Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 10-10-2006, 15:57   #21
maszter321
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 09 2006

Posty: 262
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Poziom: 115
Domyślny

Cytuj:
Bp uh facc druidem robi się 3h i 20 minut.Cena za bp wynosi 3k~~ można tyle zarobić na trollach rookstayerem.
dostosowales to chyba do 26 druta a co gdy taki 50 robi uhy? Chyba "troszke" szybciej

Cytuj:
Po co sorcowi uhy?Leczy się czarami spontanicznymi typu exura gran,exura vita.
uwierz mi ze nawet sorce kupuja

Cytuj:
Każdy ma prawo do własnego zdania.
ja tez i dlatego z jego wczesniejszych postow moge wnioskowac iz FAWORYZUJE sorca. To bylo wlasnie moje zdanie
maszter321 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-10-2006, 16:06   #22
Diddy
Użytkownik Forum
 
Diddy's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2006

Posty: 273
Stan: Niegrający
Diddy ma numer GG 8025029
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez maszter321 Pokaż post
dostosowales to chyba do 26 druta a co gdy taki 50 robi uhy? Chyba "troszke" szybciej
Facc druid czy ma 26 czy 1000 to czas regeneracji many jest taki sam.
Diddy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2006, 16:18   #23
P0nury
Użytkownik Forum
 
P0nury's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 724
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 60
Domyślny

Ciężko powiedzieć. Jak grałem druidem (43 lvl, 48 mlvl), to nie pławiłem się jakoś w złocie z huntów, większość kasy inwestowałem w manafluidy, sorcem prawdopodobnie byłoby podobne. Paladynem ładowałem wszystko w amunicje. Najwięcej zarabiam chyba knightem, bo opłaca mi się takie darmowe expienie na minosach np. Nie zużywam w ogóle manasów, tylko bije je i robię lootbaga. Na wszystkich innych profesjach musiałbym odliczyć koszty manasów/amunicji.

Ad. robienie run druidem i zarabianie na tym - jedna wielka masakra. Robiłem runki tylko wtedy, gdy byłem w dołku finansowym i nie miałem kasy na manafluidy. W innym wypadku to się w ogóle nie opłacało, niestety.
P0nury jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2006, 16:24   #24
noobowaty mistrz
Zbanowany
 
