Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 08-10-2006, 09:59   #21
DRoN
Użytkownik Forum
 
DRoN's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: Przasnysz
Wiek: 33

Posty: 970
Domyślny

Cytuj:
Przebije tarcze jesli jego cios bedzie dostatecznie silny.
Czepiasz się. Wiesz o co mi chodziło. Hunter musi przebijać tarcze żeby zadać dmg. Pal w każdym razie pomija tarcze celu.

Cytuj:
Ktory i tak jest juz z***any.
Mimo wszystko w top 20 jest tylko 12 gównianych EK i aż 6 przewspaniałych MS. (choć kiedyś Ek było jeszcze więcej, więc może masz racje)
Ps. pamiętam jak ludzie pisali "Knight musi być najlepszy, bo CipSoft faworyzuje Bubble i EO, dlatego nie może zepsuć tej profesji."

Cytuj:
Czestotliwosc ataku to indywidualna sprawa kazdego potwora. Jedne maja wieksza a inne mniejsza i to nie zalezy tylko od tego czy atakuja na dystans czy nie.
No nie wiem. To jaką częstotliwość ma knight? Może powinien expić na potworach, które walą rzadziej?
DRoN jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-10-2006, 10:31   #22
noobowaty mistrz
Zbanowany
 
noobowaty mistrz's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2006

Posty: 560
Domyślny

Cytuj:
Mimo wszystko w top 20 jest tylko 12 gównianych EK i aż 6 przewspaniałych MS.
A moze bys tak laskawie sprawdzil kiedy oni tworzyli chary i ile czasu grali? Zapewnie cie ze ek poswiecili na gre ladnych pare lat wiecej.
Cytuj:
No nie wiem. To jaką częstotliwość ma knight? Może powinien expić na potworach, które walą rzadziej?
Rzadziej z melee to czesciej z magii i znowu knight ma przerypane bo obrywa ciosy niezaleznie od skillow a szybko potwora zabic nie moze bo zadaje male obrazenia z broni. Tak czy siak jest uposledzony. Nie bede tutaj gadal ze expi duzo wolniej od sorca, ale przy takim samym czasie gry i umiejetnosciach obydwu graczy przewaga sorca jest az zanadto widoczna.

Dzisiaj wchodze na erig i widze cos takiego:
Exp knightow z top 20 (licze tylko tych ktorzy graja na serio, nie biore pod uwage niektorych ktorzy w ogole nie robia expa albo robia bardzo malo jak np seromontis):
Eternal Oblivion +2,972,894
Pskonejott +2,948,703
Nox Thunder +1,814,413
A teraz kiku wyrozniajacych sie knightow spoza top 20:
Jaquera +2,734,733
Vajuka +3,461,849
Squidy +1,207,261
Imargam +3,812,518
Goblinsworder +1,256,986
Henry Malakhai +3,910,100 (oto najlepszy knight, nie zdobyl nawet 4 mln w tydzien)

A teraz sorce z top 20:
Taifun Devilry +9,349,067
Cachero +4,789,589
Setzer Gambler +6,383,834
Tripida +1,057,352
Ingek +5,085,026
Nemtor +5,651,189

A teraz uwaga bo podaje exp druida z top 20, prosze usiasc wygodnie:
Mateusz Dragon Wielki +12,653,070

No i co pan na to, panie dron? Moze mi teraz powiesz ze ci wszyscy sorce i druty maja lepsze statsy tylko dlatego ze wiecej graja? -,- Podpowiem ci: nie, nie dlatego. Po prostu sorc/druid jest na wyzszym lvlu o niebo lepsza profesja. Nie, nie jestem maniakiem sorcera. Osobiscie uwazam ze najlepsza profesja jest druid. Sorc i druid atakuja tym samym (bo przeciez ue sie nie uzywa podczas expienia) a druid sie leczy o polowe taniej i ma wiecej kasy. Ale roznica pomiedzy sorcem a druidem jest znikoma i mozna to potraktowac jako jedna profesja. A knight? Sami widzicie jakie to scierwo.

@topic
Dasz rade.

