książki przygodowej stał się gównem o "dorastających" (litości, nikt nie ma aż tak żałosnych problemów w tym wieku, Potter i spółka w przedostatnim tomie są praktycznie w liceum, a nie na początku gimnazjum) pierdzidołkach dla krzywogębych masturbatorów.
Musialbys pochodzic po coniektorych liceach

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ghost Nieudany
Pomijam już to, że jesteś zwyczajnie zabawny porównując HP do Wiedźmina - nie ta skala, synu. ;-)
Wiedzmin i HP, to rzeczywiscie dwa inne swiaty. Chcialem po prostu porownac cos, za czym imho nie przepadasz, do czegos co lubisz (wnioskuje z postow).

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ghost Nieudany
Co do nazywania komercyjnym szajsem Blog27 i Tokio Hotel już nie miałeś takich oporów. ;-)
Nie czepiaj sie, mowimy o HP. Poza tym muzyka i ksiazka, to dwie inne bajki.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ghost Nieudany
Kiedyś był odcinek South Parku (czy czegoś tam - ledwo pamiętam, liczy się koncept) o tym, jak w telewizji cały czas ludzie mówili tylko "gówno". Świat bardzo łatwo to podłapał i każdy już mówił "gówno".
TAK, uważam, że ludzie BĘDĄ czytać beznadziejne książki, jeśli takie są MODNE - vide Kod Leonarda Da Vinci.
Fakt, ogół leci na mode i popularnosc. Tego nie wzialem pod uwage. Co nie zmienia mojego stanowiska - dalej sadze, ze 3 i 4 tom HP, to dosc dobre ksiazki.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ghost Nieudany
A jednak znasz to słowo, chłopcze. ;-)
Szkoda tylko, że potrafisz je wyczuć tylko w swoich słowach. :-)
Powiedzmy, ze gdy mam niezbyt dobry humor, biore duzo rzeczy zbyt powaznie.
__________________
A Mind is a Terrible Thing to Waste...
†††
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
†††

I am the pure flame that burns
I am Sirius son
I am the infinite space
I am the most conquering One
Shinjix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2007, 18:45   #49
Czarna_Mamba
Użytkownik Forum
 
Czarna_Mamba's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2005
Lokacja: Las Vegas, Podlaskie.
Wiek: 30
Wpisy bloga: 4

Posty: 810
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: kraina czarów
Czarna_Mamba ma numer GG 7048129 Send a message via Skype™ to Czarna_Mamba
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix Pokaż post
Harry Potter i grobowe święcenia.
Harry Potter i śmiertelny alarm.
Jeśli to miała być ironia w związku z moim pytaniem to jest mi przykro. Chodziło mi o bardziej sensowne i przemyślane tłumaczenia.
__________________


Czarna_Mamba jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2007, 18:45   #50
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix Pokaż post
Moze wyjasnie to inaczej: czesc publiki chce smierci Harrego, czesc smierci Dumbledore'a. Nie orientuje sie, ktora czesc jest wieksza. Gdy Harry zginie, rzeczywiscie bedzie to pod publike zwolennikow smierci Harrego. Gdy zginie Vold~, bedzie to pod publike zwolennikow smierci Volda.
rotfl
To takie tłumaczenie na zasadzie "kiedy świat się skończy, to Bóg pójdzie pod publikę wszystkich fałszywych proroków". ;-)))))

Cytuj:
Wiedzmin i HP, to rzeczywiscie dwa inne swiaty. Chcialem po prostu porownac cos, za czym imho nie przepadasz, do czegos co lubisz (wnioskuje z postow)
Lubiłem Pottera, nie znoszę Wiedźmina. Strzelaj dalej. :-d

Cytuj:
Nie czepiaj sie, mowimy o HP. Poza tym muzyka i ksiazka, to dwie inne bajki.
To z łaski swojej - nie pier*** w obronie ulubionej książki takich farmazonów, bo akurat komercja pozostaje komercją niezależnie od dziedziny sztuki. :-)
__________________
*+10 punktów do lansu
Ghost Nieudany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2007, 20:47   #51
Kajulec
Użytkownik Forum
 