noobowaty mistrz's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2006

Posty: 560
Domyślny

Cytuj:
tia i co jeszcze? mi sie zdaje ze knight bo zawsze na huntach moze loota zakosic a na 100 lvl wydaje tylko na uhy i manasy a taki sorc:uhy,manasy,runy wszelkiego rodzaju ...
P.S.
noobowaty mistrz bedzie zawsze bronil sorca (zapewne nim gra)
Gowno prawda. Sorc na kazdym lvlu wydaje kase tylko na manasy. Dlaczego? Bo ma spelle. Chcesz sie uleczyc to klikasz hotkey z exura vita/gran, a do ataku exori vis. Nic wiecej sorcowi do szczescia nie potrzeba, ta profesja jest prosta jak cep tylko trzeba miec chociaz odrobine mozgu zeby to zrozumiec. A druid ma jeszcze lepiej od sorca bo exura sio leczy jak exura vita za polowe ceny. Sorcem nie oplaca sie uzywac run. Powtarzam: sorcem nie oplaca sie uzywac run. A jak sie nie oplaca to sie nie uzywa. Cala filozofia gry sorcem/drutem opiera sie na tym zeby miec jeden palec na F1 a drugi na F2 i kilkac co chwile F1 a F2 jak spadnie hp na red/polowe. (gdzie f1 = exori vis, a f2 = exura vita/sio) Proste? No chyba tak. Dlatego sorc/drut to imho najlatwiejsza profesja do gry.
I wydaje mniej kasy od knighta bo jedyne co music miec to manasy. A knight musi miec bron i uhy. Bron najpierw trzeba kupic i to za niemale pieniadze a uhy dla knighta sa 3-4 razy (na wyzszych lvlach nawet wiecej) mniej oplacalne niz exura vita sorca. Nastepnie pomnoz sobie * 2 i wychodzi ze 6-8 razy gorsze niz exura sio druida. Wiec kto ma wiecej kasy? Chyba logiczne ze sorc ma wiecej, a najwiecej ma druid.
Cytuj:
noobowaty mistrz bedzie zawsze bronil sorca (zapewne nim gra)
Obecnie juz nie gram w tibie, kiedys gralem wszystkimi profesjami.
A tak btw to uwazam ze najlepsza profesja jest druid bo ma wiecej kasy niz sorc. (2 razy tansze leczenie)
Cytuj:
stajesz sie nudny ze swoim przkonaniem ze sorc jest ach och. sorc wcale nie zarabia najwiecej, podobnie jak pal, druid czy knight. to gracz ktory nimi kieruje moze byc dobry lub nie. znam knightow co kupuja sca na 60 levelu, znam tez tych co na 110 nie maja na uhy na anihilatora, znam sorcow co nie maja na demon helmet quest po osiagnieciu 100 levela ale znam tez tych co na 80 levelu soluja demony bo nie maja co z kasa robic.
Druid/sorc zarabia wiecej przy takich samych umiejetnosciach jego i knighta. Dlaczego? Patrz wyzej.
Cytuj:
dostosowales to chyba do 26 druta a co gdy taki 50 robi uhy? Chyba "troszke" szybciej
Haha, owned.
No to zes sie dopiero wykazal swoja "wielka" wiedza na temat tibii, gratz. -,-
Druid na kazdym lvlu robi runy z taka sama predkoscia, 24 elder druid robi uhy tak samo szybko jak mateusz dragon wielki.
Cytuj:
uwierz mi ze nawet sorce kupuja
Owszem, kupuja ale do leczenia summonow bo sami sie lecza za pomoca exura vity. A druid w ogole nie musi uhow kupowac bo leczy summony mass healingiem a siebie exura sio.
Cytuj:
ja tez i dlatego z jego wczesniejszych postow moge wnioskowac iz FAWORYZUJE sorca. To bylo wlasnie moje zdanie
Jesli juz cos, to faworyzuje druida. (bo wiem z wlasnych doswiadczen + matematyka + logiczne myslenie ze druid expi po prostu najszybciej a lvl to podstawa) Gralem wszystkimi profesjami. Drutem i sorcem expilo mi sie duzo szybciej niz knightem. Exori vis jest duzo lepsze od broni, a kosztuje prawie tyle samo. (po odjeciu ceny zakupu broni)
Cytuj:
Najwięcej zarabiam chyba knightem, bo opłaca mi się takie darmowe expienie na minosach np. Nie zużywam w ogóle manasów, tylko bije je i robię lootbaga. Na wszystkich innych profesjach musiałbym odliczyć koszty manasów/amunicji.
Do 50 lvla se mozna w ten sposob zarabiac, pozniej senja/mint~ robi sie nudne. Czyz nie lepiej isc na expowisko i tam zarabiac zamiast siekac denne mino i tachac drobnice warta po 30 gp za sztuke?
Czy 100 lvl zarabia na mino? No "raczej" nie dlatego uwazam ze to drut/sorc ma wiecej kasy bo normalnie expiac bardziej mu sie oplaca.

