Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 30-10-2011, 17:07   #3901
Knight Patryk
Użytkownik Forum
 
Knight Patryk's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 31

Posty: 655
Domyślny

herp derp trolol.4 razy dzis spadalem z 1800 i wracalem.Mam juz dosc xD!
Knight Patryk jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-10-2011, 00:42   #3902
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Pozdro dla tego, kto powiedział że clarity dla Kassadina to świetny wybór - właśnie udowodniłeś, że nie masz ABSOLUTNIE ŻADNEGO pojęcia o tej grze :D
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2011, 00:58   #3903
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

ale on grał 2 lata w dote
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2011, 18:17   #3904
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez _WrD_ Pokaż post
Pozdro dla tego, kto powiedział że clarity dla Kassadina to świetny wybór - właśnie udowodniłeś, że nie masz ABSOLUTNIE ŻADNEGO pojęcia o tej grze
Ta, ale to ja jestem debilem, bo on grał w Dote i wie wszystko lepiej.


co inteligentniejsi zrozumieli już, że w dużej części postów trolluje, no ale cóż - nie każdy stał w kolejce za mózgiem.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilinek
nie będę się z tobą spierał, bo prezentujesz poziom rynsztoku pustaku zajebany
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabec Pokaż post
ja to kupiłem mamie kolczyki 250 zl
dla taty klapki kuboty 25zl
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Masz rację. Jestem pewny, że ci łysi panowie są po prostu fascynatami historii starożytnej.
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2011, 12:08   #3905
Vasth
Użytkownik Forum
 
Vasth's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2005
Lokacja: Kraków
Wiek: 32

Posty: 847
Stan: Na Emeryturze
Imię: Ruzam
Profesja: Royal Paladin
Świat: Morgana
Poziom: 142
Vasth ma numer GG 1862917
Domyślny

Oj dzieci Tibia.pl... Mocni w gębie tylko i wylacznie : )) Szkoda na was słów. Ale taka jest prawda ze to ja utrzymuje sie mocno w topce, a nie wy. W ogole jestem lepszy od yoha WASZEGO MENTORA! Hahahaha.
Co do kassa z clarity:
Moge sobie wziac nawet rally i wali mnie wasza opinia z 1400 elo 'prosy'.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Ta, ale to ja jestem debilem, bo on grał w Dote i wie wszystko lepiej.


co inteligentniejsi zrozumieli już, że w dużej części postów trolluje, no ale cóż - nie każdy stał w kolejce za mózgiem.
Dzieki za zrozumienie.

Ostatnio edytowany przez Vasth - 01-11-2011 o 12:10.
Vasth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2011, 12:56   #3906
robek
Zupa Dromidorowa
 
robek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2007

Posty: 1,385
Domyślny

Moze jak i mowicie clarity jest najmniej uzytecznym ze wszystkich summoner spellsow, ale poki sie komus przydaje, nie powinniscie nic do tego miec. Jednemu wygodniej oszczedzac mane kassadinem w early, a drugiemu spamowac z Q/riftwalka czy tam E. To samo w late - nie zawsze mozna miec blue buffa, gra jest sytuacyjna, nieraz z nim padniesz, nieraz ktos zrobi ci counter jungle - kassadin jest manozernym championem szczegolnie w poscigach za postaciami, bez blue jest dosc bezuzyteczny, a clarity nieraz moze pomoc w poscigu/uratowac dupe, wiec nie wiem po co jest ten wasz flame.

Clarity zamiast flasha tez by uszlo (jesli mielibysmy zachowane clarity do ostatniej chwili). Swietnym wyborem moze nie jest, sa lepsze, ale zalezy od tego, jak sie komu z jakimi spellami gra. Eot.
robek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2011, 13:26   #3907
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

njenjenjenjenjenjenjenje

Nie ogarniasz jednej rzeczy, jeżeli masz kiepski mana management - nie graj postaciami jak kassadin

Bo przez takich jak ty później trafia się ezreal z manamune
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2011, 15:03   #3908
robek
Zupa Dromidorowa
 
robek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2007

Posty: 1,385
Domyślny

Wiesz co, szkoda mi ciebie i tych twoich pseudoopinii, to ty nie ogarniasz jednej, NAJWAZNIEJSZEJ rzeczy - kazdy ma swoj styl gry a tobie do tego daleko, jeden wygra z claritka gre ktora byla mu uzyteczna, a drugi wyzywa ludzi grajacych z claritka (albo x itemem, typu hexdrinker etc) od noobow, ty jestes tym drugim, ignorantem, ktory wyzywa ludzi lepszych od siebie.