Kajulec's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2004

Posty: 1,632
Imię: Raititute
Profesja: Elite Knight
Gildia: Satanica
Świat: Astera
Kajulec ma numer GG 2445317
Domyślny

Jesli rzeczywiscie istnieja zaklady co do smierci HP, to na miejscu Rowling (pfff, ma duzo kasy, ale moze miec wiecej) oddalbym cala kase kumplowi, ktory postawilby ja na to, ze Harry zginie/przezyje, a potem tylko odpowiednio napisal zakonczenie..
__________________

retired/retarded
Kajulec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2007, 21:37   #52
Bambuko
Użytkownik Forum
 
Bambuko's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2003
Lokacja: Dobów Mniejszy
Wiek: 35

Posty: 2,212
Stan: Niegrający
Domyślny

Kajulec, sprawdziliby kogoś, kto postawił tyle pieniędzy.
__________________
.
Bambuko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2007, 15:45   #53
Kajulec
Użytkownik Forum
 
Kajulec's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2004

Posty: 1,632
Imię: Raititute
Profesja: Elite Knight
Gildia: Satanica
Świat: Astera
Kajulec ma numer GG 2445317
Domyślny

No dobra, no to niech czlowiek wlozy swoje wlasne pieniadze, chyba ma takie prawo, czyz nie? Ewentualnie mozna to zalatwic poprzez rodzine z Brazylii.. =p
__________________

retired/retarded
Kajulec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2007, 20:48   #54
Gangrel
Fallen Angel
 
Gangrel's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2004
Lokacja: At the end of Rainbow.
Wiek: 34

Posty: 3,001
Stan: Na Emeryturze
Imię: Va'esse
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 48
Gangrel ma numer GG 1366254 Gangrel ma login Tlenu gangrel_6@tlen.pl
Domyślny

@Ghost

Prawda, komercja pozostanie komercją. Ale od jakiegoś czasu dostrzegam u ciebie tendencje do określania wszystko mianem komercyjnego, jeśli w zasadzie nie jest niszowe. Ponadto weź pod uwagę, dla jakich odbiorców książka jest dedykowana. To że nam wydaje się śmieszna jest normalne, jesteśmy wkońcu trochę starsi niż przeciętny czytelnik serii HP. To, czy książke lubimy zależy już jedynie od usposobienia. Ja napewno HP 7 przeczytam, bo jestem zwyczejnie ciekawy zakończenia, które, co Rowling trzeba przyznać, buduje od początku, co widać po tym, jak na końcach poszczególnych tomów wyjaśniają się pewne fakty z poprzednich, i do tego są wspólne.

Fanem HP już nie zostane, ale światy fantastyczne zawsze mnie pociągały.
__________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Gangrel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2007, 21:57   #55
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gangrel Pokaż post
Prawda, komercja pozostanie komercją. Ale od jakiegoś czasu dostrzegam u ciebie tendencje do określania wszystko mianem komercyjnego, jeśli w zasadzie nie jest niszowe.
WSZYSTKO jest komercyjne - problem w tym, że Harry Potter i Rowling to już komercyjne szmaty, że przypomnę chociażby wszystkim potteromanię jeszcze sprzed czterech lat.

Poza tym - Shinjix tak bardzo broni swojej ulubionej książki gadaniną, że skoro jest lubiane, to nie może być aż tak gówniane, sam zaś jeździ po Tokio Hotel czy Blog27, które to zespoły są gówniane jego zdaniem, ale są przecież LUBIANE.
__________________
*+10 punktów do lansu
Ghost Nieudany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2007, 22:05   #56
Caer
Użytkownik Forum
 
Caer's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2005
Lokacja: Łódź

Posty: 967
Caer ma numer GG 6319946
Domyślny

Ghost, twoje wypowiedzi to komercha i gra pod publikę!!!1!1

@Topic:
Portier z tomu na tom robi się coraz gorszy, bardzo boje się jak nisko może upaść 7 tom ;> Mimo wszystko przeczytam go, z ciekawości jak to wszystko się skończy.
__________________
Follower of the Flying Spaghetti Monster.
Proud Pastafari.
Caer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2007, 00:32   #57
Ville
Użytkownik Forum
 
Ville's Avatar
 
Data dołączenia: 04 03 2005
Lokacja: In da hell
Wiek: 34

Posty: 626
Ville ma numer GG 4610514
Domyślny

Kto zauwazyl ze ostatnie dwie strony tematu to walka Ghosta z reszta swiata niech podniesie reke...