Ostatnio edytowany przez noobowaty mistrz - 10-10-2006 o 16:37.
noobowaty mistrz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2006, 16:53   #25
P0nury
Użytkownik Forum
 
P0nury's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 724
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez noobowaty mistrz Pokaż post
Do 50 lvla se mozna w ten sposob zarabiac, pozniej senja/mint~ robi sie nudne. Czyz nie lepiej isc na expowisko i tam zarabiac zamiast siekac denne mino i tachac drobnice warta po 30 gp za sztuke?
Czy 100 lvl zarabia na mino? No "raczej" nie dlatego uwazam ze to drut/sorc ma wiecej kasy bo normalnie expiac bardziej mu sie oplaca.
Nie przecze, że z czasem robi się to nudne. Oczywiste jest również, że sorc od pewnego poziomu zaczyna zarabiać naprawdę niezłą kasę, bo coraz bardziej zwracają mu się manasy z exori vis. Mimo wszystko bardziej ciągnie mnie do knighta. Po prostu potrzebuje jakiegoś chara, na który mogę poświęcić szmat czasu. Voca, który nie będzie banalnie prosty do prowadzenia vide druid. Pociąga mnie po prostu spokojne, efektywne pieniężnie expienie.

A jak mi się knight znudzi, to zawsze mogę wrócić do starego elder druida, ewentualnie zrobić sobie nowego. Żaden problem. Nic nie stoi na przeszkodzie przecież, żeby mieć kilka charów na jednym accouncie i każdym grać zależnie od nastroju.
P0nury jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2006, 17:01   #26
noobowaty mistrz
Zbanowany
 
noobowaty mistrz's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2006

Posty: 560
Domyślny

@up
Druid jest prosty ale to chyba zaleta?
Cytuj:
Pociąga mnie po prostu spokojne, efektywne pieniężnie expienie.
Na 50+ druid expi duzo szybciej i duzo efektywniej od knighta.

Ostatnio edytowany przez noobowaty mistrz - 10-10-2006 o 17:04.
noobowaty mistrz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2006, 18:13   #27
P0nury
Użytkownik Forum
 
P0nury's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 724
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 60
Domyślny

@up - dlatego nie chcę już nim grać - jest ZBYT prosty.
P0nury jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2006, 18:46   #28
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez noobowaty mistrz Pokaż post
Sorcem nie oplaca sie uzywac run. Powtarzam: sorcem nie oplaca sie uzywac run.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Diddy Pokaż post
.

Po co sorcowi uhy?Leczy się czarami spontanicznymi typu exura gran,exura vita.
widac ze zaden z was nie mial nawet 50 lvl -.- a co jak sie sorcowi mana skonczy? ma grzecznie umrzec tak? zenada.... kazda profesja nosi sie uhy -.-
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2006, 19:00   #29
P0nury
Użytkownik Forum
 
P0nury's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 724
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
widac ze zaden z was nie mial nawet 50 lvl -.- a co jak sie sorcowi mana skonczy? ma grzecznie umrzec tak? zenada.... kazda profesja nosi sie uhy -.-
Jedyny moment, kiedy miałem na swoim druidzie uhy był wtedy, gdy akurat je robiłem/sprzedawałem. Na huntach NIGDY niepotrzebne mi były runy, a zwłaszcza uhy. Wystarczy utrzymywać odpowiedni poziom many, manasując się w odpowiednim momencie. Summony leczyłem exurą gran mas res, żeby nie było, że potrzebowałem ihów do czegokolwiek. Wszelakie dragi etc. siekałem tylko duetem tempest rod+exori vis, okazjonalnie z summonem.
P0nury jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2006, 19:04   #30
Kajojekel
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

raczej knight nie zapominaj ze pall wydaje krocie na amunicje knight co prawda tez (UH). Ale knight szybko expi chyba najszybciej z wszystkich profesji a pall nie dosc ze wolna nabija level to cala kasa idzie na amunicje do luku, kuszy badz tez na runy.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2006, 19:05   #31
Stożek
Użytkownik Forum
 
Stożek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2005
Lokacja: 50 cm od ekranu

