Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 02-02-2007, 12:15   #81
Etoric
Użytkownik Forum
 
Etoric's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2005
Wiek: 33

Posty: 1,716
Poziom: 44
Etoric ma numer GG *3224**
Domyślny

hahaha nie rozrozniasz pojec naslabsza-najmniej dopieszczana.
Sorc/Drut- co update dostaje coraz to nowe udogodnienia, szybsza mana, różdzki etc, a knight nic nie dostaje to nie znaczy ze jest najslabszy. Eo by grał żeby w update zrobili cos dla knighta, a nie tylko dla magicznych.
__________________

23:28 Andrzej Epa [31]: schowaj te zeby
23:28 Andrzej Epa [31]: nie warcz na mnie

14:23 Thor Orio [124]: Dam itemy za zaufanie, do wygrania nawet bohy oraz rh i takie smietki magiczne , za slabe eq kasa
Etoric jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-02-2007, 12:37   #82
styl_nad_style
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 01 2007

Posty: 50
Domyślny

a no zrobili cos idealnego dla niego - soft bootsy i avengera.
styl_nad_style jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 13:11   #83
Will Samin
Użytkownik Forum
 
Will Samin's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2006

Posty: 28
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Feormin
Profesja: Royal Paladin
Świat: Refugia
Poziom: 116
Poziom mag.: xx
Domyślny

Ten kto nigdy nie grał najtem nigdy nie bedzie wiedzial co i jak z waste ... wiec dinrakit zamknij dupe jak nie grales najtem na lvl wiekszym niz 50+
Will Samin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 13:50   #84
d4rqu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 11 2006

Posty: 297
Domyślny

Ja grałem knightem i wiem, że knight 30lv skille 90/90, a knight 150lv skille 90/90 ma takie same hity z danej broni. Oczywiście na dragach może poexpić bo ma dużo hp, ale o demonach to zapomnijcie AVE. Koniec mojej walki z Polską ciemnotą. Jak tak kochacie tego knighta to go chwalcie, ja próbowałem wam przekazać, że knight jest najsłabszy niestety bezskutecznie. Grajcie sobie dalej knightem pogódźcie się z rolą wiecznego blokera, za którego macie 0expa, a loot się czasem za uhy nie zwróci. Oczywiście nie wspomnę, że na tibia.com 90% hlevelów potwierdza "underpower" knighta.
d4rqu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 14:08   #85
Stefan Wichura
Użytkownik Forum
 
Stefan Wichura's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2006

Posty: 274
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Candia
Poziom: 250
Domyślny

PS.
No i niech mnie teraz ktoryś rycerz pobije i zrobi ten quest z mniejszym waste.

no moze ja cie nei pobilem ale mi poszlo na 45 lvl druidem 6 bp many i bp explo na Candi
Stefan Wichura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 14:18   #86
goburu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 14 12 2006
Lokacja: Liberty Bay

Posty: 371
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: PvP
Poziom: 90
Skille: po co??
Poziom mag.: 56
Domyślny

@Etoric
Skończ ty moze grac na otsach gdzie knight wali po 1337 hp z broni w demony, a zacznij w rl tibie? Nie wiem jaki masz lvl i jak dlugo grasz ale wypisujesz takie bzdury jakbys sie pierwszy raz zalogowal na tibie w tym tygodniu... Knight nigdy nie zabije pacc druta poniewaz ten drugi posiada utani gran hur wiec jak bedzie mu sie konczyla mana i nie bedzie mial mf to po prostu go wlaczy i ucieknie. Trzeba byc skończonym kretynem zeby nie rozumiec tego ze drut ucieknie knightowi i knight go nie zabije. Sorry za to ze sie wcinam ale denerwuje mnie gadanie nooba ktory gra od tygodnia w tibie.

@topic
Nudny film, nie masz sie czym chwalic. Na 47 lvl drutem zabic 2 dl i kilka smoków to zaden wyczyn. Zrob ten quest na 30 lvl to pogadamy... A tarczę ktoś wział przed tobą bo respi się dokładnie w rogu najniższego pomieszczenia. Powinieneś wiedziec ze takie questy nalezy robic tuz po save servera.