Ostatnio edytowany przez noobowaty mistrz - 08-10-2006 o 10:37.
noobowaty mistrz jest offline  
stary 19-10-2006, 22:51   #23
Wojciech25
Użytkownik Forum
 
Wojciech25's Avatar
 
Data dołączenia: 18 10 2006
Lokacja: Ś-cie

Posty: 57
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ostomwoj
Profesja: Elite Knight
Poziom: 64
Domyślny

dasz rade spokojnie ale wez mana fluidy koniecznie albo uy i nieprzejmuj sie jak bedzie hit za 50 od scouta czy 80 od arcana elf to dobry exp
Wojciech25 jest offline  
stary 04-11-2006, 22:21   #24
Arkadio
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 02 2006
Lokacja: Nowy sącz

Posty: 21
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Elysia
Poziom: 32
Skille: 65/66
Poziom mag.: 4
Arkadio ma numer GG 1275309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez noobowaty mistrz Pokaż post

...Z powyzszego fragmentu jasno wynika ze na guardach moga expic wszystkie profesje OPRÓCZ knighta. Teraz dodajcie sobie do listy 10 kolejnych expowisk gdzie sytuacja wyglada prawie identycznie i otrzymujemy jasną odpowiedz dlaczego knighta jest slaby. Zabijesz crypt shamblera knightem bez wiekszych strat? Nope. A crypt shambler to podstawowy skladnik wiekszosci tomb. I ze wszystkich expowisk jakie sa w tibii chyba tylko na elfach knight wygrywa z sorcem/drutem. (bo nie latwo trafic scouta z e-vis) Aha, i na trollach knight expi szybciej od sorca -,-
mowisz że jest wiele expowisk do których knight sie nie nadaje i tu masz racje odpowiedz mi tylko na jedno pytanie ,zblokujesz sorcem demona?idąc dalej tą drogą czy bez tych słabych knightów padłoby tyle demonów warlocków faraonów i tym podobnych istot? nie sądzę -.-

wracając do tematu w elf fortess najlepiej expi się dwoma knightami wystarczy się zgrać a nawet nie będziesz tracił uhow co prawda pol expa idzie ale bezpieczniej i więcej potworow można zabić!

Ostatnio edytowany przez Arkadio - 04-11-2006 o 22:31.
Arkadio jest offline  
stary 04-11-2006, 22:28   #25
skorupa911
Guest
 

Posty: n/a
Szczęśliwy heh

dasz rade na elf fortess na luzaku ja pamietam ze bylem moim sorciem 23 lvl i tez sobie poradzilem
 
stary 06-11-2006, 13:50   #26
Frapper
Użytkownik Forum
 
Frapper's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2005
Lokacja: Funreal World
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,580
Frapper ma numer GG 1002880
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arkadio Pokaż post
mowisz że jest wiele expowisk do których knight sie nie nadaje i tu masz racje odpowiedz mi tylko na jedno pytanie ,zblokujesz sorcem demona?idąc dalej tą drogą czy bez tych słabych knightów padłoby tyle demonów warlocków faraonów i tym podobnych istot? nie sądzę -.-
Bo knight tylko do tego sie nadaje. A wydaje mi sie, ze sorce na 170+ wola isc na warlocki solo z morta i robic do 250k/h(nawet wiecej), miec loot dla siebie i po wielokrotnei mneijszych ksoztach niz targac sie z knightem po demonach(IMO na nie chodzi sie tylko dla loota).
__________________

http://mroziak.blogspot.com/
Pierwszy uzytkownik ktory reportuje wlasne posty.

<Tompior> ale najlepsze z kont evana
<Tompior> Rothes_pompowacz_arbuzuw
Frapper jest offline  
stary 07-11-2006, 09:51   #27
DRoN
Użytkownik Forum
 
DRoN's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: Przasnysz
Wiek: 33

Posty: 970
Domyślny

Cytuj:
A moze bys tak laskawie sprawdzil kiedy oni tworzyli chary i ile czasu grali? Zapewnie cie ze ek poswiecili na gre ladnych pare lat wiecej.
Tak, uważam że może grali dłużej, ale przyszło im to prościej (tzn. knightem gra się mniej skomplikowanie od sorca i ciężej paść).
No i to jest też jakiś dowód na to, że kiedyś knight był lepszy, skoro tak dużo knightów w topach jeszcze siedzi.

Cytuj:
Rzadziej z melee to czesciej z magii i znowu knight ma przerypane bo obrywa ciosy niezaleznie od skillow a szybko potwora zabic nie moze bo zadaje male obrazenia z broni. Tak czy siak jest uposledzony. Nie bede tutaj gadal ze expi duzo wolniej od sorca, ale przy takim samym czasie gry i umiejetnosciach obydwu graczy przewaga sorca jest az zanadto widoczna.
Hmm, tu niestety masz racje. Kiedyś chyba magiem grało się znacznie trudniej niż teraz.