Powinienes w tej chwili juz sie nie odzywac, bo sie stajesz zalosny...
robek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2011, 16:53   #3909
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Przecież jest meta! Flash ignite / exhaust, rozdzielenie lane'ów i konkretny item build! Jak nie zatańczysz jak ci grają, to report!
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2011, 17:36   #3910
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Ty nie potrafisz ogarnąć jednej rzeczy. Manamune to gówniany item, który można składać na naprawdę niewielu postaciach (w sumie to tylko urgot przychodzi mi na myśl). Nie mam pojęcia, z jak ogromną częstotliwością trzeba srać spellami, żeby mieć jakiekolwiek problemy z maną wspomnianym Ezrealem. Mając tylko i wyłącznie glyphy na mana regen (per level), nie mam absolutnie żadnych problemów z maną. Manamune staje się zmarnowaną kasą, którą lepiej było wydać na sheena chociażby (mana + dmg).

Nie rozumiesz tego, że grą rządzą liczby - a stawiając na manamune, stajesz się po prostu słabszy od kogoś, kto zainwestował w silniejszy item z podobnej półki cenowej.

Nie rozumiesz też tego, że clarity jest jednym z najgorszych spelli w grze, bo jeśli grasz casterem, to i tak masz catalysta/philo stone'a czy te 2-3 d ringi, które dają manę/mana regen, a w większości przypadków masz po prostu blue (blue buffa można mieć ZAWSZE, jeżeli powiesz "a bo mogą ukraść bla bla bla" to naucz się grać, bo kontrolowanie swoich buffów to bardzo ważny aspekt gry). W tym przypadku cokolwiek zamiast clarity staje się po prostu lepsze. Czy dodatkowy true dmg z ignite + heal reduction, czy nawet ghost, żeby spieprzyć na długiej albo ignorować kolizje z mobami czy nawet rally, które da ci jakiś tam boost do statystyk.

Wy nie potraficie zrozumieć tego, że mana to tylko i wyłącznie zasób, a wiedza o tym, jak umiejętnie wykorzystywać swoje zasoby jest NIESAMOWICIE WAŻNA. Jak widzę, że jakiś debil bierze clarity, to od razu wiem, że mam do czynienia z kretynem, który nie ma pojęcia o tym, jak wygląda lane phase i co robić, żeby utrzymać się na linii, a jedyne, co mu wychodzi, to naciskanie guzików za każdym razem jak zejdą mu z cooldownu.

Przyjmijcie wreszcie do wiadomości, że są pewne mechanizmy, które się powinno zawsze wcielać w życie, bo dają po prostu największe szanse na pokonanie przeciwnika.

Cytuj:
Przecież jest meta!
Następny, który nie wie, że meta jest po to, żeby wyciągnąć 100% z możliwości, jakie dają postaci i ich rozłożenie na liniach. Jak grasz ranki, to robisz jednak wszystko, żeby wygrać, bo to gra RANKINGOWA. Chcesz mniejszej spiny i swobodę, masz normale.

Cytuj:
Wiesz co, szkoda mi ciebie i tych twoich pseudoopinii,
A TAK W OGÓLE, CO TO KURWA JEST PSEUDOOPINIA
chcesz brzmieć mądrze albo kogoś obrazić? niestety, nawet tak prosta sprawa jak obrażanie drugiej osoby ci nie wychodzi

Cytuj:
kazdy ma swoj styl gry a tobie do tego daleko
O KURWA
KAŻDY ma swój styl gry - ALE MI DO NIEGO DALEKO, czyli jednak nie każdy go ma
czy ty w ogóle myślisz nad tym, co ty piszesz, czy po prostu wpieprzasz przypadkowe słowa do postów i liczysz na to, że ich połączenie będzie miało jakikolwiek sens?