Ostatnio edytowany przez goburu - 02-02-2007 o 14:22.
goburu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 14:24   #87
d4rqu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 11 2006

Posty: 297
Domyślny

Najbardziej mnie rozbawiła sytuacja, jak oglądałem film podczas którego 28ED expił na dragach. On je z visa bił za 80hp, natomiast knight na 100lv+ i 100skille z avengera ma średnią 100hp. Wszystko ok, tyle że druid z visa może bić 2x szybciej niż knight z miecza. Czyli jak knight 100lv bije draga za średnio 100hp, to druid 28lv bije go za 160hp. Oczywiście nie porównuje mocy exury i sio Komiczna sytuacja, knight is underpower

Ostatnio edytowany przez d4rqu - 02-02-2007 o 14:25.
d4rqu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 14:27   #88
Prowo'kator
Użytkownik Forum
 
Prowo'kator's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2006
Lokacja: Suwalki
Wiek: 34

Posty: 197
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Deathly Edge
Świat: Kyra
Poziom: 135
Domyślny

Ajjj knight na 100+ma sca i zabije draga na 3-4 hity a palek ile musi go bic z boltow?
WIec uwarzam ze knight to nie jest najgorsza profesja i nikt mnie do tego nie przekona.
__________________
23:56 Tudiddo [26]: nie afkuj
23:56 Fada Mary [20]: wlasnie co znaczy afk ?
Prowo'kator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 14:29   #89
Etoric
Użytkownik Forum
 
Etoric's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2005
Wiek: 33

Posty: 1,716
Poziom: 44
Etoric ma numer GG *3224**
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez goburu Pokaż post
@Etoric
Skończ ty moze grac na otsach gdzie knight wali po 1337 hp z broni w demony, a zacznij w rl tibie? Nie wiem jaki masz lvl i jak dlugo grasz ale wypisujesz takie bzdury jakbys sie pierwszy raz zalogowal na tibie w tym tygodniu... Knight nigdy nie zabije pacc druta poniewaz ten drugi posiada utani gran hur wiec jak bedzie mu sie konczyla mana i nie bedzie mial mf to po prostu go wlaczy i ucieknie. Trzeba byc skończonym kretynem zeby nie rozumiec tego ze drut ucieknie knightowi i knight go nie zabije. Sorry za to ze sie wcinam ale denerwuje mnie gadanie nooba ktory gra od tygodnia w tibie.
jajaja siure od tygodnia gramm w tibie a konto na forum mam juz od poltora roku no dobrze, pominmy ten szczegol. Wypowiada tutaj sie przewaznie sama elyta, ktorej posty widuje i są mądre, wypowiadają sie tez tutaj i mają te same zdanie co ja. Nigdy nie pisalem ze knight rozwali druida w polu, napisalem tylko ze w duelu druid utopi w 100%. Jezeli grasz w tibie"tydzien" to moze nie wiesz co to duel, wiec jest to pojedynek, miedzy dwoma graczami, a jeżeli przeciwnik ucieka to znaczy ze jest ciotą.
__________________

23:28 Andrzej Epa [31]: schowaj te zeby
23:28 Andrzej Epa [31]: nie warcz na mnie

14:23 Thor Orio [124]: Dam itemy za zaufanie, do wygrania nawet bohy oraz rh i takie smietki magiczne , za slabe eq kasa
Etoric jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 14:44   #90
noobowaty mistrz
Zbanowany
 
noobowaty mistrz's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2006

Posty: 560
Domyślny

Widze ze coraz wiecej dzieci neo siedzi na forum...

Zacznijmy od tego ze ten caly temat jest prowokacja bo ja nie widze nic wyjatkowo w zabiciu 2 lordow i paru zwyklych dragow na 47 poziomie.