Cytuj:
Dzisiejsze staty z eriga (exp w tydzień):
1. Nemtor +8,262,620 S (czas z Pskonejotta) 89h 30m
2. Sir Pedroinho +5,581,842 D 74h 15m
3. Sir Felipette +4,291,134 K 95h 15m......
Niestety widać, że zaokrąglając czasy grania do 100h wynika, że knight expi prawie 2 razy wolniej od sorca, a druid może ma większy potencjał od sorca, ale jednak nie każdy umie go wykorzystać (albo Mateusz Dragon Wielki to poprostu taki rzeźnik lepszy od Taifuna, dlatego szybciej expi).

Cytuj:
No i co pan na to, panie dron? Moze mi teraz powiesz ze ci wszyscy sorce i druty maja lepsze statsy tylko dlatego ze wiecej graja? -,- Podpowiem ci: nie, nie dlatego.
Wynika to ze stron Eriga i Pskonejotta.

Cytuj:
Po prostu sorc/druid jest na wyzszym lvlu o niebo lepsza profesja. Nie, nie jestem maniakiem sorcera. Osobiscie uwazam ze najlepsza profesja jest druid. Sorc i druid atakuja tym samym (bo przeciez ue sie nie uzywa podczas expienia) a druid sie leczy o polowe taniej i ma wiecej kasy. Ale roznica pomiedzy sorcem a druidem jest znikoma i mozna to potraktowac jako jedna profesja. A knight? Sami widzicie jakie to scierwo.
Nie chce się z Tobą zgodzić w tym, że knight to ścierwo.
Rozumiem, że knight jest gorszy od sorca/druida (tylko na dużym lvlu), ale nie jest aż tak denny, by nim nie grać. Mimo wszystko dużo graczy zaczyna swoją przygodę tą właśnie profesją.

I małe pytanko.
Uważasz, że pal jest lepszy od knighta?
DRoN jest offline  
stary 26-11-2006, 20:33   #28
Adow Adan
Użytkownik Forum
 
Adow Adan's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: Brzezie

Posty: 399
Profesja: Elite Knight
Gildia: Jest
Świat: Honera
Poziom: 82
Skille: 80/73
Poziom mag.: 6
Adow Adan ma numer GG 7709842
Domyślny

Dasz rade spokojnie, moim zdaniem ef jest b.dobre dla knighta i chyba dla knighta najlepsze z all profesji. bo Sork Duzo będzie walił takiego scouta tak samo drut, z palkiem jest o tyle gorzej ze chodzi bez tarczy i będzie dostawał większe hity ale za to nie musi podchodzic do scoutów.
Ja sam tam expie , mój rekord expa to 22k/h , puzniej noobki zaczely przychodzic . Dobij do 32 lvl i mozesz solować arcany, jak dla mnie są cienkie , 2 razy dostawalem do 55 hp zanim podeszlem do nich a puzniej mnie tylko z melee waliły. loot dobry(woce,holy orchid i yellow gem) .
__________________
~Counter Strike 1.6~
IP:77.79.210.73:27199
Hasło:klan

Nie toleruje Noobow z Honery ....

Cytuj:
"Gdyby te dzieci neo postawić jedno na drugim, ostatnie 'łupło' by główką w słońce..."
Adow Adan jest offline  
stary 02-12-2006, 16:08   #29
Einstein15
Użytkownik Forum
 
Einstein15's Avatar
 
Data dołączenia: 19 04 2006

Posty: 168
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez noobowaty mistrz Pokaż post

I wlasnie ta regularnosc melee u potworow to imho jeden z glownych powodow uposledzenia knighta. Bo taki knight sobie pojdzie na GUARDY i wie ze i tak oberwie. A sorc oberwie prawie tak samo majac nieporownywalnie wieksze mozliwosci w ataku. (exori vis) Czasem nawet sorc na full def obrywa za mniej niz knight ktory MUSI MIEC FULL ATAK aby zabijac guardy. (zakladajac posiadanie broni z anni~ przez knighta bo z dwurecznej to po prostu masakra w uhach) Wiec sorc traci mniej hp, leczy sie oplacalniej (a druid z exura sio to juz w ogole) i do tego jeszcze mocniej atakuje. Gdzie tu sprawiedliwosc?