@topic
Przeczytalem 6 pozostalych tomow, przeczytam 7. Nic dodac nic ujac
__________________
do zobaczenia w prawdziwym zyciu
Ville jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2007, 01:54   #58
Gangrel
Fallen Angel
 
Gangrel's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2004
Lokacja: At the end of Rainbow.
Wiek: 34

Posty: 3,001
Stan: Na Emeryturze
Imię: Va'esse
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 48
Gangrel ma numer GG 1366254 Gangrel ma login Tlenu gangrel_6@tlen.pl
Domyślny

Wiesz Ghost, z ciebie byłby idealny komunista. Masz jasno wykrystalizowany pogląd na temat tego, co może być dopuszczone do rynku, a reszte byś chętnie spalił, a autorów wysłał na sybir, albo jeszcze dalej.

Jak na mój gust poglądy, szczególnie radykalne, winno się wypowiadać conajmniej z rezerwą.
__________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Gangrel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2007, 08:15   #59
Korektor
Zbanowany
 
Korektor's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2006
Lokacja: Liberty City :P
Wiek: 38
Wpisy bloga: 5

Posty: 1,023
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ghost Nieudany Pokaż post
WSZYSTKO jest komercyjne - problem w tym, że Harry Potter i Rowling to już komercyjne szmaty, że przypomnę chociażby wszystkim potteromanię jeszcze sprzed czterech lat.

Zgadzam się z Ghostem, wszystko co obecnie jest w mediach jest komercją. Ktoś zawsze zarobi na wszystkim. Tego się nie zmieni, ale z 2'giej strony skoro Blog i TH mają słuchaczy HP czytelników a Fakty widzów to niech tak zostanie. Widocznie komuś się to podoba. A przecież każdy może robić co chce.


PS. Ghost, ja po wczorajszym ostrym uniesieniu się w temacie o Dodzie wyluzowałem, może Ty też spróbuj


PS2. Wszystkoch przepraszam, którzy musieli czytać o tym, jak to Doda mi się nie podoba, jednocześnie zaprzeczam plotkom, że jestem gejem xD

Ostatnio edytowany przez Korektor - 06-01-2007 o 08:18.
Korektor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2007, 11:36   #60
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gangrel Pokaż post
Wiesz Ghost, z ciebie byłby idealny komunista. Masz jasno wykrystalizowany pogląd na temat tego, co może być dopuszczone do rynku, a reszte byś chętnie spalił, a autorów wysłał na sybir, albo jeszcze dalej.
rotfl, mów mi jeszcze, hipokryto. ;-)
Nie, ja po prostu nie zamierzam z tobą dyskutować na żaden temat - nie z człowiekiem, który nazywa mnie kulturalnym komunistą i twierdzi, że jestem nietolerancyjny wobec sporej części sztuki, a który sam w jednym z postów nazywa hip-hop komercyjnym gównem dla kretynów (przedtem zaznaczając, że nie wolno obrażać cudzych gustów). ;-)

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Caer
Ghost, twoje wypowiedzi to komercha i gra pod publikę!!!1!1
Ale za to nie uważam, że "Don't Worry, Be Happy" nagrał Bob Marley! ;o
HAHAHAHAHAHAHAHAHAH, ale ci dopieprzyłem, nie podniesiesz się nawet na dźwigu!111111111oneone
__________________
*+10 punktów do lansu
Ghost Nieudany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:26.


Powered by vBulletin 3