Po drugie, druid na faccu NIE jest najlepsza profesja bo najlepsza profesja na faccu jest sorc. Co z tego ze robisz uhy ktore sa bardziej oplacalne od sd skoro robienie run to strata czasu? Moze i masz troche lepsza ostatnia rozdzke z energii ale za to sorc ma e-wave, geb, eb i fw ktore czynia go duza znacznie lepsza profesja od druta na facc.
Ranking profesji facc:
1. Sorc
2. Drut
3. Pal
4. Knight

Po trzecie, jesli walcza ze sobą druid i knight, to:
Opcja 1 - walka na otwartej przestrzeni: Knight nie jest w stanie dogonić druta i zadaje mu obrazenia tylko z explo ktore sa smieszne. Drut nie jest w stanie zabic knighta poniewaz sdeki zabieraja bardzo mala czesc jego zycia i knight leczy sie 2 razy szybciej niz drut go wali z sd. Bedzie remis na 100%
Opcja 2 - walka w zamknietej przestrzeni/trapie: Knight uderza druta dosc mocno z broni (jesli drut ma standardowe dla siebie eq pokroju b-robe a nie np mpa), drut uderza knighta jeszcze mocniej z exori vis. (srednio 2 razy mocniej) Knight nic nie traci na strzaly z broni, drut traci 20 many czyli 1/5 manasa. Drut bedzie sie musial leczyc czesciej niz knight poniewaz ma kilka razy mniej hp. Manasy sa ciezsze od uhow. Tak wiec wygra knight jesli drut nie bedzie mial mozliwosci ucieczki poniewaz drutowi skoncza sie runy i manasy szybciej.
noobowaty mistrz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 14:51   #91
lycha_ziom
Użytkownik Forum
 
lycha_ziom's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2005
Lokacja: Szydłowiec

Posty: 154
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 5*
Skille: 7*/7*
Poziom mag.: 6
Domyślny

@do autora filmiku
po przeczytaniu wszystkich twoich postow wydaje mi sie ze jestes 12 latnim upierdliwym gowniarzem ktory kluci sie z dziecmi w piaskownicy kto ma lepsza zabawke-.-'.Czy masz jakis uraz z dziecinstwa gdzie jakis knight byl lepszy od Ciebie i teraz za wszelka cene musisz udowodnic ze jestes od niego lepszy?zal jak dla mnie.Powinienes uszanowac kazda profesje i zamknac morde.
ps.ale mi to przyjemnosc robic quest pare minut ,nie lepiej sie pomeczyc ,czy nie jest sie bardziej szczesliwszym gdy sie zrobi cos przez ciezka prace?Jak dla mnie knight i pall rox bo maja duzo hp,bez utamo jestes na 2 hity
__________________
Tibia .. ssie Twoja dusze gdy biegniesz po lvl i
loot.
Zaslania Ci oczy na swiat, otworzy dopiero gdy stracisz kogos bardzo bliskiego.
Nie u¿ywaj tych slów . bo naprawde Go zranisz , a potem zatracisz samego siebie.





Wracasz do niej bo jest rozrywka ale co jest jej celem ? 100 lat zycze Wam ! bo przez Tibie tracisz dziecinstwo.
lycha_ziom jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 15:07   #92
d4rqu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 11 2006

Posty: 297
Domyślny

Kolejne agresywne dziecko

edit: noobowaty mistrz: Z knightem na wyniszczenie nie ma szans i tu się zgodzę. Ma dużo cap może wziąć 20-30bp uhów i go na wyniszczenie nikt nie pokona. Ale kto dziś walczy na wyniszczenie? Podbiega 3-4 sorków na strong haste - combo sd i knight gryzie ziemie. Natomiast 4 knightami się nie da czegoś takiego zrobić, nawet druid z gorszym levelem może włączyć strong haste i im uciec. Jedyna szansa drużyny knightów pk to trap. Jednak knight ubija przeciwnika bardzo powoli, jeżeli druid ma kolegów to mogą oni przyjść z ratunkiem. Dlatego jak ktoś chce popekować to zakłada noob chara sorca/druta czasem pałka. Ale knight NIE!

Ostatnio edytowany przez d4rqu - 02-02-2007 o 15:13.
d4rqu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 15:15   #93
Orshabaall
Zbanowany
 
Data dołączenia: 11 02 2006

Posty: 134
Domyślny

Gratz wykonania questa.