Z powyzszego fragmentu jasno wynika ze na guardach moga expic wszystkie profesje OPRÓCZ KNIGHTA. Teraz dodajcie sobie do listy 10 kolejnych expowisk gdzie sytuacja wyglada prawie identycznie i otrzymujemy jasną odpowiedz dlaczego knighta jest slaby. Zabijesz crypt shamblera knightem bez wiekszych strat? Nope. A crypt shambler to podstawowy skladnik wiekszosci tomb. I ze wszystkich expowisk jakie sa w tibii chyba tylko na elfach knight wygrywa z sorcem/drutem. (bo nie latwo trafic scouta z e-vis) Aha, i na trollach knight expi szybciej od sorca -,-
W prawie kazdym temacie o expie slysze ze wychwalasz ciagle sorka i druida.Masz racje co do tego ze profesje magiczne i palek zrywaja mniejsze cengi od guardow bo bija je na dystans.I dziwi mnie to ze mowisz ze knight nie nadaje sie na guardy.A i tu cie zdziwie bo widzialem wiele knightow co siedza na guardkach i kasy sporo wyciagaja.I jezeli wedlug ciebie knight ktory bije guarda np. z jednorecznej z tarcza musi trzymac na full atak.A wlasnie ze to g***o prawda.Bo knight bijacy na balance guarda na sensownych skillach bije dosc szybko nie zrywajac mniejszych cengow.A slyszales o czyms takim co sie nazywa mana fluid?.Kto ci powiedzial ze na guardach ciagle schodza uhy?.Owszem jak sie wrypiesz w 5 guardow to uh pojdzie zapewne ale jak bierzesz 2 na klate w dobrym eq to jest gicior.Guard co prawda raz jest potulny jak baranek i nic nie zrobi a raz jest ostry i potrafi ostre hity ladowac.Co do expienia gsem to raczej nie ma sensu bo za duze cengi zrywasz.Zaraz pewno po opublikowaniu tego postu ktos mi napisze ze na mniejszych skillach wyciaga wiecej expa niz ktos na wyzszych skillach na guardach.Ludzie tibia jest gra dla przyjemnosci a dla was roznica tych 2k expa to tragedia.Jak nie pasuja guardy komus to zawsze mozna pojsc na cos innego.Nie interesuje mnie to ze ty na soldach wyciagniesz wiecej niz ja na guardach.I na guardach knight nie ma wcale duzego waste.Wiecie mozna wziasc np na guardy 3bp uh co jest dla mnie glupota lub mozna wziasc ten 1-1,5 bp uh i np 2-3bp manasow.(nie mowie tu o expie wielogodzinnym tylko takim wypadzie np na 1,5-2h).Jestem oczywiscie przeciwny temu ze knight jest slaby i niby nie daje rady na guardach.Doskonale rozumiem ze knight moze tam probowac dopiero od skilli 80/80+ lub dla harcorowcow 75/75+ i wyzszego lvla a sork moze zasuwac tam juz od nizszego lvla.
@topic.
Jezeli chodzi o EF to powinnes wczesniej pomeczyc na soldach lub dc ten 30 lvl i dopiero sie wybrac.

Ostatnio edytowany przez Einstein15 - 02-12-2006 o 16:13. Powód: błędy
Einstein15 jest offline  
stary 02-12-2006, 16:25   #30
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Einstein15 Pokaż post
Zaraz pewno po opublikowaniu tego postu ktos mi napisze ze na mniejszych skillach wyciaga wiecej expa niz ktos na wyzszych skillach na guardach.Ludzie tibia jest gra dla przyjemnosci a dla was roznica tych 2k expa to tragedia.
Jesli komus przyjemnosc sprawia celowe bicie expa o 50% wolniej od kolegow przy 15x dluzszym treningu to proponuje mu wybrac sie 'dla przyjemnosci' na dsy w ghostlandzie.Zawsze to jakas odmiana.

W Tibii exp jest celem samym w sobie, skoro juz decydujemy sie na gre i strate 1xxx godzin to imho powinnismy to co robimy robic optymalnie a nie na sile pchac sie do kopalnii.
__________________
Vil jest offline  
stary 02-12-2006, 16:30   #31
Flisik
Użytkownik Forum
 
Flisik's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: Stalowa Wola
Wiek: 31

Posty: 332
Profesja: Knight
Świat: Thoria/Calmera
Domyślny

@noobowaty mistrz
A przez pewien czas wydawales mi sie inteligentna osobą... W każdym razie knight może expić na guardach, a że na wysokim lvl to już inna sprawa. Druga rzecz to croco boots kosztuja 1k, a wyglądają o niebo lepiej. Trzy to skile 70 na 28lvl są w sam raz.
Flisik jest offline  
stary 02-12-2006, 19:37   #32
Einstein15
Użytkownik Forum
 
Einstein15's Avatar
 
Data dołączenia: 19 04 2006

Posty: 168
Stan: Na Emeryturze
Domyślny Oj Vil

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
Jesli komus przyjemnosc sprawia celowe bicie expa o 50% wolniej od kolegow przy 15x dluzszym treningu to proponuje mu wybrac sie 'dla przyjemnosci' na dsy w ghostlandzie.Zawsze to jakas odmiana.