Posty: 759
Stan: Niegrający
Imię: Forestman
Profesja: Elder Druid
Świat: Eternia
Poziom: 33
Skille: 13/21
Poziom mag.: 29
Stożek ma numer GG 9888628
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
widac ze zaden z was nie mial nawet 50 lvl -.- a co jak sie sorcowi mana skonczy? ma grzecznie umrzec tak? zenada.... kazda profesja nosi sie uhy -.-
Uhy a co to jest? ach te kamyki co je marnuja najci... w zyciu nie bylo tego shietu w mojej druidziej lapie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kajojekel Pokaż post
raczej knight nie zapominaj ze pall wydaje krocie na amunicje knight co prawda tez (UH). Ale knight szybko expi chyba najszybciej z wszystkich profesji a pall nie dosc ze wolna nabija level to cala kasa idzie na amunicje do luku, kuszy badz tez na runy.
Blad na bledzie bledem poredza. Knight expa za darmo-fakt ale to wlasnie palek ma na wysokim lvlu najwiecej wolnych srodkow(zaiwestowanie wszystkiego w eq i uhy powoduje pustki w depocie). Amuniacja wcale nie jest droga a expienie powyzej 30-35k/h tylko knightowi najczesciej powoduje waste. Expienie najszybsze jest druidem/sorcem. Zarabianie na lvlach do 40 a moze i dalej jest podobne dla kazdej profesji: w-hammer w lapke i lecimy na senje, albo mintwail-tutaj juz normalnie stosujac summony/wanda, bron dystansowa tudziz klasyczna bron.

Ostatnio edytowany przez Stożek - 10-10-2006 o 19:10.
Stożek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2006, 20:19   #32
Robcium
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 10 2006

Posty: 4
Domyślny

Fragment jednego z poradnikow noobowatego mistrza

Zarabianie pieniedzy (mam tu na mysli najbardziej popularna metoda, czyli exp + lootbag):
1. Knight - 3
2. Paladin - 2
3. Druid - 1
4. Sorc - 0
Uzasadnienie: Wiekszosc profesji zarabia na minotaurach, knight jest najlepszy bo zabija je po prostu najszybciej i za darmo. Druid lepszy od sorca bo podczas bicia moze sobie robic dodatkowe uhy ktore sa bardziej oplacalne na sprzedaz od gfb. Jesli mamy na mysli expienie z summonami i robienie lootbagu (np w tombie) to znowu druid jest lepszy od sorca bo ma mass healing do leczenia summonow. Pal nie wydaje fortuny na strzaly (tak jak mysla niektorzy newbie), koszty mu sie zwracaja lepiej od sorca/druta na slabych potworkach.


A tu jego glupia odpowiedz w tym temacie

Najwieciej zarabia sorc bo najszybciej expi. Glupie pytanie.



jak widzisz mistrzu sam błądzisz

http://s2.metaldamage.pl/c.php?uid=119278 <---kliknij

Ostatnio edytowany przez Robcium - 22-10-2006 o 23:21. Powód: zacząłem grać w METAL DAMAGE
Robcium jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2006, 01:30   #33
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Robcium Pokaż post
1. Knight - 3
2. Paladin - 2
3. Druid - 1
4. Sorc - 0
obstawialbym raczej 2,5 - 2 - 1,5 - 1,5 bo roznice naprawde nie sa duze.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2006, 10:15   #34
noobowaty mistrz
Zbanowany
 