Ale co do profesji to sie nie zgadzam z autorem tematu. Moim zdaniem najlepszy na faccu jest sorc, a druid na drugim miejscu razem z pallem. No knight to wiadomo ze na ostatnim bo trzeba bardzo dlugo trenowac zeby cokolwiek osiagnac wiec tutaj ameryki nie odkryles. Druidowi facc brakuje czarow ofensywnych ktore ma sorc facc.
Orshabaall jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 15:28   #94
noobowaty mistrz
Zbanowany
 
noobowaty mistrz's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2006

Posty: 560
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez d4rqu Pokaż post
Kolejne agresywne dziecko

edit: noobowaty mistrz: Z knightem na wyniszczenie nie ma szans i tu się zgodzę. Ma dużo cap może wziąć 20-30bp uhów i go na wyniszczenie nikt nie pokona. Ale kto dziś walczy na wyniszczenie? Podbiega 3-4 sorków na strong haste - combo sd i knight gryzie ziemie. Natomiast 4 knightami się nie da czegoś takiego zrobić, nawet druid z gorszym levelem może włączyć strong haste i im uciec. Jedyna szansa drużyny knightów pk to trap. Jednak knight ubija przeciwnika bardzo powoli, jeżeli druid ma kolegów to mogą oni przyjść z ratunkiem. Dlatego jak ktoś chce popekować to zakłada noob chara sorca/druta czasem pałka. Ale knight NIE!
W walce 4 x sorc/drut vs 4 x knight tez bedzie remis bo beda padali na przemian sorc/drut i knight az w koncu zostanie po jednym przedstawicielu z kazdej profesji czyli patrz sytuacja z poprzedniego posta.
4 x knight ubija druta jesli ten da sie okrazyc i zablokowac (z dystansu nie maja szans). 4 x sorc/drut ubija knighta zawsze jesli nie ucieknie im z ekranu bo 4 sd robia wiekszy dmg niz on sie moze leczyc.
noobowaty mistrz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 15:42   #95
Kasztaniaczek
Zbanowany
 
Kasztaniaczek's Avatar
 
Data dołączenia: 08 07 2006
Lokacja: Łodź

Posty: 978
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 65
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez noobowaty mistrz Pokaż post
W walce 4 x sorc/drut vs 4 x knight tez bedzie remis bo beda padali na przemian sorc/drut i knight az w koncu zostanie po jednym przedstawicielu z kazdej profesji czyli patrz sytuacja z poprzedniego posta.
4 x knight ubija druta jesli ten da sie okrazyc i zablokowac (z dystansu nie maja szans). 4 x sorc/drut ubija knighta zawsze jesli nie ucieknie im z ekranu bo 4 sd robia wiekszy dmg niz on sie moze leczyc.
W takim wypadku leca w kazdego najta z 3-4 spamy sd i sie sklada... a druci dalej biegaja, i waptie ze by bylo ze sorc ziemia, najt ziemia, sorc ziemie etc... -.-

btw. Moim zdnaiem na faccu najt i pal sa na 1 miejscu, bo sposob ich epxienia jest prawie taki sam, tyle ze na roznych potworkach A sorc na faccu nie bedzie walil z EB jak z visa... >.< bo to 100 many nie 20, a dmg podobny, tak samo jak z innymi spellami...

Ostatnio edytowany przez Kasztaniaczek - 02-02-2007 o 15:44.
Kasztaniaczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 17:22   #96
noobowaty mistrz
Zbanowany
 
noobowaty mistrz's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2006

Posty: 560
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kasztaniaczek Pokaż post
W takim wypadku leca w kazdego najta z 3-4 spamy sd i sie sklada... a druci dalej biegaja, i waptie ze by bylo ze sorc ziemia, najt ziemia, sorc ziemie etc... -.-

btw. Moim zdnaiem na faccu najt i pal sa na 1 miejscu, bo sposob ich epxienia jest prawie taki sam, tyle ze na roznych potworkach A sorc na faccu nie bedzie walil z EB jak z visa... >.< bo to 100 many nie 20, a dmg podobny, tak samo jak z innymi spellami...
Knight bedzie lepszy od sorca tylko jak bedzie mial bardzo wysokie skille. (ponad 90) Watpie zeby komus chcialo sie tyle trenowac na faccu... Później jak obydwie profesje bija dragi to sorc z wanda+hmm osiąga lepsze rezultaty niż knight z broni jesli nie ma wspomnianych wczesniej skilli 90+.
noobowaty mistrz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 20:50   #97
Gunzo
Zbanowany
 
Gunzo's Avatar
 
Data dołączenia: 20 01 2005
Lokacja: Pupcia

Posty: 255
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rexis ftw
Profesja: Elite Knight
Świat: Zanera
Poziom: 113
Skille: 90/85
Gunzo ma numer GG 3781859
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez noobowaty mistrz Pokaż post
Widze ze coraz wiecej dzieci neo siedzi na forum...