W Tibii exp jest celem samym w sobie, skoro juz decydujemy sie na gre i strate 1xxx godzin to imho powinnismy to co robimy robic optymalnie a nie na sile pchac sie do kopalnii.
A czemu ty uwazasz ze bicie knightem guardow to spowolnienie czasu.I widac ze znow tak jak w innych postach dajesz mi na mysl ze ty na np. soldach wbijesz wiecej k expa i masz z tego satysfakcje.Z twoich postow wynika ze ty masz jakis uraz do guardow.Jezeli wedlug ciebie siedzenie na minosach czy soldach to satysfakcja to ja dziekuje.Jezeli chodzi o trening to ja tu nie wymuszam na ludziach zeby oni bili 80/80+ na 20 lvl by zasuwac na guardy tylko mowie tu o knightach z poziomami 50+ i skillami 80/80+ i jakims porzadnym eq.Ja nie wierze zebys ty przez 2 tyg siedzial ciagle np na soldkach.Guardy uwazam tu za alternatywe dla wyzszych lvli ktorym znudzilo sie juz ciagle siedzenie w tombach lub na scarabach i innych expowiskach.Wiesz ja nie stoje jak jakis wariat z zegarkiem i kalkulatorem i licze ile k expa wbilem w godzine. -.-.W tamtym poscie chcialem tylko udowodnic ze knightem jednak DA SIE EXPIC NA GUARDACH i nic wiecej.A szanowny pan mi tu o dsach gada i tylko powoduje niepotrzebne klotnie ;/

Ostatnio edytowany przez Einstein15 - 02-12-2006 o 19:44.
Einstein15 jest offline  
stary 02-12-2006, 19:48   #33
Maryan
Użytkownik Forum
 
Maryan's Avatar
 
Data dołączenia: 18 01 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 41

Posty: 79
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Aurea
Poziom: 106
Skille: 91/87
Poziom mag.: 7
Maryan ma numer GG 3282401
Domyślny

Knight na guardach traci czas i pieniądze. Sprawdzone na 86 lvl knight z skillami 87/86 i eq standardowym jak na ten lvl (bez SoV)

EXP jest słaby, do tego łażą low lvl druidzi/sorc i trzeba ich przeganiać.
Maryan jest offline  
stary 02-12-2006, 20:21   #34
Diddy
Użytkownik Forum
 
Diddy's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2006

Posty: 273
Stan: Niegrający
Diddy ma numer GG 8025029
Domyślny

2up
Na elfach knight wyciągnie 2 razy więcej expa przy 2 razy mniejszym koszcie niż na guardach.Guardy to nie są potworki dla knighta.
Diddy jest offline  
stary 02-12-2006, 22:59   #35
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Einstein15 Pokaż post
Z twoich postow wynika ze ty masz jakis uraz do guardow.
Jesli komus cos doradzam, to doradzam mu mozliwie najlepsze rozwiazanie, a w kategorii najlepszych rozwiazan dla knighta guardy nie lapia sie nawet do pierwszej dziesiatki.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Einstein15 Pokaż post
W tamtym poscie chcialem tylko udowodnic ze knightem jednak DA SIE EXPIC NA GUARDACH i nic wiecej.
A ja nie mowie zeby nie isc na guardy, tylko wskazuje ze nie bardzo sie to oplaca. I tyle.
__________________
Vil jest offline  
stary 03-12-2006, 00:13   #36
Einstein15
Użytkownik Forum
 