Cytuj:
jeden wygra z claritka gre ktora byla mu uzyteczna, a drugi wyzywa ludzi grajacych z claritka (albo x itemem, typu hexdrinker etc) od noobow, ty jestes tym drugim, ignorantem, ktory wyzywa ludzi lepszych od siebie.
Granie z clarity to jak wziąć udział w wyścigu i wsadzić sobie nogę do gipsu, jeżeli wygrasz to tylko i wyłącznie dlatego, że albo startowałeś sam albo wokół ciebie byli ludzie jeszcze bardziej ograniczeni
Co z tego, że clarity może się przydać (bo może), skoro są rzeczy przydające się znacznie bardziej

Już sobie wyobrażam casterów w opp teamie z samymi clarity - wystarczy jedna soraka, żeby na nich srać i niwelować każde combo

NO ALE PRZECIEŻ CLARITY JEST OK I GRANIE Z NIM TEŻ JEST OK

chuj z tym, że masz handicap

Cytuj:
Flash ignite / exhaust
bo to najlepsze kombinacje SS w grze, exhaust z redukcją damage'u + zmniejszaniem resów i obniżeniem MSa, flash na midzie gwarantuje ucieczkę praktycznie z każdego ganku jeżeli nie wychylasz się dalej niż za połowę linii i ktoś ci nie walnie chain stuna na 2 godziny. Nie mając flasha jesteś w grze upośledzony, ktoś ci skinie przez ścianę, a ty jesteś smutny, bo nie masz jak go złapać

A tak w ogóle, to double blink jest najbardziej OP rzeczą w tej grze
__________________
Ooh to be a Gooner.

Ostatnio edytowany przez Duch Niespokojny - 02-11-2011 o 13:17.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2011, 17:53   #3911
robek
Zupa Dromidorowa
 
robek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2007

Posty: 1,385
Domyślny

ok, nie chce mi sie bawic w cytowanie i w odpowiadanie na twoje zalosne posty, ale niech ci bedzie:
1. nic nie wspominalem o manamunie, ale dalej podtrzymuje opinie taka jak z clarity, jak komus sie z nim dobrze gra - dla mnie nie ma problemu pomimo tego, ze traci pewne statystyki ( nie mowie o turniejach tylko o normalnej grze )
2. o clarity napisalem opinie wyzej, niektorzy gospodaruja mana a niektorzy nie, a tobie do tego daleko = ciebie to nie powinno obchodzic, slyszales o czyms takim jak mhm, slangi, dialektyzmy?
3. niektorzy pokonuja przeciwnika z manamune i clarity bez patrzenia na dane mechanizmy, moge sie zalozyc, ze tysiace ludzi sa dalej nad toba, graja swoje, a nie trzymaja sie ustalonego schematu
4. nie gram prawie w ta gre ostatnio, nie gram rankow - wyrazam swoja opinie, a ty co zdanie musisz uzyc slowo kurwa, uwazasz ze kazdy inny chce to robic ? kkthxbb
5. NO ALE PRZECIEŻ CLARITY JEST OK I GRANIE Z NIM TEŻ JEST OK - czytaj wyzej, jak komus jest z tym wygodnie, czemu nie?
6. rozmawialem caly czas o kassadinie, co oznacza, ze riftwalkiem moze w kazdej chwili uciec, l2read

wiesz co mnie smieszy? masz takie niby pojecie a dalej jestes tak nisko ;x dla mnie temat sie skonczyl, ciekawe czy w realu tez bys do kogos tak sie odezwal
robek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2011, 18:40   #3912
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vasth Pokaż post
Oj dzieci Tibia.pl... Mocni w gębie tylko i wylacznie : )) Szkoda na was słów. Ale taka jest prawda ze to ja utrzymuje sie mocno w topce, a nie wy. W ogole jestem lepszy od yoha WASZEGO MENTORA! Hahahaha.
Co do kassa z clarity:
Moge sobie wziac nawet rally i wali mnie wasza opinia z 1400 elo 'prosy'.




Dzieki za zrozumienie.

1.Przypominam, że ty zacząłeś.




2.Chwalenie się elo i wywyższanie się jest właśnie na poziomie takiego dzieciaka. Self-ownage x2?