Zacznijmy od tego ze ten caly temat jest prowokacja bo ja nie widze nic wyjatkowo w zabiciu 2 lordow i paru zwyklych dragow na 47 poziomie.

Po drugie, druid na faccu NIE jest najlepsza profesja bo najlepsza profesja na faccu jest sorc. Co z tego ze robisz uhy ktore sa bardziej oplacalne od sd skoro robienie run to strata czasu? Moze i masz troche lepsza ostatnia rozdzke z energii ale za to sorc ma e-wave, geb, eb i fw ktore czynia go duza znacznie lepsza profesja od druta na facc.
Ranking profesji facc:
1. Sorc
2. Drut
3. Pal
4. Knight

Po trzecie, jesli walcza ze sobą druid i knight, to:
Opcja 1 - walka na otwartej przestrzeni: Knight nie jest w stanie dogonić druta i zadaje mu obrazenia tylko z explo ktore sa smieszne. Drut nie jest w stanie zabic knighta poniewaz sdeki zabieraja bardzo mala czesc jego zycia i knight leczy sie 2 razy szybciej niz drut go wali z sd. Bedzie remis na 100%
Opcja 2 - walka w zamknietej przestrzeni/trapie: Knight uderza druta dosc mocno z broni (jesli drut ma standardowe dla siebie eq pokroju b-robe a nie np mpa), drut uderza knighta jeszcze mocniej z exori vis. (srednio 2 razy mocniej) Knight nic nie traci na strzaly z broni, drut traci 20 many czyli 1/5 manasa. Drut bedzie sie musial leczyc czesciej niz knight poniewaz ma kilka razy mniej hp. Manasy sa ciezsze od uhow. Tak wiec wygra knight jesli drut nie bedzie mial mozliwosci ucieczki poniewaz drutowi skoncza sie runy i manasy szybciej.


Chyba ten ranking to sam wymysliles
Biorac pod uwage miejsca do expa na faccu to knight moze expic praktycznie wszedzie
Gunzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 21:38   #98
dinrakit
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 01 2007

Posty: 154
Domyślny

@up
Lol, ciekawe jak bedziesz expic knightem na ds'ach.
dinrakit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 21:57   #99
Gunzo
Zbanowany
 
Gunzo's Avatar
 
Data dołączenia: 20 01 2005
Lokacja: Pupcia

Posty: 255
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rexis ftw
Profesja: Elite Knight
Świat: Zanera
Poziom: 113
Skille: 90/85
Gunzo ma numer GG 3781859
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dinrakit Pokaż post
@up
Lol, ciekawe jak bedziesz expic knightem na ds'ach.
a ciekawe jak bedziesz expic sorcem na orc fortress
Gunzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 22:02   #100
Etoric
Użytkownik Forum
 
Etoric's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2005
Wiek: 33

Posty: 1,716
Poziom: 44
Etoric ma numer GG *3224**
Domyślny

po 1. jest opcja "edytuj", bo na ogol widze po twoje 2-3 posty pod rządz.
po 2. żadną profesją sie nie opłaca expić na ds'ach, no może sorcem i pallem na gl'u na faccu z braku innych expowisk ale to cholernie niebezpieczne.

@down
napisales 2x posty pod rząd, i jak jutro rano wstane bede musial przeczytac 4 strony postow a nie 2 przez ciebie, chociaz swoją mysl moglbys zmiescic w jednym poscie.
__________________

23:28 Andrzej Epa [31]: schowaj te zeby
23:28 Andrzej Epa [31]: nie warcz na mnie

14:23 Thor Orio [124]: Dam itemy za zaufanie, do wygrania nawet bohy oraz rh i takie smietki magiczne , za slabe eq kasa

Ostatnio edytowany przez Etoric - 02-02-2007 o 22:18.
Etoric jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:00.


Powered by vBulletin 3