Einstein15's Avatar
 
Data dołączenia: 19 04 2006

Posty: 168
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Dobrze Vil nie mam zamiaru sie z toba klocic .Kazdy ma swoje zdanie i tyle. .Ja uwazam inaczej i ty inaczej i tyle na tym juz koniec .Nie chce sie z toba na uparcie klocic bo to nic na to forum nie wniesie. ^.-
Einstein15 jest offline  
stary 03-12-2006, 00:24   #37
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

tak vil ma raz do guardow, i wcale sie nie dziwie. guardy sa strata czasu, ten knight ktory lubi na nich expic nigdy nie byl na orkach, mint, elfach, tombie, zolwiach i wielu innych dobrych miejscach.
Fagaro jest offline  
stary 13-12-2006, 22:43   #38
Zong
Użytkownik Forum
 
Zong's Avatar
 
Data dołączenia: 13 12 2006
Lokacja: Z Dupy

Posty: 29
Stan: Aktywny Gracz
Zong ma numer GG 3050404
Domyślny

Dasz rade spokojnie tylko przyda ci sie troche manasow
A co do loota jezeli masz w planie arhanisty to ci sie zwroci
__________________
Zong jest offline  
stary 16-12-2006, 18:29   #39
Nervous
Użytkownik forum
 
Nervous's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2006

Posty: 24
Profesja: Sorcerer
Świat: Saphira
Domyślny

po upie guardy sa mocniejsze, tzn wiekszy def i atk, wiec chyba wszystko jasne
Nervous jest offline  
stary 25-12-2006, 15:46   #40
Alkoholik(Lume)
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez noobowaty mistrz Pokaż post
A moze bys tak laskawie sprawdzil kiedy oni tworzyli chary i ile czasu grali? Zapewnie cie ze ek poswiecili na gre ladnych pare lat wiecej.

Rzadziej z melee to czesciej z magii i znowu knight ma przerypane bo obrywa ciosy niezaleznie od skillow a szybko potwora zabic nie moze bo zadaje male obrazenia z broni. Tak czy siak jest uposledzony. Nie bede tutaj gadal ze expi duzo wolniej od sorca, ale przy takim samym czasie gry i umiejetnosciach obydwu graczy przewaga sorca jest az zanadto widoczna.

Dzisiaj wchodze na erig i widze cos takiego:
Exp knightow z top 20 (licze tylko tych ktorzy graja na serio, nie biore pod uwage niektorych ktorzy w ogole nie robia expa albo robia bardzo malo jak np seromontis):
Eternal Oblivion +2,972,894
Pskonejott +2,948,703
Nox Thunder +1,814,413
A teraz kiku wyrozniajacych sie knightow spoza top 20:
Jaquera +2,734,733
Vajuka +3,461,849
Squidy +1,207,261
Imargam +3,812,518
Goblinsworder +1,256,986
Henry Malakhai +3,910,100 (oto najlepszy knight, nie zdobyl nawet 4 mln w tydzien)

A teraz sorce z top 20:
Taifun Devilry +9,349,067
Cachero +4,789,589
Setzer Gambler +6,383,834
Tripida +1,057,352
Ingek +5,085,026
Nemtor +5,651,189

A teraz uwaga bo podaje exp druida z top 20, prosze usiasc wygodnie:
Mateusz Dragon Wielki +12,653,070

No i co pan na to, panie dron? Moze mi teraz powiesz ze ci wszyscy sorce i druty maja lepsze statsy tylko dlatego ze wiecej graja? -,- Podpowiem ci: nie, nie dlatego. Po prostu sorc/druid jest na wyzszym lvlu o niebo lepsza profesja. Nie, nie jestem maniakiem sorcera. Osobiscie uwazam ze najlepsza profesja jest druid. Sorc i druid atakuja tym samym (bo przeciez ue sie nie uzywa podczas expienia) a druid sie leczy o polowe taniej i ma wiecej kasy. Ale roznica pomiedzy sorcem a druidem jest znikoma i mozna to potraktowac jako jedna profesja. A knight? Sami widzicie jakie to scierwo.

@topic
Dasz rade.
Informacje, które przytoczyłeś w poście to tylko statystki..Popatrzmy na rzeczywistośc.Nazywając knighta ścierwem naprawde przesadziles..A to dlatego ze knight jest wielce respektowany przez sorców jako bloker, jako pomocnik w wielu questach etc..To, że rycerz nie ma takich predyspozycji do expienia na wyzszym lvlu jak sorcerer nie znaczy ze jest gorszy..Po prostu każda profesja uzupełnia się.Knight jako postać stabilna, solidna przydaje się na każdym huncie więc nie wyjezdzaj mi tu ze scierwem.Przypominam ze nie mówie o expieniu tylko po prostu poruszam sam fakt obrazy tej profesji.
 
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:53.


Powered by vBulletin 3