noobowaty mistrz's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2006

Posty: 560
Domyślny

Cytuj:
widac ze zaden z was nie mial nawet 50 lvl -.- a co jak sie sorcowi mana skonczy? ma grzecznie umrzec tak? zenada.... kazda profesja nosi sie uhy -.-
Lepiej wziac wiecej mf zamiast uhow.
Cytuj:
pall wydaje krocie na amunicje
Gowno prawda. Podales standardowy argument newbie przeciwko palom ktory nijak ma sie do rzeczywistej sytuacji.
Cytuj:
Ale knight szybko expi chyba najszybciej z wszystkich profesji
Knight expi najwolniej ze wszystkich profesji i co do tego nikt nie powinien miec zadnych watpliwosci. Wystarczy spojrzec chocby na erig.net a potem na strone pskonejotta i juz widac jak na dloni ze w tym samym czasie sorc/drut nabija znacznie wiecej expa, a pal troche wiecej expa.
Cytuj:
a pall nie dosc ze wolna nabija level to cala kasa idzie na amunicje do luku, kuszy badz tez na runy.
Pal expi od knighta troche szybciej a jego amunicja jest tansza niz bron dla knighta. (sprawdz sobie cene sova/sca) Run nie uzywa bo potrafi leczyc sie czarami spontanicznymi ktore sa duzo bardziej oplacalne.
Cytuj:
Knight expa za darmo-fakt
Nie fakt bo bron tez kosztuje i to duzo. (o czym niestety wiekszosc z was zapomina) A na wyzszych lvlach wszystkie profesje expia na potworach ktorych bicie wymaga leczenia sie co jakis czas i knight jest wtedy w plecy bo uh kosztuje duzo wiecej niz exura vita/sio a leczy za mniej hp.
Cytuj:
Zarabianie na lvlach do 40 a moze i dalej jest podobne dla kazdej profesji: w-hammer w lapke i lecimy na senje, albo mintwail-tutaj juz normalnie stosujac summony/wanda, bron dystansowa tudziz klasyczna bron.
Mnie by sie znudzilo takie zarabianie na 100+. Senja jest dobra ale do 50 lvl, a potem nuuudy. Mintwallin niewiele dluzej.
Cytuj:
Fragment jednego z poradnikow noobowatego mistrza

Zarabianie pieniedzy (mam tu na mysli najbardziej popularna metoda, czyli exp + lootbag):
1. Knight - 3
2. Paladin - 2
3. Druid - 1
4. Sorc - 0
Uzasadnienie: Wiekszosc profesji zarabia na minotaurach, knight jest najlepszy bo zabija je po prostu najszybciej i za darmo. Druid lepszy od sorca bo podczas bicia moze sobie robic dodatkowe uhy ktore sa bardziej oplacalne na sprzedaz od gfb. Jesli mamy na mysli expienie z summonami i robienie lootbagu (np w tombie) to znowu druid jest lepszy od sorca bo ma mass healing do leczenia summonow. Pal nie wydaje fortuny na strzaly (tak jak mysla niektorzy newbie), koszty mu sie zwracaja lepiej od sorca/druta na slabych potworkach.


A tu jego glupia odpowiedz w tym temacie

Najwieciej zarabia sorc bo najszybciej expi. Glupie pytanie.



jak widzisz mistrzu sam błądzisz
Nie błądze. Po prostu na wysokim lvlu sorc zarabia wiecej a w tamtym temacie mialem na mysli expienie na lowlvlu.
noobowaty mistrz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2006, 10:34   #35
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez noobowaty mistrz Pokaż post
Nie błądze. Po prostu na wysokim lvlu sorc zarabia wiecej a w tamtym temacie mialem na mysli expienie na lowlvlu.
A czytelnik to ma sie domyslic "co autor mial na mysli".
Fagaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2006, 20:01   #36
maszter321
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 09 2006

Posty: 262
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Poziom: 115
Domyślny

Cytuj:
Haha, owned.
No to zes sie dopiero wykazal swoja "wielka" wiedza na temat tibii, gratz. -,-
Druid na kazdym lvlu robi runy z taka sama predkoscia, 24 elder druid robi uhy tak samo szybko jak mateusz dragon wielki.
omg-.- jesli maja pelna mane a Mateusz ma "troche" wiecej many wiec zrobi wiecej uhow "na raz" o to mi chodzilo
Cytuj:
Na 50+ druid expi duzo szybciej i duzo efektywniej od knighta.
z czego to wnioskujesz? efektywniej? moze tak ale czy napewno szybciej? to w duzej mierze zalezy od umiejetnosci gracza i od tego gdzie expi
maszter321 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2006, 20:11   #37
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez noobowaty mistrz Pokaż post
Lepiej wziac wiecej mf zamiast uhow.
do expa - tak, do walki - nie
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez maszter321 Pokaż post
z czego to wnioskujesz? efektywniej? moze tak ale czy napewno szybciej? to w duzej mierze zalezy od umiejetnosci gracza i od tego gdzie expi
Efektywniej w jezyku polskim znaczy skuteczniej/taniej a w kontekscie tibii - szybciej, moze ci sie pomylilo z "efektowniej"?
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2006, 20:14   #38
Xzonixek
Użytkownik Forum
 