3.Yoh? Mentor? Lolwut?
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilinek
nie będę się z tobą spierał, bo prezentujesz poziom rynsztoku pustaku zajebany
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabec Pokaż post
ja to kupiłem mamie kolczyki 250 zl
dla taty klapki kuboty 25zl
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Masz rację. Jestem pewny, że ci łysi panowie są po prostu fascynatami historii starożytnej.
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2011, 18:45   #3913
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Cytuj:
ciekawe czy w realu tez bys do kogos tak sie odezwal
tu jest pies pogrzebany
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2011, 18:54   #3914
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
2. o clarity napisalem opinie wyzej, niektorzy gospodaruja mana a niektorzy nie, a tobie do tego daleko = ciebie to nie powinno obchodzic, slyszales o czyms takim jak mhm, slangi, dialektyzmy?
TO ŻEŚ SLANG DOWALIŁ
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2011, 19:01   #3915
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Następny debil, który nie wie, że meta jest po to, żeby wyciągnąć 100% z możliwości, jakie dają postaci i ich rozłożenie na liniach. Jak grasz ranki, to robisz jednak wszystko, żeby wygrać, bo to gra RANKINGOWA. Chcesz mniejszej spiny i swobodę, masz normale.
Ej panie panie, a na mnie czemu się rzucasz? Czy ja w moim poście napisałem cokolwiek co sugerowałoby, że meta jest zła albo ja się z nią nie zgadzam? Post ten miał raczej za zadanie wyśmiać spinanie się ludzi, którzy wpadają w panic mode kiedy ktoś lekko nawet od mety odchodzi. Co nie znaczy, że jest zła - jest bardzo dobra. Wiem, że ciśnienie ci skoczyło lekko (co widać w tym poście - naprawdę, bardziej profesjonalnie byś zabrzmiał, gdyby to było napisane na spokojnie, a nie jak monolog zbulwersowanego gimnazjalisty [i zanim się doczepisz - znowu - zgadzam się z tym co napisałeś]), ale to nie znaczy, że nagle każdy, kto pisze coś w twoim kierunku to twój wróg. Geez.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2011, 19:30   #3916
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

No panowie, akurat tu Yoh ma rację w stu procentach poruszanych aspektów. Sry.

I rozwalają mnie ci, którzy piszą rzeczy typu "taki jesteś mocny w gębie, ciekawe jakbyś to powiedział w realu" itd. Od razu widać że jesteście dresopodobnymi dziećmi, które uważają, że jak są od kogoś silniejsi i że są w stanie komuś wpierdolić, a ten ktoś nie, to są lepsi :DDD
To jest FORUM, na którym wymieniamy się ZDANIAMI, SŁOWAMI, a nie punchami w ryj.

Ostatnio edytowany przez _WrD_ - 01-11-2011 o 19:32.
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2011, 19:35   #3917
Knight Patryk
Użytkownik Forum
 
Knight Patryk's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 31

Posty: 655
Domyślny

herpa derpa
Knight Patryk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2011, 19:54   #3918
robek
Zupa Dromidorowa
 
robek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2007

Posty: 1,385
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez _WrD_ Pokaż post
No panowie, akurat tu Yoh ma rację w stu procentach poruszanych aspektów. Sry.

I rozwalają mnie ci, którzy piszą rzeczy typu "taki jesteś mocny w gębie, ciekawe jakbyś to powiedział w realu" itd. Od razu widać że jesteście dresopodobnymi dziećmi, które uważają, że jak są od kogoś silniejsi i że są w stanie komuś wpierdolić, a ten ktoś nie, to są lepsi DD
To jest FORUM, na którym wymieniamy się ZDANIAMI, SŁOWAMI, a nie punchami w ryj.

alez zadna grozba ode mnie nawet nie wyszla, tylko sie zastanawiam, czy w realu gadajac z kims uzywalby co drugie slowo "kurwa" i wyzywal od frajerow, watpie

staralem sie normalnie porozmawiac, ale nie da sie, tkwijcie w przekonaniu ze joh jest waszym mentorem, gl&hf

Ostatnio edytowany przez robek - 01-11-2011 o 19:57.
robek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2011, 20:06   #3919
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Lol, ruszek zaczął kolorować swoje posty, żeby nadać im chociaż wizualne piękno (bo o merytorycznym to może zapomnieć : O)

XD

A tak poza tym, to ten nowy champion śmierdzi.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 01-11-2011 o 20:11.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2011, 20:29   #3920
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
A tak poza tym, to ten nowy champion śmierdzi.
Nudny jest, durne mechaniki, a szczególnie śmieszny jest spotlight, na którym phreak okłada wukonga, a ten zamiast oddać, zaczyna biegać w kółko (bo gdyby oddał okazałoby się, że z palcem w rzyci niszczy tego smoka)
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 2 (zarejestrowanych: 0, gości: 2)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:43.


Powered by vBulletin 3