Xzonixek's Avatar
 
Data dołączenia: 11 05 2005
Lokacja: 3miasto
Wiek: 32

Posty: 845
Stan: Na Emeryturze
Świat: Real
Poziom: 154
Domyślny

Jezus...
Widać że huya graliście rycem-.- Czy wy myślicie że on (newbie plx?) będzie szedł wastować uhy na pohu czy ofie?? Rycem wbije 55/55 i pójdzie expić na dc/ghost land/soldy... na takich expowiskach zużywa się 1 uha masz jak się grać nie umie, a jak się jest inteligentnym to używa się manasów...
Palem złapie 50+ dist i pójdzie do ghost landu lub na soldy i bedzie takie same lootbagi wynosić jak rycek...
Tak naprawde profesje są w miare wyrównane do tego 40 levela później zaczynają się schody, lub dostajesz dopalacz;]
__________________
18:31 Master of'Candia [250]: ty nie pisales o umiejetnosciach
18:31 Master of'Candia [250]: tylko os killu
18:31 Master of'Candia [250]: skillu*
18:31 Master of'Candia [250]: nie wiesz co piszesz?

:S

Ostatnio edytowany przez Xzonixek - 11-10-2006 o 20:15.
Xzonixek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2006, 20:31   #39
Stożek
Użytkownik Forum
 
Stożek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2005
Lokacja: 50 cm od ekranu

Posty: 759
Stan: Niegrający
Imię: Forestman
Profesja: Elder Druid
Świat: Eternia
Poziom: 33
Skille: 13/21
Poziom mag.: 29
Stożek ma numer GG 9888628
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xzonixek Pokaż post
Jezus...
Widać że huya graliście rycem-.- Czy wy myślicie że on (newbie plx?) będzie szedł wastować uhy na pohu czy ofie?? Rycem wbije 55/55 i pójdzie expić na dc/ghost land/soldy... na takich expowiskach zużywa się 1 uha masz jak się grać nie umie, a jak się jest inteligentnym to używa się manasów...
przeciez jak sie umie grac to kazdy ma obowiazek isc expic do kopalni w kaz albo ghostland w carlin... nie istnieja inne expowiska. Uhy sa oczywiscie po to aby ich nie kupowac i miec przy sobie jednego uha aby padajac zostawic dobrego loota glupiemu pk. Jasne... Lootbagi sa najlepsze oczywiscie na soldach a minosy nie istnieja.
Cytuj:
Palem złapie 50+ dist i pójdzie do ghost landu lub na soldy i bedzie takie same lootbagi wynosić jak rycek...
Czy mam rozumiec przez to, ze palek podpiepszy tego samego lootbaga, ktorego wynosil wlasnie knight? Kolejny raz zwracam uwage, ze soldy i ghostland to jedyne istniejace expowiska gdzie wogole nie ma ludzi.
Cytuj:
Tak naprawde profesje są w miare wyrównane do tego 40 levela później zaczynają się schody, lub dostajesz dopalacz;]
Myslisz sie. Profesje sa zroznicowane i to bardzo.
Stożek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2006, 20:50   #40
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez maszter321 Pokaż post
omg-.- jesli maja pelna mane a Mateusz ma "troche" wiecej many wiec zrobi wiecej uhow "na raz" o to mi chodzilo
Raz zrobi te więcej uhów. Potem musi czekać parę godzin na manę.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:31.


Powered by vBulletin 3